Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1234139 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

77mik77

  • Gość
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5680 dnia: Październik 12, 2013, 09:53:11 »
Nie bardzo rozumiem co ma sterowanie (które zresztą mam całkiem nieźle opanowane) do wypisanych przeze mnie wad.

Na przykład to, że co najmniej dwie wady, które opisałeś zależą właśnie od sterowania, którego jak narazie sporo osób nie poznało.

77mik77

  • Gość
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5681 dnia: Październik 12, 2013, 09:58:42 »
Też tak uważam. Uważam, że zawodnik bez piłki powinien być tylko trochę szybszy niż z piłką, bo trochę mnie to denerwuje. Może poprawią to w następnych patchach. :)

To przejdźcie wreszcie jeden z drugim trening zamiast wyżalać się na forum. Po prostu nie biegacie z max prędkością. Piłę trzeba wypuścić.

Offline sajki

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 72
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5682 dnia: Październik 12, 2013, 10:55:46 »
Ja pierdzielę, co Ty taki wszystkowiedzący? Wiem, że można wypuścić, ale daje to efekt tylko w początkowej fazie, potem i tak Wawrzyniak dogoni Walcotta.

Mam prośbę- mógłby ktoś wrzucić swój plik edit.bin? Jest w Moich dokumentach, w folderze KONAMI.
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2013, 15:04:19 wysłana przez sajki »

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5683 dnia: Październik 12, 2013, 16:21:11 »
Kolejna próba zamachu na PES-a się powiodła
Oficjalnie stwierdzam, że bramkarze w PES 2014 są gorsi, niż w PES 2013.
Bramkarze w 2013 może i mieli z 5 animacji na krzyż, wszystkie wyglądały kiepsko, ale przynajmniej coś bronili.
W 2014 popełniają tyle błędów, że to aż zabawne się robi. 3/4 strzałów z pola karnego kończy się golem, bo bramkarze robią jakieś szpagaty i piłka lekką podcinką z kilku, a czasem ciut mocniejszym strzałem z kilkunastu metrów leeeeci im pod pachą, nad nimi, odbija się od kolana i wpada do bramki, odbija się od ręki i wpada do bramki.
Wczoraj grałem Chelsea i przegrałem na Top Playerze z Southampton 3:4 bo Petr Cech popełniał koszmarne błędy, a gdy zmieniłem go na Schwarzera, to ten to samo - piłka centymetr nad jego głową, a ten nawet ręki nie wystawił do góry, tylko odwrócił się i gapił jak piłka turla się powoli do bramki. Oczywiście spokojnie mógł ją dogonić, ale po co.

To samo dzisiaj - Casillas broni jeden strzał, piłka odbija się do boku, dopada do niej Neymar. Casillas powoli wtaje, Neymar strzela lekko po ziemi w krótki róg, a Casillas gapi się jak debil i gol.

Bramkarze bronią wszystko z dystansu, ale z bliska są jak dzieci we mgle. To koszmar i 100 razy wolę cyborgi z FIFY niż tych patałachów - tamci przynajmniej wiedzą co robić przy dobitkach.

2rzyn

  • Gość
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5684 dnia: Październik 12, 2013, 17:09:02 »
Chcialbym  zapytac o co chodzi do cholery z tymi patchami 1.0 i 1.1
tak jest napisane ze zrobiona jest cala bundesliga, a wiec transfery, nazwiska, koszulki i TWARZE

zainstalowalem patcha 1.0 i NIE MA ZROBIONYCH TWARZY

teraz instaluje nowego patcha, ale ze dodaje on druga bundeslige wiec nie licze na to ze cokolwiek zmieni w pierwszej bundeslidze


czy ja mam jakis zepsuty patch czy po prostu to jest sciema z tymi twarzami?

Offline Michael^^

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2011r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5685 dnia: Październik 12, 2013, 17:16:06 »
Kolejna próba zamachu na PES-a się powiodła
Oficjalnie stwierdzam, że bramkarze w PES 2014 są gorsi, niż w PES 2013.
Bramkarze w 2013 może i mieli z 5 animacji na krzyż, wszystkie wyglądały kiepsko, ale przynajmniej coś bronili.
W 2014 popełniają tyle błędów, że to aż zabawne się robi. 3/4 strzałów z pola karnego kończy się golem, bo bramkarze robią jakieś szpagaty i piłka lekką podcinką z kilku, a czasem ciut mocniejszym strzałem z kilkunastu metrów leeeeci im pod pachą, nad nimi, odbija się od kolana i wpada do bramki, odbija się od ręki i wpada do bramki.
Wczoraj grałem Chelsea i przegrałem na Top Playerze z Southampton 3:4 bo Petr Cech popełniał koszmarne błędy, a gdy zmieniłem go na Schwarzera, to ten to samo - piłka centymetr nad jego głową, a ten nawet ręki nie wystawił do góry, tylko odwrócił się i gapił jak piłka turla się powoli do bramki. Oczywiście spokojnie mógł ją dogonić, ale po co.

To samo dzisiaj - Casillas broni jeden strzał, piłka odbija się do boku, dopada do niej Neymar. Casillas powoli wtaje, Neymar strzela lekko po ziemi w krótki róg, a Casillas gapi się jak debil i gol.

Bramkarze bronią wszystko z dystansu, ale z bliska są jak dzieci we mgle. To koszmar i 100 razy wolę cyborgi z FIFY niż tych patałachów - tamci przynajmniej wiedzą co robić przy dobitkach.

To idz grać w FIFE i nie pisz na tym forum.

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5686 dnia: Październik 12, 2013, 18:47:26 »
To idz grać w FIFE i nie pisz na tym forum.

Ojojoj obraziłem PES-a, więc Michaś mnie zlinczuje. Już biegnę grać w FIFE. bo przecież kto powie coś złego na PES-a nie ma prawa być na tym forum. Rozumiem że ty sypiasz z tą grą, tak dla ciebie jest wspaniała, ale nie jest taka dla wszystkich - szok. co młody?:)

Offline Tommy612

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 244
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.04.2007r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5687 dnia: Październik 12, 2013, 19:28:57 »
Co to za gówno jest. Półtorej godziny próbowałem rozegrać jakiś mecz w całości w master league online ale co strzeliłem bramke to nagle pogarszająca się łączność albo ktoś wychodzi. Przecież to kurwicy można dostać. Do tego te nabijane statystyki bez rozegranego meczu. Najgorszy pes pod względem technicznym EVER !!!!!!!. Zajebiste jest to że piłka przez bande przelatuje, albo brak liniowych w online i co tam jeszcze? np bramkarz który jak raz się rzuci to sie zbiera jak moja babcia. Tragedia ogólnie - są momenty że fajnie się gra ale przez tego typu niedoróbki to krew człowiek zalewa ;/ Wolałbym poczekać do grudnia z premierą zamiast wypuszczać takiego bubla !!
GLORY !! GLORY !!  MAN UNITED !!!

Offline Michael^^

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2011r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5688 dnia: Październik 12, 2013, 20:33:30 »
Ojojoj obraziłem PES-a, więc Michaś mnie zlinczuje. Już biegnę grać w FIFE. bo przecież kto powie coś złego na PES-a nie ma prawa być na tym forum. Rozumiem że ty sypiasz z tą grą, tak dla ciebie jest wspaniała, ale nie jest taka dla wszystkich - szok. co młody?:)

Tak , mnie też denerwuje ta gra . Opóźnienia w podaniach , ścinki w polu karnym gdy jest  90 minuta i jest 1:1 a mam sam na sam, lecz doceń to że starali się zrobić coś innego niż przez 3 lata (2011,2012,2013).Optymalizacje leży. Oraz teraz do mnie doszło że jest to gówno któremu dałbym ocene co najmniej 3/10.Gdyż podczas klepania w obronie chodzi płynnie ale jak już chce zagrać crossa przez pół boiska to przez połowe podania gra sie scieła i miałem świetny pokaz slajdów. Grając te mecze online mam już dość bo jakiś kretyn w 60 minucie wyszedł i tyle.
Oraz jeżeli napisałeś iż wolisz grać cyborgami w FIFE to ja to zinterpretowałem że wolisz FIFE niż ten wyrób ze śmietnika.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5689 dnia: Październik 12, 2013, 20:43:39 »
ja to już się pogubiłem bo co rok to każdy PES jest dla was najgorszy w historii  i ja już nie wiem o co wam chodzi...Kiedy wy macie czas zobaczyć te wszystkie błędy jak tylko posty obrażające grę piszecie...myślę że jakiś japoniec od konami powinien to czytać i na bieżąco poprawiać,może by była gra idealna wtedy (choć to tylko gra nie prawdziwy mecz)...fifa też mam swoje wady i zalety...jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki..ten dział powinien się nazywać  ŻALE ZWIĄZANE Z PES a nie dyskusje i opinie...Gra jest jaka jest,nie inna i trzeba w nią grać ja się ma ochotę...założę się ze jak wygrywacie mecz to myślicie fajny jednak ten PES w tym roku,taki realny,a jak przegracie to już co to kur.a za gra dziadowska i post cisnący...
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2013, 20:46:04 wysłana przez lukakosa »

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5690 dnia: Październik 12, 2013, 20:56:02 »
Dzisiaj rozegrałem kolejną porcję meczyków i zamiast coraz lepiej mi się grać to gra mi się zupełnie inaczej.

Załamuje mnie w tej grze m.in spalone z dokładnością do mm, decyzje moich grajków sterowanie częściowo przez komp czy wolne poruszanie się z piłką lub bez niej. Taki Isco czy Ronaldo nie są wcale lepsi od cyborgów z Pabrowstein( ??? ). Ja w ogóle nie czuję, że nimi gram. Kolejna rzecz nurtująca to strzałeczki odpowiadające za formę, lepiej zostawię to bez komentarza. Niektórzy chwalą bramkarzy, mówiąc, że jest znaczna poprawa w przeciwieństwie do wcześniejszych wersji PESa. Ja nadal pozostanę zdania, że bramkarze nadal wpuszczają farfocle, a czasami bronią niesamowite strzały, nawet się nie rzucając. Zdarza się akcja, gdy lecąca piłka w golkipera jest problemem dla niego i ten zamiast ją złapać, wbija ją ... do bramki.

Kolejną rzecz, którą poruszę jest to, że czasami grajkowie CPU na SuperStar niczym się nie różnią od piłkarzyków na Professional. Wznawiam grę od środka boiska i bez trudu na sprincie oddaję strzał z 16. Nikt mnie nie atakował, pomocnicy nawet nie drgneli, a obrońcy cofali się nie wiadomo na co czekając. Mam problem też z "wypuszczaniem zawodnika". Dużo kombinowałem z ustawieniach i ciągle jakoś nie mogę do żadnego się przyzwyczaić.

Ogólnie na sam wieczór gra mnie tylko i wyłącznie wkurzyła delikatnie mówiąc. Po graniu w PESa zawsze mam ochotę go zdołować, tak na mnie działa.  ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2013, 20:57:34 wysłana przez Douglas »

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5691 dnia: Październik 12, 2013, 22:08:03 »
Tak , mnie też denerwuje ta gra . Opóźnienia w podaniach , ścinki w polu karnym gdy jest  90 minuta i jest 1:1 a mam sam na sam, lecz doceń to że starali się zrobić coś innego niż przez 3 lata (2011,2012,2013).Optymalizacje leży. Oraz teraz do mnie doszło że jest to gówno któremu dałbym ocene co najmniej 3/10.Gdyż podczas klepania w obronie chodzi płynnie ale jak już chce zagrać crossa przez pół boiska to przez połowe podania gra sie scieła i miałem świetny pokaz slajdów. Grając te mecze online mam już dość bo jakiś kretyn w 60 minucie wyszedł i tyle.
Oraz jeżeli napisałeś iż wolisz grać cyborgami w FIFE to ja to zinterpretowałem że wolisz FIFE niż ten wyrób ze śmietnika.

Jak dla mnie nie zrobili nic nowego i odkrywczego. Nowy silnik powinien być już od lat, a nie na koniec ery PS3 wydają grę na nowym silniku, reklamując ją jako rewolucja i gra, która zmiecie FIFE z tronu.
Śledziłem na bieżąco wszelkie doniesienia na temat tej gry i mógłbym zrobić listę rzeczy, która miała znaleźć się w grze, a nie znalazła, ale po co - Konami stworzyło szkielet gry, sam gameplay i to eksperymentalny, który nie jest skończony nawet w 80%, a wmawiają ludziom, że to pełna gra.
Nie wmawiajcie sobie nic - gameplay jest dla mnie genialny, oczywiście ma wiele niedórobek, błędów i głupot, ale jest 10 x lepszy od FIFY.
Tylko gameplay to nie wszystko - za pełną cenę chcę dostać pełen produkt, a nie wybrakowany kilkoma licencjami, bez 90% prawdziwych twarzy, z kilkoma stadionami, plikami. Do tego wybrakowane tryby online, niezmieniony koszmarny komentarz, mnóstwo błędów, niedoróbek, muzyka od której krwawią uszy, menusy z lat 90', które pamiętają czasy PS2.
Jeśli zapowiadają rewolucję to chcę żeby to była prawda, a nie kłamstwo i marketingowy bełkot.
PES 14 prócz gameplayu, animacji i radochy nie posiada NIC, to tak jak posiadanie Nokii 3310 - dzwoni, da się napisać smsa, zagrać w Snake'a i tyle, gdy konkurencja ma w rękach najnowsze smartphone'y.

Jeszcze kilka tygodni temu też broniłem PES-a jak inni krytykowali, szukałem pozytywów tam gdzie inni widzieli negatywy i teraz wiem, że to nie miało sensu. Myślałem ze Konami to firma inna niż EA, że nie zależy im aż tak na kasie, tylko na zrobieniu doskonałej gry - myliłem się. Wydali nieskończoną grę, by tylko przegonic EA i zarobić sprzedać kilka % więcej gier zamiast poczekać miesiąc-dwa i wydać skończony produkt.
Po prostu irytuje mnie to, no jestem fanem od czasów PS2, nigdy nie miałem wątpliwości która gra jest lepsza, ale widząc co dostają fani FIFY,  a co ja i fani PES-a aż mi słabo się robi.
Sorry za artykuł długi jak te w CD Action, ale tak ja to widzę - co roku wydaję 120 zł i co roku im wszystko wybaczam, ale każdy ma swoją cierpliwość.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5692 dnia: Październik 12, 2013, 23:32:41 »
muszę się pochwalić :) najwyższe zwycięstwo jak do tej pory :)

« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2013, 23:34:59 wysłana przez lukakosa »

Offline Tommy612

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 244
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.04.2007r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5693 dnia: Październik 13, 2013, 00:12:48 »
Nie zgodzę się że przy każdej odsłonie pes-a wszyscy piszą że to najgorsza odsłona. 2012 i 2013 to moim zdaniem najlepsze wydania od czasów pes 6. Niestety 2014 przypomina mi pes-a 2008 itd czyli chłam jaki nie powinien ujrzeć światła dziennego. Juz pomijam sam gameplay bo mozna doszukac sie jakis pozytywów ale sprawy techniczne w trybie online to jakiś żart. Mam nadzieję że w kolejnym patchu bedzie duzo zmian ale pewnie zapakują nowe składy, kilka piłek i korków i tyle z tego bedzie. Chyba kolejny sezon trzeba będzie spędzić na 2013. Być może za rok dopracują tą "nowość" bo na 2014 tracę powoli cierpliwość :/
GLORY !! GLORY !!  MAN UNITED !!!

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5694 dnia: Październik 13, 2013, 01:59:58 »
Ja już straciłem cierpliwość. Wolne ruchy zawodników, bloki, drewno, zółte kartki za każdy faul oraz głupota moich zawodników, przepuszczanie piłek, głupota obrony.
Wczoraj grałem z kolegą i w pewnym momencie wyłączyłem grę alt + F4. Pewnie już tej gry niestety nie włącze.

Głupota, głupota i jeszcze raz głupota Japońców. Zrobili grę, choć gameplay potrzebuje poprawek to da się grać. Ale jak można było tak okroić Master League i Become a Legend? Przecież ten tryb gdy niczym nie zachwyca. Tryb ML to tylko i wyłącznie ,,Graj mecz", ,,Pomiń mecz" i nic poza tym. Transfery dalej z dupy, brak scenek, brak trenerów, brak niczego zachęcającego.

Tryb Bal to samo, graj mecz i pomiń mecz.

Osobiście odinstalowuje PES 2014 i jak co roku przechodzę na FIFE 14. Ubolewam nad tym, jednak dla mnie najważniejsza jest kariera i przyjemność którą z niej czerpie. Transfery, negocjacje, nowińki i wiele wiele innych. Do tego ekstraklasa oraz sezony online 2 vs 2.

Wracam do FIFY. I tak co roku, od 2012...
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2013, 02:02:01 wysłana przez Koziom »
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline topek

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 01.02.2010r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5695 dnia: Październik 13, 2013, 03:02:10 »
Spokojnie ...pamietam jak wchodizl next gen po pes 6 czyli pes 2008 tez byl mega niedorobiony...tak na prawde zapewne dopiero pes 15,16 beda dopracowane ;)

Offline Michael^^

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2011r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5696 dnia: Październik 13, 2013, 09:02:08 »
Jak dla mnie nie zrobili nic nowego i odkrywczego. Nowy silnik powinien być już od lat, a nie na koniec ery PS3 wydają grę na nowym silniku, reklamując ją jako rewolucja i gra, która zmiecie FIFE z tronu.
Śledziłem na bieżąco wszelkie doniesienia na temat tej gry i mógłbym zrobić listę rzeczy, która miała znaleźć się w grze, a nie znalazła, ale po co - Konami stworzyło szkielet gry, sam gameplay i to eksperymentalny, który nie jest skończony nawet w 80%, a wmawiają ludziom, że to pełna gra.
Nie wmawiajcie sobie nic - gameplay jest dla mnie genialny, oczywiście ma wiele niedórobek, błędów i głupot, ale jest 10 x lepszy od FIFY.
Tylko gameplay to nie wszystko - za pełną cenę chcę dostać pełen produkt, a nie wybrakowany kilkoma licencjami, bez 90% prawdziwych twarzy, z kilkoma stadionami, plikami. Do tego wybrakowane tryby online, niezmieniony koszmarny komentarz, mnóstwo błędów, niedoróbek, muzyka od której krwawią uszy, menusy z lat 90', które pamiętają czasy PS2.
Jeśli zapowiadają rewolucję to chcę żeby to była prawda, a nie kłamstwo i marketingowy bełkot.
PES 14 prócz gameplayu, animacji i radochy nie posiada NIC, to tak jak posiadanie Nokii 3310 - dzwoni, da się napisać smsa, zagrać w Snake'a i tyle, gdy konkurencja ma w rękach najnowsze smartphone'y.

Jeszcze kilka tygodni temu też broniłem PES-a jak inni krytykowali, szukałem pozytywów tam gdzie inni widzieli negatywy i teraz wiem, że to nie miało sensu. Myślałem ze Konami to firma inna niż EA, że nie zależy im aż tak na kasie, tylko na zrobieniu doskonałej gry - myliłem się. Wydali nieskończoną grę, by tylko przegonic EA i zarobić sprzedać kilka % więcej gier zamiast poczekać miesiąc-dwa i wydać skończony produkt.
Po prostu irytuje mnie to, no jestem fanem od czasów PS2, nigdy nie miałem wątpliwości która gra jest lepsza, ale widząc co dostają fani FIFY,  a co ja i fani PES-a aż mi słabo się robi.
Sorry za artykuł długi jak te w CD Action, ale tak ja to widzę - co roku wydaję 120 zł i co roku im wszystko wybaczam, ale każdy ma swoją cierpliwość.

Gameplay ma więcej nie doróbek niż ten z 13 (chociaż tam w ogóle go nie było).Muzyka po włączeniu pierwszy raz , była świetna , po włączeniu 20 raz- Ja pie*dole co za gówno , dlatego najlepiej ją wyłączyć i wgrać swoją.Kolejna rzecz Obrońca jakiś Digiton czy inny cienias , dogania mi Falcao. Wypuściłem piłke kilka razy a i tak Falcao wszedł z ławki więc powinien być jak rakieta. Oraz tak jak ty to wymieniłeś lepiej dać 120 zł na FIFE niż te demo.Na next genach to PES przy FIFIE wyglądał by jak Saper przy GTA V.Sądze że to będzie mój ostatni rok z PES'em 2014


PS.Powiem tobie że czasami lepiej wymienić kilka poglądów z osobą która jest obeznana choć troche z tematem.

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5697 dnia: Październik 13, 2013, 11:04:03 »
czy ktos mi powie dlaczego niemoge edytować stroi od juventusu? i jak to odblokować ?

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5698 dnia: Październik 13, 2013, 11:41:36 »
Gameplay ma więcej nie doróbek niż ten z 13 (chociaż tam w ogóle go nie było).Muzyka po włączeniu pierwszy raz , była świetna , po włączeniu 20 raz- Ja pie*dole co za gówno , dlatego najlepiej ją wyłączyć i wgrać swoją.Kolejna rzecz Obrońca jakiś Digiton czy inny cienias , dogania mi Falcao. Wypuściłem piłke kilka razy a i tak Falcao wszedł z ławki więc powinien być jak rakieta. Oraz tak jak ty to wymieniłeś lepiej dać 120 zł na FIFE niż te demo.Na next genach to PES przy FIFIE wyglądał by jak Saper przy GTA V.Sądze że to będzie mój ostatni rok z PES'em 2014


PS.Powiem tobie że czasami lepiej wymienić kilka poglądów z osobą która jest obeznana choć troche z tematem.

No tak to jest - ja muzykę i komentarz już dawno wyłączyłem bo tego się słuchać nie da. Gram z włączonym winampem i swoją muzyką.
Wszystko jakoś da się przeżyć, licencje - wgram sobie ten PESEDIT Patch, ok, twarze też jakoś zniosę, ale to co wyrabiają bramkarze to jest jakiś senny koszmar - gram na Top Playerze i przegrywam już trzeci mecz z rzędu bo bramkarze puszczają najgorsze [cenzura], godzinę podnoszą się z murawy, nie ruszają do dobitek, tylko się gapią, piłka przechodzi im pod pachą, nad głową a oni nie reagują - to już przechodzi ludzkie pojęcie. Nieważne czy to Valdes, Casillas, Buffon, Szczesny, Boruc, Kuszczak - wszyscy odwalają takie akcje, że zrobię Top 10 Najgorszych Prób Obrony w PES 2014.
Pisałem, że bramkarze są gorsi niż w 2013 - myliłem się, oni są najgorsi w historii PES-a, a gram od części 4tej!!!
Czekam aż FIFA potanieje i kupuję pierwszy raz w życiu, bo to już nie ma sensu - nigdy więcej nie zamówie PES-a w pre orderze
 tylko poczekam miesiąc, dwa, zbiorę opinie graczy i wtedy się zastanowie co dalej.
Naprawdę, gameplay jest 10 x lepszy od FIFY, ale wolę sztywną, sztuczną i nie dającą radochy arcade'ową FIFE 14 z bramkarzami-cyborgami niż idiotów z PES-a którzy puszczają większe [cenzura] niż ja w podstawówce.
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2013, 11:44:57 wysłana przez Prince Vegeta »

Offline Tommy612

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 244
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.04.2007r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5699 dnia: Październik 13, 2013, 14:08:36 »
Zna ktoś jakiegoś maila , albo forum które czytają bezpośrednio ludzie odpowiedzialni za przygotowanie pes-a 2014 ?? Może zaczniemy do nich wypisywać swoje żale i uwagi bo oni chyba są jacyś niedorobieni wypuszczając na rynek takie gówno.
GLORY !! GLORY !!  MAN UNITED !!!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5699 dnia: Październik 13, 2013, 14:08:36 »