Autor Wątek: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Ważne info...  (Przeczytany 105185 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Po trzy punkty do Moskwy! Przełamanie napastnika..
« Odpowiedź #340 dnia: Listopad 04, 2011, 00:39:25 »
Gratulację.... Takich meczy w Twoim wykonaniu chciałoby się oglądać zawsze..
Bardzo wyrównany mecz wiadomo, grała czołówka. Udało Ci się jednak w końcówce zadać zabójcze uderzenie i 3 pkt można zapisać Tobie. Cieszy mnie że tego gola zdobył Rudnev"S"  ;D

Myślę kolejne mecze będą równie zwycięskie..

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Po trzy punkty do Moskwy! Przełamanie napastnika..
« Odpowiedź #341 dnia: Listopad 04, 2011, 19:23:05 »
widze ze thomas sie zaparles na ta kariere i wytrwale ja prowadzisz. fajnie fajnie :D narazie nie jest zle, miales lekki spadek formy ostatnimi czasy, ale pomalu wracacie na dobre tory.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Po trzy punkty do Moskwy! Przełamanie napastnika..
« Odpowiedź #342 dnia: Listopad 04, 2011, 19:33:06 »
Oo :) Widzę, że lider wcale nie taki groźny i udało ci się z nim wygrać.
Wygrywasz dzięki Rudnevowi, ale nie można zapomnieć o tym doskonałym podaniu, które owy gracz otrzymał od Carlosa. Widzę, że Roberto może nie ma aż takiej formy jak kiedyś, no ale coś tam nadal preferuję i dzięki niemu drużyna może zdobywać punkty/gole.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Po trzy punkty do Moskwy! Przełamanie napastnika..
« Odpowiedź #343 dnia: Listopad 05, 2011, 16:59:47 »
31. kolejka Russian Premier League



Anzhi Makhachkala 2-0 Terek Grozny
72' Prudnikov (Rudnev), 86' Rudnev
61' R. Carlos




61' Lakhiyalov za Nicu, 71' Prudnikov za Ahmedov, 80' Heller za Dzsudzsak - 61' Mguni za Mauricio, 71' Rodrigo Tiui za Asildarov


Terek groźny, ale nieskuteczny. Fantastyczny Rudnev...
Oba zespoły mają siedziby niedaleko od siebie, ale w tabeli tak blisko już nie są. Dla obu klubów w tym meczu liczą się tylko trzy punkty. Niespodziewanie goście na początku zamknęli Anzhi na własnej połowie i oddało kilka strzałów po dobrych akcjach. W bramce gości dobrze spisywał się Nukri Revishvili i nie dopuścił do straty gola. Dagestańska drużyna odpowiedziała strzałem Dzudzsaka, po tym jak otrzymał świetne podanie od Drincicia. W dalszej fazie pierwszej połówki gra się wyrównała i większość akcji odbywała się na środku boiska. W drugiej błąd popełnił Nicu, wystawił piłkę na strzał Katsaev'owi, ale na szczęście ten nie trafił w światło bramki. Chyba najlepszą sytuacje goście mieli po rzucie wolnym na ok. 32 metrze. Piłka trafiła prosto pod nogi Asildarova, przed którym był już tylko bramkarz. Napastnik gości nie trafił w światło bramki, gdzie wystarczyło tylko dołożyć nogę. Anzhi zaczęło się powoli rozkręcać. Po akcji Boussoufy dobrą sytuację miał Ahmedov, jego strzał o milimetry minął słupek. W 72 minucie genialnym podaniem błysnął Artiom Rudnev. Do posłanej przez niego piłki dobiegł Prudnikov, po którego strzale piłka zatrzepotała w siatce. Ciekawostką jest fakt, że Prudnikov przebywał na boisku zaledwie niecałą minutę i w tej akcji był w posiadaniu piłki po raz pierwszy. W 86 minucie rywale zostawili trochę miejsca Boussoufie, który zdecydował się na akcje indywidualną. Minął bramkarza, lecz jego strzał do pustej bramki zablokował obrońca. Przy dobitce głową Rudneva defensywa gości nie miała nic do powiedzenia i Łotysz podwyższył na 2-0. Goście mieli kilka klarownych sytuacji, ale ich nie wykorzystali. Jak mówi stare przysłowie "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić" także i w tym przypadku nie było inaczej. Anzhi strzeliło dwie bramki i zdobyło cenne trzy punkty.

Gracz meczu: Rudnev (Anzhi)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=968cc717b53f39576a0137ae07ea00f4&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=968cc717b53f39576a0137ae07ea00f4&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Rudnev nie zwalnia tempa!
« Odpowiedź #344 dnia: Listopad 05, 2011, 17:04:04 »
No widzę dobre spotkanie. Mimo, iż w pierwszej połowie Terek was zamknął na własnej połowie i kolejno tworzył sytuację do zdobycia bramki to ty to odczekałeś i w drugiej połowie zaatakowałeś. Tam swoim geniuszem błysnął były gwiazdor Lecha, którym swoimi dwoma trafieniami zapewnił wam cenne trzy punkty.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Rudnev nie zwalnia tempa!
« Odpowiedź #345 dnia: Listopad 05, 2011, 17:27:05 »
Rudnev od strzelenia bramki gra już znacznie lepiej. Jestem mocno zaskoczony jego formą bo nie spodziewałem się. Sezon wkracza właśnie w decydująca fazę, teraz nie możesz po tracić punktów. Na prawdę masz świetną karierę. Długa, realna i ciekawa liga. Mam nadzieję, że kolejny sezon także zagrasz ?:)

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Rudnev nie zwalnia tempa!
« Odpowiedź #346 dnia: Listopad 05, 2011, 17:45:04 »
Przeczekałeś natarcie rywala i wygrałeś. Ostatnie dwa mecze w wykonaniu Rudneva bardzo dobre :) Ciekaw jestem jaka lokata będzie na koniec sezonu. Obyś utrzymał taką formę :)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Rudnev nie zwalnia tempa!
« Odpowiedź #347 dnia: Listopad 05, 2011, 17:51:45 »
no widze ze rudnev po malu wraca do formy z lecha poznan, mam naddzieje ze to wlasnie on bedzie twoim podstawowym napastnikiem.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Rudnev nie zwalnia tempa!
« Odpowiedź #348 dnia: Listopad 05, 2011, 18:35:00 »
32. kolejka Russian Premier League



Anzhi Makhachkala 2-0 Kuban Krasnodar
23' Rudnev, 88' Rudnev (Prudnikov)
78' A. Ivanov, 84' D. Ivanov




56' Prudnikov za Nicu, 73' A. Ivanov za Boussoufa, 78' D. Ivanov za Ahmedov - 73' Armas za Fiedler, 73' V. Shakhov za Kulik, 78' Tsoraev za V. Shakhov


Dwa piękne gole Rudneva dają nam trzy punkty...
Anzhi jest na fali! Już nic nie widać po kryzysie formy w pierwszej części rundy wiosennej. Kuban nie powinien przeszkodzić im zdobyć kolejnych trzech punktów. Czy tak się stanie? W 23 minucie te zapały na pokonanie Anzhi gasi Artiom Rudnev, strzelając bardzo szybko bramkę na 1-0. Jego strzał z szesnastego metra ląduje w okienku bramki strzeżonej przez Namasco. Chwilę później do szansy bramkowej poprzez błąd (nie pierwszy juz) Angbwy dochodzi Skvernyuk, lecz nie wykorzystuje jej strzelając niecelnie. W drugiej połówce we własnym polu karnym piłkę stracił Perquis, na nasze szczęście Bucur trafił tylko w słupek. Dwie minuty przed końcem Prudnikov zagrywa górną piłkę za obrońców do Rudneva. Łotysz strzela z powietrza, futbolówka odbija się od słupka i wpada do siatki. Piękny gol! Anzhi drugi raz z rzędu wygrywa stosunkiem bramkowym 2-0. Wyśmienitą formę na końcówkę sezonu złapał Artiom Rudnev w ostatnich trzech meczach, trafił do siatki rywali aż czterokrotnie.

Gracz meczu: Rudnev (Anzhi)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=968cc717b53f39576a0137ae07ea00f4&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=968cc717b53f39576a0137ae07ea00f4&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Supersnajper przesądza o wyniku kolejnego meczu!
« Odpowiedź #349 dnia: Listopad 05, 2011, 19:35:06 »
Rudnev w Wielkiej formie od kilku kolejek. Strzelił dziś dwie bramki i to on był ojcem sukcesu w tym meczu. W ostatnich meczach cztery bramki no i jeszcze pamiętam jedną asystę. Bramka otwierająca wynik musiała być ładna, w okienko ;) W drugiej wiele szczęścia ale ostatecznie jest drugi gol i pewne zwycięstwo na kilka kolejek przed końcem sezonu.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Supersnajper przesądza o wyniku kolejnego meczu!
« Odpowiedź #350 dnia: Listopad 05, 2011, 20:05:27 »
33. kolejka Russian Premier League



Rubin Kazan 1-0 Anzhi Makhachkala
45' Kasaev



65' Noboa za Carlos Eduardo, 77' Sharonov za Kasaev - 49' Prudnikov za Nicu, 65' Dzsudzsak za Heller


Koniec marzeń o LM. Rubin przerywa serię zwycięstw Anzhi...
W przedostatniej kolejce czekał nas trudny wyjazd do Kazania, aby zmierzyć się tam z Rubinem. Jak wiadomo, w poprzedniej rundzie górą była drużyna z Kazania, wygrywając 1-0. W 8 minucie było bardzo blisko do zdobycia bramki, po strzale Shamila Lakhiyalova piłka odbiła się od poprzeczki. Niewiele później z zamieszania w polu karnym skorzystał Rudnev. Oddał niecelny strzał, stojąc tyłem do bramki. I właściwie to tyle co mieli do powiedzenia goście w pierwszej połowie. Rozkręcali się gospodarze, aż wreszcie zdobyli gola do szatni w doliczonym czasie drugiej połowy. Strzał Dejana Stankovicia obronił Revishvili, ale przy dobitce Kasaeva był już bezradny. Na ok. 20 minut przed końcem nadarzyła się najlepsza sytuacja na wyrównanie, jednak będący w klarownej sytuacji na 7 metrze Dzsudzsak fatalnie przestrzelił. Pochwalić w tej sytuacji trzeba Rudneva, który wyprowadził ten cały atak i podawał po ziemi do Węgra. To był ostatni nasz atak, a gospodarze trzymali piłkę w środku i wytrwali tak do samego końca spotkania. Nie można wygrać meczu nie oddając ani jednego strzału. Przez tą porażkę zaprzepaściliśmy sobie szansę na pozycję wicelidera, czyli na grę w Champions League. W hicie tejże kolejki będący na drugim miejscu Zenit St. Petersburg pokonał liderujące Dynamo Moscow, czym zbliżył się do stołecznej drużyny na trzy oczka.

Gracze meczu: Kasaev, Stanković (obaj Rubin)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=968cc717b53f39576a0137ae07ea00f4&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=968cc717b53f39576a0137ae07ea00f4&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Rubin zatrzymuje rozpędzone Anzhi!
« Odpowiedź #351 dnia: Listopad 05, 2011, 20:22:01 »
3 kolejki mnie nie było a tu widzę się dużo działo..

31 . 32 kolejka

Okazałe wygrane stosunkiem bramek 2-0 dla Ciebie.. Bardzo mnie to cieszy że pod koniec sezonu wróciła forma. Równie fajnie jest oglądać strzelającego Rundev"S"a  ;D.. Myślę że powoli można powiedzieć że godnie zastąpił Eto'o.

33 kolejka

Wielka szkoda tej porażki bo po takich zwycięstwach na pewno kolejna wygrana tylko by potwierdziła Twoją formę. Niestety widać że Anzhi brakuję wygranych z elitą przez to myślę utopiła się szansa na LM.
Wygrałeś może z Dynamem ale ten mecz niczego nie zmienił. No szkoda bo myślę Rubin był dzisiaj do ogrania.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Rubin zatrzymuje rozpędzone Anzhi!
« Odpowiedź #352 dnia: Listopad 05, 2011, 20:27:54 »
Niestety ale Rubin jest bez wątpienia jedną z lepszych drużyn w Rosji a tym bardziej na własnym stadionie się nie do pokonania. Ligi Mistrzów w przyszłym roku niestety nie będzie ale czy ten zespół jest gotowy na LM ? Nie sądzę, trzeba po walczyć jeszcze w Lidze Europejskiej i kupić jakiegoś dobrego napastnika bo sam Rudnev i Prudnikov tego nie pociągnie. Powodzenia ;)

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Rubin zatrzymuje rozpędzone Anzhi!
« Odpowiedź #353 dnia: Listopad 05, 2011, 21:27:00 »
34. kolejka Russian Premier League



Spartak Moscow 0-0 Anzhi Makhachkala
90' Angbwa



68' Welliton za Valikaev, 69' Pareja za Makeev - 59' Prudnikov za Rudnev, 68' Dzsudzsak za Nicu, 73' Angbwa za Agalarov


Podział punktów na zakończenie...
W ostatniej kolejce ligowych zmagań podejmowaliśmy Moskiewski Spartak. Tak na prawdę był to dla nas mecz "o pietruszkę", ponieważ byliśmy już pewni, że tak czy tak pozostaniemy na trzecim miejscu w lidze. Gospodarze walczyli o utrzymanie 5 lokaty, osiągnęliby to pod warunkiem zwycięstwa w tym spotkaniu, lub potknięcia się Rubina Kazan. Bojowo nastawiony Spartak miał pierwszą okazję po błędzie Alexseya Igonina. Ari przestrzelił z ok. 19 metra w tej sytuacji. Anzhi ciekawie rozgrywało piłkę i raz po świetnym podaniu Ahmedova najlepszą okazję na strzelenie bramki w tym meczu miał Nicu, lecz trafił prosto w bramkarza. Brazylijczyk Ari próbował szczęścia po raz drugi strzałem wślizgiem, jednak ciężko było mu cokolwiek wskórać mając Perquisa na plecach. Daleki wyrzut z autu Dzsudzsaka przedłużył Lakhiyalov, ale strzał Prudnikova w tej akcji był zdecydowanie za mocny, poleciał bardzo wysoko ponad bramką. Mecz z akcjami po obu stronach zakończył się bezbramkowym remisem. Zakończył się także sezon, a Anzhi na finiszu zajęło dobrą trzecią lokatę, która premiuje grą w LE.

Gracze meczu: Suchy, Rodri (obaj Spartak)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=968cc717b53f39576a0137ae07ea00f4&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=968cc717b53f39576a0137ae07ea00f4&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2011, 21:29:04 wysłana przez thomas1345 »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Remis w ostatniej kolejce...
« Odpowiedź #354 dnia: Listopad 05, 2011, 21:57:48 »
No widzę, że ostatni mecz sezonu bez bramek. Mecz może nie był aż tak nudny bo akcję były co mogło trochę cieszyć. Szkoda, że po żadnej z nich nie padła bramka, no ale cóż.
Sezon kończysz na dobrej trzeciej lokacie i mam nadzieję, że przyszły będzie lepszy. Podejrzewam gdybyś zachował Eto'o itp. to ten sezon zakończył by się na pierwszej lokacie, no ale trochę walki czasem potrzeba. Ciekawi mnie także jak sobie poradzisz w Lidze Europy.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Remis w ostatniej kolejce...
« Odpowiedź #355 dnia: Listopad 05, 2011, 22:00:26 »
Mecz kończący sezon na pewno bardzo wyrównany obie ekipy starały się coś ugrać nie udało się niestety w ciągu 90 minut niczego strzelić. Myślę jednak że remis w Moskwie bardziej cieszy Ciebie.




No i doszliśmy do końca sezonu.. Czy udany nie wiem sam.. Po pierwszej rundzie prowadziłeś i pewnie nadzieję na mistrza były wielkie. Jednak runda wiosenna była zupełnie inna nawet powiem gorsza. Często brakowało w niej skuteczności i szczęścia. Może to też przyczyna tej karuzeli transferowej. Udało się jednak utrzymać w czołówce i za rok zobaczymy Anzhi w LE .. Chodź planem pewnie była LM..

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Remis w ostatniej kolejce...
« Odpowiedź #356 dnia: Listopad 05, 2011, 22:02:04 »
Wielka wyprzedaż! Dwóch podstawowych zawodników opuszcza Makhachakalę...



Aż czterech piłkarzy dzisiejszego popołudnia podpisało kontrakty z nowymi klubami. Pierwszym z nich jest 23-letni Dmitriy Ivanov, który za prawie 1,4 mln € trafił do PSV. Drugim sprzedanym zawodnikiem okazał się być prawy obrońca Benoit Angbwa. Za 9,4 mln € 28-latek zasilił szeregi West Ham United. Kolejnym zawodnikiem opuszczającym naszą drużynę w tym okienku jest Ali Gadjibekov. 21-letni obrońca od nowego sezonu zagra dla Włoskiego SSC Napoli. Za młodego, utalentowanego defensora Anzhi zyskało 7,3 mln €. Ostatnim, ale najbardziej szokującym transferem jest sprzedaż Mbarka Boussoufy. Marokańczyk za 12,5 mln € trafił do Valencii CF. Życzymy sukcesów w nowych zespołach wszystkim tym zawodnikom.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2011, 22:04:14 wysłana przez thomas1345 »

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Kto opuścił Anzhi??
« Odpowiedź #357 dnia: Listopad 05, 2011, 22:16:34 »
oj jak mi szkoda, że Mbark Boussoufa odchodzi. Bardzo go lubiłem ale i Benoit Angbwa jest bardzo lubianym przeze mnie zawodnikiem. Ciekawi mnie kim teraz po łatasz te dziury.

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Kto opuścił Anzhi??
« Odpowiedź #358 dnia: Listopad 05, 2011, 22:54:42 »
nie wyobrażam sobie twojego zespołu bez Boussoufy. Nie wiem dlaczego sprzedajesz podstawowych zawodników, ale jestem teraz bardzo ciekawy kto przyjdzie na ich miejsce :)

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Kto opuścił Anzhi??
« Odpowiedź #359 dnia: Listopad 05, 2011, 23:22:55 »
Ale rewolucja ...  :( myślałem że spadnę z krzesła. Oby udało Ci się wzmocnić zespół.
Bo tak patrząc co okno transferowe tylko tracisz..

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Kto opuścił Anzhi??
« Odpowiedź #359 dnia: Listopad 05, 2011, 23:22:55 »