Autor Wątek: Arsenal FC by MasterCreati | Ciężki mecz i długo wyczekiwany triumf !  (Przeczytany 98632 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Podsumowanie sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #380 dnia: Luty 14, 2012, 17:03:51 »
W opinii wielu zespoły Arsenalu i Liverpoolu miały liczyć się w walce o 4. miejsce. Obie ekipy rozegrały zaskakująco dobry sezon i nie bez powodu znalazły się na czele tabeli. :) Fenomenalnie spisywał się Robin van Persie. Holender w 39 spotkaniach zdobył aż 32 bramki. Szkoda, że na Emirates Stadium nie zobaczymy już Henry'ego. Podobnie jak Parka i Squillaciego. Sezon jeszcze się nie zaczął, a już jest niemal pewne, że nie wystąpi w nim Rio Miyachi. Młody Japończyk doznał fatalnego urazu.

P.S. Świetne podsumowanie. :)

Dawid_90

  • Gość
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Podsumowanie sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #381 dnia: Luty 14, 2012, 17:29:43 »
piękne podsumowanie, podoba mi się,
z "11" się zgodzę, ale brakuje tam kogoś z mistrza kraju The Reds,
wg mnie trochę słaby sezon Kogutów, a przecież ich stać na lepsze miejsce,
napewno rewelacją sezonu okazało się Aston Villa - niezły sezon średniego klubu,
fajnie, że Southampton  awansował, lubie ich,
szkoda Miyachiego :( jest dobry,
świetny sezon RVP oby następny też był taki,
wicemistrzostwo nie jest zły wynikiem, POWODZENIE W NASTĘPNYM SEZONIE  ;)

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Podsumowanie sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #382 dnia: Luty 14, 2012, 18:40:13 »
Bardzo rzeczowe podsumowanie.
W jedenastce sezonu znalazło się aż 3 Twoich zawodników to wielki sukces. Dziwię się też, że nie ma tam ani jednego gracza z Anfield.
Ogólnie sezon udany chodź nikt nie dawał wielkich szans na mistrzostwo ani nawet drugie miejsce, Kanonierzy udowodnili, że mają zgraną ekipe i mogą odnosić sukcesy.

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Redboy1993

  • Gość
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Podsumowanie sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #383 dnia: Luty 14, 2012, 18:53:46 »
Wielki szacunek za to, że Ci się chciało tyle pisać (nie chcę nawet pytać ile Ci to zajęło). Trochę mnie to zaskoczyło, że Arsenal i Liverpool wydymały takie drużyny jak Chelsea i oba Manchestery. Cieszę się też z tego, że żaden gracz Liverpoolu nie został wybrany do jedenastki sezonu :D Bardzo ładnie opisałeś piłkarzy wybranych do jedenastki.

W innych ligach bez większych niespodzianek, faworyci w czołówkach. Jedynie zaskoczeniem może być mistrzostwo Sportingu Lizbona, chociaż... to czołówka portugalska i chyba wicemistrzostwo Werderu Brema, ale... stać ich na to. Cieszę się, że Nottingham Forest wraca do Premier League (chociaż tutaj, bo w realu to cieniutko). Szkoda tylko tej kontuzji Ryo, pół sezonu ma z głowy.

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Podsumowanie sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #384 dnia: Luty 14, 2012, 19:02:28 »
Nie ma ani jednego gracza z Anfield  ??? Może byli bardzo zgrani i zrównoważeni i to zaważyło o mistrzostwie? Mimo wszystko możesz uznać sezon za bardzo udany. Świetny sezon Robina. Aż 32 bramki  :o Super podsumowanie.  Real mistrzem Hiszpanii  ;D Bez Manchesterów i Kogutów w LM, szkoda.
« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2012, 19:05:28 wysłana przez MaddiMNagic »

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Podsumowanie sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #385 dnia: Luty 14, 2012, 21:55:58 »
Ależ podsumowanie. W tym sezonie niestety nie udało się wam zająć pierwszego miejsca, ale drugie też nie jest najgorsze bo z niego i tak można awansować do Ligi Mistrzów. Widzę że Robin najlepszy w Premier League. W 100% należała mu się ta nagroda i pewnie bardzo się z tego ucieszył.
Bardzo zaskoczył mnie Real bo miał aż 13 punktów przewagi nad Barceloną, która zajęła drugą pozycję. Brawo dla Królewskich no i oczywiście dla Ciebię. Oby w następnym sezonie było równie dobrze.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Podsumowanie sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #386 dnia: Luty 15, 2012, 11:08:47 »
I wraca stare TOP 4. Bardzo się cieszę, że The Reds zostali mistrzem, ale dziwi mnie czemu nie ma ich zawodnika w 11 sezonu. Kapitalny sezon RVP. Zdecydowanie zasłużył sobie na miano gracza sezonu. Koszmarna kontuzja Miyachiego. Zerwanie więzadeł to okropna wiadomość. Mam nadzieję, że wróci chociażby na końcówkę sezonu. Cieszę się, że awansowało Nottingham. WHU to raczej nie niespodzianka. Forest awansowali i liczę, że się utrzymają w lidze. Szkoda, że Henry musiał wrócić do USA. Grał nieźle podczas swojego pobytu w Anglii. Powodzenia w kolejnym sezonie.

Offline Laskos7

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.01.2012r.
  • Ważne jest, aby zawsze kochać piłkę.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Podsumowanie sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #387 dnia: Luty 15, 2012, 11:42:32 »
Van Persie jest w znakomitej formie i oby w takiej pozostał na następny sezon  ;) drugie miejsce na koniec to dobry wynik, lecz dziwi fakt że miliarderzy z City tylko na 5 miejscu ale cóż pieniądze same nie grają  ;)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Podsumowanie sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #388 dnia: Luty 15, 2012, 12:09:51 »
Arsène Wenger : Nie jestem zachwycony



Trener Kanonierów Arsène Wenger wyznał w niedawnym wywiadzie, że wcale nie jest zadowolony z ostatniego sezonu. Kanonierzy kolejny rok zakończyli rozgrywki bez jakiegokolwiek trofeum co jest dla Arsena bardzo frustrujące. Arsenal w przyszłym sezonie zagra w Lidze Mistrzów więc będzie to kolejna okazja do zdobycia trofeum jednak dla kibiców Arsenalu to właśnie Premier League będzie najważniejsze.

- Zagraliśmy dobry sezon jednak w kilku momentach na prawdę zawiedliśmy. W Lidze Europejskiej byliśmy bardzo blisko  awansu do półfinału jednak ten nieszczęsny mecz na Anfield gdzie polegliśmy 3 - 2. Nadal nie mogę sobie tego wybaczyć.

- W Premier League po doskonałej rundzie jesiennej już na wiosnę było znacznie gorzej. W lutym straciliśmy wiele ważnych punktów co było wynikiem drugiego miejsca w lidze. Jestem dumny, że tacy zawodnicy jak Szczęsny, Ramsey..podołali wyzwaniu bo byli oni podstawowymi zawodnikami mimo tak młodego wieku. Van Persie i Sagna byli niesamowici. To samo Song. Powinienem pochwalić cały zespół po pokazaliśmy jakość.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Podsumowanie sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #389 dnia: Luty 15, 2012, 13:02:20 »
Dawno u Ciebie nie byłem, jednak twierdzę, zupełnie szczerze, że wykonałeś kawał dobrej roboty pisząc te podsumowanie :).
Dość szybko pożegnałeś się z Ligą Europy po zaciętym dwumeczu z Liverpoolem(na marginesiku, jak daleko oni zaszli, bo screenu z LM i LE jakoś nie zauważyłem ??), może to i dobrze, lepiej skoncentrowałeś się na lidze, co poskutkowało drugim miejscem na koniec sezonu, obyś się zrewanżował się Bayernowi za porażkę w kwalifikacjach LM, gdy dojdzie do pojedynku między wami ;).
Gdy otworzyłem Twój wątek wyskoczył mi mecz z Chelsea, gdzie dwa gole, które na pewno również miały swój udział w końcowej tabeli, strzelił Chamakh i chyba jego dwa gole zdecydowały o tym, że on został, a P.C Young musiał odejść, ciekawie jak poradzi sobie w Olympiakosie :).
W 11 sezonu znalazł się Van Persie, te 26 goli, które strzelił dla Ciebie, w tym hat-trick w ostatnim meczu sezonu z Tottenhamem, w pełni oddają to, że całkiem zasłużenie dziennikarze umieścili go w niej.
Szkoda tej kontuzji Miyachiego, oby jak najszybciej się wykaraskał i wrócił do gry o miejsce w składzie.
Co do innych lig, to trochę ubolewam nad tym, że OM i Porto nie wygrały swoim lig, cóż może w kolejnym sezonie im się to uda :D.
Powodzenia na inaugurację sezonu i liczę na rewanż, bo też dawno u mnie nie byłeś ;).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Podsumowanie sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #390 dnia: Luty 15, 2012, 13:14:53 »
Ale żałuje tego meczu z Liverpoolem,,,, jestem pewien, że Arsenal wygrałby te rozgrywki gdyby tylko przeszedł ekipę "The Reds" , ale cóż. Na pewno podwójnie emocjonujące będą mecze pomiędzy tymi ekipami w sezonie kolejnym ;)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Podsumowanie sezonu 2011/12 !
« Odpowiedź #391 dnia: Luty 15, 2012, 14:06:23 »


1. Kolejka Barclays Premier League

Arsenal FC 2 - 0 Sunderland AFC
63' Waclott
77' Van Persie




Ambitne spotkanie Kanonierów na inaugurację sezonu !

Arsenal rozpoczął ten mecz w niemalże najsilniejszym składzie. Jedynym zawodnikiem, którego brakowało dziś to Kierran Gibbs jednak młody Anglik boryka się z kontuzja kolana, która nie jest groźna i powinien być gotowy na kolejne spotkania. W drużynie Sunderlandu zabrakło Bendtnera z nie wiadomo jakich przyczyn oraz Bardlseya. Mecz rozpoczął się lepiej dla Kanonierów. Już w trzeciej minucie spotkania bardzo groźna okazję zmarnował Tomas Rosicky. W sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył w słupek, można mu wybaczyć tą sytuację ponieważ kąt był dość ostry. Kolejne akcję Arsenalu były równie udane, tuż przed polem karnym był faulowany Tomas Rosicky. Czeski pomocnik rozgrywa dzisiaj swój pierwszy mecz od 4 miesięcy. Długa nieobecność była spowodowana groźną kontuzją. Było dziś widać wielką chęć do gry u tego zawodnika. W 31 minucie z rzutu wolnego bardzo groźnie uderzał Van Persie jednak piłka po leciała zbyt wysoko. Pod koniec pierwszej połowy w doskonałej sytuacji był Ji Dong jednak po pięknej akcji Richardsona Koreańczyk uderzył bardzo nie celnie z najbliższej odległości. Początek drugiej połowy należał do Arsenalu, z resztą podobnie jak całe to spotkanie. W 54 minucie w doskonałej sytuacji do strzelenia bramki był Walcott. Dostał idealne podanie na dobieg od Van Persiego jednak miał wielkiego pecha, trafił w słupek. Kanonierzy w końcu wyszli na prowadzenie, w 63 minucie ładnie dośrodkował bardzo aktywny w ataku Andre Santos. Dobre podanie Brazylijczyka wykorzystał Tho Walcott i głową piłkę wpakował do bramki. Kanonierzy zagrali bardzo rozważnie po strzeleniu bramki, nie zamierzali się bronić. W 77 minucie mogliśmy oglądać na prawdę cudowną akcję trójki Kanonierów. Akcja rozpoczęła się od świetnego podania Artety do Van Persiego. Holender szybko rozciągnął grę podając do wybiegającego Gervinho. Iworyjczyk  ponownie odegrał do Van Persiego a ten wystawił sobie piłkę i uderzył bardzo mocno. Mignolet był bez szans. W ostatnich momentach meczu swoich sił próbował ponownie Van Persie jednak nieco poniosła go fantazją. Holender uderzył z 35 metrów na bramkę gości z potężną siłą jednak piłka poleciałą nieco zbyt wysoko, gdyby trafił mielibyśmy bramkę sezonu. Za bardzo dobre zawody trzeba pochwalić dziś Van Persiego, Walcotta oraz Gervinho. Solidnie zagrali także Santos oraz Alex Song. Dobra zmianę dał Kyle Bartley, który zmienił Vermealena. Młody Angielski stoper nie pozwalał praktycznie na nic rywalom.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Następny mecz : 2. Kolejka BPL

Arsenal FC : Everton FC

Offline Laskos7

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.01.2012r.
  • Ważne jest, aby zawsze kochać piłkę.
Arsenal dominował i wygrał spokojnie 2:0, bardzo dobre rozpoczęcie sezonu  ;)

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Cóż spokojnie zaczynacie ten sezon. Mieliście sporo okazji i wynik z pewnością mógłby być wyższy. Graliście solidnie w obronie i goście nie mieli nic do powiedzenia. Dobre mecze rozegrali RVP, Walcott oraz Gervinho. Mam nadzieję, że z Evertonem pójdzie równie łatwo.

Dawid_90

  • Gość
dobry mecz i spokojna wygrana, Brawo
ładny gol RVP  ;)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Na boisko wybiegł niemal najsilniejszy skład i efekty były widoczne. :) Powinieneś wygrać znacznie wyżej, bowiem stworzyłeś sobie kilka dogodnych okazji. O pechu mogą mówić Rosicky i Walcott, których strzały zatrzymywały się na słupku. Na szczęście ten drugi dopiął swego kilka minut później, a po kwadransie van Persie podwyższył na 2:0. Cieszy fakt, że ten młody obrońca, który zmienił Vermaelea, rozegrał dobre zawody. :)

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
No nie wiem czy mecz był taki zdominowany jeśli chodzi o posiadanie piłki  ;D Jednak wynik powinien być co najmniej 2 bramki wyższy, ale i tak prawie najsilniejszy skład, więc innej możliwości niż wygrana nie było

Offline Madritista

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.02.2012r.
  • "Madridista" mały błąd przy nicku ;)
Inaugurację sezonu macie już za sobą , dobrze że zaczęliście ten sezon od zwycięstwa , to na pewno wpłynie na morale twoich zawodników :) Piękna bramka Robina Van Persiego , rozklepaliście obronę a Holender perfekcyjnie wykończył tą akcję , bramkarz nie miał nic do powiedzenia :D

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Rozlosowano grupy Ligi Mistrzów 2012/13 !



Standardowo tuż pod koniec sierpnia losowane są grupy Ligi Mistrzów. Pomimo, że będzie to pierwszy etap najważniejszych rozgrywek w Europie, to nie zabraknie w nich wspaniale zapowiadających się spotkań. Kanonierzy nie mieli szczęścia, po roku przerwy od gry w Champions League mają bardzo trudne zadanie. Arsenal trafił do grupy D z takimi zespołami jak FC Barcelona, Werder Brema oraz Zenit Sankt Petersburg. Jest to jedna z silniejszych grup bowiem zmierzą się wicemistrzowie lig Angielskiej, Hiszpańskiej i Niemieckiej oraz Mistrz Ligi Rosyjskiej. Poniżej prezentuję resztę grup .

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Laskos7

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.01.2012r.
  • Ważne jest, aby zawsze kochać piłkę.
Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Rozlosowano grupy Ligi Mistrzów 2012/13 !
« Odpowiedź #399 dnia: Luty 16, 2012, 14:16:43 »
Trudna grupa ale masz silny skład więc powinieneś z grupy awansować, najtrudniejszym rywalem jest oczywiście Barcelona to z nią będziesz walczył o 1 miejsce w grupie  ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Arsenal FC by MasterCreati | Rozlosowano grupy Ligi Mistrzów 2012/13 !
« Odpowiedź #399 dnia: Luty 16, 2012, 14:16:43 »