Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235287 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
no cóż mecz był naprawdę wyrównany i jak już wspomniałeś, nie było kilku kluczowych zawodników w składzie co skutkowało takim wynikiem a nie innym. Ważne jest zwyciestwo, jednak szkoda, że nie udało ci sie dograć meczu w 11, tylko kończyliście w 9. Dużo szczescia mieliscie w koncowce przez te kartki, ze porto nie zdolalo tego wykorzystac.

co do transferu pepe do ManC to sadze ze to bylby dobry ruch dla jego kariery a dla was szansa na pozbycie sie zawodnika, ktory i tak juz nie chce grac w madrycie.
Pozyskanie sakho na jego miejsce to takze trafienie w 10 wedlug mnie, to jest mlody zawodnik, ktory napewno na bernabeu nabierze doswiadczenia i szybko wskoczy do 11.

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Dałeś rade wygrać z Porto ale widać nie było łatwo , dopiero w 81 minucie udało ci się wyjść na prowadzenie i to za sprawą rezerwowego odczuwalny był brak kilku podstawowych zawodników takich jak Ronaldo czy Hulka ale mimo tego wygrałes i myśle ze to zwycięstwo mimo słabego składu doda ci odwagi na ryzokowanie z rezerwowym składem

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Kolejny, który ma problemy z moim Porto :D :D. Dobrze wam tak ;D.
A tak na serio szkoda tych dwóch czerwieni, no, ale na stadionie Smoka musi być czasem czerwono :D, sam coś o tym wiem.
Powodzenia z Levante, na pewno nie będzie Ci łatwo ;).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
W spotkaniu z Bilbao było wam dość ciężko, gdyby rywale nieco celniej strzelali wynik pewnie byłby inny, ale to nie Wasz problem, są 3 punkty i to najważniejsze. Znów kapitalne spotkanie Ronaldo, który świetnie asystował i później sam zdobył gola. Fajnie, że znalazło się miejsce dla dwóch typowych napastników. Macie tam sporą rywalizację i wydaje się, że jeden to trochę mało jak na trzech światowej klasy napastników.
Szkoda, że Pepe odchodzi no ale trzeba sobie będzie poradzić bez niego. Co do ewentualnego transferu to od Hummelsa ręce trzymaj precz :D Chociaż może Ty nim lepiej pokierujesz, jednak z tej dwójki bardziej polecałbym chyba Nevena, który jest bardzo pewny w swoich interwencjach.
Racingowi nie daliście szans żadnych, co tu napisać... Nie daliście żadnych szans, rozegraliście fantastyczny mecz i jeśli napastnicy trafią z formą no to mogą przyćmić nawet Ronaldo. Cieszy mnie bardzo, że Higuain dostaje szanse no i w tym meczu ją wykorzystał. Bardzo lubię tego zawodnika i mam nadzieję, że będzie grał, dobrze grał.
W Lidze Mistrzów nie było wcale tak łatwo... Brakowało Wam niektórych graczy i od razu mecz inaczej wyglądał. Na pewno najbardziej można było zauważyć brak Ronaldo no i Hulka, który radzi sobie naprawdę nieźle. Szkoda, że nie mógł zmierzyć się z byłym zespołem. Zwycięstwo zapewniła wam akcja rezerwowych, na pewno nie popisali się także Marcelo jak i Varane. Na szczęście nie odbiło się to na wyniku, jednak obaj nie zagrają w rewanżu. Może Varane nie byłby tak potrzebny, jednak brak Marcelo myślę, że będzie nieco widoczny. Chociaż powinniście sobie poradzić i bez niego. Dobrze, że udało się strzelić tego gola na wyjeździe, to na pewno daje Wam jakąś przewagę chociaż ta przewaga jest niczym nic, także trzeba będzie zagrać dość ostrożnie w rewanżu.
No tak, to było do przewidzenia, że City zgłoszą się po Pepe, no ale w sumie nic dziwnego. Szkoda, że jednak nie żaden z dwójki z Dortmundu nie przyjdzie (tak więc zignoruj moje porady nieco wyżej :D) ale Sakho to także świetny zawodnik. Młody gracz, który u Was może tylko i wyłącznie się rozwinąć. Ciekawe tylko ile PSG sobie za niego zawoła, o ile w ogóle zechcą go do Was puścić.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to dwie czerwone kartki! Dawno nie widziałem meczu w którym wyleciało by z boiska dwóch zawodników tej samej drużyny.  Może i brak Ronaldo rzucił się w oczy, ale nadal masz mocną ławkę rezerwowych...

No tak PEPE na pewno otrzymał dobrą ofertę i myślę że ją przyjmie. Nie zależnie od tego czy będzie tam grał czy nie (chociaż ma duże szanse) rzuci się na kasę. O tak ! Sakho jest niesamowitym młodym zawodnikiem. Dobrze czyta grę i dobrze wyprowadza piłkę do przodu... Sakho - Varane ... ciekawie by to wyglądało.  ;)

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
1/8 Ligi Mistrzów - 1 mecz ...
Na pewno było wiadomo że od początku mecz będzie bardzo ciekawy..
Dużo akcji ofensywnych i mnóstwo strzałów. Chodź zawodziła dzisiaj w obu ekipach skuteczność.
Udało się Wam wygrać po akcji z 81 minuty. Oczywiście tu moja radość jest jeszcze większa bo zawodnicy wchodzący z ławki udowodnili że stać ich na grę w 1 składzie. Zawsze takie akcję wytwarzają rywalizację co za tym idzie każdy wie! nie gra się wtedy na 100% tylko włącza się 6 bieg i stara się grać na 200% bo czuje się oddech kolegi z drużyny..

Real dzisiaj odniósł zwycięstwo mimo że nie grało paru zawodników którzy tak naprawdę tworzą siłę Realu.
Zmiennicy jednak zagrali na wysokim poziomie. 2 czerwone kartki to efekt pełnego zaangażowania i walki w dzisiejszym meczu.. Dobrze że nie odbiło to się na wyniku..
Podsumowując wygrywając na Estádio do Dragão myślę jesteś już pewny awansu.
U siebie raczej nie oddasz tego wyniku i awansujesz..

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Liga BBVA - 27 kolejka


Levante 1-6 Real Madryt

53' Aranda (Forinos) - 3' Higuain, 26' Ronaldo, 36' Samobój, 42' Ronaldo, 68' Hulk (Ronaldo), 90' Ronaldo (Joselu)

23' Ozil


Królewscy w wyjazdowym meczu z Levante wygrali 1-6 (0-4). Nikt chyba nie spodziewał się, że będzie to aż tak łatwe spotkanie. Kibice mieli na pewno w pamięci dwa remisy tych ekip. Dziś było inaczej. Królewscy na murawę wyszli zdeterminowani do walki, atakowali bramkę rywala od pierwszej do ostatniej minuty czego skutkiem było aż sześć trafionych bramek.

3min. - Kibice jeszcze dobrze nie zasiedli na stadionie, a tu już pierwsza bramka autorstwa Higuaina. Argentyńczyk dostał piłkę bodajże od Kaki po czym wpadł w pole karne i bez najmniejszych szans do obrony skierował piłkę do siatki.

26min. - Głodny goli był także Ronaldo, który na boisku był widoczny przy każdej akcji Realu. W 26 minucie Crack Realu ruszył lewą stroną boiska po czym zszedł do środa pola i oddał pieklenie mocny strzał. Bramkarz próbował jeszcze obronić, lecz piłka miała taką moc, że " przedziurawiła " dłonie Navasa.

36min. - Akcja była dobrze prowadzona prawą stroną. Ronaldo z chodził już w bok pola karnego, aby dograć do kolegi z drużyny na szesnasty metr. Piłka po podaniu Ronaldo uderzał w obrońce i myląc bramkarza wpadła do siatki.

42min. - Królewscy nadal nacierali. W środku pola piłkę przejmuję Alonso. Hiszpan dogrywa na 30 metr do Ronaldo, a ten tradycyjnie rusza z piłką. Gdy Portugalczyk doszedł już do pola karnego oddał ponownie mocny strzał i trafił bramkę. Królewscy do przerwy prowadzili już 0-4.

53min. - Levante również atakował. Najczęściej tworzyli nie groźne kontry po nie udanych atakach Królewskich, jednak w 53 minucie kontra ich zamieniła się w bramkę. Szybko ruszyli czwórką zawodników po czym kilkoma podaniami rozklepali obronę Realu. Forinos świetnie wystawił do Arandy, a ten strzałem z osiemnastego metra trafia honorową bramkę dla Levante.

68min. - Po nie udanym rzucie rożnym ekipy Levante to Królewscy ruszają z kontrą. Kilka podań i Królewscy już byli pod polem karnym rywala. Tam do strzału zamierzał się Ronaldo, jednak kontem oka dostrzegł będącego na lepszej pozycji Hulka i dograł mu piłkę. Brazylijczyk oddał lekki strzał po ziemi i trafił piątą bramkę dla Królewskich w tym meczu.

90min. - Znów rzut rożny mieli rywale i znów wykonali go bardzo źle. Piłkę przejął Ramos po czym długim podaniem dograł piłkę do Joselu. Młody Hiszpan bez wahania posyła ją do wychodzącego w wolną uliczkę Ronaldo. Portugalczyk przejmuję futbolówkę, a następnie mijając bramkarza pakuję ją do siatki ustalając wynik spotkania na 1-6.

Spotkanie te może naprawdę cieszyć. Królewscy grają bardzo dobry futbol w ofensywnie, ale także nie popełniają już dużych błędów w defensywie. Kolejnego hart-tricka zanotował Ronaldo i na swoim koncie Portugalczyk ma już 28 trafienie w samej lidze. Jeżeli tak będzie grał to są szanse na pobicie rekordu strzeleckiego ze zeszłego sezonu.

Ups.. zapomniałem screna ze statystykami :(
___________________________________________________________________________________________

Los Blancos Notícias #27.

Sakho latem w Madrycie!


Dziś dowiedzieliśmy się także, że oba klubu doszły do porozumienia co do transferu młodego francuza. Francuskie PSG początkowo chciało 16 milionów za młodego stopera, jednak po drobnych negocjacjach suma transferu spadła do 12 milionów. Tak więc Sakho do Madrytu trafia za wspomniane już wcześniej 12 milionów oraz będzie zarabiał dwa i pół miliona rocznie. A co sam zawodnik powiedział? - " Nie spodziewałem się nigdy, że w tak młodym wieku będzie interesował się mną tak wielki klub jakim jest Real Madryt. Gdy usłyszałem od mojego agenta, że Królewscy chcą mnie pozyskać to zareagowałem śmiechem. Początkowo myślałem, że są to jakieś żarty, jednak potem cała ta sprawa nabrała rumieńców. Już od mojego początku kariery marzyłem o grze w Realu. Teraz te marzenie się spełnia i jest z tego bardzo szczęśliwy. Wiem, że na początku może mi być trudno, ale jest tam przecież Karim, który na pewno mi pomorze ". - zakończył Francuz.

Przypuszczany skład na Espanyol
28. kolejka Ligi BBVA.


Królewscy już za tydzień o kolejne trzy punkty powalczą na własnym boisku z ekipą z Barcelony. W ostatnim meczu obu tych ekip padła tylko jedna bramka autorstwa Hulka, która zdobył ją szczęśliwie w 90 minucie. Teraz może być już znacznie inaczej. Królewscy w ostatnich dwóch ligowych kolejkach strzelili aż 11 bramek co daję nam średnią 5,5 gola na mecz. Czy ten wynik da się powtórzyć? Mourinho wystawia następujący, dość dziwny skład. W bramce zobaczymy Adana, ponieważ Cassilas nie zagra z powodu kontuzji. W obronie zagra od lewej: Marcelo, Varane, Carvalho, Coentrao, który zastąpi kontuzjowanego Ramosa. Przed nimi zobaczymy Lassa, a przed Francuzem zagra Kaka wraz z Ganso, który zastąpi pauzującego za kartki Ozila. Przed nimi zagra Ronaldo, a w ataku zobaczymy Hulka oraz Benzeme.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Pogrom w Valencii | Królewscy dogadali się z PSG |
« Odpowiedź #267 dnia: Listopad 09, 2011, 22:56:26 »
Niesamowity mecz Realu.. 6-1 z Levente na wyjeździe .. Przypomnijmy se że Levante w tym sezonie dwukrotnie zremisowała z Królewskimi.
Bez wątpienia ofensywa grała dzisiaj bardzo skutecznie i cieszy że CR strzelił hattricka.
Rywale nie istnieli i dostali dzisiaj niezły łomot.

Co do transferu to bardzo się cieszę że udało się podpisać kontrakt z Sakho.
Młody defensor na pewno sobie poradzi i będzie z niego pożytek.
Jest Lass, Benzema i Varane także o aklimatyzację będzie łatwo.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Pogrom w Valencii | Królewscy dogadali się z PSG |
« Odpowiedź #268 dnia: Listopad 10, 2011, 15:16:37 »
No co by tu dużo napisać. Kolejne świetne spotkanie a Levante sprawiało już Wam problemy w tym sezonie. Kolejny hattrick Ronaldo, zdecydowanie jest to Wasz lider, oby grał tak jak najdłużej. Fajnie, że Higuain zdobywa bramkę, mam nadzieję, że zagości w składzie na nieco dłużej.
Fajnie, że udało się sprowadzić Sakho. Jest to młody, obiecujący zawodnik, który już może grać na wysokim poziomie - poziomie Waszego klubu, także sądzę, że godnie zastąpi Pepe.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Pogrom w Valencii | Królewscy dogadali się z PSG |
« Odpowiedź #269 dnia: Listopad 10, 2011, 15:23:19 »
Jak zobaczyłem wynik to zrobiłem minę chyba podobną do tej serca przy telefonie, na nowej reklamówce tp :D Urządziłeś sobie (nie po raz pierwszy) kanonadę strzelecką nad przeciwnikiem. Co mnie bardzo cieszy, wielkie strzelanie rozpoczął Higuain. Masz już dobrego zastępcę Pepe. Sakho to bardzo utalentowany obrońca, który powinien sobie u Ciebie poradzić, co prawda umiejętnościami odstaje trochę od Pepe, ale przy boku Carvalho i pod okiem Mou może rozwinąć skrzydła i "przerosnąć" najlepszych, a aspiracje ma do tego spore...

Offline Bonito

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 769
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.02.2010r.
  • vamos barca !
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Pogrom w Valencii | Królewscy dogadali się z PSG |
« Odpowiedź #270 dnia: Listopad 10, 2011, 16:57:34 »
2 czerwone w meczu z Porto, oj grubo, ale liczy się wygrana ;)
Miazga na słabiutkim Levante nie jest dla mnie zaskoczeniem, ale 6-1?! Masakra, człowieku, żeś się rozstrzelał :D. Poza tym, z opisu można wywnioskować, że ładne akcje były xd. 5 oczek przewagi nad Barceloną, to dość dużo, ale też mało. Dwa potknięcia, które Barcelona może wykorzystać i już jesteś na drugim miejscu. Ale co prawda - jak to Real z Barceloną - 5 oczek trudni przebić tej drugiej drużynie, jestem wiernym fanem Barcelony od 8 lat, ale jestem za Tobą - to w końcu tylko ML :D. Ronaldo miażdży w statystykach króla strzelców, którego prawdopodobnie zdobędzie - cóż powiedzieć, brawo ;). Ale że nie nudzi ci się gra potęgą?
Sakho bardzo dobrym i perspektywicznym zawodnikiem. W FM08 zawsze go ściągałem, jeden z wielkich francuskich talentów, jeśli ktoś go troszkę popchnie, wyskoczy na super zawodnika. Ogółem graficznie jak i pisemnie jest świetnie, jedna z najlepszych karier na forum obecnie ;)
" border="0

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Pogrom w Valencii | Królewscy dogadali się z PSG |
« Odpowiedź #271 dnia: Listopad 10, 2011, 17:15:24 »
Liga BBVA - 28 kolejka


Real Madryt 2-2 Espanyol

33' Hulk (Kaka), 58' Ronaldo (Lass) - 69' Datolo (Verdu), 85' Verdu


Królewscy na własnym obiekcie remisują z Espanyolem 2-2 (2-0). Samo zestawianie obronne wraz z bramkarzem mogło mówić wiele. Zawodnicy ci nie grali w takim zestawieniu jeszcze nigdy w sezonie, więc ich zgranie było równe zeru. Na przodzie Real radził sobie, jednak dość dobrze i prowadził w spotkaniu nawet 2-0. Espanyol, jednak też zaatakował i zdołał doprowadzić do remisu..

33min. - Piłkę na linii środkowej boiska odbiera Lass Diarra, który zastępuję dziś Alonso. Francuz dograł dobrą piłkę do Kaki, a Brazylijczyk wysuwa na czystą pozycję do Hulka. Był gracz FC Porto świetnie przyjął futbolówkę po czym w swoim stylu minął bramkarza i trafił pięknego gola. Piłka przy jego strzale otarła się jeszcze o słupek.

58min. - Dziś swoje bardzo dobre spotkanie rozgrywał Lass. Francuz pokazał tym mecze, że nie warto go skreślać. W akcji bramkowej w 58 minucie to właśnie bo jego doskonałym podaniu bramkę zdobywa nikt inny niż Ronaldo. Portugalczyk dostał piłkę na szesnasty metr od Diarry po czym odwrócił się z piłką i pewnym, mocnym strzałem skierował piłkę w górną część bramki.

69min. - Espanyol był dziś aktywny od początkowych minut, jednak nie potrafił tego udokumentować bramkami. W 69 minucie udało im się jednak trafić bramkę. Piłkę do Datolo świetnie dogrywa Verdu. Datolo minął jeszcze Carvalho po czym stanął oko w oko z Adanem. Argentyńczyk uderzył mocno piłkę po ziemi nie dając szans do obrony Adanowi.

85min. - Espanyol miał rzut rożny. Któryś z graczy owego klubu centruję piłkę w pole karne. Tam doszło do sporego zamieszania. Do piłki dopadł Verdu, który wykorzystał błąd obrońców oraz samego Adana i pewnym strzałem skierował piłkę do pustej bramki ustalając wynik spotkania na 2-2.

Królewscy zremisowali to spotkanie, choć wygraną mieli w kieszeni... Widoczny był brak w bramce Cassilasa oraz na boku obrony Ramosa. Odwieczny rywal Realu jakim jest Barcelona wygrała swoje spotkanie z Zaragoza 4-3 i tym samym Real ma już tylko trzy punkty przewagi. Niepokojący jest fakt, że na treningu kontuzji doznał Higuain, który wypadł z gry na 3 tygodnie.



Statystyki ligowe

___________________________________________________________________________________________

Los Blancos Notícias #28.

Higuain wypada na trzy tygodnie.


Będący ostatnimi czasy w dobrej formie Gonzalo Higuain wypadanie z kadry Królewskich aż na trzy tygodnie.. Argentyńczyka ominą takie mecze jak derby Madrytu czy też rewanż z FC Porto w lidze mistrzów. Higuain nie zagra także w trzech innych spotkaniach.. Argentyńczyk na porannym treningu naderwał mięsień dwugłowego uda. Niektóre media spekulowały, że Higuain wypadnie na ponad miesiąc, lecz po głębszej analizie Higuain będzie pauzował przez trzy tygodnie. Kontuzjowany jest także Ramos, który do gry powróci po meczu z Ateltico.

Przypuszczany skład na mecz z Ateltico Madryt.
28. kolejka Ligi BBVA.


28 kolejka to mecz pomiędzy Real, a Atetico Madryt. Ten mecz to oczywiście derby Madrytu. Królewscy w poprzednim spotkaniu wygrali 4-2, choć Ateltico potrafiło zaatakować i dwie bramki zdobyli w odstępie 6 minut. Na to spotkanie Jose wystawia następujący skład. Do bramki powróci Cassilas. W obronie kolejno zagrają: Marcelo, Varane, Carvalho, Fabio Coentrao. Przed nimi zagra Xabi Alonso. Przed Hiszpanem ujrzymy Ozila wraz z Lassem. Cofniętym napastnikiem będzie Ronaldo, a przed nim zagra Hulk wraz z Benzemą.

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Szkoda straty punktów z Espanyolem,widać że Casillasa nie było.Pechowa kontuzja Higuaina,opuści kilka ważnych meczy  :-\ Dobrze że Ramos wraca w meczu z Atletico  :) Myślę że wygrasz w derbach,powodzenia  ;)

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
No nie udało ci się zdobyć kompletu punktów ale to przez to że między słupkami nie było El Gato ale mimo tego remisu i tak jesteś pierwszy w tabeli ligowej a jeżeli chodzi o kontuzje to jest to wielka szkoda Higuain to twoj podstawowy zawdonik  ale to teraz będzie szansa dla Benzemy pokaze na co go stać .

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Eksperymentalnie ustawienie nie wypaliło.. nie udało Ci się pokonać Barcelończyków. Brak czołowych graczy formacji defensywnej dał się we znaki przy prowadzeniu 2-0, mogłoby się wydawać pewnym, ale częstsze ataki gości zmusiły Twoją obronę do kapitulacji... niestety aż dwukrotnej, co doprowadziło do remisu. No i niestety te zasrane kontuzje zatrzymują "Pipitę", który ostatnio jest w dobrej formie... Wielkie osłabienie dla Twojej drużyny, strata jednego z ważniejszych piłkarzy formacji ofensywnej...

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
To o czym Bonito pisał- pięć punktów przewagi w lidze hiszpańskiej to mało.
Musisz wygrać z Atletico, by móc spać spokojnie, bo kolejny remis i przewaga nad Barcą topnieje do punktu i znowu zaczynają się nerwy.
Powodzenia z rojiblancos, na pewno Falcao będzie Cię straszył :).
Zajrzyj do mnie w wolnym czasie ;D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
No szkoda remisu.. Espanyol jest bądź co bądź bardzo niewygodnym rywalem..
Widzę w składzie zabrakło paru podstawowych graczy co również odbiło się na grze..
Mecz z początku poukładał się dla Ciebie. Bramka strzelona w 33 minucie na pewno sprawiła że zespołowi grało się dużo lżej.[mowa tutaj o niektórych rezerwowych bo wiadomo gdy ktoś dostaję szansę lepiej wygrać i być dobrze zapamiętanym].Tym bardziej brak ogrania defensorów miał dzisiaj duży wpływ na grę.
Ale to później.. Od początku drugiej połowy zaatakowałeś lecz gola udało się strzelić dopiero w 58 minucie.
Od tego momentu oddałeś inicjatywę gościom, którzy zaczęli atakować. Wiedzieli bowiem że zestawienie defensywy Realu jest dzisiaj bardzo eksperymentalne. W efekcie udaję się Espanyolowi zdobyć kontaktowego gola w 69 ;D minucie. Zespół gości od tego momentu zaczyna grać jeszcze bardziej w ofensywie sprawiając coraz większe spustoszenie w Twoich szeregach. W 85 minucie wywalczając rzut rożny.. Piłka została zacentrowana w pole karne i tam doszło to błędu nie dość że z strony defensorów to nie popisał się również bramkarz i Espanyol doprowadza do remisu.. Na pewno szkoda tego wyniku.

Zawsze grając z dołem tabeli te mecze są bardziej zawzięte i Espanyol to niestety potwierdził..

Szkoda że Higuain wypadł Ci ze składu bo na pewno ostatnio był w wysokiej formie..
Myślę derby Madrytu zapowiadają się bardzo ciekawie..

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Tym razem Espanyol pomógł swojemu lokalnemu rywalowi i pozwolił nieco zbliżyć się im punktowo do Was. Niestety, ale obrona którą wystawiłeś nie do końca się spisała. Może gdyby wyszedł Casillas także byłoby inaczej? No, ale teraz nie dowiemy się tego. Mieliście już dwubramkową przewagę, szkoda, że nie udało jej się utrzymać do końca.
Na pewno szkoda kontuzji Higuaina, ale na szczęście w takich chwilach macie jeszcze Benzeme, który gorszym zawodnikiem nie jest i sądzę, że godnie zastąpi Argentyńczyka.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Liga BBVA - 29 kolejka


Atletico Madryt 1-6 Real Madryt

40' Adrian (Silvio) - 4' Benzema (Ronaldo), 7' Benzema (Ronaldo), 36' Benzema (Ronaldo), 37' Benzema, 67' Hulk, 78' Hazard

6' Thiago - 82' Xabi Alonso

Panowie tego meczu nie opisze tak jak to robiłem zawsze, ponieważ nie chce mi się opisywać aż siedmiu goli.

Królewscy po kolejne punkty pojechali na stadion lokalnego rywala, żeby tam zmierzyć się z Atetlico Madryt. Wielu wskazywało, że ten mecz może być bardzo ciekawy, a zarazem wyrównany..., lecz tak nie było.. Królewscy rozgromili na stadionie rywala Atletico aż 1-6.. W tym spotkanie swoim geniuszem błysnął Karim Benzema, który kolejno trafił cztery bramki.. Wyczyn można powiedzieć nie osiągalny, lecz Francuzowi się to udało. Jeżeli Benzema utrzyma taką formę to po powrocie Higuaina Mourinho może mieć kolejny problem o wystawienie napastnika do składu.. Ateltico stać dziś było tylko na honorowe trafienie w 40 minucie spotkania. W drugiej połowie Królewscy nadal atakowali i trafili jeszcze dwie bramki...

Sorry za tak a nie inny opis.. Jestem po prostu tak wkurzony, że nie wiem... Ja rozumiem grać i wygrywać po 2,3 do 0, ale nie po 1-6.. Taka gra nie przynosi mi satysfakcji, lecz wiem, że nie mogę się poddać i będę pisał dalej... Zmieniam poziom na Super Star... Mam nadzieję, że to w czymś pomoże bo jeżeli wynik nadal będą tak deklasujące to zagram chyba jakimś beniaminkiem z drugiej ligi.. A co wy sądzicie o tej karierze? Wyniki tak wysokie to coś dobrego czy złego dla kariery?



Statystyki ligowe


Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Deklasacja rywala i PYTANIE DO WAS |
« Odpowiedź #279 dnia: Listopad 10, 2011, 21:19:27 »
Kolejne znakomite spotkanie w Waszym wykonaniu. Fantastycznie zaprezentował się Benzema, który zastępując Gonzalo strzelił aż 4 bramki. Mieliście przewagę, jednak to głównie skuteczność zadecydowała o tym, że wygraliście ten mecz tak wysoko.
Zobaczymy jak to będzie po zmianie poziomu. Jeśli dalej będzie podobnie to będziesz musiał poważnie się zastanowić. Z jednej strony Real to drużyna, od której oczekuje się właśnie takich wyników, z drugiej to monotonia, co z biegiem czasu stanie się nudne, jednak narazie zobaczymy co przyniesie poziom Superstar.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madrid by, mojsesh | Deklasacja rywala i PYTANIE DO WAS |
« Odpowiedź #279 dnia: Listopad 10, 2011, 21:19:27 »