Autor Wątek: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Ważne info...  (Przeczytany 105142 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Lazio poddaje się praktycznie bez walki...
« Odpowiedź #400 dnia: Listopad 11, 2011, 01:27:27 »
no bardzo dobry i udany mecz zaliczyl duda, ktory nie dosc ze zdobyl gola to jeszcze asyste w debiucie w nowej druzynie, sadze ze ten pilkarz bedzie istotnym wzmocnieniem anzhi, szkoda ze jong nie zdobyl jeszcze gola od przyjscia do rosyjskiego klubu.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Lazio poddaje się praktycznie bez walki...
« Odpowiedź #401 dnia: Listopad 11, 2011, 10:28:38 »
Co do transferów to nie wiem czy jest sens wypożyczania 26-letniego zawodnika, ale chyba liczycie się z tym, że Tae-Se może odejść i zostawiacie sobie napastnika w zanadrzu. Gajiev zdecydowanie dobrze, że odszedł. Nie grał prawie w ogóle, kaski wpadło nie będzie także trzeba mu płacić więc to dobra decyzja. Tego Dudy szczerze powiem, że nie kojarzę ale skoro grał w dość dobrych drużynach ligi hiszpańskiej to może nadać się i do Anzhi. Doświadczona krew zawsze się przyda.

W pierwszym meczu sparingowym graliście z teoretycznie najłatwiejszym rywalem, jednak napsuli Wam nieco krwi. Na szczęście w zespole masz dwóch lechitów, którzy uratowali remis. Mimo wszystko nie jest to jakoś zły rezultat. Fajnie także, że Kakuta w barwach rywali rozegrał dobre spotkanie, ale na to, że stanie się on kluczowym piłkarzem Chelsea przestałem już liczyć.

W drugim sparingu podejmowaliście bardzo groźny zespół Lazio. Wyszliście nieco eksperymentalnym ustawieniem, i chyba trzeba będzie je na stale wprowadzić do zespołu, bo 4:0 z takim zespołem chyba nikt się nie spodziewał, mimo, że to tylko sparing. Na pewno cieszy, że Duda zaprezentował się z bardzo dobrej strony w tym meczu, daje to nadzieję, że był to dobry transfer.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Lazio poddaje się praktycznie bez walki...
« Odpowiedź #402 dnia: Listopad 11, 2011, 11:22:34 »
Szokujące zwycięstwo z Lazio. No nic tylko czekać na to, co będziesz wyprawiał w lidze... Skład masz bardzo dobry, zatem czas chyba na walkę o mistrzostwo Rosji. :)
Dokładnie to samo chciałem napisać. Muszę dodać że Anzhi staje się "międzynarodowym" klubem. Czy wyjdzie to na dobre? To się okaże.

W meczu słabo trochę środek pola. Lakhiyalov musiał sam działać w defensywie bo jak wiemy Stillic, tak dobry jak w grze do przodu, w grze obronnej nie jest. Ale masz mocny skład więc na pewno znajdziesz alternatywę.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Lazio poddaje się praktycznie bez walki...
« Odpowiedź #403 dnia: Listopad 11, 2011, 20:15:18 »
No widzę że nadal piszesz Anżi mimo, że mistrzostwa Rosji nie zdobyliście. Ciekawie się u ciebie porobiło Carlos jako trener i zawodnik, oby się to na was nie zemściło. Stroje na nowy sezon fajne, pasujące do klubu. Sparingi dwa pierwsze bardzo udane, pokazaliście że będziecie się liczyć w Europie w tym sezonie. 4;0 z Lazio mówi samo za siebie. Cieszy to, że Rudnev się przełamuje i zaczyna trafiać. Transfer Dudy może być trafem w 10, dobry gracz kupiony za małe pieniądze.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Lazio poddaje się praktycznie bez walki...
« Odpowiedź #404 dnia: Listopad 12, 2011, 15:09:20 »
3. spotkanie w okresie przygotowawczym



Fenerbahce SK 1-0 Anzhi Makhachkala
17' Alex (Dia)
31' Drincić, 89' Nicu
89' Lugano



Fenerbahce: 58' Mehmet Topuz za Andre Santos, 66' Emre za Gokay Iravul, 79' Niang za Stoch, 79' Baroni za Alex, 79' Semih za Guiza
Anzhi: 46' Rudnev za Drincić, 58' Rose za Dzsudzsak, 58' Stilić za Lakhiyalov, 66' Jong Tae-Se za Prudnikov, 79' A. Ivanov za Duda, 79, Nicu za Igonin



Mimo przewagi odnosimy porażkę...
Czas na spotkanie z chyba najciekawszą drużyną ze sparingpartnerów. Turecki zespół jest uznaną marką w Europie, gra w nim kilka dobrze znanych nam gwiazd, takich jak np. Melo, Emre, Alex, Niang, Lugano czy Santos. Początek spotkania należał do nas, ale nie my, a Turecka drużyna jako pierwsza zdobyła bramkę w 17 minucie. Anzhi nie oddało za wygnaną, i bez przerwy atakowało, jednak bezskutecznie. Na druga połówkę trener Carlos wprowadził Rudneva i zmienił ustawienie na takie jakim grali z Lazio. Łotysz wniósł dużo świeżości w formacji ofensywnej, po raz kolejny był najjaśniejszą postacią w naszych szeregach, ale mimo wielu prób nie udało się jemu, ani jego kolegom, zdobyć chociażby wyrównującej bramki.

Gracz meczu: Rudnev (Anzhi)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=5ef407d4bfbf336468d261c4d2eaa29f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=5ef407d4bfbf336468d261c4d2eaa29f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Jeden gol przesądził o wyniku meczu z Turkami...
« Odpowiedź #405 dnia: Listopad 12, 2011, 15:14:39 »
No cóż. Rywal był chyba z tych wszystkich najtrudniejszy.. szkoda, że przegrywasz bo na pewno miałeś większą przewagę, jednak zabrakło ci tu skuteczności. Rywal wykorzystał swoją szanse i zdobył jedynego gola, ale jakże ważnego. Po wejściu Rundeva gra się nieco zmieniło, ale nadal bez efektów bramkowych.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Jeden gol przesądził o wyniku meczu z Turkami...
« Odpowiedź #406 dnia: Listopad 12, 2011, 18:05:26 »
Na pewno był to trudny rywal, jednak czy najsilniejszy? Można byłoby się kłócić, jednak nie zmienia to faktu, że był to ciężki mecz. Wy zaatakowaliście, jednak to rywale zdobyli bramkę jako pierwsi i później trzeba było radzić sobie pewnie z twardziej grającą obroną Turków. Niestety nie udało się zdobyć tej bramki, jednak na pewno wyniesiecie z tego spotkania jakąś lekcję i przyda się Wam to spotkanie. Mecz ten pokazał, że w przyszłym sezonie Artjom może być gwiazdą waszeje kipy.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Jeden gol przesądził o wyniku meczu z Turkami...
« Odpowiedź #407 dnia: Listopad 12, 2011, 18:30:42 »
4. spotkanie w okresie przygotowawczym



FC Koln 1-1 Anzhi Makhachkala
64' Podolski (FK) - 78' Rudnev
63' Milosević



Koln: 60' Jajalo za Yalcin, 61' Chihi za Lanig, 70' Matuszczyk za Podolski, 75' Salger za Peszko,
Anzhi: 53' Stilić za Ahmedov, 53' Duda za Dzsudzsak, 64' Prudnikov za Drincić, 75' Kebe za Lakhiyalov, 81' Tagirbekov za Rudnev



Dobre widowisko zakończone remisem...
Na zakończenie okresu przygotowawczego zmierzyliśmy się z gospodarzami obiektu, na którym zagraliśmy wszystkie sparingi - z drużyną FC Koln. Zawodnicy w ogóle nie patrzyli na to, że jest to tylko sparing, podeszli do tego meczu z pełnym zaangażowaniem, przez co mogliśmy obejrzeć ciekawe spotkanie. Pierwsza połowa należała do Dagestańczyków, ale podobnie jak w poprzednim spotkaniu zabrakło skuteczności. Po godzinie gry, gdy Novaković wychodził na pozycje sam na sam z bramkarzem, faulem od tyłu zatrzymał go Milosević, za co obejrzał czerwony kartonik. Celny strzał ponad murem, obok słupka oddał Lukas Podolski, po którym piłka zatrzepotała w siatce. Dagestańczycy mocno zaatakowali i udało się im strzelić bramkę wyrównującą. Strzał głową Rose'a wybronił Lee Won, ale przy dobitce niezawodnego Rudneva był bezradny, a Łotysz między innymi dzięki strzelonej bramce po raz czwarty w trakcie tego zgrupowania został wybrany najlepszym zawodnikiem wśród Dywizjonowców.

Gracz meczu: Rudnev (Anzhi)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=5ef407d4bfbf336468d261c4d2eaa29f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=5ef407d4bfbf336468d261c4d2eaa29f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Trafione typy thekrzychu... Koniec zgrupowania...
« Odpowiedź #408 dnia: Listopad 12, 2011, 19:00:42 »
Bardzo dobre oba spotkania sparingowe z Kolonią i Fenerbahce. Bardzo cieszy mnie kolejny gol Rudneva, oby ten sezon był dla niego lepszy niż poprzedni jak i dla samego Anżi. Podsumowując okres przygotowawczy zagraliście z silnymi zespołami i z żadnym nie przegraliście co na pewno cieszy. Myślę że te wynik to dobry prognostyk przed nachodzącym sezonem.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Trafione typy thekrzychu... Koniec zgrupowania...
« Odpowiedź #409 dnia: Listopad 12, 2011, 19:10:03 »
No spotkanie z drużyna Koeln dość ciekawe. W niemieckiej ekipie mogliśmy oglądać w podstawowym składzie Sławka Peszko.. Dopiero po godzinie ujrzeliśmy pierwszą bramkę autorstwa " pseudo " polaka jakim jest Podolski. Łukasz albo dla nie których Lukas dobrze przymierzył, a potem huknął ci bramkę z rzutu wolnego. Na szczęście przed końcem udało się Łotyszowi trafić bramkę i mamy 1-1, a sam Rudnev cały okres może uznać za bardzo udany.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Trafione typy thekrzychu... Koniec zgrupowania...
« Odpowiedź #410 dnia: Listopad 12, 2011, 19:32:49 »
No i ostatni mecz z także wcale nie łatwym rywalem. W pierwszej połowie to Wy mieliście przewagę, jednak znowu szwankowała skuteczność, nie udało się zdobyć gola. Szkoda. Po nieco ponad godzinie gry niestety nie dość, że tracicie jednego z zawodników, to jeszcze Podolski pakuje Wam bramkę. Fajnie, że Rudnev znów strzelił, chyba będziesz miał z niego pożytek w przyszłym sezonie.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Trafione typy thekrzychu... Koniec zgrupowania...
« Odpowiedź #411 dnia: Listopad 12, 2011, 20:27:18 »
Kadra na najbliższy sezon:



Bramkarze:
1. Nukri Revishvili
72. Jose Manuel Pinto
77. Aleksandr Makarov

Obrońcy:
3. Roberto Carlos
4. Alexsey Igonin
5. Ibra Kebe
6. Ivan Milosević
7. Kamil Alagarov
13. Rasim Tagirbekov II v-ce
24. Damien Perquis
40. Mahir Shukurov

Pomocnicy:
8. Maximilian Nicu
10. Shamil Lakhiyalov v-ce
11. Danny Rose
14. Semir Stilić
15. Martin Heller
17. Duda
20. Mikhail Bakaev
25. Odil Ahmedov
84. Nikola Drincić
88. Alexsey Ivanov

Napasnicy:
9. Jong Tae-Se
16. Artiom Rudnev
22. Balazs Dzsudzsak
33. Isah Eliakwu
71. Myroslav Slavov
89. Aleksandr Prudnikov
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2011, 07:43:43 wysłana przez thomas1345 »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Kadra na najbliższy sezon...
« Odpowiedź #412 dnia: Listopad 12, 2011, 20:38:21 »
Kadra wydaję mi się, że lepsza niż przed rokiem.. tzn.. lepsza od tej z drugiej części sezonu.
No cóż tu można mówić? Ja tylko czekam na dobre występy Rudneva, Stilić oraz tego Koreańczyka :).
Powodzenia w lidze oraz w europejskich pucharach.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Kadra na najbliższy sezon...
« Odpowiedź #413 dnia: Listopad 12, 2011, 21:27:28 »
Widzę tutaj również jestem w tyle... :) hehehe te weekendy mnie dobijają  :D

3. spotkanie w okresie przygotowawczym
Widzę że naprawdę te ekipy z Turcji są bardzo wymagającymi rywalami..Wiem to też po Swojej karierze.
Bez wątpienia zabrakło trochę szczęścia bo grałeś lepiej, częściej atakowałeś jednak to rywale w 17 minucie strzelili bramkę. Po zdobytej bramce próbowałeś wyrównać, niestety doświadczona ekipa z Turcji zagrało dobrze z tyłu i obronili te 1-0 do końca meczu..
Mecz jednak oceniam że zespół zagrał dobrze.. Jak wiemy Anzhi jest ciągle w budowie.. Myślę z formą wejdziecie dopiero w 3-4 kolejce ligi.. Tak bynajmniej mi się zdaje..

4. spotkanie w okresie przygotowawczym
Ahhh te niedoceniane FC Koln..
[ myślałem przed rozpoczęciem swojej kariery żeby nimi grać, wybrałem jednak Borussie.]
Do meczu obie ekipy podeszły bardzo poważnie i w pierwszej połowie oglądaliśmy bardzo ciekawy pojedynek. Chodź nie zobaczyliśmy bramek 45 minut mogło się podobać.
W drugiej części od początku było równo, lecz jako pierwsi po godzinie gry zaatakowali piłkarze Kolonii.
W efekcie wywalczyli rzut wolny, a Tobie niestety sędzia pokazał czerwony kartonik. Na domiar złego sam rzut wolny na bramkę zamienił Podolski. Jednak ten gol nie załamał zespołu i za wszelką cenę chcieliście wyrównać.. Udało się to w 78 minucie.. Cieszy że Rudnev"S" strzelił kolejnego sparinggola..

Bez wątpienia okres przygotowawczy uważam za bardzo udany..
Lecz tak jak pisałem ja myślę 3cia-4ta kolejka i dopiero zobaczymy prawdziwe Anzhi.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Kadra na najbliższy sezon...
« Odpowiedź #414 dnia: Listopad 12, 2011, 21:29:06 »
Kadra wygląda bardzo ciekawie, na pewno jest lepsza niż ta z tamtej rundy. Jestem ciekaw formy Stilića i Rudnieva oby zaprowadzili was wyżej niż w poprzednim roku.

Offline Bonito

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 769
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.02.2010r.
  • vamos barca !
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Kadra na najbliższy sezon...
« Odpowiedź #415 dnia: Listopad 12, 2011, 23:56:47 »
Kadra wygląda bardzo ładnie. Patrząc na kadrę i transfery stawiasz głównie na atak i pomoc - szkoda, że nie wzmocnisz jakoś dostatecznie obrony, na twoim miejscu zastanowiłbym się nad tym :). Czekam na sezon, bo bacznie przeglądam twoją karierę. Zapraszam do siebie.
" border="0

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Kadra na najbliższy sezon...
« Odpowiedź #416 dnia: Listopad 13, 2011, 08:17:10 »
Kadra wygląda bardzo ciekawie, zrobiliście niezłą mieszankę międzynarodową, która prezentuje się całkiem przyzwoicie. Wzmocniona kilkoma Rosjanami może osiągnąć sukces, jaki miał nastąpić już w pierwszym sezonie czyli mistrzostwo. Mam nadzieję, że teraz nie zrobicie rewolucji oddając kilku ważnych graczy w zimowej przerwie, oczywiście o ile cały zespół dobrze będzie się spisywał. Oby Rudnev utrzymał formę ze sparingowych spotkań.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Kadra na najbliższy sezon...
« Odpowiedź #417 dnia: Listopad 13, 2011, 08:48:39 »
1. kolejka Russian Premier League



VfL Bochum 0-0 Anzhi Makhachkala


Bochum: 75' Ostrzolek za Koplin
Anzhi: 52' Jong Tae-Se za Drincić, 66' Duda za Dzsudzsak, 75' Lakhiyalov za Stilić



"Pierwsze koty za płoty"...
O tym meczu wszyscy i kibice i piłkarze chcieliby szybko zapomnieć. Od początku gra w tym spotkaniu polegała na rozgrywaniu piłki w środku pola, gospodarze tak się dobrze bronili, że tylko raz poważnie zagroziliśmy ich bramce. Wiele do opisywania z tego meczu nie mam, także proszę o zrozumienie, dlaczego tak ubogo napisane, nawet w powtórkach był tylko strzał Carlosa z wolnego, który sparował bramkarz, dlatego nie było sensu wrzucać tego na serwer...

Gracze meczu: Concha (Bochum), Ahmedov (Anzhi)


Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Pierwsza kolejka za nami...
« Odpowiedź #418 dnia: Listopad 13, 2011, 09:52:04 »
O matko... 3 strzały w całym meczu, z czego jeden celny. Radosnego futbolu to raczej nie prezentowaliście :D No szkoda, rywale postawili jednak dobrą defensywę i nie mogliście się przedrzeć... Mam nadzieję, że dalej będzie lepiej, bo po niezłej grze w sparingach apetyty są nieco rozbudzone.

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Pierwsza kolejka za nami...
« Odpowiedź #419 dnia: Listopad 13, 2011, 10:00:05 »
Jakim cudem masz Bochum w Rosyjskiej lidze? No nic, nie ważne. Mecz bardzo nudny, zero strzałów Bochum, jeden strzał celny Dagestańczyków. W okresie przygotowawczym dobre rezultaty z Lazio. wspaniała to była wygrana i Rudnev zdobył dwie asysty. Później z Fenerbahce było troche gorzej no i na koniec dobry remis z Koeln i znów Rudnev.. wydaje mi się, że to jest twój najlepszy zawodnik aktualnie :) Ale mogę się mylić.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Pierwsza kolejka za nami...
« Odpowiedź #419 dnia: Listopad 13, 2011, 10:00:05 »