Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1117662 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7760 dnia: Maj 03, 2014, 21:10:08 »
Jeżeli już sprzedawać Alvesa, to najlepiej byłoby kupić jakiegoś silnego mudżina w stylu Abidala.

Danilo z Porto jest kuszącą ofertą, ale znając życie Barca go nie kupi..

Sorry za spam.

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7761 dnia: Maj 03, 2014, 21:12:13 »
Cytuj
By był ktoś kto umie z główki strzelić gola przy stałym fragmencie. Barca miała znakomitego napastnika, mowa tutaj o Zlatanie, ale oczywiście zarząd nie pomyślał i sprzedał  ::)
Nie chcę od razu Cie wyśmiać, dlatego wyjaśnij co miałeś na myśli pisząc "zarząd nie pomyślał i sprzedał"?

Cytuj
Adriano po kilku meczach z rzędu się połamie.
Szkoda tylko, że w tym sezonie nie dostał szansy na grę w (nazwijmy to) dłuższej serii. On wgl zagrał chociaż dwa mecze z rzędu od pierwszej minuty?

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7762 dnia: Maj 03, 2014, 21:19:03 »
Tak, chociażby w dwóch ostatnich meczach. W pierwszej połowie sezonu Alba był praktycznie bez przerwy kontuzjowany, a Adriano bił rekordy swoich meczów z rzędu.
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7763 dnia: Maj 03, 2014, 21:22:26 »
No tak. Jesień dla Barcelony była niemal idealna. Nie, nic nie sugeruje.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7764 dnia: Maj 03, 2014, 21:44:59 »
Nie chcę od razu Cie wyśmiać, dlatego wyjaśnij co miałeś na myśli pisząc "zarząd nie pomyślał i sprzedał"?

No to, że pozwolił mu odejść do Milanu... z opcją pierwokupu za bodajże 40 mln dolarów jeśli się nie myle.

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7765 dnia: Maj 03, 2014, 22:14:13 »
A myślisz, że w zaistniałej sytuacji była inna opcja niż przymusowy transfer Ibry?

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7766 dnia: Maj 03, 2014, 22:52:56 »
Alves gra już jakby był świętą krową.
Myślałem, że świętą krową jest Messi.
Cytuj
Popatrz na to z drugiej strony, gdyby nie Alves Barcelona w trzech meczach mogła zdobyć więcej niż pięć punktów.
:D
No ta, a kto by wypracował tamte bramki...?

Barca miała znakomitego napastnika, mowa tutaj o Zlatanie, ale oczywiście zarząd nie pomyślał i sprzedał  ::)
Jako kibic Barcelony powinieneś chyba znać takie fakty (Chyba, że kibicujesz im od niedawna). Ibrahimovic musi czuć się w zespole największą gwiazdą, a taką był Messi, to raz. Dwa to Gaurdiola, z którym się nie rozumiał, a trzy to przybycie Villi. Gdy Ibrahimović skontaktował się z zarządem i dostał zielone światło zapytano się gdzie chce przejść - powiedział, że do Realu. Dostał odp. że może przejść gdziekolwiek tylko nie tam - nie słyszałeś o tym wszystkim...?
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7767 dnia: Maj 04, 2014, 09:49:45 »
Jako kibic Barcelony powinieneś chyba znać takie fakty (Chyba, że kibicujesz im od niedawna). Ibrahimovic musi czuć się w zespole największą gwiazdą, a taką był Messi, to raz. Dwa to Gaurdiola, z którym się nie rozumiał, a trzy to przybycie Villi. Gdy Ibrahimović skontaktował się z zarządem i dostał zielone światło zapytano się gdzie chce przejść - powiedział, że do Realu. Dostał odp. że może przejść gdziekolwiek tylko nie tam - nie słyszałeś o tym wszystkim...?

Ja to wiem, że Ibra nie rozumiał się za bardzo z Messim i Guardiolą, ale stracić takiego napastnika jakim jest Zlatan to troche głupota..

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7768 dnia: Maj 04, 2014, 12:39:48 »
Cytuj
Myślałem, że świętą krową jest Messi.
U najlepszego zawodnika na świecie jestem w stanie to zaakceptować.

Cytuj
No ta, a kto by wypracował tamte bramki...?
Nie wiem. Ale oczywiste jest, że gra bez Alvesa potoczyłaby się inaczej. Jak z resztą w przypadku jakiegokolwiek innego zawodnika.

Offline sempre_barca

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 294
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.08.2011r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7769 dnia: Maj 04, 2014, 13:10:45 »
Może to i lepiej, że stracili już szanse na majstra. Wyobraźcie sobie, że decyduje ostatnia kolejka i u siebie dostają łupnia od Atletico. Albo jeszcze gorzej, jest remis i mistrza zdobywa Real ;)
Co do Zlatana, uważam że to była wielka głupota ściągać go za taką kasę i oddając (moim zdaniem) jednego z najlepszych napastników na świecie.

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7770 dnia: Maj 04, 2014, 13:15:20 »
Cytuj
Może to i lepiej, że stracili już szanse na majstra.
Zubi mówi co innego.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7771 dnia: Maj 04, 2014, 14:20:49 »
Ja to wiem, że Ibra nie rozumiał się za bardzo z Messim i Guardiolą, ale stracić takiego napastnika jakim jest Zlatan to troche głupota..
To co mieli go trzymać na siłę...?
U najlepszego zawodnika na świecie jestem w stanie to zaakceptować.
Najlepszym obecnie zawodnikiem świata jest Ronaldo. 16 bramek w Lidze Mistrzów i finał z Realem. Jeżeli Messi znowu nie strzeli bramki na Mundialu, może pomarzyć o Złotej Piłce
" border="0" border="0

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7772 dnia: Maj 04, 2014, 14:25:02 »
Cytuj
Najlepszym obecnie zawodnikiem świata jest Ronaldo. 16 bramek w Lidze Mistrzów i finał z Realem. Jeżeli Messi znowu nie strzeli bramki na Mundialu, może pomarzyć o Złotej Piłce
Pojęcie względne. Gdy Messi z Barceloną wygrywał wszystko w sezonie 10/11 dla drugiej strony barykady najlepszy był i tak Ronaldo.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7773 dnia: Maj 04, 2014, 14:41:27 »
Niema żadnych stron barykady, ja patrzę obiektywnie. Messi poza 3 bramkami na Bernabeu nie zrobił w tym sezonie nic. Nie pokazał nic w finale Pucharu Króla, w lidze idzie mu dobrze, ale nie lepiej od Ronaldo, a w decydujących rozgrywkach, czyli CL niema nawet podbicia do CR. Jak Mundial mu też nie wyjdzie straci wiele
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2014, 14:44:15 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7774 dnia: Maj 04, 2014, 15:04:56 »
Niema żadnych stron barykady, ja patrzę obiektywnie. Messi poza 3 bramkami na Bernabeu nie zrobił w tym sezonie nic. Nie pokazał nic w finale Pucharu Króla, w lidze idzie mu dobrze, ale nie lepiej od Ronaldo, a w decydujących rozgrywkach, czyli CL niema nawet podbicia do CR. Jak Mundial mu też nie wyjdzie straci wiele

Messi i tak jest najlepszym zawodnikiem świata, świadczą o tym 4 złote piłki. W tym sezonie może nie błyszczy ale półsezonu miał kontuzje a mimo to zbliżył się znacząco do Ronaldo który ma 30 goli(jeśli się nie myle) a Messi 28. Może i Ronaldo pobił rekord Messiego w Lidze Mistrzów i tak go wszyscy wychwalają, ale jak Messi bił rekordy dwa, trzy sezony temu to wszyscy jakoś cicho siedzieli, jeśli Ronaldo zdobędzie 4 złote piłki to pogadamy. A po drugie, to jest normalne, że kibic Barcy będzie za Messim a Realu za Crisem...

Offline Pepesi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.08.2011r.
  • Chelsea FC
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7775 dnia: Maj 04, 2014, 15:16:53 »
A po drugie, to jest normalne, że kibic Barcy będzie za Messim a Realu za Crisem...
A kibic Romy?

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7776 dnia: Maj 04, 2014, 15:22:51 »
To już są podzieleni kibice na tych za Messim i za Ronaldo :D

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7777 dnia: Maj 04, 2014, 15:31:15 »
Messi i tak jest najlepszym zawodnikiem świata, świadczą o tym 4 złote piłki.
Nie używam takich memów, ale w tym wypadku zrobię wyjątek - masz:
Jak to był Twój argument, to gratuluje Ci. Mówisz o czymś, co po raz ostatni miało miejsce półtora roku temu. Pewnie nawet nie wiesz, że przyznanie Złotej Piłki Messiemu w 2010, to kradzież na Xavim, Iniescie i Sneijderze. Każdy z nich trzech zjadł na śniadanie sezon 09/10 Messiego z Mundialem w roli głównej. A tak idąc Twoim tokiem rozumowania, to Nedved i Shevchenko byli równie wielkimi piłkarzami co... Zidane. Bo przecież każdy z nich otrzymał po jednej Złotej Piłce... Nieważne, że Zizou będzie zawsze wymieniany na równi z Pele i Maradoną, ważne że miał tylko jedną Złotą Piłkę...
Cytuj
W tym sezonie może nie błyszczy ale półsezonu miał kontuzje a mimo to zbliżył się znacząco do Ronaldo który ma 30 goli(jeśli się nie myle) a Messi 28.
Nie interesuje mnie jego kontuzja. Kontuzje są wpisane w futbol i nie będę rozkminiał, co by było gdyby. Na żadnej płaszczyźnie Messi nie jest w tym sezonie większy od Ronaldo. I jak masz pisać, że jest przez 4 Złote Piłki, to lepiej daj sobie spokój...
Cytuj
Może i Ronaldo pobił rekord Messiego w Lidze Mistrzów i tak go wszyscy wychwalają, ale jak Messi bił rekordy dwa, trzy sezony temu to wszyscy jakoś cicho siedzieli
No tak. Właśnie za te wszystkie rekordy został nagradzany na koniec roku swoją Złotą Piłką, więc o co Ci chodzi...?
Cytuj
jeśli Ronaldo zdobędzie 4 złote piłki to pogadamy
Wystarczy, że zdobędzie jeszcze jedną - bardzo prawdopodobne, że za ten rok - i zrówna się z Messim. Każdy kto ma pojęcie o futbolu wie, że Messi ma o jedną ZP za dużo, co już wyjaśniłem
Cytuj
A po drugie, to jest normalne, że kibic Barcy będzie za Messim a Realu za Crisem...
Jestem obiektywny i nie interesuje mnie, czy ktoś gra w Barcelonie, czy Realu. Realowi kibicuje bardziej ze względu na sentymenty - Ronaldo, Zidane'a, Raula, Roberto Carlosa i nie jestem żadnym fanatykiem - psychofanem
" border="0" border="0

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7778 dnia: Maj 04, 2014, 15:41:54 »
Cytuj
Nie interesuje mnie jego kontuzja. Kontuzje są wpisane w futbol i nie będę rozkminiał, co by było gdyby. Na żadnej płaszczyźnie Messi nie jest w tym sezonie większy od Ronaldo
Jest większy od początku 2014 roku. Skoro przez prawie pół sezonu nie grał to wiadomo, że będzie miał zaległości. Pewnie ani Messiemu ani Ronaldo nie siedzi w głowie osobista rywalizacja, jednak liczby mówią co mówią.

Offline Pepesi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.08.2011r.
  • Chelsea FC
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7779 dnia: Maj 04, 2014, 15:59:01 »
Jest większy od początku 2014 roku. Skoro przez prawie pół sezonu nie grał to wiadomo, że będzie miał zaległości. Pewnie ani Messiemu ani Ronaldo nie siedzi w głowie osobista rywalizacja, jednak liczby mówią co mówią.
Liczby mówią, że Ronaldo i Messi mają zbliżone statystyki oraz prawie identyczne stosunki goli i asyst na mecz.

Messi większy od Ronaldo wraz z rozpoczęciem 2014 roku? A co on takiego zrobił?
To Ronaldo strzelał w każdym meczu LM w którym wystąpił i to on przyczynił się do awansu Realu do finału. To on regularnie strzelał w PD, miał tylko 2 mecze pauzy.
A Messi? Pomógł Barcelonie w walce o tryumf w Lidze Mistrzów? Czy to nie Barcelona ma tylko matematyczne szanse na mistrzostwo ligi?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7779 dnia: Maj 04, 2014, 15:59:01 »