Autor Wątek: Wolverhampton | #169 Blokada  (Przeczytany 161596 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Skittles

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Gram w: FIFA 99, FIFA 2001, PES 6, FIFA 15, PES 2016
Odp: Wolverhampton | "Czy wy sobie naprawdę żartujecie?!"
« Odpowiedź #440 dnia: Lipiec 25, 2012, 01:58:10 »
Przede wszystkim Doncaster, to nie ma KIM remisować... Wilki kąsały, kąsały, a Doncaster pomimo słabej gry obrony w tym meczu ciągle stawiał opór. Szkoda straconych u siebie punktów. Po każdym wyjściu na prowadzenie rywal po chwili wyrównywał. Trzeba popracować nad kontrolowaniem wyniku.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton | "Czy wy sobie naprawdę żartujecie?!"
« Odpowiedź #441 dnia: Lipiec 25, 2012, 06:06:31 »
Remis z beniaminkiem gdy dwa razy jest się na prowadzeniu to nie jest dobry wynik. Ten gol do szatni Coppingera był kluczowy dla losów tego spotkania i gdyby nie on to myślę, że skończyłoby się z 3:0 dla was, a tak remis. Cóż, czas się podnieść, życzę powodzenia!

Slay

  • Gość
Odp: Wolverhampton | "Czy wy sobie naprawdę żartujecie?!"
« Odpowiedź #442 dnia: Lipiec 25, 2012, 11:36:31 »
Remis ze słabszym rywalem zawsze podcina skrzydła, ale nie należy zbytnio płakać nad tym remisem. Trzeba wziąć się w garść i iść dalej, mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej  :)

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Wolverhampton | "Czy wy sobie naprawdę żartujecie?!"
« Odpowiedź #443 dnia: Lipiec 25, 2012, 11:45:31 »
Z formą Wilków w tym sezonie .. to nie jest najlepiej. Gracie słabo i nie pokazujecie 100% swoich możliwości. Remisujecie często , a czasami nawet przegrywanie z nie najmocniejszymi przeciwnikami. :( Dobrze wiemy jak to jest w tym Pesie. Tysiące strzałów a tu nic nie wpadnie. ;/ Musicie odnieść pewne zwycięstwo. Takie które poprawi morale wszystkim piłkarzy oraz ludzi w klubie. ;)

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | "Czy wy sobie naprawdę żartujecie?!"
« Odpowiedź #444 dnia: Lipiec 25, 2012, 14:41:34 »
8. kolejka EPL
"Weźcie tygodniówki i idźcie do domu."




Chyba nie od dziś wiadomo, że w Wolverhampton dzieje się po prostu źle. Miał być sezon pełen zwycięstw i walka o szczyt tabeli, a to co mamy teraz jest tego zupełnym przeciwieństwem. Tym gorzej, że kolejny przeciwnik to londyńska Chelsea. Czy Wilki w końcu wyjdą z kryzysu?
Już pierwsze minuty pokazały, że raczej nie dzisiaj. W drugiej minucie akcje skrzydłem pociągnął Mata, zszedł do krawędzi pola karnego i posłał górną piłkę do Sturridge'a, a ten głową skierował ją do siatki. Wilki próbowały wyprowadzić składny kontratak, by wyrównać, ale chyba nie do końca to wychodziło. Najpierw Doyle w 9. minucie i piłka odbija się od bramkarza. Co najdziwniejsze, zamiast odrabiać straty, to właśnie Wilki przyczyniły się do ich powiększenia. Spore zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym i futbolówka ląduje w siatce odbita od... Traore. Gol samobójczy i 2:0 na Stamford. Całe szczęście, że w drużynie mamy kogoś takiego jak Taarabt - w 32. minucie Doyle'owi spod nóg piłkę wybijają obrońcy, z czego skorzystał właśnie Adel przejmując ją i oddając strzał. 2:1.
Po przerwie gra dalej wyglądała dosyć niemrawo, w meczu padały bramki, ale nie chciało się tego oglądać. W 60. minucie znowu przebłysk Taarabta - podanie od Shimizu na piąty metr i wyrównanie. Mimo wyrównania chłopakom co chwile puszczały nerwy. Już pięć minut potem czerwoną kartkę obejrzał Soares i mecz trzeba było kontynuować w dziesiątkę. Nadeszła 72. minuta i prawdziwe przełamanie - Steven Fletcher podał na jedenasty metr do Campbella, a ten sprawnym lobem dał Wilkom prowadzenie. Wszystko szło w dobrym kierunku, wystarczyło tylko utrzymać wynik. Tylko i... aż. W 80. minucie swój rajd przeprowadził Sturridge i oddał zaskakujący strzał z około dwudziestu metrów - bramkarz miał czas na reakcję, a mimo to piłka wpadła do siatki. Końcówka... chciałoby się krzyknąć -JAK ZWYKLE! Fletcher nie mógł przeforsować Cecha, mimo że dwukrotnie wychodził sam-na-sam, a raz oddał potężną bombę na przeciwległy słupek. Remis.
Podsumowując cały mecz warto przybliżyć słowa trenera, które padły w szatni krótko po meczu:

"Taarabt i Campbell - chłopacy, którzy jeszcze niedawno reprezentowali barwy innych klubów zdobywają bramki i zostawiają całe serce na boisku. A co z całą resztą?! Widzę, że piłka staje się waszym smutnym obowiązkiem jak każda inna praca - skoro liczą się tylko pieniądze to weźcie tygodniówki i idźcie do domu, nie potrzebuje przepłaconych piłkarzyn."

Na konferencji prasowej również wesoło nie było. Kapitan zespołu siedział ze zwieszoną głową, a trener odpowiadał na pytania dziennikarzy. Oto niektóre z nich:

-Sky Sports: Dlaczego Doyle nie pojawił się w drugiej połowie na boisku? Nie bał się pan, że brak króla strzelców poprzedniego sezonu skończy się tragicznie?

-Gustavo Poyet: Proszę pana... To jest piłka. Mnie nie interesuje kto co zdobył w zeszłym sezonie, bez względu czy jest to złoty but, złota piłka czy pokojowa nagroda Nobla. Zwracam uwagę na to, jak dany piłkarz prezentuje się w danej chwili na boisku, a jeśli zawodnik myśli, że jeden tytuł jest dla niego dożywotnią gwarancją gry w pierwszym składzie, to grubo się myli.

-Sky Sports: Luca Lezzerini wydawał się być pewniakiem w bramce Wolverhampton, a teraz ewidentnie ponosi winę za sporą ilość traconych goli. Jak pan to skomentuje?

-Gustavo Poyet: Nie tylko panu się tak wydawało. Chłopak jest młody i ma talent, ale coraz bardziej uwidacznia się to, że nie radzi sobie jeszcze z presją ciążącą na bramkarzu. Owszem, czasami jego interwencje ratują nam tyłek, ale wyrównująca bramka na 3:3 była jak najbardziej do obrony.

-Sky Sports: Czy ostatnie wyniki zmuszą pana do podjęcia radykalnych działań?

-Gustavo Poyet: Nie wiem co obejmuje definicja słowa "radykalnych", lecz mogę powiedzieć, że na pewno nie zostawię tego tak, jak to wygląda teraz. Przede wszystkim nie uważam, bym popełnił jakiś błąd w zmianie ustawienia czy planie treningowym, co doskonale pokazuje poprzedni sezon. Gracze potrzebują motywacji i porządnego kopa, ja jedynie mogę poprosić kibiców o kredyt zaufania.


« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2012, 14:45:29 wysłana przez IDareKI »

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Wolverhampton | "Weźcie tygodniówki i idźcie do domu."
« Odpowiedź #445 dnia: Lipiec 25, 2012, 14:58:21 »
Nie rozpoczęliście tego sezonu dobrze i nie potraficie wejść na właściwie tory póki co. O ile remis z Chelsea można uznać za sukces bo to w końcu The Blues to remis z Doncaster to powód do dużego smutku, żalu i zdenerwowania. Szkoda takiego wyniku na pewno. Patrząc na mecz z Chelsea z drugiej strony powinieneś wygrać i to zdecydowanie bo dominowałeś nad Niebieskimi...tak się jednak nie stało i pozostaje czekać,aż znowu zaczniecie grać tak jak w tamtym sezonie.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton | "Weźcie tygodniówki i idźcie do domu."
« Odpowiedź #446 dnia: Lipiec 25, 2012, 15:05:25 »
Nerwy puszczają piłkarzom jak i trenerowi i jestem ciekaw jak to dalej się potoczy ale 3:3 z Chelsea to super wynik bo nie łatwo jest pokonać Cecha na Stamford Bridge aż trzy razy. Szkoda, że nie utrzymaliście prowadzenia ale chwała za to że wyszliście z 2:0 na 2:3, brawo!


Na jakim grasz poziomie?

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | "Weźcie tygodniówki i idźcie do domu."
« Odpowiedź #447 dnia: Lipiec 25, 2012, 15:09:53 »
Na jakim grasz poziomie?

Professional/Top player - nie zmieniło się to od poprzedniego sezonu, w którym słabszymi zawodnikami szło o dziwo lepiej. Co najdziwniejsze, przecież PES nie oddaje kondycji psychicznej zawodników aż tak bardzo, a moi grajkowie wyglądają jakby się im nie chciało.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Wolverhampton | "Weźcie tygodniówki i idźcie do domu."
« Odpowiedź #448 dnia: Lipiec 25, 2012, 17:20:46 »
No niestety Wolves w tym sezonie nie zachwyca, w drużynie zaczyna się nerwówka... Mieć tak dużą przewagę i jej nie wykorzystać, grzech ogromny. Chociaż wiadomo, że Chelsea to Chelsea, ale tak czy siak powinniście przechylić szalę zwycięstwa na Waszą korzyść. Trzeba się wziąć w garść, bo ten sezon może skończyć się kiepsko, oby już w najbliższych meczach nastąpiło przełamanie, póki jest jeszcze na to dobra pora.

Offline VivaCarnival

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.04.2012r.
Odp: Wolverhampton | "Weźcie tygodniówki i idźcie do domu."
« Odpowiedź #449 dnia: Lipiec 25, 2012, 19:07:13 »
Poyet dosyć nerwowy, a'la Mourinho odpowiadał za swoich grajków. ale dobrze powiedział, że same tytuły i cenzurki od dziennikarzy nie dają pierwszego składu. złość jednak trochę na wyrost-remis z The Blues to w gruncie rzeczy dobry wynik. ale gdy się seryjnie traci punkty....

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Wolverhampton | "Weźcie tygodniówki i idźcie do domu."
« Odpowiedź #450 dnia: Lipiec 25, 2012, 19:10:39 »
3. kolejka LE
Zmiana warty?




W dzisiejszym spotkaniu lekkie przetasowanie w formacji ofensywnej. Mózgiem z przodu boiska w zastępstwie Doyle'a miał być młody Campbell, a po jego lewej stronie Chanturia zamiast Stevena Fletchera. W bramce w końcu pojawił się Hennessey, który zastąpił Lezzeriniego. Czy zmiany wyszły na lepsze?
Początek meczu jak najbardziej wskazuje na to, że tak. Już w 4. minucie swoich sił próbował Taarabt, ale jego strzał poszybował nad poprzeczką. Adel nie zamierzał odpuścić i już cztery minuty potem ponownie uderzał na bramkę przeciwnika. Strzał odbił się od bramkarza, z czego skorzystał Campbell i ładnym strzałem zapewnił Wilkom prowadzenie. Odpowiedź gości mogła być szybka, jednak w 11. minucie po zagraniu głową w wykonaniu J. Sosy piłka wędruje obok bramki. Gorąco pod bramką Wolverhampton zrobiło się dziesięć minut potem, całe szczęście Kravets huknął w słupek. Wraz z upływem czasu pogłębiała się dominacja gospodarzy i w końcu ich gra cieszyła oko. Nie udało się niestety zmienić wyniku do przerwy.
W drugiej połowie wyglądało to jeszcze lepiej, widać, że gra sprawiała graczom przyjemność. W 48. minucie bardzo ładnie zachował się Hennessey, który wyczuł co się święci i odważnym wyjściem z bramki zapobiegł akcji sam-na-sam. Trzy minuty potem akcja pod bramką przeciwnika, Shimizu podaniem obsługuje J. Campbella i młody napastnik wyprzedza obrońców a potem z zimną krwią pakuje piłkę do siatki. Strzelec odwdzięczył się Japończykowi dwadzieścia pięć minut potem i dzięki dobremu podaniu skrzydłowy podwyższył wynik na 3:0. Ekipa Wilków trochę za bardzo się rozluźniła, co spowodowało akcje sam-na-sam w wykonaniu Dević'a i goście zdobyli honorową bramkę.
Mecz zakończył się wynikiem 3:1, co na pewno dodało skrzydeł graczom po takim paśmie niepowodzeń. Słowa trenera wstrząsnęły ekipą co dokładnie było widać w ich grze. Zawodnicy, na których dziś postawił Poyet spisali się wzorowo i zaprezentowali ponadprzeciętną formę. Czy wyrzucą ze składu na dłużej pewnych jak dotąd miejsca w pierwszym składzie graczy?



Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Wolverhampton | "Weźcie tygodniówki i idźcie do domu."
« Odpowiedź #451 dnia: Lipiec 25, 2012, 19:13:52 »
Miało być pięknie a jest tak jak zawsze. No co można powiedzieć o ostatniej dyspozycji wilków w tym sezonie. Hmm Chelsea w tym PESIE jest bardzo wymagającym rywalem więc remis z nimi nie uważam za jakieś wielkie zło. Choć graliście lepiej. Na razie nie macie wyników, ale mam nadzieję, że to minie. Atmosfera w klubie jest napięta, ale czasami to tylko lepiej dla drużyny. Mam nadzieję, że szybko wrócicie na normalne tory.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Wolverhampton | Zmiana warty?
« Odpowiedź #452 dnia: Lipiec 25, 2012, 21:32:23 »
No ci powiem, że ten Campbell naprawdę zagrał jak mózg twojej drużyny. Świetne zawody zagrało całe Wolves. Takich meczy oraz wyników oczekują od was kibice, także mam nadzieję, że częściej będziecie im sprawiać momenty do radości. Cieszy mnie też gol Shimizu, bowiem piłkarz ten świetnie ci się rozwinie. U mnie przez 4 sezony NIE zagrał ani jednego meczu, a miał ovr 86 :).

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Wolverhampton | Zmiana warty?
« Odpowiedź #453 dnia: Lipiec 25, 2012, 23:27:55 »
No no ładnie się porobiło w Wolves. Opiekun Wilków sporo zaryzykował wstawiając kilku nowych graczy do składu, ale jak widać na załączonym obrazku opłaciło się. Bez ryzyka nie ma zabawy, ale dziś wyszło ono znakomicie. Piłkarze w końcu porwali swoich kibiców grą. Bardzo dobre zawody Campbella i Shimizu. Doyle ma godnego rywala?... Jeśli wygracie we Lwowie awans do kolejnej rundy będzie na wyciągnięcie ręki.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Wolverhampton | Zmiana warty?
« Odpowiedź #454 dnia: Lipiec 26, 2012, 00:12:30 »
Taarabt, Campbell i Shimizu pokazali klasę w spotkaniu z Chelsea, dostali szansę także teraz i bardzo dobrze ją wykorzystali. Dobrze, że w przypadku kryzysu nie stawiasz na tych samych piłkarzy, tylko starasz się coś zmienić. Przyniosło skutek. Teraz trzeba to tylko przełożyć do Premier League, chociaż trener będzie miał spory orzech do zgryzienia, jeśli chodzi o atak. Campbell chyba jednak pokazuje, że warto na niego stawiać. Byle piłkarz nie strzela trzech bramek w dwóch meczach, to musi o czymś świadczyć.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Wolverhampton | Zmiana warty?
« Odpowiedź #455 dnia: Lipiec 26, 2012, 07:41:29 »
Myślałem,że menadżera zmieniasz po tytule..tak się jednak nie staje i Gustavo zostaje na swoim miejscu, to dobrze bo potrafi osiągnąć sukces co już pokazał. Doskonałe spotkanie rozegraliście u siebie z Ukraińcami, z Metalistem gra się często ciężko, ale nie w Twoim przypadku, po prostu zniszczyłeś ich, nie istnieli na boisku w żadnym elemencie. Imponuje mi ,że udało Ci się tak zagrać chyba już 3 mecz z rzędu, co prawda teraz dopiero udało się wygrać, ale jeśli będziesz dalej tak grał, a uda się do tego dołożyć trochę szczęścia i skuteczności to ten sezon może być jeszcze udany.

pasztelan

  • Gość
Odp: Wolverhampton | Zmiana warty?
« Odpowiedź #456 dnia: Lipiec 26, 2012, 10:38:01 »
Bardzo przyda się "Wilkom" taki zawodnik jak Guarin czy Fernandes. McEchran to był przecież rezerwowy Swansea! Jak już kupisz jednego z gwiazd, to polecam Ci na rezerwę kupić Nikiego Zimlinga z Club Brugge, a jak nie masz patcha to jest w "Other's". Natomiast Cedric Soares według mnie to nie jest wystarczający zawodnik na prawą stronę obrony. Ja polecam Ci Czechów Limbersky'ego i Gebe Selassiego, ale najlepszy overral ma Beck z Hoffenhaim. Z tego Niemieckiego klubu pozyskałeś już Vorsaha, więc i Beck Cię nie zawiedzie. Widzę, że skorzystałeś z usług Gruzina Chanturia'y, Henneseya i Cambpella. Ja w mojej karierce Hannoverem po 3 sezonach mam tylko dwóch zawodników z początku gry w podstwowej "11", ale czasem jak ja to mawiam "powracam do korzeni" i mam z 5 zawodników w "11"  ;)

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Wolverhampton | Zmiana warty?
« Odpowiedź #457 dnia: Lipiec 26, 2012, 11:10:11 »
Teoretycznie rezerwowi gracze pokazali dzisiaj się ze świetnej strony. Szczególnie młody napadzior Campbell. Świetnie rozumiał się na boisku z Schimizu. W lidze wyraźnie wam nie idzie, za to wygrywacie w Lidze Europejskiej. Myślę, że warto dać szansę Campbellowi i Schimizu w lidze, ale to zależy od trenera :D

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wolverhampton | Zmiana warty?
« Odpowiedź #458 dnia: Lipiec 26, 2012, 11:47:21 »
Od początku byłem za tym, żeby rezerwowi zawodnicy dostali szansę w ważniejszym spotkaniu niż Pucharu Ligii. Na spotkanie z Metalistem wyszli Campbell, Chanturia i Hennesey, co jak się okazało później, było dobrym posunięciem. Młody angielski napastnik strzelił dwie bramki i zaliczył asystę, a Walijski bramkarz był bardzo pewnym punktem w waszej drużynie, co obrazuje akcja z 48 minuty ;) Przed rewanżami jesteście w bardzo korzystnej sytuacji w grupowej tabeli. Teraz nie mozecie pozwolić sobie na wpadki, podobnej do tej z Doncasterem.. :)

Offline Skittles

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Gram w: FIFA 99, FIFA 2001, PES 6, FIFA 15, PES 2016
Odp: Wolverhampton | Zmiana warty?
« Odpowiedź #459 dnia: Lipiec 26, 2012, 12:41:07 »
Widzę, że Campbell jest zmotywowany, żeby wygryźć bardziej doświadczonych ze składu. Pokazał, że umie grać w piłkę. Shimizu to też solidny grajek. Widać, że kiedy młodzi dostają swoją szanse, to potrafią ją dobrze wykorzystać. To dobrze prognozuje całej drużynie. Metalist bez szans, całkowicie zdominowany przez waszą przemyślaną grę.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wolverhampton | Zmiana warty?
« Odpowiedź #459 dnia: Lipiec 26, 2012, 12:41:07 »