Autor Wątek: MUFC by reddevil8911 Losowanie grup LM/Nagody za LM/ Poważna kontuzja Rudego!  (Przeczytany 39920 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Stroje są ładne bo skromne ale domowy bramkarski już gdzieś widziałem :D. Mógłby być niebieski ale ten też ujdzie w tłoku. Świetnie w czarnej koszulce United wygląda nowy piłkarz z Gabonu ;). Ciekawe zgrupowanie, sześć ekip i każda blisko siebie. Trzy albo cztery w samym Buenos Aires, a reszta tuż obok ;). Będzie ciekawie, oby to was dobrze przygotowało do sezonu. Powodzenia!

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Hafty rzeczywiście można dostrzec, ale trzeba się dobrze przyjrzeć. Są słabo widoczne.

Wyraz "tango" pisze się z małej litery.
" border="0

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Hafty rzeczywiście można dostrzec, ale trzeba się dobrze przyjrzeć. Są słabo widoczne.

Wyraz "tango" pisze się z małej litery.

Dzięki, myślałem że z dużej. Jako rodzaj tańca...

Co do haftów to na projekcie są widoczne, ale w PESie ich prawie nie widać. Poza tym kitsy wykonał człowiek z PESEDIT, niejaki Tasci i trzeba się cieszyć z tego co jest.

Offline El Nino9

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.05.2012r.
Mi się stroje podobają. W Argentynie powinieneś wygrać wszystkie mecze chociaż mi sie wydaję że wygrasz 5 zremisujesz 1 i przegrasz 0 ;D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Moja kariera Cardiff. Zapraszam!!
Zasada koment za koment

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Bardzo fajne te nowe stroje. Rzeczywiście ten haft bardzo ciężko dojrzeć, ale jak się dobrze przyjrzeć to coś tam widać :D Co do turnee to podjąłeś się ciekawego zadania :D Zagrasz dużo, bo aż 6 spotkań. Mecze z Boca i River będą zapewne najtrudniejsze :D

12121p

  • Gość
ciekay design, tym razem jednak bez niespodzianek i kontrowersji

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
stroje podobne do tych co zawsze, nie są przynajmniej jak koszule w kratkę. :)

Offline Simoners

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2012r.
ManU nie powinno mieć większych problemów z wygraniem swoich przedsezonowych meczów. Zapewne w większości z nich padnie więcej niż 2 bramki dla Manchesteru.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
stroje ładne i estetyczne, całe szczęście nie wywołały skandalu obyczajowego. widziałem tam gdzieś w sieci stroje MU w kratkę, dobrze,  że ty ich nie wprowadzasz ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Wielki powrót Portugalczyka na Old Trafford faktem!



Po 4 latach spędzonych na doskonaleniu własnego warsztatu trenerskiego wraca na Old Trafford Carlos Manuel Brito Leal Queiroz. 59 letni portugalski szkoleniowiec w ciągu ostatnich 4 lat prowadził reprezentację Portugalii (2008-10) i Iran (2010-12). W obu przypadkach były to nieudane przygody. O ile czas jako szkoleniowiec Selecção das Quinas może zaliczyć do udanych, to w reprezentacji Iranu nie potrafił stworzyć silnej ekipy. Czarę goryczy przelał mecz z Irakiem, który został przerwany z powodu burd na stadionie w Bagdadzie. Dzień po tym spotkaniu złożył rezygnację z funkcji szkoleniowca i przez 3 miesiące pozostawał bezrobotny. Z propozycją ponownego objęcia asystentury wyszedł Sir Alex Ferguson i dwa dni później został zaprezentowany jako nowy/stary asystent naszego bossa. Zastąpi tym samym Mike Phelana. Zdecydował się on podjąć pracę w WBA, które ledwo utrzymało się lidze w minionym sezonie. Warto w tym miejscu nadmienić, że do Barclays Premier Lague awansowały: (1. West Ham United 2. Middlesbrough 3. Milwall) Wróćmy jednak do tematu.Czyżby przybycie Carlosa powrotem na Old Trafford ma zwiastować lepszą grę w defensywie i bardziej skutecznie dobieraną taktykę na mecz? W końcu z tego zasłynął Portugalczyk, dzięki któremu między innymi Manchester United zdobył swój ostatni puchar za wygranie Ligi Mistrzów (sezon 2007/08). Miejmy nadzieję, że z nim u boku uda nam się w tym sezonie, powtórzyć wyczyn z 2008 roku.Carlos witamy z powrotem!!!

************************************************************************************************************

Kadra Manchesteru United na sezon 2012/13:

Bramkarze:



1. David de Gea 26. Sam Johnstone 29. Ben Amos

Środek obrony:



4. Phil Jones 5. Rio Ferdinand 6. Johny Evans 12. Chris Smalling 15. Nemanja Vidić 28. Frederic Veseli

Boki obrony:



3. Patrice Evra 20. Fabio da Silva 21. Rafael da Silva 27. Ezekiel Fryers

Środek pomocy:



7. Yohan Cabaye 8. Gylfi Þór Sigurðsson   16.Jack Rodwell 18. Paul Scholes 23. Tom Cleverley 24. Darren Fletcher 30. Paul Pogba

Skrzydłowi:



11. Ryan Giggs 17. Luis Nani 22. Ashley Young 25.  Antonio Valencia

Napastnicy:



9. Dimitar Berbatov 10. Wayne Rooney 13. Pierre Emerick Aubameyang 14. Javier Hernandez 19. Danny Welbeck 31. Will Keane

************************************************************************************************************

Francuski łącznik wypada na trzy miesiące!



Na pierwszym przed sezonowym treningu bardzo groźnej kontuzji doznał nasz wicekipitan Patrice Evra. Lewy obrońca który był kluczową postacią w poprzednim sezonie skręcił staw skokowy i jego przerwa potrwa przez co najmniej trzy miesiące. Co oznacza, że gracz będzie zdolny do gry dopiero w październiku. Na tą kontuzję natychmiast zareagował nasz Boss: To dla nas wielka strata, Patrice to bardzo dobry zawodnik. Nie mam zamiaru jednak nikogo kupować w jego miejsce. To będzie czas prawdy dla Fabio, który będzie miał okazję udowodnić swoją wartość. Życzę Patowi szybkiego powrotu do zdrowia, natomiast Fabio godnego zastąpienia starszego kolegi.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2012, 12:20:44 wysłana przez reddevil8911 »

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalcztk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #210 dnia: Maj 05, 2012, 22:45:15 »
Fajny powrót Queiroza. Lubię go. :) tylko liczyć na powtórkę z roku 07/08 ;) Dobre przedstawienie kadry i bardzo szkoda Evry. Był ważnym zawodnikiem w twoim zespole, ale poradzisz sobie bez niego.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalcztk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #211 dnia: Maj 05, 2012, 22:50:20 »
Bardzo ciekawie. Świetnie opisałeś sezon, potem wspaniałe transfery. Nic, tylko przyklasnąć. Czuć klimacik.



Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalcztk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #212 dnia: Maj 05, 2012, 22:52:41 »
Come back Queiroza może odbić się na was tylko i wyłącznie pozytywnie. Każdy fan United chciałby znów by ich kapitan podniósł puchar za Ligę Mistrzów. Ładnie przedstawiona kadra, macie mocną pakę. Vidić niezły overall ;)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalcztk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #213 dnia: Maj 06, 2012, 00:00:37 »
Jakoś nigdy nie przepadałem za Queirozem, ale jego powrót na OT może zadziałać tylko i wyłącznie na Waszą korzyść, także świetnie się stało, że macie Portugalczyka znów w swoich szeregach. Kadra bardzo ciekawa, moją uwagę szczególnie przykuł rozwój Cleverley'a. Niech się trochę chłopak pohamuje, bo mu niedługo skali w PESie braknie :D Na każdej pozycji masz świetnych graczy, ale United to jeden z najlepszych klubów świata, więc temu nie ma się co dziwić. Szkoda nieco kontuzji Evry, ale wielką szanse na pokazanie się będzie miał bliźniak Fabio. Jest sporo młodszy od Francuza, a umiejętności mają chłopy porównywalne, także kto wie, kto wie... Może Fabio już na stałe wprowadzi się do pierwszego składu waszej drużyny. Szkoda tylko, że kosztem zdrowia kolegi z zespołu.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalczyk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #214 dnia: Maj 06, 2012, 11:02:05 »
Fajny pomysł z tym przedstawieniem kadry, bardzo mnie się podoba ;). Bardzo fajny pomysł z powrotem Carlosa może z nim będzie jeszcze lepiej. Bardzo zła informacja z kontuzją Evry bo przecież to podstawowy zawodnik United. Powodzenia w nowym sezonie ;)!

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalcztk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #215 dnia: Maj 06, 2012, 12:19:15 »
Szczerze Ci powiem, że nawet nie wiedziałem o tym, że Carlos Queiroz był asystentem Sir Alexa Fergusona :D Millwall w BPL? kojarzę tą ekipę z filmu Gren Street Hooligans. Oczywiście znam tą druzynę także poza filmem :D Świetnie przedstawiłeś kadrę :D Fajnie Cabaye wygląda w koszulce Manchesteru :D a wytłumacz mi jedno :P dlaczego w tytule napisałeś :
Cytuj
Francuski łącznik wypada na dwa tygodnie...

a w opisie do tego jest napisane że na trzy miesiące? :D

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalcztk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #216 dnia: Maj 06, 2012, 12:23:37 »
Cytuj
Millwall w BPL?

Millwall w BPL? Tak wygrali baraże i są w BPL teraz u mnie.

Cytuj
a w opisie do tego jest napisane że na trzy miesiące? :D

Zamierzony błąd chciałem zobaczyć kto czyta opisy, a kto tytuły;P

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalcztk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #217 dnia: Maj 06, 2012, 13:04:11 »

Zamierzony błąd chciałem zobaczyć kto czyta opisy, a kto tytuły;P

sprytne, ale to się chwali. po to przecież piszesz, aby ktoś to przeczytał.
Querioz asystentem? myślę, że to niezły wybór, może do tego jest stworzony, a nie do bycia 1. trenerem?

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalcztk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #218 dnia: Maj 06, 2012, 13:11:49 »
Kogo ja tu widzę! - Pierre Emerick Aubameyang - jak ja gościa lubię, zaimponował mi na PNA 2012, swoją grą oraz fryzurą :D. Ogólnie gra w bardzo fajnej reprezentacji, Gabonie. Cieszę się, że gości on u Ciebie. Tylko kiepski overall... Przed Fabio teraz prawdziwy okres próby, przy tej kontuzji Evry. Mam nadzieję, że dobrze zastąpi francuza.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalcztk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #219 dnia: Maj 06, 2012, 13:55:12 »
Zamierzony błąd chciałem zobaczyć kto czyta opisy, a kto tytuły;P


aha :D to jak zamierzony to sprytnie to wymyśliłeś :P

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalcztk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #219 dnia: Maj 06, 2012, 13:55:12 »