Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1142713 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3700 dnia: Listopad 07, 2011, 19:26:48 »
Nederland ma w dużej mierze rację ;)
Barcelona dała dupy wczoraj i tyle, nie ma żadnego wytłumaczenia.


Offline pes666

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.09.2010r.
  • Polska Biało-Czerwoni !! Born in 1982 :)
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3701 dnia: Listopad 07, 2011, 19:28:47 »
Dziwicie się, że niektórzy was nie lubią, a czytałem wczoraj w internecie komentarze, że to Bilbao miało fuksa (nie Barcelona, że wyrównała w doliczonym czasie gry), bo na boisku było dużo wody. Tak jakby Baskowie trenowali piłkę wodną.
Miej z łaski swojej świadomość, że są warunki w których się nie gra. My straciliśmy (jako kadra) historyczną szanse kiedyś przez to, że pozwolono grać w takich warunkach. Włosi jednak mogli przełożyć (nawet) szlagier Napoli - Juve. Mourinho z Realem pewnie by odmówił gry w takich warunkach. Tak czy siak współczuję Bilbao, bo zagrali wczoraj na te warunki lepiej niż Barca, ale spotkań, które można rozegrać w warunkach poszanowania fair play i się tego nie robi - nienawidzę !


Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3702 dnia: Listopad 07, 2011, 19:37:38 »
UEFA się zajmie tym problemem

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3703 dnia: Listopad 07, 2011, 19:49:16 »
Tu się akurat zaczyna filozofia zraszaczy, czyli nieumiejętność przyznania, że ukochana drużyna zagrała słaby mecz i wykręcanie się naprawdę byle czym - co jak co, ale większość fanów Barcelony to obok fanów Arsenalu światowi liderzy w tej konkurencji.

I nie chodzi już nawet o żadne sezonowstwo czy zazdrość.
Pokaż mi fragment gdzie ja się odniosłem do wczorajszego meczu, a zostaniesz moim mentorem, będziesz miał dwóch uczniów.  ;)

Cytuj
Miej z łaski swojej świadomość, że są warunki w których się nie gra. My straciliśmy (jako kadra) historyczną szanse kiedyś przez to, że pozwolono grać w takich warunkach. Włosi jednak mogli przełożyć (nawet) szlagier Napoli - Juve. Mourinho z Realem pewnie by odmówił gry w takich warunkach. Tak czy siak współczuję Bilbao, bo zagrali wczoraj na te warunki lepiej niż Barca, ale spotkań, które można rozegrać w warunkach poszanowania fair play i się tego nie robi - nienawidzę !
+1

Cytuj
Barcelona dała dupy wczoraj i tyle, nie ma żadnego wytłumaczenia.

Remis był sprawiedliwym wynikiem. Choć uważam, że mecz nie powinien się odbyć.

UEFA się zajmie tym problemem
Wyjdź i zamknij drezwi od zewnątrz.

Cytuj
Tu się akurat zaczyna filozofia zraszaczy

Co do zraszaczy to Mourinho teraz wie, że nie należy nie podlewać murawy w ogóle przed meczem, a trzeba podlać ją do tego stopnia by wyglądała jak ta wczoraj.  ;D

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3704 dnia: Listopad 07, 2011, 20:57:12 »
Wyjdź i zamknij drezwi od zewnątrz.
Jesteś nikim na tym forum tak samo jak ja więc nie mów mi co mam robić

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3705 dnia: Listopad 07, 2011, 21:10:30 »
Jesteś nikim na tym forum

Ha,ha, jaka cięta riposta. Nie no, brawo! :D

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3706 dnia: Listopad 07, 2011, 21:21:20 »
Cytuj
Jesteś nikim na tym forum tak samo jak ja więc nie mów mi co mam robić

To może tak: Czy mógłbyś się nie wypowiadać jeżeli masz pisać takie głupoty? Chcę żebyś wiedział, że takimi tekstami nic nie wnosisz do tematu, a tylko drażnisz użytkowników.

Może być? Nie mówiłem ci co masz robić, ja tylko mocno zasugerowałem.

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3707 dnia: Listopad 08, 2011, 19:02:38 »
a tylko drażnisz użytkowników.

Nikt Ci nie każe czytać :D

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3708 dnia: Listopad 08, 2011, 20:21:36 »
Florek ładnie to ubrał w słowa, w każdym razie co kolejną wypowiedź bardziej się pogrążasz.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3709 dnia: Listopad 19, 2011, 19:41:49 »
Dziś mija 7 lat, piękna chwila

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e614f61b67e05436e5912fd16b824e31&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e614f61b67e05436e5912fd16b824e31&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Ciekawe czy jeszcze kiedyś zobaczymy takie obrazki jak 8:42, albo 9:39...
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3710 dnia: Listopad 19, 2011, 19:46:05 »
Kiedyś na pewno  :-\

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3711 dnia: Listopad 19, 2011, 19:58:23 »
Beckham.. ehh.. :(

Offline VolTor.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • C'est le ton qui fait la chanson.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3712 dnia: Listopad 22, 2011, 20:14:35 »
Ciekawe czy jeszcze kiedyś zobaczymy takie obrazki jak 8:42, albo 9:39...

Przecież na Bernabeu to norma. Klaskano Maradonie, klaskano Ronaldinho, klaskano przy 2-6. I klaskać będą, ale tylko wtedy kiedy na to sobie zasłużycie. Na Bernabeu nie istnieje ryzyko oberwania kamieniem, świńskim ryjem, zamoczenia się zraszaczami - whatever.
4 8 15 16 23 42

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3713 dnia: Listopad 22, 2011, 20:27:15 »
I klaskać będą

Nie sądzę. Przestali klaskać po tych wszystkich szopkach Mourinho (nie twierdzę, że Barca jest bez winy, ale zanim on przyszedł wszystko było OK).

Cytuj
ale tylko wtedy kiedy na to sobie zasłużycie

Tzn.?

Cytuj
Na Bernabeu nie istnieje ryzyko oberwania kamieniem, świńskim ryjem, zamoczenia się zraszaczami - whatever.

Niestety istnieje ryzyko złamania nogi, zostania skopanym etc., a co do kamieni to tu nie trafiłeś za bardzo.

Ach, zapomniałem. Przecież to Bernabeu.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline VolTor.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • C'est le ton qui fait la chanson.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3714 dnia: Listopad 22, 2011, 20:57:39 »
Cytuj
Nie sądzę. Przestali klaskać po tych wszystkich szopkach Mourinho (nie twierdzę, że Barca jest bez winy, ale zanim on przyszedł wszystko było OK).
Nie, nie przestali klaskać. Zwyczajniej nie znalazł się choć jeden powód, aby to robili. A przecież mówimy ciągle o Bernabeu, tam nie liże się Barcelony w tyłek, za samo bycie Barceloną. Za bardzo się przyzwyczailiście.

Cytuj
Tzn.?
Tzn. można niekiedy szepnąć małemu na ucho, aby nie wypi.dalał piłki w głowy kibiców, 'Jezioro Łabędzie' Czajkowskiego w wykonaniu mes que tez na Santiago nie za bardzo się przyjęło, a poza tym trzeba pokazać, to co pokazywali Ci co im klaskano.

Cytuj
Niestety istnieje ryzyko złamania nogi, zostania skopanym etc. a co do kamieni to tu nie trafiłeś za bardzo.

Tu z kolei widać jak młodym kibicem jesteś. Nie pamiętasz Guardioli, Enrique, Rivaldo. Stoiczkow tez był "fajny".
Wiem ze Barcelona to wyśniona, baśniowa kraina, dlatego nie dziwie się że tak zakłamany obraz przesyłasz i piszesz o złamaniach. Wierzycie tam na prawdę iż Alvesz stracił nogę jedynie na 30 sekund, dzięki ochraniaczom z włókna węglowego.


Cytuj
Ach, zapomniałem. Przecież to Bernabeu.
Dokładnie to Bernabeu. Rożnica klas
4 8 15 16 23 42

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3715 dnia: Listopad 22, 2011, 21:25:23 »
Cytuj
Nie, nie przestali klaskać. Zwyczajniej nie znalazł się choć jeden powód, aby to robili. A przecież mówimy ciągle o Bernabeu, tam nie liże się Barcelony w tyłek, za samo bycie Barceloną. Za bardzo się przyzwyczailiście.

Ależ znalazł. Ta cała wojenka na linii Barca-Real. Gdzie się liżę dupę Barcelonie po za samą Barceloną? No i ostatnio tego lizania dupy jakoś za bardzo nie widziałem. Ostatnio uparcie twierdziłeś, że tylko Real można nienawidzić. Pierwszy lepszy facebook. Strona I hate Barca - 23 tys. like, je.ać Barcelone kolejny tysiąc. Dla porównania strona I hate Real - 1.700

Cytuj
Tzn. można niekiedy szepnąć małemu na ucho, aby nie wypi.dalał piłki w głowy kibiców, 'Jezioro Łabędzie' Czajkowskiego w wykonaniu mes que tez na Santiago nie za bardzo się przyjęło, a poza tym trzeba pokazać, to co pokazywali Ci co im klaskano.

Myślisz, że gdyby 5:0 odbyłoby się na SB ludzie by klaskali? Ostatnie zdarzenia to wina obu stron, Ty widzisz tylko jedną.

Cytuj
Nie pamiętasz Guardioli, Enrique, Rivaldo. Stoiczkow tez był "fajny".

Uwierz mi, pamiętam (może oprócz Stoiczkova)

Cytuj
Wiem ze Barcelona to wyśniona, baśniowa kraina, dlatego nie dziwie się że tak zakłamany obraz przesyłasz i piszesz o złamaniach. Wierzycie tam na prawdę iż Alvesz stracił nogę jedynie na 30 sekund, dzięki ochraniaczom z włókna węglowego.

Wy nadal wierzycie, że tylko w Barcelonie są symulanci? Spoko. Barcelona nie jest wyśnioną krainą, jest jednym z najlepszych zespołów w historii. Szkoda, że nie wszyscy potrafią to docenić.

Cytuj
Rożnica klas

Niedostrzegalna.






" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3716 dnia: Listopad 22, 2011, 21:41:41 »
Cytuj
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

2:31
Widzę, że w Madrycie nie ma opier*** się. (taki mały offtop, dopiero teraz miałem szanse obejrzeć skrót)

Offline pes666

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.09.2010r.
  • Polska Biało-Czerwoni !! Born in 1982 :)
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3717 dnia: Listopad 23, 2011, 14:28:03 »
Nie, nie przestali klaskać. Zwyczajniej nie znalazł się choć jeden powód, aby to robili. A przecież mówimy ciągle o Bernabeu, tam nie liże się Barcelony w tyłek, za samo bycie Barceloną. Za bardzo się przyzwyczailiście.

Tzn. można niekiedy szepnąć małemu na ucho, aby nie wypi.dalał piłki w głowy kibiców, 'Jezioro Łabędzie' Czajkowskiego w wykonaniu mes que tez na Santiago nie za bardzo się przyjęło, a poza tym trzeba pokazać, to co pokazywali Ci co im klaskano.
 
Tu z kolei widać jak młodym kibicem jesteś. Nie pamiętasz Guardioli, Enrique, Rivaldo. Stoiczkow tez był "fajny".

Wiem ze Barcelona to wyśniona, baśniowa kraina, dlatego nie dziwie się że tak zakłamany obraz przesyłasz i piszesz o złamaniach. Wierzycie tam na prawdę iż Alvesz stracił nogę jedynie na 30 sekund, dzięki ochraniaczom z włókna węglowego.

Dokładnie to Bernabeu. Rożnica klas
Cieszy mnie nienawiść Realu, bo sami w ten sposób gubią. Gdyby Real opuścił głowy, zawinął rękawy i wziął się za grę i ciężką pracę, nie robił cyrków i skarg - to już by dawno Barcelonę pokonali kilka razy. Ale mamy tutaj książkowy przykład Pychy oczywiście "nagrodzonej".

Zizu, Carlos i inni wielcy Galacticos nie potrzebowali tego co serwuje nam Mourinho, żeby być wielkimi. Realowi brakuje atmosfery, no, a tacy jak Khedira czy Pepe to na Anglię czy Włochy pasują.


Offline VolTor.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • C'est le ton qui fait la chanson.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3718 dnia: Listopad 23, 2011, 15:51:11 »

Przepraszam !? za co Bernabeu miałoby oklaskiwać Barcelonę ?!

Cytuj
Ostatnio uparcie twierdziłeś, że tylko Real można nienawidzić.
Twierdze tak dalej. Od Monachium przez Turyn, Mediolan aż do Manchesteru głównym wrogiem(nie sportowym) w europie jest Real. Ferguson nie raz prztyknie coś o Realu, nawet te mecze z początku wieku nie potrafiły zamknąć mu buzi, tym bardziej teraz (choć ostatnio cisza, ale to dlatego, że dobrze żyje z Józkiem). W Bayernie Rummenigge cały czas coś wykrzykuje o złym Realu. Dalej, najświeższy przykład - Valencia, kibice na stadionie chcąc wkurwić Cristiano zniżają się do tego, aby skandować nazwisko piłkarza grającego w jednej z najbardziej przez nich znienawidzonej drużynie.
 
Cytuj
Myślisz, że gdyby 5:0 odbyłoby się na SB ludzie by klaskali? Ostatnie zdarzenia to wina obu stron, Ty widzisz tylko jedną.

Tak właśnie myślę, najpierw byłby by białe chusteczki dla naszych, a na końcu oklaski dla was. Nie czaisz, że chodzi po prostu o to, że nikt w Madrycie z Pepe nie robi jakiegoś szlachcica, boiskowego dżentelmena, filozofa, który nawet kloca wali z klasą i gracją ?
Madrytowi można wiele zarzucić, owszem. Ale Madryt jest szczery i przejrzysty. Madryt nie jest dwulicowy, Madryt nie nosi maski mes que un i wszystkich świętych.

Cytuj
Uwierz mi, pamiętam (może oprócz Stoiczkova)
To jesteś hipokrytą.
Co do Stoiczkowa, to większego buraka jak żyję w piłce nie widziałem. Połączenie Mourinho, Materazziego i Luisa Enrique przy nim wyglądałoby jak James Bond. Nie dość, że wypowiedzi jakby go właśnie przerzucili wehikułem czasu ze średniowiecznej wsi to jeszcze kopanie i popychanie przeciwników, ale na porządku tygodniowym a nie sezonowym jak Pepe, bieganie po leżących też się w to wlicza i to nie tylko piłkarzach ale arbitra swego czasu też pomylił z murawą.

Cytuj
Wy nadal wierzycie, że tylko w Barcelonie są symulanci? Spoko. Barcelona nie jest wyśnioną krainą, jest jednym z najlepszych zespołów w historii. Szkoda, że nie wszyscy potrafią to docenić.
Szkoda, że odwracasz wszystko dupą, szkoda - większa, że nie zrozumiałeś.

Cytuj
Niedostrzegalna.

Dla ludzi chorych.


pes666

Tak to Real poszedł jako pierwszy na skargę do UEFA, to Xabi mówił, że cierpiałby grając w Barcelonie, że FC.Barcelona gra antyfutbol...Real miał już wystarczająco długo opuszczoną głowę, że aż to się nie godziło w tak wielkim klubie, największym.
Mourinho mówi to co myśli, to co mówią między sobą kibice, mówi to co każdy chciałby powiedzieć, ale nikt nie jest na tyle odważny. Mourinho to bufon ? Tak, ale świadomy i z wyboru bufon.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 16:32:49 wysłana przez VolTor. »
4 8 15 16 23 42

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3719 dnia: Listopad 23, 2011, 17:04:54 »
tak patrzac z boku chlopaki to bronicie tych swoich klubow ale dokladniej pradwy nie znacie mentalnosci i ukladow w ich biurach tez wiec tu i tu z boku zawsze cos mozna powiedziec
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #3719 dnia: Listopad 23, 2011, 17:04:54 »