Autor Wątek: Millwall F.C - Cztery gole w spotkaniu z Blackburn!  (Przeczytany 70629 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Millwall F.C - Theo Robinson w ostatnich sekundach daje nam mistrza!
« Odpowiedź #260 dnia: Sierpień 11, 2011, 23:47:09 »
Mistrzostwo już w 28 kolejce... coś pięknego ;) Przewaga w tabeli porażająca, bilans bramkowy również. Ciekaw jestem co teraz. Dasz pograć rezerwom?

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Wyniki czterech spotkań. Zapowiedź finału FA Cup i zła wiadomość.
« Odpowiedź #261 dnia: Sierpień 12, 2011, 00:30:23 »
Postanowiłem dodać tylko wyniki bo i tak już nic ciekawego w lidze z moim udziałem się nie wydarzy...

29,30,31,32  kolejka


4:1

1:0

1:0

1:0



Zapowiedź finału FA Cup


Dzień przed meczem na treningu Brimah Razak dostał kontuzji, która wyeliminuje go z udziału w wielkim finale na Wembley. Bukmacherzy typują 55% do 45% dla Manchesteru United. A wy jak typujecie?


Jesteśmy przygotowani do tego meczu. Oglądaliśmy wiele spotkań Milwall w tym te z Chelsea i Arsenalem. Będzie trudno ale myślę, że znaleźliśmy na nich sposób. Dodatkowym naszym atutem będzie kontuzja ich bramkarza.


Będzie bardzo trudno ale chcemy za wszelką cenę zagrać w Lidze Europejskiej w kolnym sezonie. Jesteśmy osłabieni grając bez Brimaha Razaka ale taka jest piłka. Skoro już gramy w finale mamy głód zwycięstwa.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
masz już awans to wyniki nie są takie ważne, jednak mecz z MU musisz opisać koniecznie, finał Fa Cup to chyba przepustka do pucharów :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Cudowny finał na Wembley! Musisz to zobaczyć!
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpień 12, 2011, 01:29:21 »
Finał FA Cup

0:4

Bramki
Mbokani 0:1 3'
Mbokani (karny) 0:2 46'
Mbokani 0:3 66'
Bouazza 0:4 70'

Piłkarz meczu: Mbokani 8.0

Dla takich finałów z pewnością warto żyć. Na Wembley cudowna atmosfera i doping fanów przez 92 minuty. Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla Millwall. W 3 minucie Vidić holował piłkę przed polem karnym, zabrał mu ją Mbokani i wpadając w pole karne z fałsza pokonał bramkarza United. Po tej bramce Manchester miał dobre okazje ale je zmarnował. Od tej pory na boisku tylko Lwy dominowały i czarowały swoimi akcjami ośmieszając rywali. Do przerwy mimo starań ekipy z Londynu było tylko 0:1. Druga część spotkania również rozpoczęła się idealnie dla Lwów. W 46 minucie w polu karnym został wycięty Maazou. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł kapitan Mbokani i pewnym strzałem podwyższył na 0:2! To nie koniec czarów Kongijczyka. W 66 minucie Maazou ograł jednego rywala i popędził w kierunku bramki, tuż pod polem  karnym otoczyło go już czterech graczy więc postanowił oddać piłkę Mbokaniemu, ten przyjął i kropnął potężnie obok De Gei. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do siatki, brazyliana! Piękny gol. Ale na tym Millwall nie skończyli. Już cztery minuty później było 0:4. Mbokani świetnie dograł do Bouazzy a ten w lekkim chaosie zdołał umieścić piłkę w siatce. Do końca spotkania nadal panowała jedna ekipa. Gdy sędzia zagwizdał po raz ostatni wszyscy rzucili się na siebie i zaczęli świętować. Jest co bowiem 0:4 z United to więcej niż lepiej.













<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=123805647ee537a16500086e994e6f92&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=123805647ee537a16500086e994e6f92&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Jestem tak szczęśliwy, że aż trudno mi to opisać. Wyszliśmy tu wygrać ale po ciężkim boju a tymczasem zagraliśmy tak dobrze, że przyszło nam to z taką lekkością. W dodatku udało mi się strzelić trzy bramki, jestem z nich zadowolony ale liczy się wynik a nie moje bramki. Piękny dzień, który zapamiętam a raczej wszyscy zapamiętamy do końca życia.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Millwall F.C - Cudowny finał na Wembley! Musisz to zobaczyć!
« Odpowiedź #264 dnia: Sierpień 12, 2011, 01:44:14 »
Jestem na Ciebie zły , jak mogłeś tak ograć mój Manchester !?
Nie no gratuluje wygranej, i piękna akcja przy bramce Mbokaniego. No i ten jego hattrick
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: Millwall F.C - Cudowny finał na Wembley! Musisz to zobaczyć!
« Odpowiedź #265 dnia: Sierpień 12, 2011, 10:35:31 »
Wszyscy teraz jadą Manchester United, tak słabymi klubami jak tylko chcą. W Pucharze Anglii chyba jeszcze nie było tak wysokiej wygranej ;)
" border="0

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Millwall F.C - Cudowny finał na Wembley! Musisz to zobaczyć!
« Odpowiedź #266 dnia: Sierpień 12, 2011, 10:42:50 »
No Manchester United kolejny raz dostał mocne ciosy na twarz. 3 gole Mbokaniego i wynik 4:0 nie wymagają komentarza. Gratuluję, zobaczymy was w Lidze Europejskiej w następnym sezonie.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Millwall F.C - Cudowny finał na Wembley! Musisz to zobaczyć!
« Odpowiedź #267 dnia: Sierpień 12, 2011, 11:35:59 »
Po prostu rozgromiliście rywala! Manchester United bez szans! Mbokani świetnie się spisał i zdobył aż 3 gole. Sądzę, że tym piłkarzem wiele klubów będzie zainteresowanych.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Millwall F.C - Cudowny finał na Wembley! Musisz to zobaczyć!
« Odpowiedź #268 dnia: Sierpień 12, 2011, 13:05:55 »
Bez przesady :D Kosmiczne spotkanie :D Rozgromiliście Manchester aż miło :) Mbokani znów pokazał klasę w tym sezonie :) Machnął hattricka i zadowolony z postępów pracy :D Teraz czak na LE :) Powodzenia

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Millwall F.C - Cudowny finał na Wembley! Musisz to zobaczyć!
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpień 12, 2011, 14:30:17 »
no takiego wyniku w meczu z manchesterem sie nie spodziewalem, widac ze mbokani naprawde sprawdza sie w roli kapitana i za to gratulacje oraz za zdobycie pucharu. teraz juz tylko trzeba sie dobrze przygotowac do meczy w lidze europejskiej w nastepnym sezonie.

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Millwall F.C - Cudowny finał na Wembley! Musisz to zobaczyć!
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpień 12, 2011, 14:38:58 »
Nie wiem jak to zrobiłeś, ale słowa uznania. 4:0 w finale i to z kim... z Manchesterem!. Teraz trzeba się przygotować do PL i LE.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Millwall F.C - Cudowny finał na Wembley! Musisz to zobaczyć!
« Odpowiedź #271 dnia: Sierpień 12, 2011, 14:49:18 »
O kurde ;D
Finał marzenie bo tak to można nazwać. Nie zawsze się wygrywa z United, a tym bardziej w finale. Tobie się to udało i to w bardzo dobrym stylu. Gdyby nie Mbokani nie wiem co byś zwojował w tym sezonie.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Podsumowanie sezonu. Transfery. Wywiad.
« Odpowiedź #272 dnia: Sierpień 12, 2011, 18:06:16 »
Podsumowanie sezonu 2011/2012

Sezon dla Millwall był więcej niż udany. Awans na 6 kolejek przed końcem sezonu i wygrana w FA Cup z Manchesterem 4:0 budzi podziw. Z pewnością pomogły w tym transfery takich graczy jak Mbokani, Constant, Maazou czy Brimah Razak. Oto podsumowanie w liczbach.

Pozycja w lidze: 1

FA Cup: Wygrana

Statystyki spotkań ligowych: 26 wygranych 3 przegrane 5 remisów

Statystyki wszystkich spotkań: 31 wygranych 3 przegrane 5 remisów

Najlepszy strzelec: Dieumerci Mbokani 28 bramek (24 w lidze)

Najlepszy asystent: Ouwo Moussa Maazou 14 asyst (wszystkie w lidze)

Najlepszy piłkarz wg średniej ocen: Ouwo Moussa Maazou 7.2

Najlepszy piłkarz wg klasyfikacji kanadyjskiej: Dieumerci Mbokani 28 bramek 2 asysty

Tabela Championship

Strzelcy i asystenci



Podsumowanie i jedenastka sezonu

Z Liverpoolem o tarcze


Tabele pozostałych lig






Transfery

Odeszli

Z klubu odeszli Mkandawierie i Gouffran. Ten pierwszy obrał kierunek do Rubina Kazań a drugi do Manchesteru United. Gouffran, który dołączył za 1,7 mln odszedł za 3,9 mln więc klub zrobił na nim dobry interes. Natomiast Mkandawire po kontuzji dostał kolejnej i postanowił odejść. Klub zarobił na nim 536 000.



Przyszli

Tutaj Cesar Farias postawił na młodość. Pierwszym graczem jest Sergi Gomez o którym informowaliśmy was wcześniej. Gomez przyszedł z Barcelony za darmo i występuje na środku obrony. Drugim graczem jaki dołączył do ekipy jest Redmond, który również doszedł za darmo. Redmond ma 17 lat i występuje na pozycji pomocnika. Były gracz Barcelony otrzymał nr 2 a Redmond nr 13.


Wywiad z Cesarem Fariasem

Millwall TV: Witam.
Cesar Farias: Dzień dobry.
Millwall TV: Jak oceni Pan sezon i transfery?
Cesar Farias: Sezon był dla nas więcej niż fantastyczny. Wygrać w finale z Manchesterem United 0:4? To coś niesamowitego. A transfery również są świetne. Kupiliśmy za darmo perełki futbolu więc lepiej być nie może.
Millwall TV: Racja sezon i transfery świetne. Gdzie Pan pojedzie przygotowywać się z drużyną do meczu o Tarczę Wspólnoty i sezonu?
Cesar Farias: Gdzieś pojedziemy ale media się o tym nie dowiedzą. Chcemy mieć czas dla siebie. Rozegramy sparingi ale ich przebieg nie będzie dla nikogo znany. Sezon będzie dla nas wyczerpujący i nie potrzeba nam rozgłosu mediów.
Millwall TV: Ciekawy krok ale może to i lepiej. Jakie są cele minimum na kolejny sezon?
Cesar Farias: Pierwsza runda zweryfikuję wszystko. Jeżeli będziemy na miejscach blisko LM to będziemy chcieli zagrać w LM, jeżeli będziemy walczyć o utrzymanie to kluczem będzie utrzymanie itd. Ale na sucho mogę powiedzieć, że wyjście z grupy LE będzie cudowną sprawą.
Millwall TV: Oby wiodło się jak najlepiej. Na kogo Pan nie chce trafić w fazie grupowej LE? Ma Pan takiego kogoś?
Cesar Farias: Na pewno Sevilla i drużyny z Turcji. Z resztą mogę grać.
Millwall TV: Więc życzę powodzenia w nowym sezonie i losowaniu LE, dziękuje za wywiad.
Cesar Farias: Ja również dziękuje.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2011, 18:42:26 wysłana przez Pikachu »

Offline koras1996

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2011r.
Odp: Millwall F.C - Podsumowanie sezonu. Transfery. Wywiad.
« Odpowiedź #273 dnia: Sierpień 12, 2011, 18:32:16 »
No sezon był dla Millwall niesamowity. Wygrana w lidze, wygrana w FA Cup z Manchesterem aż 4:0. Oby kolejny sezon był tak samo udany. W wywiadze masz małe błędy "Ciekawy krok ale może to i lepiej. Jego są cele minimum na kolejny sezon?" powinno być chyba Jakie  ,    "Ma tak takiego kogoś?" i tu powinno być chyba Pan zamiast tak

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Millwall F.C - Podsumowanie sezonu. Transfery. Wywiad.
« Odpowiedź #274 dnia: Sierpień 12, 2011, 18:46:45 »
Mbokani zagrał dokonały sezon. Był na pewno wyróżniającym się zawodnikiem w Europie.
Celów na następny sezon takowych nie ma prócz oczywiście wyjścia z grupy LE i tego ci życzę.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Millwall F.C - Podsumowanie sezonu. Transfery. Wywiad.
« Odpowiedź #275 dnia: Sierpień 12, 2011, 18:54:03 »
Mbokani i Maazou byli bardzo dobrymi ruchami transferowymi :) Bez nich sezon nie byłby aż tak udany ;) Można powiedzieć,że wzmocnienia ,których klub dokonał w tym roku też są dobre :) Wiele nie zapłaciłeś :D Mecz z The Reds będzie ciężki,ale po tym co zrobiłeś z Manu możemy się wszystkiego spodziewać ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Millwall F.C - Podsumowanie sezonu. Transfery. Wywiad.
« Odpowiedź #276 dnia: Sierpień 12, 2011, 19:55:19 »
Mbokani i Maazou to wielcy gracze u was.Choć szczerze 3 graczy w 11 sezonu to trochę za mało. Za Milwall świetny sezon, wygrany Puchar Anglii i wygrane rozgrywki  Masz świetnego nosa do transferów, 2 ciekawych zawodników za darmo i świetnie zarobione pieniądze na sprzedaży dwóch graczy. Wywiad bardzo ciekawy, obyś nie trafił Sevilli i ekip z Turcji.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Kilka wypowiedzi graczy Millwall!
« Odpowiedź #277 dnia: Sierpień 12, 2011, 19:59:28 »
Sergi Gomez: przyszedłem tutaj grać


Przyszedłem tutaj grać w pierwszym składzie ale to nie było jedynym aspektem. Można powiedzieć, że Millwall to taka angielska Barcelona. Tylko, że gra o wiele szybciej i w innej formacji. Ten klub mi zaimponował i ciesze się, że mogę tutaj występować. Bardzo fajnie będzie zagrać przeciwko takim drużynom jak Manchester City, Arsenal, Chelsea czy Manchester United. Fajnym też akcentem będzie występ w LE. Liczę na dobrą grę naszej drużyny.

Dziękuje za szansę - Craig Eastmond


Grzanie ławki nie należy do najlepszych rzeczy na świecie i ciesze się, że mogę występować w pierwszej drużynie. Dziękuje za szansę trenerowi Fariasowi. Zdobyliśmy już dwa trofea i zapisaliśmy się na kartach historii Milwall ale na tym nie chcemy zaprzestać. Kolejnym celem jest tarcza wspólnoty. Fajnie byłoby wygrać z Liverpoolem ale do łatwych zadań należeć to nie będzie. Liczę również na wyjście z grupy w LE. Będzie to kolejny zapis na kartach historii tego wspaniałego klubu.

Jesteśmy mocni - Mbokani


Jesteśmy mocni i czujemy się na siłach by wygrać z The Reds. Grałem już przeciwko nim ale to było dawno temu. Są świetną drużyną ale i my pokazaliśmy, że do słabych nie należymy. Bardzo dobrze, że wygraliśmy w FA Cup bo zagranie w LE będzie ciekawym doświadczeniem. Zapowiada się bardzo ciekawy sezon.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Millwall F.C - Kilka wypowiedzi graczy Millwall!
« Odpowiedź #278 dnia: Sierpień 12, 2011, 20:12:27 »
Fajnie opisałeś wypowiedzi zawodników Millwall :) Najbardziej podoba mi się zdanie wypowiedziane przez Sergi Gomeza ,,Można powiedzieć, że Millwall to taka angielska Barcelona. Tylko, że gra o wiele szybciej i w innej formacji [...] Liczę na dobrą grę naszej drużyny.'' Myślę,że pokonacie Liverpool i zdobędziecie trzecie trofeum w tym roku.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Zapowiedź meczu o Tarcze Wspólnoty.
« Odpowiedź #279 dnia: Sierpień 12, 2011, 20:45:43 »
Zapowiedź spotkania o Tarcze Wspólnoty



Już w tą niedzielę po raz trzeci gracze Millwall zagrają na Wembley. Tym razem ich rywalem będzie Liverpool a w grę będzie wchodzić Tarcza Wspólnoty. Wszystkie bilety już dawno wyprzedane a fani Millwall mają zgnieść swoim dopingiem The Reds. Będzie z pewnością ciekawie. Czy Millwall sięgnie po trzecie z rzędu trofeum?


Sumiennie przepracowaliśmy okres przygotowawczy. Tego możecie być pewni. Dobrze, że nie udało wam się nas znaleźć, dobrze się schowaliśmy <śmiech>. Ten sezon będzie bardzo wyczerpujący, masa spotkań z najlepszymi ekipami na świecie. Ale jesteśmy na to gotowi. Długo pracowaliśmy nad tym co już osiągnęliśmy i teraz naszym celem jest Tarcza Wspólnoty.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Millwall F.C - Zapowiedź meczu o Tarcze Wspólnoty.
« Odpowiedź #279 dnia: Sierpień 12, 2011, 20:45:43 »