Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235290 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!

Finał Ligi Mistrzów



Real Madryt 3-2 Manchester City

34' Ronaldo, 62' Kaka, 73' Ronaldo (Ganso) - 12' Nasri, 76' Adam Johnson

7' Pepe


Królewscy po nie zwykle zaciętym boju wygrali w finale ligi mistrzów z Manchesterem City 3-2 (1-1). Spotkanie zaczęło się dla Królewskich nie najlepiej, bowiem przegrywali już od 12 minuty, jednak Real w swoich szeregach ma takiego gracza jakim jest Ronaldo, który brał udział przy wszystkich trzech bramkach tego spotkania. Portugalczyk znów stawił czoło danemu mu zadaniu i dzięki niemu Real może cieszyć się, że powraca na szczyt piłki europejskiej.

12min. - Piłkę w pole karne centruję bodajże Adam Johnson, jednak jego dośrodkowanie było dość złe, bowiem poradził sobie z nim Varane, który wybił piłkę głową. Futbolówka poleciała dość nie fortunnie bo trafiła do Nasriego, a ten strzałem z pierwszej piłki dał prowadzenie " obywatelom ".

34min. - Akcję zaczyna Ganso. Brazylijczyk od razu podał do Ronaldo, a ten przyjął i oddał mocny strzał na bramkę. Piłkę, jednak zdołał wybronić Hart, jednak ta znów wróciła do Ronaldo, a ten tym razem bez wahania trafia bramkę. I ten mecz znów zaczął się od początku.

62min. - Kaka zagrywa do Ronaldo. Portugalczyk minął obrońcę rywala i oddał mocny strzał. Piłka leciała tak mocno, że " przedziurawiła " ręce Harta. Gdyby nie Kaka piłka minęła by się z bramką. Brazylijczyk był tam gdzie być powinien i tylko dołożył nogę i trafił bramkę dającą prowadzenie " Królewskim ".

73min. - Mamy rzut z autu. Piłkę wędruję do Ganso, a ten wchodzi z nią w pole karne. Po minięciu dwóch rywali dogrywa do Ronaldo, a ten z dość ciężkiej pozycji trafia bramkę. Przy tym golu piłka odbiła się jeszcze od obrońcy co mogło trochę zmylić bramkarza Manchesteru.

76min. - Dobra piłkę z środka pola dostaje Nasri po czym wychodzi sam na sam z Casillasem. Francuz próbował minąć Hiszpana, jednak ten się nie dał i musnął piłkę w bok pola karnego. Tam znalazł się Adam Johnson, który trafił piłkę już do pustej bramki. Trafienie te, jednak nie dało nic Manchesterowi.

Królewscy także powracając na fotel lidera piłki europejskiej. Mecz ten był dość ciekawy i myślę, że godny oby tych ekip. Królewscy kończą ten sezon z dwoma trofeami. Jedynym czego można żałować to brak zdobycia Copa Del Rey, jednak Liga oraz Liga Mistrzów to dwa najważniejsze trofea sezonu.




Strzelcy oraz asystenci Ligi Mistrzów.





Wydanie: 40.

Wypowiedzi graczy oraz samego Jose Mourinho po meczu.


Cristiano Ronaldo - Całą drużyna pracowała na ten sukces cały sezon i jak widać ciężka praca daje efekt. Cieszę się, że po tak długiej przerwie taki klub jak Real znów jest najlepszym klubem w Europie. Dzisiejsze spotkanie było dość ciężkim meczem. Manchester City pokazał, że jest już drużyną kompletną i trochę nas postraszył. Mój dzisiejszy występ uważam, że mógł się podobać trafiłem dwie bramki, ale gdyby nie moi koledzy z boiska to na pewno by tych bramek nie było.

Ricardo Kaka - To było bardzo zacięte spotkanie. Rywal dziś był bardzo dobrze przygotowany, ale my jak widać byliśmy lepsi. Dziś nasz lider zespołu jakim bez wątpienia jest Ronaldo pokazał, że warto na niego stawiać. Trafił dwa gole, które przyczyniły się do zdobycia tego trofeum. Ja z moje występu również jestem zadowolony. Trafiłem bramkę, która również była dość ważna. Cały ten sezon był bez wątpienia moim najlepszym w Realu. Mam nadzieję, że przyszły będzie jeszcze lepszy.

Jose Mourinho - Tego meczu obawiałem się najbardziej. Manchester City w całym sezonie i na każdym szczeblu rozgrywek grał na prawdę dobry futbol. Dziś również zagrali z nami bardzo dobre zawody, jednak moi podopieczni wiedzieli o co walczą i zagrali jeszcze lepiej. Teraz przed nami kilka tygodni wolnego, a potem znów zaczynamy sezon. Sezon zaczynamy znów od mocnego punktu, bowiem gramy Super Puchar Hiszpanii z Barceloną.


Zwycięzca: Real Madryt

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
no ladnie, takie spotkanie w finale lm to naprawde duze wydarzenie, bo juz od dawna w finale tych rozgrywek nie padlo az 5 bramek, dlatego trzeba przyznac ze to zwyciestwo dla was mialo duze znaczenie, brawo i gratulacje za kolejne trofeum.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
No i udało wam się zdobyć kolejne trofeum w tym sezonie mecz był bardzo wyrównany na szczęscie Ronaldo był jak zwykle w świetnej formie i do spółki z Kaką udało im się strzelić 3 bramki.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!

Wydanie specjalne

Podsumowanie sezonu 2011/12.


Ilość rozegranych spotkań: 60.

Wygrane spotkania: 45.

Przegrane spotkania: 7.

Zremisowanie spotkania: 8.

Strzelona bramki (liga): 105.

Wpuszczone bramki (liga): 47.

Strzelona bramki (liga mistrzów): 37.

Wpuszczone bramki (liga mistrzów): 12.

Strzelone bramki (puchar): 30.

Wpuszczone bramki (puchar): 16.

Razem: 172 bramek strzelonych oraz 75 wpuszczonych

Średnia: Bramki strzelone: 2,8 na mecz. Bramki wpuszczone: 1,25 na mecz

Statystyki poszczególnych graczy.

* - zawodnik grał od drugiej rundy sezonu.

Statystyki ligowe (Hiszpania):


Statystyki ligowe (Świat):

Anglia


Francja


Włochy


Holandia


Portugalia


Niemcy


Druga liga hiszpańska


Zdobyte trofea

Liga Mistrzów
Real Madryt 3-2 Manchester City

Liga Europy
PSG 0-0 (4-2 po karnych) Stuttgart

Super puchar Europy
Barcelona 2-1 Porto

Klubowe Mistrzostwa Świata
Barcelona 2-0 Boca Juniors

Jose Mourinho o minionym sezonie.


" To był dla nas bardzo dobry sezon. Od początku pracowaliśmy na to, aby znaleźć się teraz, gdzie własnie jesteśmy. Zdobyliśmy dwa trofea w tym jedno, które temu klubowi naprawdę bardzo brakowało. Cieszy mnie, że dużo trafiamy bramek strzelone aż 172 bramki robią wrażenie. Patrząc także na grę poszczególnych graczy także jestem zadowolony. Dobry sezon ponownie zagrał Ronaldo, który zdobył aż 54 bramki czym samym pobił swój własny rekord o jedną bramkę. Co do innych graczy to też jestem zadowolony. Cieszy mnie, że każdy napastnik strzelił ponad 15 goli. Gracze z pomocy również zagrali dobry sezon. Ogólnie cała drużyna zagrał bardzo dobrze. Myślę, że piłkarze nie mają co narzekać na brak gry, bowiem wszyscy grali po dość wiele no chyba, że młodzicy, którzy dostawali swoje szanse w łatwiejszych meczach. Teraz przed nami kolejny sezon. Do zdobycia mamy aż 6 trofeum także myślę, że uda nam się to zrobić. O dwa pierwsze powalczymy już na początku sezonu. Pierw zagramy w Super Pucharze Hiszpanii z Barceloną, a potem w Super Pucharze Europy z PSG ".

Ronaldo o swojej postawie po zakończonym sezonie.


" Miniony sezon był dla nas czymś bardzo dobrym. Spotkania, które graliśmy, a graliśmy ich bardzo dużo to wiele nas nauczyły. Ciężko pracowaliśmy cały sezon na to, aby wygrać ligę oraz ligę mistrzów. Teraz gdy już to osiągnęliśmy jesteśmy bardzo zadowoleni za cała włożona praca nie poszła na marne. Jeżeli chodzi o mnie to jestem zadowolony z tego sezonu. Dostałem szansę na grę aż 53 razy i chyba bardzo dobrze to wykorzystałem co świadczą moje strzelone bramki, ale tutaj to się aż tak bardzo nie liczy. Liczy się to, że drużyna odnosi sukcesy. Ja jako piłkarz Realu ciesze się z każdego zdobytego gola czy to prze zemnie czy to może innego gracza z boiska. Teraz przed nami kolejny długi sezon. Cel na niego jest prosty - Wygrać wszystko co się da, ale czy tak się stanie to nie wiemy my na pewno będzie o to pracować i starać się ze wszystkich sił ".

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2011/12. |
« Odpowiedź #404 dnia: Listopad 26, 2011, 19:58:18 »
no ten sezon byl naprawde niesamowity dla realu, zdobyliscie az 172 gole, co robi duze wrazenie i wzbudza szacunek brawo! co do kolejnego sezonu to zycze wam zdobycia wszystkich 6 trofeów, powodzenia.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2011/12. |
« Odpowiedź #405 dnia: Listopad 26, 2011, 21:27:59 »
Gratuluje zwycięstwa w finale LM, no,ale nie spełniłeś mojej prośby, czyli nie cyknąłeś screenu z finału LE.
Na pewno zrobienie tabeli podsumowującej sezon musiało być czasochłonne, tylko powiedz(o ile dobrze widzę) czemu Marcelo oceniło na 6.0 ;D ??
Z innych lig: na pewno nieobecność w LM Chelsea i Manchesteru może być dużym ubytkiem.Czuję,że te dwie ekipy zagrają w finale przyszłorocznej LE.Ciekawe jak Aston Villa poradzi sobie w LM.
Powodzenia w Superpucharze i zajrzyj do mnie w wolnym czasie ;D.
 
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2011/12. |
« Odpowiedź #406 dnia: Listopad 27, 2011, 10:52:25 »
Wspaniałe podsumowanie. Te statystyki robią wrażenie. Byliście tak blisko pobicia rekordu z czasów Toshack'a. brakło raptem 3 bramek. Ronaldo ile bramek. Bardzo bardzo dużo. U mnie to Di Maria (o dziwo) więcej strzela. Zadziwiająca, wspaniała pozycja The Villans. Czekamy na kolejny sezon :)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2011/12. |
« Odpowiedź #407 dnia: Listopad 27, 2011, 12:31:34 »
Świetne podsumowanie sezonu :) Gratuluje od razu zdobycia mistrzostwa La Liga po bardzo ciężkim wyścigu gdzie liczyły się dwie ekipy..Barcelona i Real.  Statystyki są świetne, trochę dużo straconych goli na na Mourinho ale może w następnym sezonie trochę bardziej defensywna taktyka i będzie lepiej ;)
Powodzenia ;)

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2011/12. |
« Odpowiedź #408 dnia: Listopad 27, 2011, 12:39:24 »
Podsumowani świetne,macie za sobą bardzo udany sezon zwycięstwa w CL,i lidze szkoda że nie udało wam się zdobyć potrójnej korony ale może uda się w następnym sezonie,jeśli chodzi o graczy to szczególnie na uwagę zasługują strzeleckie popisy Ronaldo,który strzelił aż 54 bramki.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2011/12. |
« Odpowiedź #409 dnia: Listopad 27, 2011, 20:19:36 »
Dawno mnie nie było a dość sporo się działo..

Widzę końcówka sezonu w Twoim wykonaniu bardzo udana.. Wywalczone mistrzostwo Hiszpanii zapewne ucieszyło kibiców. Jednak to mistrzostwo nie cieszy tak bardzo jak wygrania Ligi Mistrzów po 10 latach(jak się nie mylę). Bez wątpienia można powiedzieć że sezon udany i praca "The Special One" przyniosła bardzo wielu radości.. Nie powiem że szkoda jedynie Copa del Rey, w którym uległeś w finale Barcelonie. Widać wygrali puchar pocieszenia.. Przeglądałem właśnie statystyki i średnia 2,8 bramki na mecz zrobiła na mnie ogromne wrażenie. 172 bramki strzelone w całym sezonie coś niebywałego..
Tak jak pisałem wyżej sezon uważam za bardzo udany i pewnie to początek powrotu Królewskich na "salony" i kolejne trofea to kwestia czasu..

Tak se przeglądam i normalnie jestem w szoku. Mianowicie chodzi o Ligę Angielską, gdzie 2 miejsce zajęła Aston Villa i dopiero 7 Manchester United. W reszcie lig nie zauważyłem jakiegoś zaskakującego wyniku..
Może jeszcze jedynie rzucać w oczy Wolfsburg i jego wicemistrzostwo.. Chodź nie powiem zespół "Wilków" niedawno był nawet mistrzem. Także taki wynik Wolfsburga mógł się zdarzyć.


Ok postarałem się skomentować bo w tygodniu robię po 10-16 godzin dziennie także mało kiedy mam okazję coś podglądnąć. Na pewno będę śledził dalej karierę bo jest ciekawie i dużo się dzieję.. Komentować postaram się jak tylko znajdę chwilę i okazję.. Pozdroooo i graty za zdetronizowanie Barcelony !!!

Offline Pac_Man

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2011/12. |
« Odpowiedź #410 dnia: Listopad 27, 2011, 20:28:59 »
Powiem tak. Podsumowanie jest ekstra. Nie wytykam żadnych błędów bo to się zdarza nie jednemu informatykowi. Ale za estetykę powinieneś dostać 10/10

No i wreszcie ten finał no i wygrany. Sezon można zaliczyć do jak najbardziej udanych. Transfery wykonałeś bardzo dobre, widzę samych młodzików z czego widzę że chcesz odmłodzić skład. No i Ronaldo jak zawsze w świetnej formie...aż 54 bramki. Niezły bilans.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Podsumowanie sezonu 2011/12. |
« Odpowiedź #411 dnia: Listopad 27, 2011, 23:09:17 »
Po pierwsze chciałbym wam bardzo podziękować za to, że prze ten ponad miesiąc bo tyle właśnie trwał pierwszy sezon śledziliście moje dokonania oraz godnie je komentowaliście. Po drugie chciałbym podziękować za tak dobre wynik w ankiecie. Szczerze mówiąc, aż takich to się nie spodziewałem. Przede mną kolejny dość długi sezon, który za pewno skończy się przed, a może po świętach. Także myślę, że wasze zainteresowanie karierą nie zmaleję, a ja będę miał duże powody do satysfakcji :).

Wydanie specjalnie

Wieści przed sezonem.

Krótki wywiad z Jose Mourinho.


Witam. O pierwsze co zapytam to jak minęły panu wakacje.

Witam również. Wakacje? Jak to wakacje. Spędziłem je głownie z rodziną, bowiem los trenera jest taki, że czasu na rodzinę zbyt wiele niema. Jednakże myślę, że gdy zawsze jesteśmy razem są to bardzo mile spędzone chwile.

A co pan powie o formie zawodników? Nie długo przecież jest już pierwsze starcie o pierwsze trofeum.

Zawodnicy mają się dobrze. Ich forma wcale nie spadła co do ubiegłego sezonu, ba nawet można powiedzieć, że jeszcze wzrosła. Przez te kilka tygodni zawodnicy oczywiście mieli czas dla siebie oraz swoich bliskich. Od kilku dni zaczęły się już treningi i da się zaobserwować, że piłkarze nie wypadli ze swojego rytmu.

Nie odniósł się pan do wspomnianego przeze mnie meczu. Tak więc?

No tak czekają nas teraz dwa ciężkie mecze w odstępie trzech dni. Jest to pierwsza okazja na zdobycie trofeum. Ten dwu mecz tak na prawdę pokaże na co nas stać, a na co stać rywali. Mam nadzieję, że zagramy ten dwu mecz z Barceloną lepiej niż miało miejsce to poprzednio. Wtedy wygraliśmy w dwu meczu, jednak jak wiemy zadecydowały o tym gole strzelone na wyjeździe.

Liga zbliża się już wielkimi krokami, także jak pan ocenia szanse swojego oraz innych zespołów?

No już nie wiele pozostało do rozpoczęcia rozgrywek. Co ja tu mogę powiedzieć? Oczywiście my będziemy starać się walczyć o obronienie tytułów. Mam nadzieję, że w tym sezonie do walki o mistrzostwo włączy się więcej drużyn niż bywało to ostatnimi czasy.

A co pan planuję zdobyć w tym sezonie?

Do zdobycia mamy aż sześć trofeum także zdobycie ich było by dla nas czymś bardzo dobrym. Jednak staram się być realistą i wiem, że może być o to bardzo trudne. Dla nas zawsze najważniejsze jest wygranie Ligi Mistrzów oraz Ligi. Inne trofea też są dla nas ważne, także też będziemy o nie walczyć z taką sama determinacją. O pierwsze dwa powalczymy już w sierpniu.

Dziękuję za udzielenie odpowiedzi mi te kilka pytań i życzę sukcesów w nadchodzącym sezonie.

Ja także dziękuje.

Dwójka graczy żegna się z Madrytem.


Dziś także dowiedzieliśmy się, że z ekipą Królewskich pożegnała się dwójka piłkarzy. Są nimi Alvaro Arbeloa oraz Alvarez. Zacznijmy pierw od Arbeloi. Piłkarz ten grywał w Castilli, gdzie wychował się na dobrego stopera. Następnie trafił do pierwszej drużyny Królewskich z której odszedł do Deportivo. W hiszpańskim klubie rozegrał 20 spotkań po czym pojechał do Anglii, aby reprezentować barwy Liverpoolu. Z angielskiego klubu w 2009 roku ponownie trafił do Realu Madryt. Po rozegranych trzech sezonach piłkarz znów się żegna z kibicami oraz kolegami z drużyny. Alvaro odszedł do Sevilli za kwotę 15 milionów euro. Jego odejście na pewno wiąże się z tym, że nie był on podstawowym graczem, jednak nie mógł narzekać na liczbę występów, bowiem w zeszłym sezonie rozegrał 35 spotkań. No cóż nam tylko pozostaję życzyć mu wielu sukcesów w nowym klubie. Kolejny, który odszedł to Alvarez. Piłkarz ten do Realu doszedł w zeszłym sezonie i rozegrał tylko 9 spotkań w tym tylko 4 od pierwszej minuty.. Argentyńczyk trafił jednego gola. Powodem odejścia ja to, że piłkarz ten nie mieścił się nawet w meczowej kadrze.. Alvarez tak jak i Arbeloa odszedł do Sevilli za kwotę 8 milinów Euro. Także po zakończonym sezonie z klubem pożegnał się Pepe, który z powodów osobistych musiał odejść z klubu.

Dwója nowych defensorów na Bernabeu.


Królewscy od ubiegłego sezonu stawiają na młodzież. Inaczej nie było także i tym razem. Jak wiemy w ciągu ubiegłego sezonu Real sfinalizował transfer młodego Francuza jakim jest Sakho. Zawodnik ten miał przyjść na Bernabeu po to, aby godnie załatać dziurę po Pepe. Francuz jest jeszcze młody, ale jest także jednym z najbardziej rokujących młodych defensorów świata. O aklimatyzację trudno mu nie będzie, bowiem w klubie jest kilka Francuzów. Kolejny, który zawitał w Madrycie jest młody Chorwacki defensor jakim jest Vrsaljko. Gracz ten ma 20 lat i reprezentował barwy Dinama Zagrzeb. Do klubu przyszedł za małą kwotę dwóch milionów euro. Jak wiemy zawodnik ten przychodzi po to, aby uczyć się gry na najwyższym poziomie. Miejsca w pierwszym składzie przez najbliższy czas na pewno nie dostanie, jednak miejmy nadzieję, że czas spędzony w Madrycie wychowa go na bardzo dobrego stopera.

Higuain odejdzie?


Gonzalo Higuain od dawna występuję w barwach Realu Madryt, jednak ubiegły sezon może być jego ostatnim. Zawodnik w poprzednim sezonie szans do gry dostał bardzo dużo po aż 42, jednak wypadł najgorzej z trójki napastników. Jak wiemy takie coś miało oznacza pożegnanie się z drużyną. Wiele kibiców bardzo lubi Higuaina i ma nadzieję, że gracz pozostanie w ekipie Realu, jednak o wszystkim zdecyduję szefostwo klubu. Jeżeli Higuain by został to o miejsce w pierwszym składzie walczył by z Benzemą, bowiem Hulk miejsce w pierwszym składzie zapewnił sobie od dawna. Informacja ta nie jest oczywiście przez nic potwierdzona także miejmy nadzieję, że są to tylko plotki..

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Co słychać w klubie przed nadchodzącym sezonem? |
« Odpowiedź #412 dnia: Listopad 28, 2011, 13:46:33 »
Bardzo wyrównany mecz w finale Ligi Mistrzów, oba zespoły bardzo chciały wygrać to trofeum i stworzyło Nam się bardzo ciekawe widowisko. Na szczęście to Wy zagraliście nieco lepiej, macie w swoim składzie Ronaldo i to Wy mogliście wznieść puchar w geście tryumfu. Cieszę się niezmiernie, że w końcu udało się Realowi wygrać LM, pamiętam ostatnie zwycięstwo... Bodajże 2002 rok, za czasów Zidane'a (ahh, ten jego wolej), Figo czy Roberto Carlosa. Wiele osób popadało wtedy "Realomanii" - ja jako dzieciak także. Sentyment pozostał. :D
Bardzo fajne podsumowanie. Na pewno był to dla Was świetny sezon. Szkoda, że nie udało się zwyciężyć w CdR, ale za to utarliście nosa Barcelonie w dwóch sporo ważniejszych rozgrywkach. O to chodziło. Kapitalny sezon Ronaldo, był najlepszy we wszystkim. Oby grał tak dalej.
Odeszło od Was dwóch zawodników, Pepe oraz Arbeloa ale wzmocniliście się szybko, żeby załatać po nich dziurę. O Sakho już pisałem, że to bardzo dobry zawodnik, który może grać już na wysokim poziomie. Gdybym pisał komenta pół godziny wcześniej powiedziałbym, że nie mam pojęcia kto to ten Vrsaljko, jednak natknąłem się na niego szukając jakichś wzmocnień i muszę przyznać, że mocno przykuł moją uwagę. Na pewno jest to ciekawy gracz, w Realu będzie miał świetne warunki do rozwoju. Sądzę, że może być z niego światowej klasy zawodnik.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Co słychać w klubie przed nadchodzącym sezonem? |
« Odpowiedź #413 dnia: Listopad 28, 2011, 14:10:36 »
Wygraliście prawie wszystko i aż szkoda, że Barcelona wyrwała Wam jedno trofeum. Niby nieważne, bo Puchar Króla nie jest tak prestiżowy jak BBVA czy LM, ale mielibyście potrójną koronę. Trudno było, minęło... wygraliście to, co najważniejsze i Wyprzedziliście Barcelonę w lidze i pokonaliście bardzo silną drużynę City w finale CL. Teraz pozostaje pogratulować i życzyć takich samych, jak nie lepszych wyników w zbliżającym się sezonie. Cieszę się, że Mou pomyślał o przyszłości i kupił bardzo rokujących stoperów. Z klubu odchodzą wartościowi zawodnicy jak Pepe i Arbeloa, ale dzięki dobrej polityce szybko znajdą swoich godnych następców. A co do Higuaina, mam nadzieję, że go oszczędzisz ;]

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Co słychać w klubie przed nadchodzącym sezonem? |
« Odpowiedź #414 dnia: Listopad 28, 2011, 14:16:44 »
Z klubem pożegnało się dwóch dobrych obrońców Pepe i Arbolea,ale szybko załatałeś po nich dziurę kupując młodych utalentowanych Sakho i Vrsaljko,mam nadzieję że godnie zastąpią doświadczonych poprzedników.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Co słychać w klubie przed nadchodzącym sezonem? |
« Odpowiedź #415 dnia: Listopad 28, 2011, 15:45:49 »
Niestety nie zagram Super Pucharu Hiszpanii..., ponieważ jak w meczu towarzyskim wczytam zespół z ML to przecież mój rywal czyli Barcelona będzie miał skład wczytany z gry, a tam ma inny.

1. kolejka Ligi BBVA.


Espanyol 1-2 Real Madryt

75' Pandiani (Javi Marquez) - 32' Marcelo (Kaka), 39' Hulk

21' Carvalho


Królewscy o pierwsze trzy punkty walczyli z ekipą z Barcelony i jak się okazało bój ten skromnie wygrali 1-2 (0-2). Spotkanie od początku wyglądało bardzo dobrze dla ekipy Realu. Królewscy dominowali pod każdym względem i tylko nie moc strzelecka uratowała Espanyol przed utratą wielu bramek. W drugiej połowie Real niestety po nie licznej akcji rywala stracił bramkę..

32min. - Królewscy wymieniali między sobą wiele podań po czym Kaka zagrał do będącego na boku boiska Marcelo. Brazylijczyk ruszył do wystawionej piłki i mocno uderzył na bramkę. Piłka nabrała bardzo dobrej rotacji po czym wpadła do bramki, a Marcelo mógł cieszyć się z pierwszego gola w tym sezonie.

39min. - Ronaldo zagrywa piłkę do Benzemy. Ten jednak wiedział, że nie poradzi sobie z dwoma defensorami i zszedł do boku po czym na raty podał do Hulka. Piłka przy podaniu odbiła się jeszcze od obrońcy i zmyliła bramkarz. Hulk tylko dołożył nogę do tego dość dziwnego podania i mógł cieszyć się z bramki.

75min. - Od 60 minuty na środku obrony grał Ramos i to on w 75 minucie popełnił fatalny błąd. Hiszpan przepuścił na czystą pozycję Pandianiego, a ten gdy wyszedł sam na sam z Casillasem trafił honorowego gola dla swej drużyny.

Królewscy może nie zaczynają od jakiegoś mocnego nacisku, ale liczą się pierwsze trzy punkty. Teraz przyjdzie mecz z PSG i miejmy nadzieję, że tam zobaczymy na prawdę bardzo piękny futbol.



Statystyki ligowe




Wydanie: 41.

Cristiano Ronaldo najlepszym gracze ubiegłej edycji Ligi Mistrzów.


Podczas gali gdzie losowano grupy Ligi Mistrzów na sezon 2012/13 wręczono także nagrody dla piłkarzy. Tak więc najlepszym graczem został Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w poprzedniej edycji ligi mistrzów trafił aż 16 bramek i w każdym meczu przyczyniał się do zwycięstwa swojego zespołu. W finale zagrał bardzo dobry mecz, gdzie trafił dwie bramki. A co po otrzymanej nagrodzie powiedział Portugalczyk? - " Jest mi niezmiernie miło, że dziś mogłem odebrać tą nagrodę. Jest to zasługa oczywiście całej drużyny. Koledzy z boiska zawsze mi pomagali przy zdobyciu bramki. Nagrodę tą zawdzięczam całemu klubowi. Teraz czas się skupić już na kolejnych meczach. Mam nadzieję, że w niedługim odstępie czasu wygramy trofeum Super Pucharu Europy ". - zakończył Portugalczyk.

Grupy Ligi Mistrzów 2012/13.


Królewscy podczas losowanie grup ligi mistrzów znaleźli się w grupie A, gdzie zmierzą się z takimi zespołami jak Liverpool, Besiktas oraz CSKA Moskwa. Bez wątpienia najgroźniejszym rywalem będzie ekipa " The Reds ", jednak i pozostałe zespoły mogą sprawić wiele trudów. Jak to już często bywa z ekipami Tureckimi gra się bardzo ciężko, także Królewscy muszą bardzo uważać. Patrząc na poszczególne grupy to za grupę śmierci można uznać grupę E, gdzie spotka się Mistrz Niemiec, druga drużyna ligi angielskiej oraz dwie równie dobre ekipy. Nam tylko pozostaję dopingować Królewskich, żeby w tym sezonie także zdobyli trofeum Ligi Mistrzów.

Higuain odejdzie do PSG za 30 milinów?


Jak wiemy ostatnio mówiło się o takowym odejściu z klubu Gonzalo Higuaina, jednak żaden portal nie mógł tego potwierdzić. Dziś jednak dowiadujemy się z oficjalnej strony internetowej klubu, że ofertę za Argentyńczyka złożył Francuski PSG. Oferta ta opiewa się na 30 milionach euro. Higuain gdyby dołączył do Francuskiego klubu zarabiał by, bowiem aż 8 milionów euro. Klub na potwierdzenie, albo odmowę tego transferu nie ma zbyt wiele czasu, także miejmy nadzieję, że postąpi tak jak będzie uważał za stosowne.

Mam także pytanie do was. Czy sprzedasz Higuaina za 30 milionów była by dobrych ruchem? Proszę o zostawienie opinii w komentarzu.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
trzeba przyznac inauguracyjne spotkanie raczej poszlo po waszej mysli i sadze ze z takim nastawianiem i motywacja jak w zeszlym sezonie znow mozecie zdobyc wiele trofeow. szkoda ze nie bedzie superpucharu hiszpanii, ale calkowicie cie rozumiem.

grupa w lm jest do przejscia, najtrudniejszym rywalem jest oczywiscie liverpool i sadze ze z nimi grajac sobie poradzisz. co do nagrody dla ronaldo to nic nowego, byl wogole najlepszy na w europie w zeszlym sezonie, nie mial sobie rownych.

i sadze ze sprzedanie higuaina do psg za 30 milionow moze byc dobre, tylko pozostaje pytanie czy masz kogos na rezerwie zeby zastepowac w razie czego benzeme lub innych napastnikow, a moze sciagniesz kogos... ja bym chcial zobaczyc van persiego w realu, ciekawe jakby tam sie spisywal bo w arsenalu gra naprawde dobrze.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Kolejny sezon pora zacząć. No i zaczęliście go dobrze, wygraną. Na pewno byliście zespołem lepszym, powinniście wygrać wyżej jednak należy się cieszyć z tego co jest. Dwie bramki w przeciągu kilku minut jeszcze w pierwszej połowie niemal załatwiły sprawę, chociaż na kwadrans przed końcem zrobiło się gorąco, bo padł gol kontaktowy, jednak to było wszystko na co było stać rywali w tym meczu, na szczęście. Fajna inauguracja, bez remisu we wszystkich meczach. :D

Grupa w Lidze Mistrzów na spokojnie do przejścia. To przecież Wy zdobyliście LM i nie wyjść z grupy to byłby straszny wstyd. Liverpool znowu w LM, co mnie cieszy ale pokażcie kto w LM rządzi. Pozostałe zespoły będą raczej tłem, chociaż chciałbym żeby CSKA coś powalczyła.

Co do Higuaina. To ja jestem na nie. Jest to dobry, jeszcze dość młody napastnik i spokojnie wystarcza na Real. No chyba, że masz cienko z budżetem to wtedy w ostatecznej ostateczności możesz go sprzedać. :D

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Bardzo ciekawy ruch z tym Sakho i jeszcze tym Chorwatem. Szkoda, że nie ma jak rozegrać wiarygodnego GD no bo masz rację, że w towarzyskim Barca będzie miała inny skład. Jakbyś się uparł to byś im tam wszystko pozmieniał w składach ale jest z tym trochę roboty. Ciekawa pierwsza kolejka z wygraną ale Espanyol walczył do końca. Gratuluję Ronaldo nagrody bo należała mu się. Co do grup LM to mecze z Liverpoolem będą niezłym widowiskiem.

Moim zdaniem sprzedaj Higuaina, 30 mln to niezła sumka a w ataku i tak masz już potężne armaty ;).

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Inauguracja ligi udana,wygrywacie na wyjeździe z Espanyolem,rozgrywając dobre zawody,grupa w lidze Mistrzów niespecjalnie trudna CSKA i Besiktas nie powinny ci sprawić problemu,a Liverpool powinien być jedyną drużyną która jest w stanie ci urwać punkty.

Co do Higuaina,to go sprzedaj,masz przecież Hulka i Benzeme,a za 30 milionów możesz kupić jakiegoś piłkarza o podobnym poziomie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer