Autor Wątek: Reprezentacja Polski by kmiron#10  (Przeczytany 91599 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #180 dnia: Styczeń 12, 2012, 23:08:49 »
Jutro przeczytam opisy i napiszę coś więcej.  :)

Offline rafals00

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2009r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #181 dnia: Styczeń 13, 2012, 17:56:54 »
o rasiak dawno go nie widziałem. Czy on nie gra teraz przypadkiem w Jadze.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #182 dnia: Styczeń 13, 2012, 19:12:34 »
Przed Polską łatwy mecz z Serbami.
Myślę, że będzie skromna wygrana 2:1. Jeśli mamy zapewniony awans, to nasze Orły będą
grały bez presji. Liczę na to, że rezerwowi pokażą nam, że są przyszłością kadry. :)

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 13, 2012, 19:23:46 »
Tak jak przypuszczałem. Mecz ze Szkocją był meczem, w którym został przypieczętowany awans. Nie musiał być to mecz widowiskowy. Musiał być to mecz skuteczny. Czy tak był? Ważne, że jedna bramka wpadła. Brawa dla Brożka. Super, że dajesz szanse innym graczom, na mecz z Serbią. Niech się wykaże taki Wolski, Żyro czy Fojut. Jest Grzesiu, super! :D

Zagadaj do mnie na GG wyślę Ci stadiony na MŚ2014 w Brazylii, bo pewnie nie masz tych nowych. :P

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 13, 2012, 20:30:48 »


Zagadaj do mnie na GG wyślę Ci stadiony na MŚ2014 w Brazylii, bo pewnie nie masz tych nowych. :P
Są takie stadiony? :O

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 13, 2012, 21:44:28 »
Są takie stadiony? :O
Do PESa6 są. : )

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #186 dnia: Styczeń 13, 2012, 21:56:14 »
no spotkanie z serbia zapowiada sie ciekawie, bo od tego spotkania zalezy czy ktorys z zawodnikow polski takze zalapie sie na mundial w brazylii. oby tak bylo i trzymam kciuki za majewskiego.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #187 dnia: Styczeń 13, 2012, 22:02:02 »
Do PESa6 są. : )

a masz może link? :)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 13, 2012, 23:03:16 »
Dostałem od Daro i mogę się podzielić ;)

Nowa Maracana: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Nowy stadion w Beira Mar: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Nowe Mineirao: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Gremio Arena: REJESTRACJA lub LOGOWANIE



Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 13, 2012, 23:11:30 »
Dostałem od Daro i mogę się podzielić ;)

Nowa Maracana: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Nowy stadion w Beira Mar: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Nowe Mineirao: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Gremio Arena: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
super, dzięki :D

przybyl10

  • Gość
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 13, 2012, 23:25:07 »
Super Kariera!

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #191 dnia: Styczeń 13, 2012, 23:37:12 »
Super Kariera!

Aha.



Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #192 dnia: Styczeń 14, 2012, 11:36:45 »
Przykro mi, niestety przez przypadek usunąłem wszystkie screeny z meczu z Serbią, więc będzie sam opis i to ubogi... Ale nie było to jakieś wybitne spotkanie.


   0:1   

Kuzmanović 57. min.


To nie było porywające widowisko. Grający w rezerwowym składzie Polacy doznali pierwszej porażki pod wodzą Oresta Lenczyka. Pogromcami Orłów okazali się Serbowie, którzy tym samym ostatecznie zapewnili sobie awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata. Nasza drużyna zagrała na Stadionie Narodowym nieźle, ale brakowało kogoś, kto potrafiłby wykończyć akcję. Obaj napastnicy, zarówno występujący w pierwszej połowie Ireneusz Jeleń, jak i Grzegorz Rasiak, który pojawił się na boisku po przerwie, nie potrafili skierować piłki do siatki. Wyróżniali się z pewnością tacy zawodnicy jak Grzegorz Krychowiak, który praktycznie wyłączył z gry byłego pomocnika Interu Mediolan, Dejana Stankovicia, czy nękający serbskich obrońców błyskotliwym dryblingiem i dokładnymi dośrodkowaniami Kamil Kosowski. Bramkę dla naszych rywali zdobył po błędzie Jakuba Wawrzyniaka Zdravko Kuzmanović.


__________________________________________________________________________________________________________


Następny mecz



   vs.   

23.10.2013
Stadion im. Vasila Levskiego, Sofia


Przed nami spotkanie towarzyskie z Bułgarią. Polacy pojadą do Sofii najmocniejszym składem i mimo, że nasi rywale są w ostatnich latach w słabej formie, mecz zapowiada się bardzo ciekawie. W drużynie gospodarzy ma szansę zagrać dwóch piłkarzy, którzy mają za sobą przeszłość związaną z polską Ekstraklasą - Cwetan Genkow i Ijijan Micanski. Orest Lenczyk zapowiada, że okazję do gry w tym sparingu otrzymają zarówno zawodnicy regularnie występujący w pierwszym składzie Kadry, jak i gracze, którzy rzadko mają sposobność do pokazania selekcjonerowi swoich umiejętności.


Bramkarze:
Artur Boruc
Wojciech Szczęsny
Obrońcy:
Jarosław Fojut
Marcin Wasilewski
Marcin Baszczyński
Marcin Kamiński
Jarosław Fojut
Piotr Celeban
Piotr Brożek
Marcin Komorowski
Jakub Wawrzyniak
Pomocnicy:
Grzegorz Krychowiak
Cezary Wilk
Kamil Kosowski
Sebastian Mila
Jakub Błaszczykowski
Adrian Mierzejewski
Maciej Rybus
Łukasz Garguła
Waldemar Sobota
Napastnicy:
Grzegorz Rasiak
Robert Lewandowski
Kamil Grosicki
Paweł Brożek



Offline heenro19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #193 dnia: Styczeń 14, 2012, 11:44:09 »
Widzę, też nie lubisz "wielkich karierowiczów" z komentarzami typu "Super karera się zapowiada, wpadnij do mnie" ;) Hi Five, Bro!
Powtórka z rozrywki? Czemu to zawsze Wawrzyniak musi zawinić ;) Mecz Polaków dobry, brakowało skuteczności, w sumie prawie jak w rzeczywistości.  Mecz był takim meczem bez historii, Polska wywalczyła już awans, więc szanse na pokazanie się mieli inni piłkarze tacy jak chociażby Krychowiak, który wykorzystał szanse i być może wybiegnie już od pierwszej minuty w meczu z Bułgarią. Uważaj na Domowczijskiego, ma dobrą lewą nogę.
" border="0  " border="0  " border="0

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #194 dnia: Styczeń 14, 2012, 11:54:54 »
mecz z Bułgarią już traktowany jako początek przygotowań do Mundialu?  ::)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #195 dnia: Styczeń 14, 2012, 11:57:09 »
W sumie tak, ale został jeszcze mecz eliminacyjny ze Szwajcarią. Po nim podsumowanie roku 2013 i lista meczów towarzyskich przed Mundialem.



Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #196 dnia: Styczeń 14, 2012, 12:14:23 »
Widzę, że ostatnio Robert wrócił do łask trenera Lenczyka, może to i dobrze. Po pierwsze gratulacje za awans do Mistrzostw Świata. Nie była to jakaś trudna grupa, awans już po czterech kolejkach bez porażki na dodatek. Tak jak myślałem Szkoci zamykają stawkę, jednak to było do przewidzenia, chociaż męczyliście się z nimi dość długo i gdybyście nie wygrali mogłoby wyglądać to zupełnie inaczej. Brożek stanął jednak na wysokości zadania w ostatnich minutach i zapewnił Wam trzy punkty, a zarazem bilety do Brazylii.
Z Serbią Wy o nic nie graliście. Oni grali jeszcze o awans do MŚ, i nieco im to ułatwiliście wychodząc rezerwowym składem. Nie było to fair wobec Szkocji, jednak oni i tak pewnie nawet punktu nie zdobyli.
Teraz w spokoju trzeba przygotowywać się do mistrzostw, Bułgarzy to nie jest wcale taka zła ekipa, chociaż ostatnio przygaśli... Z miłą chęcią w składzie zobaczyłbym Krychowiaka i Rasiaka - mam nadzieję, że dasz im szanse, chociaż w roli rezerwowych. ;)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #197 dnia: Styczeń 14, 2012, 12:59:27 »
No, szkoda naszej porażki, ale i tak przeszliśmy dalej.
Ciekawe co Serbowie pokarzą w dalszych fazach tego turnieju.

Teraz mecz z Bułgarią, będzie na pewno trudniejszy, ale liczę na remis lub wygraną.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #198 dnia: Styczeń 14, 2012, 16:59:04 »
Polacy po raz pierwszy polegli pod wodzą Oresta Lenczyka. Porażki są nieuniknione, więc powodów do zmartwień nie ma. Liczę, że z Bułgarią poradzisz sobie lepiej.  ;)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 14, 2012, 17:06:01 »
Ehh, no kiedyś ta porażka musiała nastać. Wyszedłeś na to spotkanie rezerwami także nie ma się co dziwić. Mnie szczególnie cieszy dobra gra Grzegorza Krychowiaka. Mam nadzieję, że piłkarz ten z czasem stanie się jednym z " punktów układanki " Oresta :D. Teraz czas na Bułgarów i także mam nadzieję, że Grzesiu im tam wiele pokaże :D.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Polska by kmiron#10 - Wiem, że nie lubisz karier reprezentacyjnych, zapraszam :)
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 14, 2012, 17:06:01 »