Autor Wątek: Reprezentacja Polski by kmiron#10  (Przeczytany 91610 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 06, 2012, 18:49:43 »
Ale ja mam, bo wracam jak tylko uspokoi się sytuacja z "rewolucją" ;)



Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 06, 2012, 19:05:14 »
o nawet nie wiedzialem ze ta kariera jest taka ciekawa, srednio lubie karierki narodowe, ale ta jest ciekawa i fajnie sie to czyta, wszystko dobrze opisane i jest git. co do meczu z serbia to zagraliscie dobrze, bo konczyliscie go w 10 i gdyby nie jak to ujales geniusz boruca w ostatniej akcji mogliscie jeszcze przegrac to spotkanie, co wedlug mnie moglo byc dosyc niesprawiedliwym wynikiem. z szwajcaria takze moze byc ciekawie i wroze ze tak bedzie, dlatego czekam na to spotkanie, oby instynkt trenerski lenczyka nie zawiodl nas w tym meczu, bo ten facet to magik. powodzenia.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 06, 2012, 21:27:24 »
Kmiron - czekam z niecierpliwością, tym bardziej, że muszę się odwdzięczyć za Twoje komentarze :)
" border="0

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 06, 2012, 21:32:39 »
muszę się odwdzięczyć za Twoje komentarze :)

Nie musisz, bo ja Ci skomentowałem bezinteresownie, bez idiotycznej zasady koment za koment, która generuje komenty z linkiem, i której nie stosuję ;) Ale oczywiście będzie mi miło :)



Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 06, 2012, 21:39:16 »
Ja też tego nie stosuję, jak komuś napiszę, to nie obrażam się gdy ktoś mi nie napiszę, ale gdy ktoś mi napiszę to głupio mi jest nie odpisać :) co prawda jak prowadziłem Coca-Cola Team nie miałem czasu by odpisywać zawsze, ale teraz chyba Vasco nie będzie tak popularne :D
" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 07, 2012, 01:02:41 »
Tak jak napisałeś na wstępie. O tym meczu nie będzie się wspominać ale każda z ekip mogła przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę. W doliczonym czasie gry gdyby nie nasz fenomenalny bramkarz Artur Boruc to przegralibyśmy. Na szczęście Boruc popisał się efektowną paradą. Powodzenia ze Szwajcarią.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 07, 2012, 01:33:05 »
Bezbramkowy mecz i należących do nudnawych.Miałem nadzieję że uda ci się ich ograć  ale jednak nie zdołałeś tak jak oni zachować przynajmniej ten remis.
Graj Dalej Powodzenia. ;)

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 07, 2012, 09:49:00 »
Szczerze mówiąc to nie widziałem tej kariery wcześniej ;/ Jednak jak teraz zobaczyłem to zajrzałem i od razu byłem super zadowolony bo zwolniłeś Smudę i jeszcze lepiej nowym selekcjonerem został O.Lenczyk ... Jest super kariera !!! Dudek prezesem PZPN jest również bardzo ciekawym posunięciem i jak widać ten nowy skład chodzi mnie o trener oraz prezes PZPN daje efekty ,a na pewno lepsze niż te za kadencji Smudy ! Obyś wyszedł z baraży jestem ciekaw jak by Tobie poszło na MŚ ... Pewno było by trudno ,ale nie wierzę by powtórzyła się sytuacja z ME 2012 w Polsce i Ukrainie ... Czerwony Wilk ciekawe czy bez tej kartki Polska dała by radę wygrać w tym meczu ... Bardzo szkoda no ,ale cóż żyje się dalej .. Czekam na spotkanie ze Szwajcarią oraz na wyjście z baraży !!!

Powodzenia :)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 07, 2012, 20:50:14 »
Dobra, wracamy :)






ZWYCIĘSTWO W BERNIE, AWANS NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!




Reprezentacja Polski pokonała w Bernie Szwajcarię i wysunęła się na prowadzenie w tabeli barażowej grupy B! Zwycięstwo zapewniły nam bramki strzelone w pierwszej połowie przez Jakuba Błaszczykowskiego oraz Pawła Brożka. Jeśli w następnej kolejce przynajmniej zremisujemy na wyjeździe z ostatnią Szkocją, zapewnimy sobie awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w Brazylii. To byłby trzeci mundial Polaków w XXI wieku, po kompletnie nieudanych eskapadach do Korei i Niemiec. Teraz, pod wodzą Jerzego Dudka i Oresta Lenczyka, polska piłka nożna wygląda zupełnie inaczej i apetyty naszych kibiców systematycznie rosną.




NAJCIEKAWSZE AKCJE

15. min. - Bardzo groźnie zza pola karnego uderzał młody Admir Mehmedi. Artur Boruc wyciągnął się jak struna, jednak nie musiał interweniować, gdyż piłka zatrzymała się na poprzeczce.




33. min., 0:1 - Po linii Jakuba Błaszczykowskiego wypuszcza Łukasz Piszczek. Były kapitan reprezentacji mija Valona Behramiego, który już po chwili leży upokorzony ryjąc trawę, schodzi do środka i ładną podcniką pokonuje Marco Wölfliego. Wspaniały powrót Kuby do drużyny po kontuzji!




35. min. - Kontuzja Macieja Rybusa po brutalnym wejściu Tranquilo Barnetty, który otrzymuje za swoje przewinienie zaldewie żółtą kartkę.




38. min., 0:2 - Pięknym podaniem "w uliczkę" Pawła Brożka obsługuje Sebastian Mila. Zawodnik Wisły Kraków przepuszcza piłkę między nogami Philippe Senderosa, mija Wölfliego i oddaje strzał odo pustej bramki. Wspaniała akcja!




51. min. - Karygodny błąd Boruca, który kiksuje przy wybiciu z tzw. "piątki" i piłkę natychmiast przejmuje Reto Ziegler. Na szczęście, długi lob zawodnika Fenerbahce mija bramkę.


64. min. - To powinna być bramka dla Polaków! Ofensywnie w pole karne wpada Piotr Brożek, jednak wślizgiem od tyłu powala go na ziemię Gökhan Inler. Bezdyskusyjny rzut karny, którego niestety nie potrafił wykorzystać brat poszkodowanego.




74. min., 1:2 - Karygodny błąd Rafała Murawskiego, który zalicza stratę wyprowadzając piłkę z własnej połowy. Z prezentu skrzętnie korzysta Eren Derdiyok. Znów błąd popełnia źle ustawiony Boruc.




82. min. - Było blisko gola pieczętującego ostatecznie zwycięstwo naszych piłkarzy. Z rzutu rożnego dośrodkowywał Sebastian Mila, jednak strzał głową wracającego do drużyny Roberta Lewandowskiego broni końcami palców Wölfli.


Noty piłkarzy Reprezentacji Polski za mecz ze Szwajcarią według tygodnika "Piłka Nożna".


Artur Boruc 2,5
Marcin Baszczyński 3
Piotr Celeban 3,5
Łukasz Piszczek 3,5
Piotr Brożek 4
Rafał Murawski 2
Jakub Błaszczykowski 4,5
Maciej Rybus 3
Sebastian Mila 3,5
Paweł Brożek 4,5
Kamil Grosicki 2

Waldemar Sobota 1,5
Adrian Mierzejewski 2
Ariel Borysiuk 3


Noty w skali z jaką mamy do czynienia w "Piłce Nożnej", czyli 0-6, jednak 3 jest już bardzo dobrą oceną.





« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2012, 20:57:32 wysłana przez kmiron#10 »



Offline marz2

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 07, 2012, 20:59:08 »
Wygrana w meczu wyjazdowym z drugą Szwajcarią po bramkarz Błaszczyka i Brożka i jesteś blisko awansu na upragnione MŚ.

W meczu ze Szkocją trzeba walczyć, ponieważ remis może dać wam awans ale wszyscy chyba oczekują na wygraną, która by przypieczętowała awans.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
by marz2
(koment za koment)

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #150 dnia: Styczeń 07, 2012, 21:33:02 »
awans tuż, tuż
wygrana, ale dość niskie oceny piłkarzy
zauważyłem, że masz też jakiegoś nowego patcha, bo stroje Polski aktualne :)
" border="0

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #151 dnia: Styczeń 07, 2012, 21:47:06 »
Ładna wygrana nad Szwajcarią 2-1.Zwycięstwo dla cb wywalczyli Błaszczykowski i Paweł Brożek.Jednak nie obeszło się bez kontuzji której doznał polski piłkarz Maciej Rybus.Mam nadzieję że nie jest to coś poważnego i szybko wróci do gry dla reprezentacji.Jesteś pierwszy w grupie utrzymuj to.;)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #152 dnia: Styczeń 07, 2012, 21:50:23 »
zauważyłem, że masz też jakiegoś nowego patcha, bo stroje Polski aktualne :)

Nie, wgrałem sobie stroje od theeminemfana.



Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #153 dnia: Styczeń 07, 2012, 21:51:59 »
Awans przesądzony. Nie ma się co czarować, Szkoci nie wygrają 3 meczów. Widać jednak wyraźnie, że forma nieco spadła. Niby wygrane, ale bez blasku. Oby do Mistrzostw udało się to poprawić, bo wielka szkoda by była, żeby ten turniej znów został jakoś fatalnie spieprzony. ;)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10
« Odpowiedź #154 dnia: Styczeń 07, 2012, 22:15:47 »
zwyciestwo w bernie okraszone ladna bramka kuby to bardzo dobry wynik i bardzo mnie cieszy fakt ze polska jest blisko awansu z grupy eliminacyjnej. szkoda tylko ze taka gra na kompie nigdy nie odzwierciedli rzeczywistosci... ale i tak powodzenia w kolejnym spotkaniu.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Awans na wyciągnięcie ręki
« Odpowiedź #155 dnia: Styczeń 07, 2012, 23:25:49 »
Brawo za zwycięstwo dla Polski i oczywiście Ciebie !

Dalej Polacy !!!!

Offline The Stig

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2009r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Awans na wyciągnięcie ręki
« Odpowiedź #156 dnia: Styczeń 07, 2012, 23:35:56 »
Nawet nie wiedziałem, że taką fajną karierę piszesz :D No, ale od początku nie będę komentował bo to bez sensu trochę.
Grasz trochę dziwnymi składami bo Baszczyński, Celeban... No raczej ich już nie widujemy w reprezentacji.
Dużo błędów naszych w meczu ze Szwajcarią, ale to normalne dla orłów.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Awans na wyciągnięcie ręki
« Odpowiedź #157 dnia: Styczeń 08, 2012, 00:22:40 »
Zdecydowanie jest to najlepsza kariera reprezentacyjna na tym forum :). Wszystko jest zawsze fajnie oraz estetycznie opisane :).
Co do samego meczu no to mogę ci pogratulować. Awans do Mundialu masz na wyciągnięcie ręki, jednak jak wiemy nie ma co się nigdy za wcześnie podniecać bo potem różnie może wyjść. Ja jednak myślę, że ewentualny remis ze słabymi Szkotami jest jak najbardziej do ugrania. Jeżeli już awansujesz to mam także nadzieję, że Polacy spiszą się lepiej niż na dwóch poprzednich Mundialach.
Po meczu ze Szwajcarami możesz tylko żałować kontuzji Rybusa, no ale myślę, że chłopak zagra już w kolejnych spotkaniach.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Awans na wyciągnięcie ręki
« Odpowiedź #158 dnia: Styczeń 09, 2012, 23:01:42 »
Znów zapomniałem o powołaniach ::)


Przed nami decydujące starcie!

Selekcjoner Reprezentacji Polski Orest Lenczyk zwołał dziś specjalną konferencję prasową, na której odpowiedział dziennikarzom na wiele pytań, głównie dotyczących majbliższego meczu ze Szkocją. Jeśli nie przegramy w Glasgow,  w przyszłym roku pojedziemy na Mistrzostwa Świata do Brazylii! Lenczyk był jak zwykle spokojny i opanowany. Nestor polskich trenerów przypomniał jednak, że wszystko w nogach zawodników, bo w momencie wybiegnięcia piłkarzy na murawę kończy się jego rola. Dodał, iż cieszy się z powodu poprawiającej się stale atmosfery wokół kadry, ale to nic dziwnego, skoro Drużyna Narodowa pod jego wodzą nie przegrała jeszcze żadnego meczu! Ostatnio Polacy musieli uznać wyższość przeciwnika w starciu z Czechami podczas EURO 2012, czyli prawie półtora roku temu! To niebywałe osiągnięcie, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę wyniki uzyskiwane przez naszych za kadencji Franciszka Smudy. Na koniec konferencji Lenczyk ogłosił powołania. Obyło się bez niespodzianek. Jedyną zmianę stanowi fakt, że z kadry wypadł kontuzjowany Maciej Rybus, a zastąpił go zawodnik Wisły Kraków, Rafał Boguski.

Bramkarze:
Artur Boruc
Wojciech Szczęsny
Obrońcy:
Piotr Celeban
Łukasz Piszczek
Marcin Komorowski
Marcin Baszczyński
Piotr Brożek
Marcin Wasilewski
Pomocnicy:
Rafał Boguski
Ariel Borysiuk
Waldemar Sobota
Jakub Błaszczykowski
Adrian Mierzejewski
Rafał Murawski
Sebastian Mila
Napastnicy:
Robert Lewandowski
Paweł Brożek
Kamil Grosicki



Offline rafals00

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2009r.
Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Przed nami decydujące starcie!
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 09, 2012, 23:22:18 »
Dobry mecz wszystkich reprezentantów. Wazne mecze teraz do awansu został 1 a moze 2 mecze. zobaczymy jak to bedzie

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Reprezentacja Polski by kmiron#10 - Przed nami decydujące starcie!
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 09, 2012, 23:22:18 »