Autor Wątek: MUFC by reddevil8911 Losowanie grup LM/Nagody za LM/ Poważna kontuzja Rudego!  (Przeczytany 39411 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Kilku zawodników odejdzie..bardzo szkoda, że Anderson jest jaki jest..kosztował on sporo..ma wielki potencjał i umiejętności a nie potrafi tego odpowiednio wykorzystać. Ferdinand ma dobrych zastępców..wnioskuje, że od nowego sezonu Jones będzie jeszcze bliżej podstawowej jedenastki. Posumowanie napisane bardzo starannie i ładnie, cieszy fakt, że nawet Arsenal w pewnym momencie walczył o mistrzostwo ale skończyło się na  czwartej pozycji.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Podsumowanie całego sezonu bardzo obszerne i zarazem wspaniale. Świetnie wszystko opisałeś tak jak to powinno wyglądać. Musiało ci to zająć maksymalną ilość czasu ale było warto. Najważniejsze ,że zdobyliście to co było potrzebne. Gratulacje za wygranie 20 mistrzostwa Anglii ! :) Szkoda ,że nie poradziliście sobie z Królewskimi bo Liga Mistrzów do kompletu była by czymś wspaniałym :) Wróćmy do Ligi. Zdobyliście tytuł przewagą jednego punkta , nie wiele brakowało by los potoczył się inaczej i to City zwyciężyło. :/ Mam nadzieje ,że w kolejnym sezonie zagracie jeszcze lepiej i zwyciężycie we wszystkich rozgrywkach . :) Powodzenia , pamiętaj - Glory Glory Man United !  ;D

Offline Robert Burneika

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.08.2011r.
Widze odpuściłes ten sezon i zaczynasz nowy. Podsumowanie bardzo dobre

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Ciekawe podsumowanie i cieszy mnie to, że powróciłeś do ukochanego Manchesteru United. Szkoda nie powodzenia i porażki z Realem w 1/4 Champions League no, ale trzeba to przeboleć. Cieszy dwudzieste mistrzostwo Anglii i to się teraz liczy. Czekam na następny sezon. ;)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Co się stało z Maylsonem, że wspominasz o jego głupocie?
" border="0

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
podsumowanie jak najbardziej dobre, z dużą dawką informacji, rozpisywał się wielce nie będę, bowiem koledzy wyżej już wszystko napisali. natomiast muszę trochę polemizować bowiem o Fredericu Veselim napisałeś, że spisywał się bez zarzutu, a mimo to dostał dwie czerwienie. nie znam okoliczności, może są łagodząe :) :) :)
szkoda, że Maylson się nie sprawdził, początek miał całkiem dobry, nawet jak dobrze pamiętam strzelił gola dającego remis bodajże ze Swansea. ale co było, a nie jest....

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Bardzo rzeczowe podsumowanie tego sezonu. Sporo informacji o zawodnikach, których nie poznałem wcześniej tak dokładnie w twojej karierze. Cieszy to, że mistrzostwo Premier League należy do was. Szkoda, że nie poszło wam w Lidze Mistrzów, ale odpadliście z bardzo dobrym przeciwnikiem. Puchar Anglii? Mogliście ograć 'koguty' jednak trochę zabrakło szczęścia. Bardzo fajnie spisywali się twoi zawodnicy i mowa tutaj o tych strzelających i asystujących Rooney, Valencia, Nani czy Berbatov to był ich sezon i oby powtórzyli to w przyszłym, a na pewno będzie też dobrze, powodzenia.

Offline Shoushan

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.02.2012r.
  • Inaczej mesajah.
Co się stało z Maylsonem, że wspominasz o jego głupocie?
Gdybyś czytał, byś wiedział ;)
Nie napinaj.
Przeczytaj informacje o Andersonie.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!


Co w trawie piszczy czyli jak minął sezon 2011/12 w oczach najważniejszych osób w klubie:



To był bardzo trudny i wymagający sezon dla nas. Moi piłkarze czują się wykończeni, a przed niektórymi z nich jeszcze mecze na Mistrzostwach Europy w Polsce I Ukrainie. No cóż zawód piłkarza wiąże się z wielkim wysiłkiem, ale oni za to biorą niemałe pieniądze. Ja w sumie też na zarobki narzekać nie mogę (śmiech). Przejdę teraz do rzeczy nasza forma podczas całego sezonu nie była zawsze dobra. Kilka spotkań nam po prostu nie wyszło. Porażki 5:0 z Dynamem w Kijowie czy 3:0 z Realem Madryt na Old Trafford nie powinny mieć w ogóle miejsca, ale się zdarzyły i trudno. Szkoda przegranych w FA Cup, ale tam grały głównie rezerwy. Bardziej jednak boli kolejna nieudana kampania w Lidze Mistrzów, przecież musimy przegonić i w tym Liverpool (śmiech). Zgarnęliśmy kolejne trofeum za mistrzostwo Anglii, to już dwudziesty tytuł, a dla mnie osobiście trzynasty. Mieliśmy w tym sezonie dużo szczęścia, zaliczyliśmy dużo ilość porażek jak na mistrza Anglii. Nie chcę tutaj zbytnio nas usprawiedliwiać, ale mamy w składzie sporo młodych,niedoświadczonych chłopków, którym do tej pory obca była gra o wysokie cele. Niestety podczas sezonu kilku graczy nadużyło zaufania u mnie i u swoich kolegów. Już jest pewne, że w kolejnym sezonie w naszym zespole nie zagrają. Jeśli chodzi o plany transferowe i jak wyglądają finanse klubu, to o tym więcej wam powie nasz dyrektor wykonawczy David Gill. Dziękuje za uwagę. Wypowiedź Sir Alex Fergusona, podsumowująca miniony sezon w wykonaniu Manchesteru United.



Dziękuje za głos. A więc zaczynamy. Miniony właśnie sezon okazał się dobry dla naszej ekonomii. Oczywiście nie był tak dobry jak ostatni, kiedy dzięki wygranej w Lidze i udziale w wielkim finale Ligi Mistrzów nasze przychody wyniosły 334,1 mln funtów. Dzięki czemu mogliśmy zniwelować nasz dług do 308,3 mln funtów. Ten rok przyniósł nam 3/4 tej kwoty, a więc 250,5 mln funtów.  25% (62,6 mln funtów) procent tej kwoty poszło na spłatę długu, który w tej chwili wynosi już "tylko" 245,7 mln funtów. Warto w tym miejscu wspomnieć, że jeszcze 5-6 lat temu nasz dług wynosił prawie 700 mln funtów. Taki obrót spraw zawdzięczać możemy dobrej polityce marketingowej naszego klubu, a także szkockiej oszczędności naszego menadżera (śmiech). Dobrze, że sobie przypomniałem w najbliższym sezonie boss naszego zespołu będzie miał, aż 70 mln funtów do wydania na wzmocnienia swojej drużyny. Mam przeczucie, że jeśli wszystko będzie szło w takim kierunku to za 2-3 lata wyjdziemy na zero, a nawet możemy być nad kreską. Ok, to już wszystko co miałem do powiedzenia. Oddaję głos kapitanowi naszej drużyny Nemanji Vidićowi. Dyrektor wykonawczy Manchester United, David Gill podsumowuje wynik finansowy klubu w minionym sezonie.



Zacznę od tego, że bardzo się cieszę z wygranego mistrzostwa. Cały sezon ciężko na niego pracowaliśmy. Bywały lepsze i gorsze momenty, ale ostatecznie udało nam się tryumfować w tych rozgrywkach. Znów zawiedliśmy na europejskim podwórku i czuję się z tym źle. Nie chcę zapowiadać po raz kolejny wielkiej woli walki w następnym sezonie i wygranej w Lidze Mistrzów, bo to nie moja rola. Do niej jednak należy motywowanie chłopaków do lepszej gry i próba rozwiązania problemów w drużynie. Niestety w tym i nas one spotkały. Kilku graczy zaczęło bardzo szkodzić i psuć atmosferę w szatni. Próbowałem coś z tym zrobić, ale nie zdawało to na dłuższą metę egzaminu. Skoro to nie pomogło to, trzeba było powiedzieć o tym bossowi. On jest bardzo doświadczony i wie co w tych sprawach robić najlepiej. Kiedy udało nam się już zwalczyć te problemy, zaczęliśmy grać coraz lepiej. Porażka 3:0 u siebie z Królewskimi lekko nas wybiła z rytmu, ale momentalnie po niej zmiażdżyliśmy 6:1 Everton na Goodison Park. Nie będę się już więcej rozwodzić, bo szkoda na to czasu i nie chcę tym zanudzić. Powiem tylko, że cieszę się mojej dobrej dyspozycji w tym sezonie.Szerokim łukiem omijały mnie  kontuzję, wróciła skuteczność pod bramką rywala przy stałych fragmentach. Jedna rzecz mnie smuci. Moi koledzy z klubu będą rozgrywać ze swoimi reprezentacjami mecze w czerwcu podczas Euro a mi pozostanie im tylko kibicować przed telewizorem. No cóż wszystkiego mieć nie można, dobrze, że mam chociaż piękną małżonkę Anę (śmiech).  Kapitan Manchesteru United, serbski defensor Nemanja Vidić.

********************************************************************************************************
W następnym poście, to co tygrysy lubią najbardziej czyli transfery. Jedno wam mogę powiedzieć, to będzie szalone i zaskakujące okienko.

PS. Do waszych karier zajrzę wieczorem, teraz lecę już spać. ;)

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Znając Ciebie i znając Manchester to pewnie dokonałeś jakiś szalonych wzmocnień :D Jednak na pewno pomoże to twojej ekipie. Sir Alex Ferguson i Vidić ciekawie wypowiedzieli się na temat ubiegłego sezonu. ;D Nemanja musiał powiedzieć to o małżonce.. :D ;D
Mam nadzieje ,że podczas meczów sparingowych wymyślisz coś fajnego by te spotkania były ciekawe jak w poprzednim roku . :)
Życzę powodzenia w nadchodzącym sezonie , zarówno w Premier League jak i w Champios League. :) Teraz wypadało by wygrać LM bo tego już na Old Trafford powoli brakuje  ;D

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Bardzo ciekawa konferencja, przeczytałem całą i było naprawdę warto. Sezon 2011/2012 minął bardzo dobrze, dzięki niezawodności waszego trenera. Mecze z Realem Madryt i Dynamem Kijów nie były rewelacją dla piłkarzy i kibiców, ale ważne że udało wam się dotrzeć do finału w Lidze Mistrzów i zgarnęliście Mistrzostwo Anglii.

Sytuacja finansowa jest zadowalająca. Suma długów upadła oraz macie sporo funduszy na wzmocnienia, które Sir Alex Ferguson musi dokładnie przemyśleć gdyż nie posługuje się on żadnymi małymi pieniędzmi, tylko gigantyczną kasą o której może pomarzyć nie jeden klub z Premier League.

Vidić to faktycznie jest dobrym kapitanem. Dzięki Jemu i trenerowi udało się opanować negatywną atmosferę w szatni i świetna forma powoli przychodziła, co dało taki oto rezultat. Jako że Reprezentacja Serbii nie będzie uczestniczyć na Mistrzostwach, to Nemanja ma więcej czasu dla Siebie i może ten czas spędzi na przygotowania z własnej woli.

Życzę Ci powodzenia w nowym sezonie.
" border="0

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
No fajnie fajnie to wszystko napisane i co ważne dobrze się to czyta.
Czekam na transferki, jak napisałeś, będą zaskakujące i szalone :D

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
oprócz bardzo ciekawego i klarownego spojrzenia z punktu widzenia sfery sportowej napisałeś o sferze finansowej, co mi się osobiście spodobało. dobrze, że długi lecą w dół, ale mimo wszystko ciągle spora część zysku idzie na ich spłatę. czekam zatem na transfery, jak mówisz szalone. ;)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Bardzo fajne trzy wypowiedzi. Ten dyrektor wykonawczy to kalkulator zamiast mózgu ma, tu % tam progres tam dodatnio tam ujemnie :D. Sezon udany, jest 20 mistrzostwo Anglii, totalna dominacja od wielu lat. Chciałoby się zgarnąć teraz Ligę Mistrzów i w następnym sezonie być może się uda. :D Czekam na bomby transferowe, ciekawe kogo tam kupiłeś.. ? ;) ;)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
przyznac musze ze mieliscie bardzo udany sezon, zdobyliscie mistrzostwo, ale niestety nic poza tym. mam nadzieje ze nowy sezon bedzie rownie dobry, jak poprzedni, czekam na transfery i jakies super ciekawe newsy w kolejnych postach. powodzenia devil.

Offline Shoushan

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.02.2012r.
  • Inaczej mesajah.
Super wypowiedzi, świetny wpis ;)
Poprzedni sezon był udany, choć wiem, że będzie jeszcze lepiej. Sytuacja finansowa powoli się łagodzi, co może przynieść jakieś ciekawe transfery ;) Zobaczymy co tam wymyślisz :D

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Liczę na ciekawe transfery w letnim okienku transferowym. Bardzo fajne wypowiedzi, szczególnie ta Gilla ;)

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Bardzo fajna konferencja :D fajnie się czytało, a dyrektor David Gill to tak jak powiedział Pikachu zamiast mózgu ma kalkulator :D Ferguson zgarnął już swoje 13 Mistrzostwo Anglii. Szkoda, że nie udało się wygrać Ligi Mistrzów, ale Real był lepszą druzyną. Pozostaje czekać na transfery :D

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Bardzo fajne wypowiedzi. Tak jak piszesz ostatni sezon znów nie wyszedł ci na łamach gry w Lidze Mistrzów. Mam nadzieję, że w kolejnym sezonie skupisz się na tym :). Wasz budżet także jest niczego sobie, a to tylko dobrze wróży przyszłości. Mam nadzieję, że kolejny sezon będzie jeszcze lepszy niż poprzedni, powodzenia :).

Offline motoboy

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Jedynie, bardzo można żałować tych głupich porażek 5-0 z Dynamem czy 3-0 z Realem. Szkoda, że tak się to potoczyło, ale za rok zaczynacie wszystko od początku! Są spore fundusze na wzmocnienia i trzeba to wykorzystać w jakiś dobry sposób. Oby w przyszłym roku było lepiej, czego z całego serca wam życzę.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer