Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1433458 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8040 dnia: Maj 18, 2013, 19:24:17 »
Tylko moje pierwsze zdanie dotyczyło Old Trafford, reszta była do innych stadionów z PL. Nadal nie rozumiem, co ma to, że kibice w Anglii go nie lubią (chociaż nadal nie wiem, co w twoim znaczenie znaczy "był wrogiem") do tego, że kibice Realu po jednym nieudanym meczu już go mają gdzieś.
Więc wracając jeszcze do tego pięknego przywitania when Ronaldo back to home przypomniałem sobie gwizdy kibiców United, gdy tylko był przy piłce - tego oczywiście nie pamiętasz...? ::) ::) Chyba, że to Madridistas na niego gwizdali z wyznaczonego sektora w grupie kilku tysięcy ;D ;D?? O sytuacji w Madrycie już wspomniał Nederland i ja. Grasz źle będziesz zły. Błyszczysz jesteś idolem. I on chyba się już do tego przyzwyczaił. A na innych stadionach PL był wygwizdywany ze zwględu na swój styl bycia i charakter. Ale tego chyba nie muszę mówić... ::) ::)
Cytuj
Oprócz tego, napisałem jeszcze coś jeszcze. Wiem o takiej możliwości, ale skoro nalegał na transfer do Madrytu, to teraz nie odejdzie sobie ot tak.
Jeszcze coś jeszcze, czyli co?? To, że coś tam sobie mówił...? Heh płomiennych wygłoszeń piłkarzy niema, co słuchać, bo potem dzieje się inaczej
Cytuj
Przepraszam, ale nie rozumiem tego zdania.
W rozliczeniu często dorzuca się piłkarza. Ale po co w ogóle mówić o takiej transakcji skoro on chciał odejść z Manchesteru i przejść do wymarzonego Madrytu. Teraz rozumiesz?
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2013, 19:29:42 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8041 dnia: Maj 18, 2013, 19:46:55 »
Więc wracając jeszcze do tego pięknego przywitania when Ronaldo back to home przypomniałem sobie gwizdy kibiców United, gdy tylko był przy piłce - tego oczywiście nie pamiętasz...? ::) ::) Chyba, że to Madridistas na niego gwizdali z wyznaczonego sektora w grupie kilku tysięcy ;D ;D ??
Być może były to tylko gwizdy kilku tysięcy fanów United, bo gdy trafił do bramki, to na stadionie słychać było tylko wrzawę gości, gwizdów nie słyszałem, więc...

Cytuj
O sytuacji w Madrycie już wspomniał Nederland i ja. Grasz źle będziesz zły.
Tylko to chyba lekka przeginka, żeby po jednym, dwóch meczach na niego tak najeżdżali... w United nie przypominam sobie, żeby były na niego takie jazdy.

Cytuj
I on chyba się już do tego przyzwyczaił.
Nie powiedziałbym.

Cytuj
A na innych stadionach PL był wygwizdywany ze zwględu na swój styl bycia i charakter.
Mi się wydaje, że dlatego, że po prostu był dobry. A jego charakter? Ludzie tylko przez internet odważą się powiedzieć, że jest pedałkiem, bo żeluje włosy.

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8042 dnia: Maj 18, 2013, 19:50:21 »
Mi się wydaje, że dlatego, że po prostu był dobry. A jego charakter? Ludzie tylko przez internet odważą się powiedzieć, że jest pedałkiem, bo żeluje włosy.

Wiesz co to charakter i styl bycia? Chodzi o jego zachowanie, które jest straszliwie irytujące.
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8043 dnia: Maj 18, 2013, 20:00:58 »
Aj, sorry, mój błąd.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8044 dnia: Maj 18, 2013, 20:08:34 »
Być może były to tylko gwizdy kilku tysięcy fanów United, bo gdy trafił do bramki, to na stadionie słychać było tylko wrzawę gości, gwizdów nie słyszałem, więc...
Nie mówię o gwizdach po jego bramce. Już w pierwszym konacie z piłką, gdy "wezwał" na pojedynek Rooneya słychać było donośnie gwizdy i przy każdej kolejnej okazji.
Cytuj
Tylko to chyba lekka przeginka, żeby po jednym, dwóch meczach na niego tak najeżdżali...
Więc nie znasz mentalności Madridistas
Cytuj
Nie powiedziałbym.
A ja tak, skoro gra już tam trzeci sezon...
Cytuj
Mi się wydaje, że dlatego, że po prostu był dobry. A jego charakter? Ludzie tylko przez internet odważą się powiedzieć, że jest pedałkiem, bo żeluje włosy.
To, że był dobry to też. Ale bardziej za jakiego płacz, [żel] nurkowanie, zachowywanie się ogólnie jak piz duś... :-\
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2013, 20:10:27 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8045 dnia: Maj 18, 2013, 20:29:31 »
Nie mówię o gwizdach po jego bramce. Już w pierwszym konacie z piłką, gdy "wezwał" na pojedynek Rooneya słychać było donośnie gwizdy i przy każdej kolejnej okazji.
Nie będę się spierał, ale nadal uważam, że kibice go kochają i gdyby wrócił, to nikt by tam nie był za to zły.

Cytuj
A ja tak, skoro gra już tam trzeci sezon...
Raczej dopiero, a już widać po jego zachowaniu, że ma dość.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8046 dnia: Maj 18, 2013, 20:38:49 »
Nie będę się spierał, ale nadal uważam, że kibice go kochają i gdyby wrócił, to nikt by tam nie był za to zły.
No jasne, że nie usłyszałby ani pół gwizdu od swoich kibiców, gdyby ponownie w czerwonej koszulce strzelał gole... ;)
Cytuj
a już widać po jego zachowaniu, że ma dość.
szkoda mi go... :P Więc niech odejdzie nikt mu nie broni
" border="0" border="0

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8047 dnia: Maj 18, 2013, 21:15:37 »
Gdyby Ronaldo odszedł, to wtedy dopiero zaczął by się płacz, więc lepiej nawet tak nie myśleć. Nie jestem jego wielkim fanem, ale szanuję jego umiejętności, zaangażowanie i wkład w drużynę (który w tym sezonie wyniósł tak z 60%, bo w większości reszta nic nie grała). Poza tym ciekawy jestem jak by się każdy specjalista sprzed monitora zachował kiedy co mecz dostawałby dziesiątki kopniaków w nogi, których nie pokazują w powtórkach, a sędzia na to nie reaguje, do tego dochodzi presja i jego czasami aż chora ambicja, to normalne że nerwy puszczają (żeby on jakoś nagminnie dostawał takie czerwone kartki, to można by było mieć pretensje...).

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8048 dnia: Maj 18, 2013, 21:22:28 »
Bo on jedyny dostaje tyle kopniaków.
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8049 dnia: Maj 18, 2013, 21:26:52 »
cube twoje tłumaczenia tu na nic się zdadzą. Przecież Ronaldo od zawsze ma przypiętą łatkę żelusia , pizdusia itp. Umiejętności jego już rzadko kto potrafi docenić. Tak to już jest i raczej pozostanie.

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8050 dnia: Maj 18, 2013, 21:46:52 »
Bo on jedyny dostaje tyle kopniaków.
Nie, nie on jedyny i nie tylko on może czasem po prostu nie wytrzymać.

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8051 dnia: Maj 18, 2013, 22:05:53 »
Ja nawet nie mam do niego pretensji o to, że mu puściły nerwy i dostał tam jedną czerwoną, bo to się akurat każdemu może zdarzyć. Bardziej denerwuje mnie za całokształt. Te wszystkie celebracje, nieuzasadnione pretensje do sędziego, gesty itd.

Cytat: Daav One
Przecież Ronaldo od zawsze ma przypiętą łatkę żelusia , pizdusia itp.

W żaden sposób uzasadnioną rzecz jasna.

Cytat: Daav One
Umiejętności jego już rzadko kto potrafi docenić.

Ja przynajmniej doceniam. Mógłby tylko częściej pokazywać coś innego na boisku na boisku poza nimi.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2013, 22:08:03 wysłana przez Nejdro »
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8052 dnia: Maj 18, 2013, 22:10:32 »
Rozumiem, proponuję już skończyć temat.

Ale prawda jest taka, że cały Real jako klub, Perez, no i Mourinho są w tym sezonie przegranymi. Najdziwniejsze jest to, że bezpośrednio Madryt w tym sezonie był wyraźnie lepszy od Barcelony, jednak to nie dało zupełnie nic, a Barca zasłużenie zdobyła tytuł.

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8053 dnia: Maj 18, 2013, 22:14:11 »
Był wrogiem na każdym stadionie po MŚ 06 po incydencie z Rooneyem.
W Anglii i tak nikt nie lubi Manchesteru United. Dość powiedzieć, że po ostatniej kolejce ubiegłego sezonu Djibril Cisse z QPR był wyraźnie zadowolony po porażce z City, a kibice Sunderlandu po ostatnim gwizdku w meczu z MU cieszyli się z mistrzostwa "The Citizens" tak, jakby to ich drużyna je zdobyła. Poza tym, Ronaldo chyba już się przyzwyczaił do tego, że wielu ludzi go nienawidzi. Grunt, żeby szanowali go kibice jego własnego zespołu.

Cytuj
Lub skandują pieśn: "lololo lololo Cristiano Ronaldo" (chyba tak, to leciało) po każdym jego golu
Gdy jest na szczycie, owszem - wychwalają go. Problemy zaczynają się, gdy Ronaldo ma słabszy okres. Wtedy go dobijają.
W MU nikt go nie wygwizdywał po kiepskim meczu. Ba - nikt nie buczy na Valencię, mimo że ten ma za sobą najgorszy sezon w Manchesterze, w którym był całkowicie bezbarwny.

Cytuj
I dlatego wciąż wybiera Madryt...?
Ma tam furę kasy i splendor. Dzięki bezpośredniej walce z Messim jest w centrum uwagi. Na tym mu najbardziej zależy.
Ostatnio robi się coraz głośniej o jego odejściu z Realu. Może to nie są tylko puste plotki?

Cytuj
przypomniałem sobie gwizdy kibiców United, gdy tylko był przy piłce - tego oczywiście nie pamiętasz...? ::) ::)
To pewnie dlatego, że przed pierwszym meczem Ronaldo gorliwie zapewniał, że nie będzie celebrował bramki (jeśli ją zdobędzie), a przed rewanżem coś mu się odmieniło i stwierdził, że "nie wie, jak się zachowa". Ponadto, część kibiców MU ma mu pewnie za złe jego słowa z bodajże 2009 roku, kiedy oznajmił, że w MU czuje się jak w więzieniu - a to dlatego, że Ferguson nie chciał go puścić po roku od podpisania przez Portugalczyka (chyba) 5-letniego kontraktu.

Dostrzegam pewne podobieństwa między nim a Beckhamem, który odszedł w nieprzyjaznej atmosferze, w Madrycie był gwiazdą, a potem coraz bardziej żałował opuszczenia Old Trafford..
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2013, 22:16:37 wysłana przez Nederland »
" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8054 dnia: Maj 18, 2013, 22:15:53 »
Mourinho już na 99% się pakuje. Nie odebrał wczoraj medali z rąk królewskiej pary co zostało odebrane bardzo, bardzo negatywnie nawet w samym Madrycie. 
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8055 dnia: Maj 18, 2013, 22:18:10 »
Ronaldo też nie odebrał.
" border="0

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8056 dnia: Maj 19, 2013, 00:59:59 »
Ja nawet nie mam do niego pretensji o to, że mu puściły nerwy i dostał tam jedną czerwoną, bo to się akurat każdemu może zdarzyć. Bardziej denerwuje mnie za całokształt. Te wszystkie celebracje, nieuzasadnione pretensje do sędziego, gesty itd.

Skoro on tak celebruję, to ma do tego jakiś powód.

Pretensje do sędziego mają wszyscy, że on pokazuję to w taki sposób to niech sobie pokazuję, a że komuś działa to na nerwy to już jego wina.

A gesty? To pokazuje każdy piłkarz.
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2013, 01:01:43 wysłana przez mojsesh »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8057 dnia: Maj 19, 2013, 09:11:59 »
W Anglii i tak nikt nie lubi Manchesteru United. Dość powiedzieć, że po ostatniej kolejce ubiegłego sezonu Djibril Cisse z QPR był wyraźnie zadowolony po porażce z City, a kibice Sunderlandu po ostatnim gwizdku w meczu z MU cieszyli się z mistrzostwa "The Citizens" tak, jakby to ich drużyna je zdobyła. Poza tym, Ronaldo chyba już się przyzwyczaił do tego, że wielu ludzi go nienawidzi. Grunt, żeby szanowali go kibice jego własnego zespołu.
Nie znam się relacjach w Angielskim futbolu, ale to, że Ronaldo był tak kochany poza swoim stadionem na boiskach Premier League jak w Hiszpanii jest chyba wielce prawdopodobne... I nie uważam, że kibice Realu go nie szanują mimo wszystko... Na pewno mają szacunek za te bramki, których ma więcej niż występów w barwach ich ukochanego klubu...
Cytuj
Gdy jest na szczycie, owszem - wychwalają go. Problemy zaczynają się, gdy Ronaldo ma słabszy okres. Wtedy go dobijają.
W MU nikt go nie wygwizdywał po kiepskim meczu. Ba - nikt nie buczy na Valencię, mimo że ten ma za sobą najgorszy sezon w Manchesterze, w którym był całkowicie bezbarwny.
To jest właśnie ta mentalność, o której mówiłem. Madryt zawsze musi być największy - tak uważają jego kibice. Ronaldo chyba znał historię tego klubu i wiedział, że przed laty inny większy Ronaldo dostawał porcję gwizdów, to i on może dostać...
Cytuj
To pewnie dlatego, że przed pierwszym meczem Ronaldo gorliwie zapewniał, że nie będzie celebrował bramki (jeśli ją zdobędzie), a przed rewanżem coś mu się odmieniło i stwierdził, że "nie wie, jak się zachowa". Ponadto, część kibiców MU ma mu pewnie za złe jego słowa z bodajże 2009 roku, kiedy oznajmił, że w MU czuje się jak w więzieniu - a to dlatego, że Ferguson nie chciał go puścić po roku od podpisania przez Portugalczyka (chyba) 5-letniego kontraktu.
Możesz, tylko przypuszczać. A może to dlatego, że po prostu odszedł...?
Skoro on tak celebruję, to ma do tego jakiś powód.

Pretensje do sędziego mają wszyscy, że on pokazuję to w taki sposób to niech sobie pokazuję, a że komuś działa to na nerwy to już jego wina.

A gesty? To pokazuje każdy piłkarz.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
3:30 - 3:22 spójrz na jego minę i gesty i powiedz, czy Ty i Twój kumpel nie wyjebaliście śmiechem ;D ;D :-X?
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2013, 09:28:05 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8058 dnia: Maj 19, 2013, 09:28:28 »
Jeśli mogę się wtrącić, to nie widzę w tej sytuacji nic dziwnego - obiektywnie. Obejrzałem cały skrót i tyle słupków i setek, których Real nie wykorzystał, nic dziwnego, że Ronaldo był wkurzony. Można mówić, że inni jakoś wytrzymywali, ale to jego wina? Miał na sobie największą presje, może jeszcze nie dorósł emocjonalnie.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8059 dnia: Maj 19, 2013, 11:02:44 »
3:30 - 3:22 spójrz na jego minę i gesty i powiedz, czy Ty i Twój kumpel nie wyjebaliście śmiechem ;D ;D :-X?

Nie :). Naturalne u Cristiano tak samo zrobił po bramce strzelonej przez Alvesa w Pucharze Króla rok temu i podobnie robił w wielu takich przypadkach. Normalność.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8059 dnia: Maj 19, 2013, 11:02:44 »