Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1234117 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline olivier

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 07.11.2009r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5780 dnia: Październik 17, 2013, 20:36:54 »
jak tak ci przeszkadza to REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Jak mi przykro, spóźniłeś się, od dawien dawna gram i w Fife i w PES'a ;), obie gry darzę sympatią, ale w tym roku gdyby nie gameplay w PES to odstawiłbym tą grę całkiem na bok, już pomijając bugi w rozgrywce, przenikanie zawodników czy "cudowne" interwencje bramkarzy sam na sam, a raczej ich brak. Każda gra ma swoje jakieś tam wady, Fifa je ma i PES również z tym że piłka od KONAMI dużo większe bugi posiada.. Niestety, ale taka prawda, a może to dlatego, że przenieśli stary silnik na nowy ? Wystarczy zobaczyć na niektóre animacje czy parady bramkarzy i już wiadomo, że to wcale nie taki nowy ten silnik.

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5781 dnia: Październik 17, 2013, 20:38:05 »
Nie graj chłopie w PES'a na siłę, nie trać na to czasu - to nie jest produkt na XXI wiek. Taką grę to mogli wydać 10 lat temu, a teraz przy dobie komputerów zrobić taką niegrywalną gre? Kup FIFE, zapłac 120 zł, graj kariere, fut, mecze online, pojedynki, pojedynki z przyjacielem bez wyrzuceń z meczu. Nie warto na siłę bronić PES'a.

Powiem ci, że jak w 12 i 13 były schematy typu 2 zawodników na bramkarza, on wychodzi podajesz po kolegi i on strzela na pustą - tego nie ma w FIFIE 14. Gra się trudniej, bardziej taktycznie. JA osobiście jaram się tym produktem.
Pilka nozna polega na schematach. Dlatego Polska przegrala ze wszystkimi bo nie miala wypracowanych schematow. A w fifie taktyka polega na podaniu do szybkiego zawodnika, objechaniu wszystich i strzeleniu bramki, bo bramkarze tak bronia, ze 95 % strzalow puszczaja. A 2 Zawodników na bramkarza: to tez sie czesto zdarza w zyciu. Najczesciej 2 pilkarzy jest potrzebnych do skladnej, przemyslanej akcji. Dobrze napisales ze tego w fifie nie ma: do tego jest potrzebny tylko jeden zawodnik :o.

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5782 dnia: Październik 17, 2013, 20:54:20 »
Panowie, jeżeli aż tak wam nie podoba się nowy Pes, a tak bardzo zakochaliście się w nowej Fifie, to po co tak bardzo obrzucacie produkt skośnookich błotem- nie traćcie czasu pograjcie w Fifę :)

Offline olivier

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 07.11.2009r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5783 dnia: Październik 17, 2013, 20:58:59 »
Panowie, jeżeli aż tak wam nie podoba się nowy Pes, a tak bardzo zakochaliście się w nowej Fifie, to po co tak bardzo obrzucacie produkt skośnookich błotem- nie traćcie czasu pograjcie w Fifę :)
Ten komentarz akuratnie jest bez sensu. Polska to wolny kraj a to jest forum gdzie każdy może wyrazić swoją opinię. Szczególnie taką co nie podoba się mu w PES 14. Każdy ma do tego prawo, bo jeśli ktoś kupuję grę a dostaje taki produkt to coś jest nie tak. To tak jakbyś poszedł do sklepu i kupił sobie np. pół pomarańczy za 5 zł a stoisko obok za tą samą cenę miałbyś całą :). Wolność słowa, to że ktoś krytykuje nowego PES'a czy dostrzega w nim błedy wcale nie oznacza, że jest "zakochany" w Fifie. Takimi tekstami tylko pokazujesz, że gimnazjum się kłania.

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5784 dnia: Październik 17, 2013, 21:10:19 »
Ten komentarz akuratnie jest bez sensu. Polska to wolny kraj a to jest forum gdzie każdy może wyrazić swoją opinię. Szczególnie taką co nie podoba się mu w PES 14. Każdy ma do tego prawo, bo jeśli ktoś kupuję grę a dostaje taki produkt to coś jest nie tak. To tak jakbyś poszedł do sklepu i kupił sobie np. pół pomarańczy za 5 zł a stoisko obok za tą samą cenę miałbyś całą :). Wolność słowa, to że ktoś krytykuje nowego PES'a czy dostrzega w nim błedy wcale nie oznacza, że jest "zakochany" w Fifie. Takimi tekstami tylko pokazujesz, że gimnazjum się kłania.

Kolego, jeżeli pozwolisz, że użyję tego słowa, gimnazjum kończyłem w czasie, że w piłkę głównie się grało na podwórkach zaraz gdy kończył się Tsubasa (jeżeli pamiętasz) a nie przed komputerem, a w Pesa/Iss Pro czy Fifę grało się gdy pogoda nie dopisywała :) Nie mam zamiaru się z nikim kłócić, która gra jest lepsza, bo tak jak napisałeś, każdy ma prawo wybrać produkt, który bardziej mu odpowiada. Odniosłem się tylko do kwestii ciągłych i tych samych wyliczanych błędów. Każdy kto gra w Pesa i czyta forum wie o tych błędach (choć umówmy się- spowolnienia i lagi w grze online to dziwna sprawa, bo nie u każdego występują) i naprawdę irytujące jest to, że na każdej stronie w kilku postach te same osoby wypisują ciągle te same błędy. Dajmy szanse, każdemu ocenić z osobna. Granica pomiędzy krytyką a hejtingiem jest niestety baaardzo cienka. ;)

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5785 dnia: Październik 17, 2013, 21:38:57 »
dla tego pana co lubi grac na oddalonej kamerze REJESTRACJA lub LOGOWANIE
może już masz ale jak nie to łap...

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5786 dnia: Październik 17, 2013, 22:39:35 »
Wiekszosc argumentow na nie to:
- lagi online
- muzyka w grze,
- wyglad menu,
- przenikanie sie pilkarzy.

Ale lagi to nie wina KONAMI, predzej uslugodawca internetu, ja mam 100 na 100 mbit, ping okolo 5 ms. A czasami tez mi zarwie. I nie wierze w to ze wasza naj naj naj Fifa 14 nie ma lagow, bo to nie mozliwe.

Dwa nastepne to kwestia gustu. Bo nie ktorym sie podoba, a nie ktorym nie. Tak samo z Fifa. Jednym sie podoba, a innym nie. Na to KONAMI nie ma wplywu, co sie ludziom podoba, a co nie. Ale kilku ludzi uparcie twierdzi ze to jeden z bugow, przez ktore nie da sie w to grac. Ciekawe, co by powiedzial jeden z drugim jakby poznali zajebista dupe na imprezie, ktora lubi muzyke klasyczna lub inna wystepujaca w pesie. Pewnie zaczeliby jej sluchac.

Na temat dziwnych rzeczy dziejacych sie w fifie, jak przenikanie pilkarzy jest mnostwo filmow na youtube. Chyba wiecej niz o pesie. A komus nie pasuje to ze przy strzale karnego, bramkarz nie zmienia pozycji reki o centymetr. Masakra panowie. Owychwalacie cos co jest na takim samym poziomie wykonania.

 I tu nie moge zgodzic z jednym z kolegow.
To juz czyste hejtowanie ludzi, ktorzy majac problemy z opanowaniem gameplayu. I sa wkorwi....i ze muzyka nie taka albo menu [cenzura]....e. Albo lagi sztucznie stworzone przez KONAMI. Smiechu warte.

Ale mam jedna rade dla wszystkich ktorzy nie lubia PESa:

Zacznijcie grac w ta swoja idealna FIFE, a nie wchodzcie na to forum, bo to forum o bledach w Pesie przez ktore nie da sie grac, a nie o wyzszosci Fify nad Pes. BO DLA MNIE FIFA JEST BARDZIEJ SKORW.....A niz PES. Ale nie wchodze na forum o fifie, bo nie mam czasu. Zamiast hejtowac, to wole zagrac sobie dwa meczyki w nowego pesa, bo dla mnie jest najlepsza gra o pilce jaka kiedykolwiek wyszla. Ale ze Fifa jest taka "zajebi....a", to siedzicie na tym forum.

« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2013, 22:47:18 wysłana przez kristof080 »

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5787 dnia: Październik 17, 2013, 22:45:17 »
A ja powiem tylko tyle, że PES 14 jest grą w wersji alpha, brak deszczu ? Nawet czegoś takiego nie umieli zrobić ? Skoro dają nowy silnik to niech dodają wszystko a nie tłumaczą się, że brakło im czasu. To po pierwsze, druga sprawa twarze, na dodatek, że ich mało to zrobione jakby w Paincie je robili, kolejno, Menu, co to ma być wogóle, spowolnienia, nie wiem ślepi są ? Może wogóle nie testują swoich gier tylko wypuszczają takie gnioty właśnie. Brak licencji, myślą, że dodadzą lige chilijska i argetyńską i jest git ? Ich nie doczekanie. 19 stadionów ? To jakaś kpina, patchmakerzy potrfili by zrobić lepszą grę niż to co wypuściło "świetne" KONAMI. Muzyka w grze, to jest tragedia, w Operze lepiej byłoby słuchać, Komentarz, szczególnie angielski, od X lat te same teksty, denny taki jakby pogrzeb miał być, ale chyba właśnie PES'a, bo on zaczyna znikać, jeszcze tyle negatywnych opinii nie widziałem i nie czytałem czy to tu czy na zagranicznych forach czy twittach. Jeśli Konami za rok nie zdobędzie serc, moga się już pakować bo jeśli EA podreperuje swój silnik i wejdzie jeszcze na PC to szczerze mówiąc PES nie będzie miał żadnych szans.
Po co kupowales ta gre jak nie ma deszczu. Albo nie ma licencji. Przeciez KONAMI to oglosilo dawno temu ze kilku rzeczy zabraknie. A teraz piszesz o niby bledach. A o nowym silniku  z EA. Oni juz pokazali, co mysla o PC. Ale wy to odbieracie inaczej, prawda?

Offline madridista922

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Trn
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5788 dnia: Październik 17, 2013, 23:14:04 »
Są juz zaaktualizowane składy wersji na xbox?

Offline mateuszcwks

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 1165
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • Zwycięzca konkursu na najładniejszą bramkę PES2013
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5789 dnia: Październik 18, 2013, 06:42:41 »
Wiadomo kiedy ma wyjść DLC z twarzami?
Zapraszam NEW FILM !!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5790 dnia: Październik 18, 2013, 08:15:47 »
Wiadomo kiedy ma wyjść DLC z twarzami?

W listopadzie podobno ma wyjść te 1000 twarzy, choć znając Konami nastaw się na późny listopad jeśli nie na grudzień:)

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5791 dnia: Październik 18, 2013, 09:40:00 »
Pilka nozna polega na schematach. Dlatego Polska przegrala ze wszystkimi bo nie miala wypracowanych schematow. A w fifie taktyka polega na podaniu do szybkiego zawodnika, objechaniu wszystich i strzeleniu bramki, bo bramkarze tak bronia, ze 95 % strzalow puszczaja. A 2 Zawodników na bramkarza: to tez sie czesto zdarza w zyciu. Najczesciej 2 pilkarzy jest potrzebnych do skladnej, przemyslanej akcji. Dobrze napisales ze tego w fifie nie ma: do tego jest potrzebny tylko jeden zawodnik :o.

jak nie wiem jak Ty z premedytacja możesz pisać takie bzudry, bo każdy kto grał w fife od razu zrozumie, że mówisz o fifie jak Macierewicz o smoleńsku - nie wiem, nie byłem ale sie wypowiem....w zadnej grze speed nie był tak wazny jak w Pesie 12 i 13, gdzie wszyscy kupują Mphela i Van der Michta, Biabanny a w napadzie Pato i itp itd. Łatwiej jest zapanowac nad obroną w fife 13 by powstrzymywać speedziarzy - za to w 14 speed jest tylko jedną ze statystyk jak każda.
Jest to wręcz kolejny przykład na przewagę fify nad Pesem w tym roku szczególnie.
o bramkarzy z 5 % skutecznością i tym jednym zawodniku co przechodzi to ewidentnie zatrzymałeś się na fifie z poprzedniej dekady. Fifa ma swoje wady - wciąz troche za mało miejsca w środku boiska, choć więcej niż kiedykolwiek, wciąż za dużo rozgrywania podaniami lobami - ale nie można nie zauważac zalet - i nie chodzi nawet o licencje i tryby- ale zwyczajnie o rozwiązania w gameplayu.
Radze Ci poważnie - odłóż na bok swoje uprzedzenia i kup FIFE 14 za pół roku w przecenie za 60 zł.

ps. piłka nożna nie polega na schematach.....schematy to tylko pewien dodatek.....a 2 piłkarzy nie wystarczy do składnej i przemyślanej akcji.....
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2013, 09:48:33 wysłana przez dBlasi »
Steam: BlasiPL

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5792 dnia: Październik 18, 2013, 10:56:49 »
jak nie wiem jak Ty z premedytacja możesz pisać takie bzudry, bo każdy kto grał w fife od razu zrozumie, że mówisz o fifie jak Macierewicz o smoleńsku - nie wiem, nie byłem ale sie wypowiem....w zadnej grze speed nie był tak wazny jak w Pesie 12 i 13, gdzie wszyscy kupują Mphela i Van der Michta, Biabanny a w napadzie Pato i itp itd. Łatwiej jest zapanowac nad obroną w fife 13 by powstrzymywać speedziarzy - za to w 14 speed jest tylko jedną ze statystyk jak każda.
Jest to wręcz kolejny przykład na przewagę fify nad Pesem w tym roku szczególnie.
o bramkarzy z 5 % skutecznością i tym jednym zawodniku co przechodzi to ewidentnie zatrzymałeś się na fifie z poprzedniej dekady. Fifa ma swoje wady - wciąz troche za mało miejsca w środku boiska, choć więcej niż kiedykolwiek, wciąż za dużo rozgrywania podaniami lobami - ale nie można nie zauważac zalet - i nie chodzi nawet o licencje i tryby- ale zwyczajnie o rozwiązania w gameplayu.
Radze Ci poważnie - odłóż na bok swoje uprzedzenia i kup FIFE 14 za pół roku w przecenie za 60 zł.

ps. piłka nożna nie polega na schematach.....schematy to tylko pewien dodatek.....a 2 piłkarzy nie wystarczy do składnej i przemyślanej akcji.....

Daj spokój, dalsza dyskusja nie ma sensu - dla niektórych FIFA to wcielenia wszelkiego zła i EA wpycha ludziom grę na siłę grożąc im bronią.
To, że się sprzedaje dużo lepiej od PES-a to zasługa tylko i wyłącznie głupoty fanów itd. nie warto dyskutować, bo zaraz usłyszysz coś w stylu "idź grać w swoją FIFE" itp.

Najwięcej do powiedzenia zawsze mają Ci, którzy nie grali, a o schematach i innych błędach wiedzą tylko z internetu lub grali kilka razy w 12-tkę lub demo.
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2013, 10:58:39 wysłana przez Prince Vegeta »

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5793 dnia: Październik 18, 2013, 16:30:10 »
Nie traćcie na to gówno czasu i kupcie grę od konkurencji. Najlepsza FIFA w jaką grałem. Wątpie, że będe czekał na PES'a 2015 z takim zapałem jak w tym roku - oni po prostu nie myślą.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline olivier

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 07.11.2009r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5794 dnia: Październik 18, 2013, 17:07:25 »
Te 1000 twarzy to nie wiadomo czy wogóle wyjdzie :D, Miały wyjść w październiku,Adam Bhatti raz mówi, że będzie ponad 1000 ogólnie a raz, że poniżej, ciekawe kogo chce oszukać, a będzie tak, że będzie ledwo ponad 500 twarzyczek. Konami nigdy nie umialo usprawnić  gry w tych ich dodatkach i tego nigdy nie zrobi. Z tego co widzę to dla nich liczy się tylko kasa, no bo tak to można uznać po tegorocznej edycjii PES'a.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5795 dnia: Październik 18, 2013, 18:00:42 »
a dla mnie pes chodź z wadami jest i będzie lepszy od fify ZAWSZE...zawodnicy z fify biegają jak w sampie co jest śmieszne przy grze z 2013 roku a samp z którego i podawanie piłki to porażka...nigdy w życiu nie widziałem żeby piłkarz układał tak dziwnie nogę do podania ...i mało tego,większość młodszych moich kumpli odłożyło fife dla pesa w tym roku mówiąc,że jest żałosna i zmieniło się w niej tylko menu i numer z 2013 na 2014...

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5796 dnia: Październik 18, 2013, 18:09:17 »
Konami przynajmniej probuje cos zmienic a zmiany zawsze pWiaza sie z problemami. A EA wydalo DLC za 120 zl, i 20 mln ludzi twierdzi ze Konami sciaga kase z ludzi. Na waszym miejscu wstydzilbym sie wychwalac Fife. Zalosne

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5797 dnia: Październik 18, 2013, 18:26:55 »
Konami przynajmniej probuje cos zmienic a zmiany zawsze pWiaza sie z problemami. A EA wydalo DLC za 120 zl, i 20 mln ludzi twierdzi ze Konami sciaga kase z ludzi. Na waszym miejscu wstydzilbym sie wychwalac Fife. Zalosne
tak jak i ta fifa...pes na dużym telewizorze z wyłączonymi napisami wygląda jak mecz a włączyć fife to przypomina pes 2008 lub fife 13,12,11,10,09 i to samo w game planie...nakręcili reklam z Lewandowskim i Messim i innymi poszczają ciągle i robią wodę z mózgu dzieciakom i innym...niech puszcza lepiej kawałek meczu w tej reklamie a nie tylko piłkarzy...myślą ze licencje i rozbudowane tryby i messi na okładce wszystko załatwią...żałosne...wole grać bez licencji (choć jest pesedit) i hiszpańskich stadionów niż te wszystkie denne ligi marionetkami w fifie...mini robociki,pistolet w rękę i gta samp...

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5798 dnia: Październik 18, 2013, 19:00:48 »
Najpierw zagrajcie w kopankę od EA a potem gadajcie (sam gadałem o DLC kierując się tylko faktami czy gameplayemi z E3). Kanadyjczycy doprowadzili swój aktualny silnik gry do ściany to co moją zmieniać ?

Japońce wydali grę z błędami, nieaktualną (aktualizacje składów jak widać mają w dupie) niedokończoną, bez soundtracku itd. ale i tak są cacy i zajebiści
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5799 dnia: Październik 18, 2013, 19:21:21 »
Chyba sie rozplacze, I znowu ten soundtrack.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5799 dnia: Październik 18, 2013, 19:21:21 »