Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1226965 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5840 dnia: Październik 23, 2013, 08:16:27 »
Grassek - logika... Po to są te suwaki, żeby ustawić odpowiedni poziom dla siebie... Jeżeli jest za łatwo podkręcasz jeżeli za trudni zmniejszasz. Ale nie sądzę, żebyś na Legendarnym narzekał na poziom Offline w dodatku po włączeniu Ręcznych ustawień w kontrolerze...

No słuchaj w niczym mnie nie uświadomiłeś :)   wiem jaka jest rola i zastosowanie tych suwaków, ale zastanawiało mnie po co to w ogóle jest skoro można zrobić grę, dać 5 poziomów trudności i to wystarczy:)  a tak jak pisałem, to jest pierwsza odsłona Fify w którą zagrałem więcej niż "2 mecze"  bo na prawdę wciąga i pierwszy raz widze te suwaki :)

Cytuj
Każdy ustawi sobie tak jak chce, choć ja nie widzę sensu grzebania w tych suwakach.

No ja niestety albo stety musiałem pogrzebać suwakami bo nie mogłem normalnie piłki podać, zawodnicy czekali na piłke która ledwo się do nich turlała.  Teraz gra się o wiele przyjemniej, więc suwaki okazały się pomocne choć i tak twierdze, że w grę powinno się po prostu grać miodnie od początku a nie po grzebaniu w ustawieniach.

Ale tak jak mówie to moje pierwsze "starcie" z fifą na dłużej, pierwszy raz widzę takie suwaki więc to tylko i wyłącznie moja opinia, która z biegiem czasu pewnie ulegnie zmiany:)  Pozdro
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5841 dnia: Październik 23, 2013, 09:34:20 »
online i offline rządzą się swoimi prawami - nie ma sensu grzebac w suwakach jesli potem zamierzasz grac online gdzie zasady są sztywne i takie same dla wszystkich - OFFLINE - "róbta co chceta i zostawcie nas k* w spokoju" - można by rzec - każdy zawsze na coś narzeka więc EA daje możliwośc zabawy suwakami.
Jesli mozna je zmieniać w trakcie samego meczu to faktycznie głupota, no ale jak chcesz cheatować to przecież zawsze znajdziesz jakiś na to sposób wiec nie rozumiem po co sie tak tym przejmujesz.
Steam: BlasiPL

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5842 dnia: Październik 23, 2013, 15:06:32 »
Te suwaki są tylko do zmiany w grze single player - dla siebie, dla pojedynczego użytkownika. Jezeli ktoś uważa, że strzelają za słabo - zwiększa strzał, jeżeli uważa że biegają za szybko zmniejsza szybkość itp.

W wszystkich rozgrywkach online nie ma suwaków, a gra jest taka sama.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline LeifErikson

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5843 dnia: Październik 24, 2013, 10:48:05 »
Nie wiem czy to jakiś bug, czy co, ale za każdym razem jak dochodzę do strzału po rzucie rożnym (nie ważne, czy główka z pierwszej piłki, czy przyjęcie na klatę i strzał), to te debilne cyfrowe chłopki zamiast strzelić do bramki, wybijają piłkę w drugą stronę jak obrońcy.  :o  WTF?! Już kilka setek w grze online w ten sposób mi gra zmarnowała... Co z tym zrobić?

Druga sprawa - podanie z rzutu wolnego. Za każdym razem gracz, do którego piłka jest podawana automatycznie podaje ją dalej (górą)... Nie mogę podać piłki i po prostu jej przyjąć...

Offline Dzemer(us)

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.04.2009r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5844 dnia: Październik 24, 2013, 11:04:49 »
Nie wiem Panowie czy ktoś już o tym pisał, ale jak dla mnie to prawdziwa bomba. Otóż w momencie kiedy przeciwnik wykonuje rzut rożny(dajmy na to Matą), a my ustawiliśmy na Macie indywidualne krycie jednym z naszych zawodników, przy "rogu" ten nasz zawodnik będzie stał w samym narożniku z którego Mata wykonuje rzut rożny, a my bez najmniejszych problemów będziemy mogli zabrać piłkę, w momencie kiedy Mata będzie się dopiero przygotowywał do wykonania stałego fragmentu. Nie wiem czy w offline jest to samo, ale wczoraj grając ze znajomym na online byłem w szoku kiedy to zobaczyłem. : /

Offline mozarello

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5845 dnia: Październik 24, 2013, 14:48:19 »
Panowie,

Mam nietypowy problem. chce zmienic lige na galactico, ale nie moge, bo koszta pilkarzy przekraczaja ich wartosc. musze kogos sprzedac, jednak nie mam jak, bo mam tylko 16 graczy , pomocy! nie moge grac, jestem tylko w takim menu przed wejsciem do galactico.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5846 dnia: Październik 24, 2013, 16:52:12 »
Cytuj
Na Facebook'owym profilu Pro Evolution Soccer pojawiła się w dniu dzisiejszym informacja iż już w listopadzie pojawi się aktualizacja w postaci DLC!!! Aktualizacja będzie zawierać ponad 800 nowych twarzy, aktualne składy oraz ogólne usprawnienia gry bazowane na uwagach zgłaszanych przez graczy.

Ponadto w dniu dzisiejszym został udostępniony patch na konsole Xbox 360 rozwiązujący problemy z grą online oraz MLO.

twitter.com/pesleague.pl

No ładnie się obudzili, prawie 2 miechy po premierze, w 21 wieku takie rzeczy to plucie w twarz nie tylko swoim klientom a całej społeczności graczy.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5847 dnia: Październik 24, 2013, 23:13:46 »
twitter.com/pesleague.pl

No ładnie się obudzili, prawie 2 miechy po premierze, w 21 wieku takie rzeczy to plucie w twarz nie tylko swoim klientom a całej społeczności graczy.

Konami dalej tkwi w XX wieku i uważa, że rozwiązania z pierwszego i drugiego Playstation nadal są najlepsze, a ludzie są tak zakochani w PESie, że wisi im wszystko i będą cieszyć się ze wszystkiego.

77mik77

  • Gość
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5848 dnia: Październik 25, 2013, 08:06:48 »
Konami dalej tkwi w XX wieku i uważa, że rozwiązania z pierwszego i drugiego Playstation nadal są najlepsze, a ludzie są tak zakochani w PESie, że wisi im wszystko i będą cieszyć się ze wszystkiego.

Przytocz jeden przypadek, w którym EA zareagowało na krytykę graczy i postanowiło zmienić gameplay pod te uwagi.

Ps.
Czy Tobie przypadkiem konkurencja nie płaci za Twoje wpisy?
Ile można tu płakać powtarzając to samo?

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5849 dnia: Październik 25, 2013, 11:52:38 »
Przytocz jeden przypadek, w którym EA zareagowało na krytykę graczy i postanowiło zmienić gameplay pod te uwagi.

Choćby pierwszy update Fifa 14 wydany 2 tyg po premierze (uaktualnienie składów na serwerach można było pobrać już nawet 4 dni przed premierą), gdzie mamy poprawione finezyjne, główki i masę bugów które wypisywane były na forów EA, już o łataniu np. BF 3 po premierze nie wspomnę.

KONAMI za to nie potrafi nawet uaktualnić składów w dniu premiery co jest skandalem, na X360 mamy już patch 1.03 który poprawia patch 1.02 no ludzie... Bhatti usuwa posty na TT z pytaniami (nie wyzwiskami !!) o update czy prośbę o informację jak gra będzie się rozwijała. Gra sama w sobie może ludziom przypaść do gustu, nie twierdzę, że nie, ale bronienie zachowań KONAMI to już szczyt fanboystwa, a i w ogóle co to jest za argument z tym EA ? KONAMI wydało nieskończoną grę, łatają  i UAKTUALNIAJĄ ją w tempie sprzed 15 lat, co mnie obchodzi EA ?

KONAMI(Chisora) vs Gracze(Wladimir)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4dbd386b8c70b0a5f4c8098d9e6057d8&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4dbd386b8c70b0a5f4c8098d9e6057d8&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5850 dnia: Październik 25, 2013, 15:00:59 »
Przytocz jeden przypadek, w którym EA zareagowało na krytykę graczy i postanowiło zmienić gameplay pod te uwagi.

Ps.
Czy Tobie przypadkiem konkurencja nie płaci za Twoje wpisy?
Ile można tu płakać powtarzając to samo?

Nie muszą mi płacić, z przyjemnością robię to za darmo:)

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5851 dnia: Październik 25, 2013, 15:21:06 »
bo powiedzmy to szczerze w  nba 2k gra sie swietnie,  fifa tez ma swoj gameplaj dajacy swobode i pes w poprzedniej czesci tez go mial,ale teraz to raczej walka o to by nie zderzac sie z obroncami no i z optymalizacja.

Zabrali tez przelaczanie zawodnikow galka co sprawilo ze obrony prawie nie ma. A pomyslec ze mialem kupic gre w dniu premiery latac po miescie ::) -- nigdy wiecej nie nabiore sie na zapowiedzi. Wpienia mnie ze naprawde firma pluje w twarz graczom i to nawet tym bedacym  z nimi od psx.

Ja juz jestem pewien oni nigdy nie zbliza sie do fify za duza kasa po stronie EA i rozsadniej wprowadzaja zmiany. Konami walczy sam ze soba a zolci panowie zachowuja sie jak samurajowie z fochem - milcza i pewno zastanawiaja sie jak to mozliwe ze tyle atakow na profilu facebookowym na tak ""genialna"" gre na tak ""przelomowym"" silniku. ;D

Takie mamy technologiczne demo w fazie embrionalnej. 

Offline Dzemer(us)

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 101
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.04.2009r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5852 dnia: Październik 25, 2013, 17:25:46 »
bo powiedzmy to szczerze w  nba 2k gra sie swietnie,  fifa tez ma swoj gameplaj dajacy swobode i pes w poprzedniej czesci tez go mial,ale teraz to raczej walka o to by nie zderzac sie z obroncami no i z optymalizacja.

Zabrali tez przelaczanie zawodnikow galka co sprawilo ze obrony prawie nie ma. A pomyslec ze mialem kupic gre w dniu premiery latac po miescie ::) -- nigdy wiecej nie nabiore sie na zapowiedzi. Wpienia mnie ze naprawde firma pluje w twarz graczom i to nawet tym bedacym  z nimi od psx.

Ja juz jestem pewien oni nigdy nie zbliza sie do fify za duza kasa po stronie EA i rozsadniej wprowadzaja zmiany. Konami walczy sam ze soba a zolci panowie zachowuja sie jak samurajowie z fochem - milcza i pewno zastanawiaja sie jak to mozliwe ze tyle atakow na profilu facebookowym na tak ""genialna"" gre na tak ""przelomowym"" silniku. ;D

Takie mamy technologiczne demo w fazie embrionalnej. 


Bredzisz kolego. Zmiana zawodników gałką w dalszym ciągu funkcjonuje. Wymaga dużo więcej precyzji i jest trudniejsza, ale rozumiem, że to kłopot zajrzeć do instrukcji(strona 21). Nie wiem ile wysmarowałeś już tych komentarzy na temat swoich niefajnych odczuć odnośnie PESA 2014 i, tego jak daleko znajduje się za konkurencją... w związku z czym wydaje mi się, że chcąc nie chcąc wszyscy znają już Twoją opinię. Tak więc weź na wstrzymanie. Nie podoba się to nie graj, i zasypuj Konami swoim zdaniem.

Dla mnie- jak już pisałem- ta gra to rewelacja. Najlepsza kopanka w jaką grałem. Niesamowita swoboda na boisku + (w końcu) liczy się to czy masz jakiś pomysł na grę, a nie biegasz szybkim zawodnikiem jak kurak bez łba. Błędy oczywiście są, ale jak dla mnie ta gra to istna rewelacja. Nie mówię tutaj o trybach typu bal czy ml, bo te po prostu mnie nie interesują.

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5853 dnia: Październik 25, 2013, 17:51:19 »
Po prostu dla mnie jest niesamowita. Mam tez nowa fife i slizganie sie po boisku, albo nie naturalnie szybkie przebieranie nozkami, nie przemawia do mojej wyobrazni. Ale to kwestia gustu.  ;D

A tutaj 3% tej "idealnej pracy" EA.
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4dbd386b8c70b0a5f4c8098d9e6057d8&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4dbd386b8c70b0a5f4c8098d9e6057d8&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

I wiem ze na temat PESa mozna znalezc takie same filmy. Ale to tylko dowodzi, ze Fifa nie jest taka idealna jak mowicie. Tez ma bugi.

Nie piszemy 3 postów pod rząd, a nawet dwóch... :)
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2013, 23:44:04 wysłana przez Artur 7 »

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5854 dnia: Październik 25, 2013, 18:18:07 »
I wiem ze na temat PESa mozna znalezc takie same filmy. Ale to tylko dowodzi, ze Fifa nie jest taka idealna jak mowicie. Tez ma bugi.

Zaraz dostaniesz ostrzeżenie za pisanie posta pod postem.

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5855 dnia: Październik 25, 2013, 19:33:43 »
Przepraszam, nie wiedzialem. :o To moje pierwsze forum, a nie czytalem regulaminu  :-[  bo wole poswiecic czas na opanowanie PESa. Sorry.
Dzieki Prince Vegeta
I tez myslalem ze forum to wyrazanie mysli  ??? kiedy tylko sie chce, a nie czekanie na odpowiedz albo na nowy watek.

« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2013, 19:46:16 wysłana przez kristof080 »

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5856 dnia: Październik 25, 2013, 20:17:32 »
Przepraszam, nie wiedzialem. :o To moje pierwsze forum, a nie czytalem regulaminu  :-[  bo wole poswiecic czas na opanowanie PESa. Sorry.
Dzieki Prince Vegeta
I tez myslalem ze forum to wyrazanie mysli  ??? kiedy tylko sie chce, a nie czekanie na odpowiedz albo na nowy watek.

Te trzy myśli mogłeś zawrzeć w jednym poście bez problemu, takie tu zasady, na innych forach też - taka niepisana internetowa etykieta, którą pasuje przestrzegać:)

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5857 dnia: Październik 25, 2013, 20:25:58 »

Bredzisz kolego. Zmiana zawodników gałką w dalszym ciągu funkcjonuje. Wymaga dużo więcej precyzji i jest trudniejsza, ale rozumiem, że to kłopot zajrzeć do instrukcji(strona 21). Nie wiem ile wysmarowałeś już tych komentarzy na temat swoich niefajnych odczuć odnośnie PESA 2014 i, tego jak daleko znajduje się za konkurencją... w związku z czym wydaje mi się, że chcąc nie chcąc wszyscy znają już Twoją opinię. Tak więc weź na wstrzymanie. Nie podoba się to nie graj, i zasypuj Konami swoim zdaniem.

Dla mnie- jak już pisałem- ta gra to rewelacja. Najlepsza kopanka w jaką grałem. Niesamowita swoboda na boisku + (w końcu) liczy się to czy masz jakiś pomysł na grę, a nie biegasz szybkim zawodnikiem jak kurak bez łba. Błędy oczywiście są, ale jak dla mnie ta gra to istna rewelacja. Nie mówię tutaj o trybach typu bal czy ml, bo te po prostu mnie nie interesują.
nie zamierzam kupowac gry jesli jej nie zalataja - proste 120 zloty na ulicy nie lezy
i tak wiem da sie zmienic galkami zawodnika w obronie co teraz jest rownie upierdliwe jak wypuszczanie - mogli 3 klawisze naraz dolozyc by utrudnic gre zamiast zbudowac solidne ai ktore na najwyzszym poziomie dalej jest badziewne

a tak wogole masz takie kolko w myszce przewijasz i masz juz inna opinie na forum-moja poki co sie nie zmieni
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2013, 21:51:12 wysłana przez pavulon666 »

77mik77

  • Gość
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5858 dnia: Październik 25, 2013, 23:21:47 »

Dla mnie- jak już pisałem- ta gra to rewelacja. Najlepsza kopanka w jaką grałem. Niesamowita swoboda na boisku + (w końcu) liczy się to czy masz jakiś pomysł na grę, a nie biegasz szybkim zawodnikiem jak kurak bez łba. Błędy oczywiście są, ale jak dla mnie ta gra to istna rewelacja. Nie mówię tutaj o trybach typu bal czy ml, bo te po prostu mnie nie interesują.
Też tak uważam. I coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że masa arkadowców odpadnie przy tej części. I bardzo dobrze bo 2013 rzeczywiście zbliżało się już do Fify. Masa schematów. W tej części każda bramka to przyjemność. Błędy oczywiście są. Ale wyolbrzymiają je głównie chętni graniem cyborgami. Przecież to widać po przeczytaniu kilku wciąż powtarzających się zarzutów.

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5859 dnia: Październik 25, 2013, 23:38:10 »
tak sobie tlumacz prawdziwa czesc dla hardkorowych graczy mistrzow galek.....   ide zagrac w sumulator drwala niszowa gra dla znawcow nie dla amatorow  a jak ktos szydzi widocznie gra w komercyjne tytuly dla dzieci

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5859 dnia: Październik 25, 2013, 23:38:10 »