Autor Wątek: Wisła Kraków by hose444  (Przeczytany 82987 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #280 dnia: Wrzesień 20, 2014, 10:10:00 »
90# 27.04.2013

Zdobyć trzy punkty i liczyć na potknięcie Zagłębia


Niestety, nasza ulubiona Ekstraklasa zbliża się ku końcowi. Mistrzostwo obroniła Legia, z ligi najprawdopodobniej spadnie Cracovia, ale oczywiście najważniejsza dla nas jest Wisła, która już jutro może wskoczyć na drugie miejsce w tabeli.

Należy pokonać Podbeskidzie i czekać na stratę punktów przez Zagłębie. W Bielsku-Białej postawić się „Białej Gwieździe” spróbuje Michał Probierz i jego grupa – umówmy się – przeciętnych piłkarzy. „Górale” są już raczej pewni utrzymania, choć kolejnymi „oczkami” na pewno nie pogardzą. W grudniu, w zimowych warunkach padł wręcz hokejowy wynik na Reymonta – 4:3 dla Wisły.

W ekipie „Franza” oczywiście bez zmian – grają ci, którzy wychodzą w pierwszej jedenastce praktycznie cały sezon. Panowie, dajcie z siebie wszystko i wygrajcie.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #281 dnia: Wrzesień 20, 2014, 19:30:10 »
Spoiler for Hiden:
@vastray:
Cytuj
że w następnym sezonie nie będzie Derbów Krakowa
napisałem "najprawdopodobniej" jak widzisz po tej kolejce Cracovia jest już w bezpiecznej strefie. Magia Ekstraklasy  ;)

Cytuj
musi pokonać niewygodnego Zawiszę.*
*Podbeskidzie.

91# 28.04.2013


Plan wykonany


28.kolejka
Stadion Miejski w Bielsku-Białej
  Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:3 Wisła Kraków
Paweł Brożek (7), Bikana (47), Sosa (87)

Składy:
Podbeskidzie: Zajac – De Bock, Pietrasiak, Górkiewicz (83.Telichowski), Sokołowski – P. Malinowski, Łatka (C)(66.Lebedyński), Kołodziej(75.Sloboda), Kupczak, Mendler – Blazek
Wisła: Frąckowiak – Piotr Brożek, Głowacki (C), Bikana, Burliga – Boguski (83.Guerrier), Chrapek, Stjepanovic, Sosa, Stilic (74.Szewczyk) – Paweł Brożek


Wisła kontrolowała grę przez cały mecz i pewnie wygrała w Bielsku z miejscowym Podbeskidziem. Spotkanie to miało niezłe tempo, a co najważniejsze – pozwoliło piłkarzom Smudy wypełnić plan, który przesunął nas na drugie miejsce w tabeli.

Te dziewięćdziesiąt minut przebiegło płynnie i przyjemnie. Było dużo walki w środku polu, kilka sensownych akcji i szybka wymiana ciosów. Podbeskidzie również pokazało parę składnych momentów w rozegraniu, lecz gorzej u podopiecznych Probierza było z defensywą. Z drugiej strony jednak patrząc, ciężko jest objąć kryciem cwanego lisa Brożka albo zablokować genialne podania Sosy, mierzone na centymetr. Na pochwałę z Wiślaków zasługuje też Stilic, który po wielu meczach chimeryczności w końcu solidnie i regularnie dogaduje się ze wspomnianą już zabójczą dwójką „Białej Gwiazdy”.

„Góralom” w obronie wychodziły tylko pułapki ofsajdowe, a krakowskiemu klubowi – większość interwencji. Nie do przestawienia byli Bikana (który zdobył dzisiaj też swojego premierowego gola dla Wisły) oraz Głowacki, po bokach zaś spokój zapewniali Burliga i Piotr Brożek. Jeden z braci bliźniaków wręcz perfekcyjnie wchodził w tym meczu wślizgami i bezbłędnie krył skrzydłowego Podbeskidzia.

Oba zespoły chciały wygrać ten pojedynek, ale to Wisła wyszła z niego zwycięsko. Warto podkreślić jeszcze skuteczność graczy „Franza” – dzisiaj w Bielsku krakowianie wyjątkowo rzadko pudłowali, stwarzając dużo zagrożeń.

Szczęście nam dopisało i Zagłębie straciło punkty, przegrywając z Koroną. W związku z tym Wisła jest wiceliderem Ekstraklasy. Jedyne co trzeba zrobić, by tam pozostać i powalczyć w przyszłym sezonie o Ligę Mistrzów – to wygrać ze Śląskiem oraz Piastem. Tak jak dzisiaj z Podbeskidziem.


Skrót meczu:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f5d611034b580f8649273b7c12150e76&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f5d611034b580f8649273b7c12150e76&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Wyniki 28.kolejki/Tabela Ekstraklasy:
Spoiler for Hiden:


" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #282 dnia: Wrzesień 20, 2014, 19:42:51 »
Wreszcie jest awans w tabeli. Trzeba to utrzymać i walczyć o jak najwięcej pkt.
   


Offline plumber.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.01.2014r.
    • twitter
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #283 dnia: Wrzesień 21, 2014, 17:02:00 »
Zwycięstwo bardzo ważne. Dobrze, że wszystko zależy od was. Jeśli wygracie dwa najbliższe mecze, macie wicemistrzostwo Polski i nie trzeba patrzeć na wyniki innych. Najlepiej gdyby Zagłębie przegrało następne spotkanie i wszystko byłoby rozstrzygnięte. Wszystko będzie pewnie zależeć od głowy zawodników.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #284 dnia: Wrzesień 21, 2014, 22:39:52 »
Jest jakiś problem ze skrótem, bo jest niedostępny w naszym kraju... Pewnie ścieżka dźwiękowa...

Powiem szczerze, nie wierzyłem, że dojdziesz do tego momentu opowiadania... Nie pamiętam już kariery, która dotarła go końca sezonu (nawet moja), a o to przecież chodzi. Poza lepszą grafiką nie brakuje jej nic.
Masz teraz zabójczy finisz, bo spotkania z 4 i 5 rywalem. Piast już raczej się nie liczy o Ligę Mistrzów, ale będzie walczyć o LE. I Śląsk, który chce wyrzucić Cię sprzed wrót marzeń :D Powiem szczerze niechałbym być w takiej sytuacji, ale grając te 2 ostatnie mecz z pozytywnym skutkiem, zapamiętasz taką ligę, choć to tylko gra. Dla kariery oczywiście najlepiej byłoby, gdybyś awansował do Champion League, która doda jej wielkiego klimatu. Jeszcze jakbyś ciągnął to w następnym sezonie z CL, to ta kariera znalazłaby się wśród najlepszych w historii forum.

Cytuj
Z drugiej strony jednak patrząc
Jakoś dziwnie to zabrzmiało :P Wolę wyśrubowane - patrząc jednak z drugiej strony :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2014, 22:42:09 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #285 dnia: Wrzesień 22, 2014, 16:11:58 »
@Artur 7:

Cytuj
Jest jakiś problem ze skrótem, bo jest niedostępny w naszym kraju... Pewnie ścieżka dźwiękowa...
Nie wiem mi działa, tylko miałem problem z dodaniem, robił mi się jakiś błąd z duplikatem dopiero skróciłem o sekundę i dałem.  :P Rzeczywiście coś z tym filmikiem może być nie w porządku, mi niby działa, ale nie mam tego filmu na kanale... Spróbuję zmienić soundtrack na jakiś domyślny z YT, może za jakiś czas obejrzycie EDIT: spróbuj teraz, muzyczka zmieniona, ale powera już nie ma  :)

Cytuj
Poza lepszą grafiką nie brakuje jej nic.
Dziękuje, dziękuje. Wiesz jak to u mnie z ta grafiką  ;D

Cytuj
Jeszcze jakbyś ciągnął to w następnym sezonie z CL, to ta kariera znalazłaby się wśród najlepszych w historii forum.
Zamierzam mam już plany dotyczące Wisły i raz jeszcze dzięki  ;)

Cytuj
Jakoś dziwnie to zabrzmiało :P Wolę wyśrubowane - patrząc jednak z drugiej strony :P
Fajnie, że ktoś to czyta. A tam, zostanie  :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2014, 16:28:09 wysłana przez hose444 »
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #286 dnia: Wrzesień 22, 2014, 17:47:09 »
Teraz działa. Zawsze sprawdzaj w Mój kanał -> Menadżer filmów, czy nie masz jakieś blokady ze względu na ścieżkę dźwiękowa, bądź prawa autorskie
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #287 dnia: Wrzesień 22, 2014, 19:33:39 »
Spoiler for Hiden:
Wyjątkowo tak mało, bo finał PP nie został jeszcze rozegrany, ani eliminacje MŚ z Polską nie ruszyły. Za miesiąc będzie więcej (oczywiście w świecie kariery za miesiąc  :D), szczególnie w przeglądzie zagranicznych rozgrywek, bo będzie podsumowanie sezonu.

92# 01.05.2013

Piłkarski (trzeci) świat - kwiecień 13'



Tabela:

Klasyfikacja strzelców/asystentów:
 



Tabela:

Klasyfikacja strzelców/asystentów:
 
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #288 dnia: Wrzesień 22, 2014, 20:46:49 »
Cały czas tak samo! Cały czas tak równo! Cały czas tak solidnie! Cały czas tak długo! I oby jeszcze dalej! Brawa za karierkę! Może w ostatnim czasie za długo tu nie komentowałem, ale to przez czas. Mogę jednak zapewnić, że czytałem.
Chojniczanka na czele! Chciałbym, aby się to utrzymało! Brożek też sobie odjechał, ale należy mu się. Obyście tylko utrzymali tą drugą lokatę. CL doda wielkiego klimatu. :)

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #289 dnia: Wrzesień 22, 2014, 23:14:58 »
Liga zbliża się ku końcowi, ciekawi mnie bardzo CL bo liczę, że Wisła w niej zagra.
   


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #290 dnia: Wrzesień 23, 2014, 19:09:12 »
Spoiler for Hiden:
@espon:
Cytuj
Cały czas tak samo! Cały czas tak równo! Cały czas tak solidnie! Cały czas tak długo! I oby jeszcze dalej! Brawa za karierkę!
Dziękuje uprzejmie  :)

93# 01.05.2013

Piłkarski świat - kwiecień 13'



Pierwsze mecze półfinałowe:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:



Pierwsze mecze półfinałowe:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:



Tabela:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:
Tabela:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:



Tabela:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:



Tabela:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #291 dnia: Wrzesień 24, 2014, 14:19:39 »
Arsenal w finale Ligi Mistrzów? Po pierwszym meczu są bardzo blisko. Niektóre zespoły mogą już powoli świętować ligowe tytuły. Największą sensacją może być wygrana Tottenhamu, o ile Spurs dotrwają do końca na czele.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #292 dnia: Wrzesień 25, 2014, 19:36:56 »
94# 03.05.2013

„Zrobiliśmy wynik ponad stan. Bez względu na zakończenie sezonu”


Smuda na niego postawił, a on odpłacił się świetnymi rajdami po lewej stronie boiska i solidną współpracą z resztą drużyny. Wynikiem tego jest oczywiście jego całkiem niezły bilans – 7 goli i 5 asyst. O kim mowa? O Rafale Boguskim, który udzielił nam ostatniego wywiadu, jaki zaprezentujemy Wam w tym sezonie. Miłej lektury!

Szalony sezon, co? Wasza walka o pierwszą czwórkę skończyła się sukcesem, uda się teraz zająć Wiśle drugie miejsce?
Wszystko zależy od nas. Mamy taką sytuację, że wystarczy wygrać ze Śląskiem oraz Piastem i jesteśmy na drugiej pozycji. No nie ukrywam, że chodzi po głowie ta Liga Mistrzów.

W zespole jest presja, by zdobyć wicemistrzostwo?
Nie. Zrobiliśmy wynik ponad stan. Bez względu na zakończenie sezonu. Choć, dla kibiców i dla naszego samorozwoju dobrze byłoby zająć tą pozycję za Legią na koniec.

Jak natomiast oceniasz siebie na przestrzeni kończących się rozgrywek? Musisz przyznać, że zaufanie od Smudy się przydało, bo w końcu w Wiśle „wystrzeliłeś”.
Tak. Grałem regularnie, choć nie powiem – na treningach cały czas musiałem walczyć. Na lewej stronie mogą grać jeszcze Donald (Guerrier – przypis redakcji) oraz „Manuel” (Emmanuel Sarki – przypis redakcji). Liczby mam przyzwoite – 7 goli, asyst… (chwila zastanowienia)… ile? (śmiech)

Pięć. I zapewne udział w wielu bramkach Wisły. Ale jeszcze wróćmy do powodów twojej przyzwoitej gry. To tylko przez regularność występów u „Franza” czy jest jeszcze coś?
Czuje się dobrze w taktyce trenera. To porządny fachowiec, zna się na piłce, szczególnie tej w naszych realiach i jakby to powiedzieć… za dużo nie miesza (śmiech). Mamy trochę swobody na boisku, przez co wychodzą nam czasami fajne akcje.

Swoją piłkarską przyszłość wiążesz więc z Wisłą?
Tak. No mam taki plan, a czas pokaże, czy on wypali.

Smuda „odbudował” nie tylko ciebie, ale też braci Brożków i Głowackiego. To taka wasza stara paczka Wiślacka, nie?
Mamy tutaj doświadczenie i wzajemnie się dogadujemy. Te powroty wypaliły – zarówno u „Broziów” jak i u „Głowy”.

Coraz częściej używa się pseudonimu „Dziki” mówiąc o tobie. To stara ksywa, ale dopiero w tym sezonie aktualna (śmiech).
(śmiech) Dziki miał być Donald, przecież to prawie jego nazwisko, nie – Wilde? Ale jestem ja. To super uczucie. Zważywszy na to, że ta ksywka pozytywnie przedstawia moje wyczyny na murawie, a przynajmniej tak sądzę.

Na koniec Rafał, wytypuj dla nas wyniki waszych dwóch ostatnich meczów. Taka zabawa, zważywszy, że to nasz ostatni wywiad w dobiegającym do mety sezonie.
No, dobra (śmiech). Ze Śląskiem będzie ciężko, nie wiem – remis 1:1, ale Piasta pokonamy, rewanżując się im za styczniową porażkę. Tym sposobem zawalczymy latem o Ligę Mistrzów. Oby tak się stało!
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #293 dnia: Wrzesień 26, 2014, 16:07:30 »
Bardzo przyjemny, luźny wywiad. Dobrze, że drużyna nie czuje presji, przez to na pewno będziecie grać swobodniej. Smuda nieźle poukładał Wisłę, myślę, że w przyszłym roku powalczycie o mistrzostwo.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #294 dnia: Wrzesień 26, 2014, 19:28:13 »
Uważam, że nie ma czegos takiego jak granie bez presji ;p Dlatego presja jest nawet oczekiwania kibiców to już presja.
   


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #295 dnia: Wrzesień 26, 2014, 19:58:16 »
95# 10.05.2013

Zostały już tylko dwa mecze


To, że sezon 2012/2013 zbliża się do końca widać w każdym calu. Niektórzy piłkarze już zapewniają sobie przyszłość (jak choćby Mastriani, który nie sprawdził się w Wiśle i latem odejdzie do Dolcana), ale jeszcze trzeba się zatrzymać, by dać z siebie wszystko w dwóch ostatnich kolejkach Ekstrakasy.

Jutro na Reymonta mecz przyjaźni Wisła – Śląsk, ale zdecydowanie nie będzie na boisku koleżeńskiego „odpuszczania”. Ekipa Lenczyka ma 49 punktów, Smudy – 52. Jeśli chcemy marzyć o Lidze Mistrzów w Krakowie – należy wypunktować słabe punkty wrocławian.

Lecz nie będzie to łatwe, bo Śląsk ma mało wad, a wiele zalet. Indywidualnie na plus w ataku wyróżniają się Mila, Flavio Paixao albo Machaj. Drużyna „Oro-Profesoro” ma również solidną defensywę. Poszatkować ją spróbuje niezmienny kwartet – Boguski, Sosa, Brożek, Stilic. Panowie, trzy punkty czekają.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #296 dnia: Wrzesień 27, 2014, 11:20:26 »
96# 11.05.2013


Wisła wicemistrzem Polski!


29.kolejka
Stadion Miejski im. Henryka Reymana w Krakowie
Wisła Kraków 4:1 Śląsk Wrocław
Sosa (1,74), Paweł Brożek (22,33) – Marco Paixao (35)

Składy:
Wisła: Frąckowiak – Piotr Brożek (79.Piccini), Głowacki (C), Bikana, Burliga – Boguski, Chrapek, Stjepanovic, Sosa, Stilic (67.Szewczyk) – Paweł Brożek
Śląsk: Kelemen – Dudu Paraiba, Kokoszka, Grodzicki, M.Jovanovic – Stevanovic, Hołota (67.Flavio Paixao), Kaźmierczak (46.Patejuk), Mila (C)(79.Plaku), Machaj – Marco Paixao


To już jest pewne. Dzięki zwycięstwu ze Śląskiem i wygranej Lecha z Zagłębiem przewaga Wisły nad lubinianami wzrosła o pięć punktów. Co oznacza, że bez względu na wyniki ostatniej kolejki „Biała Gwiazda” zagra w barażach o Champions League!

Dzisiaj nie było ani cienia wątpliwości, kto jest lepszy. Krakowianie atakowali z każdej strony boiska, a duet Marcelo Sosa – Paweł Brożek potwierdził, że jest najlepszą parą ofensywną w Ekstraklasie. Najpierw wejście smoka już w pierwszej minucie zaliczył Argentyńczyk, a potem widzieliśmy totalną dominację Wiślaków. Zawodnicy Smudy czuli się tak pewnie, że ze spokojem rozgrywali piłkę nawet blisko swojego pola karnego. Ostatni gol spotkania był istnym majstersztykiem – Sosa strzelił rozrywając siatkę, uderzając futbolówką pomiędzy dwoma obrońcami w pełnym biegu!

Śląsk zostawiał za dużo miejsca pomocnikom i napastnikom z Krakowa. W ataku był zaś chaotyczny i gdyby nie Mila, nie zdobyłby ani jednej bramki. Nie da się wygrać meczu fatalnie broniąc (do czego przyczynił się były Wiślak – Marko Jovanovic) i niemrawo atakując. Piłkarzom z Wrocławia siadły również już po prostu nogi pod koniec sezonu. Fizycznie nie wytrzymali.

Ale nie można oczywiście umniejszać sukcesu „Białej Gwiazdy”. Ten zespół ma, cytując „Franza”: „ręce, nogi i jaja”. Gdyby nie perfekcyjna szarża Legii, Wisła włączyła by się w drugiej części rozgrywek do walki o majstra, ale nie ma co narzekać – spróbujemy za rok. Potencjał jest, na dzień dzisiejszy jedenastka klubu spod Wawelu jest kompletna. Wygląda to tak:
- solidny, odważny i ciągle rozwijający się bramkarz
- równa, zgrana i charakterna obrona
- wszechstronna, kreatywna i znając się na pamięć linia pomocy
- oraz najlepszy napastnik ligi

I niech tak zostanie.


Skrót meczu:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f5d611034b580f8649273b7c12150e76&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f5d611034b580f8649273b7c12150e76&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Wyniki 29.kolejki/Tabela Ekstraklasy:
Spoiler for Hiden:


" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #297 dnia: Wrzesień 27, 2014, 14:27:01 »
2 miejsce i europejskie puchary sa wasze. Daje do awans do LM czy eliminacje??
   


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #298 dnia: Wrzesień 27, 2014, 16:12:41 »
Spoiler for Hiden:
Mam zajob, a potrafię dać dwa odcinki na dzień. Jest forma  :)

@bartekeuro:
Cytuj
Daje do awans do LM czy eliminacje??
Baraże najprawdopodobniej.

97# 17.05.2013

Ostatni mecz Ekstraklasy 12/13, a zarazem ostatnie spotkanie Franciszka Smudy na ławce trenerskiej!


Ta wiadomość spadła na kibiców Wisły jak grom z jasnego nieba. Franciszek Smuda wczoraj zwołał specjalną konferencję prasową, na której ogłosił, że spotkaniem z Piastem na Reymonta kończy swoją trenerską karierę.

„Chciałem odejść z przyzwoitym wynikiem, a takim jest to, co osiągnęliśmy w kończącym się sezonie. Zdrowie już nie te, chcę spokojnie spędzić emeryturę. Pracowałem w swoim życiu w trzech największych klubach Polski i prowadziłem kadrę na Mistrzostwach Europy. Niczego nie żałuję. Żegnam się z pracą trenerską, co oznacza, że rezygnuję z dalszego prowadzenia Wisły. Życzę „Białej Gwieździe” samych sukcesów. Dziękuje za wszystko ludziom, którzy przez te wiele lat byli za mną. Futbol oczywiście dalej będę śledził, bo jestem od niego uzależniony jak rybka od żywego pokarmu. Mecz z Piastem będzie dla mnie ostatnim w karierze trenerskiej”. Taką oto wypowiedzią „Franz” żegna się z pracą szkoleniową, oświadczenie to jest oficjalnie i nieodwołalne, gdyż widnieje też na stronie internetowej klubu.

W takim przypadku, zważywszy na to, że Wisła już ma w garści wicemistrzostwo – spotkanie z Piastem, jego losy zejdą na dalszy plan, choć gliwiczanie spróbują jeszcze zawalczyć o wejście rzutem na taśmę do „TOP 4”. My natomiast skupimy się przede wszystkim na pożegnaniu „Franza”.

Będziemy tęsknić, Franio! 
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #299 dnia: Wrzesień 28, 2014, 13:37:56 »
Mam nadzieję, że piłkarze wygrają dla Smudy. Pan Franciszek wyciągnął Wisłę, aż na drugą lokatę, co jest małą niespodzianką. Dzięki niemu Biała Gwiazda wraca powoli na szczyt. Ciekawi mnie kto zastąpi Franza...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #299 dnia: Wrzesień 28, 2014, 13:37:56 »