Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235292 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Deklasacja rywala i PYTANIE DO WAS |
« Odpowiedź #280 dnia: Listopad 10, 2011, 21:22:12 »
no wiesz jak dla mnie takie meczu realu to raczej nie jest wyjatek bo i w realu real deklasuje praktycznie kazdego w lidze hiszpanskiej, wiec wynik nic nie zmienia, wedlug powinienes dalej to prowadzic. i graty wygrania w derbach.

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Deklasacja rywala i PYTANIE DO WAS |
« Odpowiedź #281 dnia: Listopad 10, 2011, 21:27:54 »
Niesamowity pogrom z Atletico,fantastycznie zagrał Benzema strzelając 4 bramki.
A co do kariery to opisuj dalej,Real w PES'ie bardzo dobry jest więc nie jest to dziwne ze tyle wygrywasz.

Redboy1993

  • Gość
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Deklasacja rywala i PYTANIE DO WAS |
« Odpowiedź #282 dnia: Listopad 10, 2011, 21:41:34 »
Nie przejmuj się. Ja bym chciał tak grać ja Ty na tym poziomie i też gromić wszystkich. Niestety dla mnie to za wysokie progi.

Ale wynik 6:1 w derbach Madrytu to coś pięknego. Ładnie ich tam rozwaliliście, zwłaszcza Karim Benzema, który wbił im 4 gole. Rozumiem że opisywanie wszystkich goli byłoby masakrą. Jak chcesz to spróbuj na super starze. Jak będziesz nadal gromić innych to jak uważasz, możesz zacząć karierę kimś słabszym :)

Kontuzja Higuaina jest niepokojąca, ale Real ma tak świetny atak, że go zastąpisz kimś na te 3 tygodnie.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Deklasacja rywala i PYTANIE DO WAS |
« Odpowiedź #283 dnia: Listopad 10, 2011, 23:01:56 »
Mecz z Atletico po prostu zakończył się galaktycznym wynikiem..
Wynik 6-1 w derbach .. Coś pięknego..
Po prostu brak słów by to opisać.. Na pewno z dobrej strony pokazał się Benzema zdobywając 4 gole..

Co do twojego pytania [ pisanego czerwonym ]..
Mo, 29.11.2010 FC Barcelona - Real Madrid 5:0
Sa, 24.09.2011  FC Barcelona - Atlético de Madrid 5:0
So, 06.11.2011  Real Madrid - CA Osasuna 7:1
So, 28.08.2011  Manchester United - FC Arsenal 8:2
So, 23.10.2011  Manchester United - Manchester City 1:6
Przypadkowe wyniki.. Chciałem tym pokazać że w piłce zdarzają się potężne wygrane..
Twoja kariera jest jedną z lepszych jakie komentuję i zawsze czytam z ciekawością..
Wielu marzy by na Profesjonalu trzaskać 5,6 bramkowe wygrane..
Wybór jednak należy do Ciebie.. Na pewno można zmienić poziom gry i zobaczysz jak się gra..
Ja na pewno będę czytał czy to karierę Realem czy tam coś nowego o ile zaczniesz na nowo..

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Deklasacja rywala i PYTANIE DO WAS |
« Odpowiedź #284 dnia: Listopad 11, 2011, 05:30:36 »
No no 2 hat-tricki jeden Benzemy a drugi Ronaldo tylko że Ronaldo ma hat-trick asystowy. Świetny mecz w derbach Madrytu. Jeszcze trochę i Cristiano będzie miał też pierwsze miejsce w asystach. To dobrze że wygrywasz tyloma bramkami, może i to się robi nudne ale to pokazuje klasę jaką ma Real.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Deklasacja rywala i PYTANIE DO WAS |
« Odpowiedź #285 dnia: Listopad 11, 2011, 11:19:21 »
Cześć. Zmień poziom na najwyższy i jak wtedy zaczniesz nadal tak wygrywać to pograj słabszą drużyną.  Ciekawie piszesz więc nie będzie mi robić różnicy czy będziesz wtedy remisować Realem czy jakimś drugoligowcem ;)

Może nie klepiesz dobrej piłki, nie masz ponad 60 % posiadania piłki, nie masz więcej niż 30 odbiorów na mecz, ale masz cholernie dobrą skuteczność. Czy na wyższym poziomie nadal tak będzie? Pożyjemy, zobaczymy...

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Deklasacja rywala i PYTANIE DO WAS |
« Odpowiedź #286 dnia: Listopad 11, 2011, 12:40:48 »
No dość często bardzo wysoko deklasujesz rywali. Ja myślę, że powinieneś zostać jak najbardziej przy tej karierze, a jeśli na Super Star także byś tak wygrywał to zrób to samo co ja w Anzhi... Po prostu sprzedaj lepszych ;) I znów na nieobecności Higuaina korzysta Benzema... Zagrał świetne spotkanie, cztery bramki pod rząd (a dwie nawet minuta po minucie) w jednej połówce to niebywały wyczyn...

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Deklasacja rywala i PYTANIE DO WAS |
« Odpowiedź #287 dnia: Listopad 11, 2011, 12:58:54 »
GRAJ NA SUPER STAR! :)

Będzie bardzo ciekawie, ale nie wiem do końca o co CI chodzi. Przecież wyjaśnieniem jest to, że A. Madrid grali z słabą formą, ale pierw rozegraj sobię pare meczy i zobaczy czy ogarniesz na tym poziomie, a jak nie to z powrotnym zmienisz na TOP PLAYER ;)
" border="0

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Deklasacja rywala i PYTANIE DO WAS |
« Odpowiedź #288 dnia: Listopad 11, 2011, 13:14:03 »
1/8 Ligi Mistrzów - rewanż


Real Madryt 2-2 FC Porto

12' Ramos (Carvalho), 55' Hulk (Ganso) - 20' Rodriguez (Varela), 80' Belluschi (Varela)

8' Hulk


Królewscy w rewanżu fazy pucharowej ligi mistrzów na własnym stadionie podejmowali FC Porto 2-2 (1-1). Mecz był nie zwykle wyrównany. Obie ekipy wiedziały, że jeden błąd może spowodować eliminację z tych prestiżowych rozgrywek. Królewscy może i częściej oddawali strzały na bramkę Porto, ale to jednak ekipa z Portugalii tworzyła groźniejsze sytuacje.

12min. - Mamy rzut rożny dla Realu. Tam do wykonania szykuję się Xabi Alonso, jednak źle centruję piłkę w pole karne. Po wybiciu przez obrońcę piłka trafia do Carvalho, który wystawia piłkę Ramosowi. Hiszpan dochodzi do futbolówki po czym mocno w nią uderza i trafia pięknego gola.

20min. - Porto wiedziało, że jeżeli szybko nie zaatakuję to może w tym meczu " zginąć ". Gracze z Portugalii już w 20 minucie przeprowadzili świetną akcję, w której piłkę głową do bramki skierował Rodriguez.

55min. - Tego momentu Brazylijczyk pewnie wolał by uniknąć, ale cóż musiało się tak stać. Wszystko zaczęło się od przejęcia piłki przez Pepe, który od razu dograł do Ronaldo, ten na skrzydło podaję do Ganso, a Brazylijczyk na wolne pole posyła piłkę do Hulka. Hulk stanął oko w oko z bramkarzem rywala i pięknym lobem wyprowadza Real ponownie na prowadzenie.

80min. - Wynik ten utrzymywał się przed długi okres czasu. W 80 minucie ponownie atakuję Porto. Po kilku podaniach dwójka graczy Portugalskiego klubu znalazła się już w polu karnym Cassilasa, a tam pięknym golem popisuję się Belluschi. Trafienie te dało tylko remis FC Porto, a remis oznacza odpadnięcie z Ligi Mistrzów.

Królewscy jak widać grali bez kilku podstawowych gracz, którzy niestety musieli pauzować za otrzymane kartki. Niemniej spotkanie stało na wysokim poziomie i można było obejrzeć wiele ciekawych akcji. Jest to już trzeci mecz z rzędu w którym do bramki rywala nie trafia Ronaldo.

PS. Niestety nie będę grał na poziomie SuperStar. Zagrałem na nim dwa mecze towarzyskie w których Realem uległem kolejno 1-3 oraz 0-2.... Tak więc doprowadzę tą karierę do końca sezonu i może w przyszłym zacznę na właśnie tamtym poziomie.



Pozostałe wyniki


Jak widać z Ligi Mistrzów odpadły takie marki jak Chelsea, Inter, Manchester United, Arensal czy też Juventus.. Niemniej w gronie ośmiu najlepszych klubów zostały również dobre ekipy. Królewscy na pewno w 1/4 chcieli by trafić na takiego rywala jakim jest Bayer lub Napoli, jednak te ekipy wyeliminowały już dobre marki, więc każdy rywal może okazać się tym najgorszym
.
___________________________________________________________________________________________

Los Blancos Notícias #29.

Pepe zagra w Premier League.


Dziś dostaliśmy już oficjalne potwierdzenie w sprawie odejścia Pepe. Początkowo mówiło się, że Portugalczyk trafi do Manchesteru City, jednak sam mówi, że nigdy nie chciał by tam grać z uwagi na wielką rywalizację w składzie. Pepe negocjował swój kontrakt z innym angielskim klubem jakim jest Tottenham. Klub z Londynu już od dawna interesował się Portugalczykiem. Przed rozpoczęciem owego sezon chciał nawet złożyć ofertę Królewskim, jednak się powstrzymali. Jak widać wyszło im to na dobre, bo teraz Pepe będzie reprezentował ich klub, a sam Tottenham nie wyłoży żadnych pieniędzy za Portugalczyka. Nam pozostaję tylko życzyć mu jak największych sukcesów w nowym klubie.

Przypuszczany skład na Seville.
30. kolejka Ligi BBVA.


Królewscy w kolejnym ligowym spotkaniu zmierzą się z ekipą Sevilli, która obecnie jest na trzeciej pozycji w lidzie. Ubiegłe spotkanie tych drużyn Królewscy przegrali na własnym stadionie 1-0 tak więc jest się czego obawiać. Mimo, iż statystyki ostatnich kilku meczy mówią nam o tym, że Real rozniesie rywala to i tak można się obawiać tego spotkania. Królewscy wybiegną w następującym składzie. W bramce zobaczymy Cassilasa, a przed nim zagrają od lewej: Marcelo, Pepe, Carvalho oraz Ramos. Przed nimi zobaczymy Lassa. Przed Francuzem ujrzymy Ozila wraz z Kaką. Cofniętym napastnikiem będzie Ronaldo, przed nim zobaczymy Hulka oraz Benzeme.

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Królewscy tylko remisują na SB | Kto w 1/4 LM ? |
« Odpowiedź #289 dnia: Listopad 11, 2011, 13:25:09 »
Oprócz AC Milanu, Barcelony i Realu, to wszystkie lepsze kluby uległy, aż sam się zdziwiłem o_0

Na szczęście ty przeszedłeś dalej. Jak zobaczyłem wynik to myślałem już że to sprawka Super Star ;) ale jednak nie :D
" border="0

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Królewscy tylko remisują na SB | Kto w 1/4 LM ? |
« Odpowiedź #290 dnia: Listopad 11, 2011, 13:33:22 »
Remis na Santiago Bernabeu,ale remis zwycięski ponieważ awansujesz dalej.Szkoda ze Pepe odchodzi.Trochę dziwnie,Pepe w Tottenhamie :D

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Królewscy tylko remisują na SB | Kto w 1/4 LM ? |
« Odpowiedź #291 dnia: Listopad 11, 2011, 14:09:15 »
porto mistrz portugalii nie dal wam rady co mnie cieszy, chociaz gdyby nie wygrana w poprzednim spotkaniu to moglo byc roznie, bo po takim remisie moglibyscie nawet odpasc z rozgrywek, ale warto bylo powalczyc i macie ten upragniony awans, teraz ciekawe na kogo traficie.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Królewscy tylko remisują na SB | Kto w 1/4 LM ? |
« Odpowiedź #292 dnia: Listopad 11, 2011, 14:20:09 »
Bez wątpienia bardzo wyrównany mecz.. Widać że FC Porto za wszelką cenę chciało na Bernabeu wywalczyć awans. Może przeprowadzili mniej akcji lecz były one groźniejsze.. Udało się jednak Realowi wyjść na prowadzenie w tym meczu dwukrotnie, tym samym grało się dużo lżej.
Rywale w tym meczu tylko gonili [ wieć myślę awans wywalczony przez Królewskich im się po prostu należał].
Martwi mnie jednak ostatnio forma C.Ronaldo .. 3 mecz i nie ma bramki.. nie ma co jednak narzekać bo ten wirtuoz piłki nie potrzebuję zbyt wielu okazji by ponownie coś strzelić.. Myślę że ostatnio dał grać kolegą :D..

Sama LM jeśli chodzi o wyniki na pewno jest ciekawa..
Bayern ogrywa Chelsea .. Tu nie szukałbym sensacji.. Bayern przed sezonem się wzmocnił i na pewno stać ich na grę o zwycięstwo w LM..Tym bardziej że Chelsea nie gra zbyt równo..

Na pewno największe sensację to porażki kolejnych ekip z Anglii..
Arsenalu i Man Utd..
Arsenal to "drużyna LM" zawsze gdy nie grali dobrze w lidze w LM stawali na wysokości zadania..Tym razem jednak nie dali rady rewelacyjnemu Napoli, które w swoim składzie ma paru ciekawych zawodników.
Niestety porażki Czerwonych Diabłów nie rozumiem..Tak patrze i tam kluczowy był mecz na BayArenie. Gdzie Levercusen wygrało 2-1.. Potem przyjechali na Manchester by bronić wyniku..

Ostatni mecz z "niespodzianką" w tle to wygrana Marseille nad Juventusem..Tu również nie szukałbym jakieś sensacji.. Stara Dama jest bowiem ostatnio zespołem który się tak na prawdę odradza...Marseille na pewno ostatnimi czasy więcej w LM.. Może to jest przyczyną porażki Starej Damy..

Bez wątpienia na słabego rywala REAL w następnej rundzie nie trafi.. ;)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Królewscy tylko remisują na SB | Kto w 1/4 LM ? |
« Odpowiedź #293 dnia: Listopad 11, 2011, 15:21:51 »
Liga BBVA - 30 kolejka


Sevilla 1-2 Real Madryt

44' Perotti (Negredo) - 35' Benzema (Ozil), 84' Xabi Alonso

14' Lass


Królewscy po ciężkim spotkaniu wygrywają z Sevillą 1-2 (1-1). Mecz ten jak się i tego spodziewano był bardzo wyrównany. Obie ekipy za wszelką cenę próbowały wygrać. Gdyby spotkanie wygrała Sevilla to mogła by spać spokojnie bo ich trzecie miejsce było by nie zagrożone, jednak i porażka Sevilli daję im jeszcze pięcio punktową przewagę nad czwartą Valencią.

35min. - Po dobrej akcji Królewskich nastał rzut rożny. Tam do dośrodkowania szykuję się Mesut Ozil. Niemiec świetnie centruję futbolówkę w pole karne. Tam do piłki doskonale wyskoczył Karim Benzema, który precyzyjnym strzałem głową daję prowadzenie w tym meczu przyjezdnym.

44min. - Niestety (dla kibiców Realu) przed przerwą bramkę zdobyła jeszcze Sevilla. Tam dobrze bokiem ruszył Negredo po czym wpadł w pole karne i dograł do będącego na wolnej pozycji Perottiego. Wspominany przed chwilą piłkarz dołożył tylko nogę do piłki i mógł się cieszyć ze zdobytego gola.

84min. - Królewscy znów mają rzut wolny, lecz tym razem dośrodkowanie Ozila nie było tak dokładne. Piłkę wybija któryś z piłkarzy Sevilli, lecz futbolówka wpada pod nogi będącego kilka minut na boisku Xabiego Alonso. Hiszpan od razu z pierwszej piłki uderza i... trafia pięknego gola. Piłka po strzela odbiła się jeszcze od poprzeczki.

Królewscy wygrywają ten mecz, choć łatwo nie było. Martwi mnie fakt, że jest to czwarte spotkanie, gdzie bramki nie zdobywa Ronaldo..



Statystyki ligowe

___________________________________________________________________________________________

Los Blancos Notícias #30.

Grand Derbi już w ćwierćfinale..


Do nie spodziewanego rozwoju spraw doszło podczas wczorajszego losowania par ćwierćfinałowych tegorocznej ligi mistrzów.. Królewscy w tej rundzie turnieju zmierzą się ze swoim odwiecznym rywalem jakim jest FC Barcelona. Cały świat mówi już o tym spotkaniu jako przed wczesny finał tych rozgrywek.. No cóż któraś z tych ekip będzie musiała pogodzić się z faktem, ze odpadnie w ćwierćfinale. Ciekawie zapowiada się także mecz Milanu z Bayernem. Tutaj też dobra marka pożegna się na etapie 1/4. Na dobrej drodze do finału jest Manchester City, który musi wyeliminować pierw Ol. Marsylie, następnie kogoś z pary Milan/Bayern.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
no mecz z sewilla byl bardzo wyrownany i zaciety, cieszy mnie ze udalo ci sie wygrac to spotkanie, bo pewnie kroczycie po tytul. mam nadzieje ze uda ci sie pokonac barce w meczu w lm, lecz o to nie bedzie latwo.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Mecz faktycznie ciekawy i wyrównany. Zmiana poziomu na superstar . Czwarty mecz bez gola Ronaldo..źle ;)
Może na ławkę daj go na 1-2 mecze a niech wróci do składu wypocząwszy.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Jakiś czas mnie tu nie było, ale:
1.Gratuluje rozgromienia Atletico, cztery gole Benzemy pokazują,że jest w formie ;).
2.Znowu nie było Ci łatwo z Porto ;D.Remis i awans do ćwierćfinału i tu:
3.Trochę dziwne,że losowali Napoli z pierwszego koszyka(zespół z tego kosza, gra rewanż u siebie).Powinnieneś grać z Bayerem, albo właśnie z Włochami.Gra zdecydowała inaczej,aby Ci utrudnić rozgrywkę.Coś czuje,że moje Porto również będzie miało ciężko w fazie pucharowej(Barcelona i Milan na drugim miejscu w swoich grupach) :(.
4.Ważna wygrana z Sevillą, przybliża Cię do trofeum,ale do końca jeszcze osiem kolejek i na pewno walka pomiędzy wami a *****loną będzie interesująca :).
Zajrzyj do mnie w wolnym czasie ;D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Ależ wyrównany pojedynek z Sevilla.. Na pewno mecz na szczycie chodź dzieli Was dość duża różnica w tabeli..
Królewscy wygrali bez wątpienia bardzo ważny mecz.. Patrząc na to co się działo można powiedzieć cios za cios ...Fajnie że 3 pkt uratował Xabi , w swoim stylu przylutował w bramkę..
Martwi trochę ta niemoc Ronaldo, który już 4 mecz nie strzela bramki..

Co do losowania LM ... No to się trafił Wam rywal.. Na pewno zapowiada się wojna !!!
Bo tak naprawdę trafiliście najgorzej jak szło.. Myślę jednak że jak wygracie z Barcelona nic już Wam nie stanie na drodzę żeby wygrać LM..

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
No Porto wam się nieźle postawiło, wielkie firmy pożegnały się już z Ligą Mistrzów na etapie 1/8 Ligi Mistrzów. Szkoda, że United odpadli, ale no cóż taka jest piłka. Mecz z Sevillą był bardzo ciężki, na szczęście Alonso zdobył gola na 2:1. No cóż Ronaldo ma lekki regres skuteczności, ale to minie trzeba czasu. Barcelona z wami w 1/4 Lidze Mistrzów, zapowiada się pasjonująca walka pomiędzy obiema ekipami w Lidze i Lidze Mistrzów.

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Wybacz, ale w lidze mistrzów nie będę ci kibicował :P
szkoda angielskich drużyn, pozostał M.City, który powinien awansować do półfinału. Wieszczę tam także udział Napoli, choć gracze Leverkusen są nieobliczalni. No dwa wielkie dwumecze, klasyk hiszpański i siermiężny Milan z siermiężnym Bayernem. :) Czekam z niecierpliwością na rozwój wypadków.:)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer