Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1234334 razy)

0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.

Offline hetfield88

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Kalisz
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1180 dnia: Czerwiec 24, 2013, 19:52:23 »
powiem tak. NIE MUSI byc więcej LICENCJONOWANYCH lig i zespolow, ale potrzebne są po prostu dalsze sloty, jakies d2, d3 d4 league itd,
czyli wiecej miejsca na tworzenie nastepnych lig i zespolow... o to konami powinno sie chociaz postarac, chociaz tyle z ich strony, przeciez to chyba proste prawda??
wszystkim innym zajeliby sie juz patchmakerzy... i zebym nie musial juz w PesEditPatch wybierac miedzy liga rosyjską i bundesligą,
ale zeby miejsca w bazie bylo na tyle duzo, zeby stworzyc jeszcze kilka lig, ktore  będa dostępne w grze jednoczesnie!!! a nie tylko podmieniac
i ze stadionami to samo. w pes2013 bylo za malo slotów moim zdaniem. na tyle stadionow co patchmakerzy potworzyli bylo 5 razy mniej miejsca w grze
i trzeba bylo tylko podmieniac i podmieniac . uwielbiam gameplay pesa ale gameplay to nie wszystko... to prawie wszystko. a to "prawie"  caly czas tworzy niedosyt..

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1181 dnia: Czerwiec 24, 2013, 22:33:23 »
dokladnie jak nie daja lig niech dadza sloty.

Choc tlumaczenie ze nie mozna stworzyc  "german lig" z fikcyjnymi druzynami  to jaja sa. Przeciez nazwy zespoly barwy moglyby byc fikcyjne jesli statystyki bylyby prawdziwe kazdy by sobie wyedytowal.  Zwyczajne lenistwo i nic wiecej.

Niech zrobia  teutonic lig jak maja niby problemy.  Jakos w dawnych pesach zawodnicy mieli calkiem fikcyjne nazwiska ibylo wiadomo o co chodzi.  Nie ma takiej licencji zwyczajnie której nie mozna obejsc. Dawniej konami potrafilo i pes wybil sie mimo braku licencji a teraz na odwrot.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1182 dnia: Czerwiec 24, 2013, 22:59:28 »
Cytuj
Dawniej konami potrafilo i pes wybil sie mimo braku licencji a teraz na odwrot.

Dawniej nie liczyła się grafika a jedynie gameplay + tryby offline i online (do PES6).

Teraz to producenci kuszą klienta grafiką i tym że konkurencja ma wiele lig zaś sami twórcy nie mają pomysłu na grę.

Ale tak pierd**** można w nieskończoność (i tak wiadomo że chcecie te zasrane ligi europejskie).
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2013, 23:03:02 wysłana przez Mahadew »

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1183 dnia: Czerwiec 25, 2013, 07:57:39 »
dla mnie i tak chłopaki pes będzie najlepszy :) w nim chociaż jak zaczynam ligę to nie wiem czy będę 1,2,3,18 i to mi sie bardzo podoba :) ma oczywićie błędy ale co do fify hmmm gra na pałę do przodu zawsze miałem króla strzelców i 1 miejsce w lidze żal normalnie . Co ja będę więcej pisał sami wiecie :):):) forza pes  forza juventus . i chłopaki nie wyzywamy sie na forum :):)

Offline traws

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 151
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Video Monter
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1184 dnia: Czerwiec 25, 2013, 08:20:49 »
gameplay to dla mnie główny powód dlaczego gram w pesa, gdybym grał na konsoli to pewnie bym się wkurwi@ł bo tam wychodzi mniej patchy no ale cóż gram na pc więc mi to wisi a co do tych slotów to pomyślcie też że nie każdy patchuje grę i w ogóle wie co to ;o spora część ludzi kupuje grę i tyle więc pomyślcie też jak by oni zareagowali na lige z dupy, nazwy itd. - pomyśleli by że zrobili faila bo mogli kupić fife i grać drużynami które znają, proste i logiczne więc nie chcą się wkopać. nawet jak by dali pozmieniane nazwy to to już nie są lata ISS'a, teraz wolą dać te drużyny i ligi które mają wykupione i nie mieszać z byle czym (pozmienianymi drużynami)

(hmm trochę głupoty pewnie popisałem bo jak pamiętam goły pes 13 ma angielską ligę z dupy no ale coś tu sensu powinno też być ;d)
(żeby nie było to też bym chciał więcej slotów bo z kumplami gramy czym popadnie [takie roboty jak real czy barca to jest raz na rok wybierana] ale drużyn i tak jest sporo więc nie ma o co płakać)

Offline bajexon

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2012
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 29.06.2012r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1185 dnia: Czerwiec 25, 2013, 12:36:42 »
Moim zdaniem powinni się skupić bardziej na ligach po za europejskich jak np. na Ameryce Południowej i Środkowej jak nie mogą nic w Europie za bardzo z licencjami zdziałać. A do tych co gadają że Ligi po za Europejskie są słabe to polecam wpierw obejrzeć parę meczy z tych Lig i potem gadać a nie że jak inni tak gadają albo jak nie znam to musi być słaba. :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2013, 12:38:58 wysłana przez bajexon »

Offline Blues Fan

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 09.01.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1186 dnia: Czerwiec 25, 2013, 13:58:54 »
dokladnie jak nie daja lig niech dadza sloty.

Choc tlumaczenie ze nie mozna stworzyc  "german lig" z fikcyjnymi druzynami  to jaja sa. Przeciez nazwy zespoly barwy moglyby byc fikcyjne jesli statystyki bylyby prawdziwe kazdy by sobie wyedytowal.  Zwyczajne lenistwo i nic wiecej.

Niech zrobia  teutonic lig jak maja niby problemy.  Jakos w dawnych pesach zawodnicy mieli calkiem fikcyjne nazwiska ibylo wiadomo o co chodzi.  Nie ma takiej licencji zwyczajnie której nie mozna obejsc. Dawniej konami potrafilo i pes wybil sie mimo braku licencji a teraz na odwrot.
Ale fikcyjna bundesliga musiała by być strasznie mocno fikcyjna. Nie mogła by mieć ani nazwy ani herbu bundesligi. Nazwy, logo i stroje drużyn też musiały by być fikcyjne. Pozatym nie mogliby dać prawdziwych nazwisk i wizerunków piłkarzy. Gdzieś o tym czytałem że EA ma aż tak mocną licencję. Pozatym lepiej stworzyć sloty ( chociaż nie wiem jak będzie z modingiem na nowym silniku) niż męczyć się nad "German lig".
" border="" border="0

To Blues Fan, tego nie ogarniesz ... - Hose444

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1187 dnia: Czerwiec 25, 2013, 14:59:49 »
co do fify hmmm gra na pałę do przodu zawsze miałem króla strzelców i 1 miejsce w lidze żal normalnie . Co ja będę więcej pisał sami wiecie :):):)
:o :o :o W którą FIFę ostatnio grałeś...? Proponuje zagrać w najnowszą - włączyć poziom Legendarny i Wszystkie wspomagania ustawić na ręcznym i życzę powodzenia w wygraniu choćby meczu :D :D
" border="0" border="0

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1188 dnia: Czerwiec 25, 2013, 17:24:23 »
Cytuj
co do fify hmmm gra na pałę do przodu zawsze miałem króla strzelców i 1 miejsce w lidze żal normalnie . Co ja będę więcej pisał sami wiecie

Zgadzam się. Grając praktycznie na poziomie klasa światowa lub legendarny (4 i 5 poziom z 5), praktycznie 2-3 sezony później, gdy mamy już w miare silny skład, nie trudno zrobić króla strzelców. Czy to Ronaldo, czy to Messi - praktycznie można strzelić po 45 goli (w samej lidze), gdzie na drugim miejscu będzie np. Benzema z 20 golami, a pod nim mega wielka przepaść. So easy. Poza tym gra z komputerem woła o pomstę do nieba...Nie wiem jak w 12 wytrzymałem 6 sezonów z komputerem. W 13 skończyłem grę po jednym sezonie.

:o :o :o W którą FIFę ostatnio grałeś...? Proponuje zagrać w najnowszą - włączyć poziom Legendarny i Wszystkie wspomagania ustawić na ręcznym i życzę powodzenia w wygraniu choćby meczu :D :D

Kolega wyżej ma rację. Jest łatwo zrobić króla strzelców. Wystarczy skupić się na jednym zawodniku - wbijesz sobie do głowy, że Messim chcesz strzelić 50 goli, posyłasz mu każdą piłką, grasz tylko na niego - i strzelasz te 50 goli.

P.S Co ty masz z tymi emotikonkami?
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1189 dnia: Czerwiec 25, 2013, 18:04:34 »
Więc prpopnuje ustawić wszystkie wspomagania w Kontrolerze na "Ręczne" i wtedy pokazać jakim się jest kozakiem... Są przeciez jeszcze suwaki AI CPU, które domyślnie są na 50, a które można podciągnąć na 100.
Cytuj
P.S Co ty masz z tymi emotikonkami?
To przeciez pytanie, które sobie sam zadajesz. Odkąd jestem na forum tak piszę. A Ty jak masz z tym jakiś problem (emotikony), to napisz list do zarządu z zażaleniem
" border="0" border="0

Offline johnsing

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.04.2011r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1190 dnia: Czerwiec 25, 2013, 19:31:21 »
Więc prpopnuje ustawić wszystkie wspomagania w Kontrolerze na "Ręczne" i wtedy pokazać jakim się jest kozakiem... Są przeciez jeszcze suwaki AI CPU, które domyślnie są na 50, a które można podciągnąć na 100.To przeciez pytanie, które sobie sam zadajesz. Odkąd jestem na forum tak piszę. A Ty jak masz z tym jakiś problem (emotikony), to napisz list do zarządu z zażaleniem


Co wy gadacie?! Moze jeszcze bramkarzy na 100 i cyborgi beda bronic? Jeżeli na trudnym poziomie gry w fifie sa schematy tak jak ktos jeszcze wyzej napisal to dziekuje za taką gre i nie bede sie pierdolic z jakims zmianami AI czy umiejetnosciami zeby bylo jak najtrudniej ludzie... Mam zmieniac wszystko co jest na reczny zeby tylko nie moc nic zrobic i cieszysc ze ze wkoncu przegrywam 0-3 kazdy mecz?  >:(

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1191 dnia: Czerwiec 25, 2013, 19:53:33 »
Cytuj
Co wy gadacie?! Moze jeszcze bramkarzy na 100 i cyborgi beda bronic? Jeżeli na trudnym poziomie gry w fifie sa schematy tak jak ktos jeszcze wyzej napisal to dziekuje za taką gre i nie bede sie pierdolic z jakims zmianami AI czy umiejetnosciami zeby bylo jak najtrudniej ludzie... Mam zmieniac wszystko co jest na reczny zeby tylko nie moc nic zrobic i cieszysc ze ze wkoncu przegrywam 0-3 kazdy mecz?


W kwestii podań itp. Artur ma rację. Gra staje się trudniejsza, bardziej realistyczna. COM tak nie zagra źle jak my bez asyst w strzale i podaniu. Bo tego trzeba się nauczyć. A ludki przywykły że guziczek, mniej więcej analog w daną stronę i już idealne podanie do nóżki (a zawodnikiem któremu podajemy nie możemy ruszyć od razu - np. w PES).


Ale nie ma tu zwolenników 100% manual a nawet 80%.


Zaś w przypadku gry bardziej manualnej, ustawić nie za mocny AI przeciwnika i gra robi się realniejsza, bo na lepszych poziomach, nie jesteśmy wstanie dobrze zagrać jak się nie ma jak najlepiej opanowanego kierunku podania i w tym siły.


W takim online jest masa ludków co gra na asystach lub pełnych. A znaleźć przeciwnika pod swoje ustawienia jest tragiczne.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1192 dnia: Czerwiec 25, 2013, 20:13:18 »
Co wy gadacie?! Moze jeszcze bramkarzy na 100 i cyborgi beda bronic? Jeżeli na trudnym poziomie gry w fifie sa schematy tak jak ktos jeszcze wyzej napisal to dziekuje za taką gre i nie bede sie pierdolic z jakims zmianami AI czy umiejetnosciami zeby bylo jak najtrudniej ludzie... Mam zmieniac wszystko co jest na reczny zeby tylko nie moc nic zrobic i cieszysc ze ze wkoncu przegrywam 0-3 kazdy mecz?  >:(
Każe Ci ktoś ustawiać na 100...? Po to są te suwaki, żeby tacy pro gracze jak powyżej mogli nimi manewrować w celu stworzenia sobie jak najodpowiedniejszego poziomu trudności. A ustawienia ręczne są świetne... W końcu grając z kumplami nie rozgrywamy na pałę X,X,X, tylko przed każdym podaniem, czy strzałem wybieramy odpowiednią siłę i kierunek... Wtedy mamy prawdziwą symulację. Tak gram już od dwóch lat również w PES-a. Tu na serwisie grając 100% manualem potrafiłem wygrywać z najlepszymi zawodnikami, którzy cisną na automacie...
" border="0" border="0

Offline Blues Fan

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 09.01.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1193 dnia: Czerwiec 25, 2013, 21:09:16 »
Zgadzam się. Grając praktycznie na poziomie klasa światowa lub legendarny (4 i 5 poziom z 5), praktycznie 2-3 sezony później, gdy mamy już w miare silny skład, nie trudno zrobić króla strzelców. Czy to Ronaldo, czy to Messi - praktycznie można strzelić po 45 goli (w samej lidze), gdzie na drugim miejscu będzie np. Benzema z 20 golami, a pod nim mega wielka przepaść. So easy. Poza tym gra z komputerem woła o pomstę do nieba...Nie wiem jak w 12 wytrzymałem 6 sezonów z komputerem. W 13 skończyłem grę po jednym sezonie.
So easy... Ale jak się gra Barcą albo Realem tak ? Ja tam wolę sobie zacząć jakąś mało znaną drużyną i powoli piąć się w górę. Jak ktoś odrazu gra najlepszymi to nie mam nic przeciwko. Ale niech wtedy nie pisze że ta gra jest ''So easy''. Ja tam Fify nie bronię ale na legendarnym jak dla mnie nie jest aż tak prosto.

Cytuj
P.S Co ty masz z tymi emotikonkami?

Uzależnił się i tak mu już zostało  :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2013, 21:11:27 wysłana przez Blues Fan »
" border="" border="0

To Blues Fan, tego nie ogarniesz ... - Hose444

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1194 dnia: Czerwiec 25, 2013, 21:36:51 »
Artur, tym ludkom do mózgu nie przemówisz.
Możesz o manualu gadać ile wlezie ale i tak oni będą pisać o poziomie trudności i tym że toplayer jest za łatwy czy tam inny poziom, bo grają na automacie.


Do czasu jak sami twórcy gry nie zmniejszą kontroli asyst na max ustawieniach to nic się nie zmieni.
Ale coś lekki progres jest w PES2014, względem tego co było pokazane w tych lipnych gameplay'ach.

Więc ludzie chcecie realizm w offline (bo w online to lepiej grać na 1 kresce wsparcia podań - ze względów na opóźnienia i reakcję) to polecam poziom Zawodowiec (jeśli macie wprawę to wyższy) na 100% manual lub 1 kresce (poziom profesjonale i lepszy) - przy formie normalnej lub zmiennej.
Jeszcze jest możliwość na asystach używanie strzałki (L2) która po za uruchomieniem w danym momencie 100% manual daje też wgląd na to gdzie piłka poleci - jak to było pokazane w gameplay PES2014.
Wyćwiczcie ten element to się przekonacie co to manual i realizm - nawet grając z kolegami. Konami to już promuje ale człeki wolą automat.

Przykład full Manual w PES2013 dla online (urywki akcji i strzały).

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e1ae353bfe70425bacdb06e611349ba6&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e1ae353bfe70425bacdb06e611349ba6&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2013, 22:46:04 wysłana przez Mahadew »

Offline johnsing

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.04.2011r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1195 dnia: Czerwiec 26, 2013, 12:13:01 »
panowie roznica jest taka ze pesie nie trzeba zmieniac wszystkiego na manual zeby miec trudnosci z cpu. a o to w tym chodzi ze konami i ea sports musza to zrownowazyc aby tak i tak dalo sie grac ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2013, 12:44:38 wysłana przez johnsing »

Offline Blues Fan

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 09.01.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1196 dnia: Czerwiec 26, 2013, 13:43:29 »
panowie roznica jest taka ze pesie nie trzeba zmieniac wszystkiego na manual zeby miec trudnosci z cpu. a o to w tym chodzi ze konami i ea sports musza to zrownowazyc aby tak i tak dalo sie grac ;)

Rozumiem o co wam chodzi z manualem. Sam wolę na nim grać nawet kosztem zmniejszenia sobie poziomu trudności. A co do EA i Konami to mają przed sobą co roku to samo zadanie. Stworzyć mądre AI ale takie które da się pokonać. Po prostu czasami trudno jest to pogodzić.

A tak zmieniając temat to zastanawiam się nad mobilnym Pes-em. Zamiast w tym roku ( co nawet nie jest pewne) wydawać go na PSP i Nintendo DSi to mogli by się przenieść na nową technologię i wydać go na PSV, Nintendo 3DS i Androida ?
&quot; border=&quot;" border="0

To Blues Fan, tego nie ogarniesz ... - Hose444

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1197 dnia: Czerwiec 26, 2013, 14:07:46 »
Cytuj
We sat down with Kei Masuda and talked about the upcoming PES 2014. Stay tuned for the 1st part of the interview later today, with more episodes to follow!


Cytuj
Siadamy z Kei Masudą i rozmawiamy o nadchodzącym PES 2014. Przygotujcie się na pierwszą część wywiadu jeszcze dzisiaj, z większą ilością informacji do poznania.
- około godziny temu, ~oficjalny page PESa na facebooku.


Tłumaczenie ostatniego zdania nie jest zbyt wierne ale wydaje mi się, że sens postu przekazałem.

The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1198 dnia: Czerwiec 26, 2013, 14:44:22 »
Cytuj
panowie roznica jest taka ze pesie nie trzeba zmieniac wszystkiego na manual zeby miec trudnosci z cpu


Głupie tłumaczenie. Daj sobie wsparcie podań na full asysty (4 kreski) i podaj jak chcesz piłkę, naprawdę podać w dane miejsce z daną siłą. Gówno zdziałasz.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2013, 15:25:12 wysłana przez Mahadew »

ziutek11113

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1199 dnia: Czerwiec 26, 2013, 14:57:10 »
No to fajna informacja
Już się cieszyłem, że japońce wzięły się w garść i naprawdę zaczęli zmieniać PES-a na lepsze, a tu klops.
Sam silnik nie wystarczy - licencje są niezbędne, więc skoro zostają przy starych i dodają tylko Azjatycką Ligę Mistrzów, to ja chyba podziękuję, ale za kolejny wybrakowany produkt nie zapłacę.

Nie rozumiem cię, nie zaplacisz bo nie będzie jakiejś ligi? mimo że gra będzie dobra? :D nie mozesz sobie patcha pobrac pozniej? :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 14.06.13)
« Odpowiedź #1199 dnia: Czerwiec 26, 2013, 14:57:10 »