Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1117750 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7780 dnia: Maj 04, 2014, 16:04:42 »
Jest większy od początku 2014 roku. Skoro przez prawie pół sezonu nie grał to wiadomo, że będzie miał zaległości. Pewnie ani Messiemu ani Ronaldo nie siedzi w głowie osobista rywalizacja, jednak liczby mówią co mówią.
Niby w czym jest większy? W których rozgrywkach w tym roku jest większy? (czy ja po polsku nie mówię?) I nie interesuje mnie jego kontuzja. Gdyby nie kontuzja i brak dyscypliny Brazylijski Ronaldo byłby największy w historii, a i tak jest wielki

REJESTRACJA lub LOGOWANIE przeczytaj sobie ten artykuł i potem zacznij dyskutować. Liga Mistrzów już od dekady wyznacza potencjalnych zwycięzców Złotej Piłki, czy wcześniej tytułu Piłkarza Roku FIFA
" border="0" border="0

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7781 dnia: Maj 04, 2014, 16:12:43 »
Cytuj
Messi większy od Ronaldo wraz z rozpoczęciem 2014 roku? A co on takiego zrobił?
Zaczął grać w piłkę.

Cytuj
To on regularnie strzelał w PD, miał tylko 2 mecze pauzy.
Messi regularnie nie strzela? Dodatkowo miał całą rundę jesienną pauzy.

Cytuj
Czy to nie Barcelona ma tylko matematyczne szanse na mistrzostwo ligi?
Jakby nie patrzeć Real też.

Cytuj
W których rozgrywkach w tym roku jest większy?
La Liga. Ciągle zresztą o niej mówię.

Cytuj
I nie interesuje mnie jego kontuzja.
Faktycznie, cała runda w plecy to nic. Późniejszy powrót na początku roku i odrobienie strat do rywala też nic nie znaczą.

Cytuj
REJESTRACJA lub LOGOWANIE przeczytaj sobie ten artykuł i potem zacznij dyskutować. Liga Mistrzów już od dekady wyznacza potencjalnych zwycięzców Złotej Piłki, czy wcześniej tytułu Piłkarza Roku FIFA
I już Ci powiedziałem, że to kto jest najlepszym piłkarzem to pojęcie względne. Artykułu z tego ścierwa nawet nie mam zamiaru czytać.

Offline Pepesi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.08.2011r.
  • Chelsea FC
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7782 dnia: Maj 04, 2014, 16:43:33 »
La Liga. Ciągle zresztą o niej mówię.
Czekaj, w jaki sposób?

Aktualnie tabela hiszpańskiej ekstraklasy nie pokazuje faktycznego lidera - i Real i Atletico mają zaległe kolejki do rozegrania, więc wszystko możliwe. A Barcelona rozegrała swoje mecze, z wiadomym rezultatem.

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7783 dnia: Maj 04, 2014, 16:54:13 »
Cytuj
Czekaj, w jaki sposób?
Gole Messiego w PD (2014 r.) > Gole Ronaldo
tak graficznie przedstawiłem to może łatwiej ci się przetworzy.

Cytuj
Aktualnie tabela hiszpańskiej ekstraklasy nie pokazuje faktycznego lidera - i Real i Atletico mają zaległe kolejki do rozegrania, więc wszystko możliwe. A Barcelona rozegrała swoje mecze, z wiadomym rezultatem.
Co by nie było, liderem będzie Atletico. Jeśli Real wygra zrówna się punktami z Barceloną.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7784 dnia: Maj 04, 2014, 16:58:57 »
Artykułu z tego ścierwa nawet nie mam zamiaru czytać.
Tym zdaniem potwierdzasz tylko, że jesteś ofiarą psycho-fanozy... Weź zacznij traktować futbol chłodnie i obiektywnie, bo szkoda będzie z Tobą gadać
Cytuj
Wtorkowej nocy Cristiano Ronaldo stał się najlepszym strzelcem w historii Champions League jeśli chodzi o pojedynczy sezon. Ponadto, drugi gol przeciwko Bayernowi był jego 67. w Lidze Mistrzów. Gwiazdor Królewskich zrównał się tym samym pod tym względem z Leo Messim. Obaj zajmują ex æquo drugie miejsce w klasyfikacji wszech czasów najbardziej prestiżowych rozgrywek w Europie plasując się tuż za plecami Raúla (71 trafień).

Tym, co zwraca największą uwagę jest jednak postęp strzelecki Cristiano w spotkaniach Ligi Mistrzów, którego Portugalczyk dokonał w ostatnich dwóch latach. Od 3 kwietnia 2012 roku Ronaldo nadrobił 17 goli do Argentyńczyka. Tamtego dnia napastnik Barcelony dwukrotnie pokonał bramkarza Milanu w potyczce, którą Blaugrana wygrała 3:1. Messi zdobył wówczas swoją bramkę numer 51, co pozwoliło mu się uplasować wspólnie z Henrym na 6. miejscu w klasyfikacji najlepszych snajperów Champions League. Cristiano z 34 golami nie mieścił się wówczas nawet w pierwszej dziesiątce.

Niemniej, w dwóch ostatnich sezonach progres Cristiano był niesamowity. W kampanii 2012/13 CR7 trafił do siatki dwanaście razy, Messi natomiast zatrzymał się na ośmiu bramkach. W obecnych rozgrywkach Ronaldo ma na koncie magiczna liczbę szesnastu goli, natomiast Argentyńczyk wyrównał wynik z poprzedniego roku. Do rozegrania pozostaje jeszcze jednak finałowe starcie.

W tym sezonie Cristiano zdobył 49 bramek (30 w lidze, 16 w Lidze Mistrzów, 3 w Pucharze Króla) w 44 meczach. Daje to średnią 1,11 gola na mecz, co zarazem jest najlepszym wynikiem Portugalczyka w karierze. W kampanii 2011/12 atakujący Królewskich zapisał na swoim koncie 60 trafień w 55 potyczkach (średnia 1,09).

Cytuj
Zaczął grać w piłkę.
Jak masz tak pisać, to może nie będziemy tracić dla Ciebie czasu
Cytuj
Jakby nie patrzeć Real też.
Jakby nie patrzeć, fanboy potrafi odebrać nawet szanse matematyczne odwiecznemu rywalowi
Cytuj
La Liga. Ciągle zresztą o niej mówię.
Zawodnik, który nie grał pół rundy, którego zespół nie liczy się w walce o Mistrzostwo i który przegrywa z Ronaldo w klasyfikacji o Trofeo Pichichi jest od niego lepszy?
Cytuj
I już Ci powiedziałem, że to kto jest najlepszym piłkarzem to pojęcie względne.
No ba, tylko na końcu ktoś tą Złotą Piłkę dostaje i w mediach jest określany "jako najlepszy piłkarz świata", więc to Twoje pojecie względne można sobie wsadzić w...
Cytuj
Co by nie było, liderem będzie Atletico. Jeśli Real wygra zrówna się punktami z Barceloną.
Zapomniałeś chyba, że Real ma dwa mecze mniej od Barcelony
" border="0" border="0

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7785 dnia: Maj 04, 2014, 17:18:57 »
Cytuj
Tym zdaniem potwierdzasz tylko, że jesteś ofiarą psycho-fanozy... Weź zacznij traktować futbol chłodnie i obiektywnie, bo szkoda będzie z Tobą gadać
Nie, ja tylko nie mam zamiaru czytać czegokolwiek z rm.p;

Cytuj
Jak masz tak pisać, to może nie będziemy tracić dla Ciebie czasu
No nie. Przecież od kiedy Messi zaczął grać w meczach ligowych w tym sezonie? (W rundzie jesiennej zaliczył jedynie kilka spotkań, w których zdobył 8 bramek, już nie pamiętam ile tych meczów było, ale na palcach jednej ręki można policzyć)

Cytuj
Jakby nie patrzeć, fanboy potrafi odebrać nawet szanse matematyczne odwiecznemu rywalowi
Gdzie to napisałem? Trochę czytania ze zrozumieniem, raczej "przyznałem" te matematyczne szanse i Realowi. Bo żeby wygrać ligę muszą liczyć na potknięcie Atletico, wygrywając wszystko do końca bez "pomocy" Atletico nic nie zdziałają.

Cytuj
Zawodnik, który nie grał pół rundy, którego zespół nie liczy się w walce o Mistrzostwo i który przegrywa z Ronaldo w klasyfikacji o Trofeo Pichichi jest od niego lepszy?
Biorąc pod lupę 2014 rok. Zresztą, dwa gole różnicy to tyle co nic.

Cytuj
No ba, tylko na końcu ktoś tą Złotą Piłkę dostaje i w mediach jest określany "jako najlepszy piłkarz świata", więc to Twoje pojecie względne można sobie wsadzić w...
Zarówno i twoje zdanie można sobie wsadzić "w...". A za ZP określa się zawodnika jako najlepszego piłkarza XXXX roku. Dla mnie Messi jest ponadczasowy, tyle. Ronaldo zresztą też jest świetny, ale ktoś tym pierwszym być musi.

Cytuj
Zapomniałeś chyba, że Real ma dwa mecze mniej od Barcelony
Fakt.

Offline Pepesi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.08.2011r.
  • Chelsea FC
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7786 dnia: Maj 04, 2014, 17:29:18 »
W rundzie jesiennej zaliczył jedynie kilka spotkań, w których zdobył 8 bramek, już nie pamiętam ile tych meczów było, ale na palcach jednej ręki można policzyć.

Twoje dłonie mają po 11 palców? :)

Cytuj
Gdzie to napisałem? Trochę czytania ze zrozumieniem, raczej "przyznałem" te matematyczne szanse i Realowi. Bo żeby wygrać ligę muszą liczyć na potknięcie Atletico, wygrywając wszystko do końca bez "pomocy" Atletico nic nie zdziałają.

Real ma 2 mecze do rozegrania, Atletico jeden zaległy. To nie są pewne 3 punkty dla Atletico i ileśtam dla Królewskich. Kojarzysz może co się dzieje w Premier League? Tam sytuacja była podobna, City miało 2 mecze zaległe, Chelsea jeden, a Liverpool rozgrywał spotkania na bieżąco. Liderem byli The Blues. Teraz największe szanse ma zespół z Manchesteru.

Ciężko z Tobą dyskutować, znowu to mówię. Messi przed kontuzją złapał ewidentny regres formy, w 5 meczach poprzedzających jego przerwę nie strzelił ani jednej bramki. Przecież gołym okiem widać było, że jest gorszy od Ronaldo. CR7 gra w tym roku, i tamtym, po prostu lepiej.

Taka ciekawostka: Portugalczyk zagrał o dwa mecze więcej niż Messi w ciągu całego sezonu.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2014, 17:36:55 wysłana przez Pepesi »

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7787 dnia: Maj 04, 2014, 17:37:37 »
Cytuj
Twoje dłonie mają po 11 palców? :)
Przenośnia. Przecież napisałem, że nie pamiętam ile tych meczów było.

Cytuj
Ciężko z Tobą dyskutować, znowu to mówię. Choć Messi przed kontuzją złapał ewidentny regres formy, w 5 meczach poprzedzających jego przerwę nie strzelił ani jednej bramki. Przecież gołym okiem widać było, że jest gorszy od Ronaldo.
Gdyby Messi miał tylko jedną kontuzję. Absencje trapiły go od ćwierćfinału LM z PSG, trzy razy miał dłuższe przerwy.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7788 dnia: Maj 04, 2014, 17:41:58 »
Nie, ja tylko nie mam zamiaru czytać czegokolwiek z rm.p;
To jest właśnie psychofanoza. Ja nie mam problemów, żeby wejść na fcbarca.com czy blaugrana.pl, którą czasami podaje Nejdro, żeby zasięgnąć informacji, bo jestem normalnym obiektywnym fanem piłki nożnej.
Cytuj
Gdzie to napisałem?
Nie doczytałem jego zdania. Myślałem, że chodzi mu o brak matematycznych szans, a takie straciła Barcelona. Liczy się tylko Real i Atletico
Cytuj
Biorąc pod lupę 2014 rok. Zresztą, dwa gole różnicy to tyle co nic.
To przekaz wniosek do LFP, żeby przyznawała nagrodę dla piłkarza najlepszego piłkarza rundy
Cytuj
Dla mnie Messi jest ponadczasowy, tyle.
:D Niech se będzie. Dla mnie Brazylijski Ronaldo jest ponadczasowy... A tak na poważnie oficjalnie od pół roku prym najlepszego piłkarza świata należy do Ronaldo i on tylko to potwierdza
Cytuj
Gdyby Messi miał tylko jedną kontuzję. Absencje trapiły go od ćwierćfinału LM z PSG, trzy razy miał dłuższe przerwy.
I co? Z tego powodu mamy mu wręczyć nagrodę pocieszenia, czy dodać mu kilka pkt. w indywidualnych plebiscytach? Przestań już smęcić o jego kontuzji
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2014, 17:46:02 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Pepesi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 23.08.2011r.
  • Chelsea FC
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7789 dnia: Maj 04, 2014, 17:43:31 »
Gdyby Messi miał tylko jedną kontuzję. Absencje trapiły go od ćwierćfinału LM z PSG, trzy razy miał dłuższe przerwy.
Traktujesz te kontuzje jako wielkie usprawiedliwienie. Jakby dzięki nim jego zasługi i statystyki, choć mniejsze od osiągnięć Ronaldo, mają być stawiane na równi, a nawet dla Ciebie są argumentem popierającym tezę o wyższości Messiego nad Cristiano.
Absencje usprawiedliwiają Messiego, że gra gorszy sezon niż może, ale wcale nie oznaczają, że ze względu na nie ma być rozgrzeszany z tego.

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7790 dnia: Maj 04, 2014, 18:03:19 »
Cytuj
To jest właśnie psychofanoza. Ja nie mam problemów, żeby wejść na fcbarca.com czy blaugrana.pl, którą czasami podaje Nejdro, żeby zasięgnąć informacji, bo jestem normalnym obiektywnym fanem piłki nożnej.
Rm.pl obiektywne nie jest. Zresztą jak w twoim mniemaniu ja.

Cytuj
To przekaz wniosek do LFP, żeby przyznawała nagrodę dla piłkarza najlepszego piłkarza rundy
Nie odczuwam takiej potrzeby.

Cytuj
:D Niech se będzie. Dla mnie Brazylijski Ronaldo jest ponadczasowy... A tak na poważnie oficjalnie od pół roku prym najlepszego piłkarza świata należy do Ronaldo i on tylko to potwierdza
Trzeci raz tego samego nie będę pisać...

Cytuj
I co? Z tego powodu mamy mu wręczyć nagrodę pocieszenia, czy dodać mu kilka pkt. w indywidualnych plebiscytach? Przestań już smęcić o jego kontuzji
O trzech kontuzjach napisałem w odpowiedzi do:

Cytuj
Messi przed kontuzją złapał ewidentny regres formy

Bo nie zwrócono uwagi na to, że Messi grał jedynie w kratke (kilna/naście dni gry, kilka tygodni przerwy).

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7791 dnia: Maj 04, 2014, 18:07:27 »
Cytuj
Rm.pl obiektywne nie jest.
O boshe... Podaje mu fakty - liczby - statystyki opisane w artykule, których nawet nie przeczytał, a ten wypala taką głupotę

Ja kończę dyskusję z tym fanboyem
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2014, 18:09:27 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7792 dnia: Maj 04, 2014, 18:24:05 »
Nie ma mnie jeden dzień na Pesleague i tu takie starcia  ;D
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7793 dnia: Maj 04, 2014, 18:33:28 »
Taki sam ze mnie fanboy jak z ciebie antybarcelonista.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7794 dnia: Maj 04, 2014, 18:42:02 »
ja pier taki ze mnie "antybarcelonista", że kilkanaście miesięcy temu w tym wątku pisałem, iż Barcelona to najlepsza drużyna w historii...

Ty zacznij patrzyć na futbol nie przez pryzmat jednej drużyny, bo nie będziesz miał o nim pojęcia
" border="0" border="0

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7795 dnia: Maj 04, 2014, 19:15:41 »
Taka ironia to była, wiesz?

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7796 dnia: Maj 04, 2014, 19:19:22 »
Wiesz, wziąłem ją dosłownie, bo Ty przecież jesteś fanboyem
" border="0" border="0

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7797 dnia: Maj 04, 2014, 19:25:24 »
Fajnie wiedzieć. Twoją opinię wsadzę głęboko w buty.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7798 dnia: Maj 04, 2014, 19:59:36 »
Dołóż do niej i moją.
" border="0

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7799 dnia: Maj 04, 2014, 22:57:18 »
Kolejka cudów.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7799 dnia: Maj 04, 2014, 22:57:18 »