Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1143372 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7160 dnia: Grudzień 22, 2013, 19:42:25 »
W Serie A chyba nie ma czego skracać.
Tymczasem mistrz dzisiejszego dnia...


Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7161 dnia: Grudzień 22, 2013, 19:44:31 »
no z tym Atletico jako jedną z najlepszych drużyn świata, to ostro pojechałeś... ;) Jakie masz tego potwierdzenie...? Puchar Króla? Poczekaj, aż ta jedna z "najlepszych drużyn świata" przejdzie w 1/8 grający obecnie wielkie gówno AC Milan, albo w ogóle dojdzie choć raz do półfinału LM, żeby śmieć o niej tak mówić... I wyznacznikiem formy w lidze Hiszpańskiej Villarealu i Bilbao uważasz, że roklepaliby sobie średniaków LM :D :D Jasne... To co powiesz o tym, co pokazało Sociedad...? Przecież, to poziom Bilbao, Malagi i Villarealu, a skompromitowali się chyba najbardziej ze wszystkich drużyn z Champions League...
" border="0" border="0

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7162 dnia: Grudzień 22, 2013, 20:17:54 »
no z tym Atletico jako jedną z najlepszych drużyn świata, to ostro pojechałeś... ;) Jakie masz tego potwierdzenie...? Puchar Króla? Poczekaj, aż ta jedna z "najlepszych drużyn świata" przejdzie w 1/8 grający obecnie wielkie gówno AC Milan, albo w ogóle dojdzie choć raz do półfinału LM, żeby śmieć o niej tak mówić...

Może trochę pojechałem, bo na ten moment nie mam wystarczających argumentów, ale to kwestia czasu jak wpadną w moje ręce. Spoglądając na to jak oni grają, nie zdziwie się, jak postraszą w LM i nie spuchną w lidze. Milan przejdą z palcem w dupie, uwierz mi. Genialny bramkarz, zdyscyplinowana, zrównoważona obrona, geniusz Koke, Turana i Costy + lis Villa i przede wszystkim zajebisty trener i motywator Simeone. Do tego jeszcze dochodzi ogień w oczach i nieustępliwość, którą mają nieliczne zespoły. A jako potwierdzenie na razie musisz się zadowolić niezłym zeszłym sezonem i genialną połową tego, który trwa - 2 remisy w Superpucharze Hiszpanii z Barceloną, zwycięstwo na Bernabeu, w którym wyglądali o klasę lepiej, 1 miejsce w grupie LM i taka sama ilość punktów w lidze, co pierwsza Barcelona.

I wyznacznikiem formy w lidze Hiszpańskiej Villarealu i Bilbao uważasz, że roklepaliby sobie średniaków LM :D :D Jasne... To co powiesz o tym, co pokazało Sociedad...? Przecież, to poziom Bilbao, Malagi i Villarealu, a skompromitowali się chyba najbardziej ze wszystkich drużyn z Champions League...

Tak to bywa, że niektóre drużyny mają więcej pary i potrafią ukłuć z najlepszymi, a inne obsrywają się przy pierwszej lepszej okazji. Malaga zaprezentowała się świetnie, Sociedad się ośmieszyło. Strzeliłem z tym Bilbao i Villarealem, bo nie mam pewności jak zagrają, ale mówienie o trzech miejscach w LM w Hiszpanii trąci niepowagą, bo akurat Primera Division pierwszą 5-6 ma dosyć silną.
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7163 dnia: Grudzień 22, 2013, 23:02:11 »
Barcelona, Real i Atletico to jedne z najlepszych drużyn świata
To Liverpool też.

Cytuj
Już prędzej bym się zastanowił nad skróceniem miejsc Serie A czy Bundeslidze.
Przecież Włochom już skrócili na rzecz Niemców.
" border="0

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7164 dnia: Grudzień 23, 2013, 10:57:13 »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7165 dnia: Grudzień 23, 2013, 13:41:25 »
Może trochę pojechałem, bo na ten moment nie mam wystarczających argumentów, ale to kwestia czasu jak wpadną w moje ręce. Spoglądając na to jak oni grają, nie zdziwie się, jak postraszą w LM i nie spuchną w lidze. Milan przejdą z palcem w dupie, uwierz mi. Genialny bramkarz, zdyscyplinowana, zrównoważona obrona, geniusz Koke, Turana i Costy + lis Villa i przede wszystkim zajebisty trener i motywator Simeone. Do tego jeszcze dochodzi ogień w oczach i nieustępliwość, którą mają nieliczne zespoły. A jako potwierdzenie na razie musisz się zadowolić niezłym zeszłym sezonem i genialną połową tego, który trwa - 2 remisy w Superpucharze Hiszpanii z Barceloną, zwycięstwo na Bernabeu, w którym wyglądali o klasę lepiej, 1 miejsce w grupie LM i taka sama ilość punktów w lidze, co pierwsza Barcelona.
Nie mów chop dopóki nie przeskoczysz... Bo nie mierzą się z jakimiś kelnerami tylko Milanem, w którym połowa najważniejszych graczy leczy obecnie kontuzje. Dojdzie Robinho dojdzie El Sharaawy jest Balotelli (notabene napastnik, który jest piłkarsko lepszy od Costy) jest Kaka, który nieraz miewa olśnienia. Do tego Milan jest bardzo doświadczoną drużyną jeśli chodzi o LM. Potrafili wyjść z grupy kosztem zdecydowanie lepszego Ajaxu w dodatku jako średniak Serie A... Więc poczekaj do lutego, bo być może ta jedna z najlepszych obecnie drużyn świata skończy na 1/8 jak niegdyś co rok kończył ich najbardziej utytułowany rywal z Madrytu...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2013, 13:47:08 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7166 dnia: Grudzień 23, 2013, 14:08:48 »
Wow, Robinho to bardzo solidny zawodnik. El Sharaawy w tym sezonie gra tyle, co nic, a Balotelli jest tykającą bombą. Również jestem zdania, że Atletico rozjedzie ich równo.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7167 dnia: Grudzień 23, 2013, 14:25:04 »
Nie Robinho, to ogórek, który obijał się o takie kluby jak... Real i City... A do Milanu sprowadzili go po to, by rozkręcał dobre imprezy w nocnych klubach :D ;) Poza tym, gdy mu się chce, to potrafi bardzo dobrze... No ale Twój rocznik, to głównie Messi i Barcelona, więc ciężko ze znajomością innych piłkarzy, ale to już nie Twoja wina... A z tym Balotellim, to jak na to wpadłeś...? :D Ogólnie to już wiadomo kilka lat no i właśnie nigdy nie można przewidzieć, czy nagle coś mu odwali i wyleci z boiska, czy też zagra jakąś genialną akcję i strzeli gola...
" border="0" border="0

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7168 dnia: Grudzień 23, 2013, 14:35:17 »
Czas Robinho już minął. Wiecznie dobry nie będzie, trzeba się z tym pogodzić. Z Milanu miał odejść już latem.

Cytuj
No ale Twój rocznik, to głównie Messi i Barcelona, więc ciężko ze znajomością innych piłkarzy, ale to już nie Twoja wina...
Nie zapędzaj się.

Cytuj
A z tym Balotellim, to jak na to wpadłeś...? :D
Zgadnij Szerloku

Offline Grzegorz1321

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2009r.
  • Hala Madrid!!
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7169 dnia: Grudzień 23, 2013, 15:44:47 »
No tak czas Robinho minął przecież nie strzelił gola w 9 minucie przeciwko Barcelonie i nie wygrał przepychanki w wyżej wymienionym meczu z dużo większym Pique. Po tym widać że jego czas minął.
" border="0" border="0

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7170 dnia: Grudzień 23, 2013, 16:35:33 »
Świetne argumenty <3
Najlepsze lata Robinho to początki w City. Później było tylko gorzej. Niestety.

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7171 dnia: Grudzień 23, 2013, 16:49:22 »
Podobno Valencię ma przejąć jakiś miliarder z Azji. Aż chciałoby się żeby Valencia się odrodziła i stała się taką (na tą chwilę) 4 siłą LaLigi. No ale z drugiej strony hiszpańskie kluby mają takie szczęście z tymi dolarami, patrząc na Santander czy Malagę. Na początku było pięknie a potem oba kluby popadły w tarapaty finansowe.

Jak dla mnie LaLiga to najlepsza liga, oczywiście to tylko moja opinia. Oglądając wczoraj mecz Bilbao z Rayo bardziej interesował mnie niż oglądanie średniaków z PL. Ciekawi mnie bardziej piłka techniczna, może dlatego  ??? . Choć zespoły są najczęśćiej rozsprzedawane to i tak sobie przyzwoicie radzą, starczy spojrzeć na Rayo. (Jeżeli ktoś nie oglądał ich gry zacznie gadać na jakim oni miejscu są i dlaczego tak zaczynam bredzić)

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7172 dnia: Grudzień 23, 2013, 18:09:30 »
Najlepsze lata Robinho to początki w City.
Ja wiem, że Ty nie masz pojęcia o takich meczach Robinho w Realu jak ten najbardziej słynny z Olympiakosem w Lidze Mistrzów 07/08, ale to rozumiem... Choćby jego debiut w Realu był spektakularny:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=68b73c46754999ca26ab3dc3f410e5ee&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=68b73c46754999ca26ab3dc3f410e5ee&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
Teraz to zawodnik z bajeczną techniką i wielkim talentem, ale nie utrzymuje sportowego trybu życia. Ale jak trzeba, to potrafi zagrać na najwyższym poziomie
Cytuj
Zgadnij Szerloku
ironizowałem Watsonie :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2013, 18:49:02 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7173 dnia: Grudzień 23, 2013, 19:24:50 »
Cytuj
Ja wiem, że Ty nie masz pojęcia o takich meczach Robinho w Realu jak ten najbardziej słynny z Olympiakosem w Lidze Mistrzów 07/08, ale to rozumiem... Choćby jego debiut w Realu był spektakularny:
A skąd ty to niby możesz wiedzieć?
Napisałem tylko, że szczytowym momentem jego sportowej kariery były początki w City. Gdzie do jasnej cholery powiedziałem, że wcześniej grał źle?!

« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2013, 20:28:13 wysłana przez Artur 7 »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7174 dnia: Grudzień 23, 2013, 20:33:34 »
Skąd mogę wiedzieć? Jestem naocznym świadkiem...
Cytuj
Napisałem tylko, że szczytowym momentem jego sportowej kariery były początki w City. Gdzie do jasnej cholery powiedziałem, że wcześniej grał źle?!
A ja Ci wytłumaczyłem, że jesteś w błędzie i Robinho najlepszego lata spędził w Madrycie po wyjeździe z Santosu, gdzie był namaszczany na nowego Pele...

Co do Twoich kurw do mojej osoby, to jest to ostatnia, którą napisałeś...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2013, 20:35:07 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Grzegorz1321

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2009r.
  • Hala Madrid!!
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7175 dnia: Grudzień 23, 2013, 22:55:14 »
Tak argumenty są świetne ponieważ próbowałem Ci uświadomić że Robinho potrafi zrobić różnice w meczu nawet z taką Barceloną.
" border="0" border="0

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7176 dnia: Grudzień 24, 2013, 09:37:41 »
Dzięki Artur za usuwanie postów.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7177 dnia: Grudzień 24, 2013, 10:38:05 »
Dzięki Artur za usuwanie postów.

Ludzie, święta są, a wy się spinacię o jakąś tam piłkę  ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7178 dnia: Grudzień 24, 2013, 21:46:01 »
El Sharaawy w tym sezonie gra tyle, co nic
Trudno sprawiać, by staniki latały, kiedy przez większą dotychczasową część sezonu leczy się kontuzje, między innymi przez które rozgrywa się 4 mecze ligowe do 24 grudnia. ::)

Cytuj
a Balotelli jest tykającą bombą.
Jak dotąd w Serie A 25 meczów i 18 goli dla Milanu. Faktycznie słabo.

Cytuj
Świetne argumenty <3
Nie żebym w tej rozmowie opowiadał się po którejkolwiek ze stron, ale na razie to Artur się produkuje i chociaż próbuje argumentować swoje wypowiedzi, a ty rzucasz jedynie hasłami, które w dodatku nie zawsze mają pokrycie z rzeczywistością.

Cytat: Douglas
Ciekawi mnie bardziej piłka techniczna, może dlatego  ??? .
Kick n' rush skończyło się w Premier League kilkanaście lat temu.
" border="0

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7179 dnia: Grudzień 24, 2013, 22:13:33 »
Kick n' rush skończyło się w Premier League kilkanaście lat temu.
Jednak dalej widzę różnicę, technika góruje i to w dużym stopniu od tej w Brytyjskim wykonaniu.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #7179 dnia: Grudzień 24, 2013, 22:13:33 »