Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1226957 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5860 dnia: Październik 25, 2013, 23:43:10 »
I tez myslalem ze forum to wyrazanie mysli  ??? kiedy tylko sie chce, a nie czekanie na odpowiedz albo na nowy watek.
Dobrze myślałeś, ale praktycznie na każdym forum nie piszę się po kilka postów na raz, bo to ma być dyskusja z innymi chyba, że nie chcesz dopuścić reszty do głosu... :D
" border="0" border="0

77mik77

  • Gość
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5861 dnia: Październik 26, 2013, 08:35:54 »
tak sobie tlumacz prawdziwa czesc dla hardkorowych graczy mistrzow galek.....   ide zagrac w sumulator drwala niszowa gra dla znawcow nie dla amatorow  a jak ktos szydzi widocznie gra w komercyjne tytuly dla dzieci

Może gdybyś zamieścił ze dwa przecinki, dałoby się zrozumieć Twoją wypowiedź..

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5862 dnia: Październik 26, 2013, 21:09:26 »
Hej, czy na PC będzie te demo czy nie? Ktoś wie?

Offline Michael^^

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2011r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5863 dnia: Październik 26, 2013, 21:42:59 »
Hej, czy na PC będzie te demo czy nie? Ktoś wie?

Nie lepiej ściągnąć pełną wersje gry?!

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5864 dnia: Październik 26, 2013, 23:55:54 »
Nie lepiej ściągnąć pełną wersje gry?!
To nie jest odpowiedź na moje pytanie.
I jak widzisz, nie wszyscy piracą gry tak jak Ty (Twoja odpowiedź mówi wszystko).

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5865 dnia: Październik 27, 2013, 10:13:58 »
Hej, czy na PC będzie te demo czy nie? Ktoś wie?

Nie ma, nie było i nie będzie, to było kłamstwo Konami by fani się odwalili i przestali ich nękać pytaniami o demo na PC.

Offline Uxi

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.08.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5866 dnia: Październik 27, 2013, 10:23:40 »
Nie ma, nie było i nie będzie, to było kłamstwo Konami by fani się odwalili i przestali ich nękać pytaniami o demo na PC.

Od jakichś dwóch miesięcy gracie w demo ;)

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5867 dnia: Październik 27, 2013, 12:13:00 »
Nie ma, nie było i nie będzie, to było kłamstwo Konami by fani się odwalili i przestali ich nękać pytaniami o demo na PC.
Smutne to, ale dzięki za odpowiedź.

Od jakichś dwóch miesięcy gracie w demo ;)
I ten komentarz, utwierdza mnie w przekonaniu, że gra nie jest warta zakupu :)
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2013, 12:16:04 wysłana przez r.a.j.a.n »

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5868 dnia: Październik 27, 2013, 16:18:58 »
Rzeczy które wg mnie konami powinno poprawić w patchu:

-Bugi

-Sędziowanie
Żeby sędzia stosował o wiele lepiej przywilej korzyści. tzn. jeśli ktoś mnie sfauluje a inny zawodnik z mojej drużyny ma piłkę, to żeby nie przerywał gry! Do sędziów dodam jeszcze, że mogli by nie zapominać dawać zasłużone żółte kartki po np. skończonej akcji czy wybiciu piłki w aut

-Bramkarze
Żeby nie wpuszczali już więcej szmat z bliska. Z daleka mogło by wpadać o wiele więcej goli, a nie tak jak teraz nic. Co do animacji też mam pewne zastrzeżenia. Czasem gdy bramkarz pewnie złapie wrzutkę czy tam lekki strzał to bramkarze w powietrzu dostają tak jakby przyspieszenia, to wygląda bardzo nie naturalnie.

-Obrońcy
AI komputera w obronie powinno zostać znacznie poprawione. Teraz przechodzę bez żadnej trudności dwóch stoperów - pomiędzy nimi tworzy się dziura przez którą bez problemu przechodzę. Albo gdy zaczynam od środka to czasem uda mi się przejść całe boisko(dodam tylko że gram na superstar). Moim zdaniem powinni też częściej faulować. Przy obrońcach dodam jeszcze, że gdy dany piłkarz idzie sam na sam (nie ważne jaki) to obrońcy dostają przyspieszenia jak Bolt i doganiają bez problemu napastnika. To jest do poprawy.

-Reakcje
Tu chyba każdy ma zastrzeżenia. Piłkarze powinni reagować o wiele szybciej na nasze polecenia, czy wydarzenia w grze. Powinno zniknąć też zamulenie piłkarzy, kiedy np. my każemy wybić piłkę podczas wrzutki to nasz piłkarz stoi i nie reaguje.

-Rzuty karne w wersji PC
Chodzi mi o strzelanie. Gracz ma do wyboru tylko prawo, lewo lub prosto. Problem w tym, że gdy naciśniemy strzałkę w prawo lub lewo to mamy 10 % szans że wpadnie gol. Włączcie sobie podczas strzelania przyspieszenie(u mnie to jest klawisz E), żeby pokazał się kierunek strzału i zobaczcie o co mi chodzi.

I to chyba tyle...

Offline Mniały

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.02.2011r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5869 dnia: Październik 27, 2013, 19:55:11 »
Mnie również denerwuje to niesamowite przyśpieszenie obrońców gdy wychodzi się np. 1 na 1 z bramkarzem. Rozumiem, że z piłką jest się wolniejszym niż bez, ale to jest przesada jak Walcott, Ronaldo czy inni szybcy zawodnicy są wyprzedzanie w tych sytuacjach przez obrońców z Chin czy innych. Ale jak piłka jest wypuszczana i obronca i zawodnik atakujący biegną to ten atakujący wtedy ma prawie dwukrotnie większą szybkość, do czasu aż złapie piłke.

Reakcje również trzeba poprawić.

Mi się jeszcze nie podoba ten styl rozpędzania. Ekstra sprawa, ale w PESie jest to wg. mnie do kitu. Klikne przycisk sprintu, ma takie sekundowe zamulenie a potem startuje jak z torpedy. Macie podobnie?
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2013, 19:56:49 wysłana przez Mniały »

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5870 dnia: Październik 27, 2013, 20:15:11 »
Mnie również denerwuje to niesamowite przyśpieszenie obrońców gdy wychodzi się np. 1 na 1 z bramkarzem. Rozumiem, że z piłką jest się wolniejszym niż bez, ale to jest przesada jak Walcott, Ronaldo czy inni szybcy zawodnicy są wyprzedzanie w tych sytuacjach przez obrońców z Chin czy innych. Ale jak piłka jest wypuszczana i obronca i zawodnik atakujący biegną to ten atakujący wtedy ma prawie dwukrotnie większą szybkość, do czasu aż złapie piłke.

Reakcje również trzeba poprawić.

Mi się jeszcze nie podoba ten styl rozpędzania. Ekstra sprawa, ale w PESie jest to wg. mnie do kitu. Klikne przycisk sprintu, ma takie sekundowe zamulenie a potem startuje jak z torpedy. Macie podobnie?

Z tym rozpędzaniem to o co dokładniej Ci chodzi?

Offline Mniały

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.02.2011r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5871 dnia: Październik 27, 2013, 20:47:38 »
No jak piłkarz zaczyna przyśpieszać to przynajmniej u mnie strasznie to wygląda. Pisałem... przez sekunde straszne zamulenie, a potem rusza jak z torpedy. Przez to zamulenie nie mogę żadnym zawodnikiem wdac się w drybling. Chce zejsc do boku i przyspieszyc to zanim on przyspieszy to obronca wezmie piłke i poleci w drugą strone.

Skręcanie" do boku piłkarzy też jest do dupy. za ostro wg mnie. Gdy wychodze 1 na 1 z bramkarzem biegnąc srodkiem i chce troche zejść na bok by np. kulnąć po długim słupku to się tak wykreci, spowolni , ze wszyscy obroncy wróca.

Jeszcze jedno pytanie: Wiedzie gdzie wrzucać foldery z murawą/turf? ;>

Offline Cwaniak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2013
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5872 dnia: Październik 27, 2013, 21:53:37 »
Kup se pada i nie będziesz mieć takich problemów ;)

Offline tomrollauer

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5873 dnia: Październik 28, 2013, 11:20:35 »
Rozegrałem już ponad 200 meczy dlatego ośmielę się twierdzić że gra jednak jest przełomem.
Pierwsze wrażenie jest zła albo fatalne. Kiedy jednak pograsz w nią trochę zaczynasz zauważać olbrzymi potencjał.
Nie jest schematyczna. Strategie z poprzednich części nie działają. Grając Polską można spokojnie pokonać Brazylię. PES 2014 jest baaardzo zespołowy i do bólu taktyczny.
Jeśli nie masz planu to przegrasz. Warto zobaczyć jakim ustawieniem gra przeciwnik bo stała taktyka to zła taktyka.
Niekiedy wystarczą drobne korekty w ustawieniu. Innym razem musisz zmienić niemal wszystko wraz z instrukcjami dla teamu.
Owszem. Twarze straszą. W rep. Polski nikt nie jest podobny do siebie.
To taka beta. Powinna być rozdawana za darmo do testów.
Visca El Barca!!!

Offline Michael^^

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2011r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5874 dnia: Październik 28, 2013, 14:20:59 »
To nie jest odpowiedź na moje pytanie.
I jak widzisz, nie wszyscy piracą gry tak jak Ty (Twoja odpowiedź mówi wszystko).

Kto napisał że ty musisz w to grać i nie kupywać oryginału? Nie ma dema to lepiej ściągnać pełną i zobaczyć czy się podoba.
PS. Przemyśl co mówisz bo jak widać to nie wiele o mnie wiesz.

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5875 dnia: Październik 28, 2013, 17:21:31 »
Rozegrałem już ponad 200 meczy dlatego ośmielę się twierdzić że gra jednak jest przełomem.
Pierwsze wrażenie jest zła albo fatalne. Kiedy jednak pograsz w nią trochę zaczynasz zauważać olbrzymi potencjał.
Nie jest schematyczna. Strategie z poprzednich części nie działają. Grając Polską można spokojnie pokonać Brazylię. PES 2014 jest baaardzo zespołowy i do bólu taktyczny.
Jeśli nie masz planu to przegrasz. Warto zobaczyć jakim ustawieniem gra przeciwnik bo stała taktyka to zła taktyka.
Niekiedy wystarczą drobne korekty w ustawieniu. Innym razem musisz zmienić niemal wszystko wraz z instrukcjami dla teamu.
Owszem. Twarze straszą. W rep. Polski nikt nie jest podobny do siebie.
To taka beta. Powinna być rozdawana za darmo do testów.
100 % racji

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5876 dnia: Październik 28, 2013, 18:49:10 »
Rozegrałem już ponad 200 meczy dlatego ośmielę się twierdzić że gra jednak jest przełomem.
Pierwsze wrażenie jest zła albo fatalne. Kiedy jednak pograsz w nią trochę zaczynasz zauważać olbrzymi potencjał.
Nie jest schematyczna. Strategie z poprzednich części nie działają. Grając Polską można spokojnie pokonać Brazylię. PES 2014 jest baaardzo zespołowy i do bólu taktyczny.
Jeśli nie masz planu to przegrasz. Warto zobaczyć jakim ustawieniem gra przeciwnik bo stała taktyka to zła taktyka.
Niekiedy wystarczą drobne korekty w ustawieniu. Innym razem musisz zmienić niemal wszystko wraz z instrukcjami dla teamu.
Owszem. Twarze straszą. W rep. Polski nikt nie jest podobny do siebie.
To taka beta. Powinna być rozdawana za darmo do testów.
a ty jesteś stały w uczuciach czy jakieś zaburzenia masz???najpierw chwalisz jaka to fajna giera i ile masz meczy i jaka taktyczna itp a potem to taka beta powinni za darmo dawać całkowite zaprzeczenie....hahahah dobre  :o oby tak dalej mistrzu...więcej mądrych postów prosimy...jak się czyta te wasze głupoty i żale związane z graniem w PESA to aż śmiać się chce... masz poczytaj lepiej to dla ciebie REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2013, 19:12:54 wysłana przez lukakosa »

Offline tomrollauer

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5877 dnia: Październik 29, 2013, 14:12:55 »
a ty jesteś stały w uczuciach czy jakieś zaburzenia masz???najpierw chwalisz jaka to fajna giera i ile masz meczy i jaka taktyczna itp a potem to taka beta powinni za darmo dawać całkowite zaprzeczenie....hahahah dobre  :o oby tak dalej mistrzu...więcej mądrych postów prosimy...jak się czyta te wasze głupoty i żale związane z graniem w PESA to aż śmiać się chce... masz poczytaj lepiej to dla ciebie REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Wyjdź najpierw z brodzika intelektualnego w którym tkwisz zanim napiszesz jakiś post. Na obecnym poziomie intelektualnym dyskusja oparta na argumentach merytorycznych jest niemożliwa. Wiem że teraz w szkołach nie uczą czytać ze zrozumieniem i jest to z całą pewnością porażka polskiego systemu edukacji. Tak czy inaczej nie muszę ponosić jej kosztów. Gdybyś dwa razy pomyślał to przeanalizowałbyś to co napisałem.
Gra ma potencjał ale jest zrobiona naprędce (czyt. szybko i niedokładnie) i pełna błędów. Za niedokończony produkt nie powinno się płacić. Po to są wersje beta. (wersja beta to nic innego jak wersję testową produktu w której brak wielu elementów które z kolei pojawią się w pełnej wersji). Wymieniłem w moim poście elementy które według mnie są nowatorskie i ukazują nowy wymiar tej gry. Natomiast w obecnej formie jest to nic innego jak wersja beta która wymaga setek poprawek.
Visca El Barca!!!

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5878 dnia: Październik 29, 2013, 15:34:58 »
Wyjdź najpierw z brodzika intelektualnego w którym tkwisz zanim napiszesz jakiś post. Na obecnym poziomie intelektualnym dyskusja oparta na argumentach merytorycznych jest niemożliwa. Wiem że teraz w szkołach nie uczą czytać ze zrozumieniem i jest to z całą pewnością porażka polskiego systemu edukacji. Tak czy inaczej nie muszę ponosić jej kosztów. Gdybyś dwa razy pomyślał to przeanalizowałbyś to co napisałem.
Gra ma potencjał ale jest zrobiona naprędce (czyt. szybko i niedokładnie) i pełna błędów. Za niedokończony produkt nie powinno się płacić. Po to są wersje beta. (wersja beta to nic innego jak wersję testową produktu w której brak wielu elementów które z kolei pojawią się w pełnej wersji). Wymieniłem w moim poście elementy które według mnie są nowatorskie i ukazują nowy wymiar tej gry. Natomiast w obecnej formie jest to nic innego jak wersja beta która wymaga setek poprawek.

Ale najpierw napisałeś jaki PES jest świetny, że rozegraleś 200 meczów i ta gra jest przełomem, ma potencjał itd.,same pozytywy, by nagle zmienić stanowisko o 180 stopni i w dwóch zdaniach uznać grę za bete i stwierdzić, że powinni ją rozdawać za darmo:) Przyznam bez złych intencji, że też zdziwiło mnie to, może uniknęo Ci zdanie, które byłoby jakimś wprowadzeniem, wstępem do drugiej części tekstu i wyszło trochę dziwnie:)

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5879 dnia: Październik 29, 2013, 17:32:15 »
Wyjdź najpierw z brodzika intelektualnego w którym tkwisz zanim napiszesz jakiś post. Na obecnym poziomie intelektualnym dyskusja oparta na argumentach merytorycznych jest niemożliwa. Wiem że teraz w szkołach nie uczą czytać ze zrozumieniem i jest to z całą pewnością porażka polskiego systemu edukacji. Tak czy inaczej nie muszę ponosić jej kosztów. Gdybyś dwa razy pomyślał to przeanalizowałbyś to co napisałem.
Gra ma potencjał ale jest zrobiona naprędce (czyt. szybko i niedokładnie) i pełna błędów. Za niedokończony produkt nie powinno się płacić. Po to są wersje beta. (wersja beta to nic innego jak wersję testową produktu w której brak wielu elementów które z kolei pojawią się w pełnej wersji). Wymieniłem w moim poście elementy które według mnie są nowatorskie i ukazują nowy wymiar tej gry. Natomiast w obecnej formie jest to nic innego jak wersja beta która wymaga setek poprawek.
to sobie kup gówniarzu fife i się tu nie żal bo rozpier.alaja mnie emocje czytając te wasze głupoty... ciągle narzekania i narzekania,grasz i widzisz błędy tylko to przestań grac a nie piszesz ze świetna gra a pełna błędów jedno zaprzecza drugie ,kto tu jest idiota intelektualnym nie umiejącym się wypowiedzieć na dany temat???chyba pierwszy raz w życiu grasz w pesa albo filmiki na youtube oglądasz tylko...jak grałem w pesa to ty na księdza Zorro wolałeś a na gów.o papu!wyrażaj się koleś :)
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2013, 17:54:54 wysłana przez lukakosa »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5879 dnia: Październik 29, 2013, 17:32:15 »