Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1234121 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

77mik77

  • Gość
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5740 dnia: Październik 15, 2013, 23:55:55 »
Ok powiem tak ... sądząc po twoim nicku i location jesteśmy kompletnie z innych planet :) Dalsza "dyskusja" z tobą nie ma sensu, bo widzę, że nie łapiesz kompletnie co do ciebie pisze.  Ty sobie tu posiedź i zastanów się jak obesrać pesa tylko innymi słowami a ja sobie polecę w niego pograć :)

Szczerze powiedziawszy, czytając Twojego dyskutanta już kilka stron wcześniej zastanawiałem się jak daje radę z tym wszechobecnym 'optymizmem' :-)  Myślę, że ostre antydepresanty potrzebne na już! :-)

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5741 dnia: Październik 16, 2013, 08:14:44 »
Ja widze, ze kilka osob nie moze sie pogodzic z tym, ze niektorzy potrafia jednak rozegrac mecze bez problemow. Bez lagow. Jak to jest, ze polowa ludzi nie ma lagow. Jak napisalem , ze nie mam lagow to zostalem wysmiany i nazwany masochista. 

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5742 dnia: Październik 16, 2013, 08:54:12 »
Ja widze, ze kilka osob nie moze sie pogodzic z tym, ze niektorzy potrafia jednak rozegrac mecze bez problemow. Bez lagow. Jak to jest, ze polowa ludzi nie ma lagow. Jak napisalem , ze nie mam lagow to zostalem wysmiany i nazwany masochista.

Oj misie, misie - przyczepiacie się do jednej rzeczy i ciągnięcie dyskusje. Żeby tylko o lagi chodziło to byłoby dobrze.
Po prostu zobaczcie co dostaje konkurencja, a co my za taką samą kasę.
No ale jeśli ten PES jest dla was wybitny to mi nic do tego, ja tak nie uważam i tyle, już nie musicie się tak wywyższać i tworzyć kółko wzajemnej adoracji.

Offline rosiaktotti^^

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Sty 2007
  • location: zMc
  • Wiadomości: 808
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.01.2007r.
  • AS ROMA FORZA
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5743 dnia: Październik 16, 2013, 09:13:18 »
ja sprzedałem Pesa już dzień przed premierą, do tego z zyskiem, kupiłem Fife 14, gra jakaś specjalna nie jest, ale jest płynna, nie ma lagów, ale to też nic, najważniejsze, że ma taki tyb jak Ultimate Team, od tego nie da sie oderwać!

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5744 dnia: Październik 16, 2013, 10:47:38 »
Ja widze, ze kilka osob nie moze sie pogodzic z tym, ze niektorzy potrafia jednak rozegrac mecze bez problemow. Bez lagow. Jak to jest, ze polowa ludzi nie ma lagow. Jak napisalem , ze nie mam lagow to zostalem wysmiany i nazwany masochista.

bardzo chcesz odebrać moje posty jako obrazę, ale napisałem przecież że jest to jedna z możliwości - inną możliwością wspomnianą przeze mnie było to, że jesteś jednym z nielicznych niedoswiadczających lagów - ciężko mi w to wierzyć że aż połowa laga nie ma - chętnie możemy zagrać meczyka testowego i sie przekonamy jak jest z lagami.

PIETER10 - mój bohaterze - jakbyś nie chciał świecic tu swoją mądrością to też byś się doczytał w moim poście, że to biadolenie na temat Konami zaczyna być męczące i nic nam nie daje - dokłądnie w tym tonie był utrzymany mój post.
Ale wpada PITER 10 i odwraca kota ogonem z niezwykłą radą udania się do przedstawicieli KONAMI - normalnie wybawca narodu komunistycznego - wymyśla problem a potem bohatersko go zwalcza.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2013, 10:58:58 wysłana przez dBlasi »
Steam: BlasiPL

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5745 dnia: Październik 16, 2013, 10:56:06 »
Mieszkam w Holandii. Nie musisz wierzyc w to co pisze. Czytam tez zagraniczne fora. Rozmawiam z kolegami z pracy. Oni tez maja kolegow ktorzy graja w pesa. Wiec skoro z 100 osob polowa twierdzi ze nie ma lagow, to czemu mam w to nie wierzyc. Nie jestem masochista, jakby sie nie dalo grac, to uwierz, ze bym w ta gre nie gral.

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5746 dnia: Październik 16, 2013, 11:05:37 »
i nie masz problemu z opóźnionymi reakcjami piłkarzy na wydawane komendy?
Steam: BlasiPL

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5747 dnia: Październik 16, 2013, 11:11:53 »
Robia co ja chce. W polu karnym jak jest tloczno, to troche zwalnia, ale nie mam problemow z opoznionymi reakcjami. Czasami chrupnie ale to sie zdarza z kazda gra.

Offline TomekB

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5748 dnia: Październik 16, 2013, 11:14:38 »
W to ze nie ma lagow i opoznien w offline wierze bo tak mam ale jak ktos mi napisze ze online nie ma opoznien to go wysmieje prosto w twarz

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5749 dnia: Październik 16, 2013, 11:19:40 »
W to ze nie ma lagow i opoznien w offline wierze bo tak mam ale jak ktos mi napisze ze online nie ma opoznien to go wysmieje prosto w twarz
To wysmiej. Prosto w twarz. ;D

Offline Piter10

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 150
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.09.2010r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5750 dnia: Październik 16, 2013, 11:35:52 »
PIETER10 - mój bohaterze - jakbyś nie chciał świecic tu swoją mądrością to też byś się doczytał w moim poście, że to biadolenie na temat Konami zaczyna być męczące i nic nam nie daje - dokłądnie w tym tonie był utrzymany mój post.
Ale wpada PITER 10 i odwraca kota ogonem z niezwykłą radą udania się do przedstawicieli KONAMI - normalnie wybawca narodu komunistycznego - wymyśla problem a potem bohatersko go zwalcza
.”

To może na początek przytoczę kilka twoich dblasi wypowiedzi tylko z ostatnich dni:
Czy wy nie rozumiecie, że skoro NAWET w OFFLINE PRZY PRZEŁĄCZANIU ZAWODNIKÓW KURSOR PRZECHODZI Z LEKKIM OPÓŹNIENIEM PO NACIŚNIECIU GUZIKA to musi to być LAAAAAAAAG???"
Online to osobny rozdział.....nigdy nie było tak fatalnego online
jesli po 200 meczach nie przeszkadzają Ci lagi, to albo jesteś tym jednym z niewielu na świecie szczęśliwców, którzy nie mają lagów...
krytyka PESa obecnego w głównym stopniu bierze się z faktu okropnie działającego ONLINE

Na jakim ty świecie żyjesz dbalsi? Jak uważasz, że ja wymyślam problem to masz chyba rozdwojenie jaźni. To ty chrzanisz od x czasu na tym forum o jakiś swoich wybujałych do granic możliwości problemach chociażby z lagami. Ogarnij się!

Na koniec perełki:
psioczyc będe nadal i to bardziej.”
Jak otoczenie wytrzymuje z tobą w realu to nie wiem, ja wymiękam  :o

„Jest to jeden z njabrutalniejszych i najbardziej chamskich skoków na kase w dziejach historii gier wideo.”
Gratuluje detektywie DBLASI, proponuje udać się z tym przeświadczeniem do najbliższego posterunku policji, albo od razu do prokuratury  8)

Twój bohater mówi tobie - daj chłopie żyć i cieszyć się grą tym co nie mają takich problemów jak ty  ;) i nie wylewaj tak dużo łez na tym forum, bo serce mi pęknie   :'(  może lepiej w poduszkę  :-*

Offline Piter10

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 150
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.09.2010r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5751 dnia: Październik 16, 2013, 11:50:54 »
W to ze nie ma lagow i opoznien w offline wierze bo tak mam ale jak ktos mi napisze ze online nie ma opoznien to go wysmieje prosto w twarz

To Ty masz jakiś dar bilokacji czy co? :) Nie powiem Tobie, że nie miałem wcale lagów, ale na pewno nie więcej niż w poprzenich częściach. Gra się dobrze.
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2013, 12:13:53 wysłana przez Piter10 »

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5752 dnia: Październik 16, 2013, 12:00:22 »
No i widzicie. To juz druga osoba ktora twierdzi ze da sie grac. Czyli mozna stwierdzic ze:

- dwie osoby dostaly dopracowane wersje gry ( czuje sie wybrancem)   ::)
- oklamujemy was ( jakas zmowa czy co)   :o
- wina nie lezy w grze, tylko moze w waszym polaczeniu internetowym, w kompie, sam nie wiem, w ustawieniach routera...




Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5753 dnia: Październik 16, 2013, 12:06:54 »
ja sprzedałem Pesa już dzień przed premierą, do tego z zyskiem, kupiłem Fife 14, gra jakaś specjalna nie jest, ale jest płynna, nie ma lagów, ale to też nic, najważniejsze, że ma taki tyb jak Ultimate Team, od tego nie da sie oderwać!

No może i dobrze zrobiłeś, za rom PES powinnien być już bardziej sprawny, to rok można odpuścić.
Tamto kółko wzajemnej adoracji uczepiło się jednego tematu o lagach i tak ciągną to bez sensu, a ta gra jest niedorobiona w minimum 10 innych, jeszcze gorszych dziedzinach j lagi to najmniejszy problem.

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5754 dnia: Październik 16, 2013, 12:11:57 »
No może i dobrze zrobiłeś, za rom PES powinnien być już bardziej sprawny, to rok można odpuścić.
Tamto kółko wzajemnej adoracji uczepiło się jednego tematu o lagach i tak ciągną to bez sensu, a ta gra jest niedorobiona w minimum 10 innych, jeszcze gorszych dziedzinach j lagi to najmniejszy problem.
Moze zaczniemy powazna rozmowe. Wytypuj co najmniej tych 10 innych problemow. Ale nic nie pisz o rzeczach typu brak licencji czy brak stadionow.

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5755 dnia: Październik 16, 2013, 12:20:03 »
No może i dobrze zrobiłeś, za rom PES powinnien być już bardziej sprawny, to rok można odpuścić.
Tamto kółko wzajemnej adoracji uczepiło się jednego tematu o lagach i tak ciągną to bez sensu....
Ja sie nie uczepilem jednego tematu. Po prostu stwierdzam fakty. i odpowiadam na pytania.

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5756 dnia: Październik 16, 2013, 12:27:44 »
Do Prince Vegeta:
A co do czepiania sie do jednego tematu, to ty sie uczepiles tez jednego: bramkarze.
A moim zdaniem bramkarze sa niebywale sprawni. Nie narzekam na ich prace. czesto moje mecze koncza sie wynikami 1-0, 1-1, 0-1. I podobnie. 65% meczow moj bramkarz otrzymuje tytul pilkarza meczu.

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5757 dnia: Październik 16, 2013, 12:45:21 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
A tu filmik z najlepszymi interwencjami bramkarskimi   ;D.
Pierwsza interwencja przypomina czesto opisywane problemy z pesem 2014. Zagubienie sie pilkarza na boisku.

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5758 dnia: Październik 16, 2013, 12:47:58 »
co do bramkarzy to zawsze wpada pilka z zerowego konta w krotki- bramkarz puszcza pilke przewracajac sie strzelona na wprost.

Masakra stoi przy slupku prawie i kladzie sie przed pilka ...

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5759 dnia: Październik 16, 2013, 13:33:21 »
co do bramkarzy to zawsze wpada pilka z zerowego konta w krotki- bramkarz puszcza pilke przewracajac sie strzelona na wprost.

Masakra stoi przy slupku prawie i kladzie sie przed pilka ...

Dobrze wiesz chyba co odwalają bramkarze, to może wytłumaczysz panom z góry co i jak bo mi zabronili mówić o bramkarzach:)

A tam któryś z panów chciał, żebym wytypował 10 problemów tego PES-a.

1. Gra wydana zbyt wcześnie, przez co brak 90% realnych twarzy. Ok, można to przeboleć, ale to jawna kpina z ludzi, którzy płacą za nieskończoną grę. Gdyby ktoś kupił grę nie wiem, np. - Mortal Kombat i 90% zawodnków nie miało swoich strojów, to fani spaliliby Eda Boona na stosie, a tu musimy przymykać oko.

2. Ta Muzyka!!! Wstęp zaczynamy od muzyki poważnej - serio? Konami chce umilić czas młodym ludziom, fanom piłki nożnej muzyką klasyczną? Na moje oko, na 1000 takich osób może 1 lub 2 słucha Chopina, Bethovena kojarzą jedynie z filmowym bernardynem, a Schuberta z grubym prowadzącym program Śpiewające Fortepiany, choć dla sporej części nawet to jest epoka kamienia łupanego.
Muzyka w grze powinna byc przyjemnym dodatkiem do wędrówki po menusach, a nie katorgą z lat 70' i 80' jak moja "ulubiona" Guantanamera. Przy niektórych kawałkach aż uszy krwawią, a mózg chce się powiesić. Czy tak ciężko jest zadzwonić do młodych, zdolnych artystów wynalezionych na Youtubie i zaproponować umieszczenie jednej, dwóch jego/ich piosenek w grze? W FIFIE jakoś się da - to promocja dla młodego artysty i myślę, że wielu by się zgodziło na umieszczenie jego kawałka za darmo, dla promocji siebie i swojej muzyki. Jeśli nie, to niech stworzą małą aplikację, która dodaje muzykę z dysku za jednym kliknięciem przycisku myszy/pada - niech napierd**la SLAYER, a nie Guantanamera - oszczędźmy ludziom cierpień - Żydzi cierpieli w Auschwitz, a my w menu PES-a 2014.

3. Obrzydliwe menusy, tła i czcionki z czasów  PS2, które nijak nie pasują do naszych czasów. Konkurencja pokazała jak powinna wyglądać gra od strony technicznej - FIFA wygląda nowocześnie, PES jak za czasów PS2.
Świat idzie naprzód, a KONAMI tkwi w erze Windowsa 98.

4. Okrojone MLO. Wcześniej było już przestarzałe, ale teraz jest nie tylko przestarzałe, ale i okrojone jak ziemniak na frytki.
Zobaczcie sobie jak fajne i ciekawe tryby są w FIFIE.

5. Komentatorz Championa i Beglina nie zmieniony nawet w 5% w stosunku do poprzednich części PES-a. Nudny, bez emocji i częste milczące kwestie. Zamieszanie w polu karnym, a komentatorzy milczą jak na pogrzebie wujka Władka. Ja gram z niemieckim bądź bez, bo nie mogę słuchać nijakich anglików.

6. Wg. nowego PES-a, a raczej jakiegoś sympatycznego pana z Japonii, Michał Żyro jest najlepszym lewym napastnikiem w kraju, Patryk Mikita ustępuje w napadzie tylko Robertowi Lewandowskiemu, a Dominik Furman (lub Daniel Łukasik, zawsze ich mylę) kosi pół Europy jako defensywny pomocnik.
Ronaldinho mimo 33 lat i wielu ekscesów niszczy najlepszych ofensywnych pomocników Europy, Claudio Pizzaro, czyli rezerwowy w Bayernie jest lepszy od Tomasa Muellera, strzelca 9 lub 10 bramek w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów, Kaka 2 mniej od Bale'a...
Statystki i overale w Pro Evo to w większości liczby na chybił trafił, które w niczym nie odzwierciedlają umiejętności prawdziwych graczy. Ten kto je tworzył powiedział zapewne w połowie pracy jakiś Japoński odpowiednik zdania "Pier**ole, nie robię, mam kaca" i ustawił suwaki na chybił trafił, a nóż będą ok.

7. Rzuty karne na początku wydawały mi się fajne - nowe animacje startu do piłki itp. ale jednak to tyle z nowości.
- Bramkarze (sorry, wspomnieć muszę) jak zawsze stoją praktycznie bez ruchu, na lekko ugiętych nogach i mogą poruszać się w lewo lub prawo - nic więcej.
Nie wygląda to najlepiej, a na pewno nie realistycznie.
W prawdziwym meczu bramkarze starają się zdekoncentrować strzelającego, ruszają się, podskakują, wykonują jakieś ruchy - nawet u konkurencji wygląda to lepiej. Tutaj tego brak.
Podczas próby obrony, piłka często przelatuje im tuż obok ręki, mimo że leci 2 km/h - tutaj też nie potrafią zmienić ustawienia rąk nawet o centymetr.

8. Bardzo denerwującym elementem jest łatwość z jaką nawet najwolniejsi obrońcy są w stanie odebrać napastnikowi piłkę mimo, że jest on kilka metrów przed nim.
Obrońcy doganiają napastnika w sekundę i nawet CR7, Theo Walcot czy Obafemi Martins ze speedem powyżej 96 nie mogą uciec w pełnym biegu nawet Van Buytenowi, który ma speed na poziomie 68. Owszem - wiadomo, że zawodnik z piłką jest wolniejszy od tego bez futbolówki, ale tutaj mamy przegięcie w jedną stronę i przydałby się lekki balans.

9. DLC i Patche wydawane co kilka miesięcy.
Konami wiedziało, że wydaje grę bez 90% twarzy i nie przygotowało żadnego DLC by wydać je po premierze gry i każą nam czekać kilka miesięcy na to! To jawna kpina z fanów, kolejna. Stworzenie 1000 twarzy przez fanów zajęłoby im może z tydzień, a Ci każą nam czekać do listopada jeśli nie do grudnia! To jest normalne?
Dla mnie nie, płace pełną cenę za grę i wymagam, a nie liczę na łaskę Konami.

No i bramkarze oraz licencje - ale niestety zabroniliście mi o nich wspominać:)

Może jeszcze kilka rzeczy by się znalazło, ale to pierwsze które przychodzą mi do głowy.
Może inni koledzy jeszcze coś podpowiedzą, być może czegoś nie zauważyłem, będę wdzieczn.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5759 dnia: Październik 16, 2013, 13:33:21 »