Autor Wątek: Middlesbrough F.C. 2 2015/2016...  (Przeczytany 136719 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship NA ŻYWO!!!!
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 29, 2011, 12:03:06 »
No pani te twoje filmy wy*e*ane w kosmos. Uwielbiam je oglądać. Szkoda, że polegliśmy z Chelsea, ale cóż to The Blues to dobra ekipa. Jesteś lepszy niż kilku polskich komentatorów  ;)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship NA ŻYWO!!!!
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 30, 2011, 00:06:41 »
Szkoda, że nie udało Ci się przekroczyć bram piłkarskiego raju, ale przeciwnika miałeś naprawdę mocnego.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship NA ŻYWO!!!!
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 30, 2011, 00:16:33 »
blisko byłeś, ale przeciwnik nie bylejaki
" border="0

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 30, 2011, 01:14:33 »
16 kolejka nPOWER




0-3
                            
        
Bramki: 35' Martin, 57' Halliday, 69' Thomson

                                                      
                                                                            
REHABILITACJA ZA FA CUP. POGROM W BURNSLEY. NIESAMOWITA SKUTECZNOŚĆ!


          Mecz wyjazdowy, miał być możliwością rehabilitacji, za FA CUP, choć cięzko tu mówić o stracie zaufania, bo przeciwnik był naprawdę mocny i niewiele zabrakło a Boro, wygrało by ten mecz. Barnsley miało nóż na gardle, bo przegrywając ten mecz, praktycznie stało się faworytem do spadku z nPOWER.

          Od samego początku do ataku ruszyli jak uderzeni piorunem piłkarze Boro. Mimo sporej dominacji na boisku, sytuacji bramkowych mieliśmy jak na lekarstwo. Dopiero w po 20 min kapitalne podanie za obronę daje młodziutki Williams, i Martin kończy to wolejem... 0-1... Od tego momentu ataki gości przybierały na sile ale dobrze broniąca się ekipa gospodarzy dawała sobie radę. Kiedy sędzia zakonczył I połowę widać było ulgę na twarzach piłakrzy Barnsley. Nie spodziewali się tak dużego tempa ze strony Boro.

          II cześć spotkania, można skwitować, co się odwlecze... itd... bramka wisiała w powietrzu tylko brakowało ostatniego podania albo wykończenia. Jednak wystarczyło trochę cierpliwości i w końcu po ładnym odzyskaniu piłku znowu Williams podaje do niepilnowanego Halliday'a a ten potężnym strzałem z 25 metrów pokonuje bezradnego Preece'a. Po tym ciosie Barnsley przestało wierzyć w dobry wynik i przestało też grać. Konsekwencją tego była przepiękna bramka Thomsona, która dała 3 i ostatniego gola w tym meczu. Dzięki postawie Boro, kibice mogą spać spokojnie bo zespół wyrasta na faworyta do awansu!

ZAWODNIK MECZU


WILLIAMS 8.0
(2 asysty w meczu 18 latka robią wrażenie)
Składy

Staty

Wyniki po 16 kolejkach

Tabela po 16 kolejkach




Podsumowanie


<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=87c77d37ea2250851d70fa51dce8771f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=87c77d37ea2250851d70fa51dce8771f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Zapowiedź ostatniej kolejki rundy wiosennej nPOWER



      Hull City... Ekipa, która ma coś w sobie i potrafi postraszyć. Na pewno do tego spotkania podejdą na pełnym skupieniu bo od wyniku meczu może zależeć ich awans do Premier League. Aktualnie zajmująca 2 miejsce ekipa Boro jest faworytem spotkania ale Hull jak wiemy musi wygrać mecz by zbliżyć się chociaż trochę do 4 miejsca. Czy ostatni mecz kolejki pokaże siłę Lwów i staną się głównym faworytem do wygrania nPOWER? Wszystko przed nami.

Typ Vhg:

1-1

Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship NA ŻYWO!!!!
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 30, 2011, 01:17:53 »
Nie daliście Barnsley szans w tym meczu. Byliście dużo lepszą drużyną od nich i zasłużenie wygraliście. Myślę, że Hull nie sprawi wam problemu.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship NA ŻYWO!!!!
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 30, 2011, 01:24:31 »



SPEKULACJE TRANSFEROWE. WYCIEKŁA LISTA SCOUTINGU! LEO WŚCIEKŁY!

Trener Boro, Leo Beenhakker, po tym jak odmówił rozmowy na temat transferów, dostał niemiłą niespodziankę od dziennikarzy. Ekipa Boro News dotarła do Scout'ów, którzy podzielili się informacjami dotyczącymi transferów na rundę wiosenną. Może nie są to do końca planowane ruchy transferowe ale na pewno tymi piłkarzami interesują się trenerze Lwów. O transferach rozmawialiśmy ze Scoutem Tomem Hitt'em:


BN: Aby awansować do PL, potrzebujecie większej ilości zmienników na każdej z pozycji. Planujecie jakieś ruchy w zimowym okienku?

TH: Przyglądamy się kilku piłkarzom. Conajmniej 3 z nich bardzo chciałby widzieć w swoich szeregach Leo. Wiem, że nie lubi jak się głośno mówi o niepotwierdzonych transferach ale musi zrozumieć, że kibice uwielbiają żyć plotkami. Kilku z tych piłkarzy może wywołać sporą dyskuję  w środowisku piłkarskim.

BN: W takim razie na których pozycjach będziecie szukać wzmocnień?

TH: Z pewnością linia obrony jest najbardziej potrzebna, byśmy mogli rotować składem. Na dzień dzisiejszy z tego co wiem, mamy problem z obsadzeniem skrzydeł na tyłach i moja w tym głowa by takich piłkarzy dostarczyć Leo.

BN: Czy jest szansa zobaczyć listę potencjalnych transferów?

TH: Rozmawiałem na ten temat z Leo. Wyraził zgodę proszę: Zawodnicy jakimi się intersujemy to:


Belmonte (Siena) - 24 l. prawy obrońca. Przyglądamy się mu od 2 lat. Wydaje nam się, że przydałby się drużynie do rotacji z Hoyte.


Bungert (FSV Mainz) - 24 l. środkowy obrońca. Wysoki pewny siebie, bardzo dobrze komunikuje się z bramkarzami. Nasz nr. 1 na liście życzeń.


De Laet (Norwich) - 22 l. lewy obrońca. Piłkarz pierwszego składu Norwich. Ciężko będzie go pozyskać ale spróbujemy wykorzystać brak chęci dla podwyżki dla
tego piłkarza. Bardzo przyszłościowy zawodnik.


Fahey (Birmingham) - 28 l. wysunięty pomocnik. Taki rozgrywający to skarb. Doświadczony, dokładny i nie doceniany w Birmingham. Bardzo chcielibyśmy go zobaczyć u nas.


Walsh (Swansea) - 19 l. lewy obrońca. Świetnie zapowiadający się młody obrońca. Aktualnie Swansea ma przesyt na ten pozycji i mamy nadzieję, że puszczą nam Walsha za nie duże pieniądze.


Victorino (Cruzeiro) - 28 l. środkowy obrońca. Doświadczony Urugwajczyk. Ma obycie w nPOWER. Był na wypożyczeniu w Cardiff. Zaliczył dobry sezon. Sam jest bardzo zainteresowany dołączeniem do nas.


Morais (S.C. Corinthians) - 26 l. wysunięty pomocnik. Doskonała alternatywa przy absencji Zemmamy i Baileya. 3 rozgrywający jest potrzebny. Warto mieć go w zespole.


McShane (Hull City) - 25 l. środkowy obrońca. Mój ulubieniec. Jestem fanem jego talentu i za wszelką cenę będę go chciał widzieć na Riverside. Leo musi się  zgodzić!


McCartney (Leeds United) - 30 l. lewy obrońca. Raczej bez szans na transfer ale taki piłkarz by nam całkowicie zmienił oblicze ataków z lewej strony. Kapitalnie się podłącza pod akcje.


Jebbour (Stade Rennais) - 20 l. prawy obrońca. Przyszłościowy zawodnik. Bardzo szybki. Doskonale czuje się w klepce. Bardzo dobry zmiennik.
Roger Guerreiro (A.E.K) - 29 l. wysunięty pomocnik. Talentem Rogera zafascynowany jest Leo. Bardzo by chciał znów z nim pracować. Taki rozgrywający mógłby nam bardzo pomóc w skuteczności. Dysponuje świetną techniką. Niestety sporo kosztuje.


Cała ta sytuacja nie mogła pozostać bez komentarza Leo:



" Nie powiem, żebym był szczęśliwy, że Tom opublikował wam listę ale z drugiej strony może i ma racje. Kibice mają prawo wiedzieć, kogo chcemy sprowadzić do drużyny. Mogą przyglądać się zachowaniu takiego zawodnika i pomóc nam w podjęciu decyzji. Szukamy piłkarzy dobrych i wartościowych a nie tylko najemników. Chcemy stworzyć historię! "

Oto lista potencjalnych transferów:

Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship NA ŻYWO!!!!
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 30, 2011, 04:02:36 »
17 kolejka nPOWER




0-0
                            
        
Bramki:

                                                      
                                                                            
CIĘŻKI MECZ NA KC STADIUM. TYGRYSY ZATRZYMUJA BORO. KONIEC RUNDY, BORO NA 1 MIEJSCU!!!


          Spotkanie z Hull miało dać odpowiedź, czy zespół z KC Stadium, może jeszcze liczyć się w walce o awans do angielskiej ekstraklasy. Zwycięstwo zapewniły by im zbliżenie do 4 lokaty i rozbudziło nadzieje w sercach piłkarzy jak i kibiców. Porażka oznaczałaby koniec marzeń o PL. Remis bardzo utrudniał by sytuacje ale matematyczne szanse nadal by istniały. Okazuje się, że tak szybko nie zakończą gry w nPOWER.

          Leo, na to spotkanie dokonał kilku roszad w składzie. Sporo zawodników dostało już wolne, także w pierwszej 11 zobaczyliśmy np. Khalifę, Halliday'a czy Bates'a. Również ustawienie 4-5-1 było spowodowane tym, że ostatnio taka taktyka przyniosła aż 3 gole. Mecz rozpoczął się bardzo ambitnie i widać było, że jedna jak i druga ekipa zrobią wszystko by w tym spotkaniu wygrać. Wymiana ciosów była pasjonująca. Raz po raz ataki przerywane były świetnymi przechwytami lub kapitalnymi paradami bramkarskimi. Niestety całą pierwszą połowę nie zobaczyliśmy goli i z wielką nadzieją na powtórkę z rozrywki czekaliśmy na II połowę.

             II część tego widowiska, niestety obfitowała już w faule i chamskie zachowania obydwu ekip. Mimo utrudniania życia przez piłkarzy Hull, zawodnicy Boro próbowali tworzyć sobie szanse. Niestety po 70 min widać było, że drużyny nie wytrzymały tempa tego szalonego spotkania i mecz zrobił się strasznie pozycyjny. Coraz rzadziej piłkarze podchodzili do pola karnego i większość gry toczyła się w środku boiska. Każdy faul to była okazja do poleżenia na murawie i odzyskania sił. Niestety końcówka również była mało ciekawa i spotkanie zakończyło się podziałem pktów.

ZAWODNIK MECZU


McShane 6.5
(Zatrzymał ataki Boro. Największy pracuś na boisku)
Składy

Staty

Wyniki po 17 kolejkach

Tabela po 17 kolejkach




Podsumowanie I rundy nPOWER, wywiad z Leo i cpt drużyny McManusem.



Witam Panów serdecznie. Za nami koniec rundy jesiennej. Dobre występy kapitalna passa bez porażki i 1 miejsce. Czy można chcieć czegoś więcej?

Czy można? Oczywiście, że można :) Chociażby nadal nie mogę odżałować pecha w meczu z Chelsea, kiedy półfinał był na wyciągnięcie ręki. Widziałem chłopaków po tym meczu, jak obwiniali się za tą porażkę. Nikt nie chciał wtedy ze mną rozmawiać. Gdyby nie capitan zespołu pewnie bym nie wiedział co się wtedy działo.[/sup][/sup]

Tak byliśmy podłamani ale zrobiłem wszystko by chłopcy nie czuli się winni. Przeciwnikiem była przecież Chelsea. Nikt nie sądził, że postawimy taki opór i że zabraknie dosłownie troszkę szczęścia do awansu. Jestem zadowolony, że chłopaki zrobili wszystko by ten mecz wygrać.


W takim razie, pozwolę sobie zapytać jakie są plany na przerwę w zimowym okienku i czy jesteście gotowi na walkę o Premier League?

Zdecydowanie tak. Potrzebujemy kilku transferów by poczuć się jeszcze bardziej pewnie i wkroczyć do BPL, z szansami na środek tabeli już w 1 sezonie. Nie zamierzam walczyć o utrzymanie, jak większość klubów. Naszym celem będą eliminacje do Ligi Europejskiej i jestem świadomy tego, że to zadanie będzie niezwykle trudne ale wierzę w moich chłopców, którzy naprawdę starają się i nie zawodzą mnie jak na razie.


Bardzo mi miło, że trener widzi nasze postępy i chce mierzyć tak wysoko. Myślę, że zespół jest gotowy by powoli wkraczać na salony angielskiej piłki. Pokazaliśmy to przecież ogrywając Fulham, które trzyma się właśnie blisko strefy el. LE. Myślę, że klub da radę sobie ze wszystkimi przeciwnościami jakie napotka.


Widzę, że kapitan, wypowiada się bardzo bezosobowo. Toteż chciałbym zadać pytanie na temat transferów. Ostatnio wyciekła lista Scout'ów. Czy ta powściągliwość świadczy o tym, że najlepszy obrońca Boro odejdzie w tym okienku?

Mam ważny kontrakt z Boro i zrobię wszystko by go wykonać. Nie ukrywam, że kontaktowało się z moim agentem włoskie Napoli, lecz z tego co wiem, zaproponowali za mało by klub mógł mnie puścić. Szanuję decyzję ale wolę się ubezpieczyć. To dopiero początek zimowej karuzeli. Jeśli, klub dostanie odpowiednią ilość gotówki za pewne będę od lutego piłkarzem innej drużyny.

Tak to prawda. Otrzymaliśmy ofertę od Napoli w wysokości 2 mln eur. Kwota ta w żaden sposób nie satysfakcjonuje nas i nie będziemy prowadzić żadnych rozmów o sprzedaży McManusa jeśli cena nie będzie nas zadowalać. Jest jeszcze dużo czasu. McManus ma szansę odejść i się rozwijać. Oczywiście nie będziemy zatrzymywać go na siłę i pozwolimy mu na transfer jeśli tylko któraś z ekip zapłaci za niego tyle ile naprawdę jest wart.

W takim razie ostatnie pytanie już stricte do samego trenera. Co z transferami dla Boro? Okienko zimowe raczej spokojnie, czy ta lista Scoutingowa jednak będzie realizowana?

Nie lubie rozmów na temat transferów kiedy tak naprawdę nic nie wiadomo. Oczywiście musimy wzmocnić naszą obronę, bo czeka nas wyczerpująca II runda. Potrzebujemy 2,3 piłkarzy i myślę, że więcej nie będziemy kupować. Pozycje do obsadzenia to przede wszystkim zmiennicy w linii obrony. Komu zostanie przedstawiona oferta tego jeszcze nie wiemy. Przed nami dużo czasu. Na pewno będziemy prężnie działać.


<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=87c77d37ea2250851d70fa51dce8771f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=87c77d37ea2250851d70fa51dce8771f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Zapowiedź 18 kolejki nPOWER


REJESTRACJA lub LOGOWANIE


      Rewanżowe spotkanie z Blackpool na własnym stadionie to na pewno gratka dla kibiców M'Boro. Pierwszy mecz, jak pamiętamy, zakończył się zwycięstwem Lwów, które strzałem w 90' zapewniły sobie 3 pkt. Czy ekipa spadkowicza Premier League jest w stanie zatrzymać zmierzające do awansu M'Boro? Oby nie!

Typ Vhg:

2-0
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship NA ŻYWO!!!!
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 30, 2011, 04:08:00 »
25 dni do końca okienka


Jak podaje francuska gazeta "La Renn", 20 letni Jebbour odszedł za 350 tys. eur do Heracles. W takim wypadku, transfer do Boro jest już niemożliwy.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship NA ŻYWO!!!!
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 30, 2011, 10:07:10 »
Burnley poległo, nie miało absolutnie nic do powiedzenia.
ależ masz długą listę celów, ciekawe ile Leoś zrealizuje.
na zakończenie rundy remis? mecz bez historii, ważne jest to, że liderujesz na półmetku.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship NA ŻYWO!!!!
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 30, 2011, 10:49:22 »
Dokładnie. 8 niewygranych spotkań na 17.... Nie zapowiadało tak dobrej pozycji. Sam jestem zaskoczony :)
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Durothil

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship NA ŻYWO!!!!
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 30, 2011, 11:36:41 »
Patrzę, że masz zamiar zaszaleć w oknie transferowym ;) Oby się udało :D

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship NA ŻYWO!!!!
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 30, 2011, 12:11:56 »
20 dni do końca okienka



OFICJALNIE



 Złożono ofertę w wysokości 3.5 mln euro za McManusa. Włodarze Boro dostali 3 dni na rozważenie tej propozycji. Podobno nie jest to ostatnie słowo.



OFICJALNIE


Złożono ofertę 150 tys. za Walsha zespołowi Swansea. 18 latek wyrażał chęć dołączenia do ekipy z Riverside. Czy ta kwota satysfakcjonuje włodarzy klubu z Premier League? Na pewno chcieli go wypożyczyć ale czy sprzedawać?



NIEOFICJALNIE:

Podobno Fahey, pojawił się w Middlesbrough by negocjować warunki kontraktu. Czyżby rozgrywający miał dołączyć do ekipy z Riverside?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2011, 12:13:55 wysłana przez pentoza133 »
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship NA ŻYWO!!!!
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 30, 2011, 12:13:19 »
McManus to dobry obrońca, nie sądzę, aby jego sprzedaż była dobrym posunięciem.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship NA ŻYWO!!!!
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 30, 2011, 12:26:19 »
Dobry wiem, ale jak dostaniemy za niego dobrą cenę, to myślę, że będzie trzeba go puścić. Niech się rozwija. W to miejsce w razie czego kupimy innych. Ale tak jak mówie. Musi mnie satysfakcjonować cena.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 30, 2011, 13:12:29 »
17 dni do końca okienka



OFICJALNIE (4.300.000)



 Włodarze Napoli nie poddają się i po odrzuceniu oferty przez M'Boro, postanawiają dać za Szkockiego zawodnika 4.300.000 mln eur! Tak duża kwota może się spodobać i być może już niedługo McManus opuści Riverside!!!



OFICJALNIE


Po odrzuceniu 1 oferty za Walsha, właściciele klubów dogadali się co do kwoty i za 240.000 euro, Walsh ma przejść do klubu z M'Boro!!!

OFICJALNIE



Zespół przy nasilających naciskach Napoli, decyduje się na złożenie oferty za środkowego obrońce FSV Mainz. Kwota transferu opiewać ma na 1.000.000 eur. Podobno Mainz nie chce rozmawiać o kwotach niższych niż 3 mln eur ale dodatkowo mają dołożyć do tego, prawego pomocnika Martina, który nie dogadał się z klubem co do podwyżki i wielce prawdopodobne, że będzie musiał za darmo odejść z klubu jeśli w tym okienku nie uda się go sprzedać.

NIEOFICJALNIE:

Jak podaję angielskie media. Na dniach ma zostać przedstawiony nowy środkowy obrońca i nie jest to Bungert! Czyżby oferta za zawodnika Mainz miała być tylko zasłoną dymną?
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Super_Mario

  • Gość
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 30, 2011, 13:23:53 »
Ciekawe spekulacje transferowe, zwłaszcza Walsh ze Swansea. Na pewno poradzi sobie w Boro.

Z Napoli nie negocjuj bo to są "żyły" :D J jak widzę Napoli, to od razu kończę negocjacje. Kupować graczy to by brali, ale sprzedać jakiegoś (nawet choćby rezerwowego)...

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 30, 2011, 13:46:00 »
Jak nie dadzą dobrej ceny to im podziękuje of course
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Saidex

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location: Konin
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2010r.
  • Visca el Barca <3
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 30, 2011, 13:50:59 »
Szczerze mówiąc znam tylko McManusa jednak myślę, że Walsh i i ten obrońca z Mainz będą dobrymi transferami

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 30, 2011, 14:00:39 »
Nie wiem czy sprzedaż McManusa to taki dobry ruch. Oby młodych graczy nie znam.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 30, 2011, 15:01:23 »
14 dni do końca okienka



OFICJALNIE MCMANUS W NAPOLI



    Koniec Sagi transferowej z McManusem! Włodarze klubów dogadali się co do ceny i transfer opiewający na kwotę ponad 5 mln euro satysfakcjonuje obydwie strony! Na temat transferu wypowiedzieli się Leo i sam (były już) kapitan Boro:

Leo: Spodziewałem się, że od nas odejdzie. Zawodnik, który ma ostatni dzwonek by wypłynąć na szerokie wody. Niestety nie zagwarantuję mu, że za rok będzie grał w LM czy chociażby w LE. Zwycięstwo w FA CUP miało dać tę szansę i wiedziałem, że jeśli odpadniemy to dni naszego kapitana będą policzone. No cóż taka jest współczesna piłka. Życzymy mu szczęścia. Na pewno doświadczenie z angielskich boisk będzie procentowało w Napoli.

McManus: Ciężko, będzie mi się rozstać z chłopakami ale tak to już jest w życiu, że chcemy się rozwijać. Napoli zapewnia mi występy w fazie pucharowej LE już w tym sezonie. Może nie w 1 składzie ale mam obiecane kilka minut w każdym z meczów. Wiem, też, że jesteśmy na dobrej drodze i moja nieobecność w klubie pozwoli powalczyć młodym piłkarzom o moją pozycję. Dziękuje kibicom, którzy mnie wspierali i życzę sukcesów w świetnym klubie, który na zawsze pozostanie w moim sercu.



OFICJALNIE


Walsh na testach w Boro.

OFICJALNIE



Mainz odrzuca ofertę za swojego piłkarza. Cena zaporowa to 8 mln eur. Zespół z Riverside nie jest w stanie dać więcej niż 3 mln więc Bungert nie dla nas!!!

NIEOFICJALNIE:



Włodarze klubu, przewidując brak chęci sprzedania Bungerta, podobno zaproponowali 500.000tys. euro za obrońcę Cruzeiro, Victorino. 
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship TRANSFERY!!!!
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 30, 2011, 15:01:23 »