Autor Wątek: Reprezentacja Polski by kmiron#10  (Przeczytany 91612 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Grosik show w Poznaniu
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 26, 2011, 19:47:07 »
Kolejny świetny mecz Grosika w kadrze,daje naszej reprezentacji drugie zwycięstwo nad Belgami w tych eliminacjach,jak narazie duet Rasiak-Grosicki spisuje się świetnie,mam nadzieję że zostanie tak na dłużej.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Grosik show w Poznaniu
« Odpowiedź #81 dnia: Grudzień 26, 2011, 21:24:03 »
ależ Grosicki wypalił, jestem impressed... ;D
Rasiak w kadrze, hehe fajnie... :D :D :D

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Mamy baraże!
« Odpowiedź #82 dnia: Grudzień 27, 2011, 00:48:00 »

BRAMKA W DEBIUCIE CYWKI, JESTEŚMY W BARAŻACH!

Mimo, iż Reprezentacja Polski tylko zremisowała w Sarajewie z Bośnią i Hercegowiną, zapewniła sobie udział w barażach eliminacji do Mistrzostw Świata w Brazylii. Pomógł nam w tym wynik spotkania Hiszpania-Belgia, w którym triumfowali zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego. Tym samym Mistrzowie Świata ostatecznie zajęli pierwsze miejsce w grupie C, gdyż przed ostatnim starciem z naszą drużyną mają nad nią cztery punnkty przewagi. To było do przewidzenia, Xavi, Iniesta i spółka wygrali wszystkie mecze oprócz spotkania z Polską w Warszawie. Ciekawe, jak powiedzie nam się w rewanżu na Estadio Mestalla w Valencii. W Sarajewie gra Polakom się nie kleiła. Jedynym zawodnikiem, który zasługuje na wyróżnienie jest Jakub Błaszczykowski. Piłkarz Borussii Dortmund szarpał nieustannie po prawej flance, a lewy obrońca Bośniaków, Senad Lulić będzie miał zapewne koszmary nocne z udziałem naszego pomocnika. Bramkę dla polskiej ekipy zdobył debiutant Tomasz Cywka, jednak niczym specjalnym poza tym się nie wyróżnił. Tym razem zawiódł Kamil Grosicki, który po hattricku w meczu z Belgią teraz był zupełnie niewidoczny.








NAJCIEKAWSZE AKCJE

3. min. - Edin Dzeko sam na sam z Arturem Borucem, fantastycznie interweniuje nasz bramkarz.



14. min., 1:0 - Po bardzo ładnym dośrodkowaniu Vranjesa celnie główkuje Dzeko. Przysnął nieco Piszczek, to jego pierwszy błąd w całych eliminacjach.



53. min. - Vedad Ibisević oddaje ekwilibrystyczny strzał stojąc tyłem do bramki. Niecelnie, choć zadrżały serca polskich kibiców.



67. min., 1:1 - Błaszczykowski znakomicie mija Lulicia i Ibricicia, po czym dokłądnie podaje do stojącego na 15. metrze Tomasza Cywki. Ten strzałem z pierwszej piłki niemal rozrywa siatkę bramki Bośniaków.




Ocena piłkarzy Reprezentacji Polski za mecz z Bośnią według "Przeglądu Sportowego".


Artur Boruc 7/10
Marcin Wasilewski 7/10
Piotr Celeban 6/10
Łukasz Piszczek 6/10
Jakub Wawrzyniak 6/10
Rafał Murawski 7/10
Jakub Błaszczykowski 7.5/10
Waldemar Sobota 5/10
Adrian Mierzejewski 5/10
Kamil Grosicki 6/10
Grzegorz Rasiak 6/10

Tomasz Cywka 6/10
Maciej Rybus 5/10
Arkadiusz Piech 5/10


MVP






NIE BĘDZIE TARYFY ULGOWEJ DLA HISZPANÓW


Orest Lenczyk ogłosił powołania na ostatni mecz tej fazy eliminacji - z Hiszpanią. Chociaż spotkanie rozgrywane będzie "o pietruszkę", obie ekipy wybiegną w swoich najsilniejszych zestawieniach. W polskiej kadrze kosmetyczne zmiany, Arkadiusza Piecha zastąpił Paweł Brożek.

Bramkarze:
Artur Boruc
Wojciech Szczęsny
Obrońcy:
Piotr Celeban
Łukasz Piszczek
Marcin Komorowski
Marcin Baszczyński
Marcin Wasilewski
Jakub Wawrzyniak
Pomocnicy:
Maciej Rybus
Cezary Wilk
Waldemar Sobota
Jakub Błaszczykowski
Adrian Mierzejewski
Tomasz Cywka
Rafał Murawski
Napastnicy:
Grzegorz Rasiak
Paweł Brożek
Kamil Grosicki




Chciałbym powiedzieć, że dzisiaj pierwszy raz wykonałem coś samodzielnie w Phososhopie (brawo ja), choć nie wiem, czy do takiej "roboty" nie bardziej adewatny byłby Paint ;D Jest to obrazek przedstawiający MVP spotkania. Komputer wygenerował mi Cywkę, jednak nie zgadzając się z wyborem, dokonałem wieeeelkiej pracy w postaci pobrania próbek kolorów (genialne narzędzie!), wymazaniu napisów "ŚP", "Cywka" i "10", a wstawienia zamiast nich "PP", "Błaszczykowski" i "16". Do tego wybrałem z sieci dobre zdjęcie Kuby i potem wyciąłem z niego samą twarz i wkleiłem w miejsce facjaty Cywki, jeszcze ustawiając po drodze odpowiedni rozmiar, aby pokrywało tyle samo powierzchni, co tamto i na koniec scaliłem warstwy i utworzyłem pola tekstowe! Czy Wy też uważacie, że jestem genialny? :D :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2011, 00:57:44 wysłana przez kmiron#10 »



Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Mamy baraże!
« Odpowiedź #83 dnia: Grudzień 27, 2011, 03:00:05 »
A jednak Bośnia próbowała tutaj coś jeszcze ugrać. Skończyło się na remisie, lecz mecz był ciekawy. Po niespełna kwadransie bramkę z głowy ładuję ci Dżeko. Następnie mamy kilka sytuacji, jednak żadne z nich nie zostały wykorzystane. Przed 70 minutą przeprowadzasz ładną akcję po której bramkę zdobywa debiutant - Cywka. Dzięki dogodnemu rezultacie w innym spotkaniu tej grupy jesteś już w barażach. Teraz masz jeszcze mecz o nic z Hiszpanią. Mam nadzieję, że mile nas zaskoczysz.

Cytuj
Chciałbym powiedzieć, że dzisiaj pierwszy raz wykonałem coś samodzielnie w Phososhopie (brawo ja), choć nie wiem, czy do takiej "roboty" nie bardziej adewatny byłby Paint  Jest to obrazek przedstawiający MVP spotkania. Komputer wygenerował mi Cywkę, jednak nie zgadzając się z wyborem, dokonałem wieeeelkiej pracy w postaci pobrania próbek kolorów (genialne narzędzie!), wymazaniu napisów "ŚP", "Cywka" i "10", a wstawienia zamiast nich "PP", "Błaszczykowski" i "16". Do tego wybrałem z sieci dobre zdjęcie Kuby i potem wyciąłem z niego samą twarz i wkleiłem w miejsce facjaty Cywki, jeszcze ustawiając po drodze odpowiedni rozmiar, aby pokrywało tyle samo powierzchni, co tamto i na koniec scaliłem warstwy i utworzyłem pola tekstowe! Czy Wy też uważacie, że jestem genialny? 

No nie spodziewałem się takich wybryków po tobie :D :D :D. Nie no tak szczerze to ja na Photoshopie się nie znam więc bym tego nie zrobił, także podziwiam cię za tą pracę :D, choć przypuszczam dla doświadczonych grafików jest to " bułka z masłem ".

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Mamy baraże!
« Odpowiedź #84 dnia: Grudzień 27, 2011, 12:14:49 »
No pięknie. remisujecie i mamy baraże! Cieszy mnie bardzo świetny gol Cywki. Super, że strzela w debiucie. Jednak angielska Liga potrafi wiele nauczyć, nawet Championship. Cieszy mnie, że z Hiszpanią gramy na maxa. Liczę na świetny mecz

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Mamy baraże!
« Odpowiedź #85 dnia: Grudzień 27, 2011, 13:15:11 »
ojj, martwi mnie ten Rober Lewandowski  :( ale najważniejsze, że są inni, którzy go dobrze zastępują chociaż ja dałbym mu szansę, a wydaje mi się, że mecz z hiszpanią będzie idealnym do sprawdzenia go  ;) Grosik za bardzo gra w kratkę  :P

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Mamy baraże!
« Odpowiedź #86 dnia: Grudzień 27, 2011, 13:23:21 »
Też uważam, że jesteś genialny.  :D

Polakom gra nie układała się, ale teraz to już nieważne. Mamy baraże i to się liczy. Mecz z Hiszpanami już nic nie zmieni. Tyle tylko, że obie ekipy przystąpią do spotkania na większym luzie. Brawa dla Kuby Błaszczykowskiego, którego jako jedynego można wyróżnić.  :)

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Mamy baraże!
« Odpowiedź #87 dnia: Grudzień 27, 2011, 13:34:26 »
Cywka lepszego debiutu w Reprezentacji sobie nie mógł wymarzyć,zdobywa bardzo ważną bramkę dającą polakom grę w barażach,powodzenia z Hiszpanią.

Offline kowal2709

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2011r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Mamy baraże!
« Odpowiedź #88 dnia: Grudzień 27, 2011, 13:45:36 »
No Cywka kapitalne wejście do reprezentacji bramka w debiucie i jaka ważna to teraz tylko niech coś strzeli Hiszpanom
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - Polska Piłka 12/13 Zapraszam!!!

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Mamy baraże!
« Odpowiedź #89 dnia: Grudzień 27, 2011, 15:35:40 »
No trzeba przyznać, że było to trudne spotkanie. Bośniacy mieli więcej dobrych sytuacji do strzelenia bramki, zresztą jedną dość szybko wykorzystał Dżeko po błędzie Piszczka. Nie mieliście wielu okazji, jednak szalejący w tym spotkaniu Błaszczykowski przeprowadził świetną akcję i wystawił jak na tacy piłkę Cywce, który w swoim debiucie zdobył bramkę. Czeka Was jeszcze spotkanie o pietruszkę z Hiszpanami, jednak miło byłoby pokonać Hiszpanów jako jedyni w eliminacjach.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Mamy baraże!
« Odpowiedź #90 dnia: Grudzień 27, 2011, 17:52:47 »

CÓŻ ZA MECZ W VALENCII!

Ten dzień przejdzie do do historii! 29 kwietnia 2013 roku Reprezentacja Polski pokonała na wyjeździe wielką Hiszpanię 3:2! Iniesta, Xavi, Casillas - ci piłkarze nie dali rady Kamilowi Grosickiemu i spółce. Mecz rozpoczął się dla Polaków wspaniale; już po trzydziestu minutach prowadzili 2:0, a tuż przed przerwą dołożyli jeszcze jedną bramkę. Hiszpanie schodzili do szatni z marsowymi minami. Na drugą połowę wyszła jednak inna drużyna - zmotywowana, wściekła i żądna zemsty La Furia Roja. Jej piłkarze zaczęli grać jak z nut, przybysze z Polski nie mieli na boisku nic do powiedzenia, a potwierdzeniem tego były dwa strzelone gole. Zrobiło się gorąco, ale na szczęście udało się utrzymać prowadzenie i historyczne zwycięstwo stało się faktem! Świetnie zagrała cała polska drużyna, każdy dał z siebie absolutnie wszystko i zostawił serce na boisku. Zwracają uwagę kolejne dwa gole Grosika.








NAJCIEKAWSZE AKCJE

17. min., 0:1 - Z lewego skrzydła do środka schodzi Adrian Mierzejewski, mija Sergio Ramosa i oddaje piękny, płaski, mierzony strzał z 20 metrów. Iker Casillas bez szans.




33. min. - 0:2 - Z prawej strony dośrodkowuje Kuba Błaszczykowski,  źle wyskakuje Gerard Pique i trafia piłkę ramieniem. Zaskoczony Casillas tylko obserwuje piłkę, która odbija się od słupka jego bramki. Do futbolówki jako pierwszy dobiega Kamil Grosicki i spokojnie kieruje ją do siatki.




38. min. - Kontuzja Kuby Błaszczykowskiego, który utykając opuszcza plac gry. Na boisko wybiega Waldemar Sobota.




41. min. - Po rzucie rożnym bitym przez Xaviego główkuje Ramos, jednak bardzo niecelnie.


45. min., 0:3 - Demolka! Na prawej stronie Waldemar Sobota ośmiesza Alvaro Arbeloę i dośrodkowuje w pole karne. Z piłką mija się Carles Puyol a ładnym strzałem głową popisuje się Grosicki.




55. min. - Pierwsza groźna akcja Hiszpanów. Po indywidualnej akcji strzelał Llorente. Na posterunku Boruc.




70. min. - Znów w ataku La Furia Roja - próbował szczęścia Sergio Ramos, ale strzał niecelny.


74. min., 1:3 - Mocna piłka wbita w pole karne przez Xaviego, drzemka polskich obrońćów i Puyol z najbliższej odległości.




78. min., 2:3 - Robi się gorąco. Piękna akcja Arbeloi, płaska centra z lewej strony, a "przeciw nogom" Boruca strzela Andres Iniesta.





Ocena piłkarzy Reprezentacji Polski za mecz z Hiszpanią według "Przeglądu Sportowego".


Artur Boruc 8/10
Marcin Wasilewski 6/10
Piotr Celeban 6/10
Łukasz Piszczek 7/10
Marcin Komorowski 6/10
Rafał Murawski 7/10
Cezary Wilk 7/10
Jakub Błaszczykowski 8/10
Maciej Rybus 7/10
Adrian Mierzejewski 7/10
Kamil Grosicki 8/10

Tomasz Cywka 5/10
Waldemar Sobota 8/10
Paweł Brożek brak oceny


MVP





PODSUMOWANIE PIERWSZEJ FAZY ELIMINACJI


GRUPA A

Tu sensacji nie ma. Zastanawia jedynie tak ogromna przewaga Szwajcarii nad Słowenią.


GRUPA B


Podobnie jak w poprzedniej grupie brak zaskoczenia. Bardzo dobra postawa naszych południowych sąsiadów.


GRUPA C


Nasza grupa. Zwyciężają zgodnie z przewidywaniami Hiszpanie, choć z kłopotami ze strony zaskakująco dobrej Polski, która zgromadziła najwięcej punktów spośród wszystkich zespołów z drugich miejsc.


GRUPA D


Tak się złożyło, że do grupy D trafiły same zespoły z Wysp Brytyjskich. Najlepsza Anglia, tu nie ma niespodzianki, jednak dziwi fakt, że Szkocja wyprzedziła ćwierćfinalistę EURO 2012, Irlandię.


GRUPA E


Na papierze najbardziej wyrównana grupa. No właśnie, na papierze. Dwójka Chorwacja-Ukraina kompletnie odjechała  rywalom. Zastanawia tak słaba postawa Szwedów.


GRUPA F


W tej grupie mamy do czynienia z największą niespodzianką - wicemistrzowie globu, Holendrzy, już teraz odpadli z rywalizacji. Żałoba w Kraju Tulipanów, tymczasem świętować mogą już w Rosji.


GRUPA G


Takie zestawienie było do przewidzenia. Do końca o miejsce w barażach walczyli Turcy i Grecy.


GRUPA H


Zaskoczenia absolutnie brak, grupa nudna jak flaki z olejem.



WYLOSOWANO GRUPY BARAŻOWE


W Rio de Janeiro odbyło się losowanie grup barażowych europejskiej strefy eliminacji do Mistrzostw Świata 2014. Polska trafiła do grupy z Serbią, Szwajcarią i Szkocją. Zadanie wydaje się w miarę proste, ponieważ na Mundial awansują trzy najlepsze zespoły.






TERMINARZ NA NAJBLIŻSZE MIESIĄCE

Kolor niebieski oznacza mecze towarzyskie, barwa czerwona - spotkania o punkty.



08.06.2013, Stadion Śląski, Chorzów - Polska : Portugalia
02.08.2013, Stadion Miejski, Poznań - Polska : Szkocja
25.08.2013, Stadion Partizana, Belgrad - Serbia : Polska
29.08.2013, Stadion Narodowy, Berno - Szwajcaria : Polska
17.09.2013, Celtic Park, Glasgow - Szkocja : Polska
19.10.2013, Stadion Narodowy, Warszawa - Polska : Serbia
23.10.2013, Stadion im. Wasila Lewskiego, Sofia - Bułgaria : Polska
28.11.2013, Pepsi Arena, Warszawa - Polska : Szwajcaria





POWOŁANIA NA PORTUGALIĘ


Zanim polscy piłkarze rozjadą się na urlopy, czeka ich jeszcze spotkanie towarzyskie na otwarcie nowo zmodernizowanego Stadionu Śląskiego z Portugalią. To na tym obiekcie po fenomenalnym meczu pokonaliśmy tych samych rywali pięć lat temu dzięki dwóm trafieniom Euzebiusza Smolarka. Wśród powołanych na ten mecz zabrakło Jakuba Błaszczykowskiego, którego kontuzja mięśnia dwugłowego okazała się poważniejsza, i pomocnik będzie pauzował przynajmniej przez najbliższe trzy miesiące. To z pewnością duże osłabienie naszej Repreazentacji.

Bramkarze:
Artur Boruc
Wojciech Szczęsny
Obrońcy:
Piotr Celeban
Łukasz Piszczek
Marcin Komorowski
Marcin Baszczyński
Marcin Wasilewski
Jakub Wawrzyniak
Pomocnicy:
Maciej Rybus
Cezary Wilk
Waldemar Sobota
Sebastian Mila
Dariusz Dudka
Adrian Mierzejewski
Rafał Murawski
Napastnicy:
Grzegorz Rasiak
Paweł Brożek
Kamil Grosicki






Przepraszam, ze odcinek taki długi, ale było co opisywać tym razem. Dzięki, jeśli komuś się chce to czytać, podziwiam go. Dziękuję za komentarze, których jest sporo, i co mnie niezwykle cieszy.



Jeszcze małe oświadczenie z mojej strony: Nie to, żeby były jakieś sygnały od innych userów  na ten temat, ale czasami głupio się czuję, dodając komentarz do czyjejś kariery, kiedy mam wrażenie, że wszyscy myślą, że robię to tylko po to, aby ktoś zrewanżował się tutaj. Jak napisałem wcześniej, nie istnieje u mnie zasada koment za koment i uwaga - jeśli komuś komentuję, to tylko dlatego, że podziwiam jego wypociny, chcę w postaci opinii zostawić po sobie ślad i zmobilizować do dalszej pracy, lub też coś zasugerować. Nie oczekuję nic w zamian.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2011, 18:28:31 wysłana przez kmiron#10 »



Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #91 dnia: Grudzień 27, 2011, 18:15:53 »
Łał Polska ograła Hiszpanię w Walencji, i to niby Smuda czyni Cuda :D. Bardzo dobra postawa Polaków, szkoda tego jednego remisu, bo byśmy byli już na MŚ. Grosik przechodzi samego siebie u ciebie, strzela gole za golem. Bardzo mi szkoda Holandii, liczyłem na nich. Grupa barażowa nie trudna, ale żadnego z rywali nie wolno zlekceważyć.

Mi się podoba twoja kariera, masz fajną jej wizję i dlatego ci komentuję.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #92 dnia: Grudzień 27, 2011, 18:21:19 »
no to czekamy na baraże :) a tak tylko nawiasem mówiąc - Grecy, nie Grekowie  ;)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #93 dnia: Grudzień 27, 2011, 18:26:31 »
Jasne, dzięki, to z roztargnienia ;)



Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #94 dnia: Grudzień 27, 2011, 18:28:23 »
Historyczny sukces polaków,którzy niespodziewanie pokonują na wyjeździe Hiszpanie,kolejne kapitalne spotkanie rozegrał Grosicki,który zdobył dwie bramki,grupa barażowa wyrównana,szczególnie trzeba uważać na Serbów,ale są duże szanse na awans.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #95 dnia: Grudzień 27, 2011, 20:31:21 »
W międzyczasie odpowiem na kilka komentarzy.

Ja jestem za tym żebyś był selekcjonerem na Euro  :D :D
Ja też :D

przypuszczam dla doświadczonych grafików jest to " bułka z masłem ".

Ja też :D

ojj, martwi mnie ten Robert Lewandowski ja dałbym mu szansę

Dostał już wystarczająco dużo szans.

Cytuj
Grosik za bardzo gra w kratkę  :P

Tak, to prawda, Lewy za to nie gra w kratkę, zawsze tak samo beznadziejnie :)




Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #96 dnia: Grudzień 27, 2011, 21:13:29 »
W międzyczasie odpowiem na kilka komentarzy.
Ja też :D

Ja też :D

Dostał już wystarczająco dużo szans.

Tak, to prawda, Lewy za to nie gra w kratkę, zawsze tak samo beznadziejnie :)



przynajmniej jest Rasialdo :D

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #97 dnia: Grudzień 27, 2011, 21:36:25 »
Wyniki w 1 fazie, dobre, ale zawsze mogło być i lepiej ;)  Najważniejsze że jest awans do barażów. Ciekawe jaki wynik padnie w Chorzowie z Portugalią. Oby taki jak w 2006 roku ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2011, 21:38:59 wysłana przez Jaro9 »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #98 dnia: Grudzień 27, 2011, 21:37:10 »
Mimo iż nie oczekujesz nic w zamian ja tutaj zawsze lubię wpaść i poczytać.

Co do samego meczu to niezmiernie cieszę się tak dobrego meczu z Hiszpanami. Gdy do przerwy było już 0-3 pomyślałeś sobie pewno " A co tam pewno zrewanżuje się i trafie im sześć goli ". Tak się nie stało. Rywale po części odrobili starty. Na pewno już lekki strach poczułeś kiedy było 2-3, lecz na całe szczęście tak się już zakończyło. Jedyny minus po tym meczu to kontuzja Kuby.
Dziwi mnie, że nie awansowali Holendrzy :o. Grupa barażowa chyba do przejścia, bo jeżeli wygrywa się z Hiszpanami to czemu nie ma się wygrywać ze Szwajcarami? :D.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 27, 2011, 21:48:47 »
Pierwsza połowa w wykonaniu "biało-czerwonych" była bajeczna. Strzelić 3 gole mistrzom świata w 45 minutach to naprawdę wyczyn. Hiszpanie obudzili się po przerwie, ale ostatecznie nie starczyło im się, aby wyrównać.  :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES6! Reprezentacja Polski by kmiron#10 - I po meczu z Hiszpanią...
« Odpowiedź #99 dnia: Grudzień 27, 2011, 21:48:47 »