Autor Wątek: Millwall F.C - Cztery gole w spotkaniu z Blackburn!  (Przeczytany 70632 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Millwall F.C - Zapowiedź meczu o Tarcze Wspólnoty.
« Odpowiedź #280 dnia: Sierpień 12, 2011, 20:48:05 »
Oby kibice nic nie zrobili . Powodzenia z The Reds licze na wygraną, pokonałes, zmiazdzyles MU to co to jest Liverpool
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Millwall F.C - Zapowiedź meczu o Tarcze Wspólnoty.
« Odpowiedź #281 dnia: Sierpień 12, 2011, 21:24:24 »
Sezon jeszcze się nie zaczął a ty już masz wielką szanse na zdobycie pierwszego trofeum. Ograłeś Manchester to czemu tak nie ma się stać z Liverpoolem?
Powodzenia.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Millwall F.C - Zapowiedź meczu o Tarcze Wspólnoty.
« Odpowiedź #282 dnia: Sierpień 12, 2011, 21:31:58 »
zapowiada sie na bardzo ciekawa batalie, mam nadzieje ze mecz nie bedzie az tak jednostronny jak w przypadku finalu FA Cup z Manchesterem.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Piękny mecz o Tarcze Wspólnoty.
« Odpowiedź #283 dnia: Sierpień 12, 2011, 23:24:07 »
Mecz o Tarcze Wspólnoty

1:3

Bramki
Luis Suarez (Jovanović) 1:0 52'
Mbokani (karny) 1:1 70'
Bouazza (Mbokani) 1:2 81'
Mbokani (Maazou) 1:3 86'

Piękny mecz mogli oglądać fani zgromadzeni na Wembley. Od początku cios za cios i nie było strony lepszej. No może pod koniec przewaga Millwall była bardziej widoczna ale do przerwy 0:0. Po zmianie stron było bardzo ciekawie. W 52 minucie Luis Suarez strzałem z woleja pokonuję Razaka, który słabo zachował się w tej sytuacji. Odpowiedź ze strony ekipy z Londynu nadeszła w 70 minucie za sprawą bramki z rzutu karnego strzelonej przez Mbokaniego. Ten gol rozwścieczył The Reds. Liverpool od razu ruszył do ataku i mieli świetne okazje. Najlepszą z nich zmarnował Aquilani, który w 78 minucie w sytuacji sam na sam trafił w słupek. Po tej zmarnowanej okazji Lwy ruszyły do szybkiej kontry. Poszła bardzo szybka klepka, którą dość trudno opisać więc zobaczycie filmik. Gola można powiedzieć, że już do pustej bramki strzelił Bouazza. Ekipa z Anfield Road się załamała bo przed chwilą mogli wygrywać. Millwall to dostrzegli i w 86 minucie Mbokani pokazał Aquilaniemu jak się wykańcza sytuacje sam na sam ustalając wynik meczu na 1:3! Bardzo ciekawe spotkanie, które miało wiele zwrotów akcji. Millwall z kolejnym trofeum! Coś niesamowitego. Nowa potęga w Anglii?

Uff cóż to był za mecz. Mieliśmy dużo szczęścia ale udało się wygrać bo wspaniałych akcjach. Jestem przeszczęśliwy. Ta wygrana podbudowała naszych chłopaków - Cesar Farias po meczu.










Na koniec filmik z bramki na 1:2. Sergi Gomez coś wspominał o angielskiej Barcelonie :D?

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9755201d476396cb3cd764a9b4ce3fe4&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9755201d476396cb3cd764a9b4ce3fe4&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Millwall F.C - Piękny mecz o Tarcze Wspólnoty.
« Odpowiedź #284 dnia: Sierpień 12, 2011, 23:26:49 »
ale pograli przy bramce : D Barca to może im buty czyścić :D

Kolejne trofeum w twojej gablocie :) Oby tak dalej , teraz czas na podbicie Europy i BPL
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Millwall F.C - Piękny mecz o Tarcze Wspólnoty.
« Odpowiedź #285 dnia: Sierpień 12, 2011, 23:45:24 »
Gdy spojrzałem na temat ,,Piękny mecz o Tarcze Wspólnoty'' już wiedziałem,że rozwaliłeś Liverpool :) No nic :)

Gratulacje za pokonanie The Reds i zdobycie kolejnego trofeum w tym sezonie.Mbokani i Maazou rozprawili się z Czerwonymi :D Powodzenia w kolejnym sezonie :)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Millwall F.C - Piękny mecz o Tarcze Wspólnoty.
« Odpowiedź #286 dnia: Sierpień 12, 2011, 23:47:52 »
znowu wam sie udalo, co mam powiedziec, chyba to ze skrycie wierzylem w liverpool, ale na wasza ekipe nie ma mocnych, a tym bardziej na mbokaniego, ktory wyrasta na wielka gwiazde w angielskim futbolu.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Millwall F.C - Piękny mecz o Tarcze Wspólnoty.
« Odpowiedź #287 dnia: Sierpień 13, 2011, 00:00:54 »
Ostatnie dwadzieścia minut piorunujące.  ;) Najpierw z karnego wyrównał Mbokani, a chwilę później w słupek trafił Aquilani. Miałeś farta.  ;) A później to wiadomo - wielkie show Mbokaniego.  ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Millwall F.C - Piękny mecz o Tarcze Wspólnoty.
« Odpowiedź #288 dnia: Sierpień 13, 2011, 00:03:21 »
No bardzo dobra końcówka w waszym wykonaniu. Dobrze, ze Alberto trafił tylko w słupek. Akcja na 1-2 miodzio. Teraz ty miałeś trochę farta. Gratuluję trzeciego trofeum.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Debiutujący 17 latek wyjaśnia sprawę w horrorze z Cardiff!
« Odpowiedź #289 dnia: Sierpień 13, 2011, 01:15:41 »
1 kolejka

3:2

Bothroyd (Chadli) 0:1 10'
Chadli 0:2 25'

Maazou 1:2 45'+
Mbokani 2:2 54'
Redmond (Craig) 3:2 90'+

Eastmond 85'

Bouazza (Henry), Constant (Redmond) 85'

Piłkarz meczu: Nathan Redmond 7.5

Na The New Den zebrali się kibice by dopingować swój zespół w zmaganiach inaugurujących nowy sezon w Premier League. Cardiff to drużyna z którą Millwall nie lubi grać i Cesar Farias mówił o tym otwarcie. Już w 10 minucie Brimah Razak wyciągał piłkę z siatki. Zaspał Paul Robinson a wykorzystał to bez skrupułów Bothroyd. Lwy chciały bardzo szybko odpowiedzieć ale ta sztuka im się nie udała i w konsekwencji stracili bramkę. Na pustą bramkę strzał Bothroyda dobił Chadli i zrobiło się 0:2. Fani ekipy z Londynu nie dowierzali w to co się dzieje. Po tych dwóch mocnych ciosach Lwy zaczęły w końcu grać tak jak wcześniej. Tuż przed przerwą bramkę do szatni z główki zdobył Maazou. Po zmianie stron Millwall grali na swoim poziomie nie pozwalali na dużo Cardiff. W 54 minucie było 2:2 za sprawą Mbokaniego, który na pustą bramkę dobił strzał Maazou. Po tej bramce kolejne ataki Lwów były ospałe i przewidywalne. Świetna sytuacje do objęcia prowadzenia mieli gracze Cardiff ale Brimah Razak uratował zespół w efektowny sposób. W 85 minucie na placu gry pojawił się przyszły bohater tego spotkania. Mowa o 17 letnim Nathanie Redmondzie, który zadebiutował w tym spotkaniu w ekipie Millwall. Mimo zmiany nadal było 2:2. Aż do doliczonego czasu gry, wtedy to Craig podał w tłok do Redmonda a ten podbił sobie piłkę i z woleja strzelił gola! Jego radości nie da się opisać! Podobnie z resztą radości fanów. Po tej bramce sędzia zakończył spotkanie i na inaugurację po ciężkim boju trzy punkty zostają w Londynie.


Nie spodziewałem się, że już na inaugurację dostane szansę gry. Dziękuje trenerowi za tę pięć minut. W dodatku niezmiernie się cieszę z tego, że zdobyłem już bramkę w debiucie, która zapewniła nam trzy punkty. To jest nie do opisania. To zmotywuje mnie do dalszej pracy.







Offline Matusiak95

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2011r.
Odp: Millwall F.C - Debiutujący 17 latek wyjaśnia sprawę w horrorze z Cardiff!
« Odpowiedź #290 dnia: Sierpień 13, 2011, 09:45:51 »
Fajnie że wygrałeś tarczę wspólnoty i pierwszą ligową potyczkę. Myślę że następne spotkanie będzie będzie łatwe
Olympique Marsylia by Matusiak95 - ZAPRASZAM
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - W/o + Losowanie grup LE!
« Odpowiedź #291 dnia: Sierpień 13, 2011, 10:38:52 »
2 kolejka

0:3
Przegrałem to spotkanie 1:2 i normalnie save po spotkaniu się zapisał więc wyszedłem z gry. Wracam a tutaj wraca mi do kalendarza i pokazuje, że przegrałem 0:3. No trudno ale przegrana to przegrana więc nic to nie zmienia.



Losowanie grup Ligi Europejskiej


Trzy dni po meczu z Evertonem nadszedł dzień na który czekali fani piłki nożnej w całej Europie bowiem rozlosowano grupy LE. Millwall trafiło naszym zdaniem do bardzo trudnej grupy i o awans będzie szalenie trudno. Oto grupa Lwów:

Tak więc bardzo silne Napoli i Sporting i turecka drużyna, której chciał uniknąć Farias. Zapowiada się emocjonująca walka o awans.

W tej fazie rozgrywek nie ma drużyn słabych a my w dodatku wylosowaliśmy jednych z najlepszych rywali jakich mogliśmy. O awans będzie trudno ale z pewnością jest on w naszym zasięgu - Cesar Farias o losowaniu.

A oto pozostałe grupy

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Millwall F.C - Debiutujący 17 latek wyjaśnia sprawę w horrorze z Cardiff!
« Odpowiedź #292 dnia: Sierpień 13, 2011, 10:42:49 »
Maazou i Mbokanie sezon znów zaczynają bardzo dobrze. Na początek grałeś z jedną z najsłabszych drużyn, lecz trudności ci ona sprawiła i przegrywałeś już 0-2. W ekipie masz swoich super strzelców i to oni doprowadzają do remisu, a potem jeszcze nowy nabytek daję ci zwycięstwo.

Ehh no szkoda, że notujesz porażkę po dziwnym błędzie. Grupa Ligi Europy jest trudną grupą.. Trafiłeś na Sporting, Napoli czy też Turecki Bursapor myślę, że o awans będzie ciężko, choć pokonałeś już takie klubu jak United czy Liverpool.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Millwall F.C - W/o + Losowanie grup LE!
« Odpowiedź #293 dnia: Sierpień 13, 2011, 12:15:22 »
no bardzo nieciekawe losowanie, ale sadze ze powinienes awansowac z grupy, najtrudniej bedzie pokonac napoli, co do sportinu i bursasporu nie mam zdania, bo z nimi nigdy nie gralem w pesie.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Millwall F.C - W/o + Losowanie grup LE!
« Odpowiedź #294 dnia: Sierpień 13, 2011, 12:16:34 »
Bardzo dobry pierwszy mecz, super Comeback. Potem z Evertonu dużo słabiej, jeszcze ten save i walkower. Grupa w LE bardzo trudna, Sporting, Napili i Bursaspor z każdym rywalem gra się bardzo ciężko.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Jednostronny mecz w derbach Londynu.
« Odpowiedź #295 dnia: Sierpień 13, 2011, 15:29:23 »
3 kolejka

0:1

Bouazza 44'

Mbokani 84'

Henry (Redmond) 82'

Piłkarz meczu: Mbokani 7.5

Mecz z Kogutami na White Hart Line był ciekawy i przebiegł pod dyktando Millwall. Jednak świetny transfer Tottenhamu uprzykrzał życie Lwom. Mowa tu oczywiście o Manuelu Neurze, który bronił dziś fenomenalnie. Blisko strzelenia bramki był Mbokani i Maazou ale byli oni bez szans w starciu z bramkarzem Kogutów. Na pokonanie Niemca znalazł sposób tylko Bouazza, który w 44 minucie fenomenalnym strzałem w okienko bramki z rzutu wolnego zapewnił Lwom trzy punkty.

Ten sezon będzie dla nas tak trudny, że aż nie mogę opisać tego słowami. Każde zwycięstwo będzie się dla nas liczyć ogromnie ważnie. Gra na trzech frontach będzie bardzo trudna. Nadal mamy jedną słabość, która odwróci się kiedyś przeciwko nam. Jest nią skuteczność. W takich spotkaniach 3:0 to minimum a my ledwo co jednego gola strzelamy. Jestem z tego powodu strasznie zły. - Cesar Farias.





Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Millwall F.C - Jednostronny mecz w derbach Londynu.
« Odpowiedź #296 dnia: Sierpień 13, 2011, 15:44:35 »
ale jedziesz , 6 punktow w 3 kolejkacj jak na beniaminka to bardzo duzo, tym bardziej ze zagrales z mocna ekipa jaka jest Tottenham, też z nimi teraz grałem ale poszło mi o wiele lepiej . Twoja kolonia Afrykanska nadal gra jak mistrzowie
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Millwall F.C - Jednostronny mecz w derbach Londynu.
« Odpowiedź #297 dnia: Sierpień 13, 2011, 16:13:53 »
Nie grasz źle, lecz wręcz przeciwnie masz sześć punktów, wiec jak na beniaminka jest to dobry wyczyn. Z Tottenhamm było trudno bo mieli w bramce Neuera, lecz udało ci się trafić gola do szatni.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Millwall F.C - Jednostronny mecz w derbach Londynu.
« Odpowiedź #298 dnia: Sierpień 13, 2011, 16:50:14 »
no jak na beniaminka masz bardzo dobry start sezonu, dwie wygrane i jedna przegrana nie z twojej szczerze winy, ale jednak. z taka gra mozesz nawet powalczyc jak wczesniej wspomnialem w Lidze europy.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Stoke uległo.
« Odpowiedź #299 dnia: Sierpień 13, 2011, 17:07:08 »
4 kolejka

3:0

Henry (Mbokani) 1:0 45'+
Maazou (Henry) 2:0 47'
Maazou 3:0 87'

Eastmond 14'

Mbokani (Hughes Mason) 45'

Piłkarz meczu: Maazou 7.5

Od początku mocno ruszyła ekipa Stoke i raz po raz gnębiła ataki defensywę Millwall. Oblężenie te trwało jakieś 20 minut i później na boisku istnieli tylko gospodarze. Gola do szatni zdobył na pustą bramkę Henry po wyśmienitym podaniu Mbokaniego. Asystent jednak nabawił się troszkę wcześniej urazu i musiał w przerwie zejść z boiska. Gra Millwall na tym nie ucierpiała bo szalał Maazou. W 47 minucie Henry dograł do niego idealnie a Nigeryjczyk nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Z czasem Stoke rzucili wszystko co mieli do ataku i w końcówce zostali skarceni. W 87 minucie Maazou miał czystą sytuację w której ominął bramkarza i do pustej bramki posłał piłkę ustalając wynik spotkania.








TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Millwall F.C - Stoke uległo.
« Odpowiedź #299 dnia: Sierpień 13, 2011, 17:07:08 »