Autor Wątek: Manchester United vs FC Barcelona CHAMPIONS LEAUGE DREAM FINALE  (Przeczytany 29406 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 11, 2009, 22:46:59 »
Dokładnie, Barca w lidze wygrywa po 5:0 a gdy przyszedł czas na grubszego rywala jakim była Chelsea, czy nawet Bayern w rewanżu(już nie bez 6 podstawowych zawodników tak jak w pierwszym meczu), to czy Messi, czy Eto'o już tak nie błyszczeli. Wg. w tym sezonie na szczególne wyróżnienie zasługuje Essien, znacie drugiego takiego piłkarza? Wrócił po 8 miesięcznej kontuzji, w bardzo dużym stopniu przyczynił się do polepszenia gry 'The Blues', m.in bramka w meczu z Juve odrazu po powrocie, później bramka z Man City, wspaniała gra przeciwko Liverpoolowi na Anfield (Gerrard przy nim nie wiedział czy napewno jest na boisku) i na SB (jak Gerrard tak i Torres ;)), następnie fenomenalne mecze przeciwko Barcelonie, wyłączenie z gry kogoś takiego jak Xavi czy Iniesta to nie lada wyzwanie, i gdyby nie to że nieczysto trafił w piłkę przy bramce dla Blaugrany, zapewne byłby teraz na ustach całego świata, a takto jest na nim Andresik który oddal pierwszy celny strzał ze strony Barcy i odrazu każdy ma podniete że Iniesta jest cudny i najlepszy...Essien powinien w tym sezonie otrzymać conajmniej nominację do Złotej Piłki.

PRIDE OF LONDON !

4CescFabregas

  • Gość
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 12, 2009, 17:08:30 »
Łapcie coś ode mnie




Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 12, 2009, 21:06:20 »
Łapcie coś ode mnie

Dlaczego masz mój cytat w podpisie?? ;) Od razu mówię, że błąd był w nim zrobiony specjalnie.
Fajnie, że ktoś mnie cytuje ;D ;D i czyta :D

naro10

  • Gość
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 13, 2009, 18:22:53 »
Łapcie coś ode mnie




heh te foto zajebiste  :D

Offline iMQ's

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 629
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.01.2009r.
  • Arsenal Barcelona Lech
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 13, 2009, 18:23:40 »
widac ze tu kurwiarze od cwelsi sami jak to by byla icha tajna bron to by nie  dostali czerwonej karki na prawie pol godziny przed koncem meczu!!!
a c0 do finalu to przede wszystkim mam nadzieje ze bedzie ciekawy mecz z wysokim wynikiem np. 3-3 jak w stambule i np. bohater valdes :)

Co do Gola Essiena - fuks zycia , moze niech strzeli 3,4 takie bramki to zmienie zdanie...
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2009, 18:29:25 wysłana przez iMQ's »
''Biegać walczyć i się starać, w Lechu trzeba zapierdalać ! "

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 13, 2009, 19:07:55 »
widac ze tu kurwiarze od cwelsi sami jak to by byla icha tajna bron to by nie  dostali czerwonej karki na prawie pol godziny przed koncem meczu!!!
a c0 do finalu to przede wszystkim mam nadzieje ze bedzie ciekawy mecz z wysokim wynikiem np. 3-3 jak w stambule i np. bohater valdes :)

Co do Gola Essiena - fuks zycia , moze niech strzeli 3,4 takie bramki to zmienie zdanie...

Stary, nazywając Cię człowiekiem myślącym to będzie obraza nawet debili. Nie będę już mówił czemu, ale myślę że np. kolega Friter się ze mną zgodzi, czytając tą wypowiedź, i wiele innych.

PRIDE OF LONDON !

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 13, 2009, 19:21:30 »
widac ze tu kurwiarze od cwelsi sami jak to by byla icha tajna bron to by nie  dostali czerwonej karki na prawie pol godziny przed koncem meczu!!!
a c0 do finalu to przede wszystkim mam nadzieje ze bedzie ciekawy mecz z wysokim wynikiem np. 3-3 jak w stambule i np. bohater valdes :)

Co do Gola Essiena - fuks zycia , moze niech strzeli 3,4 takie bramki to zmienie zdanie...


Przydała by się pomoc psychologa nie sądzisz?
Jak masz takie głupoty pisać to lepiej nic nie pisz i nie obrażaj innych

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 13, 2009, 21:27:41 »
Ja proponuje się już nie kłócić i spokojnie poczekać do 27 maja wtedy się wszystko okaże  ;) Mam tylko nadzieje że to będzie mecz, który będę pamiętał do końca życia  ;D

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 13, 2009, 21:43:05 »
Stary, nazywając Cię człowiekiem myślącym to będzie obraza nawet debili. Nie będę już mówił czemu, ale myślę że np. kolega Friter się ze mną zgodzi, czytając tą wypowiedź, i wiele innych.
No często GułA się z tobą sprzeczam i dyskutuję, ale w tym wypadku masz rację ;D
Co do Gola Essiena - fuks zycia , moze niech strzeli 3,4 takie bramki to zmienie zdanie...
Owszem Essien miał szczęście, ale nie wiem kto miał go więcej, Michael czy Iniesta i cała Barca. Co do taktyki Chelsea uważam, że ona nie wypaliła zupełnie, ale to inna sprawa.

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 13, 2009, 21:46:33 »
Ale się uśmiałem. Bo tu nie ma co się napinac na to jego sapanie. Udowodnił swój poziom w tym poście i jego głupotę zobaczy całe forum  ;)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 13, 2009, 22:28:37 »
No często GułA się z tobą sprzeczam i dyskutuję, ale w tym wypadku masz rację ;D
Owszem Essien miał szczęście, ale nie wiem kto miał go więcej, Michael czy Iniesta i cała Barca. Co do taktyki Chelsea uważam, że ona nie wypaliła zupełnie, ale to inna sprawa.
Sprzeczki czy dyskutowanie, zawsze jest fajnie :D
A taktyka została zrealizowana bardzo dobrze, ale po czerwonej kartce dla Abidala, Hiddink popełnił błąd ściągając Drogbę, w dodatku wpuszczając za niego Bellettiego, Guus zachował się jakby to Chelsea miała jednego zawodnika mniej i to był niewąski błąd, myślę że to zadecydowało, jeżeli już koniecznie chciał ściągać Drogbę, to miał do dyspozycji Kalou. A tak nawiasem mówiąc, powiedzcie mi, czy nie jest tak że większość pięknych bramek, którymi podnieca się cały świat przez 10 lat to zwykle fuks?
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2009, 22:30:28 wysłana przez GułA »

PRIDE OF LONDON !

Offline Anelka39

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 145
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.09.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 14, 2009, 00:23:01 »
Ja mam nadzieje ze wygra Manchester. Kocham Real więc nienawidze Barcelony zapewne dlatego ;P
ManU 2-1 Barca

Offline patryk10ronni

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 188
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.12.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 24, 2009, 22:53:45 »
Naprawde nie wiem,czy jesteście aż tak ślepi..? Messi jest zależny od drużyny to prawda ale na litość boską nie gadajcie,że Cristiano Ronaldo jest w tym sezonie od niego lepszy..;/ Bo mnie to śmieszy..! Barca nie gra nic ? sędzie pomaga barcelonie?<Lol2> wiecie co powinien być jeden karny dla chelsea w drugim meczu ponieważ to Pique zrobił ruch ręką do piłki.. a przy innych sytuacjach nie robili już tego piłkarze barcy ! A to że ten "Laluś" Drogba przewraca sie przy kazdym kontakcie z przeciwnikiem w polu karnym to juz pozostanie jego tajemnicą .! Wy narzekacie na sędziego a z kąd Czerwona Kartka dla Abidala i nie odgwizdany Karny na Henry'm a i jeszcze powinna być Czerwo dla Ballacka:) Wy sie nazywacie Kibicami? Którzy bluzgają przeciwną drużynę,mówiąc,że arbiter spotkania gral dla nich?! Nie wiem czy jest tu jakis prawdziwy dojrzały kibic,który zna sie na zasadach w piłce nożnej..!Bo nie zobaczyłem w całym tym temacie nikogo takiego..;/Wygra lepszy,licze na BARCE! KIBICE <lol2> powodzenia z takim tokiem myślenia ..;/

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 24, 2009, 23:29:13 »
Ja mam nadzieje ze wygra Manchester. Kocham Real więc nienawidze Barcelony zapewne dlatego ;P
ManU 2-1 Barca

Kocham Real, ale jestewm za Barceloną przypomina mi się jak Barca grała w finale z Arsenalem i Raul wypowiedział się że cała drużyna Real jest za Barceloną bo w takim przypadku kibicuje drużynie hiszpańskiej. Barca do boju!!!
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 24, 2009, 23:38:43 »
Naprawde nie wiem,czy jesteście aż tak ślepi..? Messi jest zależny od drużyny to prawda ale na litość boską nie gadajcie,że Cristiano Ronaldo jest w tym sezonie od niego lepszy..;/ Bo mnie to śmieszy..! Barca nie gra nic ? sędzie pomaga barcelonie?<Lol2> wiecie co powinien być jeden karny dla chelsea w drugim meczu ponieważ to Pique zrobił ruch ręką do piłki.. a przy innych sytuacjach nie robili już tego piłkarze barcy ! A to że ten "Laluś" Drogba przewraca sie przy kazdym kontakcie z przeciwnikiem w polu karnym to juz pozostanie jego tajemnicą .! Wy narzekacie na sędziego a z kąd Czerwona Kartka dla Abidala i nie odgwizdany Karny na Henry'm a i jeszcze powinna być Czerwo dla Ballacka:) Wy sie nazywacie Kibicami? Którzy bluzgają przeciwną drużynę,mówiąc,że arbiter spotkania gral dla nich?! Nie wiem czy jest tu jakis prawdziwy dojrzały kibic,który zna sie na zasadach w piłce nożnej..!Bo nie zobaczyłem w całym tym temacie nikogo takiego..;/Wygra lepszy,licze na BARCE! KIBICE <lol2> powodzenia z takim tokiem myślenia ..;/
Odświeżyłeś dawno zapomniany temat, ale z tego co wiem, to w większości krajów, gdzie transmitowany był mecz "studiowi eksperci" wypowiadali się na temat karnych, w 3 sytuacjach było "It's a penalty!"lub w innych językach. Oczywiście oprócz Polski bo u nas znawcy typu Szczęsny czy Kołodziejczyk to najlepsi z najlepszych...niestety pier.dolą oni więcej głupot niż się da wyobrazić, a poza tym to wszystkie te degeneruchy są fanami piękniutkiej i skutecznej piłki z klubami typu Almeria czy Osasuna (chociaż tutaj barca dostała 1:0...), a nie mądrej gry jaką pokazała w dwumeczu Chelsea, pokazali jak sprawić aby boski Leoś spokojnie mógł zejść do szatni... ManU w finale powinno wygrać, właśnie dlatego że w Barcie grają takie pipki jak Messi, którzy odbijają się od gościa typu Ferdinand, Alex, Terry i inni.

PRIDE OF LONDON !

kuba19934

  • Gość
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 25, 2009, 13:51:24 »
Odświeżyłeś dawno zapomniany temat, ale z tego co wiem, to w większości krajów, gdzie transmitowany był mecz "studiowi eksperci" wypowiadali się na temat karnych, w 3 sytuacjach było "It's a penalty!"lub w innych językach. Oczywiście oprócz Polski bo u nas znawcy typu Szczęsny czy Kołodziejczyk to najlepsi z najlepszych...niestety pier.dolą oni więcej głupot niż się da wyobrazić, a poza tym to wszystkie te degeneruchy są fanami piękniutkiej i skutecznej piłki z klubami typu Almeria czy Osasuna (chociaż tutaj barca dostała 1:0...), a nie mądrej gry jaką pokazała w dwumeczu Chelsea, pokazali jak sprawić aby boski Leoś spokojnie mógł zejść do szatni... ManU w finale powinno wygrać, właśnie dlatego że w Barcie grają takie pipki jak Messi, którzy odbijają się od gościa typu Ferdinand, Alex, Terry i inni.
bez komentarza...
0 %racji

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 25, 2009, 14:00:37 »
Odświeżyłeś dawno zapomniany temat, ale z tego co wiem, to w większości krajów, gdzie transmitowany był mecz "studiowi eksperci" wypowiadali się na temat karnych, w 3 sytuacjach było "It's a penalty!"lub w innych językach. Oczywiście oprócz Polski bo u nas znawcy typu Szczęsny czy Kołodziejczyk to najlepsi z najlepszych...niestety pier.dolą oni więcej głupot niż się da wyobrazić, a poza tym to wszystkie te degeneruchy są fanami piękniutkiej i skutecznej piłki z klubami typu Almeria czy Osasuna (chociaż tutaj barca dostała 1:0...), a nie mądrej gry jaką pokazała w dwumeczu Chelsea, pokazali jak sprawić aby boski Leoś spokojnie mógł zejść do szatni... ManU w finale powinno wygrać, właśnie dlatego że w Barcie grają takie pipki jak Messi, którzy odbijają się od gościa typu Ferdinand, Alex, Terry i inni.

Z komentarzem.
100% racji.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

kuba19934

  • Gość
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 25, 2009, 14:12:42 »
piszesz tak bo jestes kibicem angielskiej druzyny (yulko nie wiem jakiej bo chyba to niemozliwe zeby arsenalu ichelsea w jednym)
jestes zly ze barca pokonała chelsea
a co do messiego to odbija sie od terrego ,alexa,ferdinanda ????
jakos w zeszłes edycji LM jezdił ich (ferdinanda)
a to ze sie odbija to nie dziwne chłopak miał problemy ze wzrostem to nie jesgo wina a ronaldo jest od niego sporo wyzszy i 2 lata starszy wiec mu na pewn łatwiej sie przepychac
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2009, 14:17:18 wysłana przez kuba19934 »

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 25, 2009, 14:19:36 »
ManU w finale powinno wygrać, właśnie dlatego że w Barcie grają takie pipki jak Messi, którzy odbijają się od gościa typu Ferdinand, Alex, Terry i inni.

ale najpierw Ferdiand, Alex czy Terry muszą zauważyć te "pipki" które krążą wokół nich slalomami
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 25, 2009, 14:30:48 »
Naprawde nie wiem,czy jesteście aż tak ślepi..? Messi jest zależny od drużyny to prawda ale na litość boską nie gadajcie,że Cristiano Ronaldo jest w tym sezonie od niego lepszy..;/ Bo mnie to śmieszy..! Barca nie gra nic ? sędzie pomaga barcelonie?<Lol2> wiecie co powinien być jeden karny dla chelsea w drugim meczu ponieważ to Pique zrobił ruch ręką do piłki.. a przy innych sytuacjach nie robili już tego piłkarze barcy ! A to że ten "Laluś" Drogba przewraca sie przy kazdym kontakcie z przeciwnikiem w polu karnym to juz pozostanie jego tajemnicą .! Wy narzekacie na sędziego a z kąd Czerwona Kartka dla Abidala i nie odgwizdany Karny na Henry'm a i jeszcze powinna być Czerwo dla Ballacka:) Wy sie nazywacie Kibicami? Którzy bluzgają przeciwną drużynę,mówiąc,że arbiter spotkania gral dla nich?! Nie wiem czy jest tu jakis prawdziwy dojrzały kibic,który zna sie na zasadach w piłce nożnej..!Bo nie zobaczyłem w całym tym temacie nikogo takiego..;/Wygra lepszy,licze na BARCE! KIBICE <lol2> powodzenia z takim tokiem myślenia ..;/
Ronaldo jest w tym sezonie lepszy od Messiego. Dlaczego?
Manchester nie miał formy, nie wiodło mu się, w 1/8 zremisował tylko na OT ze słabiutkim Porto. Potem wyjazd na Estadio Dragao, gdzie nie wygrała jeszcze żadna angielska drużyna. Ba!!! niektórzy twierdzili nawet, że "Smoki" są faworytami tego spotkania. I kto właśnie wtedy przejął na siebie odpowiedzialność i podciągnął drużynę?? Właśnie Cris, cudownym strzałem sprzed pola karnego, mimo, iż wszyscy w Porto powtarzali, że Ronaldo będą kryć szczególnie nie udała im się ta sztuka, tylko chwila nieuwagi i gol. To wystarczyło na awans do dalszych gier.
Dalej mecz z Arsenalem w LM na Old Trafford, Manchester nie był w stanie dobić słaniających się "Kanonierów". 1-0 była to stanowczo za mała zaliczka przed arcyciężkim meczem na Emirates, gdzie ManU jeszcze nigdy nie wygrało. Jakby tego było mało Wenger odgrażał się, że w rewanżu zobaczymy zupełnie odmienionych The Gunners. I co??
Pierwsze 10 min. meczu pokazało kto tu rządzi. Świetny mecz Ronaldo który strzelił 2 gole i zaliczył asystę. To właśnie on zasłużył wtedy na największe oklaski. Co do tekstów, że Cris to laluś. To ciekawe czy Messi by wytrzymał tyle w pojedynkach z Terrym, Kolo Toure czy Solem Campbellem co wytrzymuje Ronaldo. Gdyby Ronaldo był słaby fizycznie nie strzelał by tyle goli w lidze uważanej za najtwardszą na świecie.
To tyle o CR7 teraz Messi.
Mecz z Chelsea na Camp Nou. The Blues bronią się, 0-0 w pełni ich satysfakcjonuje, gdyż na SB wystarczyło wówczas "tylko" wygrać. Nikt z Barcy nie był w stanie przeforsować bądź, co bądź świetnie ustawionej defensywy Londyńczyków. I gdzie ten Messi?? Gdzie ten Eto'o?? Gdzie ten Henry?? Wszyscy się pochowali.
Potem w rewanżu tak samo Barca grała, ale to Chelsea zdobyła gola. "Świetny" Messi i Eto'o bali się przejąć ciężar gry. Na szczęście dla Barcy wzięli go na siebie Iniesta i Xavi.
Dalej, mecz z Villarealem, niby nic, ale moim zdaniem wykładnik obecnej formy Blaugrany. Piłkarze bardzo chcieli zdobyć Mistrza u siebie. Prowadzili 3-1, zremisowali 3-3. I figa ze świętowania u siebie. Leo znowu nie świeci. Potem kompromitujące porażki z Mallorcą i Osasuną. I nie uwierzę, że te mecze opuścili, bo gdy drużyna jest o krok od mistrzostwa gra bardzo zacięcie. Manchester grając z Arsenalem mecz o przypieczętowanie mistrzostwa nie dał dojść Arsenalowi do głosu. Kanonierzy oddali jeden groźny strzał w zasadzie w samej końcówce. W Copa del Rey co prawda Barca rozbiła cienkie Athletic, ale to potwierdza akurat przygnębiający poziom ligi hiszpańskiej. Zresztą i tak Athletic prowadził i Barcy nie podniósł wcale Leo lecz Yaya Toure.
Tak jak pisałem poziom Primiera Division jest w tym sezonie żenujący, co udowodnił mecz Barcy z Realem. Vicelider nie może przegrywać u siebie tracąc 6 goli i nieważne z kim by grał. "Duma Katalonii" sama podsuwała okazje Realowi do pościgu, ale on z niej nie skorzystał. Jestem pewien, że gdyby ManU grało w lidze tak jak Barca, to Premiership wygrałaby Chelsea lub FCL.
Sędzia Overbo był beznadziejnie słaby i popełniał błędu po obu stronach. W finale wygra Lepszy.
Pozd(R)o dla dojrzałych Kibiców ;)

jakos w zeszłes edycji LM jezdił ich (ferdinanda)
Taaaak. Tak jeździł Ferdinanda, że Barca w dwumeczu w zeszłej edycji LM nie strzeliła nawet gola w dwumeczu z ManU :D
a to ze sie odbija to nie dziwne chłopak miał problemy ze wzrostem to nie jesgo wina a ronaldo jest od niego sporo wyzszy i 2 lata starszy wiec mu na pewn łatwiej sie przepychac
Ronaldo jak przyleciał na wyspy zostawał przejeżdżany przez "byków" z Premiership, ale wziął się za siebie i dziś naprawdę jest silnym graczem. Co do wzrostu, to nie trzeba być wysokim, żeby dobrze walczyć bark w bark.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2009, 14:46:49 wysłana przez Friter »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Typ : Manchester United - FC Barcelona - Rzym - 27 Maja
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 25, 2009, 14:30:48 »