Autor Wątek: FC Barcelona - Time to say goodbye.  (Przeczytany 100129 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Wywiad z Christo Stoiczkowem!
« Odpowiedź #380 dnia: Styczeń 21, 2012, 23:52:11 »
Wydanie:19

Po zakończonej rundzie przyszedł czas spokoju i odpoczynku. Z tego faktu skorzystał serwis Barca TV, który przeprowadził wywiad z szkoleniowcem Barcy - Christo Stoiczkowem. Oto i on:


Barca TV: Witam pana, ciesze się, że znalazł pan dla nas trochę czasu.
Christo: Ja również.
Barca TV: Gratuluję takich osiągnięć w tej rundzie, co było kluczem do sukcesu?
Christo: Odejście od słynnej tiki taki i tuning jej. Kluczem także było konsekwentne wygrywanie, mecz po meczu trzy oczka wpadały na nasze konto i później mogliśmy się potknąć kilka razy bez konsekwencji.
Barca TV: Jak fani, piłkarze i władze klubu przyjęły fakt, że podczas meczu jesteście mniej przy piłce niż rywal?
Christo: Ciężko im było się do tego przekonać bo to był do tej pory znak rozpoznawczy Barcelony ale my nadal gramy piłką tylko, że o wiele szybciej. Futbol się zmienia i my też musieliśmy coś zmienić, wyniki mamy dobre więc teraz każdy zachwala ten styl. Warto zapamiętać, że sukces ma wielu ojców a porażka jednego. W przypadku porażki tym ojcem jestem zawsze ja, nic nie zmienię.
Barca TV: Racja. Styl jest przyznam ładny, widowiskowy. Szybkie klepki no i dużo goli ale z takim atakiem to nie trudno o bramki. Ma pan dylematy wystawiając jedenastkę?
Christo: Przy takiej kadrze każdy by miał. Podczas meczu gdy jest wynik np. 1:1 myślę "Już ściągać Messiego czy może jeszcze coś strzeli? Wpuścić Fabregasa czy dać szanse Thiago." Te dylematy są bardzo dobre, o takiej kadrze marzy każdy trener.
Barca TV: Przy takiej grze potrójna korona ponownie może zabłysnąć na waszej głowie, co będzie kluczowe w drugiej rundzie?
Christo: W lidze uważna gra, do końca sezonu ligowego dziewiętnaście spotkań i będzie trzeba znów zagrać konsekwentnie. Trzeba oddalić się od rywali i zapewnić sobie bezpieczną przewagę, której nie roztrwonimy. Gorzej z Copa del Rey i Ligą Mistrzów bo tam jedno potknięcie i może nas nie być ale zimna głowa będzie w tej sytuacji kluczowa i dobra gra na wyjazdach.
Barca TV: Planuje pan jakieś transfery?
Christo: Mam na oku kilku napastników, jeden młodziak jest blisko dołączenia do nas ale decyzja zapadnie pewnie pod koniec okienka transferowego czyli tak przed piątą kolejką Primera Division.
Barca TV: Czekamy na wieści o jakiego napastnika chodzi. Życzę powodzenia w kolejnej rundzie i oczywiście potrójnej korony. Dziękuje za wywiad, mam nadzieję nie ostatni.
Christo: Ja również dziękuje.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: FC Barcelona - Wywiad z Christo Stoiczkowem!
« Odpowiedź #381 dnia: Styczeń 22, 2012, 00:34:19 »
Stoiczkow nawet mądrze gada, fajny wywiad. Nieważne, że ten styl się zmienił. Zmienił się na lepsze, w końcu idzie Wam coraz lepiej, także tak jak mówi Bułgar trzeba się przyzwyczaić. Dobrze, że zdaje sobie sprawę z tego, że do końcowego sukcesu brakuje Wam jeszcze sporo, mam nadzieję, że piłkarze wezmą sobie do serca jego słowa.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona - Wywiad z Christo Stoiczkowem!
« Odpowiedź #382 dnia: Styczeń 22, 2012, 11:26:52 »
Stoiczkow dobrze gada. Ja już patrzeć nie mogłem na mecze w których Barcelona podawała bez sensu setki podań by uśpić rywala, nic specjalnego w tym nie było. Bardzo mi się podoba nowy styl Barcelony. Szybkie akcję i wiele bramek, obrona trochę szwankuje bo straciłeś aż 24 gole jednak w drugiej części sezonu powinno być o wiele lepiej.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Zobacz na kogo Barca może trafić w 1/8 Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #383 dnia: Styczeń 22, 2012, 11:56:42 »

Barca po raz kolejny awansowała z drugiego miejsca z grupy w Lidze Mistrzów. Przypomnijmy, że tak samo było w sezonie 2011/2012. Potem trafiła na Milan i przegrała w dwumeczu 5:2 odpadając z LM, kontrowersji w tamtych meczach było bardzo dużo ale to już stare dzieje i nie ma co do nich wracać. Oto poszczególni zwycięzcy grup na których Barca może trafić w 1/8.

Zwycięzca grupy A: AC Milan
Zwycięzca grupy B: Chelsea
Zwycięzca grupy D: Inter
Zwycięzca grupy E: Juventus
Zwycięzca grupy F: Manchester City
Zwycięzca grupy G: Manchester United

Rywale przedni, starcie z każdym z nich będzie zasługiwało na hit. Real Madryt także awansował z drugiego miejsca więc hitów będzie więcej. Może Barca - Milan w ramach rewanżu za sezon 2011/2012? A może Barca - Inter i rewanż za półfinał 2009/2010? Opcji jest wiele a na rozstrzygnięcie poczekamy sobie jeszcze trochę. Jakie są wasze typy?

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: FC Barcelona - Zobacz na kogo Barca może trafić w 1/8 Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #384 dnia: Styczeń 22, 2012, 12:09:01 »
no nie bedzie lekko, kazdy rywal jest bardzo trudny, moj typ to barca - manchester city :D to byloby dobre spotkanie. powodzenia w losowaniu.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona - Zobacz na kogo Barca może trafić w 1/8 Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #385 dnia: Styczeń 22, 2012, 12:16:45 »
Najlepiej by było jak byś trafił na Juventus, bowiem sam z nimi grałem w 1/8 i jakoś nie potrafili mnie zaskoczyć o czym świadczył wynik 0-8 :).
Także fajnie by było jak byś trafił na City, bowiem tam to byś się natrudził. :). Opcji jest wiele, także czekam na losowanie :).

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona - Zobacz na kogo Barca może trafić w 1/8 Ligi Mistrzów!
« Odpowiedź #386 dnia: Styczeń 22, 2012, 12:36:48 »
Trafisz na Czerwone Diabły :) To będzie taki przedwczesny finał ;)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Wypowiedzi kilka.
« Odpowiedź #387 dnia: Styczeń 22, 2012, 14:13:57 »
Umrę w Barcelonie

Barcelona mnie wychowała i to tutaj umrę. Tutaj zamierzam zakończyć karierę i dotrzymam obietnicy. Nie wyobrażam siebie w innej ekipie niż Barcelona. Piękne miasto, mili ludzie u których zawsze będę miał szacunek. Czego chcieć więcej? W tym sezonie jak zagramy podobnie do pierwszej rundy to mistrzem La Liga na pewno zostaniemy, tego jestem pewien bo nie można tracić takiej przewagi. Co do innych rozgrywek to czas pokaże, ale przydałaby się jakaś może Liga Mistrzów? - zakończył uśmiechnięty Lionel Messi.

Tylko spokój

Na kolejną rundę musimy wyjść skoncentrowani jak nigdy. Zimna głowa i spokój nas uratuje, w lidze trzeba konsekwentnie powiększyć przewagę by podejść do wszystkiego na luzie i nie grać na spince bo wtedy to źle się kończy. Ligę musimy na pewno wygrać ale spokojnie, nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Jesteśmy faworytami ale wielu już było faworytów w historii piłki nożnej. - zakończył Xavi.

To zaszczyt

Transfer do Barcelony to był zaszczyt, udało mi się dostać do pierwszej kadry i już tam trochę pograłem. Mam nadzieje, że tak już zostanie i będę grał w Barcelonie tyle ile zdrowie i rzeczy niezależne ode mnie pozwolą. Na początku myślałem, że nie uda mi się wygryźć Erica ale jego zniszczyły kontuzje i powikłania po chorobie. Na szczęście trener wcisnął go na środek obrony i prezentuje on się tam jak stary wyjadacz. - uśmiechnięty Pablo Armero.


Tylko potrójna korona!

W tym sezonie jesteśmy na fali i ja jestem głodny sukcesów. Potrójna korona jest w naszym zasięgu i musi wpaść w nasze ręce. Najtrudniej będzie w Copa del Rey i Lidze Mistrzów, liga jest już w 80% wygrana, w nadchodzącej rudzie trzeba postawić kropkę nad "i". Zabawne, że tak nas straszono tym " Super Star " a mamy szanse na dużo lepsze wyniki niż na " Top Player ", mocno się poprawiliśmy, że ciężko będzie nas dogonić. - Thiago Alcantara.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona - Wypowiedzi kilka.
« Odpowiedź #388 dnia: Styczeń 22, 2012, 14:21:21 »
Messi będzie miał te 35 lat to już grać na wysokim poziomie nie będzie :D Choć nawet i takie zasiadanie na ławce będzie dawało mu miliony po sezonie :D. Thiago widzę liczy na potrójną koronę.. Szansa jest, jednak trzeba się będzie bardzo dobrze skoncentrować. Nie możesz teraz spocząć na laurach w lidze, bowiem nigdy nie wiadomo co zrobią rywale kiedy tobie się potknie noga :).

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: FC Barcelona - Wypowiedzi kilka.
« Odpowiedź #389 dnia: Styczeń 22, 2012, 14:34:14 »
No awansując z drugiego miejsca nieco skomplikowaliście sobie sprawę, jednak dobrze, że w ogóle udało się awansować. Chciałbym żebyś trafił na Milan, i w tym roku pokazał im jaka jest siła Barcelony.
Fajnie, że Messi składa takie deklaracje, jednak chciałbym przypomnieć, że Puyol niejednokrotnie mówił to samo. A wylądował... wszyscy widzieliśmy gdzie...

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona - Wypowiedzi kilka.
« Odpowiedź #390 dnia: Styczeń 22, 2012, 16:06:48 »
Jak dla mnie Messi powinien odejść do Seria lub Premier League by udowodnić wszystkim, że poradził by sobie także w innych ligach ale to tylko moja myśl ;) Transfery między Udinese a Barceloną wypadają wspaniale, Armero gra dobrze i nie ma sobie równych teraz na lewej obronie w Barcelonie. Sanchez tez gra dobrze więc czekam na jeszcze jakiś ruch transferowy między tymi ekipami.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona - Wypowiedzi kilka.
« Odpowiedź #391 dnia: Styczeń 22, 2012, 17:32:36 »
Dość łatwo poradziłeś sobie z Numancią, u siebie wygrywając 3:0, w rewanżu wystawiłeś rezerwy, a tam duet Delofeu-Rafinha odwdzięczyli Ci się za wystawienie do składu i ustrzelili po golu.
Runda jesienna tego sezonu chyba najlepsza jaką do tej pory rozegrałeś, tylko dwie porażki i jeśli dobrze widziałem 6 punktów przewagi nad Valencią, to bardzo dobry rezultat ;).
Za rywala w 1/8 typuję Chelsea, może być naprawdę niełatwo,ale na pewno ciekawie i nie byłbyś bez szans w tej rywalizacji :).
Powodzenia w następnych meczach ;).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Funeqq

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Tarnów
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2012r.
Odp: FC Barcelona - Wypowiedzi kilka.
« Odpowiedź #392 dnia: Styczeń 22, 2012, 18:42:43 »
Fajnie by było gdybyś trafił na City, mogą ci sprawić kłopoty i będą dobre emocje :).

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: FC Barcelona - Wypowiedzi kilka.
« Odpowiedź #393 dnia: Styczeń 22, 2012, 18:59:16 »
kilka dobrych i ciekawych wypowiedzi udzielili pilkarze barcelony, najlepszy jest naglowek wypowiedzi messiego "umre w barcelonie" to on juz mysli o takich rzeczach jak smierc? nikt nie wie gdzie umrze :D raczej chodzilo chyba o to ze zakonczy kariere w barcelonie :P ale to i tak spoko wypowiedzi. czekam na jakis mecz.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Zwycięstwo za 9 punktów!
« Odpowiedź #394 dnia: Styczeń 22, 2012, 21:41:27 »
20 kolejka Primera Division


Ronaldinho wyczarował dziewięć punktów


FC Barcelona 1:0 Valencia

Ronaldinho 48'

Abidal 31'

Iniesta 71', Eto'o 77'
Xavi 71', Ronaldinho 77'


Po chwilowej przerwie czas wracać do gry. Na początek już kąsek czyli starcie lidera z Barcelony z wiceliderem z Valencii. W składach bez niespodzianek. W 11 gości wyszło dwóch wychowanków Blaugrany - Pedro i Giovani dos Santos, obaj chcieli coś w tym meczu udowodnić.

Spotkanie było toczone pod dyktando Dumy Katalonii, dobre okazje miał Fabregas i Ronaldinho ale dziś w bramce gości stał Diego Alves, który zagrał fenomenalny mecz i był najlepszym graczem w ekipie Nietoperzy. Do przerwy mimo usilnych prób obu ekip na tablicy widniał wynik 0:0. Po zmianie stron padł szybko gol, jak się później okaże na wagę dziewięciu punktów. Ronaldinho wywalczył futbolówkę w okolicach 20 metra, minął obrońce i stanął oko w oko z bramkarzem Valencii, Ronaldinho uderzył piłkę a komentator na Camp Nou tylko powiedział " I znów kolejna zmarnowana sytuacja Ronaldinho ", sekundę później piłka zatrzepotała w siatce. Jak wykazały powtórki Ronaldinho strzelił gola efektowną podcinką nad bramkarzem, który nawet się nie ruszył. Komentator z korony Camp Nou myślał, że piłka nie wpadnie do siatki ale to był strzał idealny, to była magia.


Barca dzięki geniuszowi Ronaldinho zdobywa trzy punkty i ma już 9 punktów przewagi nad drugą w tabeli Sevillą i Valencią.


TheBestCitizens

  • Gość
Odp: FC Barcelona - Zwycięstwo za 9 punktów!
« Odpowiedź #395 dnia: Styczeń 22, 2012, 22:21:46 »
Ależ daleko Real Madryt! 1:0 z Valencią to całkiem niezły wynik, chociaż jak patrzę na statystyki strzałów to widzę, że mogło paść więcej bramek. Diego Alves bronił bardzo dobrze. Ronaldinho pokazał jak strzela się w sytuacjach oko w oko z bramkarzem. Posiadanie piłki trochę na korzyść Valencii, ale nie pomogło im to w strzeleniu bramki. Fauli też było sporo, aż dziw, że tylko jedna żółta kartka. 9 punktów to całkiem dużo przewagi. Drużyny za tobą musiałyby się trochę napracować, żeby cię dogonić. Magia i geniusz Ronaldinho owocują dobrymi wynikami.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2012, 22:23:57 wysłana przez TheBestCitizens »

Offline Funeqq

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Tarnów
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2012r.
Odp: FC Barcelona - Zwycięstwo za 9 punktów!
« Odpowiedź #396 dnia: Styczeń 22, 2012, 22:22:23 »
Super sprawa, Ronaldinho magia jak za dawnych lat w Barcelonie, życze powodzenia w dalszych kolejkach :)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: FC Barcelona - Zwycięstwo za 9 punktów!
« Odpowiedź #397 dnia: Styczeń 22, 2012, 23:36:34 »
znow ten stary ale jary ronaldinho daje wam cenna wygrana, ktora daje wam szanse na odskok od rywali w tabeli na 9 puntkow co jest juz spora zaliczka, zadziwia mnie to, ze taki zawodnik jak ronaldinho w jego wieku nadal jest skuteczny. oby tak dalej ronaldinho, do zakonczenia kariery!

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Garść spotkań + transfer + losowanie LM!
« Odpowiedź #398 dnia: Styczeń 23, 2012, 04:21:10 »
21 kolejka Primera Division


FC Barcelona 2:1 Real Zaragoza

Messi (Sanchez) 37', Ronaldinho (Sanchez) 66' - Mateos 90'+

Spotkanie kontrolowane od początku do prawie końca spotkania. Z dobrej strony pokazał się Messi, Sanchez i Ronaldinho. Ta trójka zaprowadziła Barce do zwycięstwa. Gol dla Zaragozy padł po rzucie rożnym, Abidal głową wybił piłkę pod nogi Mateosa a ten trafił do pustej bramki.

22 kolejka Primera Division


Espanyol 2:4 FC Barcelona

Pandiani 58', Albin 88' - Messi 56', Messi 67', Messi 90'+, Villa 90'+

Istny horror mogliśmy oglądać w derbach Barcelony. Barca grała w piłkę a Espanyol w pinballa - te słowa najlepiej określą to widowisko. Po zaciętej pierwszej połowie było 0:0, piłkarze ładowali akumulatory by w drugiej połowie widzowie mogli oglądać 6 goli. W 56 minucie trafił Messi a w 58 minucie Pandiani. Przy strzale tego drugiego piłka dostała ze dwa rykoszety i wpadła obok bezwładnego Valdesa. Messi znów wziął sprawy w swoje ręce i w 67 minucie Barca wyszła ponownie na prowadzenie. Niby kontrolowała spotkanie ale w 88 minucie znów gola zdobyli gospodarze. Autorem był Albin, któremu również sprzyjało szczęście i na wielkim fuksie zmieścił piłkę między słupkami bramki Valdesa. W doliczonym czasie gry oglądaliśmy spektakl, najpierw jak pies ze smyczy zerwał się Messi i pokonał Kameniego a minutę potem to samo zrobił rezerwowy Villa i było po meczu, pfu spektaklu.

23 kolejka Primera Division


FC Barcelona 2:1 U.D Las Palmas

Sanchez 39', Sanchez 90'+ - Suarez (Ruyman) 12'

Kolejny horror. Tym razem odbył się też w Barcelonie ale na Camp Nou. Goście w 12 minucie objęli prowadzenie za sprawą Suareza - był to ich ostatni celny strzał w tym meczu. W 39 minucie wyrównał Sanchez i od tej pory zaczęło się oblężenie bramki Las Palmas. Okazji Barca miała mnóstwo ale piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki beniaminka. Próbował Messi, próbował Sanchez, próbowali inni ale to było na nic. Jakimś cudem zawsze Las Palmas wyszło cało. Cud zdarzył się dopiero w doliczonym czasie gry. Na minutę przed końcem Alexis Sanchez wprawił Camp Nou w szał strzelając gola na 2:1. Fani po tym meczu chyba muszą zbadać się na serce.

24 kolejka Primera Division


FC Barcelona 2:1 Mallorca

Sanchez 23', Sanchez 68' - Nsue 34'

Spotkanie z Mallorcą to mecz ciekawy. Goście grali odważnie, kleili składne akcje ale byli w cieniu Barcy. W 23 minucie będący na fali Chilijczyk Sanchez wpakował piłkę do siatki i miał rozpocząć wielkie strzelanie jednak w 34 minucie Nsue doprowadził do wyrównania. Długo trwała niemoc Blaugrany, wcześniej jeszcze Valdes uratował ją od straty bramki. W 68 minucie dać o sobie dał Sanchez, który pokonał golkipera Mallorki zapewniając po raz kolejny trzy punkty swojej drużynie. Brawo Alexis!


Wieść z ostatnich chwil: do klubu dołączył 20 letni nigeryjski napastnik Ahmed Musa. Kwota transferu wyniosła zaledwie 1.500.000 miliona euro. Sam Musa jest wniebowzięty i liczy na szybki rozwój u Stoiczkowa.

Losowanie 1/8 Ligi Mistrzów


Wielkie hity w 1/8! Barca zagra z Interem, Inter będzie chciał za wszelką cenę zagrać w finale LM bowiem w tym roku finał odbędzie się w Mediolanie a za rok zawita do Barcelony. Barca dawno nie wygrała LM a wygrać ją w Barcelonie to coś pięknego, póki Barcelona to czas na tą edycję. Zapowiadają się pasjonujące dwumecze.


Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: FC Barcelona - Garść spotkań + transfer + losowanie LM!
« Odpowiedź #399 dnia: Styczeń 23, 2012, 11:06:56 »
no narazie idzie ci bardzo dobrze, kazdego z ostatnich rywali pokonales napewno zasluzenie i prowadzisz w tabeli. co do losowania lm to zapowiada sie ciekawe spotkanie z interem, napewno latwo ich pokonac wam nie bedzie, jednak licze na wasz awans przynajmniej do polfinalow.
co do transferu to skad ty wziales tego nigeryjczyka wogole?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona - Garść spotkań + transfer + losowanie LM!
« Odpowiedź #399 dnia: Styczeń 23, 2012, 11:06:56 »