Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1226974 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5820 dnia: Październik 19, 2013, 19:46:00 »
Cytuj
Ty chyba napisales to o fifie, bo tam tylko zmienili predkosc rozgrywania meczu hehheheh. Albo jestescie naiwni, albo.....

Nie napisałem o fifie, napisałem o PES'ie. Zmienili prędkość rozgrywania meczu co wyszło bardzo na plus, strzały, gameplay, animacje, tryby online, a nawet głupie, kafelkowe menu. Zanim ty wejdziesz w PES'ie w formacje, to ja już zmienie zawodnika - nie wiem czemu to menu od KONAMI tak wolno chodzi. (hehehehe?).

Nie jestem naiwny, to Ty jesteś naiwny twierdząc, że ten PES się super zmienił, a FIFA nie. To PES miał być rewolucją w dziedzinach gry, w grach piłkarskich, w symulatorach a jedyne co się zmieniło to animacje i brudzące koszulki oraz wolniejsze menu i twarze. Dalej bronisz zawzięcie PES'a z sentymentu do wcześniejszych gier, to sobie broń - na pokaz. Ja nie będe na to tracił czasu i obiektywnie potrafię przyznać, że produkt o numerku 2014 nie zasługuje na prawo bytu w XXI wieku.(hehehehe).


Cytuj
I tez mysle ze do dwoch tygodni bedziecie sie tu brandzlowac i pisac jaka to fifa nie jest skor.....a. Ale to tez sie wam przypomni. A KONAMI i tak wiecej robi niz EA juz powiedziala ze IGNITE tylko na next gen a wy kupicie ponownie dlc. Ale i tak bedziecie chwalic jakie to zmiany nie zaszly w nowej odsłonie.

Konami robi więcej od EA - wstydź się. EA po tygodniu od premiery potrafiła wydać patcha ulepszającego grę - były problemy z główkami oraz strzałami - naprawili je, były kłopoty z online - naprawili je. Tydzień po tygodniu. A ty nadal czekaj na 300 z twarzy które otrzymasz w grudniu.

IGNITE na Next Gen to bullszit. Teraz rozmawiamy o grze na PC na obecnym genie.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5821 dnia: Październik 20, 2013, 07:37:50 »
Przepraszam wszystkich ktorych urazilem moim wczesniejszym postem. :-[

Ale kiedy widze poraz kolejny, ze ktos wypisuje ze muzyka nie jest tak albo menu. Pisalem wczesniej, ze to kwestia gustu. Zgodze sie, ze menu dziala co najmniej ospale, ale reszta....   Jest przejrzyste, proste i intuicyjne. DLA MNIE. Muzyke sobie zmienilem. Wgralem kawalki z wczesniejszych PESow. O twarzach nie bede pisal, bo to prawda ale tez nie zwracam na to uwagi, bo urzekl mnie gameplay, ktory moim zdaniem jest najwazniejszy. Jak popatrzycie sobie na oceny PESa w zagranicznej prasie, to sa one wysokie pomimo bledow jakie zawiera ta gra.
Ale najwazniejsza ocene dla PESa wystawili moi koledzy z pracy, ktorzy od zawsze grali w Fife, ale w tym roku kupili PESa i do tej pory go wychwalaja pomimo licznych bledow.

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5822 dnia: Październik 20, 2013, 08:23:18 »
Jak te twarze, na ktore bede musial czekac do grudnia beda wygladaly tak:





To nie moge sie doczekac, bo pokazuja moc PESa.
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2013, 08:25:18 wysłana przez kristof080 »

Offline megabot00

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5823 dnia: Październik 20, 2013, 09:31:13 »
Mam pytanie. Czy w patchu 1.1 od pesedit można wybrać czy się chce 2.bundeslige czy drugą fałszywą ligę od pesa PDII? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. ;)

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5824 dnia: Październik 20, 2013, 09:52:04 »
Konami wypuscilo ladne ferrari ale okazuje sie ze pod maska jest sam silnik i nie ma kol tak bym to podsumowal-ladnie mi sie w nim siedzi lubie popatrzec na wykonczenie ale niestety nie jezdzi jeszcze i tyle.

Gram w ta gre bo nie kupilem i mnie cisnienie nie zalewa ze wywalilem 120 zloty ale naprawde konami juz niema , wydali cos co ta firme pograza.

hmmm nie wiem jak naiwnym trzeba byc by pisac ze fifa nie ma startu- fifa jest w kazdym wiekszym sklepie wylewa sie z polek jest zawsze maksymalnie dopracowana a jak nie sa patche. Gdyby naprawde gameplaj tylko wyjac z pesa to konami padlo by i to chyba juz bez zalu z mojej strony bo widze jakie podejscie maja do fanow. zachowuja sie jak male studio z 5 pracownikami nie jak firma ktora z kimkolwiek konkuruje. 
Z premedytacja wypuscili niedokonczana gre i z premedytacja ida w zaparte. W tym roku boje sie ze nawet scena moderska nie uratuje tej czesci bo tu wszedzie jakies dziury... No i powinna byc jasna informacja na pudelku GRA NIE MA WYMAGAN OPTYMALNYCH WLACZ I SPRAWDZ CZY AKURAT ZADZIALA PLYNNIE
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2013, 09:54:38 wysłana przez pavulon666 »

Offline olivier

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 07.11.2009r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5825 dnia: Październik 20, 2013, 10:57:57 »
Dokładnie, z tymi wymaganiami to pojechałeś na całości :D, w pełni się zgadzam :)

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5826 dnia: Październik 20, 2013, 11:41:05 »
Nasz słynny Adam Bhatti napisał, że PES 2013 sprzedał się w około 6 milionach kopii - ciekawe czy to prawda.
Druga sprawa - nie wiem, może się mylę, ale Bhatti na Twitterze miał jeszcze przed premierą gry ze 30 tysięcy obserwujących go, a teraz ma coś koło 11 tysięcy 200 - tak by wpienił ludzi, że 20 tysięcy przestało go obserwować lub usunął za nieprzychylne wpisy pod adresem gry i jego:)

Offline RealMadridPES

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2013r.
  • Gram w: PES 06
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5827 dnia: Październik 20, 2013, 12:54:40 »
wie już ktoś jak zmienić "tight shirt" czy li obisłe koszulki na normalne "luźne"?

Offline KonyPL

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 100
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5828 dnia: Październik 20, 2013, 14:01:16 »
dawno tu nie zaglądałem ale widzę że wojna przeciwników i obrońców tego pesa trwa dalej :D
to ja wam napisze kilka prawd o tym pesie:
- gra nie nadaje sie do gry online! Możecie pisać że u was działa bez lagów itp. Nie wiem jak to możliwe ale tak dział tylko u pojedynczych osób. Tak sie składa że ja kupuje gry tylko do grania online, net mam 20 mb, żadna gra praktycznie choćby troche mi nie laguje, a włączam PESa i co? i 2 na 3 mecze rankingowe lagi że sie grać nie da albo nie ma przyjemności gry. Jak już mecz jest w miare płynny to i tak nie wygrasz bo ktoś wyjdzie z gry. Co z tego że potem możesz go zablokować? Kiedy to walka z wiatrakami.
-gra offline tj. 2 pady ( kumplem czy tam z kimś) jest ok. wszystko chodzić płynnie może czasem jakiś bug ale ogólnie nie psuje rozgrywki. Bramkarze wbijając piłe do braki sa irytujący ale pyzatym gameplay offline jest ok. ps. Gram na tempie plus 1, bo standardowo jest za wolno i tyle.
- Oprawa przed meczowa tj. taktyki, zmiany, screeny podczas ładowania, menu to totalne dno i 1000 metrów mułu, czuje sie tak jakbym grał w fife 2000 i nie próbujecie mi mówić że tak nie jest. Bo jeśli ktos tutaj twierdzi że ten screen przed meczem pokazujący trybuny lub Ci piłkarze przed meczem są piękni i trafieni to porostu chyba jest ślepy :D Konami chyba nie wie jak wygląda nowoczesna oprawa gry, stoją w latach 99/00. Oczywiście pisze to złośliwie bo wszyscy wiedzą czemu to tak wygląda, porostu chłopaki nie zdążyli zrobić gry.
- porównywanie fify do PESa nie jest dobrym pomysłem( wiem to po sobie) Ja ostatnią fifę w którą grałem była fifa 2004. Teraz właczam fife wszystko piękne ładne tryby cacy wchodze w gamplay i po 3 minutach już nie che w to grać. Bo gra wydaje sie drewniana. Każdy kto nie grał kilka lat w fife będzie miał takie złudzenie.
Jeśli PES 15 też bedzie takim okrojonym gównem to chyba wgl przestane grac w piłke w wydaniu komputerowym.

Offline olivier

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 07.11.2009r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5829 dnia: Październik 20, 2013, 14:21:21 »
Nasz słynny Adam Bhatti napisał, że PES 2013 sprzedał się w około 6 milionach kopii - ciekawe czy to prawda.
Druga sprawa - nie wiem, może się mylę, ale Bhatti na Twitterze miał jeszcze przed premierą gry ze 30 tysięcy obserwujących go, a teraz ma coś koło 11 tysięcy 200 - tak by wpienił ludzi, że 20 tysięcy przestało go obserwować lub usunął za nieprzychylne wpisy pod adresem gry i jego:)
Ta, raczej to zmyslił, bo jego zdaniem w FIFIE 14 jest 700 realistycznych twarzy, a tak się składa, że jest koło 5000 :), Bhatti kłamie mówiąc wiele rzeczy, tak jak i tym, że DLC z twarzami i poprawkami do PES'a 14 miał wyjść 2 tygodnie temu..., a jakoś do tej pory go nie ma i nie wiadomo czy wogóle będzie :D. Dodaj jeszcze, że dziwne jest to, że PES w poprzedniej edycji mógł być sprzedany w okolicach 6 milionów... skoro FIFA (licząc z konsolami) miała około 3,5 - 4 mln. sprzedanych sztuk...., chyba, że japońce kupują po 10 sztuk na głowę ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2013, 15:43:53 wysłana przez olivier »

Offline megabot00

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5830 dnia: Październik 20, 2013, 18:54:26 »
dawno tu nie zaglądałem ale widzę że wojna przeciwników i obrońców tego pesa trwa dalej :D
to ja wam napisze kilka prawd o tym pesie:
- gra nie nadaje sie do gry online! Możecie pisać że u was działa bez lagów itp. Nie wiem jak to możliwe ale tak dział tylko u pojedynczych osób. Tak sie składa że ja kupuje gry tylko do grania online, net mam 20 mb, żadna gra praktycznie choćby troche mi nie laguje, a włączam PESa i co? i 2 na 3 mecze rankingowe lagi że sie grać nie da albo nie ma przyjemności gry. Jak już mecz jest w miare płynny to i tak nie wygrasz bo ktoś wyjdzie z gry. Co z tego że potem możesz go zablokować? Kiedy to walka z wiatrakami.
-gra offline tj. 2 pady ( kumplem czy tam z kimś) jest ok. wszystko chodzić płynnie może czasem jakiś bug ale ogólnie nie psuje rozgrywki. Bramkarze wbijając piłe do braki sa irytujący ale pyzatym gameplay offline jest ok. ps. Gram na tempie plus 1, bo standardowo jest za wolno i tyle.
- Oprawa przed meczowa tj. taktyki, zmiany, screeny podczas ładowania, menu to totalne dno i 1000 metrów mułu, czuje sie tak jakbym grał w fife 2000 i nie próbujecie mi mówić że tak nie jest. Bo jeśli ktos tutaj twierdzi że ten screen przed meczem pokazujący trybuny lub Ci piłkarze przed meczem są piękni i trafieni to porostu chyba jest ślepy :D Konami chyba nie wie jak wygląda nowoczesna oprawa gry, stoją w latach 99/00. Oczywiście pisze to złośliwie bo wszyscy wiedzą czemu to tak wygląda, porostu chłopaki nie zdążyli zrobić gry.
- porównywanie fify do PESa nie jest dobrym pomysłem( wiem to po sobie) Ja ostatnią fifę w którą grałem była fifa 2004. Teraz właczam fife wszystko piękne ładne tryby cacy wchodze w gamplay i po 3 minutach już nie che w to grać. Bo gra wydaje sie drewniana. Każdy kto nie grał kilka lat w fife będzie miał takie złudzenie.
Jeśli PES 15 też bedzie takim okrojonym gównem to chyba wgl przestane grac w piłke w wydaniu komputerowym.
Zgadzam się w 100 procentach z tym co napisałeś, online beznadziejny :(, offline dobry. Menu to kwestia gustu, ale i tak dla większości osób menu jest przestarzałe. Mogli zrobić coś w stylu pesa 2010, pesa 2013, które pod względem menu bardzo mi się podobały :)
Mam pytanie. Czy w patchu 1.1 od pesedit można wybrać czy się chce 2.bundeslige czy drugą fałszywą ligę od pesa PDII? Albo usunąć jakiś plik z nią. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Offline MrJaxSon

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2010r.
  • LED Lighting Team na Facebook
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5831 dnia: Październik 20, 2013, 23:02:30 »
kolejny raz w tym roku! - BRAK SŁÓW !

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Wszystkich gorąco zapraszam!

Pasja do Futbolu

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5832 dnia: Październik 21, 2013, 17:21:57 »
Kiedy dokładnie wyjdzie ten patch od konami? I co on zmieni i co doda?

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5833 dnia: Październik 21, 2013, 19:24:23 »
nie wiadomo
edit
Adam Bhatti (PES community manager) ha appena comunicato tramite twitter che in questi giorni sta testando la nuova patch e il nuovo DLC di PES 2014. Non dovrebbe quindi mancare molto all'annuncio della data di uscita e al rilascio dei tanto attesi aggiornamenti ufficiali per PES 2014.
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2013, 21:20:03 wysłana przez jozin666 »

Offline mediapunta

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2011r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5834 dnia: Październik 21, 2013, 23:47:09 »
Pany macie jakąś dobrą taktykę/formację do tego PESa? Nie chodzi mi o grę vs komputer bo on prezentuje poziom dna. Gram z kumplem, który jedyne co robi to podaje na pałę piłkę do przodu (gra realem) a piłencja jak w masło przechodzi mi obrone Barcelony.

W PESa gram tyle lat i po prostu nie moge zdzierzyc tego jak sprana jest ta edycja. Komuś wychodzi gra Barcelona vs Real? Krycha to jeb.. robot.

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5835 dnia: Październik 22, 2013, 04:57:40 »
Adam Bhatti ‏@Adam_Bhatti
hey guys, sorry for the downtime. Very busy doing testing for new DLC and patch, ramping up now. News on release as soon as we can share.

To odpowiedz z wczoraj.

77mik77

  • Gość
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5836 dnia: Październik 22, 2013, 09:23:15 »
Pany macie jakąś dobrą taktykę/formację do tego PESa? Nie chodzi mi o grę vs komputer bo on prezentuje poziom dna. Gram z kumplem, który jedyne co robi to podaje na pałę piłkę do przodu (gra realem) a piłencja jak w masło przechodzi mi obrone Barcelony.

W PESa gram tyle lat i po prostu nie moge zdzierzyc tego jak sprana jest ta edycja. Komuś wychodzi gra Barcelona vs Real? Krycha to jeb.. robot.

Pogadaj z tymi, którzy twierdzą, że obrońcy są nie do przejścia.. ;D

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5837 dnia: Październik 22, 2013, 12:30:18 »
3 dni temu zainstalowałem fife 14, aby zobaczyć w czym "lepsza" bądź tez gorsza jest od Pesa 14.

Menu, tryb menadżera, wizualna oprawa w menu, wiele opcji, bardzo fajnie. Z grafiką na boisku trochę gorzej chociaż aż tak w oczy nie kole. O dziwo grało mi się na prawdę miodnie. Miodnie to może za dużo powiedziane, ale na pewno grało się przyjemnie do momentu kiedy zobaczyłem całkiem przypadkowo te SUWAKI W OPCJACH

... Co to do cholery ma być ???  przegrywając przykładowo 0:3  mogę sobie zatrzymać grę, wejść w opcję i zmienić np suwak: Prędkość zawodników na 90.  przespieszenie zawodników na 90, celność strzałów na 90  i można wygrać mecz 4:3 w taki beznadziejny sposób...  Gdyby przesuwanie tych suwaków odgrywało rolę na moich zawodnikach ale zarówno i na zawodnikach komputerowych to OK, ale mało tego... SI ma osobne zakładki gdzie wszystko można dać tak jak u siebie na 90 tak w SI na 10...

Całe życie przy PESIE... wiem że te suwaki są już od fify 2012, ale nigdy w fife nie grywałem.

Możecie mi to wytłumaczyć o co w tym chodzi i PO CO TO W OGÓLE MA MIEJSCE W TEJ GRZE?   Dziękuje.
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5838 dnia: Październik 22, 2013, 15:16:37 »
Cytuj
3 dni temu zainstalowałem fife 14, aby zobaczyć w czym "lepsza" bądź tez gorsza jest od Pesa 14.

Menu, tryb menadżera, wizualna oprawa w menu, wiele opcji, bardzo fajnie. Z grafiką na boisku trochę gorzej chociaż aż tak w oczy nie kole. O dziwo grało mi się na prawdę miodnie. Miodnie to może za dużo powiedziane, ale na pewno grało się przyjemnie do momentu kiedy zobaczyłem całkiem przypadkowo te SUWAKI W OPCJACH

... Co to do cholery ma być ???  przegrywając przykładowo 0:3  mogę sobie zatrzymać grę, wejść w opcję i zmienić np suwak: Prędkość zawodników na 90.  przespieszenie zawodników na 90, celność strzałów na 90  i można wygrać mecz 4:3 w taki beznadziejny sposób...  Gdyby przesuwanie tych suwaków odgrywało rolę na moich zawodnikach ale zarówno i na zawodnikach komputerowych to OK, ale mało tego... SI ma osobne zakładki gdzie wszystko można dać tak jak u siebie na 90 tak w SI na 10...

Całe życie przy PESIE... wiem że te suwaki są już od fify 2012, ale nigdy w fife nie grywałem.

Możecie mi to wytłumaczyć o co w tym chodzi i PO CO TO W OGÓLE MA MIEJSCE W TEJ GRZE?   Dziękuje.

Chyba każdy symulator sportowy od EA Sports ma takie suwaki.

W Fight Night Champions również mamy suwaki, w które można wejść w kazdym momencie gry. Gdzieś jeszcze widziałem te suwaki, chyba w NHL.

Tak czy siak ma to służyc własnemu skonfigurowaniu rozrywki. Każdy ustawi sobie tak jak chce, choć ja nie widzę sensu grzebania w tych suwakach. Owszem, można wygrywać po 10:0 ustawiając wszystkie suwaki na maksimum, ale jaki to sens? Przecież to daje 0 satysfakcji.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5839 dnia: Październik 22, 2013, 16:40:05 »
Grassek - logika... Po to są te suwaki, żeby ustawić odpowiedni poziom dla siebie... Jeżeli jest za łatwo podkręcasz jeżeli za trudni zmniejszasz. Ale nie sądzę, żebyś na Legendarnym narzekał na poziom Offline w dodatku po włączeniu Ręcznych ustawień w kontrolerze...
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5839 dnia: Październik 22, 2013, 16:40:05 »