Autor Wątek: Wisła Kraków by hose444  (Przeczytany 83759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 17, 2014, 11:32:45 »
Ja wybiegnę nieco w przyszłość, liczę, że po udanym sezonie bo taki się zapowiada, w końcu wprowadzisz Polski klub do Champions League ;)

W okienku transferowym stworzysz dream team, na to liczą pewnie kibice, przed tobą długi i trudny sezon.
Lige będę śledził, ale w szczególności potem zmagania o LM  :D
   


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 17, 2014, 11:49:57 »
Ja wybiegnę nieco w przyszłość, liczę, że po udanym sezonie bo taki się zapowiada, w końcu wprowadzisz Polski klub do Champions League ;)
Może tak, ale niestety nie jako pierwszy polski klub po takiej przerwie. W już trwającym sezonie w patchu Legia jest już w fazie grupowej.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline piotrl1997

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Newcastle - NUFC 4 LIFE
  • Wiadomości: 211
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2008r.
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 17, 2014, 12:14:46 »
No i o to chodziło! 3-0 super wynik na start, apetyt rośnie w miarę jedzenia, jedziesz po Champions League! Będzie to na pewno udany sezon dla twojej Wisły, oby tak dalej!

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 17, 2014, 15:14:29 »
Myślałem, że Jaga postawi większy opór, a może postawiła, tylko wy byliście tak dobrzy, że nie dało się tego odczuć. Niemniej jednak brawo za przekonujące zwycięstwo na starcie ligi. Fajnie, że w karierach pojawia się coraz więcej skrótów z bramkami. Życzyłbym sobie troszczę dłuższego opisu, ale nieźle jest, prowadzone dość na luzie. Pyk pyk - dobre :)

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 17, 2014, 16:57:11 »
Kapitalna bramka Brożka, przyjąć piłkę w ten sposób i uderzyć w okno - klasa światowa. Trzeci gol też znakomity, rozklepaliście ich w polu karnym jak Barcelona za najlepszych lat. 
Czuć ten klimat Ekstraklasy po samym skrócie. Super wyglądają te transparenty Wierności z Pitbullem, czy Wisła Sharks :)
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 17, 2014, 17:10:13 »
Początek sezonu lepiej dla was nie mógł się rozpocząć. Pewna wygrana i szybkie objęcie prowadzenia pozwoliło wam na jeszcze lepszą grę w drugiej połowie. Pierwsza bramka Brożka to majstersztyk.

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 18, 2014, 12:43:18 »
Zwycięstwo na start ligi zawsze jest dobrym prognostykiem na przyszłość. Niesmowitą akcję przeprowadziliście przy trzecim golu, pierwsza bramka również świetna.

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 18, 2014, 13:52:18 »
Brożek niczym Cisse ;D
A tak serio, to piękna bramka, w ogóle dobry mecz Pawła, zarówno jak i Garguły. Dwie asysty... Widać, że się rozumieją we dwójkę.
Champions League dla polskiego klubu byłaby spełnieniem marzeń chyba każdego Polaka. Może i w grze jest Legia, ale pierwszy sezon się nie liczy, bo została tam dodana automatycznie. Chyba, że grała w play-offach

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 18, 2014, 21:43:47 »
8# 02.09.2012

Zaskakujący Widzew na drugi ogień


Pora na pierwszy wyjazd Wisły w tym sezonie. W Łodzi, na legendarnym obiekcie Widzewa „Biała Gwiazda” spróbuje sięgnąć po drugi komplet punktów w rozgrywkach 2012/2013.

Widzew rozgrywki o Mistrzostwo Polski zaczął, tak jak Wisła – zwycięstwem. Drużyna ta jest w ogromnym kryzysie finansowym. Kapitanem tej „tonącej łodzi” ma być w tym sezonie Maciej Mielcarz, wieloletni bramkarz tej drużyny, typowy przedstawiciel słynnego „widzewskiego charakteru”.

Z kolei Wisła ma przywódcę jeszcze bardziej doświadczonego – Arkadiusza Głowackiego – który zapewne mobilizował kolegów przed tym meczem. Franciszek Smuda nie pójdzie za ciosem i najprawdopodobniej zmieni pierwszą jedenastkę. „Franz” nie lubi modyfikować swoich wyborów „żelaznego pierwszego składu”, ale już od początku sezonu miał plan, by wystawić na prawym skrzydle Stilicia. Bośniak był jednak długo przygotowywany kondycyjnie do wznowienia regularnych występów. Zatem Michał Szewczyk zacznie spotkanie na ławce rezerwowych. Możliwe też, że Jerzego Strausa na lewej obronie zastąpi Piotr Brożek.
Trener Wisły, jak już zdecyduje się po kilku kolejkach na jedną „11”, to będzie na nią konsekwentnie stawiał. Odpowiedź na to poznamy więc pewnie już niedługo.

A teraz bez owijania w bawełnę: 04.09, stadion Widzewa. Oby to Wisła była górą.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 18, 2014, 21:55:35 »
Na pierwszej stronie przeczytałem o "Pawle" Frąckowiaku. Jeżeli ma to jakieś znaczenie, na imię mu Przemysław. I tak, jest z Lecha.
" border="0

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 18, 2014, 22:01:06 »
Tak, wiem, sprawdziłem. Ale nazwałem go "Pawłem", bo był P.Frąckowiak, a wziąłem go ze szkółki juniorskiej w grze. Story to fikcja. "Wszystko jest iluzją"  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 19, 2014, 00:48:03 »
Cytuj
Drużyna ta jest w ogromnym kryzysie finansowym. Kapitanem tej „tonącej łodzi” ma być w tym sezonie Maciej Mielcarz, wieloletni bramkarz tej drużyny, typowy przedstawiciel słynnego „widzewskiego charakteru”. Z kolei Wisła ma przywódcę jeszcze bardziej doświadczonego – Arkadiusza Głowackiego – który zapewne mobilizował kolegów przed tym meczem.
Może i się czepiam ale... Just saying ;)

Te loga jakoś nie przypadły mi do gustu :/ Wyglądają jakoś tak nieestetycznie...

Dobra, teraz chciałem się odnieść do tekstu, ale praktycznie nic w nim ciekawego nie ma ;D W każdym razie życzę powodzenia i kolejnych 3 pkt do "kolekcji" ;)

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 19, 2014, 00:56:06 »
Przyłączam się do Razera, lepsze loga poprawiłyby graficznie odcinek. Pozostaje czekać na mecz i jestem przekonany, że Widzew nie powinien wam zagrozić.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 19, 2014, 09:52:08 »
Wiem chłopaki, tekst pisałem "na szybkiego", sorry. Co do zdjęcia już nie będę takich słabych dawał, dzięki za reprymendę.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 19, 2014, 11:16:00 »
9# 03.09.2012


Od 1:0 do 2:3



Stadion im. Ludwika Sobolewskiego w Łodzi
Widzew Łódź 3:2 Wisła Kraków
Visnakovs (47, 78), Kikut – karny (64) – Garguła (17), Brożek (51)

Składy:
Widzew: Mielcarz (C) – Stepiński, Urdinov, Jonathan, Kikut – Mikita, Gela (86. Cetnarski), Nowak, A.Visnakovs (81. Alex Bruno) – E.Visnakovs
Wisła: Frąckowiak – Piotr Brożek, Głowacki (C), Bikana, Jovanovic – Boguski, Chrapek, Stjepanovic, Garguła (79. Sosa), Stilic (81. Szewczyk) – Paweł Brożek


„Biała Gwiazda” nie zaprezentowała się najlepiej i głównie przez błędy indywidualne przegrała mecz z Widzewem w Łodzi.

Nerwowy w tym spotkaniu był Jovanovic, który sfaulował jednego z „Widzewiaków” w polu karnym, choć sytuacja tego nie wymagała. Niedokładny okazał się Stilic (nawet mimo asysty na 2:1, gdzie tak naprawdę najważniejszy był błąd Mielcarza). Nawet Głowacki popełnił błąd w kryciu Visnakovsa, przez co podopieczny Radosława Mroczkowskiego zdobył gola dającego trzy punkty. W Wiśle można było dzisiaj pochwalić w zasadzie tylko Bikanę i Brożka. Ten pierwszy nie zawinił ani razu, a drugi po prostu nie dostawał dobrych piłek.

Widzew rozgrywał futbolówkę prawym skrzydłem, a potem zasadą „na Visnakovsa”. Łotysz dwa razy nie dał się upilnować i za każdym razem strzelał celnie. Może gdyby Wisła zagrała szybciej, a nie bawiła się w ubogą wersję „tiki-taki" to ona cieszyła by się ze zwycięstwa. Tak Widzew ma sześć punktów i wielki atut jak na warunki naszej ukochanej Ekstraklasy – niezwykłą waleczność.

Krakowski klub pod koniec meczu, gdy musiał wyrównać, grał bezradnie. Smuda wielokrotnie podnosił się z ławki, ale to nic nie dało. Nie pomogli też Szewczyk, ani Sosa wprowadzeni przez „Franza” pod koniec drugiej połowy.

Szkoda, naprawdę szkoda, bo „Biała Gwiazda” zaczynała to spotkanie dobrze, a kończyła – słabo. Z pewnością nie zabrakło sił, lecz pomysłu. Przez co w następnym tygodniu trener ma nad czym pracować ze swoim zespołem.

Skrót meczu:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>


Wyniki 2.kolejki/Tabela Ekstraklasy

Spoiler for Hiden:

" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline piotrl1997

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Newcastle - NUFC 4 LIFE
  • Wiadomości: 211
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2008r.
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 19, 2014, 12:37:14 »
Szkoda tej porażki. Strzeliliscie dwa gole i prowadziliście dwa razy i przegraliście spotkanie. Widać że musicie poprawić grę w defensywie i będzie lepiej. Teraz ciekawe jak pójdzie wam w trzecim meczu.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 20, 2014, 17:31:55 »
10# 07.09.2012

Przed nietypowymi Derbami Polski


Wisła po porażce z Widzewem, osłabiona absencjami Piotra Brożka i Michała Chrapka (kontuzje). Legia napawająca się awansem do Ligi Mistrzów i grająca dobrze znającą się kadrą. „Biała Gwiazda” z drużyną-zagadką i trenerem, który ma coś do udowodnienia kontra stabilna Legia z entuzjastą taktyki – Henningiem Bergiem. Kiepsko finansowa drużyna z Krakowa naprzeciw najbogatszemu klubowi z Polski. Tak, to będą wyjątkowe Derby Polski.

Na Reymonta zapowiada się kapitalne widowisko oraz niesamowita atmosfera. „Biała Gwiazda” musi wygrać, by utrzeć nosa aż nadto cieszącemu się Mariuszowi Walterowi (prezesowi Legii) z Champions League w Warszawie.

Smuda przed meczem podkreślał, że lubi grać z "Wojskowymi". Głowacki namawiał kibiców do przyjścia na stadion. Bikana stwierdził, że nigdy nie grał w piłkę w tak ważnym spotkaniu, przy takim dopingu, więc nie może się doczekać. Oprócz dwóch wymuszonych zmian „Franz” postawi na sprawdzonych piłkarzy. Najbardziej w Krakowie liczy się na Semira Stilica, specjalistę od arcyważnych potyczek.

Jednak zarówno Brożek, jak i  Garguła znają smak spotkań z warszawskim zespołem. Muszą psychicznie „pociągnąć” młokosów takich jak Frąckowiak czy Straus. Bo zwycięstwo z drużyną ze stolicy zapewni nam nie tylko trzy punkty, ale i – a może przede wszystkim – przychylność kibiców na rundę jesienną.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 20, 2014, 18:57:42 »
Widzew wygrał, i jest liderem. Ciekawe czy uda im się na dłuzej zagościć na miejscu lidera. Ciekawe jak teraz Wisła pozbiera sie i zagra z Legia.
Obstawiam remis. Legia w LM zbiera doświadczenie.
   


Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 20, 2014, 19:02:49 »
Ciekawa zapowiedź, emocje rosną. Apetyty zarówno w Warszawie jak i w Krakowie z pewnością narastają z każdą chwilą. Aż sam się doczekać nie mogę ;)
Prezesem Legii nie jest przypadkiem Bogusław Leśnodorski?

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 20, 2014, 19:31:58 »
Ciekawa zapowiedź
Dzięki.

Cytuj
Prezesem Legii nie jest przypadkiem Bogusław Leśnodorski?
W rzeczywistości tak, w mojej karierze - nie. Przyjąłem, że ITI dalej inwestują w Legię. Poza tym - "króla cyganów" jak ktoś ładnie określił Leśnodorskiego po prostu nie lubię.   8)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 20, 2014, 19:31:58 »