Autor Wątek: Wolverhampton | #169 Blokada  (Przeczytany 161613 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: Wolverhampton | Pierwsze czystki. | "Wakacje" zaplanowane.
« Odpowiedź #300 dnia: Lipiec 15, 2012, 12:57:51 »
z tą Barcą to fajny pomysł. ale fajnie będzie oglądnąć 7 zespół PL z rezerwami wielkiego klubu. obyś uniknął lekkiej kompromitacji. ja osobiście czekam na starcie z Bilbao.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Wolverhampton | Pierwsze czystki. | "Wakacje" zaplanowane.
« Odpowiedź #301 dnia: Lipiec 15, 2012, 13:00:27 »
Doskonała kariera, śledzę od początku i jestem pod wrażeniem, zarówno jeśli chodzi o same opisywanie jej, ale również o to co się dzieje. Zakończyłeś sezon wręcz doskonale w mojej opinii, nie spodziewałem się takiej postawy po Wilkach. Do nowego sezonu przygotowujesz się w Hiszpanii, gdzie dwóch rywali to naprawdę wielkie marki i fajnie się z takimi drużynami sprawdzić, pomimo iż Barca gra tylko rezerwami. Ze sprzedaży zarobiłeś wielkie pieniądze jak na Wolves, liczę,że spożytkujesz je odpowiednio i wzmocnisz drużynę przed drugim-cięższym sezonem.

Offline Matth3w

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2012r.
Odp: Wolverhampton | Pierwsze czystki. | "Wakacje" zaplanowane.
« Odpowiedź #302 dnia: Lipiec 15, 2012, 13:47:38 »
Bardzo interesujący kierunek tournee sobie obraliście. Dzięki tak mocnym sparing partnerom będziecie mogli się solidnie przygotować do nowego sezonu Premier League a także co najważniejsze fazy grupowej Ligi Europy. Bolesna może być przygoda z Barceloną bo nie ukrywając nie jesteście jeszcze ekipą,która może rywalizować z nimi jak równy z równym (najboleśniej ukazuje to Finał Fa Cup) ale z każdej porażki można wyciągnąć masę plusów. Bilbao oraz Mallorca są z pewnością w twoim zasięgu.

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | Pierwsze czystki. | "Wakacje" zaplanowane.
« Odpowiedź #303 dnia: Lipiec 15, 2012, 14:36:25 »

Sytuacja zaczyna się klarować - nowi wśród Wilków.

Okienko transferowe w pełni, a Wolverhampton finalizuje pierwsze transfery, jak do tej pory zrealizowane zostały następujące transakcje:



Transfer zapowiadany od dłuższego czasu, gracz wszechstronny, najbardziej będzie wykorzystywany w formacji defensywnej. Podpisał kontrakt na 3 lata.



Ta transakcja była kwestią czasu, Moritz świetnie spisywał się na wypożyczeniu w Wolverhampton i trener zapragnął go mieć w drużynie "na własność". W Borussi walka o środek pola jest bardzo zacięta, Leitner skorzystał z dobrej okazji by częściej pojawiać się na boisku, lecz ludzie z Dortmundu głowę na karku mają i zastrzegli sobie prawo do pierwokupu. Długość kontraktu: 3 lata.



To także transfer, o którym mówiło się od dosyć dawna, wrócił z wypożyczenia i szans w Sportingu wielu nie dostał, a w Wolverhampton będzie mógł się rozwijać, a co najważniejsze grać. Długość kontraktu: 3 lata.



Ostatni dotychczasowy transfer i zarazem największy. Vorsah ma być poważnym wzmocnieniem w środku defensywy po sprzedaniu Bassonga, patrząc na cenę za jaką sprzedano tego drugiego, a kupiono byłego gracza Hoffenheim i porównując ją do formy zawodników, to Wilki zrobiły naprawdę dobry interes. Długość kontraktu: 3 lata.

Bilans finansowy: +18.000.000 €

Powyższa kwota pozwala spokojnie myśleć o pozyskaniu Traore i Taarabta, a negocjacje związane z tymi zawodnikami już są w zaawansowanej fazie. Jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli, bardzo możliwe, że do kadry dołączy nie jeden, a dwóch napastników. Poza Campbellem, którego wielkim zwolennikiem jest sam trener zespołu, są duże szanse na pozyskanie N'Goga z Sunderlandu - spadkowicza ubiegłego sezonu. Po wykonaniu powyższych i wspomnianych teraz transakcji kadra Wolverhampton będzie skompletowana i gotowa do przygotowań, więcej transferów na 98% klub nie wykona z oczywistego względu - pieniądze kiedyś się kończą. Reszta funduszy zostanie przeznaczona na rozwój akademii juniorów oraz wciąż postępującą modernizacje stadionu, mówi się też o premiach dla najbardziej zasłużonych piłkarzy ubiegłego sezonu.



Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa :)

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | Nowi wśród Wilków.
« Odpowiedź #304 dnia: Lipiec 15, 2012, 17:15:28 »

Kadra się dopełnia. Nowe informacje.

Z upływem dni pojawiają się kolejne doniesienia, a z klubów wychodzą oficjalne potwierdzenia i orzeczenia, oto kolejna porcja świeżości w Wolverhampton. Wygląda na to, że uda się dopiąć wszystko jeszcze przed wyjazdem do Hiszpanii.



Wzmocnienie ofensywy Wilków, w końcu klub ma dwóch napastników, którzy będą mogli zmieniać duet Fletcher-Doyle. Campbell musi budować swoją formę od samego początku, ponieważ pokładane w nim są ogromne nadzieje. Długość kontraktu: 2 lata.



Chyba najtrudniejsze i najbardziej burzliwe negocjacje. QPR nie chciało oddać swojego podstawowego gracza za byle jakie pieniądze. Najpierw odrzucili ofertę opiewającą na 8 milionów euro, ale drugiej nie mogli się oprzeć. Wolverhampton na pewno nie przepłaciło, a Taarabt, który jest w formie powinien szybko to udowodnić. Długość kontraktu: 1 rok z opcją przedłużenia na 3 lata (zawodnik zabezpieczył się na wypadek rzadkich występów)



No i QPR straciło drugiego podstawowego gracza. Tym razem mamy spore wzmocnienie w linii defensywnej. Traore postanowił, że lepszą wizją są dla niego występy w LE i sam wyraził chęć przystąpienia do rozmów. Negocjacje zakończyły się sukcesem, mamy to, czego chcieliśmy. Długość kontraktu: 2 lata.

Wolverhampton nie tylko kupuje, do klubu wpłynęła oferta, która skłoniła działaczy i zawodnika do przemyślenia sprawy, a oto efekty:



Foley miejsca w pierwszej jedenastce już by nie obejrzał, nie wiadomo jak to będzie w Anży, ale fakt faktem większe pieniądze dostanie nawet za grzanie ławy.

Bilans finansowy: +5.500.000 €



Milijas odejdzie? Oferty za czołowych piłkarzy Wolves.

Jak wiadomo Milijas pojawił się w pierwszym składzie z powodu kontuzji O'Hary, który powoli wraca do zdrowia. Sam zawodnik głośno krytykował swoją pozycję w zespole, a te parę meczów może nie załagodzić całej sprawy. Czy piłkarz, który swego czasu wystawił Legię do wiatru zmieni barwy? Wszystko sprowadza się ku temu, że tak, gdyż ofertę za piłkarza wysunął... Inter Mediolan.
Ile oferują Mediolańczycy? 10.000.000 € Są to pieniądze, która przydadzą się samemu klubowi, a Milijas mógłby znacząco podnieść swoje zarobki, bo i tak ławę grzeje. Podobno kontrakt jest już gotowy, wystarczy podpis klubu i samego zawodnika, już niedługo okaże się jakiego obrotu nabrały sprawy.

Drugą zaskakującą informacją są oferty za... Tak, dobrze myślicie. Stevena Fletchera i Kevina Doyle. Podobno oboma piłkarzami zainteresowane jest francuskie PSG, które zaczyna przypominać drugi Manchester City. Za tą dwójkę PSG jest w stanie zapłacić razem... 20.000.000 €. Jeśli chodzi o każdego z nich, to kwotę można podzielić na pół - oferta to po 10 milionów za piłkarza. Czy jest jakaś szansa na powodzenie tego ruchu? Prezes klubu, Steve Morgan już wyjaśnił całą sprawę:

Kevin i Steven zostają, każda oferta, nawet opiewająca na 40 milionów euro za tą dwójkę będzie odrzucona. Sami zawodnicy zadeklarowali, że kolejny sezon spędzą w naszym klubie, sprawa co do transferu tych zawodników jest już chyba jasna. Dla nich okno transferowe w tym roku nie istnieje.



Mało? Oczywiście, że tak. Kolejne informacje mówią o tym, że kluby nadal nie rezygnują ze starań o Rogera Johnsona, najlepszego defensora zespołu. Przedstawmy oferty klubów za filar naszego zespołu:

SSC Napoli: 10.000.000 €
Zenit Sankt Petersburg: 8.000.000 €
Valencia: 10.000.000 €

Prócz tego w kontakcie z zespołem były: Roma, Juventus, Tottenham. Sytuacja jest z jednej strony o tyle zaskakująca, że kluby biją się bardziej o Johnsona, niż dajmy na to Doyle'a. Z drugiej zaś trudno się temu dziwić - klasowy obrońca to skarb sam w sobie, a nasz kapitan ma w sobie wszystkie walory potrzebne do tego, by grać na najwyższym poziomie. Co na to sam zainteresowany?

Roger Johnson: Chyba muszę powtórzyć to co mówiłem w połowie zakończonego sezonu: zostaję. Nie kuszą mnie te oferty. Wiem, jak duże kluby zgłaszały zainteresowanie, klub przedstawił mi każdą z nich i dał wolną rękę, a ja zdecydowałem. Będę zdecydowanie blokował każdą ofertę transferu, nawet jeśli nadejdzie z Barcelony, Realu czy Chelsea. Jako kapitan zespołu ciąży na mnie obowiązek, który chcę dźwigać - jaki dałbym przykład idąc za pieniędzmi?

« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2012, 17:29:03 wysłana przez IDareKI »

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Wolverhampton | Dywagacji ciąg dalszy.
« Odpowiedź #305 dnia: Lipiec 15, 2012, 18:04:07 »
Taarabat to już wzmocnienie klasy europejskiej. Doskonały gracz z bajeczną techniką. Cały czas możesz zarobić naprawdę ogromne pieniądze,tylko pytanie czy zdołasz załatać dziury na czas, po ewentualnych dalszych sprzedażach?

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | Dywagacji ciąg dalszy.
« Odpowiedź #306 dnia: Lipiec 15, 2012, 18:10:10 »
Taarabat to już wzmocnienie klasy europejskiej. Doskonały gracz z bajeczną techniką. Cały czas możesz zarobić naprawdę ogromne pieniądze,tylko pytanie czy zdołasz załatać dziury na czas, po ewentualnych dalszych sprzedażach?

Dziury już się powoli łatają ;) Pozbyłem się ośmiu zawodników, sprowadzając siedmiu, kadra jest i tak już mocna, nie chce robić z Wilków potęgi, bo wiadomo, że tutaj nawet takim zespołem jestem w stanie ściągnąć gwiazdy, tylko że wtedy kariera stałaby się absurdem. Stawiam raczej na młodość, zawodników, którzy się rozwijają, chociaż zostawiam też w zespole doświadczenie w postaci starszych graczy. Już teraz zaznaczam, że żadnych rewelacji transferowych typu kupowania gwiazd Barcelony czy innego Manchesteru City po prostu nie będzie (jak dociągnę kilkanaście sezonów to można pomyśleć :D), i tak przy transferach balansuje już na krawędzi dobrego smaku, mam nadzieję, że wszystko jest jak najbardziej realistyczne :)

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Wolverhampton | Dywagacji ciąg dalszy.
« Odpowiedź #307 dnia: Lipiec 15, 2012, 18:13:29 »
Dziury już się powoli łatają ;) Pozbyłem się ośmiu zawodników, sprowadzając siedmiu, kadra jest i tak już mocna, nie chce robić z Wilków potęgi, bo wiadomo, że tutaj nawet takim zespołem jestem w stanie ściągnąć gwiazdy, tylko że wtedy kariera stałaby się absurdem. Stawiam raczej na młodość, zawodników, którzy się rozwijają, chociaż zostawiam też w zespole doświadczenie w postaci starszych graczy. Już teraz zaznaczam, że żadnych rewelacji transferowych typu kupowania gwiazd Barcelony czy innego Manchesteru City po prostu nie będzie (jak dociągnę kilkanaście sezonów to można pomyśleć :D), i tak przy transferach balansuje już na krawędzi dobrego smaku, mam nadzieję, że wszystko jest jak najbardziej realistyczne :)
Wiem, wiem. Wszystko jest realistycznie co wiele karierze daje, gdyż nie cierpię karier o transferach jak wymieniłeś wyżej. W swojej wypowiedzi miałem na myśli iż ja osobiście kilka razy przekonałem się,że okno transferowe w Pesie jest krótkie, nawet bardzo i w przypadku dalszych sprzedaży musisz uważać na to,żeby mieć czas na łatanie dziur ; )

Offline TracePL

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.07.2012r.
  • Kur*a. Nie jestem leomessifanem!
Odp: Wolverhampton | Dywagacji ciąg dalszy.
« Odpowiedź #308 dnia: Lipiec 15, 2012, 18:34:48 »
Moim zdaniem dobre transfery. Robi się ciekawa drużyna. Graficznie też super.

PS. Zapraszam do skomentowania mojej kariery AS ROMĄ.

leoarsalan90

  • Gość
Odp: Wolverhampton | Dywagacji ciąg dalszy.
« Odpowiedź #309 dnia: Lipiec 15, 2012, 19:07:55 »
Transferowy zawrót głowy tego lata w Wolverhampton, miejmy nadzieję, że transfery będą udane i że przyczynią się do sukcesów w drużynie  ;)

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | Dywagacji ciąg dalszy.
« Odpowiedź #310 dnia: Lipiec 15, 2012, 20:52:12 »

Sensacja faktem.


Sensacja stała się faktem. Nenad Milijas nie będzie walczył o miejsce w pierwszym składzie i nadal zastępował O'Hary - odchodzi. Jak sprawę przedstawia zawodnik?

Nenad Milijas: Przygoda z Wolverhampton była dla mnie czymś niezwykłym. Cieszyła mnie gra tutaj, jednak z początkiem ubiegłego sezonu sporo się zmieniło i przestałem się czuć tutaj dobrze. Wiem, że miałem teraz więcej szans, by się wykazać, ale równie dobrze jestem świadomy tego, iż po powrocie O'Hary znów usiądę na ławce. Mógłbym tam spędzić dosłownie lata, gdyż w kolejce na tą pozycje stoją już Leitner i McEachran. Czy to dobry ruch z mojej strony? Wielu mówi, że poszedłem tam dla pieniędzy. Zarobki owszem, są lepsze, ale idę tam głównie dla większej liczby szans na grę i dla spróbowania czegoś nowego. Inter to fantastyczna drużyna, chcę tam dać z siebie wszystko.

Czyżby Serb po prostu znalazł najlepszą wymówkę do ucieczki od ławki rezerwowych za te pieniądze? To wie tylko on sam, być może w Interze szans dostanie więcej, natomiast my zyskujemy dodatkowe fundusze i życie toczy się dalej.


Złe wieści w obliczu wzmocnień.


Niedawno wspominaliśmy o tym, że do zespołu może dołączyć drugi napastnik. Tak się jednak nie stanie. Zespół wyłożył propozycję kontraktu zawodnikowi na stół już po rozpierzchnięciu się spekulacji na temat potencjalnego transferu N'Goga. Jak się okazuje, to sam gracz odrzucił propozycję transferu? Dlaczego?

David N'Gog: Wiele osób pyta mnie, czemu odrzuciłem tak dobrą propozycję transferową. W Wolverhampton jest już czterech klasowych napastników, Fletcher i Doyle to prawdziwi liderzy, wystarczy im dwóch zmienników. Ja chce mieć szansę na grę, regularną. Teraz, gdy musimy walczyć o powrót do Premier League to dla mnie idealna okazja, by pokazać jak wiele mnie stać. Nie chcę uciekać z tonącej łodzi, chcę być uczestnikiem powrotu Boltonu na powierzchnię.

Mimo tej porażki w rozmowach zarząd drużyny, jak i trener nie wyglądają na zawiedzionych. Wręcz przeciwnie - sam Gustavo Poyet postanowił zabrać głos:

Gustavo Poyet: Jestem już po rozmowie z zarządem na temat obecnej sytuacji i składu drużyny. Zadawaliśmy sobie pytanie: czy potrzebujemy jeszcze kogoś? Chyba jednogłośnie zdecydowaliśmy, że kadra zespołu wygląda na naprawdę solidną, luki zostały wypełnione i nie musimy wydawać więcej pieniędzy, co będzie dobre dla innych sfer naszego klubu. Zadeklarowałem zarządowi, że z tą kadrą jestem gotów wyruszyć do Hiszpanii i przygotowywać się do sezonu, wypełniliśmy najważniejsze cele transferowe, odeszli gracze, którzy nie spełnili oczekiwań. Osobiście uważam okno transferowe za zamknięte, chyba, że po naszym obozie okaże się, że naprawdę konieczne są dodatkowe zakupy - czego chyba nie chcę. Dlaczego już teraz mówię o końcu wzmocnień? Wydaliśmy już naprawdę sporo, a ja chciałbym budować atmosferę i jedność w zespole teraz, a nie parę dni przed sezonem - niech nowi mają szanse, by się zaaklimatyzować. Klub potrzebuje tych pieniędzy też gdzie indziej, lwią część zysków wydaliśmy na zawodników, niech infrastruktura i akademia też na tym skorzystają. Niedługo oficjalna prezentacja naszych nowych nabytków i śmiało mogę przedstawiać kadrę na sezon 2013/2014.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2012, 21:32:15 wysłana przez IDareKI »

Offline kowal2709

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2011r.
Odp: Wolverhampton | Koniec transferów?
« Odpowiedź #311 dnia: Lipiec 15, 2012, 21:09:29 »
No patrzę żę szalejesz na rynku transferowym ;D dużo zawodników kupiłeś i bardzo fajnie to wygląda pod względem graficznym :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - Polska Piłka 12/13 Zapraszam!!!

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Wolverhampton | Koniec transferów?
« Odpowiedź #312 dnia: Lipiec 15, 2012, 23:41:14 »
IdarekI powiem ci jedno jak będzie głosowanie na najlepszą karierę miesiąca to masz ode mnie 3 punkty. Piszesz obecnie najlepszą karierę na forum i to zasługuję na uznanie. Szacun za wykonaną robotę, ale dobra koniec pochwał przejdźmy do sedna sprawy. Widzę najpierw wzmacniamy defensywę i pomoc: Soares i Voorsah to super ruchy. podobnie jak Traore. tego Auriera nie znam, ale myślę że się sprawdzi. Laitner to wiadomo. Taarabt!!!! YES YES YES z nim będzie gorąco pod bramką rywali. Tego Campbella nie znam, ciekawe jak się spisze. Milijas w Interze? Szał pał... Kadra mocna i teraz tylko trzeba ją zgrać. Jak będą jakieś braki to jest na to okienko zimowe. ;)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Wolverhampton | Koniec transferów?
« Odpowiedź #313 dnia: Lipiec 15, 2012, 23:56:23 »
Podobnie jak reddevil8911 uważam, że obecnie piszesz najlepszą karierę na forum. Te transfery zostały przedstawione w świetny sposób. Tekstowo i graficznie jest bardzo dobrze, także czytam tą karierę z wielką przyjemnością, a uwierz mi na tym forum nie ma zbyt wielu użytkowników, którzy mają prawdziwą smykałkę do takiej twórczości. Możesz czuć się wyróżniony :).

Wracając do transferów to widzę, że ładnie się wzmocniłeś. Dokonałeś wielkich transferów jak na Wilki. Taki obrót spraw mnie oczywiście cieszy, bowiem śmiało będziesz walczył może i o tą Ligę Mistrzów, która będzie wielkim sukcesem dla twojej drużyny. Jedyne czego żałuję to tego że nie sprzedałeś tej dwójki do PSG. Masz teraz nowych zawodników, a przecież 20 milionów piechotą nie chodzi :D.

Powodzenia i wytrwałości w dalszym pisaniu.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Wolverhampton | Koniec transferów?
« Odpowiedź #314 dnia: Lipiec 16, 2012, 06:54:06 »
Cieszy mnie decyzja N'Goga bo nie jest to dobry zawodnik...jak sam powiedział masz już kilku w zespole, a jeśli szukać jeszcze jednego to większej klasy niż jest N'Gog. Milijas u Ciebie musiał ostro walczyć o miejsce, często bez skutku, a przechodzi do Interu za tak duże pieniądze...widać ,że PES musi dołożyć coś od siebie do kariery. No ale cóż nieważne, Ty masz pieniądze i możesz je dobrze spożytkować.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton | Koniec transferów?
« Odpowiedź #315 dnia: Lipiec 16, 2012, 08:48:56 »
Normalnie nie wierzę, że Wilki, aż tak zarobią w tym okienku :P Cieszy Taarabt, ale jeszcze bardziej cieszy wykup Leitnera, bo świetnie sobie radził i dobrze wkomponował się w zespół :) Nenad Milijas za 10 milionów? Co to się dzieje :P

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Wolverhampton | Koniec transferów?
« Odpowiedź #316 dnia: Lipiec 16, 2012, 08:54:55 »
Nie można powiedzieć ,że za bardzo szalejecie na rynku transferowym , po prostu przygotowujecie się do ciężkiego sezonu w Premier League. ;) Przez wasz zespół przeszło dużo pieniędzy i mam nadzieje ,że połapiecie się co i jak z dalszymi transferami. Pod względem graficznym twoja kariera jest świetna. :P

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | Koniec transferów?
« Odpowiedź #317 dnia: Lipiec 16, 2012, 14:47:10 »

Wycieczkę czas zacząć.


Końcówka sierpnia, lotnisko w Wolverhampton, godzina 20.00. Aura zachodzącego powoli słońca nadaje niesamowitego klimatu, powietrze jest lekko przesycone wilgocią po niedawnych opadach deszczu. Wilki czekają na swój samolot - lecimy do Londynu, przesiadka i wprost do Barcelony. Zawodnicy wyglądają na zadowolonych i pogrążonych we własnych myślach. Jedni ze słuchawkami na uszach przeglądają coś na swoich laptopach, inni oddali się lekturze, jeszcze inni patrzą przez wielką szybę na płytę lotniska jakby szukając czegoś w oddali. Trener, Gus, wygląda na ogromnie podekscytowanego - nadal nie opadły z niego emocje, myśli rozsadzają mu wręcz głowę. Teraz siedzi i pisze coś w swoim dzienniku...

"To coś niesamowitego. Udało mi się zrobić tak wiele przez tak krótki czas, dokonałem czegoś, o czym marzyłem. Jestem tu, ze swoją drużyną, która niedługo może wywoływać zachwyt w Europie. Nie mogę się oddać w zupełności emocjom, równie dobrze jakaś drugoligowa drużyna może nas sprowadzić na ziemię po jednym meczu. Chcę być jednak optymistą, jedziemy do Hiszpanii, przyjrzę się nowym zawodnikom, chcę by wszyscy czuli się jak na pobycie z własną rodziną."

Chwilę potem trener zamyka zeszyt oprawiony w skórę i chowa długopis w kieszeń marynarki, czas na odprawę. Niedługo potem samolot z pasażerami na pokładzie powoli znika za chmurami. Podróż do Londynu nie była długa, to jak rzut kamieniem, przesiadka przebiegła sprawnie i paredziesiąt minut wystarczyło, by Wilki były w drodze do stolicy Katalonii. Roger Johnson wpatrzony w monitor swojego laptopa pisze coś z dużym przejęciem...

"Czuję się niezwykle dobrze, pozostanie w Wolverhampton było najlepszą decyzją mojego życia. Niedługo dolecimy do Barcelony, jest jeszcze noc, więc trener dał nam czas na odpoczynek. Z nadejściem dnia czeka nas lekki trening kondycyjny i zwiedzanie miasta. Wieczorem gramy luźny sparing, musimy pokazać w jakiej jesteśmy formie i na kogo można postawić w meczach towarzyskich. Jutro gramy z FC Barceloną B. Niby to tylko rezerwy, druga liga, ale jestem świadomy tego, że Katalończycy są niebezpieczni nawet w takim składzie. To będzie niezwykle udany wyjazd."


W godzinach nocnych samolot ląduje na płycie lotniska w Barcelonie. Autobus przybyły po naszych bohaterów zgarnia ich i zawozi wprost do ośrodka, gdzie zakwaterowani będą, aż do wyjazdu. Zawodnicy udają się do swoich pokoi, każdy jest zmęczony podróżą. Pokoje są podwójne, wszyscy podobierali się według uznania i chyba nie było nikogo, kto nie zasnął wręcz natychmiastowo.

Z rana cała drużyna biega wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego, potem chwila czasu dla siebie i podróż na miasto. Wilki zwiedziły najważniejsze części miasta i jego zabytki, między innymi kościół Sagrada Familia, Plac Hiszpański, dzielnice portową, Park Güell, a na końcu zawitały w La Rambla.


Wieczorem zawodnicy podzielili się na dwie drużyny, by rozegrać mecz sparingowy, składy były... rozlosowywane. Oto jak przedstawiały się składy:

Drużyna pomarańczowych:

GK: Lezzerini
RB: Cedric Soares
CB: Sorensen
CB: Palmieri (młodzik z drużyny juniorów przymierzany do gry w seniorach)
LB: A. Traore
LMF: Wolski (Gorman w drugiej połowie)
CMF: Leitner
CMF: McEachran
RMF: Shimizu (Kightly w drugiej połowie)
SS: J. Campbell
CF: S. Fletcher

Drużyna czerwonych:

GK: McCarey (Hennesey w drugiej połowie)
RB: Aurier
CB: R. Johnson
CB: Jonnson
LB: Reckord
LMF: Chanturia
CMF: Taarabt
CMF: Frimpong
RMF: Jarvis (Mendez-Laing w drugiej połowie)
SS: Ebanks Blake
CF: Kevin Doyle

Mecz po bardzo zaciętym jak na sparing pojedynku zakończył się sprawiedliwym remisem 2:2. Dla pomarańczowych strzelali Wolski i Campbell, a dla czerwonych Taarabt i Doyle, tak więc nowe nabytki jak widać spisują się już na początku swojej przygody z Wolverhampton. Wszystko toczyło się w przyjacielskiej atmosferze i żadnych przepychanek, czy zwad nie oglądaliśmy, wszyscy po meczu udali się pod prysznice i na zasłużony wypoczynek.

Chyba nikt nie narzekał na ten dzień pełny pozytywnych wrażeń mimo temperatury przekraczającej 35 stopni w cieniu, tym bardziej, że kwatera Wilków znajduje się jakieś 300 metrów od morza i nic nie stoi na przeszkodzie, by skutecznie walczyć z upałem. Jutro gramy z drugą drużyną Barcelony, zapowiada się bardzo ciekawe popołudnie.


Krótko o kadrze. Trener Gustavo Poyet przedstawi oficjalny skład drużyny dopiero po powrocie z Hiszpanii. Do zespołu dołączyli już nowi gracze, sprzedanych już z nami nie ma, chociaż...

Milijas zagra na inaugurację sezonu?

Wydawało się, że co do tego zawodnika wszystko załatwione i Inter ma nowego gracza. Podobno jednak sam zawodnik zabrał głos w ostatniej chwili prowadzonych negocjacji i poprosił o transfer... Pod koniec letniego okienka. Milijas chciałby zagrać w ostatnim swoim meczu dla Wilków, skąd taka decyzja?

Nenad Milijas:Wiem, że dla tego zespołu jestem już graczem, który praktycznie nie istnieje w kadrze, bo zmieniam barwy klubowe. Nie pojechałem do Hiszpanii, ze względu na negocjacje z Interem. Nie chciałbym odejść od klubu jak uciekinier i tchórz. Poprosiłem o jeden dodatkowy zapis w dokumentach dotyczących transferu - nastąpi on dopiero na koniec letniego okienka. Chciałbym poprosić trenera i kibiców o szansę, bym mógł się z nimi pożegnać w dobrym stylu, z godnością.

Te wieści doszły już do naszego trenera, który przebywa w Barcelonie. Co na to Gus?

Gustavo Poyet:Szanuję decyzję Milijasa, nie przekonywałem go na siłę żeby został. Bardzo cieszy mnie ten gest z jego strony. Jeśli pokaże tylko, że jest w formie by zagrać w tym pożegnalnym meczu na inauguracje sezonu - czemu nie? Jeden mecz miejsca w składzie innym nie odbierze, a Milijas ma szanse pożegnać się z kibicami.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Wolverhampton | Viva España!
« Odpowiedź #318 dnia: Lipiec 16, 2012, 14:59:27 »
Świetny post, nie mogę tutaj nic więcej powiedzieć...mało jakiś konkretnych informacji poza tym,że Nenad pokazuje iż Wilki to było coś więcej niż tylko przystanek w karierze. Tak jak mówię...piękny post, świetnie się czytało.

Offline Matth3w

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2012r.
Odp: Wolverhampton | Viva España!
« Odpowiedź #319 dnia: Lipiec 16, 2012, 15:48:05 »
Milijas zachowuje się na prawdę honorowo. Mało jakiego zawodnika byłoby stać na takie zachowanie, na prawdę pokazuje tym,iż zależało,zależy i będzie zależeć mu na popularnych Wilkach. Widać,iż Traarabt powoli zaczyna się rozumieć z resztą drużyny i jego współpraca z Doylem w następnym sezonie może wyjść wam na dobre. Nie pozostaje nic innego jak czekać na sparing z Barcą B.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wolverhampton | Viva España!
« Odpowiedź #319 dnia: Lipiec 16, 2012, 15:48:05 »