Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1234126 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5720 dnia: Październik 14, 2013, 13:49:27 »
nie wierze, że kod AI został napisany na nowo bo błędy są te same co zwykle. Jesli chodzi o sam gameplay - prowadzenie piłki zostało spowolnione, zmieniono animacje, ale już taki tryb dryblingu pod R2 jest identyczny - tak więc może się wydawać, że kod jest nowy ale to tylko w kontekście animacji. Cały trzon jest stary na maxa. Weżmy na to te opóznione strzały i reakcje - to jest na moje oko efekt starego kodu przeniesionego na nowe pełniejsze animacje, które potrzebują czasu aż zaskocza, skończą się itp itd. a AI bezwględnie można nazwać burdlem, bo chłopki nielutościwie mijają się z piłkami, co zawsze było problemem PESa. A burdel w kodzie może być bez względu na to czy jest stary czy nowy.

Co do tego speeda - wystarczyło zmniejszyć ogromne dysproporcje między wartościami bo w realu obojętnie w jakiej lidze nie ma aż takich różnic między sprinterami jak w Pesie - to akurat fifa ma lepiej wyważone i tam spidziarze tak niedoskwierają.
Steam: BlasiPL

Offline damian85osg

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5721 dnia: Październik 14, 2013, 18:30:18 »
nie wierze, że kod AI został napisany na nowo bo błędy są te same co zwykle. Jesli chodzi o sam gameplay - prowadzenie piłki zostało spowolnione, zmieniono animacje, ale już taki tryb dryblingu pod R2 jest identyczny - tak więc może się wydawać, że kod jest nowy ale to tylko w kontekście animacji. Cały trzon jest stary na maxa. Weżmy na to te opóznione strzały i reakcje - to jest na moje oko efekt starego kodu przeniesionego na nowe pełniejsze animacje, które potrzebują czasu aż zaskocza, skończą się itp itd. a AI bezwględnie można nazwać burdlem, bo chłopki nielutościwie mijają się z piłkami, co zawsze było problemem PESa. A burdel w kodzie może być bez względu na to czy jest stary czy nowy.

Co do tego speeda - wystarczyło zmniejszyć ogromne dysproporcje między wartościami bo w realu obojętnie w jakiej lidze nie ma aż takich różnic między sprinterami jak w Pesie - to akurat fifa ma lepiej wyważone i tam spidziarze tak niedoskwierają.

W życiu nie czytałem większej bzdury

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5722 dnia: Październik 14, 2013, 23:32:02 »
Najbardziej lubie czytac komentarze ludzi ktorzy kupili pesa 2014, nie radza sobie z gameplayem i narzekaja jakie to KONAMI jest skorw....., bo nie ma licencji, ze wszystko wolno chodzi. Od zawsze KONAMI mialo problem z licencjami, ale to inna historia. Ja kupuje ta gre, bo wiem ze po 200 meczach online nie znudzi mi sie i bede gral w prawdzila pilke gdzie wszystko jest mozliwe, a nie tylko wrzutka z boku i 99% szans na bramke.

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5723 dnia: Październik 15, 2013, 09:15:19 »
Najbardziej lubie czytac komentarze ludzi ktorzy kupili pesa 2014, nie radza sobie z gameplayem i narzekaja jakie to KONAMI jest skorw....., bo nie ma licencji, ze wszystko wolno chodzi. Od zawsze KONAMI mialo problem z licencjami, ale to inna historia. Ja kupuje ta gre, bo wiem ze po 200 meczach online nie znudzi mi sie i bede gral w prawdzila pilke gdzie wszystko jest mozliwe, a nie tylko wrzutka z boku i 99% szans na bramke.

no bosko...a ja zawsze lubie czytac komentarze ludzi o grze, której jeszcze nie kupili......

W życiu nie czytałem większej bzdury

to chyba krótko żyjesz i mało czytasz :)
....i nie znasz wypowiedzi abp Michalika o pedofilii :D
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2013, 09:35:32 wysłana przez dBlasi »
Steam: BlasiPL

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5724 dnia: Październik 15, 2013, 10:05:38 »
no bosko...a ja zawsze lubie czytac komentarze ludzi o grze, której jeszcze nie kupili......

to chyba krótko żyjesz i mało czytasz :)
....i nie znasz wypowiedzi abp Michalika o pedofilii :D

Bez obrazy LOL, ale najprawdopodobniej to ty nalezysz do grona ludzi, ktorzy gier nie kupuja, ale sciagaja z torentow a pozniej sie wypowiadaja. Najprawdopodobniej tez gralem w nowego pesa predzej niz ty. Bo zanim pojawil sie jakis torent to minelo troche czasu, albo tez zanim ublagales mame zeby ci kupila gre, to tez uplynal moment. ;D

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5725 dnia: Październik 15, 2013, 10:23:43 »
hehehe padłem :D wyobraziłem sobie jak on sadzi te ziemniaki :D
Czytam te wasze narzekania z nadzieją że się skończą ale tylko śmiac się już chce - taki śmiech przez łzy...my sobie tu gadamy żeby się pocieszyć, bo co niektórzy kase na to wybulili, a Konami i tak patcha jakiegoś wyda dopiero w grudniu....taki prezent łaskawy pod choinkę, żeby można było zagrać w gre którą kupiliście 3 miesiące temu.....(choć szczerze wątpie by te patche coś poprawiły) nic nam to narzekanie niestety nie da.
Konami musi napisać chyba cały ten swój kod od nowa bo taki tam burdel jest....moderzy odnajdują w pesach od kilku lat pozostałości plików z poprzednich wersji więc nie ma się co łudzić, że to się w końcu nie zacznie na nich mścić - silnik nowy - kod pewnie w większości ten sam...jak to ma niby działać? Powinni sobie dać spokój w następnym roku i wrócić za 2 lata - teraz tylko pogrążają się marketingowo a oni myślą, że wydawanie co rok to sposób na utrzymywanie się na powierzchni.
2013 już zapoczątkował ten ich trend patch/dlc funkcjonalności (syfne community), teraz wypuszczają gre w połowie skończona, online nie działa, cheatersi nadal rządzą - a w 2013 mojego brata zablokowali za rozłączanie się w pierwszej połowie kiedy mecze były lagowane - czyli generalnie blokują ludzi za swoje błędy....no po prostu pięknie - i współczuje teraz bratu, że im wybaczył za 2013 (choc zarzekał się że nigdy już od Konami gry nie kupi) i teraz kupił jednak tego 2014 - dał im szanse!!! a oni go znowu wych*** :)
straciłem do nich resztę szacunku - to wstyd że niektórzy psioczą na EA - poważnie polecam kupić Fifkę 14 bo jest wyjątkowo dobra w tym roku - a online was rozłoży na łopatki. Tworzycie sobie np. swojego piłkarzyka - dołączacie do jakiegoś klubu gdzie są chociaż 4 osoby i gracie sobie lige z innymi klubami online każdy grając sobą - coś pieknego :) W pesie ze względu na mniejszą psołeczność ten tryb nawet nie miałby sensu bo nikogo do gry byście nie znaleźli...
Nie wypowiadaj sie tez na temat starszych pesow bo nic na ten temat nie wiesz. Z twoich komentarzy wynika, ze jestes zagorzalym fanem fify, ktora od zawsze byla robiona przez ludzi, ktorzy na pilke nozna mowia "soccer". Fifa zawsze byla robiona pod publike, bo jak by bylo za trudno to by nikt tego shit'u nie kupil. Nie narzekaj na KONAMI, bo sie staraja zrobic cos, czego fani Fify nigdy nie dostana.  :D

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5726 dnia: Październik 15, 2013, 10:34:34 »
Bez obrazy LOL, ale najprawdopodobniej to ty nalezysz do grona ludzi, ktorzy gier nie kupuja, ale sciagaja z torentow a pozniej sie wypowiadaja. Najprawdopodobniej tez gralem w nowego pesa predzej niz ty. Bo zanim pojawil sie jakis torent to minelo troche czasu, albo tez zanim ublagales mame zeby ci kupila gre, to tez uplynal moment. ;D

oł meeen...a możesz mi powiedzieć jaki masz sposób na wyliczanie tego swojego "najprawdopodobieństwa"?
w gimnazjum uczą takiej wysokiej matematyki? Chyba nie zrozumiałem twojego zdania, które najprawdopodobniej było "present simple" a nie "future simple".
I nie wiem jak to zrobiłeś, że mogłeś grać w grę wcześniej ode mnie!!
To musiałeś chyba wykonac jakiś taki kosmiczny manewr jak PRE-ORDER??? WOOOOOOOOOW!!!!
mi mama nie pozwala robic preorderów!!

Uprzejmości uprzejmościami, ale na poważnie - jesli po 200 meczach nie przeszkadzają Ci lagi, to albo jesteś tym jednym z niewielu na świecie szczęśliwców, którzy nie mają lagów....albo po prostu grałeś "prędzej" ode mnie i jesteś taki kafar....jest też niewielka możliwość, że jesteś masochistą :)

Nie wypowiadaj sie tez na temat starszych pesow bo nic na ten temat nie wiesz. Z twoich komentarzy wynika, ze jestes zagorzalym fanem fify, ktora od zawsze byla robiona przez ludzi, ktorzy na pilke nozna mowia "soccer". Fifa zawsze byla robiona pod publike, bo jak by bylo za trudno to by nikt tego shit'u nie kupil. Nie narzekaj na KONAMI, bo sie staraja zrobic cos, czego fani Fify nigdy nie dostana.  :D

człowieku - no powiem Ci - nie żeby to był jakiś argument w rozmowie, ale ja mam 34 lata - w Pesa grałem jeszcze na NEO GEO....a w fifke, pomijając 94 na megadrivea i 98 na psx, zacząłem grać dopiero od pół roku, bo tak to trzepałem pesa.
i nie chrzań o "soccer" bo twoja ulubiona gra ma to słowo w nazwie ;D
Widze, że sam masz 33 lata więc nie podskakuj do starszych ;D
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2013, 10:50:51 wysłana przez dBlasi »
Steam: BlasiPL

Offline mateuszcwks

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 1165
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • Zwycięzca konkursu na najładniejszą bramkę PES2013
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5727 dnia: Październik 15, 2013, 11:01:12 »
Panowie luzik :) bez spiny  ;D
Zapraszam NEW FILM !!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5728 dnia: Październik 15, 2013, 11:07:39 »
Panowie luzik :) bez spiny  ;D

to tylko niewinne żarty zgrzybiałych staruszków Mateusz! ;)

tak gwoli ścisłości - krytyka PESa obecnego w głównym stopniu bierze się z faktu okropnie działającego ONLINE oraz znaczneg opóźnienia na wydawane komendy (i nikt mnie nie przekonana, że oddanie strzału dopiero po przebiegnięciu kilku metrów jest realistyczne) - błędy w AI zawsze trzeba było jakoś ścierpieć - ale tak masakrycznego Online nie wybacze.
Steam: BlasiPL

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5729 dnia: Październik 15, 2013, 11:09:11 »
Nie wypowiadaj sie tez na temat starszych pesow bo nic na ten temat nie wiesz. Z twoich komentarzy wynika, ze jestes zagorzalym fanem fify, ktora od zawsze byla robiona przez ludzi, ktorzy na pilke nozna mowia "soccer". Fifa zawsze byla robiona pod publike, bo jak by bylo za trudno to by nikt tego shit'u nie kupil. Nie narzekaj na KONAMI, bo sie staraja zrobic cos, czego fani Fify nigdy nie dostana.  :D

Wydaje mi się, że w nazwie "Pro Evolution Soccer" też jest słowo "soccer", a w japonii też używa się określenia "soccer":)
Konami stara się zrobić coś, czego fani FIFY nie dostaną.... Noooo prócz trochę gorszego gameplayu, to fani FIFY mają wszystko i chyba im to wystarcza i przestancie w końcu gadać jaka to FIFA jest zła, pod publiczke, dla kasy, jakim shitem jest, bo to takie gadanie zazdrosnych dorosłych-dzieciaków, którzy mają 18 letniego Peugeota, a sąsiad jeździ dwuletnim Lamborghini, więc trzeba na niego nagadać:) Wyluzujcie. PES jest w koszmarnej formie i żaden kolejny remont mu nie pomoże, co roku odmalowują Peugeota, ale to nadal ten sam stary Peugeot - jeździ świetnie, ale wchodzimy w następnę erę technologii i powoli wstyd będzie nim jeździć:)

Nie chodzi tylko o online i te spowolnienia.
Chodzi też o postrzeganie świata przez Konami - oni tkwią w erze PS2 i nie zauważają, że świat się zmienia, co przekłada się na kiepską formę ich gry eksportowej, czyli PES-a.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2013, 11:20:01 wysłana przez Prince Vegeta »

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5730 dnia: Październik 15, 2013, 11:27:17 »
oł meeen...a możesz mi powiedzieć jaki masz sposób na wyliczanie tego swojego "najprawdopodobieństwa"?
w gimnazjum uczą takiej wysokiej matematyki? Chyba nie zrozumiałem twojego zdania, które najprawdopodobniej było "present simple" a nie "future simple".
I nie wiem jak to zrobiłeś, że mogłeś grać w grę wcześniej ode mnie!!
To musiałeś chyba wykonac jakiś taki kosmiczny manewr jak PRE-ORDER??? WOOOOOOOOOW!!!!
mi mama nie pozwala robic preorderów!!

Uprzejmości uprzejmościami, ale na poważnie - jesli po 200 meczach nie przeszkadzają Ci lagi, to albo jesteś tym jednym z niewielu na świecie szczęśliwców, którzy nie mają lagów....albo po prostu grałeś "prędzej" ode mnie i jesteś taki kafar....jest też niewielka możliwość, że jesteś masochistą :)

człowieku - no powiem Ci - nie żeby to był jakiś argument w rozmowie, ale ja mam 34 lata - w Pesa grałem jeszcze na NEO GEO....a w fifke, pomijając 94 na megadrivea i 98 na psx, zacząłem grać dopiero od pół roku, bo tak to trzepałem pesa.
i nie chrzań o "soccer" bo twoja ulubiona gra ma to słowo w nazwie ;D
Widze, że sam masz 33 lata więc nie podskakuj do starszych ;D
Czemu ci nie moge uwierzyc. Moze dlatego ze masz bujna wyobraznie, albo dlatego ze na NEO GEO nie wydano zadnego pesa. Moze grales w inna pilke nozna, ale to na pewno nie byl pes, ani iss ani winning eleven. Google nie zawsze mowi prawde ale ty otym nie wiesz.
A twoja wiedza jest ograniczona bo zapomniales o strefach czasowych, bo w niektorych czesciach swiata w pesa grali predzej.
A jak wejdziesz na zagraniczne fora o pesie to moze twoja znajomosc angielskiego i pewnie innych jezykow pomoze Ci sie dowiedziec ze nie wszyscy maja lagi. Ale tobie jest w to ciezko uwierzyc bo jak ty masz, to inni tez musza miec.

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5731 dnia: Październik 15, 2013, 11:31:35 »
Wydaje mi się, że w nazwie "Pro Evolution Soccer" też jest słowo "soccer", a w japonii też używa się określenia "soccer":)
Konami stara się zrobić coś, czego fani FIFY nie dostaną.... Noooo prócz trochę gorszego gameplayu, to fani FIFY mają wszystko i chyba im to wystarcza i przestancie w końcu gadać jaka to FIFA jest zła, pod publiczke, dla kasy, jakim shitem jest, bo to takie gadanie zazdrosnych dorosłych-dzieciaków, którzy mają 18 letniego Peugeota, a sąsiad jeździ dwuletnim Lamborghini, więc trzeba na niego nagadać:) Wyluzujcie. PES jest w koszmarnej formie i żaden kolejny remont mu nie pomoże, co roku odmalowują Peugeota, ale to nadal ten sam stary Peugeot - jeździ świetnie, ale wchodzimy w następnę erę technologii i powoli wstyd będzie nim jeździć:)

Nie chodzi tylko o online i te spowolnienia.
Chodzi też o postrzeganie świata przez Konami - oni tkwią w erze PS2 i nie zauważają, że świat się zmienia, co przekłada się na kiepską formę ich gry eksportowej, czyli PES-a.
W japonii uzywaja jezyka amerykanskiego gdzie slowo soccer wystepuje. W japonii ta gra nigdy nie nazywala sie pes.

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5732 dnia: Październik 15, 2013, 11:35:43 »
na NEO GEO nie wydano zadnego pesa.

popierniczyły mi sie emulatory.
nie będe sprzeczał sie o pierdoły - ani o to kto grał "prędzej", ani o "soccer".
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2013, 11:46:34 wysłana przez dBlasi »
Steam: BlasiPL

Offline Piter10

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 150
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.09.2010r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5733 dnia: Październik 15, 2013, 15:16:16 »
14 ma dużo błędów i uważam, że należy się konami pociągnięcie z "prezesa" prosto w tyłek, ale jak już widzę na forum nicki co niektórych z Was to po prostu rzygać się chce. Co post to wylewanie swoich pomyj, permanentne narzekanie jaka ta gra jest beznadziejna. Po co to komu tutaj potrzebne? Ponarzekajcie sobie lepiej na facebooku konami, może coś osiągniecie, bo tu oprócz obrzydzenia komuś gry to chyba nic :) Widzę, że już w pewnym wieku (co niektórym) ciężko do nowych rzeczy przyzwyczaić się :) Odinstalujcie sobie 14 i pograjcie jeden z drugim w pesa6 może na zdrowie to Wam wyjdzie :) Noo to na razie tyle  ;) Pozdrawiam wszystkich zrzędzących staruszków i księżniczki o zajebistym podniebieniu :)

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5734 dnia: Październik 15, 2013, 15:27:19 »
Widzę, że już w pewnym wieku (co niektórym) ciężko do nowych rzeczy przyzwyczaić się :)

no widzisz - ładnie mówiłes - taki młody, jurny i mądry aż tu musiałeś wtrącić powyższe.
Tak rzeczywiście - ch*** online i lagi offline to faktycznie coś dla mnie NOWEGO.
Steam: BlasiPL

Offline Piter10

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 150
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.09.2010r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5735 dnia: Październik 15, 2013, 16:29:33 »
no widzisz - ładnie mówiłes - taki młody, jurny i mądry aż tu musiałeś wtrącić powyższe.
Tak rzeczywiście - ch*** online i lagi offline to faktycznie coś dla mnie NOWEGO.
wlasnie m.in. Ten nick mialem na mysli :) powtorz tu o lagach jeszcze 10 razy to faktycznie moze ciebie w japonii uslysza :) ogarnij moze kompa, wylacz antywira i powinno smigac. Ja tak zrobilem i mimo ze mam slaby sprzet chodzi mi gra ladnie. Lagow tez nie mam wiecej niz w poprzednich czesciach :)

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5736 dnia: Październik 15, 2013, 16:42:44 »
wlasnie m.in. Ten nick mialem na mysli :) powtorz tu o lagach jeszcze 10 razy to faktycznie moze ciebie w japonii uslysza :) ogarnij moze kompa, wylacz antywira i powinno smigac. Ja tak zrobilem i mimo ze mam slaby sprzet chodzi mi gra ladnie. Lagow tez nie mam wiecej niz w poprzednich czesciach :)

Nie wiedziałem, że na PS3 lub X360 można wyłączyć antyvirusa:)
PES to nie tylko PC, na konsolach też mają problemy i to czasami większe niż na PC. Gra nie kręci się tylko wokół PC-ta i lagów w online.
Poczytaj dokładniej temat i zbierz do kupy wszystkie uwagi graczy i nie uciszaj innych, bo ten temat ma w tytule "dyskusje", a dyskusja to nie tylko chwalenie jaki to PES jest zajebisty, bo poprawili grafikę i dorównali FIFIE na kilkuletnim silniku i stworzyli w końcu animacje. Rewolucja normalnie:))

Offline Piter10

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 150
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.09.2010r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5737 dnia: Październik 15, 2013, 19:07:32 »

"Nie wiedziałem, że na PS3 lub X360 można wyłączyć antyvirusa:)"
Odpowiadałem bezpośrednio dBlasiemu o antyvirze księżniczko :) a z tego co czytałem jego wcześniejsze posty gra na pc (choć mogę się mylić).

"Poczytaj dokładniej temat i zbierz do kupy wszystkie uwagi graczy i nie uciszaj innych, bo ten temat ma w tytule "dyskusje", a dyskusja to nie tylko chwalenie jaki to PES jest zajebisty, bo poprawili grafikę i dorównali FIFIE na kilkuletnim silniku i stworzyli w końcu animacje"
Czytam ten temat od początku i powiem tobie, że mam już dość tej twojej "dyskusji", która sprowadza się do stwierdzenia jaki ten pes jest żałosny... Dla mnie jest ok, ale co 5 post na tym forum nie jest mój... także ścisnij już pośladki księżniczko ... :)


Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5738 dnia: Październik 15, 2013, 20:06:01 »
"Nie wiedziałem, że na PS3 lub X360 można wyłączyć antyvirusa:)"
Odpowiadałem bezpośrednio dBlasiemu o antyvirze księżniczko :) a z tego co czytałem jego wcześniejsze posty gra na pc (choć mogę się mylić).

"Poczytaj dokładniej temat i zbierz do kupy wszystkie uwagi graczy i nie uciszaj innych, bo ten temat ma w tytule "dyskusje", a dyskusja to nie tylko chwalenie jaki to PES jest zajebisty, bo poprawili grafikę i dorównali FIFIE na kilkuletnim silniku i stworzyli w końcu animacje"
Czytam ten temat od początku i powiem tobie, że mam już dość tej twojej "dyskusji", która sprowadza się do stwierdzenia jaki ten pes jest żałosny... Dla mnie jest ok, ale co 5 post na tym forum nie jest mój... także ścisnij już pośladki księżniczko ... :)

Księżniczko to do żonki albo mamy sobie mów.
Ty widzisz co chcesz widzieć - twoja sprawa, reszta widzi jaka gra jest naprawdę i o tym mówi.
Jak coś piszę, to popieram to jakimś argumentem, a nie robię posta na 3 słowa a' la "PES to gówno" czy " PES jest żałosny".
Gram w to codziennie jak jeb**ny masochista i wyłapuję kolejne niedoróbki nie dla zabawy, nie dla krytykowania PES-a, nie dla wkur*iania ludzi tylko by pogadać z ludźmi, wymienić opinnie i sprawdzić czy mam rację.
Chciałbym żeby ta gra była dobra, ale nie jest i każdy nawet średnio obeznany gracz ci to powie. Wychowałem się na tej grze i nie chcę, by Konami do końca zabiło tę serię.

Offline Piter10

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 150
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.09.2010r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5739 dnia: Październik 15, 2013, 20:14:02 »
Ok powiem tak ... sądząc po twoim nicku i location jesteśmy kompletnie z innych planet :) Dalsza "dyskusja" z tobą nie ma sensu, bo widzę, że nie łapiesz kompletnie co do ciebie pisze.  Ty sobie tu posiedź i zastanów się jak obesrać pesa tylko innymi słowami a ja sobie polecę w niego pograć :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5739 dnia: Październik 15, 2013, 20:14:02 »