Autor Wątek: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Ważne info...  (Przeczytany 105950 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pac_Man

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2011r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Trzy spotkania, o których trzeba zapomnieć...
« Odpowiedź #520 dnia: Grudzień 01, 2011, 20:28:28 »
Przyznam szczerze że te trzy mecze byli nie za dobre. Z Duisburgiem nie było strasznie ale mogło być lepiej. Lorient w tym spotkaniu miało prawo być faworytem ale z CSKA to już był totalnie pechowy mecz. Ale każdemu się zdarzy taki pechowy moment

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Trzy spotkania, o których trzeba zapomnieć...
« Odpowiedź #521 dnia: Grudzień 01, 2011, 20:52:05 »
Mecze na zapomnienie. Jednak to pokazuje - pieniądze nie grają. Mam nadzieję, jednak, że trener to poukłada. Zapraszam do mnie.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Trzy spotkania, o których trzeba zapomnieć...
« Odpowiedź #522 dnia: Grudzień 01, 2011, 21:03:48 »
Ostatnie 3 kolejki wyszły wam bardzo słabo,odnieśliście dwie porażki i udało wam się ugrać remis z Duisburgiem oby na inauguracje rundy wiosennej było lepiej.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Trzy spotkania, o których trzeba zapomnieć...
« Odpowiedź #523 dnia: Grudzień 02, 2011, 19:56:45 »
Podsumowanie rundy jesiennej...



Ogólne statystyki drużyny:
Rozegrane spotkania: 26
Zwycięstwa: 16
Remisy: 7
Porażki: 3
Russian Premier League: 1. miejsce
Europa League: Awans z 1. miejsca w grupie
Russian Cup: Awans do półfinału

Ogólne statystyki zawodników:


--------------------------------------------------------------------------------

Tabela Russian Premier League po rundzie jesiennej:


Piątka najlepszych strzelców RPL:
1. Rudnev (Anzhi) - 9 bramek
2. Kerzhakov (Zenit) - 8 bramek
3. Trezeguet (Rubin) - 7 bramek
    Kuraniy (Dynamo) - 7 bramek
5. Doumbia (CSKA) - 5 bramek

Piątka najlepszych asystentów RPL:
1. Gotze (Zenit) - 6 asyst
2. Rudnev (Anzhi) - 4 asysty
      Sekretov (Amkar) - 4 asysty
4. Dzsudzsak (Anzhi) - 3 asysty
Alex (Spartak) - 3 asysty

--------------------------------------------------------------------------------

Drabinka Russian Cup:


Piątka najlepszych strzelców RC:
1. Kuraniy (Dynamo) - 3 bramki
2. Stilić (Anzhi) - 2 bramki
    Doumbia (CSKA) - 2 bramki
    Cheminava (Zenit) - 2 bramki
    Yanbaev (Lokomotiv) - 2 bramki

Piątka najlepszych asystentów RC:
1. Lakhiyalov (Anzhi) - 2 asysty
    Ahmedov (Anzhi) - 2 asysty

    Boniperti (Kuban) - 2 asysty
    Misimović (Dynamo) - 2 asysty
    Raffael (Hertha) - 2 asysty

--------------------------------------------------------------------------------

Drużyny, które przebrnęły przez fazę grupową Europa League:
Grupa A: Juventus, PAOK
Grupa B: Girondins de Bordeaux, S.S. Lazio
Grupa C: Manchester City, Real Zaragoza
Grupa D: Paris Saint-Germain, Bayer Leverkusen
Grupa E: Anzhi Makhachkala, Fulham FC
Grupa F: Arsenal FC, C.A. Osasuna
Grupa G: AS Monaco, Levante U.D.
Grupa H: Aston Villa FC, Rubin Kazan
Grupa I: S.S.C. Napoli, Werder Bremen
Grupa J: AS Saint-Etienne, CSKA Moscow
Grupa K: Valencia C.F., Parma F.C.
Grupa L: SL Benfica, Galatasaray A.S

Piątka najlepszych strzelców EL:
1. Soldado (Valencia) - 7 bramek
2. Maazou (Monaco) - 5 bramek
    Eto'o (Arsenal) - 5 bramek
    Pizarro (Werder) - 5 bramek
    Shevchenko (Kyiv)

Piątka najlepszych asystentów EL:
1. Silva (Man City) - 5 asyst
2. Cerci (Osasuna) - 4 asysty
    Boussoufa (Valencia) - 4 asysty
    A. Johnson (Man City) - 4 asysty
    Eduardo (Rubin) - 4 asysty

--------------------------------------------------------------------------------

Carlos: "Jesteśmy na tyle dobrzy, że możemy tryumfować takze na koniec sezonu"



Na początek chciałbym pana powitać i pogratulować panu sukcesu, jakim na pewno jest tytuł "Mistrza Jesieni".
Witam. Szczerze powiedziawszy to ja sam jestem zdziwiony, że już w pierwszym sezonie pracy jako szkoleniowiec, drużyna pod moimi sterami będzie grać aż tak dobrze. W poprzednim sezonie także cieszyliśmy się z tego tytułu, ale jak wiadomo druga runda nie zakończyła się najlepiej. Obiecuję, że teraz będzie inaczej. Jesteśmy na tyle dobrym zespołem, że możemy wygrać ligę!

Jednak na początku i w samej końcówce rundy wasza gra nie wyglądała najlepiej... Co było tego przyczyną?
No, rzeczywiście nie szło nam najlepiej w tych okresach, które pan podał. Na początku wiadomo, dopiero się zgrywaliśmy, dopiero wnosiłem swoją koncepcję, tak wiem, jestem już chwilę w drużynie, ale wtedy zaczynałem w nowej roli. Początki zawsze są trudne, czego przekonałem się na własnej skórze, ale później było już tylko lepiej, no i sam nie wiem co się z nami stało w samej końcówce. Może za bardzo byliśmy rozluźnieni...

Gratuluję także świetnego transferu, jakim na pewno jest Robin van Persie...
Dzięki, ale to nie tylko moja zasługa. Robin to świetny zawodnik, co potwierdził już nieraz nie tylko na Angielskich boiskach. Szukaliśmy partnera dla Artioma i myślę, że lepszego transferu zrobić nie mogliśmy. Jestem pewien, że van Persie pokaże na co go stać także i u nas.

Czy zamierza pan wzmocnić skład kimś jeszcze?
I nie potwierdzam, i nie zaprzeczam... W tej chwili nie będę zdradzał naszych planów transferowych.

Wspomniał pan, że szukaliście partnera dla Rudneva, czy w związku z tym zamierza pan umieścić obu super snajperów w jednym składzie?
Już dużo pomysłów przeszło przez moją głowę (śmiech). Artiom to obecnie nasz najlepszy strzelec i w dużej mierze przyczynił się do wyników przez nas osiąganych. Jak najbardziej zasługuje na pierwsza jedenastkę. Robin musi wywalczyć sobie to miejsce, pokazać się z jak najlepszej strony. Tak właściwie to wiem, że to jest bardzo dobry napastnik, ale "za nic" miejsca w składzie nie dostanie. Jednak powiem panu, że planuję wystawienie ich właśnie obok siebie.

Bardzo dziękuję za rozmowę i oczywiście życzę panu sukcesów na każdym szczeblu.
Cała przyjemność po mojej stronie, dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2011, 09:54:29 wysłana przez thomas1345 »

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Podsumowanie rundy jesiennej...
« Odpowiedź #524 dnia: Grudzień 02, 2011, 20:19:33 »
Runda jesienna mimo słabszej końcówki okazała się dla was bardzo udana,zajmujecie pierwsze miejsce w tabeli, oraz wywalczyliście awans do fazy pucharowej Ligi Europy,co to dużo pisać powodzenia n a Wiosne.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Podsumowanie rundy jesiennej...
« Odpowiedź #525 dnia: Grudzień 02, 2011, 23:02:52 »
Rundę jesienną możesz zaliczyć do udanych. Jesteś liderem w lidze, ale Twoja przewaga może raz dwa stopnieć. Cieszy forma Rudneva, który strzelił najwięcej goli w RPL. Ponadto były zawodnik "Kolejorza" świetnie dogrywa piłki partnerom. Nawet R. Carlos go pochwalił. ;P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2011, 23:04:58 wysłana przez Lewy23 »

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Podsumowanie rundy jesiennej...
« Odpowiedź #526 dnia: Grudzień 03, 2011, 11:31:06 »
Trzy spotkania na koniec rundy zupełnie Wam nie wyszły, jednak tak czy siak rundę na pewno można zaliczyć do udanych. We wszystkich rozgrywkach zrobiliście wszystko co się dało. Prowadzenie w lidze, awans do półfinału pucharu Rosji i wyjście z grupy LE. Przewaga w lidze na pewno dość krucha, szkoda tego przegranego meczu z CSKA, który dałby Wam spokój na jakiś czas przynajmniej nad nimi. Będziecie musieli mocno zapieprzać, żeby nie stracić fotela lidera.
Cieszą mnie słowa Carlosa, który zapowiedział, że zamierza dać szansę Rudnevowi i Robinowi zagrać razem. Jeśli Artjom będzie się prezentował tak jak dotychczas a Holender pokaże swoją wielką klasę no to może być to świetna mieszanka.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Podsumowanie rundy jesiennej...
« Odpowiedź #527 dnia: Grudzień 03, 2011, 14:03:42 »
Transferowe zawirowanie...



W zimowym okienku transferowym Anzhi było trochę mniej aktywne niż w poprzednich, ale to nie znaczy, że nie dokonało ciekawych transferów, wręcz przeciwnie. Jak już wcześniej informowaliśmy umowę z Dagestańskim klubem podpisał Holenderski supergwiazdor Robin van Persie. Drugim i ostatnim w tym oknie kupnem, było wypożyczenie Brazylijskiego defensywnego pomocnika, grającego dotychczas w Santosie Fernando Francisco Reges'a. Transfer 24-latka kosztował klub znad Morza Kaspijskiego 0,6 mln €. Anzhi nie zapomniało także o sprzedaży. Jako pierwszy pożegnał się Maximilian Nicu. Rumun dokładnie rok temu trafił do Makhachkaly, teraz się z nią żegna, odchodząc do FK Rostov za 0,5 mln €. Drugim z odchodzących piłkarzy jest 24-letni pomocnik Mikhail Bakaev. 24-latek za 0,6 mln € trafia do Angielskiej Premier League, a dokładnie do Liverpool'u. Trzecim, ostatnim zawodnikiem opuszczającym Anzhi, co prawda po zakończeniu obecnego sezonu, jest Nukri Revishvili. Gruziński goalkeeper był niezadowolony z powodu straty miejsca między słupkami w pierwszej jedenastce. 24-latek, który wystąpił tylko w jednym spotkaniu Russian Cup w tym sezonie zdecydował się nie przedłużyć kontraktu z Dagestańczykami.

Przybyli:
Robin van Persie - Arsenal -> Anzhi - 31 mln €
Fernando Francisco Reges - Santos -> Anzhi - 0,6 mln €

Odeszli:
Maximilian Nicu - Anzhi -> Rostov - 0,5 mln €
Mikhail Bakaev - Anzhi -> L'pool - 0,6 mln €


10. Największych transferów w Europie:
1. Thomas Vermaelen - Arsenal -> Real - 48 mln €
2. Petr Cech - Chelsea -> Roma - 48 mln €
3. Aly Cissokho - Lyon -> Fenerbahce - 38 mln €
4. Carlos Tevez - Man City -> CSKA - 35 mln €
5. Sebastian Frey - Fiorentina -> Roma - 35 mln €
6. Maicon - Inter -> Chelsea - 35 mln €
7. Diego Alves - Valencia -> Sevilla - 32 mln €
8. Robin van Persie - Arsenal -> Anzhi - 31 mln €
9. Esteban Cambiasso - Inter ->Roma - 23 mln €
10. Tomas Rosicky - Arsenal -> HSV - 23 mln €




Kadra na rundę wiosenną:



Bramkarze:
1. Nukri Revishvili
72. Jose Manuel Pinto
77. Aleksandr Makarov

Obrońcy:
2. Kamil Alagarov
3. Roberto Carlos
4. Alexsey Igonin
5. Ibra Kebe
6. Ivan Milosević
13. Rasim Tagirbekov
24. Damien Perquis
40. Mahir Shukurov

Pomocnicy:
10. Shamil Lakhiyalov II v-ce
11. Danny Rose
14. Semir Stilić
15. Martin Heller
17. Duda
19. Fernando
25. Odil Ahmedov
33. Isah Eliakwu
84. Nikola Drincić
88. Alexsey Ivanov

Napasnicy:
7. Robin van Persie v-ce
9. Jong Tae-Se
16. Artiom Rudnev
22. Balazs Dzsudzsak
71. Myroslav Slavov
89. Aleksandr Prudnikov




Estadio da Luz Cup



Na popularnym Stadionie Światła w Lizbonie odbędzie się Puchar o trofeum właśnie tego obiektu. W turnieju wezmą udział 4 drużyny, gdzie każda z tych czterech drużyn zagra po dwa mecze, półfinał i finał, bądź mecz o 3.miejsce. Pierwszym uczestnikiem jest oczywiście gospodarz obiektu SL Benfica. Portugalczycy zdecydowali się zaprosić do turnieju podopiecznych Roberto Carlosa, czyli Anzhi Makhachkalę. Oprócz Dagestańskiej drużyny w turnieju wezmą udział także Arsenal FC i Sevilla CF.

Półfinały Estadio da Luz Cup:
Benfica SL - Arsenal FC
Anzhi Makhachkala - Sevilla CF

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Transfery, kadra i turniej...
« Odpowiedź #528 dnia: Grudzień 03, 2011, 14:17:30 »
No widzę że zrobił się nowy bardzo dobry karierowicz :). Masz bardzo ciekawą kadrę młodzież połączona z doświadczeniem. Transfer Van Persiego na poziomie szejków :D. Benfica wybrała bardzo mocnych rywali na ten turniej i wygląda na to że na własnym turnieju zajmą ostatnie miejsce :D. Powodzenia dalej.
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Transfery, kadra i turniej...
« Odpowiedź #529 dnia: Grudzień 03, 2011, 19:32:33 »
Przygotowania do nowego sezonu spędzisz w Portugalii turniej ma bardzo mocną obsadę ale liczę że zagracie w finale,a może nawet go wygracie.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Transfery, kadra i turniej...
« Odpowiedź #530 dnia: Grudzień 03, 2011, 19:59:33 »
To był bardzo dobry ruch z tym transferem Van Persiego. Jest to piłkarz, który potrafi zdobyć bramki oraz posiadający spore doświadczenie. Przecież wiele lat spędził a Arsenalu grając na najwyższym poziomie. Cieszy mnie, że Królewscy kupili Vermaelena jakoś zawsze go chciałem widzieć w Madrycie. Dziwi mnie trochę posunięcie Romy, która kupiła dwóch bramkarzy za bardzo, ale to bardzo wielkie pieniądze.
Powodzenia w turnieju. :D

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Transfery, kadra i turniej...
« Odpowiedź #531 dnia: Grudzień 04, 2011, 12:04:12 »
Transfer van Persiego świetny, na pewno pomoże Waszej drużynie w osiągnięciach. Bardzo ciekawa ekipa się Wam zrobiła, oby było jak najwięcej sukcesów. Transfery innych ekip także bardzo ciekawe. Vermaelen ile warty :o
Czeka Was bardzo ciekawy turniej, na początek gracie z Sevillą. Ciekawe czy uda się coś ugrać, mam nadzieję, że pokażecie się z jak najlepszej strony.

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Transfery, kadra i turniej...
« Odpowiedź #532 dnia: Grudzień 04, 2011, 12:26:57 »
RVP na pewno pomoże drużynie,bardzo chciałbym go zobaczyć z Rudnievem na ataku.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Transfery, kadra i turniej...
« Odpowiedź #533 dnia: Grudzień 04, 2011, 13:16:52 »
No prosze prosze. RVP to wspaniały "napadzior" i to kupiony za całkiem niezłą kasę. Liczę na sporą ilość bramek z jego strony. Zapraszam do mnie


Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Anzhi Makhachkala by t'1345 | Transfery, kadra i turniej...
« Odpowiedź #534 dnia: Grudzień 04, 2011, 13:27:28 »
Estadio da Luz Cup - Półfinały



Benfica SL 1-0 Arsenal FC
65' Higuain (Aimar)

Gracz meczu: Higuain (Benfica)

Anzhi Makhachkala 1-3 Sevilla CF
4' Dzsudzsak - 24' Balotelli (Romaric), 71' Negredo, 85' Negredo (Balotelli)

Gracze meczu: Balotelli i Negredo (obaj Sevilla)


Niespodziewane rozstrzygnięcia, wiemy kto zagra o trofeum...
W półfinałach Estadio da Luz Cup doszło do nieoczekiwanych wyników. W pierwszym spotkaniu, na otwarcie turnieju, drużyna gospodarzy Benfica SL podejmowała faworyzowany w tym meczu, ale i także w całym turnieju Arsenal FC. Przez całe spotkanie to Lizbończycy byli stroną dominującą i zasłużenie wygrali ten mecz, czym zapewnili sobie miejsce w finale. Jedyną bramkę w tym pojedynku zdobył kapitan Portugalskiej drużyny Gonzalo Higuain. Argentyńczyk wykorzystał swoją szybkość i spryt, najpierw na speedzie mijając obrońców, a potem pokonując bramkarza z zewnętrznej części stopy. A więc pierwszym finalistą niespodziewanie Benfica. W drugim meczu półfinałowym zmierzyły się ze sobą bardziej zrównane do siebie drużyny Anzhi Makhachkala i Sevilla CF. Obie ekipy mają w swoich szeregach wiele znanych i cenionych gwiazd, co przyciągało wielu kibiców do oglądania tego spotkania. A w nim dość szybko, bo już w 4 minucie prowadzenie objęli Dagestańczycy. Bramkę zdobył powracający do formy po kontuzji w końcówce rundy Balazs Dzsudzsak. W większej fazie meczu jednak to Hiszpanie bardziej zagrażali rywalom. Już w 24 minucie padł gol wyrównujący stan meczu, a jego autorem był Mario Balotelli. Obraz gry się nie zmieniał, warunki gry dyktowali zawodnicy Sevilli. W 71 minucie wyszli na prowadzenie, korzystając z błędu bramkarza, piłkę do siatki wbił Alvaro Negredo. Pięć minut przed końcem spotkania po dośrodkowaniu Mario Balotelliego, kropkę na "i" w tym meczu postawił Negredo strzelając swoją drugą bramkę przeciwko Anzhi. Znamy już finalistów tego turnieju, są to zespoły raczej nie typowane na zwycięzców, jednak to akcje Arsenalu i Anzhi stały wyżej, a jednak, tu ukazuje się całe piękno futbolu...

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=912cedcff22fdc19bc8038add9aa6dc9&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=912cedcff22fdc19bc8038add9aa6dc9&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Już niebawem...

Mecz o 3. miejsce:
Arsenal FC - Anzhi Makhachkala
Finał:
Sevilla CF - Benfica SL

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
No cóż tak jak napisałeś niespodziewane wyniki. W pierwszym meczu Gospodarzy, których skazywałem na porażkę zaskoczyli mnie i wygrali z Arsenalem. W drugim meczu dostałeś srogą lekcje od Sevilli. Przy 2 bramce dla Sevilli, autorstwa Nagredo twój bramkarz nie popisał się najlepiej, mógł przynajmniej wybić piłkę w bok, a nie przed siebie. No cóż zdarzają sie takie mecze powodzenia dalej :).
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Kto by pomyślał, że Portugalczycy ograją naszpikowany gwiazdami Arsenal?  ;)

Niestety, drugi mecz także zakończył się sensacyjnym wynikiem. Zacząłeś bardzo dobrze, lecz jak się skończyło to wszyscy wiemy. Balotelli i Negredo pogrążyli Cię w rozpaczy. Wyniki niespodziewane, ale tak jak sam napisałeś - na tym polega piękno futbolu. Nigdy nie wiadomo kto odniesie zwycięstwo.  :) Liczę, że "Kanonierów" ograsz.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
W półfinałach posypało niespodziankami gospodarze ogrywają 1-0 Arsenal a wy przegrywacie aż 3-1 z Sevillą jednak przed wami jeszcze mecz o 3 miejsce w którym mam nadzieję sobie poradzicie.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Estadio da Luz Cup - Mecz o 3. miejsce i finał



Arsenal FC 0-1 Anzhi Makhachkala
11' van Persie (PK)

Gracz meczu: van Persie (Anzhi)

Sevilla CF 0-1 Benfica SL
52' Cardozo

Gracz meczu: Sidnei (Benfica)


Niegościnni gospodarze zgarniają tytuł swojego stadionu...
W godzinach popołudniowych odbył się tzw. "Mały finał" pomiędzy Arsenalem a Anzhi. Najciekawszym w tym spotkaniu elementem było to, że grający napastnicy w obydwu klubach występowali wcześniej w drużynie rywala. Samuel Eto'o z hukiem został niegdyś zwolniony z Rosyjskiego teamu, teraz zadomowił się w Londynie, natomiast w Anzhi gra niedawno sprowadzony właśnie z Arsenalu, jeden z najlepszych napastników na świecie Robin van Persie. Podobnie jak w meczu półfinałowym Anzhi od początku zaczęło naciskać na bramkę rywala i to się opłaciło. W 11 minucie sfaulowany przez Bacary'ego Sagna w polu karnym został Artiom Rudnev, sędzia wskazał na jedenasty metr, a do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł były Kanonier Robin van Persie. Przez chwilę mogło się wydawać, że Hildebrandowi uda się wybronić strzał Holendra, ale na szczęście niemiecki goalkeeper nie zdołał sięgnąć piłki lecącej pomiędzy środkiem, a prawą częścią bramki, w którą to rzucił się bramkarz Arsenalu. Anglicy nie dawali za wygraną i także udało się im kilka razy zagrozić pod bramką Dagestańczyków. Ogólnie to spotkanie stało na wysokim poziomie, oglądaliśmy akcje z jednej i drugiej strony, dobrze spisywali się bramkarze i może właśnie dlatego ujrzeliśmy tylko jedną bramkę, która dała trzecie miejsce drużynie z Rosji. Ale to miał być tylko przedsmak dzisiejszych emocji. W finale dobrze spisujący się gospodarz Benfica, podejmowała drużynę, której udało się wysoko pokonać w półfinale Anzhi, Sevillę CF. Na początku jednak piłkarze zawiedli licznie zgromadzonych kibiców, spotkanie było rozgrywane w wolnym tempie, z akcjami w większości w środku pola. Z czasem piłkarze Lizbońskiej drużyny zaczęli coraz częściej zagrażać pod bramką przeciwnika. Hiszpanom udało się odpowiedzieć tylko raz, ale za to po ładnej akcji, sam na sam wyszedł Mario Balotelli, ale spudłował. Na bramkę czekaliśmy do drugiej połowy, w 7 minucie tejże części Oscar Cardozo przejął piłkę Mouhamadou Dabo i precyzyjnym strzałem pokonał Davida de Gea. Gościom pomogło wejście Fredericka Kanoute, który kilkakrotnie próbował strzałów na bramkę Jose Moreiry, jednak żaden z nich nie znalazł się w siatce gospodarzy. Ostatecznie Portugalska ekipa okazuje się być niegościnna i wygrywa zorganizowany przez siebie turniej. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany kapitan zwycięskiej drużyny Gonzalo Higuain. Wybrana została także REJESTRACJA lub LOGOWANIE, w której znalazło się trzech graczy Anzhi. Oprócz nich ujrzeliśmy czwórkę graczy Benfici i po dwoje zawodników Arsenalu i Sevilli.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=912cedcff22fdc19bc8038add9aa6dc9&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=912cedcff22fdc19bc8038add9aa6dc9&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
No, no Benfica, którą skazywałem na 4 miejsce w turnieju zajęła 1, a Arsenal, który miał zająć 1 miejsce, zajął 4 :D. W meczu o 3 miejsce, moim zdaniem był to pojedynek kto zrobił lepszy interes czy Anzhi zwalniając Eto'o i kupując Van Persiegoc zy Arsenal, który sprzedał Van Persiego, a kupił Eto'o. Ten pojedynek wygrał Holender, strzelając bramkę z rzutu karnego. W drugim i najważniejszym meczu tego dnia, przesądził jeden Gol Cardozo.
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer