Autor Wątek: MUFC by reddevil8911 Losowanie grup LM/Nagody za LM/ Poważna kontuzja Rudego!  (Przeczytany 39412 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalcztk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #220 dnia: Maj 06, 2012, 14:04:19 »
cytając tytuł, sądziłem, że to CR wraca :D jednak muszę powiedzieć, że się nie zawiodłem, bowiem kariera pozostaje dalej realną. z taką kadrą masz spore szanse na obronę tytułu. szkoda kontuzji Evry, ale prawdziwy chrzest przejdzie Fabio i okaże się czy jest naprawdę wartościowym zawodnikiem

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalcztk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #221 dnia: Maj 06, 2012, 15:17:00 »
Po tytule tak samo jak piku myślałem, że kupujesz CR7, ale z drugiej strony byś dawno mi o tym na GG powiedział, także musiał być to ktoś inny. Padało więc na Queiroza, który znów łączy się z Diabłami :>. Strata Evry to przysłowiowy gwóźdź do trumny, bowiem jest to znacząca postać w waszej ekipie. Ja mam jednak nadzieję, że Fabio go godnie zastąpi.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalcztk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #222 dnia: Maj 06, 2012, 18:32:39 »
Millwall w BPL? Tak wygrali baraże i są w BPL teraz u mnie.
Przecież w tej grze nie ma baraży, trzecia drużyna awansuje normalnie. Chyba, że coś przegapiłem.
" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalcztk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #223 dnia: Maj 06, 2012, 18:37:52 »
Przecież w tej grze nie ma baraży, trzecia drużyna awansuje normalnie. Chyba, że coś przegapiłem.

Napisał to chyba by urealnić wszystko ;)

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalcztk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #224 dnia: Maj 06, 2012, 19:09:53 »
Ekstra że powraca. Powtórka musi być :D
Kadra okej, tylko nie wiem czy tylko mi niektóre zdjęcia wydają się zamazane ;)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalcztk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #225 dnia: Maj 06, 2012, 19:16:08 »
bardzo ciekawe posunięcie sir alexa z ponownym zatrudnieniem queiroza w roli jego asystenta, mam nadzieje ze pod wodza tej dwojki czerwone diably siegna po lige mistrzow. co do kadry to macie bardzo dobra i solidna ekipe, wiec walka o trofea stoi dla was otworem.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalcztk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #226 dnia: Maj 06, 2012, 21:48:13 »
Fajnie ,że Carlos wrócił do Manchesteru ;) Pamiętam to co on zrobił dla United. Mam nadzieje ,że nowy sezon też będzie dobry dla Portugalczyka ;)
Podoba mi się jak przedstawiłeś kadrę na kolejny rok . :) Cóż. to będzie popis umiejętności dla Fabio Fabio . Mam nadzieje ,że pokaże co potrafi i Sir Alex się na nim nie zawiedzie :) Szkoda mi tylko Evry ;/

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: MUFC by reddevil8911 Portugalcztk wraca na OT/Kadra/Poważna kontuzja Evry
« Odpowiedź #227 dnia: Maj 07, 2012, 18:15:35 »
Tournee po Argentynie 2012:



Sparingi za nami, sprawdź jak nam poszło.

Club Atlético Boca Juniors 1:3 Manchester United F.C.

79' Leandro Gracián - 33' Pierre Aubameyang (Gylfi Sigurðsson), 63' Ashley Young (Pierre Aubameyang), 86' Ashley Young (Pierre Aubameynag)

Od pierwszej minuty wystąpiła cała czwórka zakupionych latem zawodników. Każdy z nich pokazał się z dobrej strony i dołożył swoją cegiełkę do tego tryumfu. Oprócz wspomnianych wyżej graczy, w tym spotkaniu wystąpili zmiennicy. Bardzo dobre zawody rozegrał nowe nabytek klubu, 23 letni Gabończyk Pierre Aubameyang. Były zawodnik St. Etienne był często pod grą, grał jako osamotniony napastnik i z tej roli wywiązał się znakomicie strzelając jedną bramkę dorzuciwszy do niej dwie asysty przy golach Younga. Równie dobrze spisał się zastępujący w pierwszym składzie de Gee, Sam Johnstone. Wychowanek klubu pokazał w kilku interwencjach swój potencjał.

Club Atlético River Plate 0:1 Manchester United F.C.

Brak - 82' Nemnja Vidić (Ashley Young)

W tym spotkaniu zobaczyliśmy na boisku najmocniejszą jedenastkę. Zespół, który kończył ligowe zmagania w poprzednim sezonie. O samym meczu można napisać nie wiele. Było kilka sytuacji, po których de Gea musiał pokazywać pełnię umiejętności. Nasza gra się ożywiła wraz z wejściem na murawę rezerwowych, wśród których była czwórka nowych nabytków i będący w świetnej formie Ashley Young. Właśnie po dośrodkowaniu Anglika z rożnego,  gola na wagę zwycięstwa zdobył nasz kapitan Nemanja Vidić.

Estudiantes de La Plata 2:3 Manchester United F.C.

29' Hugo Mariano Pavone (Juan Sebastián Verón), 81' Juan Sebastián Verón (F.K.) - 39' Paul Scholes (Rafael da Silva), 67' Danny Welbeck (Luis Nani), 88' Pierre Aubameyang (Ashley Young)

Przed nami ostatnie spotkanie tegorocznego Tournee. Tym razem Boss postanowił pomieszać zawodników. Zagrała młodzież z doświadczeniem i trzeba powiedzieć długo nie potrafili się "dogadać". Podczas gdy nam gra się nie układała, gospodarze grali z polotem i zdobyli nawet bramkę. Naszą grę odmieniła piękna bramka Scholesa. W drugiej połowie dokonaliśmy kilku zmian i gra wyglądała dużo lepiej. Bardzo słabego Valencię zastąpił Young i widać było postęp w grze. Nani wrócił na prawą stronę i momentalnie wyprowadził zabójczy atak, zakończony golem Welbecka. Niestety na dziewięć minut przed końcem Fabio chciał ratować zespół wślizgiem, ale było to chybione zagrane i musiał opuścić boisko po ujrzeniu czerwieni. Rzut wolny wykorzystał ex diabeł Veron i zrobiło się 2:2. Przeszliśmy na system 3:4;2 i to był strzał w dziesiątkę. Najważniejszą akcję bramkową przeprowadził Young, który podał na wolne pole do Aubameyanga. Reprezentant Gabonu nawinął obrońcę i strzałem w okienko zapewnił nam wygraną.



Mieliśmy być w kraju Tanga spędzić aż 3 tygodnie, lecz niestety z powodu złej aury musieliśmy odwołać pozostałe 3 spotkania.W Bueonos Aires zaczął obficie padać deszcz. Taka pogoda utrzymywała się tam przez kilka dni. Pojechaliśmy do La Platy, by rozegrać tam spotkanie i poczekać na lepsze warunki w Aires. W końcu podjęliśmy decyzję o odwołaniu pozostałych spotkań. Murawa na tych stadionach nie nadawała się do użytku. Po spędzeniu tylko 1,5 tygodnia w Argentynie musieliśmy wrócić do kraju. Mimo braku rozegrania trzech spotkań i lekkiej straty finansowej wracamy do domu w dobrych humorach. Wygraliśmy wszystkie spotkania i już szykujemy się na mecz o Tarczę Wspólnoty z Chelsea.

********************************************************************************************************

Oceny nowych graczy:

Jack Rodwell - były gracz Evertonu rozegrał 120 minut w Argentynie. Nie zawiódł, ale też jakoś wielce nie zabłysnął, choć trzeba powiedzieć, że w pierwszym spotkaniu poszło mu dobrze. Był aktywny i bliski gola, ale trafił tylko w poprzeczkę. Ostateczna ocena 6,5.

Gylfi Sigurðsson - były zawodnik Swansea rozegrała 115 minut w Argentynie. Był rzucany na różne pozycję. Islandczyk zaliczył również asystę, ale jego gra i przydatność drużynie nadal pozostaję niewiadomą. Nie pokazał nic szczególnego, ale spisał się ciut lepiej niż Rodwell. Ostateczna ocena 7.

Yohan Cabaye - były gracz Newcastle rozegrał 150 minut w Argentynie. Spisał się dobrze, widać było u niego dużą mądrość i wyrachowanie w grze. Dobrze regulował tempo gry i był cały czas pod grą. Jego średnia ilość kontaktów z piłką nie spadała poniżej 30. Ostateczna ocena 8.

Pierre Aubameyang - były gracz Saint Etienne rozegrał 190 minut w Argentynie. Został najlepszym zawodnikiem okresu przygotowawczego. Pokazał w tych spotkaniach spore umiejętności. Bardzo zaimponował grą tyłem do bramki i świetnymi technicznymi uderzeniami. Jednak najbardziej rzucała się w oczy jego kapitalna współpraca z Ashley Youngiem. W duecie zdobyli 4 gole i zaliczyli 4 asyst, z tego dwie bramki i dwie asysty wpadły na konto Pierre'a. Ostateczna ocena 9.


********************************************************************************************************
Zapowiedź spotkania:





Chelsea F.C. - Manchester United F.C.

Już tylko dwa dni pozostały do rozegrania meczu o Tarczę Wspólnoty. Spotkanie poprzedzające start zmagań ligowych zapowiada się bardzo emocjonująco. Zmierzą się w nim zwycięzca FA Cup Chelsea F.C z mistrzami Anglii Manchesterem United F.C. Londyńczycy powalczą o swój 5 tryumf, natomiast podopieczni Fergusona powalczą o 20, z tego trzeci z rzędu. Faworytem tego starcia bukmacherzy wybrali o dziwo londyńską Chelsea. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jeśli po 90 minutach gry będzie nadal remis, to zwycięzce wyłoni konkurs rzutów karnych (w tym pucharze nie ma dogrywki).

Przewidywane wyjściowe jedenastki:

Chelsea F.C.: Cech- Terry - Cahill- A. Cole - Ivanović - Essien - Lampard - Meireles - Ramires - Mata - Drogba

Manchester United F.C.: de Gea - Ferdinand - Vidić - F.da Silva - R.da Silva - Cabaye - Cleverley - Young - Nani - Rooney - Aubameyang
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2012, 00:21:06 wysłana przez reddevil8911 »

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Świetne podsumowanie meczów sparingowych. Mówiłem, że sześć spotkań to za dużo, ale nie chciałem przepowiedzieć tych ulewnych deszczów :D straciliście trochę pieniędzy i musieliście wcześniej wrócić do kraju. Bardzo dobrze w sparingach zagrali Cabaye i Aubameyang. Starcie o Tarczę Wspólnoty napewno będzie świetnym widowiskiem. Mam nadzieje, że wygrasz, mimo iż faworytem według bukmacherów jest londyńska Chelsea :O :P

Cytuj
Spotkanie poprzedzające start zmagań ligowych zapowiada

 ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
"Klątwa" wreszcie została zdjęta. United w tym meczu nie dał żadnych szans "niebieskim" i pewnie wygraliście na wyjeździe 3-1. Rooney zagrał dzisiaj znakomite spotkanie i potwierdził tym że jest niezastąpiony. Brawo!
P.S Jest kilka błędów w opisie, ale to nic ;)

WTF??? Do czego to ma się odnosić... Wnioskuję, że się pomyliłeś:)

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
szybko rozegrany turniej i na plus, bowiem wszystkie mecze naznaczone zwycięstwem. fajnie, że twój nowy gracz, Aubameyang błyszczy, ale w duecie z Youngiem jest naprawdę kapitalny i mogą stanowić motor napędowy twojego zespołu.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Bardzo dobrze jak zawsze podsumowałeś wszystko tak jak należy. :) Cieszy dobra postawa nowych graczy. A najbardziej Aubameyanga bo to on wszystko w Argentynie zrobił najlepiej. :) Batalia z Chelsea o tarczę wspólnoty będzie bardzo emocjonująca. Znając życie nie skończy się na jednej bramce ;D Życzę zwycięstwa. Powodzenia.:)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
mimo samych zwycięstw zgrupowanie nie do końca udane, bowiem nieprzyjazna pogoda zmusiła cię do rezygnacji z trzech jeszcze spotkań. Nowi nieźle się zaprezentowali, podoba mi się współpraca Younga z Aubameyangiem. Mogą zawojować ligę. Jednak wcześniej, oby zwojowali Tarczę Wspólnoty.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Trzy dobre sparingi, w każdym inny skład co mnie zadowala bo sparingi są od testowania, a nie grania tym samym schematem chyba, że trener widzi taką potrzebę by zespoić zespół. Zagraliście trzy i kolejne trzy musieliście odwołać, cóż jak pada deszcz to nie można grać. Chyba, że zamkniemy dach na Narodowym i hulaj dusza piekła nie ma! Przed wami mecz z The Blues o Tarczę Wspólnoty, szykuje się świetny spektakl, ciekawe co pokaże Pierre w meczu o stawkę ;). Powodzenia!

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Ciekawie, ciekawie. Dobrze, że nie kupujesz gwiazd, tylko starasz się nabywać młodych, perspektywicznych graczy, choć byłem pewien, że ten tytułowy powrót to CR7.

Przed tobą mecz o pierwszy puchar w sezonie, patrząc na przewidywane składy może być to bardzo emocjonujące spotkanie.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
No ten okres przygotowawczy udany, ale nie do końca, bowiem nie mogłeś się sprawdzić we wszystkich spotkaniach. No cóż tak to już czasem jest, że pogoda nie pozwala nam na wiele rzeczy, zwłaszcza tych sportowych. Przez to dość często są przekładane mecze żużlowe czy też inne zmagania sportowe, no ale powracając do tematu bo trochę od niego odbiegłem to widzę, że Aubameyang spisuję się u ciebie bardzo dobrze. Mam nadzieję, że będzie to kolejna perełka w drużynie Diabłów :). Powodzenia w meczu z CFC, puchar musi być twój :).

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Bardzo dobry okres przygotowawczy United za nami. Forma cieszy i napawa optymizmem przed kolejnym sezonem Diabłów pod wodzą Fergusona. Na rozgrzewkę mecz o Tarczę Wspólnoty z Chelsea. Liczę na zwycięstwo i pierwszy puchar w tym sezonie. Żeby tak było na Wembley również przed sezonem 2012/2013 w realnym świecie. Dogonimy jeszcze City ;)!

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Queiroz fajny trener bez ani grama jak dla mnie wyszkolenia trenerskiego. Ciekawe jak mu pójdzie na Old Trafford. Ogółem bardzo fajna karierka, przeczytałem kilka stron, no i zachęciła mnie swoją treścią. Będę wpadać :)
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
The F.A. Community Shield





Data: 19.08.2012 godz. 15 (15°C, słonecznie)

Stadion: Wembley (Londyn)

Widzów: 88 500 (99%)

Sędzia spotkania: Phil Dowd

Po raz 20 Tarcza dla United!!!



Chelsea F.C. 1:2 Manchester United F.C.

88' Didier Drogba(Frank Lampard) - 44' Nani (Ashley Young), 60' Ramires (samobój)

71' Florent Malouda - 39' Nemanja Vidić, 61' Rio Ferdinand

Brak



Przed nami pojedynek o Tarczę Wspólnoty. Spotkanie poprzedzające start ligowych rozgrywek rozegrane zostało przy wypełnionym prawie po brzegi trybunach stadionu Wembley. Sędzia Phil Dowd dał sygnał do rozpoczęcia zawodów.

Od samego początku optyczną przewagę osiągnęli gracze w czerwonych strojach. Przez pierwsze piętnaście minut nie działo się na boisku nic ciekawego. Niby lepiej grali podopieczni Fergusona, ale brakowało ostatniego podania. Doskonałe okazję do strzelenia bramki marnowali kolejno: Young, Aubameyang, Vidić. The Blues w pierwszej połowie nie istnieli i musieli się sprężyć w drugiej połowie. Zanim jednak to nastąpiło Young wpadł w pole karne podał do wbiegającego Portugalczyka, który z łatwością pokonał Cecha i zrobiło się 1:0 przed przerwą W drugiej połowie po strzale Younga piłkę z największym trudem wybija Cech, ale naciskany przez Naniego Ramires zdobywa samobójczego gola strzałem głową  (swoją droga piękny swojak). The Blues rzucili się do szaleńczych ataków. Najbliżej gola był Lampard, ale trafił tylko w poprzeczkę. Podopieczni Di Mateo dopięli jednak swego na dwie minuty przed końcem. Juan Mata dośrodkował dosłownie z końcowej linii w pole karne i powstało wielkie zamieszanie. Z piłką minął się Fabio, lekko dotknął ją Lamps a do siatki mocnym strzałem skierował ją Drogba. Na wyrównanie jednak The Blues zabrakło czasu i spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem 2:1. Dla Sir Alexa będzie to już 11 tarcza, a 20 w całej historii Manchesteru United.




Skrót spotkania:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=008bdff6a34a9b182506c73cc11312bc&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=008bdff6a34a9b182506c73cc11312bc&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Najlepszy z ekipy Czerwonych Diabłów:



Ashley Young (MEN 8) - najlepszy zawodnik podczas sezonu przygotowawczego i w tym spotkaniu spisał się na medal. Można mu przypisać dwie asysty przy golach. Świetny w grze jeden na jeden, dobry przegląd pola i jeszcze lepsze dośrodkowania. Mógł nawet strzelić bramkę, ale zabrakło mu precyzji.Jeśli Ash będzie prezentować nadal taką formę to ciężką będzie go wygryźć z pierwszego składu.

Czuję się dobrze w tym sezonie, w poprzednim czasami strasznie zawodziłem i miałem za to wielkie pretensję do samego siebie. Teraz jest dużo lepiej, ale muszę nadal mocno pracować na trening. Mamy pierwsze trofeum w tym sezonie i na pewno an tym nie poprzestaniemy.


Trenerzy po meczu:

Roberto di Mateo (Chelsea F.C.): Przespaliśmy ponad 60 minut tego spotkania i nie możemy nikogo oprócz siebie winić za tą porażkę. W pierwszej połowie graliśmy strasznie ospale i na wiele pozwalaliśmy Manchesterowi United. To dobry zespół z którym trzeba grać od początku skoncentrowanym. Jestem rozczarowany tą porażką, ale jak to mówią: Kto wygrywa mecz o tarczę ,ten zwykle nie wygrywa ligi. Więc nadal mamy szansę(śmiech).

Sir Alex Ferguson (Manchester United F.C.): Rozegraliśmy dobre 60 minut i potem za bardzo oddaliśmy pole gry rywalom. The Blues nas przycisnęli i mieliśmy spore problemy z wypracowaniem akcji. Musimy poprawić ten element w nadchodzącym sezonie. Zdobyliśmy pierwsze trofeum w tym sezonie, ale to dopiero początek. Chcemy w tym roku sięgnąć po wszystko.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2012, 23:54:39 wysłana przez reddevil8911 »

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Kilka dni poza tym działem i już sporo mnie ominęło i musiałem nadrobić  :P Stroje pasują, chociaż spodenki bramkarza mogłyby być jednak czarne. Cieszy mnie (choć kibicuję Liverpoolowi) powrót Queiroza na ławkę trenerską, może podsunie kilka nowych pomysłów Fergussonowi bo ten niewątpliwie popadł troszkę w rutynę i często ostatnimi czasy miewa głupie pomysły i decyzje co do składów i zmian.
Bardzo mocny masz skład masz duże szanse na kolejny raz (:/) wygranie tytułu mistrza Anglii i chyba tym razem uda Ci się zawojować w Lidze Mistrzów, życzę Ci finału :) Oooo Valencia jaki overall :P Ale z niego kozak! :) Stratę Evry Manchester będzie mógł odczuć, ale liczę, że Fabio się wykaże :) Wygrałeś trzy sparingi, pewnie sporo ustawień przetestowałeś i ogólnie możesz być z tego zgrupowania zadowolony. Wygrałeś Tarczę Wspólnoty, dobrze zacząłeś spotkanie i w sumie grałeś tak samo do końca bo nie dałeś strzelić sobie więcej bramek, aczkolwiek po bramce Drogby w końcówce było pewnie troszkę nerwowo :) Życzę powodzenia w nadchodzącym sezonie :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer