Autor Wątek: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE  (Przeczytany 30150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 09, 2009, 20:55:23 »
barca w pelnym skladzie by wygrala ale zagraja bez abidala daniego alvesa i henryiego wiec pewnie znowu wygra manchester :'(
ManU bez Fletchera, ale ma świetnych Scholesa i Giggsa. ManU w tym roku przełamuje wszystkie passe. Z Interem wygrał mimo że żaden obrońca tytułu w LM nie przeszedł do ćwierćfinału. Manchester wygrał Porto mimo, że żadna drużyna angielska nie pokonała tam "Smoków". Z Arsenalem na Emirates też nigdy Red Devils nie wygrali.
Jedno jest pewne, w finale też ManU jedną passę skończy. Jeszcze nikt nie obronił LM, ale ManU jeszcze nie przegrało nigdy w finale ani LM, ani Pucharu Mistrzów.

Offline derley8

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 09, 2009, 21:05:29 »
barca w pelnym skladzie by wygrala ale zagraja bez abidala daniego alvesa i henryiego wiec pewnie znowu wygra manchester :'(

Ja to sie tam ciesze, widze Ty nie za bardzo, ale pogódź się z tym, ManU wygra ;p

Glory, Glory Man United !

Offline robrunek123

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2008
  • location: St. Malanowo
  • Wiadomości: 51
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.03.2008r.
  • Zebrahaed 4ever!!! més que un club
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 09, 2009, 21:07:25 »
Barca wygra bo nawet w 10 potrafi strzelić gola na cudzym stadionie, a po za tym Chelsea lepiej dużo gra od Manu bo Ferguson to nie Hiddink i nie potrafi zoorganizowac obrony jak on.

Offline Pablo1919

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Cze 2008
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 377
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.06.2008r.
    • GTA IV
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 09, 2009, 21:28:21 »
Nie lubie ManU ale wolę żeby to oni wygrali, bo barca po takim fuksiarskim awansie nie zasłużyła by na zwycięstwo.

Offline PERSON

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2008
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 1475
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.04.2008r.
  • #Patchmaker www.pesleague.pl
    • LEGIA
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 10, 2009, 13:30:37 »
ManU wygra Ronaldo strzeli 1 z wolnego a 2 strzeli Tevez i po moczu
Masz z czymś problem,Potrzebujesz rady,Ktoś Łamię REGULAMIN !!!Pisz Do Mnie!!! a na pewno Ci pomogę

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 10, 2009, 14:58:06 »
Chelsea lepiej dużo gra od Manu bo Ferguson to nie Hiddink i nie potrafi zoorganizowac obrony jak on.
Czyżbyś cenił bardziej Hiddinka niż Fergusona?? Hiddink się popisał w meczu z Barcą, gdy wpuścił Belettiego, sam jakby prosząc się o bramkę. Ferguson potrafi zorganizować obronę naprawdę. Dowód?? Tak długa passa bez straconego gola, owszem została już jakiś czas temu przerwana, ale to zasługa obrony, która w pełnym składzie jest nie do przejścia. Chelsea na Stamford Bridge była beznadziejna i musiała stracić gola. Idę o zakład, że jakby wtedy ManU stanęło na miejscu Barcy, na trzy bramkowej porażce Chelsea by się nie skończyło.
Barca wygra bo nawet w 10 potrafi strzelić gola na cudzym stadionie
A Manchester potrafi strzelić 2 bramki w pierwsze 10 minut na wyjeździe, na Emirates Stadium, gdzie jeszcze nigdy wcześniej nie wygrał, z zawsze groźnym i nieobliczalnym Arsenalem. I co??
hehe dobre
co do meczu Manchester rozgromi Barce 3;0 i po beznadziejnej barcelonie ktora ma takiego farta a tak naprawde nie gra nic. Dochodza do pola karnego i juz nie maja pilki ;] Liga angielska jest o wiele bardziej twarda niz hiszpanaska wiec man utd nie bedzie mial zadnych problemow z farciarzami ;)
Chciałbym, żeby tak było ;D ;D
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2009, 15:03:19 wysłana przez Friter »

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 10, 2009, 21:05:31 »
Ferguson umie zorganizować obronę, ten cały rekord VDS to nie jego lecz Vidicia i Ferdinanda zasługa, kiedy tylko przyszedł słabszy mecz któregoś z nich to Edwin puszczał bramki, śmię twierdzić że Van Der Sar wcale nie jest takim dobrym bramkarzem a wręcz średniakiem. :) A co do meczu to teraz kiedy opadły już emocje półfinałowe, nadal stawiam na Manchester, tym razem jednak dlatego, że w 100% zasłużyli na awans do finału, w przeciwieństwie do Barcy.

PS. Za to że w finale kibicuję Manchesterowi chyba Friterek mnie polubił :D :D :D

PRIDE OF LONDON !

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 10, 2009, 21:20:21 »
Chelsea na Stamford Bridge była beznadziejna i musiała stracić gola. Idę o zakład, że jakby wtedy ManU stanęło na miejscu Barcy, na trzy bramkowej porażce Chelsea by się nie skończyło.

Pierwsze słyszę, że Chelsea grała beznadziejnie. W tym meczu zastosowana była bardzo dobra taktyka, szybko strzelic gola i umiejętnie bronic, wyprowadzając przy tym groźne kontry. Jak Chelsea grała beznadziejnie to Barcelona w ogóle nie grała (zresztą tak było). Bo nie sztuką jest utrzymywac się przy piłce 65% nie umiejąc tego wykorzystac.

Co do finału to beznadziejna Barcelona nie da rady Manchesterowi, który do tego złapał wyśmienitą formę. Pomijam już fakt, że Barca nie zasłużyła na finał. Manchester 2-0 Barcelona.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline Pablo1919

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Cze 2008
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 377
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.06.2008r.
    • GTA IV
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 10, 2009, 21:26:16 »
Mój typ- Nie wygra ani Barca ani ManU, mecz zostanie przerwany po pierwszej połowie z powodu zamieszek jakie wywołają kibice Chelsea  ;D

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 10, 2009, 22:04:59 »
PS. Za to że w finale kibicuję Manchesterowi chyba Friterek mnie polubił :D :D :D
Ja Cię zawsze GułA lubiłem ;D ;D
Ferguson umie zorganizować obronę, ten cały rekord VDS to nie jego lecz Vidicia i Ferdinanda zasługa, kiedy tylko przyszedł słabszy mecz któregoś z nich to Edwin puszczał bramki, śmię twierdzić że Van Der Sar wcale nie jest takim dobrym bramkarzem a wręcz średniakiem.
No trochę przesadziłeś. Do dziś po EURO Holendrzy nie potrafią się ogarnąć i starają się namówić go do powrotu do kadry, bo lepszego u nich nie ma. Moim zdaniem VDS jest znakomitym bramkarzem a już na bank lepszym niż jego niedawni poprzednicy w ManU czyli: Barthez, Howard, Caroll.
Pierwsze słyszę, że Chelsea grała beznadziejnie. W tym meczu zastosowana była bardzo dobra taktyka, szybko strzelic gola i umiejętnie bronic, wyprowadzając przy tym groźne kontry. Jak Chelsea grała beznadziejnie to Barcelona w ogóle nie grała (zresztą tak było). Bo nie sztuką jest utrzymywac się przy piłce 65% nie umiejąc tego wykorzystac.
Masz rację, Barca nic nie grała i dlatego uważam, że Chelsea powinna ich rozjechać. A bronić się przed tak kiepsko dysponowanym rywalem u siebie to wstyd.

kuba19934

  • Gość
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 10, 2009, 23:05:22 »
kibice sukcesu...
mecz bedzie zaciety i zadecyduja szczegóły

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 10, 2009, 23:29:11 »
Jak to było skierowane do któregoś z kibiców Chelsea (a raczej tak, bo jest to modne w Internecie) to powiem Ci tylko, że w porównaniu z poprzednim sezonem to Barcelonie przybyła bardzo duża ilosc kibiców. Mało moich znajomych kibicuje Chelsea, ale ja ten klub pokochałem i nie zamierzam pod wpływem sukcesów innych drużyn kibicowac im. Dziwi mnie to, że zaskakującej liczbie osób "zwisa" kto wygra finał. Przypadek? A ja myślę, że wszyscy kochają Barcelonę i Manchester, bo jest taka moda. Bez napinki piszmy tu sensownie i dyskutujmy na jakimś poziomie. Pozdrawiam.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 10, 2009, 23:40:06 »
No trochę przesadziłeś. Do dziś po EURO Holendrzy nie potrafią się ogarnąć i starają się namówić go do powrotu do kadry, bo lepszego u nich nie ma. Moim zdaniem VDS jest znakomitym bramkarzem a już na bank lepszym niż jego niedawni poprzednicy w ManU czyli: Barthez, Howard, Caroll.
Może zagrubo pojechałem z tym przeciętniakiem, ale czy ja wiem, błąd jaki popełnił na Euro2008 w meczu z Rosją, przy bramce Arshavina sprawił, że dużo osób się z niego śmiało. Rosjanin strzelał praktycznie z zerowego kąta a Edwinek rozstawił nogi i dał sobie wpuścić rybkę, może i jest dobry ale, czy wiek nie wpływa na refleks? Kiedyś czytałem złośliwy komentarz w którym racji jednak trochę było a mianowicie: "Niesamowity popis refleksu Van Der Sara !! Arshavin był w połowie drogi do narożnika (pomijając do że dotarł emocjonalnie do nieba), kiedy Van Der Sar dopiero złączył nogi!". Dajmy przykład ManUtd-Liverpool, słabszy mecz Vidicia i Ferdinanda, i odrazu 4 bramki w plecy, widać jak dużą zasługą obrońców był rekord Van Der Sara, praktycznie 80%. Błąd bodajże Evry w meczu z Newcastle, i już stracona bramka. I zauważ że mówię to obiektywnie, bo nie jestem fanem ManUtd, ani nie jestem typkiem który nienawidzi Edwina. A tak prywatnie, to też Cię lubie. :D

kibice sukcesu...
mecz bedzie zaciety i zadecyduja szczegóły
Wiesz, pieprzycie głupoty że nie możemy się pogodzić z porażką, ale tak naprawdę to że wciąż przeżywamy ten mecz, to świadczy o tym jak bardzo zależy nam (przynajmniej mi) na tym aby Chelsea odnosiła sukcesy, aby wygrywała, ale gdy przegrywa jestem z nią, Ty zapewne, gdy Barca słabiej grała na początku sezonu robiłeś wyliczanke w stylu "Eme Due Rike Fake Wezme Inter Zrobie Drake, Ence Pence W Ktorej Ręce Wezmę Real Bo Nas Więcej"... Podziwiam takich kibiców jak mój Tata, Manchesterowi to on kibicuje z 30 lat. Chciałbym za 30 lat z dumą nosić niebieski trykot, tak jak robię to teraz, zamiast wyliczać Inter czy Real, jak 40% kibiców Manchesteru i 60% kibiców Barcy.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2009, 23:42:17 wysłana przez GułA »

PRIDE OF LONDON !

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 11, 2009, 08:55:54 »
Może zagrubo pojechałem z tym przeciętniakiem, ale czy ja wiem, błąd jaki popełnił na Euro2008 w meczu z Rosją, przy bramce Arshavina sprawił, że dużo osób się z niego śmiało. Rosjanin strzelał praktycznie z zerowego kąta a Edwinek rozstawił nogi i dał sobie wpuścić rybkę, może i jest dobry ale, czy wiek nie wpływa na refleks? Kiedyś czytałem złośliwy komentarz w którym racji jednak trochę było a mianowicie: "Niesamowity popis refleksu Van Der Sara !! Arshavin był w połowie drogi do narożnika (pomijając do że dotarł emocjonalnie do nieba), kiedy Van Der Sar dopiero złączył nogi!". Dajmy przykład ManUtd-Liverpool, słabszy mecz Vidicia i Ferdinanda, i odrazu 4 bramki w plecy, widać jak dużą zasługą obrońców był rekord Van Der Sara, praktycznie 80%. Błąd bodajże Evry w meczu z Newcastle, i już stracona bramka. I zauważ że mówię to obiektywnie, bo nie jestem fanem ManUtd, ani nie jestem typkiem który nienawidzi Edwina. A tak prywatnie, to też Cię lubie. :D
No wiesz, przez Cecha, Czesi nie wyszli z grupy na EURO (mecz z Turcją). Wiadomo, że ma swoje lata i już nie będzie miał dawnej sprawności, ale jak pomyślę kto by miałby go zastąpić za normalne pieniądze (Edwin do ManU przyszedł za grosze), czyli Casillas, Reina, Buffon, Cech odpadają to do głowy przychodzi mi tylko Boruc....

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 11, 2009, 14:56:25 »
No wiesz, przez Cecha, Czesi nie wyszli z grupy na EURO (mecz z Turcją). Wiadomo, że ma swoje lata i już nie będzie miał dawnej sprawności, ale jak pomyślę kto by miałby go zastąpić za normalne pieniądze (Edwin do ManU przyszedł za grosze), czyli Casillas, Reina, Buffon, Cech odpadają to do głowy przychodzi mi tylko Boruc....
Cech zaczął popełniać błędy po tym jak wrócił na boisku po fatalnej kontuzji, dostać z kolanka z taką siłą, nie grał przez jakies 8 miesięcy o ile nie więcej (dokladnie nie pamietam), i jego wyjścia nie są już tak pewne, widać że trochę się boi, ale dziwisz mu się? :)

PRIDE OF LONDON !

Offline Cooler

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Chodzież WLKP
  • Wiadomości: 328
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.01.2009r.
  • Coool
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 11, 2009, 15:04:00 »
powiem wam tyle najlepszy w Barcy jest Tom Henning Ovreb (sędzia) a Messi i Eto'o bez tej drużyny byli by niczym.
Man Utd 4 Ever :P
Rooney The Best :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
[size=20]Lockerz.com Rozdaje Zaproszenia[/size]

Offline ckman1973

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1476
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.01.2009r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 11, 2009, 16:47:37 »
Jeśli Manchester zagra jak Real(otwartą piłkę) to poniesie porażkę w okolicach 4-5 bramek. Natomiast jeśli zaparkuje autokar przy swojej bramce(jak Chelsea) to stawiam 0:0, a w karnych przegra ManUnited 4:5. Gola nie strzeli już wiecie chyba kto ;D
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2009, 17:27:25 wysłana przez ckman1973 »
Też tak miałem jak byłem fanem Barcy. A mianowicie rok temu jak nie dostali się do finału to ich znienawidziłem i przeszłem na Manchester United

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 11, 2009, 18:30:54 »
To jest za ważny mecz żeby się odkryć. Będzie mniej więcej tak jak w zeszłym roku gra przebiegała, czyli bez hurra ataków. Tak mi się wydaje.
przed rewanżem z Chelsea, nie wierzyłem, że Barca gnije. A jednak, beznadziejna gra w meczu z Chelsea, cienka z Villarealem. Chociaż wiadomo, że na finał LM pilkarze są bardzo zdeterminowani.
Cech zaczął popełniać błędy po tym jak wrócił na boisku po fatalnej kontuzji, dostać z kolanka z taką siłą, nie grał przez jakies 8 miesięcy o ile nie więcej (dokladnie nie pamietam), i jego wyjścia nie są już tak pewne, widać że trochę się boi, ale dziwisz mu się? :)
No potem jeszcze mu Ben Haim szczękę złamał. On ma trochę pecha.
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2009, 18:33:38 wysłana przez Friter »

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 11, 2009, 18:46:46 »
To jest za ważny mecz żeby się odkryć. Będzie mniej więcej tak jak w zeszłym roku gra przebiegała, czyli bez hurra ataków. Tak mi się wydaje.
przed rewanżem z Chelsea, nie wierzyłem, że Barca gnije. A jednak, beznadziejna gra w meczu z Chelsea, cienka z Villarealem. Chociaż wiadomo, że na finał LM pilkarze są bardzo zdeterminowani.No potem jeszcze mu Ben Haim szczękę złamał. On ma trochę pecha.
Guardiola boi się ManUtd tak, jak szatana boi się pani która uczy mnie religii (ahh ta pani Helenka i jej nauki... ;/). Robi wszystko by zagrali Alves i Abidal, nie wiem dokładnie jak to było bo nie czytałem (miałem popsutego kompa w dniu kiedy ukazał się gdzieś ten news a potem niechciało mi się szukać :)), ale z tego co mówił mi kolega to Guardiola prosil(?) aby w zamian za Fletchera zagrać mogli Alves i Abidal. Coś w stylu "Poprę was z Fletcherem ale zagrać muszą Alves i Abidal!" ?? Co gorsza, odpadł Iniesta(wrrrrrrrrrrr jak ja go nie nawidzę od środy:D). Na miejscu Fergiego wyśmiałbym Guardiolę prosto w twarz, specjalnie po to pojechałbym do Barcelony. :D Żujogum ma w zamian za Fletchera Paula Scholes'a, a w tak ważnym meczu (wkońcu Manchester ma okazję wygrać ligę po raz drugi z rzędu jako jedyny klub w historii!), nie powinno mu akurat zależeć na tym, aby było widowisko. A Cech szczęki złamanej nie miał, miał tylko rozciętą skórę na szczęce z tego co pamiętam, bo w finale LM rok temu grał ze szwami. Po tym wszystkim co przeszedł, cudem jest że gra, i mimo że popełnił ostatnio dużo błędów to zasługuje na miano jednego z najlepszych.

PRIDE OF LONDON !

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 11, 2009, 19:57:51 »
Guardiola, nie dał wprost tego do zrozumienia, że chce "wymienić" Fletchera, za Abidala i Alvesa, ale dało się to wyczuć w jego wypowiedzi. Fergie nie chce się fatygować do Hiszpanii, żeby gnębić jakiegoś "małolata".
Barca by nie zdobyła mistrzostwa kraju, gdyby nie przygnębiający poziom w tym sezonie ligi hiszpańskiej.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 11, 2009, 19:57:51 »