Autor Wątek: FC Barcelona - Time to say goodbye.  (Przeczytany 100119 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: FC Barcelona - Podsumowanie sezonu 2013/2014!
« Odpowiedź #440 dnia: Styczeń 26, 2012, 12:46:40 »
Real znakomicie ograny.Chociaż spodziewałem się bardziej ciekawego widowiska.Jednak miałeś rację Murinho chyba zrujnował Królewskich w tym sezonie.

Tym samym kończycie sezon w ładnym stylu.

Podsumowanie jest bardzo interesujące.Jednak twoja praca nie poszła na marne.Aż sześciu piłkarzy Barcelony w jedynastce sezonu? Bardzo dobry wynik.Widać królujecie i to na dobre w Hiszpani.

Czekam na te różne newsy ;D

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: FC Barcelona - Podsumowanie sezonu 2013/2014!
« Odpowiedź #441 dnia: Styczeń 26, 2012, 13:07:53 »
bardzo dobre podsumowanie, fakt chyba troche sie napracowałeś, ale ująłeś to w bardzo dużym skrócie :) można było jak już kilka razy w innych karierach widziałem, naprawdę podsumowanie zrobić duże. ;) ale i tak super ze zdobyliscie dwa trofea, to jest najważniejsze!

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: FC Barcelona - Podsumowanie sezonu 2013/2014!
« Odpowiedź #442 dnia: Styczeń 26, 2012, 13:33:21 »
Podsumowanie godne pochwały, widzę że się nieźle napracowałeś. Otóż sezon ten był nie do końca udany (to odpadnięcie w 1/8 jest katastrofalne), ale nie zapomnij że Barcelona nadal istnieje i na przyszły sezon jest wiele szans na wygranie wszystkiego. W sumie to 11 sezonu to połowa Barcelony (nie dziwię się, piłkarze zaliczyli świetny sezon).
" border="0

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: FC Barcelona - Podsumowanie sezonu 2013/2014!
« Odpowiedź #443 dnia: Styczeń 26, 2012, 15:11:03 »
Barca tak jak zapewniała przed spotkaniem, nie podeszła do tego meczu na luzie i w pełni skupiła się na grze. Real mimo że musiał wygrać, przegrał i to z kretesem.
Bardzo ładne podsumowanie :) To był naprawdę świetny sezon dla Dumy Katalonii

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: FC Barcelona - Podsumowanie sezonu 2013/2014!
« Odpowiedź #444 dnia: Styczeń 26, 2012, 15:18:27 »
Ten sezon był dla Barcy połowicznie udany, rozgrywki Primera Division i Copa De La Rey, Katalończycy kompletnie zdominowali znacznie gorzej było w Lidze Mistrzów gdzie odpadliście już w 1/8 finału.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona - Podsumowanie sezonu 2013/2014!
« Odpowiedź #445 dnia: Styczeń 26, 2012, 15:40:33 »
Przyznam, że ten post wygląda bardzo dobrze. Miło się czyta. Zdecydowanie ta kariera mimo iż ma mało stron to i tak jest najdłuższa tu na forum pod względem rozegranych meczy, bo pod względem czasu to nadal króluje tu Marcin14.
Co do samego postu to widzę, że Messi znów zagrał znakomity sezon tak jak i twoja cała drużyna. Pique jak widać stał się jednym z najważniejszych graczy twojego klubu.. Najlepszy strzelec Rossi? Wcale mnie to nie dziwi. Gracz ten posiada świetny drybling, także strzelanie bramek przychodzi mu z łatwością.
Według mnie najlepszych graczem tego sezonu powinien zostać ktoś z dwójki Ronaldinho/Eto'o.
Czemu nie Messi? A dlatego, że ten gracz zawsze jest w dobrej formie, a taki Roni i Eto'o mają wahania, jednak i tak utrzymują stabilny poziom przez wiele sezonów mimo wielu lat na karku. :D.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona - Podsumowanie sezonu 2013/2014!
« Odpowiedź #446 dnia: Styczeń 26, 2012, 19:24:02 »
Bardzo fajne podsumowanie. Ja się po kuszę i powiem, że jak dla mnie najlepszym zawodnikiem w Barcelonie był Armero..dziwne ale ja tak myślę. Miał szalenie trudne zadanie, przychodził do klubu gdzie grał jeden z najlepszych Lewych Obrońców na świecie ale teraz to on staje się tym najlepszym. Powodzenia w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie bo szkoda by było znowu szybko odpaść .

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Tabele czołowych europejskich lig oraz wyniki finałów LM i LE!
« Odpowiedź #447 dnia: Styczeń 27, 2012, 15:36:35 »
W Hiszpanii wszystko jasne i wiecie kto, jak i z kim. Teraz przyszedł czas na pozostałe europejskie ligi wraz z finałami LM i LE od których zacznę.




Liga Mistrzów przypadła w tej edycji dla Bayernu Monachium. Na San Siro Bawarczycy pokonali 3:1 Manchester City i zgarnęli to trofeum. Liga Mistrzów wciąż zaczarowana, jeszcze nikt jej nie obronił i nie obroni w sezonie 2014/2015 także. Liga Europejska trafia także do Niemców, Bayer ograł takim samym wynikiem Atletico Madryt jak Bayern City czyli 3:1. Świetny sezon w europejskich pucharów dla niemieckich ekip jednak zapłacili surową kwotę za te zdobycze.

Bundesliga

Tak jak widać na załączonym obrazku, zwycięzca LM Bayern nie zagra w przyszłej edycji a zwycięzca LE Bayer także nie obroni trofeum. Tarcza wpadła w ręce Schalke O4, które o sześć oczek wyprzedziło Borussie Dortmund.

Premier League

Najsilniejsza liga świata w tym sezonie była na prawdę silna. Manchester City czyli finalista z San Siro zdeklasował rywali pakując im aż 125 bramek w całym sezonie i zasłużenie wygrywając całą ligę. Za nimi uplasował się zwycięzca z poprzedniego sezonu - Liverpool, który do ostatniej kolejki bił się z United o drugie miejsce. W kwalifikacjach LM zagra Chelsea natomiast w LE wystąpi Arsenal, Tottenham i Newcastle, które w tym sezonie zagrało dobrze tak samo jak Sunderland czy Blackburn, które zgromadziły tyle samo punktów co Sroki.

Ligue 1

Tutaj podobnie jak w poprzednim sezonie bezkonkurencyjny okazał się Olimpique Marsylia, który zgromadził 83 oczka (o dwa mniej niż w poprzednim zwycięskim sezonie) i zostawił w tyle PSG wraz z Lille. Zaskakuje z pewnością 6 miejsce Stade Rennais, które wystąpi w LE. Rozczarował Montpellier i AJ Axuerre.

Serie A

Tutaj wygrał "pogromca" Barcy z LM czyli Inter Mediolan. Drugie miejsce przypadło dla Starej Damy a trzecie dla Romy. Potem trzy ekipy mają po 71 punktów, Genoa, Fiorentina i Milan. Najlepszy bilans spotkań miała Genoa i to ona ma szansę na występ w LM. Fiorentina i Milan niestety zagrają w LE. Coraz silniejsza ta Liga Europejska, Milan, Bayern Monachium czy Real Madryt. Oj będzie ciekawie, plus jeszcze spadkowicze z LM.

Eredivisie

Mistrz Holandii znów wpadł w ręce Ajaksu a drugie miejsce przypadło dla AZ. Sytuacja identyczna jak w poprzednim sezonie, pozostałe miejsca bez niespodzianek. Moim skromnym zdaniem bardzo nudna i słaba liga.

Liga Zon Sagres

Znów bez niespodzianek, wszystkie cztery pierwsze miejsca ułożyły się dokładnie tak jak sezon temu. Na czele Sporting Lizbona przed swoim lokalnym rywalem - Benficą a dalej Porto i Braga. Liczymy na jakieś niespodzianki w przyszłym sezonie!

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: FC Barcelona - Tabele czołowych europejskich lig oraz wyniki finałów LM i LE!
« Odpowiedź #448 dnia: Styczeń 27, 2012, 15:42:54 »
no podsumowanie jak to podsumowanie, wszystko na temat i zwiezle napisane ;) miejmy nadzieje ze w nastepnym sezonie moze bedzie jakas sensacja i ktorys ze slabszych zespolow zakwalifikuje sie do lm.

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: FC Barcelona - Tabele czołowych europejskich lig oraz wyniki finałów LM i LE!
« Odpowiedź #449 dnia: Styczeń 27, 2012, 15:47:42 »
Podsumowanie dobre, Bayern ładnie pokonał City, tak samo Bayer Atletico.
" border="0

Offline LiZoO.

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ząbkowice Śląskie
  • Wiadomości: 624
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.12.2011r.
Odp: FC Barcelona - Tabele czołowych europejskich lig oraz wyniki finałów LM i LE!
« Odpowiedź #450 dnia: Styczeń 27, 2012, 15:51:10 »
zaraz, zaraz, ale obrońca tytułu w LM i LE zagra w tych rozgrywkach, bez zależności od tego jakie miejsce zajął w swojej lidze (tak mi się wydaje, ale mogę się mylić)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona - Tabele czołowych europejskich lig oraz wyniki finałów LM i LE!
« Odpowiedź #451 dnia: Styczeń 27, 2012, 15:53:09 »
zaraz, zaraz, ale obrońca tytułu w LM i LE zagra w tych rozgrywkach, bez zależności od tego jakie miejsce zajął w swojej lidze (tak mi się wydaje, ale mogę się mylić)

Zobaczymy w nowym sezonie ;) W PES wątpię by tak było bo tutaj w grupach LM grają ze sobą dwie ekipy z tego samego kraju i mieliby zrobić, że obrońca gra w tych rozgrywkach? Oj wątpliwe ale zobaczymy.

Offline LiZoO.

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ząbkowice Śląskie
  • Wiadomości: 624
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.12.2011r.
Odp: FC Barcelona - Tabele czołowych europejskich lig oraz wyniki finałów LM i LE!
« Odpowiedź #452 dnia: Styczeń 27, 2012, 15:53:51 »
Zobaczymy w nowym sezonie ;) W PES wątpię by tak było bo tutaj w grupach LM grają ze sobą dwie ekipy z tego samego kraju i mieliby zrobić, że obrońca gra w tych rozgrywkach? Oj wątpliwe ale zobaczymy.
też jestem ciekawy

Offline Nevermind

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • .
Odp: FC Barcelona - Tabele czołowych europejskich lig oraz wyniki finałów LM i LE!
« Odpowiedź #453 dnia: Styczeń 27, 2012, 16:01:31 »
Tak w rzeczywistości Bayern powinien mieć zagwarantowane miejsce w kolejnej edycji LM, ale w PESie wszystko jest możliwe ;)  Ho, ho ale City nawaliło tych bramek :) Super ;)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona - Tabele czołowych europejskich lig oraz wyniki finałów LM i LE!
« Odpowiedź #454 dnia: Styczeń 27, 2012, 16:57:38 »
Podsumowanie bardzo ciekawe. W ligach bez niespodzianek, choć jestem nie zadowolony z faktu, że to City wygrało ligę.
Ciszę się z Bayern wygrał ligę mistrzów :D. Mimo, że na domowym podwórku poszło mu gorzej to i tak zagra w LM :).

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: FC Barcelona - Tabele czołowych europejskich lig oraz wyniki finałów LM i LE!
« Odpowiedź #455 dnia: Styczeń 27, 2012, 17:29:37 »
Widzę że Europejskie Puchary w tym sezonie kompletnie zdominowały drużyny z Niemiec, jednak mimo zwycięstw Bayer i Bayern kompletnie zawiodły w lidze, w pozostałych ligach bez większych zaskoczeń,

Offline Lionel Andrés Messi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.01.2012r.
Odp: FC Barcelona - Tabele czołowych europejskich lig oraz wyniki finałów LM i LE!
« Odpowiedź #456 dnia: Styczeń 27, 2012, 17:33:07 »
Bardzo ciekawe podsumowanie. Bayern wygrał LM, City wygrało Premier League - nieźle :D Wolałbym, żeby ligę wygrał ManUtd lub Arsenal :D

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
Odp: FC Barcelona - Tabele czołowych europejskich lig oraz wyniki finałów LM i LE!
« Odpowiedź #457 dnia: Styczeń 27, 2012, 17:42:25 »
No w innych europejskich ligach nie ma jakiś specjalnych nowości.Te zespoły  zawsze były w czołówce i raczej nadal będą.  Ligę mistrzów chyba wygra Bayern tak mi się wydaje.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona - Tabele czołowych europejskich lig oraz wyniki finałów LM i LE!
« Odpowiedź #458 dnia: Styczeń 27, 2012, 19:33:24 »
Na wstępie cieszę się, że znów Marsylia została mistrzem Francji, Forza OM!!
A teraz przejdę do Twojej kariery, w ostatniej kolejce w sezonie rozgromiłeś Real na Camp Nou,który w tym meczu oddał tylko dwa celne strzały, a Messi po raz kolejny ustrzelił hat-tricka, tym samym wywindując Real do Ligi Europejskiej, , przez co teraz Królewscy stają się głównymi pretendentami do wygrania LE :).
Zgadzam się z lizoo, Bayern i Bayer powinny zagrać kolejno w LM i LE, raczej PES nie zrobi im tego świństwa, choć jak wiemy gra od KONAMI jest naprawdę nieprzewidywalna :).
Cóż, czekamy na ewentualne plotki transferowe oraz inne ciekawostki.
I na koniec pytanie: Naprawdę tak bardzo nie lubisz mojej kariery ??
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: FC Barcelona - Tabele czołowych europejskich lig oraz wyniki finałów LM i LE!
« Odpowiedź #459 dnia: Styczeń 27, 2012, 20:29:51 »
Bayer wygrywa Ligę Mistrzów pokonując City? Pewnie byli bardzo dobrze przygotowani i inaczej być nie mogło.Fajne są te tabele innych lig.Pokazują kto w jakiej lidze zwyciężył.Wstawiaj takie po każdym sezonie.;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona - Tabele czołowych europejskich lig oraz wyniki finałów LM i LE!
« Odpowiedź #459 dnia: Styczeń 27, 2012, 20:29:51 »