Autor Wątek: Wolverhampton by Ned - znowu padaka...  (Przeczytany 58800 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #220 dnia: Kwiecień 02, 2011, 11:05:10 »
Kolejne podsumowanie sezonu. Tym razem bez transferów, bo okno transferowe kończy się dopiero we wrześniu, po upływie kilku kolejek ligowych.

Rozegranych meczów: 39
  • Mecze ligowe: 38
  • Mecze pucharowe: 1
Zwycięstwa: 18 (12 u siebie/6 na wyjeździe)
Remisy: 12 (5/8)
Porażki: 9 (2/7)
Najwyższe zwycięstwo u siebie: 4:0 z Fulham
Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe: 2:0 ze Stoke i z Tottenhamem
Najwyższa porażka u siebie: 0:1 z Birmingham i z Chelsea
Najwyższa porażka na wyjeździe: 0:3 z Chelsea
Bramek zdobytych:42 (28/14)
Bramek straconych: 23 (6/17)

Częstotliwość padania wyników:
  • 8 razy – 2:0, 0:1
  • 6 razy – 1:0, 0:0
  • 5 razy – 1:1
  • 1 raz – 0:3, 4:0, 5:2, 2:1, 0:2, 3:3

Częstotliwość padania bramek:
  • 0-15 min: (5 bramki strzelone/1 stracona)
  • 16-30 min: (3/1)
  • 31-45 min: (8/6)
  • 46-60 min: (4/4)
  • 61-75 min: (9/3)
  • 76-90 min: (13/8)

Najwięcej rozegranych spotkań:
1.   31 – Craddock, Milijas
2.   27 – Elokobi
3.   26 – Guedioura, Doyle
4.   24 – Chevanton
5.   23 - Hammill
6.   22 – Edwards
7.   21 - Halford
8.   20 - Mancienne
9.   19 – Foley, Mujangi Bia, Candreva, Sokratis
10.   18 - Winnall
11.   16 – Ward, Badelj
12.   15 - Vokes
13.   14 – Hennessey, Zubar, Haynes
14.   13 – Hahnemann, Fletcher, Ebanks-Blake, Tomecak
15.   11 – Henry
16.   10 – Jarvis
17.   9 - Ruffier
18.   8 - Hunt
19.   7 – Jones, Mouyokolo
20.   4 – Berra
21.   3 – Ikeme, Kightly
22.   2 - Batth

Najwięcej strzelonych bramek:
1.   7 - Chevanton
2.   5 - Doyle
3.   4 - Milijas
4.   3 – Fletcher, Ebanks-Blake, Haynes, Sokratis
5.   2 – Jones, Edwards, Mujangi Bia
6.   1 – Ward, Jarvis, Mancienne, Guedioura, Vokes, Mouyokolo, Tomecak

Najwięcej asyst:
1.   7 – Milijas
2.   3 – Doyle, Chevanton, Hammill, Haynes
3.   2 – Ward, Fletcher
4.   1 – Foley, Hunt, Mancienne, Guedioura, Vokes, Halford, Winnall, Candreva, Badelj, Tomecak. Mancienne

Klasyfikacja kanadyjska:
1.   11 – Milijas (4/7)
2.   10 – Chevanton (7/3)
3.   8 - Doyle (5/3)
4.   6 – Haynes (3/3)
5.   5 – Fletcher (3/2)
6.   3 – Ebanks-Blake (3/0), Sokratis (3/0), Ward (1/2)
7.   2 – Guedioura (1/1), Jones (2/0), Mujangi Bia (2/0), Tomecak (1/1), Mancienne (1/1), Vokes (1/1)
8.   1 – Foley (0/1), Hunt (0/1), Halford (0/1), Winnall (0/1), Candreva (0/1), Badelj (0/1), Jarvis (1/0), Mouyokolo (1/0)

Dyscyplina: (1 pkt za żółtą kartkę, 3 pkt za czerwoną)
1.   4 – Craddock (4/0), Guedioura (1/1)
2.   3 – Zubar (0/1)
3.   2 – Foley (2/0), Milijas (2/0), Winnall (2/0), Hammill (2/0), Haynes (2/0)
4.   1 – Mancienne (1/0), Edwards (1/0), Mujangi Bia (1/0), Vokes (1/0), Mouyokolo (1/0), Halford (1/0), Badelj (1/0)

Najlepsi zawodnicy według średniej ocen: (minimum sześć meczów)
1.   6,5 – Fletcher, Vokes
2.   6,4 - Chevanton
3.   6,2 – Ebanks-Blake, Mancienne, Haynes, Sokratis
4.   6,1 – Foley, Ward, Jones, Doyle, Mouyokolo, Hammill, Candreva
5.   6,0 – Jarvis, Guedioura, Milijas
6.   5,9 – Hahnemann, Craddock, Hunt, Elokobi, Edwards, Ruffier, Tomecak
7.   5,8 – Henry, Zubar, Halford, Winnall
8.   5,7 – Mujangi Bia
9.   5,6 – Badelj

Klasyfikacja bramkarska:  (ilość obronionych strzałów na liczbę strzałów celnych, strzały niecelne, strzały ogółem, skuteczność, puszczone gole) – minimum sześć meczów
1.   Wayne Hennessey: 40/46+42=88, 87%, 6
2.   Stephane Ruffier: 25/32+29=61, 78%, 7
3.   Marcus Hahnemann: 21/31+29=60, 68%, 10

Czyste konto:
1.   8 - Wayne Hennessey
2.   6 - Marcus Hahnemann
3.   5 – Stephane Ruffier
4.   3 - Carl Ikeme

Passy bramkarskie:
1.   Wayne Hennessey – 420 minut (1-21 kolejka)
2.   Marcus Hahnemann – 282 minuty (8-11 kolejka)
3.   Marcus Hahnemann – 278 minut (11-15 kolejka)
4.   Marcus Hahnemann – 212 minuty (2-4 kolejka)
5.   Marcus Hahnemann – 93 minuty (17-18 kolejka)
6.   Carl Ikeme – 90 minut (12. kolejka – trwa)

Wbrew wynikom ankiety, na razie nie będę kontynuował kariery. Zrobię to potem, bo nieco nudzi mi się granie drugiego pełnego sezonu tym samym zespołem. Pracuję nad nieco przełomowym, jeśli można tak to nazwać, projektem kariery, która przy sprzyjających wiatrach powinna pojawić się na dniach. Na razie poszukuję kitsmakera i osoby obeznanej w Fire Patchu, proszę o zgłoszenia na PW.
" border="0

Offline limax

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #221 dnia: Kwiecień 02, 2011, 13:49:45 »
Łał ale statysstyki :) chyba trochę zgapię od ciebie jeśli można :D Szkoda ze bez transferów :)
MOJA KARIERA GENOA !  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #222 dnia: Lipiec 02, 2011, 11:39:22 »
#49



Tego nikt się nie spodziewał


Jak podaje strona wolves.co.uk, drużynę objął nowy szkoleniowiec. Była to decyzja nie tyle spodziewana co konieczna, gdyż poprzedni menedżer Mick McCarthy podał się do dymisji po tym, jak stało się jasne, że Wolves nie wystąpią nawet w kwalifikacjach do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Wśród potencjalnych kandydatów wymieniano doświadczonych trenerów z wiedzą psychologiczno-motywacyjną i renomą na arenie międzynarodowej, najlepiej narodowości brytyjskiej. Tak oto przewijały się nazwiska Martina O'Neilla, Tony'ego Pulisa czy Avrama Granta, znanego z doprowadzenia Chelsea do historycznego sukcesu - awansu do finału Ligi Mistrzów. Wybór menedżera zaskoczył jednak chyba wszystkich.

Nowym trenerem Wolverhampton Wanderers został Steve Bull. Jako szkoleniowiec jest praktycznie nikim, bo jak dotąd kierował tylko dwoma zespołami. I to takimi, które nigdy nie zaliczały się do piłkarskiej elity: Hereford United (gdzie pełnił funkcję grającego menedżera) i Stafford Rangers. Dla kibiców Wolves to jednak postać bardzo ważna. Tu, w Wolverhampton znają i uwielbiają go wszyscy, gdyż jest żywą legendą miejscowego klubu i zdaniem wielu osób najlepszym zawodnikiem w jego historii - bynajmniej nie jest to określenie na wyrost.

Stephen George Bull urodził się 28 marca 1965 roku w Tipton. Pierwsze kroki jako napastnik stawiał w miejscowym klubie - Tipton Town. Szybko ujawnił swój talent, strzelając 17 bramek w 20 meczach. Tak wysoka skuteczność zaowocowała transferem do Wesy Bromwich Albion. Spędził tam dwa sezony, jednak zagrał jedynie 4 razy i zdobył 2 gole. Nie widząc dla siebie miejsca w zespole w 1986 roku przeniósł się do Wolverhampton Wanderers. Szybko się okazało, że ten ruch był strzałem w dziesiątkę. Bull już w pierwszym sezonie gry dla "Wilków" trafiał do siatek rywali 15 razy, a swój rekord strzelecki ustanowił w sezonie 1988/89, kiedy we wszystkich rozgrywkach zdobył aż 37 goli w 45 meczach. Dla Wolves grał łącznie przez 13 sezonów. Przez ten czas lidze zagrał 474-krotnie i zdobył 274 bramek. Jeśli liczyć pozostałe rozgrywki, tych trafień uzbierało się aż 306 (w 561 spotkaniach), co do dzisiaj jest absolutnym rekordem klubu. W dodatku zaliczył 18 hat-tricków. Bull zakończył karierę w wieku 34 lat w 1999 roku. Potem jednak wrócił do futbolu, ale były to tylko dwa krótkie epizody w mało znaczących klubach z niższych lig.

W kadrze grał mniej, niż zasługiwał. Zadebiutował w niej w 1989 roku, czyli tuż po ustanowieniu swojego strzeleckiego rekordu. Karierę reprezentacyjną zakończył rok później. W narodowych barwach zagrał 13 razy, strzelając 4 gole. Pojechał nawet na włoski mundial w 1990 roku.

Pomimo swojego wielkiego uwielbienia i szacunku dla klubowej legendy, fani Wolves nie są zadowoleni z objęcia przez Bulla posady menedżera drużyny. Twierdzą, że w momencie, kiedy klub wspiął się na swój mały szczyt potrzebna jest osoba, która tę pozycję zdoła utrzymać, a nie początkujący, debiutujący w poważnej piłce były zawodnik. Greg Harrison, zagorzały fan Wanderers powiedział: "On stoczy nas na dno. Dopiero co cieszyłem się, że wreszcie coś w Anglii znaczymy, a teraz będę obserwował upadek Wolves tam, skąd przybyli. Boję się ponownego oglądania dramatycznej walki o utrzymanie".

Bull będzie prowadził drużynę wraz z dwoma asystentami. Pierwszym z nich jest również znany kibicom Wolves Matt Murray - trzydziestoletni były bramkarz, który zakończył karierę przedwcześnie z powodu prześladujących go kontuzji. Jako zawodnik wyróżniał się na boisku prawie dwoma metrami wzrostu i atletyczną budową ciała. W klubie będzie również odpowiadał za trening bramkarzy. Drugim pomocnikiem trenera będzie kolejny były zawodnik Wolves, mianowicie Colin Cameron, który reprezentował barwy klubu w latach 2001-06. Ostatnimi czasy sprawował funkcję grającego menedżera Cowdenbeath, ale ochoczo przystał na propozycję nowego szkoleniowca Wolves. "To wspaniałe uczucie tu wrócić" - powiedział z uśmiechem na oficjalnej prezentacji.

Pomimo wiele obaw mówi się także że Bull ma zadatki na to, by stać się drugim Stanem Cullisem, który grał w Wolves jako środkowy obrońca, a potem trenował drużynę w czasie jej największych sukcesów (3 mistrzostwa świata, 2 Puchary Anglii, wygrana z budapesztańskim Honvedem w czasie węgierskiej hegemonii w futbolu). Czy nim się stanie, okaże się w nadchodzącym sezonie.


Jeszcze tylko ściągnę tego nieszczęsnego Fire Patcha i jedziemy. Jestem bardzo ciekaw, czy uda mi się znaleźć save'a. Jeśli nie, po prostu odtworzę skład i zagram od nowa. Okaże się, czy dalej będzie to podobno najlepsza kariera tutaj, czy zostanie ona po prostu zapomniana.
" border="0

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #223 dnia: Lipiec 02, 2011, 12:14:01 »
George Bull może stać się wielką gwiazdą teraz prowadząc Wilki. Awans do LM to będzie zapewne główny cel. Kariera jest moją ulubioną ze wszystkich na forum, bardzo przyjemnie się ją czytało i ciesze się, że wracasz właśnie tym klubem.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #224 dnia: Lipiec 02, 2011, 20:43:30 »
no to wracaj chłopie. powiem szczerze, nie śledziłem tej kariery, ale następną postaram się doglądać. powodzenia

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #225 dnia: Lipiec 03, 2011, 20:51:36 »
Może jakiś opis, albo coś...?'
EDIT: O, już usunąłeś...

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #226 dnia: Lipiec 03, 2011, 21:20:30 »
No, przynajmniej trzy osoby. Tamto usunąłem, bo przez przypadek nacisnąłem "wyślij", zamiast "podgląd" przed napisaniem jakiegokolwiek opisu. :/

#50



Pierwsze wzmocnienia Bulla


Steve Bull objął drużynę Wolves zaledwie kilka dni temu, a już zdążył dokonać pierwszych ruchów na dość zatłoczonym w tym okienku rynku transferowym. Trzeba przyznać, że jego nazwisko zobowiązuje, gdyż wzmocnienia, które przeprowadził są... bycze i jak na razie objęły jedynie formację ataku - mają być receptą na dość mizerną skuteczność tej linii w ubiegłym sezonie.

Bez wątpienia najgorętszym nazwiskiem, jakie zawita na Molineux jest Andy Carroll. Zapadnie w pamięć kibicom Liverpoolu jako najgorsza inwestycja w historii klubu, a może i całej piłki nożnej, bo dotychczas prym w tej niechlubnej kategorii wiodły przenosiny Denilsona do Betisu czy przeprowadzka Torresa na Stamford Bridge. Carroll, który w styczniu kosztował klub z Anfield ponad 40 mln funtów szybko złapał kontuzję, więc w pierwszej drużynie zadebiutował dość późno. Zdążył rozegrać jedynie 6 meczów ligowych w czerwonej koszulce, podczas których dwukrotnie trafiał do siatek rywali The Reds. Potem kontuzja się odnowiła. Carroll dał jednak upust swoim niepoprawnym zwyczajom i umyślnie opuszczał rehabilitacje. Zamiast udawać się na ćwiczenia z klubowym lekarzem i masażystą wolał spędzać czas na wszelakich dyskotekach z przyjaciółmi i przypadkowymi fankami. To rozwścieczyło władze Liverpoolu, które obcięły mu pensję na mocy jednej z klauzuli w kontrakcie - to oznacza, że zarząd klubu z Anfield był zapobiegawczy i wiedział o tym, że Carroll jest skandalistą. Utalentowany zawodnik oburzył się na swoich szefów i zażądał rozwiązania umowy. Ostatecznie skończyło się na anulowaniu kontraktu z winy zawodnika, co oznaczało, że piłkarz nie dostał ani centa odprawy. Spodziewał się napływu ofert od najlepszych klubów świata, ale żadna drużyna ze światowej elity nie odważyła się po niego sięgnąć, dlatego zdegradował się sportowo i zdecydował się na podpisanie kontraktu z Wolves. Niskie morale i długa przerwa w grze na pewno negatywnie wpłyną na jakość jego występów, nie mniej szykowany jest na gwiazdę Wanderers, gdzie otrzymał symboliczny numer 9. Overall zawodnika: 71/72 (tak niski, bo karierę zaczynałem na Fire 1.4, gdzie Carroll grał w Newcastle).

Francuskie media wielokrotnie podawały informacje, jakoby Kevin Gameiro miał podpisać lukratywną umowę z Paris-Saint Germain. Świeżo upieczony reprezentant kraju w ubiegłym sezonie reprezentował barwy Lorient i obok Marvina Martina i Moussy Sow był jedynym z objawień Ligue 1, a co za tym idzie gorącym kąskiem na rynku transferowym. Gdy wydawało się, że rozmowy ze stołecznym klubem są już dopięte na ostatni guzik, do gry wkroczył Steve Bull. Jego oferta okazała się na tyle kusząca, że Gameiro nieoczekiwanie zmienił zdanie i zdecydował się przenieść do Anglii. Swoją decyzję argumentował tym, że Premier League jest jego ulubioną ligą i niechęcią do... zmiany barw klubowych (Lorient także gra w pomarańczowo-czarnych strojach). Na razie nie wiadomo, czy będzie występował w pierwszym składzie, ale mimo to nie zraża się: "Zdaję sobie sprawę z dużej konkurencji w nowym klubie, ale wbrew pozorom między innymi dlatego tutaj przyszedłem. Ponadto w Wolverhampton nie ma stałej pierwszej jedenastki, gra praktycznie każdy. To dodaje mi wiary we własne umiejętności". Gameiro kosztował 6 milionów euro, po angielskich boiskach będzie biegał z numerem 13 na koszulce (ovr: 73).

Ostatnim jak na razie nowym zawodnikiem "Podróżników" został Brazylijczyk o mało charakterystycznym pseudonimie - Andre. Nie wyróżnia się też umiejętnościami - może poza tymi technicznymi, w końcu narodowość w tym przypadku zobowiązuje. To, po czym można go poznać to wybujała fryzura, podobna do tej, którą na co dzień nosi Neymar. Andre ma wprowadzić nieco polotu i artyzmu do gry Wolverhampton po tym, jak niezbyt sprawdził się Danny Haynes, który miał być głównym magikiem i przywódcą Wolves - jak wiemy, niewiele spodziewanego z tego wyszło. Andre nie jest wszechstronnym zawodnikiem, bowiem może grać tylko jako wysunięty napastnik, ale szybkość i drybling pokazują, że warto go wyszkolić na skrzydłowego. Musi tylko poprawić dośrodkowania, gdyż wcześniej zajmował się głównie ich wykańczaniem. Do Wolves przybył z kijowskiego Dynama i kosztował symboliczne 2.5 miliona euro. Jego dotychczasowi pracodawcy nie windowali ceny, gdyż Andre nie mieścił się w składzie ukraińskiego zespołu. W niżej notowanym Wolverhampton powinien mieć większe szanse gry. Wybrał sobie numer 20 (ovr: 70).

Klub po raz kolejny prowadził rozmowy z Alberto Bueno z Derby County oraz z Andriyem Yarmolenko z Dynama Kijów, jednak ci zawodnicy woleli zostać w swoich klubach. O ile decyzję Ukraińca można jeszcze zrozumieć, to wydaje się, że Hiszpan postąpił nierozważnie - zwłaszcza, że reprezentuje barwy przeciętnego drugoligowego klubu. Cóż, Wolves muszą się zadowolić Francuzem i dwoma różnokolorowymi Andrzejami.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2011, 21:42:21 wysłana przez Nederland »
" border="0

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #227 dnia: Lipiec 03, 2011, 21:31:23 »
chyba po raz pierwszy przeczytałem całą twoją wiadomość :)
naprawdę super opisujesz że aż chce się czytać
co do transferów to ściągłeś bardzo dobrych zawodników którzy będą walczyć z sobą o pierwszy skład jednak jak Gameiro powiedział że tam gra każdy więc nie wiadomo kto jest w pierwszym składzie a kto w drugim
czekam na kolejny wpis

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #228 dnia: Lipiec 03, 2011, 21:56:55 »
Ma ten Steve Bull renomę, skoro piłkarze do niego aż lgną, Gameiro mógł grać w lepszym przecież PSG a tu Wolves. Carroll także może się przydać, wzmocni siłę ognia zespołu.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #229 dnia: Lipiec 03, 2011, 22:23:56 »
Wzmocnienia solidne. Carroll się przyda o ile grasz dużo piłek górnych bo w innym przypadku nie jest on jakiś zbyt dobry. Andre miałem w Bordeaux u mile mnie zaskoczyła jego skuteczność, taki lis pola karnego, przypominał mi stylem Super Pippo z Milanu. Gameiro miałem kupić do Arsenalu ale wybrałem Gervinho i mam nadzieję, że dobrze zrobiłem ale na takie Wolves powinien być w sam raz. Idzie Ci nowa karierka na patchu czy nie ? Jak byś potrzebował pakiet 20 stadionów do BPL + 18 dla Championship z Edytora to proszę.
Dopasowane pod Fire Patch wraz z Intrami.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #230 dnia: Lipiec 03, 2011, 22:53:06 »
Andy to szanowany gracz, ale dam ci radę - On tylko nadaję się do gry powietrznej. Tak ogólnie jest dla mnie drewniany.
Gameiro mało kosztował, a grajek z niego naprawdę świetny. Andre ma podobną fryzurę do mnie;] technikę ma, jak na Brazylijczyka przystało.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #231 dnia: Lipiec 03, 2011, 23:00:25 »
Brawo za Andyego Carolla, który jest bardzo dobrym zawodnikiem. Gameiro również może ci się przydać. Zawsze lubiłem nim grać. Andre w ogóle nie znamwięc się nie wypowiem. Zapraszam do mnie.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #232 dnia: Lipiec 03, 2011, 23:43:47 »
Widać Wilki nie żałowały kasy na wzmocnienia. Mnie najbardziej cieszy transfer Gameiro, bo to jest świetny napastnik i stosunkowo tani. Masz zabójczy duet na papierze Carrol-Gameiro, może być naprawdę ciekawie. Andre widziałem kilka razy i powiem ci napewno się przyda.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #233 dnia: Lipiec 08, 2011, 09:36:11 »
Miałem zacząć grę, jak tylko zainstaluję Fire Patch 1.6. No właśnie. Miałem. Od poniedziałku mam problem z ukończeniem jego instalacji ( REJESTRACJA lub LOGOWANIE). Co ciekawe, zainstalowałem go na innym komputerze i nie było problemów, więc skopiowałem na PenDrive'a wszystkie pliki i przeniosłem do siebie, do katalogu z grą. Po próbie włączenia selectora pokazuje się zaświadczenie o raporcie o błędach, a w managerze nie mogę kliknąć "attach" albo "detach". Pomorduję się jeszcze trochę z tym, bo zależy mi akurat na wersji 1.6. Gdyby okazało się, że moja kariera na niej nie działa, ściągnę 1.5, bo tam wszystko było w porządku.
" border="0

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #234 dnia: Lipiec 08, 2011, 11:18:49 »
Miałem to samo i trzeba było zainstalować Microsoft .NET Framework 4 oraz Microsoft Visual C++ 2005
Tu masz linki:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #235 dnia: Lipiec 08, 2011, 11:43:31 »
Co do transferów Nederland: Andre i Gameiro to rzeczywiste transfery ale co do Carrolla to nie. Rób jak uważasz. Wpadnij też do mnie!

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #236 dnia: Lipiec 08, 2011, 19:30:12 »
Cytuj
ale co do Carrolla to nie.

Czytałeś w ogóle tekst?
" border="0

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #237 dnia: Lipiec 08, 2011, 20:07:03 »
Carolla masz za free ciekawe co pokaże na boisku. Gameiro i Andre to bardzo wartościowi zawodnicy i wniosą bardzo dużo do drużyny. Czekam na pierwsze wyniki i wpadnij do mnie jak znajdziesz czas.

Offline kubiks0704

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2011r.
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #238 dnia: Lipiec 09, 2011, 13:05:21 »
No nieźle sobie z tym Carrollem wymyśliłeś  ;D Bardzo dobre wzmocnienia zobaczymy co pokażą w sezonie.

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #239 dnia: Lipiec 09, 2011, 13:48:18 »
Cytuj
Czytałeś w ogóle tekst?

Nederland ale.. no niewiem... . Mocno przesadzony transfer. Wiem że jesteś człowiekiem konfliktu- to rozumiem ale czy Wolwerhampton by się wypłacił? Mocno nie rzeczywiste. Ale też sobie wymyśliłeś historyjkę.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wolverhampton by Ned
« Odpowiedź #239 dnia: Lipiec 09, 2011, 13:48:18 »