Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1433364 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Znowek

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8140 dnia: Czerwiec 01, 2013, 13:23:14 »
Chodziło mi o relacje na linii zawodnik-trener, "zgnilizna" była metaforą...
Skąd możesz wiedzieć, jakie tam panują relację?

O sytuacje z Carvalho miałem na myśli, że nikt nawet najwięksi "pupile" nie są nietykalni :).
To chyba oczywiste, jednak Casillas prezentował jeszcze bardzo dobry poziom gry przed kontuzją, a nie dostał praktycznie żadnych szans, na udowodnienie, że po kontuzji też tak może być.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8141 dnia: Czerwiec 01, 2013, 13:35:38 »
Cytat: Aljonam
On drużynę buduje na dobrych relacjach
No, widać.

Cytat: realmadrid.pl
Kibice Królewskich nie zapomną cudownych parad na Old Trafford
Cóż, o braku czerwonej kartki dla niego już zapomnieli.
" border="0

Offline Aljonam

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.02.2011r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8142 dnia: Czerwiec 01, 2013, 13:41:44 »
Carvalho też miał kontuzję i po niej dół,dół,dół :). Chelsea,Inter,Porto czy nawet Benifica.... Tam zawodnicy byli rodziną... w każdym zespole stara się to stosować.... dowodem może być "płakanie" po Mourinho gdy odchodzi. Yyy.... Prasa huczy od miesięcy, że ma konflikt z Ramosem i Casillasem. Ale tajemnica :(. Ned za to Vidic w 2008 też czerwonej nie dostał, rozpamiętujemy dalej ? :)

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8143 dnia: Czerwiec 01, 2013, 13:47:41 »
Bo to nie jest klub w którym trener będzie miał władzę nad wszystkim, a nie nad tym nad czym powinien ją mieć.

Jankes

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8144 dnia: Czerwiec 01, 2013, 13:48:09 »
Cytuj
Jak zwykle Jankes nic nie rozumie O.o.....
No chyba ty. Pleciesz głupoty, aż wstyd tego nie skomentować.

Cytuj
Brawo, widzę jesteś obeznany w tym że miał złamaną rękę, dokładniej palec, jeszcze dokładniej kciuk.....
No chyba jednak nie. Miał złamaną kość śródręcza w lewej ręce.

Cytuj
"zgnilizna" była metaforą...
Metaforą czego?

Cytuj
O sytuacje z Carvalho miałem na myśli, że nikt nawet najwięksi "pupile" nie są nietykalni.
Jest w tym coś dziwnego? Nie sądzę. Pewnie ich prywatne relacje nie uległy pogorszeniu. (chociaż ja nie jestem tak obeznany jak ty i nie znam relacji na linii trener-zawodnik w Realu czy sposobu budowania drużyny przez Mourinho)

Offline Aljonam

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.02.2011r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8145 dnia: Czerwiec 01, 2013, 13:54:12 »
Skoro wszystko wiesz lepiej to się domyśl czego było metaforą. Wystarczy przeczytać wywiady z ludźmi którzy z nim pracowali i już wiesz jak buduje drużynę :). Najłatwiejszy sposób to przeczytać biografię, przy okazji polecam :).

Jankes

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8146 dnia: Czerwiec 01, 2013, 13:57:23 »
Cytuj
Skoro wszystko wiesz lepiej to się domyśl czego było metaforą.
To ty użyłeś tej ' przenośni ', dlatego oczekuję od ciebie odpowiedzi. Nie od kogoś innego.

Offline Aljonam

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.02.2011r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8147 dnia: Czerwiec 01, 2013, 14:03:51 »
Wyobraź sobie że jesteś trenerem, wszystko idzie dobrze, masz dobry kontakt z zawodnikami, wszystko idzie jak po maśle. Nagle jeden zawodnik wychyla się za bardzo i stawia siebie ponad trenera (Casillas). Ty chcąc pokazać kto tu rządzi dajesz go na ławkę... "pokrzywdzony" zawodnik staję się w tym momencie "zgniłym jabłkiem", które nastawia inne "jabłka" przeciw trenerowi..
Tak o to psuje się cały sad.  Muszę jeszcze dokładniej przedstawiać, o co mi chodziło ?

Jankes

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8148 dnia: Czerwiec 01, 2013, 14:10:34 »
Cytuj
Nagle jeden zawodnik wychyla się za bardzo i stawia siebie ponad trenera (Casillas).
Co?? Jak Casillas się wychylił?! Jeszcze raz powtórzę, miał kontuzję, która wykluczyła go z gry. Po długim czasie wrócił, ale miał świetną konkurencję, w dodatku nie wiadomo jaką formę prezentowałby w meczach.

Cytuj
"pokrzywdzony" zawodnik staję się w tym momencie "zgniłym jabłkiem"
Śmieszne to porównanie.

Cytuj
które nastawia inne "jabłka" przeciw trenerowi..
To też dobre. Chyba każdy ma indywidualne relacje z trenerem, które nie mogą się zaburzyć przez osobę trzecią. Tym bardziej, że tą osobą jest inny piłkarz.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8149 dnia: Czerwiec 01, 2013, 14:15:47 »
Ned za to Vidic w 2008 też czerwonej nie dostał, rozpamiętujemy dalej ? :)
Niby za co?

Cytuj
Tam zawodnicy byli rodziną...
Fajna mi rodzina, w której zawodnicy przy pierwszej lepszej okazji traktowani są jak śmiecie.

Decyzję o niewystawianiu Casillasa Mourinho tłumaczył tym, że "woli typ bramkarza, który reprezentuje Diego Lopez". O formie nie było mowy.
" border="0

Offline Aljonam

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.02.2011r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8150 dnia: Czerwiec 01, 2013, 14:21:01 »
Adan pewnie też był świetną konkurencją przed kontuzją Casillasa :). "Chyba".... Człowiek jest nieprzewidywalny nigdy nie wiesz co mu do głowy strzeli -.-. Casillas ma tytuł legendy, na dodatek jest kapitanem, więc co za problem wpływać na innego zawodnika ? Nie wiem co Cię śmieszy w tym porównaniu.

Dogrywka w Moskwie i co zrobił Vidic z Drogbą. Obaj panowie powinni wylecieć, stało się inaczej :).

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8151 dnia: Czerwiec 01, 2013, 14:34:29 »
Typowe patrzenie kibica CFC w Mourinho jak obrazek. Ale plastikowych flag i poglądu na osobę Portugalczyka kibiców z niebieskiej części Londynu się nie zmieni...
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8152 dnia: Czerwiec 01, 2013, 15:07:41 »
O widzę, że sami specjaliści w sprawie Casillasa się zebrali (szczególnie Jankes - daruj sobie pisanie bzdur, jak nie masz pojęcia). Radzę przeczytać ostatnie wywiady (dość długie) z Perezem, a najlepiej wywiad, który pojawił się jakiś czas temu na rm.pl z pewnym człowiekiem, który opowiada w nim o madryckich mediach (nie chce mi się teraz szukać). Casillas ma wśród tych "dziennikarzy" wielu przyjaciół i tą swoją paniusie. Mourinho nie był zawsze w porządku, zgoda, ale to on postawił się prasie, wreszcie to nie oni rządzili, tylko trener, Perez popierał Mou, chciał, żeby został. Prasa chciała się pozbyć Portugalczyka, bo nie dał im sobą pomiatać, atakowali go na wszystkie sposoby (także jego rodzinę, więc może się zastanówcie). Casillas był od początku sezonu bez formy. Każdy strzał w bramkę był zagrożeniem, do tego jest on golkiperem "starego typu" - słaby w grze nogami, ma problemy z grą w powietrzu (też przez swój wzrost), co przy dzisiejszym znaczeniu stałych fragmentów nie jest błahą sprawą. To normalne, że trener musiał na to zareagować. Wprowadzenie Adana miało być motywacją i sygnałem dla Casillasa, że ze same zasługi grał nie będzie, poza tym obaj panowie chyba od początku jakoś się nie uwielbiali. Ale co zrobił Iker? Zaczął wywlekać z szatni różne sprzeczki (które są sprawą normalną, tylu ludzi, różna charaktery, po prostu jak to w szatni), a szmatławce madryckie oczywiście tylko na taką okazję czekały, żeby obsmarować Mourinho. Przyszedł Diego Lopez i grał świetnie, więc idiotyzmem byłoby w najważniejszym momencie sezonu zmieniać bramkarza. Prawdziwym kapitanem był Raul. A Casillas? Jaki by nie był trener to klub jest ważniejszy niż pojedynczy zawodnik. Co do Mourinho, na pewno nie podobała mi się do końca gra Realu no i oczywiście nie spełnił oczekiwań. Ale jak wróci taki cyrk jak był przed nim, to wróci też 1/8 LM, oby nie.

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8153 dnia: Czerwiec 01, 2013, 15:14:28 »
Cytuj
Dogrywka w Moskwie i co zrobił Vidic z Drogbą.
Vidić po otrzymaniu ciosu w twarz (z plaskacza, po "męsku") nie zdążył nic zrobić, bo od razu go odciągnięto. Gdzie widzisz tu powód do wyrzucenia go z boiska?
Aż cud, że RvP nie wyleciał z boiska po tym, jak Williams kopnął go w głowę...
" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8154 dnia: Czerwiec 01, 2013, 16:10:14 »
Mourinho czyli jeden z najbardziej przereklamowanych trenerów.

Trudno zaprzeczyć.

Ale jak wróci taki cyrk jak był przed nim, to wróci też 1/8 LM, oby nie.

Gorszego cyrku, niż był za jego panowania trudno sobie wyobrazić.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8155 dnia: Czerwiec 01, 2013, 16:15:48 »
Cytuj
z pewnym człowiekiem, który opowiada w nim o madryckich mediach
pewny człowiek i hiszpańskie gazety lubią robić mieszankę niedorzeczności. Nie, że zaprzeczam i twierdzę iż to co mówisz jest totalnym głupstwem, ale ja bym na to patrzył z dystansem.
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8156 dnia: Czerwiec 01, 2013, 16:25:04 »
Gorszego cyrku, niż był za jego panowania trudno sobie wyobrazić.
Ja potrafię, bez problemu i nawet pamiętam.

pewny człowiek i hiszpańskie gazety lubią robić mieszankę niedorzeczności. Nie, że zaprzeczam i twierdzę iż to co mówisz jest totalnym głupstwem, ale ja bym na to patrzył z dystansem.
Może jak będzie mi się chciało, to poszukam tego wywiadu.

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline robi99

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1362
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.12.2007r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8157 dnia: Czerwiec 01, 2013, 16:28:04 »
Cytuj
Może jak będzie mi się chciało, to poszukam tego wywiadu.
spoko, łaski bez  ::)
" border="0
You'll Never Walk Alone

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8158 dnia: Czerwiec 01, 2013, 16:42:45 »
Może to zabrzmiało niezbyt miło, ale nie taka była moja intencja.
Wywiad:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline walec26

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.05.2009r.
  • Yeah !
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8159 dnia: Czerwiec 01, 2013, 18:02:41 »
Tak jak napisał cube. Nie wypowiadajcie się na tematy o których nic nie wiecie. Każdy "normalny" kibic Realu wie,że Casillas poprzez jego dziewczynę wynosił sprawy szatni poza nią,a jak wiadomo nikt nie chce ,aby wydostało się to do mediów. Wypowiedział się nawet na ten temat Ronaldo mówiąc ,że Sara Carbonero rzeczy ,które wie o Realu powinna zachować dla siebie. Wiedział ,że Casillas nie potrafi utrzymać w tajemnicy tego co dzieje się w zespole. Druga sprawa to postawa meczowa Casillasa. Być możę nie zdarzały mu się jakieś poważniejsze błędy,ale też wpuszczał wszystko to co mógł wpuścić ,nie wygrywał Realowi meczów ,tak jak to bywało w poprzednich latach. Oczywiście mimo kilku meczów w pierwszym składzie Adana,w najważniejszych meczach i tak broniłby Casillas,gdyby nie kontuzja. Sprowadzono Diego Lopeza ,który spisywał się świetnie ,więc nie było sensu zmieniać bramkarza.Teraz dużo będzie zależeć od trenera i Ikera oczywiście. Jeśli wyjaśnią sobie kilka spraw w cztery oczy,porozmawiają myślę ,że uda się rozwiązać tą sprawę. Casillas powinien być bardziej chętny do rozmowy z innym trenerem niż Mourinho.
ronaldo3.png" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8159 dnia: Czerwiec 01, 2013, 18:02:41 »