Autor Wątek: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Ważne info...  (Przeczytany 105147 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Dwóch nowych zawodników... Jest nowy trener!
« Odpowiedź #380 dnia: Listopad 07, 2011, 19:43:54 »
Widzę pod moja nieobecność się działo..

Pierw Gadzhi Gadzhiev rezygnuje z stanowiska trenera, wielka szkoda bo dobrze z piłkarzami współpracował.

Na całe szczęście Carlos nie odszedł do Realu.. Cieszy mnie że to właśnie on został nowym trenerem, życzyć mu można tylko i wyłącznie jak najlepiej.. Anzhi wreszcie może zakupi jakiegoś utalentowanego Brazylijczyka.

Co do transferów myślę zarząd wie co robi i transfery pomogą w walce w Europie i krajowych boiskach.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Dwóch nowych zawodników... Jest nowy trener!
« Odpowiedź #381 dnia: Listopad 07, 2011, 20:58:11 »
transfer tae-songa czy jak mu tam sadze ze dobry, co do drugiego to nie znam i mysle ze bedzie grzal lawe. carlos trenerem? widac ze idziesz w realizm druzyny :D powodzenia

Offline Portugal

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.11.2011r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Dwóch nowych zawodników... Jest nowy trener!
« Odpowiedź #382 dnia: Listopad 08, 2011, 07:11:20 »
Ojj Pinto jest za stary. Widzę że robisz z nich drugi Inter. Tego drugiego nie znam. Szkoda..liczyłem na większe transfery ale wiem że grasz w 11 a tam Anzhi ma mało funduszy na start. Ale cieszy mnie wiadomość że RC zostaje trenerem Anzhi :)

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Dwóch nowych zawodników... Jest nowy trener!
« Odpowiedź #383 dnia: Listopad 09, 2011, 16:16:39 »
Nowe trykoty Anzhi...



Piłkarze Anzhi Makhachkala zaprezentowali stroje, które będą przywdziewać w trakcie zbliżającego się nowego sezonu. W rolę modelów wcielili się: Nukri Revishvili, Alexandr Makarov, Roberto Carlos, Artiom Rudnev i Shamil Lakhiyalov. Największe zmiany na koszulkach to: zmiana sponsora technicznego z adidasa na PUMĘ i pojawienie się logo właściciela Dagestańskiej drużyny kosztem loga charytatywnej fundacji. Nie będę ich bardziej szczegółowo opisywał, bo przecież każdy widzi...

Z tego miejsca chciałbym skierować swoje podziękowania dla przemiłego użytkownika o nicku PortoFan, który podjął trud zrobienia tych stroi. Jeszcze raz wielkie DZIĘKI!



Tym razem Kolonia...



W tym sezonie Anzhi na okres przygotowawczy wyjedzie do Niemiec, a dokładnie do Kolonii. Rosyjska drużyna zaplanowane ma rozegranie czterech meczy sparingowych w tym z gospodarzem obiektu RheinEnergie Stadion, na którym rozgrywane zostaną wszystkie spotkania. Pierwszym z przeciwników będzie Francuska drużyna Stade Rennais FC. Następnie rywalem Dywizjonowców ma być rzymskie Lazio, chociaż ten pojedynek nie został jeszcze potwierdzony. Jako trzecie, naprzeciwko Anzhi stanie Fenerbache SK, a ostatnim rywalem w tym okresie przygotowawczym będzie wspomniane już FC Koln.


Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Nowe trykoty Dagestańczyków...
« Odpowiedź #384 dnia: Listopad 09, 2011, 16:52:35 »
No to teraz możecie się poczuć niemal jak Borussia Dortmund przed paroma laty. Fajne stroje, chociaż oczywiście najważniejsze jest to jak będziecie grali. Zgrupowanie w Niemczech to dobra decyzja. Są tam świetne warunki do treningów, a także sparingpartnerzy, których dobrałeś sobie bardzo dobrze.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Nowe trykoty Dagestańczyków...
« Odpowiedź #385 dnia: Listopad 09, 2011, 17:08:22 »
Kilka słów o transferach... Rose to perspektywiczny piłkarz. Może grać na całej lewej obronie, przykładem są chociażby występy Dannyego w Tottenhamie na lewej obronie, natomiast w reprezentacji młodzieżowej grywał jako lewy napastnik. Dobry ruch transferowy. Jeszcze lepszym moim zdaniem okazało się ściągnięcie Jong'a Tae-Se. Przyda się większa konkurencja w liniach ofensywnych Anzhi.  A Pinto, niech nadal grzeje ławkę.

Stroje proste i ładne, pasują do Anzhi.

Ciekawe jakim składem wyjdzie Stade Rennais  ;). Rywali masz dobrych, ale mogli by być lepsi. Chociaż jeden z nich. Obstawiam 1 wygraną, 2 remisy oraz jedną porażkę ;)

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Nowe trykoty Dagestańczyków...
« Odpowiedź #386 dnia: Listopad 09, 2011, 18:43:04 »
Cieszę się, że się podobają, już myślałem że ich nie użyjesz, ale jednak :)
jak będziesz miał jakąś prośbę to zawsze postaram się pomóc :)

a ten Jong Tae-Se to on jest tzw. "koreańskim Rooneyem"?
czy do kogoś innego był porównany?
" border="0

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Nowe trykoty Dagestańczyków...
« Odpowiedź #387 dnia: Listopad 09, 2011, 19:33:30 »
Hehehe fajnie to sobie wymyśliłeś Roberto Carlos graczem i trenerem w jednym zobaczymy czy będzie równie dobrym trenerem jak graczem a co do transferów to wydaje mi sie że oba są słuszne Pinto zdobył trochę doswiadczenia grając w FC Barcelonie  to nie jest juz najmłodszy zawodnik ale myśle że jeszcze troche będzie bronił twojej bramki a jeżeli chodzi o Jong'a Tae-Se to niewiem jak on gra nigdy go nie miałem w klubie.



Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Nowe trykoty Dagestańczyków...
« Odpowiedź #388 dnia: Listopad 09, 2011, 19:35:29 »
stroje w miare ok, najbardziej podoba mi sie ten alternatywny. co do wypadu do niemiec to zycze powodzenia, aby ci sie udalo tam wszystko wygrac.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Nowe trykoty Dagestańczyków...
« Odpowiedź #389 dnia: Listopad 09, 2011, 20:01:01 »
Bardzo fajne te nowe trykoty.. R.Carlos wygląda jak bobas przy tych drągalach ;D

Wypad do Niemiec również udanym pomysłem włodarzy z Rosji.
Ciekawe mecze się szykują.. A zapomniałbym Stilić do Ciebie dołączy już wkrótce? :D

hehe nie mogę się doczekać nowego sezonu..

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Nowe trykoty Dagestańczyków...
« Odpowiedź #390 dnia: Listopad 09, 2011, 20:10:20 »
Bardzo fajne stroje,podobają mi się  :)
Ciekawe mecze na zgrupowaniu w Niemczech,według mnie najtrudniej będzie z Fenerbahce,zawsze z turkami trudno się gra,powodzenia.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Nowe trykoty Dagestańczyków...
« Odpowiedź #391 dnia: Listopad 09, 2011, 22:23:35 »
Bardzo ładne stroje. Hehe śmiać mi się chce z Carlosa taki mały przy tej całej raźcie, a zwłaszcza przy tym bramkarzu po lewej.
Widzę będziesz się przygotowywał do sezonu. Rywal dość ciężcy, ale myślę, że twoja Anżhi sobie z nimi poradzi.
Czekam na kolejne spotkania.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Nowe trykoty Dagestańczyków...
« Odpowiedź #392 dnia: Listopad 10, 2011, 17:07:41 »
1. spotkanie w okresie przygotowawczym



Stade Renneis FC 2-2 Anzhi Makhachkala
18 Kakuta (Tettey), 45' V. Montano (Kakuta) - 31' Rudnev, 65' Stilić (Prudnikov)
22' V. Montano




Renneis: 55' S. Dalmat za Tettey, 59' Lemoine za Kakuta, 60' Brahimi za Ekoko, 71' Julienne za Lemoine, 72' Danze za M'vila, 72' Kana-Biyik za Jebbour
Anzhi: 46' Jong Tae-Se za Drincić, 46' Nicu za Rose, 59' Prudnikov za Rudnev, 59' Heller za Dzsudzsak, 65' Milosević za Perquis, 65' Lakhiyalov za Ahmedov



Dwójka eks lechitów ratuje remis w pierwszym spotkaniu w Kolonii...
Pozornie Renneis miało być "najłatwiejszym" rywalem. Ale jak widać pozory mylą... Francuzi często zagrażali naszej bramce i dwukrotnie udało się im wyjść na prowadzenie. Na szczęście w naszych szeregach grają byli gracze Poznańskiego Lecha, a dokładnie Artiom Rudnev i Semir Stilić, którzy zdobywali kolejno bramki na 1-1 i 2-2. Z dobrej strony z debiutantów zaprezentowali się Semir Stilić, który swój występ uwieńczył pięknym golem i Jose Manuel Pinto, który przy dwóch straconych bramkach nie miał nic do powiedzenia, zaliczał dobre interwencje, a ponadto kolejne dobre spotkanie w naszych barwach zaliczyli: Artiom Rudnev, Aleksandr Prudnikov i Roberto Carlos. Więcej nie będę się spisywał, bo to tylko sparing... Zapraszam do obejrzenia skrótu :)

Gracze meczu: Kakuta (Renneis), Stilić, Rudnev (obaj Anzhi)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=aba9f70cb29ef7834d151153579d6b46&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=aba9f70cb29ef7834d151153579d6b46&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Pierwszy test w Kolonii...
« Odpowiedź #393 dnia: Listopad 10, 2011, 17:21:10 »
No niby mecz z " najsłabszym " rywalem, a tu tylko remis.
Jednak nie ma co się czepiać bo twój bramkarz przy tych dwóch bramkarz nie miał porostu szans na obronę. Cieszy mnie, że trafiają zawodnicy, który wcześniej byli związani z Polską liga. Bardzo ładna bramka Stilica, który popisał się efektownym " szczupakiem ". Wynik może i nie jest najlepszy, jednak to tylko sparing, a w nich są testowane różne wariaty gry :).

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Pierwszy test w Kolonii...
« Odpowiedź #394 dnia: Listopad 10, 2011, 17:45:51 »
Cytuj
No niby mecz z " najsłabszym " rywalem, a tu tylko remis.

no właśnie jeżeli nie dałeś rady z nimi to co sie bedzię działo z Lazio , ale myśle że to chwilowy spadek formy i w następnych meczach juz pokażesz na co stać Anzhi taką mam nadzieje i tego Ci życze

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Pierwszy test w Kolonii...
« Odpowiedź #395 dnia: Listopad 10, 2011, 18:05:07 »
Kolejne ruchy na rynku transferowym...



W trakcie trwającego okresu przygotowawczego Anzhi dokonało najprawdopodobniej ostatnie transfery w tym okienku. Najpierw odejścia. Z drużyną pożegnało się dwóch zawodników. Pierwszym z nich okazał się być Jan Holenda. Czeski napastnik został wypożyczony na rok do szwedzkiego AIK'u. 26-latek po przyjściu Jong'a Tae-Se nie miał miejsca nawet na ławce rezerwowych i zgłosił się do klubu z chęcią opuszczenia go na zasadzie rocznego wypożyczenia. Cena transakcji Czecha do Szwecji wyniosła zaledwie 0,2 mln €. Drugim zawodnikiem opuszczającym Dagestan jest Makhach Gajiev, który za 1,4 mln € został sprzedany do Rosenborg BK. Ostatnim z transferów w tym okienku jest sprowadzenie Sergio Paulo Barbosa Valente bardziej znanego jako Duda. Portugalczyk znany jest z występów głównie w Lidze Hiszpańskiej w barwach Lavante UD, Sevilla FC czy Malaga CF, z którego za 2,3 mln € przeszedł do Anzhi. 31-latek najczęściej występuje na pozycji skrzydłowego, ale może także grać na boku obrony. Uniwersalny piłkarz, w Dagestańskim klubie będzie występować z numerem "17". Okazję do debiutu w Rosyjskiej drużynie będzie miał już w następnym spotkaniu sparingowym z S.S. Lazio.
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2011, 18:07:21 wysłana przez thomas1345 »

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Ostatnie ruchy na rynku...
« Odpowiedź #396 dnia: Listopad 10, 2011, 19:49:21 »
2. spotkanie w okresie przygotowawczym



Anzhi Makhachkala 4-0 S.S. Lazio
12' Milosević (Rose), 52' Duda (Rudnev), 63' Lakhiyalov (Rudnev), 90' Dzsudzsak (Duda)


Anzhi: 46' Duda za A. Ivanov, 63' Prudnikov za Rudnev, 63' Bakaev za Stilić, 71' R. Carlos za Lakhiyalov, 71' Dzsudzsak za Jong Tae-Se, 86' Tagirbekov za Igonin
Lazio: 52' A. Gonzalez za Stendardo, 63' Rocchi za Brocchi, 71' Andre Dias za Diakte, 86' Garrido za Radu, 86' Bresciano za Sculli



Świetna gra, eksperymentalne ustawienie się sprawdza...
Drugi mecz w Kolonii zapowiadał się bardzo emocjonująco. Obie drużyny są na wydawałoby się równym poziomie, ale to co zobaczyliśmy w tym spotkaniu, uświadamia nas jakoby tak nie było... Anzhi szybko objęło prowadzenie i nie dawało pograć przeciwnikom. Po rzucie rożnym w 12 minucie mocny strzał głową, który wpadł w sidła, oddał Milosević. Na 2-0 udało się podwyższyć dopiero na początku drugiej połówki, a uczynił to wprowadzony w przerwie debiutant - Duda. W tym jak i w następnym golu (Lakhiyalov'a przyp. aut.) podawał Artiom Rudnev, który znów może sobie zapisać ten mecz do udanych. W ostatniej minucie strzałem głową na 4-0 podwyższył Dzsudzsak, a asystował jeden z najlepszych zawodników na boisku Duda.

Gracze meczu: Duda, Rudnev (obaj Anzhi)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=aba9f70cb29ef7834d151153579d6b46&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=aba9f70cb29ef7834d151153579d6b46&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2011, 19:51:58 wysłana przez thomas1345 »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Lazio poddaje się praktycznie bez walki...
« Odpowiedź #397 dnia: Listopad 10, 2011, 21:44:39 »
Pozyskani takiego gracza jak Duda to chyba dość dobre posunięcie. Może i nie jest to piłkarz z jakimiś wielkimi osiągnięciami, ale na pewno ma sporo doświadczenie, który zdobył grając w lidze hiszpańskiej. Kwota dwóch milionów, która została wyłożona za tego gracza też nie jest wielkim majątkiem. Co do meczu z Lazio to widzę, że zagrałeś tam wyśmienicie :). Debiutujący właśnie nowy zawodnik pokazał się również z dobrej strony. Trafienie bramki już w swoim pierwszym spotkaniu doda mu pewności siebie :). Tak patrzę na tą twoją grę z tymi klasowymi drużynami to mogę śmiało stwierdzić, że twój klub jest gotów na sprawienie miłej niespodzianki w Lidze Europy :).

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Lazio poddaje się praktycznie bez walki...
« Odpowiedź #398 dnia: Listopad 10, 2011, 22:04:26 »
Na chwilę spuszczę Twoją karierę z oczu a tu prosze .. 2 sparingi i transfery...

1 sparing...
EX-Lech zdobywa bramki to na pewno cieszy.. Tym bardziej że był to pierwszy mecz Semira w nowej drużynie.
W meczu niestety ciągle goniłeś wynik.. Widać zespołowi gra z Francuzami się nie układała się.
"Najłatwiejsi rywale" czy ja wiem .. Zespoły z Francji to trudni rywale często niedoceniani.
Również pogoda w dzisiejszym meczu nie była sprzymierzeńcem obu ekip..
Mecz mógł się podobać i na pewno był ciekawy wynik jak na sparing bardzo dobry..
Tym bardziej że zespół jest w budowie..

Później po meczu przychodzi dzionek transferów..
Jan Holenda zostaje wypożyczony do AIK Sztokholm, któremu się nie dziwie bowiem nie łapał się w Anzhi nawet na ławce rezerwowych. W Szwecji na pewno dostanie szansę by pograć.
Makhach Gajiev również zbyt mało grał i został sprzedany do Rosenborga. Kasa z transferu na pewno się przyda ... Za zawodnika który zagrał 1 mecz[wyczytałem w statach] 1,4 mln € to dużo i to zadowala że zarobiliście..
Duda bez wątpienia się przyda.. Jego doświadczenie na pewno pomoże zespołowi. Kto wie czy na rosyjskich boiskach przypomni se młodość.. Na pewno okaże się on bardzo pożytecznym zawodnikiem bowiem jest wszechstronny i może zagrać w defensywie jak i ofensywie..

2 sparing...
Wynik mnie dosłownie powalił z krzesła... GENIALNIE!!! FANTASTYCZNIE!!! i można by tak wymieniać..
Szybko zdobyta bramka na pewno sprawiła że piłkarze uwierzyli w swoje umiejętności. Do przerwy przeważałeś nie pozwalając Lazio na zbyt wiele.. Druga połowa zaczęła się fenomenalnie bowiem w 52 minucie bramkę zdobył Dudu [ normalnie tu mnie zaskoczył ]..Tą bramką dosłownie rozbiliście rywali, którzy dosłownie przestali grać i takiej szansy nie szło nie wykorzystać i w 63 minucie zadajecie ponownie cios i prowadzicie już 3-0...
Do końca meczu dalej wszystko układa się po waszej myśli.. Piłkarze Lazio tylko czekali aż sędzia zakończy ten mecz.. Jednak sędzia zamiast kończyć dał rozegrać ostatnią akcję Anzhi a ta dosłownie nie mogła a z niej nie skorzystać w wbiła czwartego gola. Miażdżąc tym samym rywali..





Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Lazio poddaje się praktycznie bez walki...
« Odpowiedź #399 dnia: Listopad 10, 2011, 23:20:32 »
Szokujące zwycięstwo z Lazio. No nic tylko czekać na to, co będziesz wyprawiał w lidze... Skład masz bardzo dobry, zatem czas chyba na walkę o mistrzostwo Rosji. :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Lazio poddaje się praktycznie bez walki...
« Odpowiedź #399 dnia: Listopad 10, 2011, 23:20:32 »