Autor Wątek: Arsenal FC by MasterCreati | Ciężki mecz i długo wyczekiwany triumf !  (Przeczytany 98515 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Wybaczcie ale drugi mecz z Liverpoolem grałem już prawie tydzień temu i nie mam żadnych materiałów. Wynik padł 2-2 i niestety odpadłem z Ligi Europy :)

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
No szkoda, ale widać że oba mecze były wyrównane i o awansie zdecydowała jedna bramka :P Teraz pozostaje się skupiać na walce w lidze.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013

(30. Kolejka Barclays Premier League)

Arsenal FC 1 - 0 Queens Park
72' Van Persie



Kanonierzy wygrywają w małych derbach !

Każdy inny wynik jak zwycięstwo Arsenalu był by tu dużym zaskoczeniem bo mimo kilku wzmocnień Queens Park Rangers to klub walczący o utrzymanie. Kanonierzy słabo rozpoczęli ten mecz, prawą flanką bardzo groźnie atakował nowy obrońca QPR czyli Taiwo. Na drugiej stronie natomiast wiele problemów drużynie Wengera sprawiał Wright-Phillips jednak dzielnie z nim walczył Sagna. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem bezbramkowym z dużym wskazaniem na gości jednak w drugiej części gry Kanonierzy się obudzili i nawet na chwilę nie odpuszczali. W 72 minucie ładną akcję lewym skrzydłem przeprowadził Gervinho, ładnie dośrodkował a to podanie na bramkę zamienił nie kto inny tylko Van Persie. Arsenal w ostatnich minutach został groźnie zepchnięty do obrony jednak ostatecznie udało się wygrać ten mecz i zdobyć kolejne trzy punkty w walce o mistrzostwo Barclays premier League.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
(skrót spotkania po naciśnięciu na logo Arsenal TV)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Arsene Wenger : Zasłużone zwycięstwo



Arsene Wenger po meczu udzielił krótkiego wywiadu w którym jak się okazuje nie był zadowolony z gry swoich zawodników.

- To był bardzo trudny mecz, Queens Park Rangers grało dobrze a momentami nas zdominowali jak na początku meczu jednak później się podnieśliśmy i odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo. Mamy dzięki temu nadal duże szanse na wygranie ligi, musimy wygrać ligę bo to jedyna szansa na trofeum w tym sezonie a kolejny rok bez trofeum nie przechodzi mi nawet przez myśl.

- Powinniśmy ten mecz wygrać wyżej, rywal popełniał dużo błędów jednak my tego nie potrafimy wykorzystać. Po wejściu na boisku Cisse zmartwiłem się bo wiem co ten zawodnik potrafi zrobić z piłka i nie myliłem się. Almunia mógł puścić bramkę ale dopisało nam trochę szczęścia.


Tomáš Rosický poważnie kontuzjowany !



Niestety bardzo smutne wieści doszły nas z kliniki Kanonierów. Poważnej kontuzji nabawił się ważny zawodnik Arsenalu czyli Tomáš Rosický. Czech nie gra w tym sezonie pierwszych skrzypiec jednak jest bardzo ważnym zawodnikiem. Statystyki mówią same za siebie. Rozegrał 20 spotkań przy czym zdobył 6 bramek oraz 7 asyst dla Kanonierów w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach a głównie grywał w Premier League. Czeski rozgrywający najprawdopodobniej nie zagra już w tym sezonie. Prognozuje się, że powinien być zdrowy za 2-3 miesiące jednak wiadomo, że musi odpocząć po kontuzji i powoli wracać do formy.

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Kanonierzy wygrywają w małych derbach !
« Odpowiedź #283 dnia: Luty 09, 2012, 16:58:26 »
Początek nie za dobry ale druga połowa należała do Ciebie. Bardzo niedobra wiadomość o kontuzji Rosickiego

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Kanonierzy wygrywają w małych derbach !
« Odpowiedź #284 dnia: Luty 09, 2012, 18:13:31 »
Dawno u Ciebie nie byłem i zauważyłem, że Liverpool wyeliminował Cię z LE, mimo że prowadziłeś 2:0 na Anfield, to gole Carrolla i Hendersona dały niestety porażkę, co razem z remisem na Twoim terenie poskutkowało porażką w dwumeczu i odpadnięciem z rozgrywek.
Ja też odpadłem z LM, więc Cię rozumiem :).
Mecz z QPR był wyrównany, bo pomimo, jak się później okazało zwycięskiej bramki Van Persie'go gracze gości mieli swoje okazje, lecz Almunia bronił tego dnia bardzo dobrze i swoimi interwencjami dał Ci trzy na pewno cenne punkty :).
Powodzenia w kolejnych meczach ;).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Kanonierzy wygrywają w małych derbach !
« Odpowiedź #285 dnia: Luty 09, 2012, 18:30:25 »
Zacznę od końca. Szkoda kontuzji Rosickiego, tym bardziej, że w tym sezonie grał bardzo dobrze. Niestety on wam już nie pomoże zdobyć mistrzostwa Anglii. Z QPR był trudny mecz, szczególnie na początku. Później się rozegraliście i gola strzelił Van Persie. Goście się wam postawili mieli kilka ładnych akcji, ale dobrze bronił Almunia. Mam nadzieję, że zdobędziecie mistrzostwo, żeby tak jak mówi Wenger, mieć jakieś trofeum w tym sezonie.

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Kanonierzy wygrywają w małych derbach !
« Odpowiedź #286 dnia: Luty 09, 2012, 19:53:03 »
RVP, RVP znowu RVP, po nieudanej przygodzie w LE, wygrana 1-0 z QPR.
Szkoda kontuzji Rosickiego, grał dobrze, nie zagra już w tym sezonie, oby jak najszybciej ci zdrowiał i wracał do formy.
widzew.png" border="0

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Kanonierzy wygrywają w małych derbach !
« Odpowiedź #287 dnia: Luty 09, 2012, 20:50:41 »
małe derby wygrane :D początek meczu do najłatwiejszych nie należał, ale z biegiem czasu zdobywaliście przewagę. Zwycięskiego gola strzelił Van Persie :D nasuwa się myśl: "po co nam Batman skoro mamy Robina" ?!  ;D

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Kanonierzy wygrywają w małych derbach !
« Odpowiedź #288 dnia: Luty 11, 2012, 15:51:16 »

31. Kolejka Barclays Premier League

Chelsea FC 2 - 3 Arsenal FC
14' Mata
54' Van Persie
60' Mertesacker (s)
67' 93' Chamakh




Fatalny Arsenal wygrywa w derbach Londynu !

Na Stamford Bridge mieliśmy dzisiaj okazje oglądać niezwykłe widowisko. Obie drużyny wyszły na murawę w bardzo silnych składach, w ekipie Kanonierów brakuje tylko kontuzjowanych Walcott'a oraz Rosicky'iego. Chelsea grała bez Terry'ego oraz Lamparda jednak mimo tego byli bardzo groźni jednak jak zweryfikowało boiska byli bardzo nie skuteczni. Od początku to The Blues rozpoczęli ataki na drużynę Kanonierów . Pierwsza groźna akcja miała miejsce po kwadransie gry i na nieszczęście Juan Mata wpakował piłkę do bramki strzeżonej przez Wojciecha Szczęsnego. Pierwsza połowa to była wielka dominacją gospodarzy. W 26 minucie spotkanie ładna akcję przeprowadzili zawodnicy Niebieskich. Świetnie minął dwóch obrońców Kanonierów Salomon Kalou i uderzył z dużego konta a piłką odbiła się od prawego słupka bramki. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się takim wynikiem, Kanonierzy nie mieli żadnej dobrej okazji na strzelenie bramki w tym meczu. Druga połowa rozpoczęła się nieco inaczej, Arsenal grał całkiem nie źle i stwarzał sobie okazję a, że w barwach The Gunners występuje Van persie na bramkę długo czekać nie trzeba było. W 54 minucie spotkania genialne podanie do Holendra posłał Vermealen a Van Persie w sytuacji sam na sam z bramkarzem Chelsea strzelił bramkę. Piłka dosyć szczęśliwie przeleciała pod nogami Cecha.  Niestety radość z tej bramki nie trwała długo, kilka minut po wyrównującej bramce Chelsea znowu wyszła na prowadzenie. Tym razem po dużym zamieszaniu piłkę do własnej bramki pakował Per Mertesacker, który starał się wybić piłkę na rzut rożny jednak był zbyt rozpędzony by opanować futbolówkę. Kanonierzy nieco zniesmaczeni, Van Persie musiał zejść z boiska z powodu bardzo brutalnego faulu Ivanovica. W miejsce holenderskiego snajpera na boisku pojawił się Maourone Chamakh. Jak się okazało Marokańczyk świetnie się wkomponował w ten mecz. Już w 67 minucie na raty pokonał Czeskiego bramkarza. Po pierwszym strzale piłkę odpiła się pod nogi Chamkha a ten uderzył bez zastanowienia drugi raz i piłka znalazła się w bramkę gospodarzy. Kolejne akcje Chelsea, to był dziś znacznie lepszy zespół. W 84 minucie świetnie lewym skrzydłem po biegł Mata jednak po jego samolubnym zachowaniu nie padł gol, przeciętny strzał obronił Wojtek. W 93 minucie meczu prawym skrzydłem ruszył Bakary Sagna, posłał on genialną piłkę po ziemi do Chamakha a ten znalazł się w doskonałej sytuacji do strzelenia bramki i nie pomylił się, posłał piłkę do siatki dając zwycięstwo Kanonierom w tych derbach.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Następny mecz :



32. Kolejka Barclays Premier League

Arsenal FC - Wigan Athletic

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Fatalny Arsenal wygrywa w derbach Londynu !
« Odpowiedź #289 dnia: Luty 11, 2012, 16:12:07 »
Ważne zwycięstwo w derbach Londynu, mimo że to Chelsea była lepszą drużyna w tym meczu. Pierwszego gola strzelił niezawodny Van Persie, który jednak w dalszej części meczu musiał opuścić plac gry z powodu kontuzji. W jego miejsce pojawił się dżoker :D Chamakh :D strzelił dwie bramki, ostatnią w 93' po świetnym podaniu Sagny :)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Fatalny Arsenal wygrywa w derbach Londynu !
« Odpowiedź #290 dnia: Luty 11, 2012, 16:16:04 »
O proszę. Zagrałeś piach a wygrałeś moim zdaniem mistrzostwo Anglii. Wygrana nad Chelsea po takim meczu musi Cię uskrzydlić i ja myślę, że w końcu Arsenal sięgnie po koronę Anglii. Jeszcze większym zaskoczeniem dla mnie jest to, że Marokańczyk okazał się waszym bohaterem. Brawo dla niego, w 93 minucie postawił kropkę nad "i" i pewnie zyskał wiele w oczach Wengera ;).

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Fatalny Arsenal wygrywa w derbach Londynu !
« Odpowiedź #291 dnia: Luty 11, 2012, 16:18:10 »
no chyba nie az taki fatalny bo w koncu wygraliscie z chelsea, a to nie byle jaki tam rywal. fakt pewnie gol samobojczy i wasza postawa nie byla najlepsza, ale tez nie fatalna, daliscie z siebie to co mogliscie i wygraliscie, to chyba sie najbardziej liczy w tym wszystkim.

Offline Corver

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2011r.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Fatalny Arsenal wygrywa w derbach Londynu !
« Odpowiedź #292 dnia: Luty 11, 2012, 16:26:33 »
Ważne zwycięstwo w derbach Londynu, mimo że to Chelsea była lepszą drużyna w tym meczu. Pierwszego gola strzelił niezawodny Van Persie, który jednak w dalszej części meczu musiał opuścić plac gry z powodu kontuzji. W jego miejsce pojawił się dżoker :D Chamakh :D strzelił dwie bramki, ostatnią w 93' po świetnym podaniu Sagny :)


Sorki , za czepianię się , ale chyba MasterCreati właśnie to w swoim poście opisał , może coś od siebie ?

 Szkoda RvP , teraz z atakiem będzie krucho , bo to on był mistrzem szpicy w Arsenalu , może nawet w całej Premier League . Szkoda , że Chelsea , przegrała bo jest to klub który darzę sympatią ! Chamakh zrobił co powinien , szkoda , że nie gra tak naprawdę (Chyba teraz go nie ma z powodu Pucharu Afryki - ale nie wiem nie interesujęsię tym).  Następnę spotkanie z nieprzewidywalnym Wigan , ma ono trundy styl gry ! Powodzenia ;)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Fatalny Arsenal wygrywa w derbach Londynu !
« Odpowiedź #293 dnia: Luty 11, 2012, 17:17:19 »
Arsen Wenger udziela wywiadu !



Trener Kanonierów Arsene Wenger postanowił udzielić wywiadu i podać raport zdrowotny z Arsenalu. The Gunners obecnie zajmą drugie miejsce w tabeli tracąc dwa punkty do Liverpoolu.

Szanse na mistrzostwo

- Do końca sezonu jest jeszcze siedem kolejek co daje nam 21 punktów do zdobycia a nasza strata do Liverpoolu zaledwie dwa punkty więc jeszcze wszytko się może wydarzyć. Dzięki ostatniemu zwycięstwo udało nam się nieco uciec Chelsea jednak pięć punktów to nadal nie wiele. Gramy dobrze, jesteśmy w wysokiej formie więc mamy duże szanse na zdobycie mistrzowskiego tytułu.

O Van Persim

- Robin jest w życiowej formie, strzela bramki co mecz i dyryguję całą drużyną. Świetnie wywiązuje się z obowiązków kapitana. Niestety w ostatnim meczu z Chelsea został bardzo po turbowany i musiał opuścić boisku w drugiej połowie, teraz jednak czuje się już całkiem dobrze i ma duże szanse na grę w meczu z Wigan. The Lactis zawsze są bardzo nie wygodnym rywalem i często gubimy  z nimi punkty więc zagra możliwie najmocniejszy skład jednak jak wiadomo mamy duże problemy z kontuzjami.

Co z Walcott'em

- Theo wraca do zdrowia w bardzo szybkim tempie więc są duże szanse, ze znajdzie się w kadrze na Wigan i zagra w końcówce podobnie jak Wilshere jednak sprawa z Jackiem jest bardziej skomplikowana, nie grał od on dwóch tygodni. Zastępca Walcotta jest Chemberlain i uważam, że młodszy kolega gra nie wiele gorzej. Brakuje mu tylko doświadczenia i jakości w obronie, po prostu nie lubi on się wracać we własne pole karne a przy naszej finezyjnej taktyce jest to koniecznie nawet od napastników.

O Rosicky

- Tomas Rosicky nie dawno zaczął chodzić i powoli wraca do zdrowia. Jego absencja potrwa nieco dłużej, minęło już 2 tygodnie od jego kontuzji a on nie jest jeszcze w stanie biegać Najprędzej zagra w jakimś meczu za dwa, może trzy miesiące.

Co z Henry'm

- Thierry ma się dobrze, nie gra bo jest w bardzo słabej formie fizycznej. Zapewne po sezonie wróci do swojego klubu na jeden sezon a od 2013 roku będzie moim asystentem. Oczywiście jeszcze nic nie jest ustalone jednak takie są moje plany, nie kryje tego.

Benayoun zostanie w Arsenalu ?

- Ciężko teraz to powiedzieć. Do końca sezonu została jeszcze dużo czasu a jak na razie nie rozmawiałem z Chelsea na temat wykupu na stałe tego zawodnika. Oczywiście bardzo bym chciał, żeby Yossi został z nami na kolejny sezon i taką umowę mu przedstawię pod koniec maja. Z samym zawodnikiem na ten temat rozmawiałem i bardzo chętnie by został w naszych szeregach. Dostaje szanse gry w miarę możliwości i jestem z niego bardzo zadowolony. 

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Fatalny Arsenal wygrywa w derbach Londynu !
« Odpowiedź #294 dnia: Luty 11, 2012, 17:24:42 »
Brawo za zwycięstwo w derbach Londynu z Chelsea mimo że nie zagraliście w tym spotkaniu najlepiej, nie lada nosem wykazał się Wenger wprowadzając na boisko Chamakha za Van Persiego, który po wejściu na boisku zdobył dwie bramki, i dał wam wygraną.

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Arsen Wenger udziela wywiadu !
« Odpowiedź #295 dnia: Luty 11, 2012, 17:29:21 »
Ten gol w 93min to musiało być coś :) Ogólnie Chelsea zagrało lepiej ale szczęście sprzyja przecież lepszym ;)

Fajny wywiad oby Yossi został na następny sezon ;)

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Arsen Wenger udziela wywiadu !
« Odpowiedź #296 dnia: Luty 11, 2012, 17:35:24 »
Mecz musiał być bardzo ciekawy, tyle bramek i upragnione zwycięstwo na Stamford Bridge. A Chamackh stał się zasłużonym bohaterem tego meczu. Wywiad mi się podoba, jest wąski ale czytelny i dobry.
" border="0

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Arsen Wenger udziela wywiadu !
« Odpowiedź #297 dnia: Luty 11, 2012, 18:08:39 »
Ależ był mecz z Chelsea. Cieszę się, że pokonujesz najmocniejszego rywala z Londynu. Cieszę się, że prowadzi w tabeli Liverpool. Mam nadzieję, że walka o tytuł między wami będzie trwała do końca sezonu. czeka was teraz ciężki mecz z Wigan. The Latics potrafią urywać punkty (sam się u siebie o tym przekonałem). Mam jeszcze sporo kontuzji, więc zadanie jest jeszcze bardziej cięższe. Liczę, że będziesz deptał po piętach The Reds, że nie pozwolisz mu uciec w tabeli.

Offline SiłaNiebieska

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Arsen Wenger udziela wywiadu !
« Odpowiedź #298 dnia: Luty 11, 2012, 18:09:49 »
No i wygrałeś w derbach gratulacje!! Osobiście wolę Chelsea, ale to musiało byc ciekawe widowisko. Bramki były zdobywane na przemian raz Chelsea a raz ty. Mimo że przegrywałeś to i tak wygrałeś. Chelsea oddało więcej strzałów, ale ty miałeś większe posiadanie piłki. Mata dostał piękne podanie i nie mógł tego nie wykorzystac...

Dawid_90

  • Gość
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Arsen Wenger udziela wywiadu !
« Odpowiedź #299 dnia: Luty 11, 2012, 18:21:10 »
no bardzo emocjonujący mecz z Chelsea, zauważyłem że masz podobną formację do The Blues w zasadzie to prawie taką samą,
bardzo dobry mecz Chamakha, który wszedł na boisko i znakomicie wykorzystał swoją szansę strzelając dwie bramki,
myślę, że mistrzostwo wygrasz, ale trochę szkoda tych kontuzji, no cóż to świetna szansa dla juniorów na pokazanie się,
POWODZENIA Z WIGAN  ;)
 

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Arsen Wenger udziela wywiadu !
« Odpowiedź #299 dnia: Luty 11, 2012, 18:21:10 »