Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1227023 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5800 dnia: Październik 18, 2013, 19:25:25 »
a oni jedno w kółko...to trochę szybko ten game play dopracowali bo już z jakieś 5 lat będzie i on jest idealny już do końca świata bo po co robić nowy lepszy i fajniejszy,jak lepiej co roku aby numer zmieniać i składy a reklamy załatwia wszystko...a jak pes poszedł do przodu to wszyscy 5 błędów na okrągło piszą...
« Ostatnia zmiana: Październik 18, 2013, 19:28:53 wysłana przez lukakosa »

Offline dj79

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 134
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 13.05.2009r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5801 dnia: Październik 18, 2013, 20:21:18 »
Nie traćcie na to gówno czasu i kupcie grę od konkurencji. Najlepsza FIFA w jaką grałem. Wątpie, że będe czekał na PES'a 2015 z takim zapałem jak w tym roku - oni po prostu nie myślą.

No,nie spodziewałem się tego po Tobie.

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5802 dnia: Październik 18, 2013, 20:46:50 »
Po długich przemyśleniach postanowiłem podzielić się moimi żalami odnośnie błędów w najnowszej odsłonie gry FIFA14. Łącznie w trybie sezony rozegrałem już około 60 spotkań, z samą grą jestem związany od kliku lat, biorę udział w mniejszych turniejach. Gram na PS3

Mój obecny bilans w trybie sezony to 28-4-30 i wszystko byłoby ok gdyby nie ilość porażek... Nie jestem do końca przekonany czy jest to wynik mojego lamerstwa (nie sądzę) czy też błędów, którymi dość mocno obdarowali mnie/nas Elektornicy.

- Główki, w pierwszym meczu, na 5 strzelonych bramek 4 wpadły z dośrodkowań i główek. Wniosek, nie opłaca się strzelać nogą bo z główki jest 100% (no może 98%) szans więcej na bramkę. Messi, Lahm potrafią przeskoczyć rosłych stoperów (może warto postawić ich na centrze w NBA LIVE 2013?) - to chyba nie jest realizm o pes który Wam chodziło?
- na 60 meczów w trybie sezony, tylko 4 razy zagrałem z inną drużyną niż Real Madryt (2x była to Barcelona, 2x Manchester City). Jedyną korzyść, którą w tym widzę to to, że nauczyłem się na pamięć składu Realu, ale chyba nie o taki realizm w przydzielaniu drużyny Wam chodziło?
- Grając Bayernem Monachium w czerwonych strojach w dwóch potyczkach z Barceloną, mój przeciwnik grał w czerwono żółtych strojach. Miałem duże problemy z rozróżnieniem kto jest kto i w związku z tym z komfortem gry. Daltonistą nie jestem ale chyba nie o taki realizm w przydziale strojów Wam chodziło?
- Pogoda, na 60 rozegranych spotkań z ręką na padzie mogę przysiądz, że zaledwie 3-4 razy widziałem słońce. Nieustannie jest wieczór i pada, pada, pada... i wtedy tak sobie myślę, że nawet na angielskich boiskach widać jest więcej słońca i że nie do końca jest to pogoda zgodna z realizmem do, którego chcemy dążyć?
- Lagi? Nie wiem czy można nazwać to lagiem czy też "próbą urzeczywistnienia rozgrywki" ale momentami start zawodników do piłki, i moment samego "zatrybienia", że np teraz biegniemy w przeciwną stroną trwa o kilka ułamków sekund za długo. Tracąc w ten sposób piłkę zastanawiam się czy o taki realizm Wam chodziło?
- PL Komentarz? No comment...
- Testerzy gry FIFA14, ostatni mój żal kieruję do Was kochani. Nie wiem czy w ogóle istniejecie, czy też jesteście ciągiem kodu zerojedynkowego ale większość z błędów gry byłem w stanie wychwycić w ciągu zaledwie jednej-dwóch rozgrywek. Chyba nie przyłożyliście się dobrze do testgameów?

Drogie EA, dlaczego jest tak, że w dniu premiery dostajemy produkt, z błędami, które można zauważyć jeszcze przed premierą? To bardzo rzutuje na odbiorze długo oczekiwanej nowej odsłony. W chwili obecnej planuję wycofać się z potyczek online i poczekać na patch/patche.

Drodzy użytkownicy gry FIFA14, czy Wy również widzicie te same, inne niedociągnięcia gry?   

A oto ta zajebista Fifa, ktora tak chwalicie, a takich komentarzy jest o wiele wiecej. Jak bym czytal wasze wypowiedzi o pesie. No super.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5803 dnia: Październik 18, 2013, 21:30:09 »
ale z tymi przemyśleniami, to chyba na serwis fifapolonia... ;)
" border="0" border="0

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5804 dnia: Październik 19, 2013, 04:07:41 »
Cytuj
No,nie spodziewałem się tego po Tobie.

Niestety, ja też nie spodziewałem się takich słów w Październiku. Spodziewałem się, że będę mógł wychwalać PES'a, niestety tak nie jest.

Niby to nowy silnik, a dalej to jest to samo. Ten sam sztywny gameplay, te same błędy z brakiem wystawiania się, te same błędy z bramkarzami a nawet to same menu rodem z PS2, i co najgorsze - TO SAMO DENNE I ŻAŁOSNE ONLINE jak na XXI wiek. Już lepszy online mamy w minecrafcie. A na zmiany online to Ty czekałeś najbardziej. I niestety, ku zdziwieniu i rozczarowaniu nie doczekaliśmy się zmian.

Nie ma co się na siłę oszukiwać i na siłę lizać tyłki tej grze. Do PES'a 2013 mieliśmy ten sam silnik. NA PES 2014 czekało bardzo sporo osób. Śledziłem każdą nowinkę na temat gry, pisałem, wypowiadałem się, dzieliłem się opiniami i informacjami, spędziłem nad tym trochę czasu - czekałem na ten tytuł. Miał to być przeskok, rewolucja. Jeżeli grałeś w tą grę to dobrze wiesz jak to wygląda.

Jeżeli w tak rozwiniętej dobie komputerów, w tak rozwiniętym kraju jakim jest Japonia nie można od kilku lat stworzyć dobrego online, to o czym my mówimy? Przez rok czasu mydlili nas filmikami, wywiadami, Kei Masuda wielokrotnie powtarzał ,,nowa baza online". A zmian nie ma. Dla mnie jest to produkt stworzony tylko i wyłącznie dla pieniędzy, i szanować za to nie będę. Olali ten tytuł w tym roku niemiłosiernie. A do tego nie potrafię zrozumieć jak mogli tak okroić grywalne tryby - MLO, Bal. Chciałbym kiedyś pojechać do Japonii, znać japoński język, popatrzeć prosto w oczy osobie odpowiedzialnej za tą grę i zadać mu kilka pytań.

Niestety PES to nadal gra tylko dla dwóch graczy w którą można pograć przy piwku czy coś. Granie na dłuższą mete nie ma sensu - niegrywalne tryby, wyrzucanie z online.

Krytykowałem EA za brak zmian w tegorocznej edycji, jednak sprawdziłem produkt i spodobał mi się - zmiany są i nikt nie powie że ich nie ma, bo to po prostu czuć. Wolniejsze tempo, brak schematycznej gry - jest po prostu trudniej i realistyczniej - a to się ceni.

Wątpie że kiedykolwiek PES wróci na tron - to była dla nich ostatnia szansa. Teraz PES 2015 to będzie ten sam PES co i w tym roku, z nowymi twarzami oraz lepszą optymalizacją na PC. Dam sobie ręke uciąć że nic nie zrobią z trybami jak i resztą błędów.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5805 dnia: Październik 19, 2013, 08:31:59 »
Niestety, ja też nie spodziewałem się takich słów w Październiku. Spodziewałem się, że będę mógł wychwalać PES'a, niestety tak nie jest.

Niby to nowy silnik, a dalej to jest to samo. Ten sam sztywny gameplay, te same błędy z brakiem wystawiania się, te same błędy z bramkarzami a nawet to same menu rodem z PS2, i co najgorsze - TO SAMO DENNE I ŻAŁOSNE ONLINE jak na XXI wiek. Już lepszy online mamy w minecrafcie. A na zmiany online to Ty czekałeś najbardziej. I niestety, ku zdziwieniu i rozczarowaniu nie doczekaliśmy się zmian.

Nie ma co się na siłę oszukiwać i na siłę lizać tyłki tej grze. Do PES'a 2013 mieliśmy ten sam silnik. NA PES 2014 czekało bardzo sporo osób. Śledziłem każdą nowinkę na temat gry, pisałem, wypowiadałem się, dzieliłem się opiniami i informacjami, spędziłem nad tym trochę czasu - czekałem na ten tytuł. Miał to być przeskok, rewolucja. Jeżeli grałeś w tą grę to dobrze wiesz jak to wygląda.

Jeżeli w tak rozwiniętej dobie komputerów, w tak rozwiniętym kraju jakim jest Japonia nie można od kilku lat stworzyć dobrego online, to o czym my mówimy? Przez rok czasu mydlili nas filmikami, wywiadami, Kei Masuda wielokrotnie powtarzał ,,nowa baza online". A zmian nie ma. Dla mnie jest to produkt stworzony tylko i wyłącznie dla pieniędzy, i szanować za to nie będę. Olali ten tytuł w tym roku niemiłosiernie. A do tego nie potrafię zrozumieć jak mogli tak okroić grywalne tryby - MLO, Bal. Chciałbym kiedyś pojechać do Japonii, znać japoński język, popatrzeć prosto w oczy osobie odpowiedzialnej za tą grę i zadać mu kilka pytań.

Niestety PES to nadal gra tylko dla dwóch graczy w którą można pograć przy piwku czy coś. Granie na dłuższą mete nie ma sensu - niegrywalne tryby, wyrzucanie z online.

Krytykowałem EA za brak zmian w tegorocznej edycji, jednak sprawdziłem produkt i spodobał mi się - zmiany są i nikt nie powie że ich nie ma, bo to po prostu czuć. Wolniejsze tempo, brak schematycznej gry - jest po prostu trudniej i realistyczniej - a to się ceni.

Wątpie że kiedykolwiek PES wróci na tron - to była dla nich ostatnia szansa. Teraz PES 2015 to będzie ten sam PES co i w tym roku, z nowymi twarzami oraz lepszą optymalizacją na PC. Dam sobie ręke uciąć że nic nie zrobią z trybami jak i resztą błędów.
Ja w Holandii gram z moimi kumplami z Anglii, Holandii i nie mam problemow online. I tez siedze przy piwku. Inne tryby mnie nie interesuja, bo po prostu nie mam czasu. Gram tez Ranking match, i tez jestem zadowolony. Kupilem ta gre tylko dla trybu online i moze dlatego jestem slepy na niedorobki, albo po prostu nie oczekiwalem za duzo od tej gry, bo wiedzialem co sie dzialo z jej poprzednimi czesciami.

Offline GieKSa

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: KATOWICE
  • Wiadomości: 183
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.11.2011r.
  • CAŁE NASZE ŻYCIE TO GKS KATOWICE
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2015
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5806 dnia: Październik 19, 2013, 11:16:33 »
Czemu wy tego wszystkiego nie piszecie do KANAMI ?. Wydaje mi sie,że własnie tam trzeba pisac swoje żale,problemy z którymi może oni sobie poradzą. Może oni nie wiedzą ,że są MEGA DUŻE PROBLEMY z grą tak jak i Online.  >:( >:( >:( :-\ :-\ :-\
GKS KATOWICE & GÓRNIK ZABRZE  & BANIK OSTRAWA & J.K.S Jarosław  / ARSENAL

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5807 dnia: Październik 19, 2013, 12:50:45 »
Niestety, ja też nie spodziewałem się takich słów w Październiku. Spodziewałem się, że będę mógł wychwalać PES'a, niestety tak nie jest.

Niby to nowy silnik, a dalej to jest to samo. Ten sam sztywny gameplay, te same błędy z brakiem wystawiania się, te same błędy z bramkarzami a nawet to same menu rodem z PS2, i co najgorsze - TO SAMO DENNE I ŻAŁOSNE ONLINE jak na XXI wiek. Już lepszy online mamy w minecrafcie. A na zmiany online to Ty czekałeś najbardziej. I niestety, ku zdziwieniu i rozczarowaniu nie doczekaliśmy się zmian.

Nie ma co się na siłę oszukiwać i na siłę lizać tyłki tej grze. Do PES'a 2013 mieliśmy ten sam silnik. NA PES 2014 czekało bardzo sporo osób. Śledziłem każdą nowinkę na temat gry, pisałem, wypowiadałem się, dzieliłem się opiniami i informacjami, spędziłem nad tym trochę czasu - czekałem na ten tytuł. Miał to być przeskok, rewolucja. Jeżeli grałeś w tą grę to dobrze wiesz jak to wygląda.

Jeżeli w tak rozwiniętej dobie komputerów, w tak rozwiniętym kraju jakim jest Japonia nie można od kilku lat stworzyć dobrego online, to o czym my mówimy? Przez rok czasu mydlili nas filmikami, wywiadami, Kei Masuda wielokrotnie powtarzał ,,nowa baza online". A zmian nie ma. Dla mnie jest to produkt stworzony tylko i wyłącznie dla pieniędzy, i szanować za to nie będę. Olali ten tytuł w tym roku niemiłosiernie. A do tego nie potrafię zrozumieć jak mogli tak okroić grywalne tryby - MLO, Bal. Chciałbym kiedyś pojechać do Japonii, znać japoński język, popatrzeć prosto w oczy osobie odpowiedzialnej za tą grę i zadać mu kilka pytań.

Niestety PES to nadal gra tylko dla dwóch graczy w którą można pograć przy piwku czy coś. Granie na dłuższą mete nie ma sensu - niegrywalne tryby, wyrzucanie z online.

Krytykowałem EA za brak zmian w tegorocznej edycji, jednak sprawdziłem produkt i spodobał mi się - zmiany są i nikt nie powie że ich nie ma, bo to po prostu czuć. Wolniejsze tempo, brak schematycznej gry - jest po prostu trudniej i realistyczniej - a to się ceni.

Wątpie że kiedykolwiek PES wróci na tron - to była dla nich ostatnia szansa. Teraz PES 2015 to będzie ten sam PES co i w tym roku, z nowymi twarzami oraz lepszą optymalizacją na PC. Dam sobie ręke uciąć że nic nie zrobią z trybami jak i resztą błędów.

Wiekszych bzdur nie czytalem juz dawno...
Zawodnicy Ci sie nie wystawiaja? A do formacji zagladales? Jest tam cos takiego jak "Quick Counter".
O jakich bledach bramkarzy piszesz? Bronia jak cyborgi. Rozumiem, ze chcesz zeby w ogole nic nie przepuszczali.

W tym roku odwalili kawal dobrej roboty. Mozna miec tylko pretensje, ze znowu na sile wydaje gre przed fifa zamiast dopracowac jeszcze pare elementow.
Zaleglosci jest cala masa, wiec naprawde trudno oczekiwac, zeby wszystko zmienilo sie na lepsze w rok. Wazne, ze co edycje jest postep. Martwi mnie jedynie online i tu sie z toba zgodze.

EA wydalo odgrzewanego kotleta. W kazdej recenzji to przeczytasz. I widac to w 25% spadku sprzedazy.

PES 2015 bedzie pisany pod PS4/Xone, wiec w przyszlym roku czeka nas znowu sporo zmian. Nie wiem tylko czy w kazdym elemencie...

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5808 dnia: Październik 19, 2013, 14:33:36 »
Wiekszych bzdur nie czytalem juz dawno...
Zawodnicy Ci sie nie wystawiaja? A do formacji zagladales? Jest tam cos takiego jak "Quick Counter".
O jakich bledach bramkarzy piszesz? Bronia jak cyborgi. Rozumiem, ze chcesz zeby w ogole nic nie przepuszczali.

W tym roku odwalili kawal dobrej roboty. Mozna miec tylko pretensje, ze znowu na sile wydaje gre przed fifa zamiast dopracowac jeszcze pare elementow.
Zaleglosci jest cala masa, wiec naprawde trudno oczekiwac, zeby wszystko zmienilo sie na lepsze w rok. Wazne, ze co edycje jest postep. Martwi mnie jedynie online i tu sie z toba zgodze.

EA wydalo odgrzewanego kotleta. W kazdej recenzji to przeczytasz. I widac to w 25% spadku sprzedazy.

PES 2015 bedzie pisany pod PS4/Xone, wiec w przyszlym roku czeka nas znowu sporo zmian. Nie wiem tylko czy w kazdym elemencie...


Pokaż mi te recenzje gdzie ktoś pisze o tym, że FIFA 14 to odgrzewany kotlet.
Czytałem większość krajowych recenzji i każdy FIFE14 chwali - CDAction, PSX Extreme, PSESite, Gram.pl, Gamezilla, sporo zagraniczych portalii nikt nie napisał nic o odgrzewanym kotlecie, każdy pisał o kroku naprzód, usprawnienich i ulepszeniach - rewolucji brak, ale nie stoją w miejscu z ocenami od 8.0 po 9.0. Więc to akurat sobie wymyśliłeś kolego od kotletów.

Owszem, Gameplay KONAMI udał się znakomicie, ale trzeba w końcu zrozumieć, że gameplay to nie wszystko i gier nie ocenia się tylko za gameplay, tylko za całokształt. Mamy XXI wiek, twórcy prześcigają się w tworzeniu coraz to nowoczesniejszych, lepszych i mających mnóstwo contentu gier, a KONAMI siedzi w erze PS2 i sprzedaje grę pochodzącą z ery PS2 w current genowym sosie.

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5809 dnia: Październik 19, 2013, 15:20:25 »

Pokaż mi te recenzje gdzie ktoś pisze o tym, że FIFA 14 to odgrzewany kotlet.
Czytałem większość krajowych recenzji i każdy FIFE14 chwali - CDAction, PSX Extreme, PSESite, Gram.pl, Gamezilla, sporo zagraniczych portalii nikt nie napisał nic o odgrzewanym kotlecie, każdy pisał o kroku naprzód, usprawnienich i ulepszeniach - rewolucji brak, ale nie stoją w miejscu z ocenami od 8.0 po 9.0. Więc to akurat sobie wymyśliłeś kolego od kotletów.

Miazdzacej krytki oczywiscie nie ma. Ale wszedzie pojawiaj sie slowa typu "brak znaczacych zmian", "zabraklo czegos ekstra" itd itp.
Generalnie srednio mnie ta gra intersuje, wiec nie mam zamiaru na jej temat dyskutowac ;]

Cytuj
Owszem, Gameplay KONAMI udał się znakomicie, ale trzeba w końcu zrozumieć, że gameplay to nie wszystko i gier nie ocenia się tylko za gameplay, tylko za całokształt. Mamy XXI wiek, twórcy prześcigają się w tworzeniu coraz to nowoczesniejszych, lepszych i mających mnóstwo contentu gier, a KONAMI siedzi w erze PS2 i sprzedaje grę pochodzącą z ery PS2 w current genowym sosie.

Racja. Tylko, ze naprawe serii trzeba bylo zaczac od gameplay. Na naprawe/rozbudowe trybow przyjdzie czas. Mam nadzieje.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5810 dnia: Październik 19, 2013, 15:33:23 »
Cytuj
Ja w Holandii gram z moimi kumplami z Anglii, Holandii i nie mam problemow online. I tez siedze przy piwku. Inne tryby mnie nie interesuja, bo po prostu nie mam czasu. Gram tez Ranking match, i tez jestem zadowolony. Kupilem ta gre tylko dla trybu online i moze dlatego jestem slepy na niedorobki, albo po prostu nie oczekiwalem za duzo od tej gry, bo wiedzialem co sie dzialo z jej poprzednimi czesciami.

Jeżeli inne tryby cię nie interesują, to jest gra dla Ciebie. Bo dla mnie gra musi mieć dobrą karierę - po prostu uwielbiam w nią grać. A PES w żadnym stopniu nie przybliżył się do FIFY (Wręcz przeciwnie, cofnął się) więc wybór w tym roku jest oczywisty. Dostaliśmy tylko możliwość zmiany klubu i prowadzenie reprezentacji, co powinno być już dawno, bo to kpina. W żadnym stopniu nie starają się przybliżyć do konkurecji. Dobrze wiedzą jak wygląda sytuacja u konkurencji, ale i tak mają to gdzieś.

Jeżeli Tobie się gra podoba taka jaka jest - to szacunek. Bo dla mnie to za mało by wesprzeć finansowo japońskiego producenta.

Cytuj
Wiekszych bzdur nie czytalem juz dawno...
Zawodnicy Ci sie nie wystawiaja? A do formacji zagladales? Jest tam cos takiego jak "Quick Counter".
O jakich bledach bramkarzy piszesz? Bronia jak cyborgi. Rozumiem, ze chcesz zeby w ogole nic nie przepuszczali.

W tym roku odwalili kawal dobrej roboty. Mozna miec tylko pretensje, ze znowu na sile wydaje gre przed fifa zamiast dopracowac jeszcze pare elementow.
Zaleglosci jest cala masa, wiec naprawde trudno oczekiwac, zeby wszystko zmienilo sie na lepsze w rok. Wazne, ze co edycje jest postep. Martwi mnie jedynie online i tu sie z toba zgodze.

EA wydalo odgrzewanego kotleta. W kazdej recenzji to przeczytasz. I widac to w 25% spadku sprzedazy.

PES 2015 bedzie pisany pod PS4/Xone, wiec w przyszlym roku czeka nas znowu sporo zmian. Nie wiem tylko czy w kazdym elemencie...


Bzdury powiadasz?

Akurat wiec co to jest opcja quick counter i nie ma to żadnego znaczenia. Zawodnicy jak i obrońcy stoją jak palisady i nic nie robią. Kiedy ja wysuwam piłkę zawodnik biegnie i od czasu do czasu przepuści piłkę pomiędzy nogami. Gdy przeciwnik atakuje, moi obrońcy stoją jak słupy. Fakt faktem bramkarze są poprawieni, ale to jeszcze nnie to. Bramkarze czasem bronią niesamowicie, a czasami puszczają buble. Jeszcze nie do końca dobrze bronią dobitek. U konkurecji są cyborgi, ale jak to powiedział Vegeta ,,Oni chociaż wiedzą co robić przy dobitkach".

Czy EA sports wydało odgrzewanego kotleta? No może po recenzjach to tak widać, ale jak zagrasz w tą grę to gwarantuje Ci że zmienisz zdanie. Inne strały,  mniejsza kontrola piłki, spowolnione tempo, gra ciałem i wiele innych. Czuć różnice i mówi to osoba, która grała w FIFE 12 jak i FIFE 13. Nie jest to nowy silnik, ale zmiany są.

Nie ma schematów w grze jak to było w 12. Jest świetnia gra ciałem. Jest po prostu trudniej strzelić gola, zawodnicy myślą. Dla mnie to najlepsza FIFA w jaką grałem, bo powoli oni w samym gameplay'u doganiają PES'a.
Cytuj

Czemu wy tego wszystkiego nie piszecie do KANAMI ?. Wydaje mi sie,że własnie tam trzeba pisac swoje żale,problemy z którymi może oni sobie poradzą. Może oni nie wiedzą ,że są MEGA DUŻE PROBLEMY z grą tak jak i Online.  >:( >:( >:( :-\ :-\ :-\

Spokojnie, oni to wszystko wiedzą że są problemy. Tylko oni z tym nic nie robią. Bhatti jest zasypywany mailami i wiadomościami, na facebooku co chwile są negatywne komentarze, na forach jak i stronach są negatywne opinie - oni dobrze o tym wiedzą, tylko że robią dobrą mine do złej gry i mają to w dupie.

Dlaczego mam się tu nie wypowiedzieć na temat gry? Po to jest ten temat. Jak wszystko było ok to było fajnie, ale jak już ktoś chce coś złego napisać to źle.





« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2013, 15:36:05 wysłana przez Koziom »
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5811 dnia: Październik 19, 2013, 15:46:46 »
Miazdzacej krytki oczywiscie nie ma. Ale wszedzie pojawiaj sie slowa typu "brak znaczacych zmian", "zabraklo czegos ekstra" itd itp.
Generalnie srednio mnie ta gra intersuje, wiec nie mam zamiaru na jej temat dyskutowac ;]

Racja. Tylko, ze naprawe serii trzeba bylo zaczac od gameplay. Na naprawe/rozbudowe trybow przyjdzie czas. Mam nadzieje.

Oczywiście że trzeba zacząć od gameplayu, ale skoro nie mogą wszystkiego stworzyć w ciągu roku, to czeka się z wydaniem gry - tak robią największe firmy - wiemy że gra ma mnóstwo niedoróbek i błędów, więc próbujemy je naprawić, a nie wypuszczamy i każemy czekać na patche i dlc kilka miesięcy. To nieprofesjonalne.
Ostatnio padła informacja, że wielkie premiery na PS4 jak Watch_Dogs i The Crew zaliczą poślizg, bo twórcy chcą dopracować gry, by wyglądały jak najlepiej i były kompletne w 100%. Ubisoft potrafi jasno powiedzieć - gra jest gotowa, ale chcemy ją doszlifować by była jak najlepsza i zaliczy poślizg - więc czemu Konami tego nie robi? - kasa. Wiedzą, że zrobili na tyle duży szum wokół PES-a, że 14tka nieźle się sprzeda, a że fani będą oburzeni? Nieważne. Zrobili to dla pieniędzy, bo nikt im nie kazał wydawać gry tak wcześnie
Trzeba zrozumieć frustrację niektórych, bo zapłacili dużą kasę za coś, czego tak naprawdę nie ma do końca, kupili grę tak inną od tej, o której mówiło Konami.

Oczywiście, że są ludzie, którzy krytykują grę dla samej krytyki, ale większość jest po prostu wkur**ona, bo nie za to zapłacili. Ja jestem w tej drugiej grupie, Koziom też, wielu innych też (pozdro Mahadew:D). Nie krytykujemy dlatego, że nienawidzimy tej gry bo wolimy FIFE, nie lubię osobiście FIFY i EA, dużo lepiej gra mi się w PES-a, ale w tym roku Konami oszukało fanów i to jawnie i to mnie wnerwia.
Jeszcze przed premierą broniłem tej gry, ale kupiłem PES-a, zapłaciłem kupę kasy jak na moje marne zarobki i dostałem strzała w zęby.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5812 dnia: Październik 19, 2013, 16:41:07 »
Akurat w tym moje szczęście, że dwa dni pod rząd (premiera, dzień po premierze) byłem w robocie i nie miałem jak kupić tej gry. A dzień po premierze był już pirat który pobrałem i zagrałem. Potem zaczęły się opinie na temat online. Sprawdziłem ML, BAL, pograłem chwilę i stwierdziłem że to nie dla mnie. No i kasę którą zaoszczędziłem wydałem na FIFE z której o dziwo jestem zadowolony.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5813 dnia: Październik 19, 2013, 16:51:33 »
Ja, że tak troche z innej beczki Panowie.

Wiecie może jak symulować faul w tej odsłonie gry ??  Oczywiście gram  na padzie.
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5814 dnia: Październik 19, 2013, 16:52:59 »
Tak, można symulować. W PES 2013 trzeba było wcisnąc wszystkie przyciski, a teraz nie jestem pewien jak to jest. Tak czy siak wejdź w liste ruchów i sprawdź przy każdej zakładce ,,DIVE". I będziesz miał przyciski odpowiedzialne za nurkowanie.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5815 dnia: Październik 19, 2013, 17:41:53 »
Szukałem ale nie mogę znależć tego dlatego napisałem tutaj :)
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5816 dnia: Październik 19, 2013, 18:01:40 »
Szukałem ale nie mogę znależć tego dlatego napisałem tutaj :)

Jeśli się nie mylę jest to na Dualshocku: L1/R1/Wciskamy lewą i prawą gałką - wszystko to jednocześnie.

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5817 dnia: Październik 19, 2013, 18:53:55 »
Wątpie że kiedykolwiek PES wróci na tron - to była dla nich ostatnia szansa. Teraz PES 2015 to będzie ten sam PES co i w tym roku, z nowymi twarzami oraz lepszą optymalizacją na PC. Dam sobie ręke uciąć że nic nie zrobią z trybami jak i resztą błędów.

Ty chyba napisales to o fifie, bo tam tylko zmienili predkosc rozgrywania meczu hehheheh. Albo jestescie naiwni, albo.....

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5818 dnia: Październik 19, 2013, 19:08:12 »
I tez mysle ze do dwoch tygodni bedziecie sie tu brandzlowac i pisac jaka to fifa nie jest skor.....a. Ale to tez sie wam przypomni. A KONAMI i tak wiecej robi niz EA juz powiedziala ze IGNITE tylko na next gen a wy kupicie ponownie dlc. Ale i tak bedziecie chwalic jakie to zmiany nie zaszly w nowej odsłonie.

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5819 dnia: Październik 19, 2013, 19:21:20 »
kristof080 - nie pisz postapod postem, a po drugie nie kopiuj swoich starych wpisów i nie dodawaj jako nowe. A i ciebie nikt nie obraża to sobie odpuść takie teksty.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5819 dnia: Październik 19, 2013, 19:21:20 »