Autor Wątek: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? Koniec na odc. 42.  (Przeczytany 53353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #2
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 01, 2011, 14:10:34 »
Ciekawy klub sobie wybrałeś Górnik Zabrze, bardzo się cieszę bo jest to mój ulubiony klub z Eksy polskiej. Szkoda tego słupka, bo też strzał z 25 metra mógł być piękny.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #2
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 01, 2011, 14:34:40 »
#3
- Lecimy?
- Jasne.
Mamy wtorek, czyli dzień, w którym odbywają się treningi Huraganu Zabrze. Jedziemy z Maliną na boisko. Fakt, iż zagraliśmy w słynnym Górniku Zabrze, nie oznacza, że możemy gwiazdorzyć i opuszczać zajęcia, bądź, co bądź, obecnej drużyny. Trening zaczął się punktualnie od 19. Nasz szkoleniowiec uznał, że da nam dzisiaj wolne i po prostu pogramy. Gdzieś tak po 15 minutach Maliniak i ja zostaliśmy zawołani przez trenera. Spostrzegliśmy, że obok niego ponownie stoi asystent Adama Nawałki.
- Słuchamy? - powiedziałem w imieniu nas obu.
- Pan chce z wami chwilkę porozmawiać - powiedział nasz trener, wskazując ręką na gościa.
- Witam was. Nie będziecie mieć nic przeciwko, jeśli zabiorę was do gabinetu trenera? Adam chce z wami coś przedyskutować.
- Niby teraz? - dopytał się kumpel.
- Tak, a nie możecie?
- Możemy, tylko weźmiemy prysznic i przebierzemy się, zajmie to nam z 15 minut - odpowiedziałem.
- Nie ma sprawy, poczekam chwilkę.
Mieliśmy głupie miny. Tak nagle przyjeżdża koleś i mówi, że trener chce z nami pogadać. Ale jeśli, to ma w czymś nam pomóc, to OK. Szybko załatwiliśmy swoje czynności i wsiedliśmy do samochodu. O 19.45 byliśmy pod klubowym budynkiem.
- Ja uciekam do domu, a wy idźcie do gabinetu nr 17 - powiedział asystent, kiedy wysiedliśmy z samochodu.
Tak też zrobiliśmy. Zapukaliśmy do drzwi. Usłyszeliśmy "proszę" i weszliśmy do środka.
- Dzień dobry, pański asystent nas tu przysłał - zacząłem.
- Tak, tak, siadajcie. - Rozmowa dotyczyć będzie waszej przyszłości w klubie. To będzie jedno, proste pytanie: Chcecie reprezentować barwy Górnika Zabrze?
- Tak - odpowiedzieliśmy, bardzo zdziwieni taką prostolinijnością.
- Taka odpowiedź w zupełności mi wystarczy. Chłopcy, macie ogromny talent i sam też pragnę, abyście rozwijali się w naszym zespole. Myślę, że niczego wam tu nie powinno brakować, choć wiem, że nie mamy takich warunków, jak np. Lech Poznań. Nie macie jeszcze 18 lat, tak więc oprócz waszego podpisu na kontrakcie, musi się także znaleźć podpis waszych rodziców. Dacie radę ich tu jakoś ściągnąć?
Wyjąłem komórkę i zadzwoniłem do mamy. Obiecała, że za 30 minut, razem z tatą, postarają się dotrzeć na miejsce. U Maliniaka też obyło się bez problemów.
Po godzinie wszystkie formalności były załatwione. Rodzicie, zarówno, moi, jak i Maliny, nie mieli nic przeciwko podpisaniu umowy.
Wróciłem do domu samochodem, razem z rodzicami. Tej nocy długo nie mogłem zasnąć. Myślę, że Maliniak także. Ogólnie nie palę, ale po tych wydarzeniach miałem chęć na papierosa. Wyjąłem schowanego niebieskiego L&M-a i wyszedłem na balkon zapalić...

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #3.
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 01, 2011, 14:42:18 »
nie pal, bo z kariery będą nici, kondycha ci wysiądzie a futbol profesjonalny wnie toleruje papierosa. Ale jeśli tak dorywczo, to może łatwo się oduczysz ;D

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #3.
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 01, 2011, 14:50:32 »
No mam na dzieje że będziesz grał w 1 składzie.A jak dostaniesz jakąś propozycję transferu to nie przechodz od razu poczekaj na następną ofertę bo górnik naprawdę dobra odskocznia.a będziesz dodawał sccreny bo tak bez sccrenów z meczu to troche nudna ta karira

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #3.
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 01, 2011, 15:06:37 »
no Lewy robi się coraz ciekawiej. Dla Twojej kariery i zdrowia osobistego - nie pal fajek!. Czekam na kolejny odcinek ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #3.
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 01, 2011, 16:28:06 »
Palenie powoduje raka i szkodzi potencji, a więc Lewy nie pal. ;)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu?
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 01, 2011, 19:13:07 »
#4
Rozpoczyna się sezon ligowy. W 1. kolejce Górnik Zabrze zmierzy się z broniącą tytułu mistrzowskiego Wisłą Kraków. Razem z Maliniakiem zostaliśmy powołani do meczowej kadry. Ale czy zagramy? To się okaże.

Malina, jak zawsze zresztą, zadzwonił do drzwi. Była godzina 17.55. Nasz pociąg odjeżdża o 18.21. Droga do stacji zajmuje nam zwykle 20 minut, więc spokojnie powinniśmy się wyrobić. Zbiórkę mamy godzinę przed meczem, czyli o 19.30. Ostatnio jestem naprawdę bardzo szczęśliwy. Podpisałem kontrakt z profesjonalnym klubem piłkarskim, a ponadto wczoraj poznałem niesamowicie śliczną Magdę. Szedłem w świetnym nastroju do stacji, pisząc SMS-y.

Na miejscu byliśmy 25 minut przed zbiórką. Siedliśmy na ławeczce niedaleko klubowego budynku. Maliniak nad czymś intensywnie myślał, a ja dalej pisałem z Madzią. Wkrótce piłkarze Górnika zaczęli się schodzić, więc i my ruszyliśmy do klubowej szatni. Punktualnie przyszedł trener i od razu zaczął omawiać taktykę na mecz. My w międzyczasie przebieraliśmy się. Dwa dni temu odebrałem własną koszulkę z nazwiskiem. Na plecach będę grał z numerem "15". Maliniak został przy "27". Po kilkuminutowej przemowie na temat przeciwnika i taktyki na dzisiejszy mecz, Adam Nawałka przeszedł do ustalania składu. Przesunął magnesy na tablicy zgodnie z naszym ustawieniem. (1-4-2-2-2). Podstawowy skład zaczął wymieniać od bramkarza. Ostatecznie nasza wyjściowa "11" prezentowała się następująco:
- Stachowiak - Bemben - Pazdan - Danch - Magiera - Przybylski - Kwiek - Bonin - Gašparík - Lewandowski - Świątek.
Jak przewiduje "Przegląd Sportowy", Wisła wyjdzie tak: Jovanić - Čikoš - Chávez - Branco - Sobolewski - Melikson - Boguski - Sivavkov - Boukhari - Andrés Ríos.
Dostałem szansę gry w podstawowym składzie. Nie spodziewałem się tego, ale koledzy z drużyny wcale nie byli zaskoczeni tą decyzją. Trener porozmawiał ze mną chwilę na temat moich zadań w dzisiejszym meczu i wygonił nas na rozgrzewkę. Spojrzałem na trybuny stadionu im. Ernesta Pohla. Na mecz przyszło chyba z 10 tysięcy osób. Przeszły mnie ciarki po plecach - jak ja dam radę grać przy tylu ludziach? Ale spokój, Lewy, przecież, co to dla Ciebie - uspokajałem sam siebie. Po kilku minutach rozgrzewki oswoiłem się z tyloma kibicami na arenie naszych zmagań i byłem już w miarę wyluzowany. W miarę - to trzeba podkreślić. Sędzia oznajmił, aby kończyć ćwiczenia i ustawić się w tunelach. Później już wszystko przebiegło błyskawicznie. Przywitanie z sędziami, zawodnikami, rozdanie proporczyków. Piłka została ustawiona na środku i... let's go!
Pierwsze minuty były bardzo nerwowe wykonaniu obu ekip. 1. mecz w sezonie ligowym nie ma znaczenia w kontekście zdobyczy punktowej, lecz ma ogromny wpływ na morale zespołu w kolejnych meczach. Ponadto spotkanie pokazuje w jakiej formie jest drużyna i zarówno Górnikowi, jak i Wiśle, zależało na tym, aby się dobrze zaprezentować. Z czasem swoje warunki gry narzuciła krakowska Wisła. Defensywa mojego klubu broniła się skutecznie do 33 minuty. Wtedy to Sivavkov wbiegł z piłką między dwóch obrońców i pięknym lobem z 20. metra pokonał Stachowiaka. Kibice gości absolutnie zagłuszyli miejscowych. Ze swojej gry w pierwszej połowie nie mogłem być zadowolony. Otrzymywałem wiele podań, ale w kilku sytuacjach niemal za darmo oddawałem futbolówkę. Z bagażem jednej bramki schodziliśmy do szatni. Nawałka był w miarę spokojny, choć nerwowo gestykulował, dając nam wskazówki na drugą część gry.
Po przerwie nasza gra uległa nieznacznej poprawie, aczkolwiek nic z tego nie wynikało. Wyszedłem do gry i rozrzucałem piłki na skrzydła do naszych bocznych pomocników. Niestety, Ci nie byli dobrze dysponowani i nie potrafili nawet dośrodkować w pole karne. W końcówce przycisnęliśmy Białą Gwiazdę i mieliśmy dwie dobre sytuacje, aby odwrócić losy spotkania. Strzały lądowały jednak daleko w trybunach. Mecz skończył się wynikiem 0:1, choć wcale nie ustępowaliśmy przeciwnikom. Po prostu im wyszła jedna, składna akcja, w właściwie gol był dziełem przebłysku geniuszu Sivavkova. Ze swojej gry mogę być średnio zadowolony, nie zrobiłem niczego godnego uwagi, ale nie zawaliłem spotkania. W szatni atmosfera nie była wesoła, choć Nawałka nikogo nie obwiniał. Sami zdaliśmy sobie sprawę, że przegraliśmy na własne życzenie.
Maliniak nie zagrał ani minuty, lecz cieszył się, że w ogóle zasiadł na ławie w takim meczu. Szybko wziąłem prysznic, przebrałem się i ruszyłem z kumplem na stację.

1. Kolejka Ekstraklasy:
Górnik Zabrze 0:1 Wisła Kraków


Statystyki:
Ocena: 6,0
Bramki: 0
Asysty: 0
Strzały: 0
Podania: 12, 7 udanych.
Faule: 2
Spalone: 0
Przechwycenia: 1
Kontakt z piłką: 27
Dystans z dryblingiem: 26.
Czas gry: 90 minut.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 18:48:30 wysłana przez Lewy23 »

Super_Mario

  • Gość
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #3.
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 01, 2011, 19:25:32 »
Przeczytałem wszystko od A do Z, ale i tak pewnie połowę zapomnę podczas pisania komentarza. Lubię takie kariery, 30 minut czytania i 30 minut pisania, na pewno będzie na poziomie Dolcanu :)

Trochę szkoda meczu sparingowego (chyba z Pelikanem Łowicz jak dobrze pamiętam ;) ). Najbardziej szkoda Twojego strzału w słupek, ale miałeś swoj udział przy wyrównującej bramce na 1:1. Szkoda, że kilka minut później Pelikan strzelił gola na 2:1.

Kontrakt z Górnikiem Zabrze to już poważna sprawa. Cieszę się, że trener wymienił Twoje nazwisko od razu w meczu z Wisłą. Trochę szkoda tej porażki, ale Wisła w końcu to Mistrz Polski, zwłaszcza po lobie z tak daleka. Mam nadzieję, że "Malina" też dostanie swoją szansę.


PS : Powodzenia :) Przepraszam za wczoraj, ale trochę się w_k_u_r_w_i_ł_e_m :(

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #3.
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 01, 2011, 19:37:52 »
Zagrałeś pełen mecz ale zero strzałów. Szkoda może być coś trafił. Szkoda wyniku ale grałeś z Wisłą  a oni są dobrzy.

jest mały błąd "Defensywa mojego klubu broniła się skutecznie to 33 minuty"

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #4.
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 01, 2011, 20:28:52 »
Mam pytanie lewy czy będzie dodawał sccreny z gry

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #4.
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 01, 2011, 20:37:31 »
Raczej nie. Ja się specjalizuję w opisówkach :D

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #4.
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 01, 2011, 20:42:29 »
2 mecze i 180min rozegranych
szkoda jednak że trafiłeś w słupek bo może losy by się inaczej potoczyły
powodzenia w 2 kolejce liczę że tym razem strzelisz

Super_Mario

  • Gość
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #4.
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 01, 2011, 20:47:38 »
Raczej nie. Ja się specjalizuję w opisówkach :D
Wszyscy chcą na łatwiznę :) Nie ma tak łatwo.

Dobra nie spamuję :D

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #3.
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 01, 2011, 20:51:53 »
Dobra, spoko, ja tam na nikogo gniewać się nie lubię ;P I wiem, że i tak czytasz ;P Jako jeden z nielicznych zresztą ;P

ja też czytam :D mam nadzieję że jestem wliczony do tych nielicznych ;P

wracając do meczu, to oficjalny debiut i to od razu w meczu z Wisłą:D szkoda porażki ale faworytem nie byliście. Czekam na następny mecz :D
PS.: pozdrów Magdę ode mnie ;P
PS.2: na serio ty masz rozmiar buta 40/41:D:P

Offline sebav18

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2010r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #4.
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 01, 2011, 21:02:08 »
Fan twoich karier wraca :D
Przeczytałem od A do Z i tylko powiem jedno , nie pal szlugów bo Madzię przestraszysz .

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #4.
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 01, 2011, 22:20:43 »
Nie zagrałeś źle z Wisłą, starałeś się, próbowałeś rozdzielać piłki, szkoda że twoi koledzy zmarnowali te dwie sytuację bo jedna mogła się bramką skończyć. Gol Sivakova musiał być piękny. Ciekawe kiedy z Maliniakiem zagrasz w jednym zespole. ;)

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #5.
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 02, 2011, 04:30:18 »
No impreza chyba udana.


Nie używaj albo chociaż jakoś zakrywaj te przekleństwa. Na forum i w temacie Moja Kariera pes jest pełno niepełnoletnich ludzi. Może nie pełno ale trochę ich jest. Ja mam 14 lat więc się staram jakoś nie wypisywać przekleństw. Wiem że to jest na potrzeby kariery jaką piszesz ale pomyśl nad tym ok. To nie jest rozkaz. To jest tylko taka propozycja.

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #5.
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 02, 2011, 07:22:05 »
No i Madzia jest twoja :D Kolejny sukces :D To wcale nie było mało romantyczne... Chodziłeś z nią godz. i zadawaliście sobie pytania na zmianę.  Jakie słodkie ;) Później powiedziałeś, że ją lubisz potem kochasz... Sweet ;D

P.S. Daj jej fotki :D
" border="0

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #5.
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 02, 2011, 10:56:11 »
no i kolejny sukces tym razem z Magdą
mam nadzieję że to nie był wasz ostatni pocałunek :)  ;D

barca-winner

  • Gość
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #5.
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 02, 2011, 11:56:26 »
Kariera wygląda na staranna i śmieszna i ogólnie dużo wypisane, ale żeś się napisał

P.S Czy ten Mateusz Lewandowski to ty

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #5.
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 02, 2011, 11:56:26 »