Autor Wątek: MUFC by reddevil8911 Losowanie grup LM/Nagody za LM/ Poważna kontuzja Rudego!  (Przeczytany 39338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!








Na ten czas czekali wszyscy sympatycy Czerwonych Diabłów na całym świecie. Wielu z nich było przekonanych, że ich ukochany klub zaszaleję w tym okienku i kupi przynajmniej 2 gwiazdy światowego formatu. Kibice marzyli o takich graczach jak: Javi Martinez (Athletic Bilbao), Luka Modrić (Tottenham Hotspur), Wesley Sneijder (Inter Mediolan), Christian Eriksen (Ajax Amsterdam), Eden Hazard (OSC Lille), Edison Cavani (SSC Napoli). Ci jednak którzy znają transferową politykę tego klubu, nie mieli złudzeń. Sir Alex Ferguson rzadko kupuje gwiazdy, ale optymiści liczyli chociaż na jedną z nich. Na forach internetowych takich jak: devilpage, manusite czy innych słychać było komentarze typu: Fergie kup Hazarda lub Modrića, ja chcę Sneijdera, a gówno się tam znacie Eriksen i Hazard to by były wzmocnienia. Normalny fan Manchesteru zdawał sobie sprawę, że te transfery są marzeniami ściętej głowy. Żeby kupić chociaż jednego piłkarza z tej szóstki to trzeba będzie rozbić bank i wydać ponad 20 mln funtów. Wszyscy dobrze wiedzą, że Fergie nie lubi dużych sum pieniędzy (wyjątkiem: Rooneya, Berbatova, Ferdinanda, Verona przyp. red.) i woli kupować tańszych zawodników. Czasami zdarzają się perełki, a czasami Szkot trafia kulą w płot. Dobra dość tego wprowadzenia, bo was zanudzę. Czas przedstawić poczynania klubu z Old Trafford podczas tego okienka:



Zacznę nietypowo, bo od tak zwanej d_py strony, a więc kto odszedł po tym sezonie z Manchesteru United. Na pierwszy ogień idzie nam wielki niespełniony talent Anderson Luís de Abreu Oliveira, który przez złe prowadzenie się zaprzepaścił swoją karierę w klubie z Old Trafford. Z jego usług chcę skorzystać portugalska Benfica, która zapłaciła za niego; (uwaga tutaj osoby o słabych nerwach niech przymkną oczy na chwilę) 48 mln funtów  :o :o :o. Sam jestem w szoku, ale takiej okazji nie można było zmarnować. Drugim piłkarzem, który opuścił klub jest jego rodak Maylson. Młody pomocnik nadużył zaufania szkockiego menadżera i musi pakować swoje manatki. Szybko po niego zgłosiło się francuskie Lille, którzy zapłacili za niego 12 mln funtów. Dwójka graczy z kraju kawy dała nam niezły zastrzyk gotówki, ale to nie był koniec wyprzedaży w Manchesterze United. Kolejnym graczem, który odszedł był wiekowy już koreański pomocnik Ji Sung Park. Po niego stanął w bój tylko Besiktas i za 2 mln funtów wziął go siebie. Czas nadszedł też na wychowanka The Reds Michaela Owena. Swego czasu świetny napastnik przenosi się do Holandii, a konkretniej mówiąc 12 mln funtów wydało na niego PSV. To miał być koniec, ale niestety opoka naszej drugiej linii w minionym właśnie sezonie Michael Carrick postawił ultimatum dla klubu i musiał zostać sprzedany. Chętnych do jego zatrudnienia było wielu, ale Carrs wybrał najbardziej utytułowany klub w Niemczach, Bayern Monachium. Bawarczycy zapłacili 22 miliony funtów za jego transfer. To był wielki szok, zarówno dla naszego menadżera jak i całej drużyny. Sztab szkoleniowy musiał szybko wymyślić jego następstwo...



Jack Christian Rodwell (ur. 11 marca 1991 w Southport, Anglia) - wychowanek Evertonu F.C. , angielski piłkarz grający jako defensywny pomocnik, ale może występować również jako środkowy pomocnik i środkowy obrońca.Swoją karierę rozpoczął w szkółce Evertonu w 1998 roku, mierzący 188 centymetrów i ważący 80 kilogramów prawonożny gracz ma być złoty środkiem na załatanie dziury powstałej po odejściu Carricka. Jest młodym, szybki energicznym i przede wszystkim bardzo perspektywicznym zawodnikiem. Jego silne strony to: dobra gra w powietrzu, siła fizyczna, wytrzymałość i mocny strzał. Manchester United zapłacił za niego "tylko" 7 mln funtów. Podczas trwającej 2 lata umowy ,jego tygodniówka będzie wynosić 40 tyś funtów. Będzie występować w koszulce z numerem 16 na plecach.



Gylfi Þór Sigurðsson (ur.9 września 1989 w Reykjavíku, Islandia) - wychowanek islandzkiego klubu Fimleikafélag Hafnarfjarðar , islandzki piłkarz mogący grać jako lewy/prawy pomocnik, środkowy i ofensywny pomocnik. Swoją karierę rozpoczął w szkółce Fimleikafélag Hafnarfjarðarw w 2002 roku. Potem islandzki pomocnik przeniósł się kolejno do: szkółki i pierwszej drużyny Reading, tułał się po angielskich klubach niższych lig,trafił do Hoffenheim a  stamtąd do Swansea City. Mierzący 186 centymetrów i ważący 76 kilogramów zespole prawonożny piłkarz w drużynie The Swans rozegrał bardzo dobry ostatni sezon, a najbardziej o tym przekonaliśmy się my. W spotkaniu na Old Trafford, strzelił nam dwa gole i zaliczył asystę.  Po tym spotkaniu stało się już niemal  jasne, że  Sir Alex Ferguson chce go u siebie, a jego końcowy wynik to tylko przyśpieszył. Gylfi strzelił 11 bramek i zaliczył 7 asyst. Jego silne strony to świetnie bite stałe fragmenty gry i bardzo mocne i skuteczne strzały z dystansu. Zapłaciliśmy za niego Swansea "tylko" 3,6 mln funtów.Podczas trwającej 2 lata umowy ,jego tygodniówka wynosić będzie 18 tyś. funtów. Będzie występować w koszulce z numerem 8 na plecach.



Yohan Cabaye (ur. 14 stycznia 1986 w Tourcoing) -  wychowanek francuskiego Tourcoing,prawonożny francuski piłkarz grający jako ofensywny pomocnik. Swoją karierę rozpoczął w szkółce Tourcoing w 1992 roku. Po spędzonych 6 latach spędzonych w tym klubie przeniósł się do szkółki OSC Lille. Po kolejnych sześciu latach trafił do pierwszej drużyny. W barwach Les Dogues w ciągu 7 sezonów rozegrał 259 spotkań, w których zdobył 39 bramek i zaliczył 35 asyst, a piękną przygodę z francuskim klubem zakończył zdobycie dubletu (mistrzostwa i pucharu Francji) w sezonie 2010/11. Latem 2011 roku trafił do Newcastle United, gdzie rozegrał bardzo dobry sezon jak na debiutanta. Rozegrał wszystkie spotkanie w pierwszym składzie swojej drużyny, strzelił 7 bramek zaliczył 10 asyst. Jego silną stroną jest świetny przegląd pola, umiejętność gry z pierwszej piłki i bardzo dobre stałe fragmenty. Sroki bardzo chciały zatrzymać tego zawodnika, ale sam zainteresowany zmusił klub do odejścia i za 10 mln funtów zasilił nasz zespół. Podczas trwającej 2 lata umowy, jego tygodniówka będzie wynosić 39 tyś funtów.Będzie występować w koszulce z numerem 7 na plecach.



Pierre-Emerick Aubameyang (ur. 18 czerwca 1989 w Lavalu) -  wychowanek włoskiego Milanu, prawonożny gaboński mający francuskie korzenie piłkarz grający na pozycji napastnika, ale potrafi też grać na skrzydle. Swoją karierę rozpoczął w AC Milanie w 2007 roku, z tego klubu wypożyczano go kolejno do: Dijon, Lille, Monaco i St. Etienne. Les Verts postanowili go wykupić z Milanu i od sezonu 2011/12 był ich zawodnikiem. Ostatni sezon w jego barwach może zaliczyć do udanych, strzelił 9 bramek i zaliczył 7 asyst. Nagle zainteresowany nim zaczął być mistrz Anglii sezonu 2011/12 opiewającą na tylko 2 mln funtów. Co ciekawe oferta została przyjęta i Aubameyang został ostatnim wzmocnieniem Manchesteru United na zbliżający się sezon 2012/13. Podczas trwającej 2 lata umowy, jego tygodniówka będzie wynosić 15 tyś. funtów. Będzie występować w koszulce z numerem 13 na plecach.


********************************************************************************************************

PS. Co sądzicie o tych wzmocnieniach i wyglądzie posta? Piszcie:)
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2012, 18:28:18 wysłana przez reddevil8911 »

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
O rany :O fantastyczne! :D  Zarobiłeś sporo kasy na transferze Andersona bo aż 48 mln Funtów :O Zaskakujący dla mnie był transfer Carricka do Bayern Monachium. Aham, skoro jestem przy odejściach to wyłapałem błąd ;)

Cytuj
Żeby kupić chociaż jednego z piłkarza z tej szóstki
niepotrzebne z przed słowem "piłkarza" :D

Co do transferów do klubu to bardzo przypadł mi do gustu transfer Cabaye i Aubameyang'a. Bardzo lubię tych zawodników i mam nadzieje że w klubie będą wymiatać. Pierwszego klienta za bardzo nie kojarzę, ale mam nadzieje, że wypełni lukę po Carricku :D Nazwisko Sigurðssona było juz w notatniku Fergusona po meczu ze Swansea, kiedy strzelił wam dwa gole :D

Ogólnie ten post o transferach bardzo, ale to bardzo mi sie podoba :D

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Cytuj
rozbić bank i wydać ponad 20 mln funtów
według mnie to 200  ;)

gwiazd nie kupiłeś, to nie w stylu sir Alexa, ale za to sprzedałeś nieużytków i rozrabiaków. w pesie Anderson po takich cenach chodzi, to trochę irytujące. Carrick odchodzi, to chyba największa strata. co do zakupionych, to nazwiska obiły się o uszy :) :), tak serio to jednak tylko Sigurdsona słabo znam, co do reszty, nie mam najmniejszych wątpliwości, ze się sprawdzą.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Ciekawie to opisałeś, estetycznie wyszło dodanie każdego zawodnika z osobno, a nie wszystkich na raz. To wyszło świetnie i prezentuje się dobrze. Kaska wpadła duża, bo Anderson + Carrick dali wam 70mln €. Do klubu przyszli solidni gracze, którzy będą w stanie powalczyć o pierwsze skrzypce na swojej pozycji chociaż zadanie bardzo trudne. Ciekaw jestem jak teraz wasza ekipa będzie wyglądać po tym przemeblowaniu.

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Powiem ci że transfery z klubu kosmiczne. Szczególnie Maylson ;D ;D Te transfery do klubu bardzo dobre, ten  Aubameyang  to bardzo solidny zawodnik. O reszcie mało słyszałem. Ale teraz kup jedną gwiazdę dzięki pieniądzom za Andersona ;)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
według mnie transfery bardzo dobre i udane, na nowych wydalles mało, a za sprzedanych zgarnałeś niezle sumy i dziwie sie ze nie zakupiles jakiejs super gwiazdy, ale ci nowi pilkarze dodadza temu zespolu napewno nowej motywacji i sily.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Ależ zarobiłeś na tym okienku.. :O Anderson za 48mln? No proszę. Pamiętam jak prowadziłem karierę Realem (tą co miała 96 stron) to w jednym okienku zarobiłem aż 120 mln za tylko dwóch piłkarzy ( 70mln Hazard i 50 mln Ramos). Widzę, że chciałeś kupić Martineza. Jest to bardzo dobry piłkarz, którego ceniłem do środy.. Każdy chyba wie dlaczego teraz moja sympatia do niego zmalała. Modrić także by był tutaj strzałem w " 10 ", jednak ty sprowadziłeś mniej znanych piłkarzy, którzy powinni się okazać super wzmocnieniami :).

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Widzę, że chciałeś kupić Martineza. Jest to bardzo dobry piłkarz, którego ceniłem do środy.. Każdy chyba wie dlaczego teraz moja sympatia do niego zmalała.
A mój szacunek do CR jeszcze bardziej zmalał. Tak jak do Pepe ;) Też od tej środy.  ;)

leoarsalan90

  • Gość
Martinez zachował się co najmniej źle, ale zawodnikiem jest bardzo dobrym i myślę, że jeszcze pokaże na co go stać.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Martinez zachował się co najmniej źle, ale zawodnikiem jest bardzo dobrym i myślę, że jeszcze pokaże na co go stać.

A mój szacunek do CR jeszcze bardziej zmalał. Tak jak do Pepe ;) Też od tej środy.  ;)

Panowie nie róbcie mi z wątku burdelu. Co wnoszą takie posty do mojego tematu. Jak chcesz pogadać to na GG lub PW.  ;)

Offline Rojiblanco

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2010r.
No z tym Andersonem to Benfica przesadziła, 48 mln funtów, mógłbyś kupić kogoś z tej szóstki, ale twoja polityka transferowa bardzo mi się podoba, szczególnie transfer Sigurdssona, już w Hoffenheim grał bardzo dobrze. Rodwell to uniwersalny zawodnik, więc bardzo wam się przyda, Cabaye to naprawdę świetny transfer i za taką cenę... Za to Aubameyang to taki gaboński Neymar, fryzura i styl gry podobny, dużo na niego nie wydałeś, a to dobry zawodnik.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Ładnie i przejrzyście opisane. Anderson za 48 mln? WTF? Chyba przy podpisywaniu kontraktów pomylili się o jedno zero hihi:)  Wzmocnienia jak najbardziej na plus, myślę, że Cabaye to będzie strzał w dziesiątkę. 

PS. Nie chcę nic mówić, ale tygodniówki chyba ciut za niskie :P 9 tyś funciaków tygodniowo? Za mało :P

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Chyba przy podpisywaniu kontraktów pomylili się o jedno zero hihi:)   

PS. Nie chcę nic mówić, ale tygodniówki chyba ciut za niskie :P 9 tyś funciaków tygodniowo? Za mało :P

Też się zdziwiłem, ale zawsze Andersona drogą sprzedawałem.

Dzięki, za uwagę już im zwiększyłem.:)

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Co do wyglądu posta ... jak zawsze w twojej karierze .. wszystko zajebi** opisane . I pod względem graficznym też jest pięknie . :)

Co do wzmocnień . Dokonałeś dobrych , potrzebnych i przemyślanych transferów na Old Trafford. Moim zdaniem nie będziecie żałować ,że ci zawodnicy odeszli i przyszli do Manchesteru. ;) Sigurðsson , Rodwell no i Aubameyang . To będzie coś wielkiego w kolejnym sezonie Premier League.

Życzę powodzenia i dużo sukcesów. :D

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Ależ ogromną sumę dostałeś za Andersona, coś niesamowitego. Ale to dobrze, takie pieniądze na pewno solidnie wzmocniły klubową kasę, a sam Anderson w Manchesterze nie błyszczał chyba nigdy. Jedynego piłkarza, którego szkoda, z tych którzy odeszli to Carrick. Solidny pomocnik, no ale jak chciał spróbować czegoś innego, to jego sprawa... Wydaje się, że w jego miejsce pozyskaliście równie dobrego gracza, który na dodatek jest jeszcze bardzo młody. Rodwell to niezła ściana, chociaż bardziej chciałbym chyba zobaczyć u Was Fellainiego, ale młody Jack też jest świetnym rozwiązaniem. Świetnym transferem także kupno Cabaye. Moim zdaniem przy odejściu z Lille miał nieco większe aspiracje i w końcu musiał trafić do któregoś z największych klubów świata. Aubemeyang i Sigurdsson to także ciekawi zawodnicy, ale... czy poradzą sobie w United? To na pewno dwie wielkie zagadki, oby nie byli to gracze pokroju Maylsona, który pograł sobie sezon i tyle by z niego było... Powodzenia całej czwórce życzę, oby się spłacili ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!


Oficjalna prezentacja trykotów Manchesteru United na sezon 2012/13!

Dziś w godzinach popołudniowych na murawie Old Trafford odbyła się prezentacja trykotów w jakich będą występować piłkarze Manchesteru United w sezonie 2012/13. Wykonawcą strojów pozostaje od kilku lat już koncern Nike, a sponsorem strategicznym na koszulkach będzie AON. Logo tej firmy będzie widniało na koszulkach aż do 2014 roku. Kibice Manchesteru United często narzekali na nowe pomysły Nike, jeśli chodzi o wygląd strojów. My jednak mamy nadzieję, że te trykoty przypadną im do gustu, bo nam się podobają. Po krótkim wstępie czas przejść do rzeczy i opisać w skrócie wygląd nowych kitsów.



Domowy strój piłkarski zachowuje takie same barwy do których już się przyzwyczailiśmy, czyli czerwień i biel. Koszulka jest koloru czerwonego ozdobiona czarnym haftem po lewej stronie. Spodenki są koloru białego, takie zwykłe proste bez żadnych zdobień. Getry są koloru czerwonego i podobnie jak spodenki nie mają zdobień.



Wyjazdowy strój piłkarski przybiera czarne barwy, czyli wracamy do sezonów:(1998-1999,2003-2005, 2007-08), kiedy to gracze Fergusona występowali w całych czarnych strojach. Czarna koszulka jest ozdobiona czerwonym haftem. Spodenki są koloru czarnego, tak samo jak getry i obie części są pozbawione wszelakich zdobień.



Domowy strój bramkarski jest lekko podobny do trykotu z poprzedniego sezonu. Podobnie jak tamten,ten też ma zieloną bluzę, a na niej czarny równoległy pasek położony na klatce piersiowej, co już go różni od poprzednika. Kolejnym elementem różniącym jest kolor spodenek i getrów. Szorty są białe, a rok były zielone. Getry są koloru czarnego.



Wyjazdowy strój bramkarski jest tego samego modelu co jego domowy odpowiednik, ale różni się kolorami. Bluza jest koloru białego z czarnym równoległym paskiem położonym na klatce piersiowej. Spodenki są koloru czarnego, tak samo jak getry.


Tu macie album ze zdjęciami z prezentacji nowych trykotów---> REJESTRACJA lub LOGOWANIE

********************************************************************************************************

Argentyno nadchodzimy!!!





Ojczyzna takich geniuszy świata piłkarskiego (Leo Messiego, Diego Armando Maradony) i tanga, będzie naszym terenem przygotowań do zbliżającego się sezonu. W kraju tanga spędzimy trzy tygodnie rozgrywając aż sześć spotkań. Odwiedzimy takie miasta jak: Buenos Aires i okolice oraz La Plata. Będziemy rozgrywać spotkania co 3-4 dni, a naszymi rywalami będą: Asociación Atlética Argentinos Juniors, Club Atlético River Plate, Club Atlético Independiente, Club Atlético Boca Juniors, Club Atlético Vélez Sársfield  i Club Estudiantes de La Plata. Na oficjalnej klubu już niedługo ukaże się kadra Manchesteru United na rundę jesienną sezonu 2012/13.

********************************************************************************************************
PS. Jak wam się podobają nowe stroje i pomysł z Tournee po Argentynie? Piszcie w komentarzach;)
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2012, 13:57:50 wysłana przez reddevil8911 »

Offline arek16lks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2010
  • location: ŁÓDŹ
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.07.2010r.
    • [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9383/pes62012041900405747.jpg[/IMG]
W takich strojach to spokojnie można wygrać co najmniej 4/6 spotkań w Argentynie.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Stroje na nowy sezon bardzo ładne , pasują jakoś do Manchesteru i podobają mi się. :) Jak to ktoś kiedyś napisał : W takich strojach sytuacja w lidze to 38-0-0  :D :D :D
Co do tego okresu przygotowawczego to moim zdaniem wyjazd do Argentyny jest dobrym pomysłem . Będziesz grał z takimi przeciwnikami ,że nowi zawodnicy zgrają się ze zespołem . Nie będzie ciężko a więc ok . :)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Tego czarnego haftu na koszulce domowej w ogóle nie widać. Czerwonego na wyjazdowej w sumie też nie.

Strój bramkarski kiepsko wygląda. Naprawdę mogłeś sobie odpuścić te białe spodenki.
" border="0

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Tego czarnego haftu na koszulce domowej w ogóle nie widać. Czerwonego na wyjazdowej w sumie też nie.

Strój bramkarski kiepsko wygląda. Naprawdę mogłeś sobie odpuścić te białe spodenki.

1. Jak się przyjrzysz to go zobaczysz.

2. Może i nie pasują te białe spodenki, ale takie stroje były w necie. Mi tam się podobają, ale każdy ma swój gust. Ale dzięki za słowa krytyki ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer