Autor Wątek: PES 2014 - odczucia z GRY  (Przeczytany 110628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline miro29lp

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #240 dnia: Wrzesień 26, 2013, 09:51:08 »
czyli wg Ciebie dobrze jest, że zawodnik strzela po zrobieniu niepotrzebnych kilku kroków wypuszczając sobie piłkę 2-3 razy zamiast strzelać od razu, gdy tylko będzie miał piłkę przy nodze ? hmmm... ciekawe.

Większość tutaj z tego co widzę jedzie po nowym pesie bardziej albo mniej. nie doszukują się (w tym ja) absurdalnych błędów, tylko mówią co ich drażni i co im przeszkadza. czasem są to rzeczy małe, a czasem są to byki do których nie idzie się przyzwyczaić/zignorować je.

czasem się tak dzieje faktycznie
ale znalazłem rozwiązanie, wystarczy po naładowaniu strzału wcisnąć i trzymać drugi raz przycisk strzału ( moc już nie urośnie ),
albo 2 lepsze rozwiązanie po naładowaniu strzału wcisnąć i trzymać przycisk odpowiedzialny za podanie prostopadłe (trójkąt, Y ),
działa na 100%, choćby nie wiem co zawodnik uderzy z pierwszej, szczególnie widać to jak piłka leci na klatkę to zawodnik zawsze przyjmował a potem dopiero strzał,
z tym trickiem uderza z każdej pozycji, radze przetestować :-)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2013, 10:10:28 wysłana przez miro29lp »

Offline damianczyk

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2007r.
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #241 dnia: Wrzesień 26, 2013, 12:14:28 »
 
Damiańczyk skończ już się mazać [cenzura] dzieciaku bo wylewasz tutaj żale , że aż się rzygać chce. Co post to marudzenie . co mnie [cenzura] obchodzi ,że Twój PES leży na półce? jak dla mnie to możesz sobie w dupsko razem z pudełkiem wsadzić i wcale nie musisz tutaj Nas o tym fakcie powiadamiać. Skończ jęczeć i skamlać bo to się żałosne robi. Nie odpowiada Pro to zawsze możesz sobie FIFE załączyć albo simsy 3 i się trzepać do białego rana, a skoro masz huśtawki nastroju(rozumiem pewnie szkoła,jesień idzie , dzień krótszy) to może pierdolnij sobie coś na rozbudzenie , albo matce przekaż , że depreche łapiesz to cie wyśle do odpowiedniego lekarza po pewne magiczne pigułeczki . DoKurwabranoc pojebie!

A CO CIĘ to interesuje co ja tu pisze gówniarzu. Dzieciakiem możesz nazwać siebie skoro nie masz pojęcia o grach.
Jesteś zaślepiony serią PESA i ciągle szukasz pozytywów.
Moja sprawa co ja tu pisze jak ci to nie pasuje to wypad do książek uczyć się na sprawdzian z geografii.

Nie pouczaj mnie co moge a czego nie moge....

PES jest tragiczny i musisz to zrozumiec ...


Chętnie bym ci okopał TWARZ za tekst z MAMĄ.... ale niestety ... NIE BIJE frajerów co chodzą w rurkach bo szkoda się fatygować.

Nikogo nie zwyzywałem w moim poście wcześniej za to ty FIUCIE pojechałeś po bandzie... Naprawdę dziekuj Bogu że jest cos takiego jak Internet i że możesz swoją śmierdzącą morde schować za monitorem.... Już dawno byś miał problemy DZIECINKO...

Także Malutki radze ci uważaj co piszesz ..... Wiem Że TATA kupił konsolę bo ty nawet nie podjąłes jeszcze pracy, ale zalecam ci przyjąć jakieś psychotropy bo widzę , że masz ogólnie PROBLEM z Mózgiem...czy syfem który w nim masz... nie ważne....

GNÓJ nic wiecej.......
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2013, 12:26:25 wysłana przez damianczyk »

Offline damianczyk

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2007r.
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #242 dnia: Wrzesień 26, 2013, 12:30:28 »

ogólnie to ze mną całkiem w porządku poza tym , że szlag mnie trafia jak czytam wypociny takiego ćwierćmózga jak damiańczyk. tak jak napisałem. nie podoba sie , zmień gre, lekarza , forum , leki , dupe sobie znajdź albo faceta (nie wiem co tam lubisz)

I widzę , że dodatkowo PEDAŁ :) ..

Mam 25 lat swoje mieszkanie, samochód, i dobrze platną pracę..... Czas na gry poświecam sporadycznie.

Powiedz mi co ty masz ?  JESTES ZEREM - Musisz zapewne ojcu podpierdalac pieniądze, albo czyscic mu buty za drobne.

Jak osiągniesz to co ja w tym wieku to wtedy pogadamy MALUTKI.

Offline Profi1982

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #243 dnia: Wrzesień 26, 2013, 12:47:31 »
Mówienie, że nowy PES jest tragiczny jest grubą przesadą. Ten PES jet inny niż poprzednie i nawiązuje do najlepszych lat PES.  U mnie zawodnicy zmieniają się normalnie, szybkie rozegranie akcji i wymiana kilku podań też nie jest przeszkodą jak się dobrze opanuje przyciski i pod siebie ustawi support sterowania. Fizyka piłki, poruszanie się zawodników bardzo realistyczne. Gameplay powoduje syndrom jeszcze jednego meczu. Jeśli ktoś ruga tego PESa z góry na dół tzn, że na nową Fife w ogóle nie powinien spojrzeć bo jest tragiczna. Zero realizmu. No ale zależy kto co lubi. Dla mnie nowy PES poza drobnymi niedoróbkami, które de facto jakoś mi bardzo nie przeszkadzają jest i tak o wiele lepszy od konkurencji, która licencjami nie jest wstanie nadrobić "to coś" co ma nowy PES.

Offline arek222

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #244 dnia: Wrzesień 26, 2013, 12:57:37 »
czasem się tak dzieje faktycznie
ale znalazłem rozwiązanie, wystarczy po naładowaniu strzału wcisnąć i trzymać drugi raz przycisk strzału ( moc już nie urośnie ),
albo 2 lepsze rozwiązanie po naładowaniu strzału wcisnąć i trzymać przycisk odpowiedzialny za podanie prostopadłe (trójkąt, Y ),
działa na 100%, choćby nie wiem co zawodnik uderzy z pierwszej, szczególnie widać to jak piłka leci na klatkę to zawodnik zawsze przyjmował a potem dopiero strzał,
z tym trickiem uderza z każdej pozycji, radze przetestować :-)


Faktycznie działa ! Wie ktoś może z kolei jak strzelać głową ?
Włączyłem sobie tryb treningowy - rzuty rożne - i za każdym razem jak dośrodkowuję to zawodnik strzela z woleja :(
Nawet jak dośrodkowuję wysokim lobem, czyli przytrzymując P2. Za każdym razem strzela z nogi - czasami śmiesznie to wygląda.

Offline Profi1982

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #245 dnia: Wrzesień 26, 2013, 13:03:45 »
Ja mam strzały i podania ustawione na basic i jeśli piłka leci wyżej to zawodnik nabiega i strzela bezpośrednio głową.

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #246 dnia: Wrzesień 26, 2013, 13:08:22 »
ja nie poczułem ani razu, ani malutkiego laga. Gra chodzi perfekcyjnie płynie. No i pierwszy raz od czasów PES11 nie mam problemu z tym, że co kilkanaście meczy gra wywała mnie do windowsa na powtórkach. W końcu jest ona zoptymalizowana pod Windowsa Vistę/Windowsa 7.
Gram na full rozdziałce i pełnych detalach.


pamiętaj gdyby kot nie kręcił korbką to by nie było tak płynnie więc wiesz ...
:P

Offline arek222

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #247 dnia: Wrzesień 26, 2013, 13:11:10 »
Ja mam strzały i podania ustawione na basic i jeśli piłka leci wyżej to zawodnik nabiega i strzela bezpośrednio głową.


Ja właśnie gram na manualu, bo na basic wszystkie raptem strzały idą w środek bramki.
Ponawiam pytanie - wie ktoś jak w trybie strzałów manualnych oddać strzał głową ?

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #248 dnia: Wrzesień 26, 2013, 13:12:04 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE oraz REJESTRACJA lub LOGOWANIEpomóc Wam się uspokoić?

Offline WykaszatoR

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #249 dnia: Wrzesień 26, 2013, 13:15:27 »
czyli wg Ciebie dobrze jest, że zawodnik strzela po zrobieniu niepotrzebnych kilku kroków wypuszczając sobie piłkę 2-3 razy zamiast strzelać od razu, gdy tylko będzie miał piłkę przy nodze ? hmmm... ciekawe.

Większość tutaj z tego co widzę jedzie po nowym pesie bardziej albo mniej. nie doszukują się (w tym ja) absurdalnych błędów, tylko mówią co ich drażni i co im przeszkadza. czasem są to rzeczy małe, a czasem są to byki do których nie idzie się przyzwyczaić/zignorować je.

A próbowałeś wyłączyć nowe sterowanie przy strzałach ? W tym nowym systemie , jak jesteś blisko bramki to pojawia się znaczek , kółeczko ,żebyś mógł dokłdnie wycelować prawym analogiem , może dlatego są opóźnienia bo zawodnik czeka co zrobisz ?
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

1.04 CRACK

Offline k4mil

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 14.04.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #250 dnia: Wrzesień 26, 2013, 13:25:41 »
Jak wyglada gra przez xbox live?? sa lagi czy plynnie wszystko chodzi?? zastanawiam sie nad kupnem golda zeby pograc troche z myślącym graczem bo z konsola juz nuda sie robi, tylko nie chce sie niepotrzebnie denerwowac nieporadnoscia konami jeśli chodzi o tryb online..

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #251 dnia: Wrzesień 26, 2013, 14:08:39 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE oraz REJESTRACJA lub LOGOWANIEpomóc Wam się uspokoić?

....nie wiadomo czy się śmiac czy płakać...
reakcja adminów na poziomie polskiej straży miejskiej....
Steam: BlasiPL

Offline PWN

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.07.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #252 dnia: Wrzesień 26, 2013, 14:16:02 »
....nie wiadomo czy się śmiac czy płakać...
reakcja adminów na poziomie polskiej straży miejskiej....
błąd...straż miejska nie zadaje pytań tylko inkasuje należność  ;D

Offline czubi84

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #253 dnia: Wrzesień 26, 2013, 14:22:01 »
Jak wyglada gra przez xbox live?? sa lagi czy plynnie wszystko chodzi?? zastanawiam sie nad kupnem golda zeby pograc troche z myślącym graczem bo z konsola juz nuda sie robi, tylko nie chce sie niepotrzebnie denerwowac nieporadnoscia konami jeśli chodzi o tryb online..
Grałem on-line kilka spotkań i wszystko chodzi dość płynnie i zależne jest to kto jakie małe łącze.Temat o pesie na xboxie dałem niżej a więc tam się wypisuj co będziemy mogli stworzyć jakiś poradnik bo mam problemy ze strzałami:)

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #254 dnia: Wrzesień 26, 2013, 14:36:12 »
Ja już piąty dzień gram i z początku chyba za bardzo mnie to nakręciło, bo teraz dopiero zauważyłem błędy wszelakie.

Gameplay i te opóźnienia vel lagi da się trochę naprawić, więc tutaj jest już ok.
Wyłączenie synchroniacji, wysoki priorytet i jest nawet ok.

Ale 98% twarzy to jakieś randomowe face'y i to jest po prostu żałosne, nadal tego nie rozumien - z tego już pół świata gamingowego się śmieje, a konkurencja zwija się po podłodze ze śmiechu.

Wydaje mi się, że pomysł z walka bark w bark za pomocą prawej gałki jest mocno chybiony.
Mogli to dać pod któryś z przycisków, a nie utrudniać życie w taki sposób.

Pomysł, że nawet Wawrzyniak z Boenischem są w stanie dogonić np. C7 czy Walcota, którzy mają speeda na poziomie 96-97 jest niedorzeczny. Odebrać im piłkę gdy Ci są jakieś 10 metrów przed nimi i zapierdzielają na maxa - yhym.

Najbardziej mimo wszystko boli, przynajmniej mnie jest wygląd menusów, czcionek, ikon itd. - to wszystko wygląda nadal jak z Playstation 2, szaro-czarne tła, brzydkie jak cholera, nowoczesności to to nie widziało.

Offline hudy87

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Bydgoszcz
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #255 dnia: Wrzesień 26, 2013, 14:43:07 »
PRINCE VEGETA czysty gameplay jest swietny czy jak to wyglada?? zastanawiam sie  zakupic na ps3 pomijam licencje i online

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #256 dnia: Wrzesień 26, 2013, 15:16:43 »
PRINCE VEGETA czysty gameplay jest swietny czy jak to wyglada?? zastanawiam sie  zakupic na ps3 pomijam licencje i online

Powiem tak - ma wady i zalety.
Na pewno jest wolniejszy od PESa 2013 i to dużo, ale ja osobiście lubię konstruować akcje i takie coś mi odpowiada.
Animacje to poezja, kosi te z FIFY bez problemu.
Ciężko urwać się skrzydłami, bo na wysokich poziomach trudności SI ładnie sobie radzi.
Gra zmusza nas do rozgrywania piłki i jest to fajne
Strzały mocne i soczyste jak zawsze

No ale może sam czytałeś w innych tematach, że gra ma sporo niedoróbek.
Jest ten nieszczęsny lag, przez co przelaczanie zawodników działa z opóźnieniem
Gracze są bardzo powolni i ociężali, co przeszkada.

Ogólnie jeśli nie liczyć online i licencji, to gra jest nawet ok, ciężko się do niej przyzwyczaić i jest trochę niedopracowana, no sam nie wiem - możesz kupić na własną odpowiedzialność, ale wydaje mi się, że PES 2014 to taki beta test PESa 2015 który powinien być o wiele lepszy. Ciężko sobie wyrobić zdanie o nim do końca.


Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #257 dnia: Wrzesień 26, 2013, 15:28:27 »
A próbowałeś wyłączyć nowe sterowanie przy strzałach ? W tym nowym systemie , jak jesteś blisko bramki to pojawia się znaczek , kółeczko ,żebyś mógł dokłdnie wycelować prawym analogiem , może dlatego są opóźnienia bo zawodnik czeka co zrobisz ?

prawie wszystkie ulepszenia mam wyłączone. manualne podania, manualne strzały, dodatkowe znaczniki gdzie podać/strzelić. Powyłączałem to, bo mnie wszystko strasznie irytowało. tylko pass support mam chyba na 1 albo i nawet na 0. podania i strzały - basic.

Offline damianczyk

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2007r.
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #258 dnia: Wrzesień 26, 2013, 17:47:05 »
KOCHANI RODACY .................

PES 14    STAŁ SIĘ NIEWYPAŁEM :) .... POWTARZAM TO GDYŻ CZEKAM, AŻ KOLEJNY GIMBUS COŚ PRZYKOZACZY :)

LAGI W SINGLE PLAYER  TO PO PROSTU NIE POROZUMIENIE  ???

MINUSY:

- Lagi
- Słabi BRamkarze
- Beznadziejna gra obrońców
- Bardzo łatwo strzelić bramke z rzutu wolnego (wystarczy ustawic kursor w okienko i.... wpada jak w masło.. ŻENADA :D)

I na koniec najlepsze :) ==>> Słynny trick ( 2x wciśnięty ANALOG  i przerzucenie piłki nad zawodnikiem... DZIAŁA ZAWSZE I DZIAŁA KAŻDYM GRACZEM ) :) ... ŻE NA DA......

Otwórzcie ludzie oczy bo jak czytam tutaj co niektórych to mi się płakać chce.

Zaraz mnie zjecie swoimi komentarzami, ale oczekiwalismy GRY w którą będziemy grać CAŁY ROK i cieszyć będziemy się grą....

A tu co ???   GTA 5  KRÓLUJE. ... a już niedługo  BATTLEFIELD 4..

A teraz czekam na Gimbusa, który mnie skrytykuje :) .. Kto pierwszy ten lepszy :) Kto Kumaty ten SIĘ ZGODZI.

Offline culeamuertePL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #259 dnia: Wrzesień 26, 2013, 17:47:50 »
Damiańczyku masz 25 lat i mega frustrat z Ciebie. Też kiedyś tyle miałem. zerem to sobie możesz nazywać kolegów pod klatką . skończ mi tu farmazony pisać i straszyć bo jak na razie to kozak z Ciebie tutaj . przyszłoby co do czego to byś pierdoło wrotki odpalał w strone swojego zajebistego samochodu w kierunku swojego wspaniałego domu. Skończ mi tu bredzić to ty frajerze masz a czego ja nie mam. Gówno o mnie wiesz a szczekasz jak najęty. W normalnych okolicznościach capnąłbym Cie i sprowadził do wysokości krawężników ale gówna nie ruszam bo z tego wyrosłem. może 10-12 lat temu bym się tobą [cenzura] zajął , na dzień dzisiejszy szkoda mi ręce brudzić. Jak już wspominałem ... do lekarza sie udaj po magiczne dropsiki może Ci przejdzie spedalony nerwosolu. Zapewne jeszcze nie ruchałeś więc z koniny sobie zleć a na chwile napewno Ci przejdzie. skończyłem z tobą dialog smrodzie. Na przyszłość uważaj trochę bo nie jesteś taki anonimowy w internecie jak Ci się gówniarzu wydaje!



Lagi parówo to ty masz zamiast mózgu. nie wiem na jakim heblu ty grasz , ale u mnie jakoś działa wszystko płynnie i opóźnień nie ma . masz tak dojebaną prace i wszystko bo zainwestuj może w komputer jak chcesz komfortowo pograć zamiast [cenzura] farmazony jaki to pes jest do bani.


i gejaszku skończ mi wysyłać wiadomości prywatne bo jestem żonaty od 9lat i moja sie zazdrosna robi !
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2013, 18:02:08 wysłana przez culeamuertePL »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2014 - odczucia z GRY
« Odpowiedź #259 dnia: Wrzesień 26, 2013, 17:47:50 »