Autor Wątek: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? Koniec na odc. 42.  (Przeczytany 53354 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
no i doczekałeś się pierwszej bramki. Gratuluję też asysty. Szkoda tylko ze obrońcy w meczu z Cracovią nie pokazali się z najlepszej strony  :-\ dwukrotnie wychodziłeś na prowadzenie lecz nie wiem dlaczego obrońcy przy pierwszej bramce dla Cracovii zachowali się tak kiepsko  :-\ czekam na następny mecz ;)

Offline Ronaldinho80m

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.06.2010r.
Gol, asysta, ale szkoda, że tylko 2:2. Wysiłek poszedł na marne, ale zaliczyłeś swojego pierwszego gola, więc gratulacje. Jak na razie najlepszy twój mecz. Czekam na kolejny odcinek. ;)

Super_Mario

  • Gość
Bardzo dobry odcinek i bardzo fajnie budujesz napięcie (choćby opis Twojej asysty przy 1:0 - początkowo niepokój, potem uśmiech na mojej twarzy spowodowany radością po asyście).

Niestety to są uroki PESA. Robisz asystę, strzelasz ładnego gola, a dzięki kolegom z drużyny z 1:0 nagle robi się 1:1, potem z 2:1 robi się 2:2. Szkoda tylko tego obronionego strzału i strzału w słupek. To by Cracovii na niewiele pomogło. Bardzo dobrze, że grałeś przez 90 minut, bo jakby Cię zmienili, to też mogłoby być inaczej.

W takich sytuacjach lepiej wziąć nerwy na wodze i przemilczeć. Olej to, rób swoje, strzelaj bramki, rób asysty i niedługo może zmienisz klub na coś lepszego :) Sam wiem jak się czujesz, bo grając karierę BAL Nowakiem w Zagłębiu Sosnowiec (potem w Tottenhamie), to miałem ochotę zaj***ć Bale'a w szatni po przegranym meczu 3:4 z Arsenalem :)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
bez ciebie Górnik  miałby ogromne kłopoty, zagrałeś świetny mecz!

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu?
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 02, 2011, 20:19:51 »
#6
Po pechowo zremisowanym meczu z Cracovią, ochłonąłem dopiero, gdy wsiadłem do pociągu. Maliniak zarzucił temat do rozmowy i zapomnieliśmy o spotkaniu. W domu byłem kilka minut przed godziną 21. Zjadłem odgrzane naleśniki, które były na kolację i wyszedłem na wieś poodwalać coś z kolegami. Wróciłem 15 minut przed 23. Poszedłem do salonu i z nudów włączyłem telewizor. Przełączyłem na TVP2 i zacząłem coś oglądać. Przymrużyłem oczy i omal nie zasnąłem. Spojrzałem w ekran i spostrzegłem, że transmitują program "Szybka piłka". O, wreszcie coś ciekawego, zobaczymy, co powiedzą na temat Górnika - pomyślałem. Program zaczął się od przedstawienia wyników 2. kolejki Ekstraklasy. Taaa, Górnik - Cracovia 2:2. Dobra, dobra, dalej, panowie, chyba wiem, bo grałem. Na osłodę został mi fakt, że pokazali akcje, po których padały bramki dla Górnika. Oczywiście ja w obu uczestniczyłem. Oglądałem program, będąc myślami gdzie indziej.
- Tak według nas prezentuje się jedenastka kolejki - z zamyśleń wyrwał mnie głos Iwańskiego.
Zaciekawiony zwróciłem oczy na TV. "11" przedstawiała się tak:



Byłem bardzo zdziwiony i jednocześnie... zachwycony. Ale czy na pewno zasłużyłem na takie wyróżnienie? Nieważne, chyba naprawdę zagrałem dobry mecz, skoro docenili mnie tacy ludzie, jak Patyra czy Iwański. Mój nastrój bardzo szybko się poprawił, a morale jeszcze bardziej wzrosły, kiedy wypowiedział się Maciek Iwański.
- Zacznę od omówienia gry napastników, którzy zostali wybrani do elity kolejki. Chciałbym tu zwrócić uwagę na młodego napastnika Górnika Zabrze Mateusza Lewandowskiego. Ten chłopak zagrał dziś naprawdę świetny mecz, zaliczając asystę oraz strzelając bramkę. Oglądając skrót spotkania, mogę stwierdzić, że był najlepszym zawodnikiem na boisku. Na razie nie wiele o nim wiemy, właściwie tylko tyle, że ma 17 lat i gra na pozycji środkowego napastnika. Dołączył w tym okienku transferowym z trampkarzy Huraganu Zabrze - tak przynajmniej podaje oficjalna strona klubu z Zabrza. Miejmy nadzieję, że jego talent wkrótce eksploduje i będzie znany szerszej publiczności.
Uśmiech sam wcisnął mi się na usta. Zagrałem ledwie 3 mecze, a już jestem w telewizji. Bardzo miło było wysłuchiwać pochwał od kogoś, kto rzeczywiście zna się na futbolu. Ucieszony poszedłem się umyć i po ciężkim, ale szczęśliwym dla mnie dniu, szybko zasnąłem.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2011, 20:24:11 wysłana przez Lewy23 »

Super_Mario

  • Gość
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #6.
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 02, 2011, 20:57:08 »
Bardzo dobrze. Zrobili Ci reklamę w TV, to teraz będziesz jeszcze bardziej rozpoznawalną personą w mieście, a teraz na dodatek w Polsce. Na pewno skauci tych lepszych klubów (Wisła, Legia, Lech) już sobie zapisali w notatnikach Twoje nazwisko. Gratuluję wyróżnienia do "11-ki" kolejki.

Ja jak słyszę głos Iwańskiego (jak on zajebiście komentuje), to chce mi się zaraz spać :D

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #6.
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 02, 2011, 21:00:30 »
Bardzo dobrze. Zrobili Ci reklamę w TV, to teraz będziesz jeszcze bardziej rozpoznawalną personą w mieście, a teraz na dodatek w Polsce. Na pewno skauci tych lepszych klubów (Wisła, Legia, Lech) już sobie zapisali w notatnikach Twoje nazwisko. Gratuluję wyróżnienia do "11-ki" kolejki.

Ja jak słyszę głos Iwańskiego (jak on zajebiście komentuje), to chce mi się zaraz spać :D

A ja go lubię słuchać;P

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #6.
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 02, 2011, 21:11:58 »
no świetnie że jesteś w 11 kolejki :D sam chciałbym tam być obok Artjomsa ;)

a co do Iwańskiego :P to ja też lubię go oglądać i słuchać jak mecze komentuje
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2011, 21:13:45 wysłana przez kamil18kks »

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #6.
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 02, 2011, 21:20:23 »
lalala to cię docenili nie ma co i ta wypowiedź Iwańskiego powinna ci dodać jeszcze większego kopa do pracy.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #6.
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 02, 2011, 21:22:20 »
Musiał faktycznie zagrać dobrze, że Iwański Cię docenił :D Komentator z niego dziwny ale Mateusza Borka i Romka z PES 6 nikt nie przebije :D

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #6.
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 02, 2011, 21:29:26 »
nie tylko my cię doceniamy ale i TV oby takie mecze w twoim wykonaniu były częściej i wyniki lepsze dla Górnika

Offline Loukas

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.07.2011r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #6.
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 02, 2011, 22:13:15 »
Podobają mi sie twoje odciniki. Gratulacje i powodzenia dalej w 3. Kolejce :D

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu?
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 02, 2011, 23:17:56 »
#7
W środę graliśmy towarzyski mecz z rezerwami Rosenborga Trondheim. Na ten pojedynek zostali powołani zawodnicy, którzy nie łapią się do meczowej kadry, albo siedzą na ławie, rzadko wchodząc na boisko. Na spotkanie został zaproszony Maliniak, który do tej pory rozegrał tylko 18 minut w barwach klubu. Górnik łatwo ograł rywala 3:0, a jedną z bramek zdobył Piotrek Malinowski. Być może tym trafieniem przekona trenera, aby częściej na niego stawiać w meczach o stawkę.

Dziś mamy sobotę i jedziemy do Bytomia, by zmierzyć się z miejscową Polonią w ramach 3. kolejki Ekstraklasy. Na razie zanotowaliśmy porażkę i remis, więc teraz czas na zwycięstwo. Spotkanie zostało ustalone na godzinę 16.30. Do Bytomia z Zabrza nie jest daleko, stąd zbiórka przed klubowym budynkiem o 14.00.
Przez całą, niedługą podróż słuchałem muzyki. Zawsze, kiedy słucham jakiś fajnych kawałków, to wyobrażam sobie, jak zdobywam bramki, przeprowadzam piękne akcje skrzydłem, walczę na całego. Oby rzeczywiście tak było w dzisiejszym meczu. Jako najmłodszy musiałem wziąć siatkę z piłkami. Malina jest ode mnie o niemal pół roku starszy, ma szczęście. Na miejscu byliśmy o godzinie 14.40. Udaliśmy się do swojej szatni i siedzieliśmy chwilę bezczynnie, czekając na trenera, który załatwiał jakieś formalności. W końcu przyszedł i od razu przeszedł do rzeczy.
- Dobra, panowie - zaczął. 2 mecze i 1 punkt, co to ma być? Dziś musimy pokazać klasę i wywieźć całą pulę. Adam Nawałka sporo dziś z nami rozmawiał, z każdym zamienił słowo. Od razu dostałem obietnicę, że zagram od początku i tym razem wcale nie byłem zdziwiony, ponieważ już w autokarze byłem niemal pewien, że wystąpię, po tym, jak sam trener pogratulował mi miejsca w "11" kolejki. Po raz pierwszy w sezonie od początku wystąpi Malina. Mam nadzieję, że to będzie nasz mecz!
Jedenastka Polonii Bytom: - Kiełpin - Hrićko - Killar - Żytko - Telichowski - Tymiński - Kobylik - Barčík - Tomasik - Ujek - Podstawek.
A tak my zaczniemy mecz: - S. Nowak - G. Nowak - Danch - Pazdan - Marciniak - Przybylski - Kwiek - Bonin - Malinowski - Sikorski - Lewandowski.
Szkoleniowiec ciągle próbuje różnych graczy, głównie w obronie. Kapitan, czyli Grzesiu Bonin przeprowadził krótką rozgrzewkę i po kilku minutach byliśmy już gotowi na mecz. Wkrótce wyszliśmy na murawę i usłyszeliśmy pierwszy gwizdek. Od pierwszych minut atakowaliśmy, co było zgodne z planem Nawałki na ten mecz. Adam wiedział co robi, ponieważ już w 6. minucie objęliśmy prowadzenie za sprawą Przybylskiego. Nasz defensywny pomocnik kapitalnie rozpychał się w polu karnym i ostatecznie udało mu się oddać strzał, dający nam prowadzenie. I znów popełniliśmy błąd, oddając inicjatywę rywalom. Co my strzelimy, to przeciwnik odpowie. Teraz było nie inaczej. W 12 minucie na 14. metr przedarł się Hrićko i zdobył gola wyrównującego. Nie popisał się Nowak, który miał piłkę na rękawicach, ale ostatecznie ta wpadła do siatki. Bardzo głośno westchnąłem.
W 34 minucie walczyłem tak ostro, że aż sędzia pokazał mi żółty kartonik. To już drugi w tym sezonie. 8 minut później otrzymałem futbolówkę na 24 metrze. Spokojnie ją przyjąłem, ułożyłem sobie do strzału i uderzenie przeszło minimalnie nad poprzeczką. Z naszego sektora na trybunach dobiegły brawa. Ledwie 4 minuty później znalazłem się w podobnej sytuacji. Tym razem byłem jeszcze bliżej zdobycia gola, ponieważ mój strzał trafił w poprzeczkę. Złapałem się za głowę, widocznie nie mam dziś szczęścia. Bramka do szatni nie padła i do przerwy utrzymał się remis. Jak sobie wyliczyłem - w pierwszych 45 minutach faulowany byłem aż 3 razy. To, jakby pokazywało, że rywale obawiali się mnie i nie dali mi pola do popisu, przerywając moje akcje faulami. Nawałka rozkazał nam dalej atakować, uważając w defensywie. Próbowaliśmy i próbowaliśmy, ale biliśmy głową w mur. Gospodarze zamurowali swoją bramkę i nie pozwolili na swobodne rozgrywanie piłki, gdzieś koło 25. metra. Strzały z dystansu były dalekie od celu, albo blokowali je obrońcy. Zanotowaliśmy drugi remis z rzędu, choć znów byliśmy lepsi.
W szatni nie było już tak nerwowo, jak poprzednim razem, ale trener był zły, że znów frajersko gubimy punkty. Ogólnie rozegrałem dobre spotkanie, choć szkoda, że czegoś nie ustrzeliłem. Maliniak wypadł średnio, aczkolwiek na boisku najgorszy nie był.

3. kolejka ligowa:
Polonia Bytom 1:1 Górnik Zabrze.


Statystyki:
Ocena: 7,0
Bramki: 0
Asysty: 0
Strzały: 4, 2 celne.
Podania: 13, 8 udanych.
Faule: 1
Spalone: 0
Przechwycenia: 2
Kontakt z piłką: 30
Dystans z dryblingiem: 73
Czas gry: 90 minut.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 18:47:40 wysłana przez Lewy23 »

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #7.
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 02, 2011, 23:26:21 »
Zagrałeś raczej dobry mecz, ocena całkiem wysoka. Mecz pod wasze dyktando, od początku atakowaliście ale szkoda, że tylko remis.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #7.
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 03, 2011, 03:40:57 »
Bardzo lubię takie kariery, na dodatek Twoja jest świetnie pisana. Obyś jak najdłużej ją prowadził.

W KSG od razu wywalczyłeś sobie miejsce w pierwszej jedenastce i nie zawodzisz. Pierwsze ligowe spotkanie było przeciętne w Twoim wykonaniu, lecz dwa kolejne bardzo Ci się udały, szczególnie spotkanie z Cracovią które pechowo zremisowaliście. Na pocieszenie jednak zostałeś wybrany do jedenastki kolejki.

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #7.
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 03, 2011, 09:40:37 »
no bardzo ciekawy mecz.Co raz bardziej podoba mi się twoja kariera.Szkoda tylko tej poprzeczki

Offline KazdyMaTo

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.02.2011r.
  • Jest zajebiś**e
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #7.
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 03, 2011, 09:55:48 »
szkoda ze nie dodajesz fotek bo bylo by jeszcze zajebisciej :) kariera bardzo dobra i zycze powodzenia ;)
:P   :P    :P

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #7.
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 03, 2011, 09:57:01 »
Świetnie opisujesz. Bez wątpienia jedna z najlepszych karier BaL jaką widziałem. Nie zdobyłeś, żadnej bramki, ani żadnej asysty. Jedna dostałeś świetną notę... Jak długie mecze rozgrywasz ??? Bo już sam nie wiem :D
" border="0

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #7.
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 03, 2011, 10:29:51 »
Mecz zapowiadał się bardzo dobrze. Od samego początku atakowaliście i zdołaliście trafić bramkę. Chwile po tym było już 1-1 i znów trzeba było odrabiać. Ty również miałeś swoje szanse tylko strzał wylądował na poprzeczce. Tak jak napisałeś mecz dla ciebie udany, choć by się przydał komplet punktów.

Offline e-Adiss

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.11.2010r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #7.
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 03, 2011, 14:23:16 »
Świetnie piszesz tą karierę. Bytom to rudny teren, i nie mieliście tak łatwo. Powinniście być zadowoleni z tego wyniku. Szkoda że ta piłka przeszła Ci nad poprzeczką, bo na pewno było to dobre uderzenie. Powodzenia  następnych meczach. :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #7.
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 03, 2011, 14:23:16 »