Autor Wątek: Teraz Brazylia! - Reprezentacja Polski - z kim zagramy w Barażach? Nowe stroje!  (Przeczytany 60645 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - II mecz fazy grupowej!
« Odpowiedź #160 dnia: Kwiecień 13, 2012, 21:14:46 »
Skomentuję szerzej później, chciałbym tylko odwołać się do słów Jaxoxa: popatrz na swoją karierę, a potem wyjdź i zamknij za sobą drzwi.
Jeśli masz problem napisz to na PW, a nie tutaj. Bo co powiedziałem, żeby wystawił rezerwowy skład? I masz pretensje, bo w meczu z Udinese wystawiłem podstawowy skład? A teraz kolej na ciebie. Ty zostawiasz Superpuchar Polski, żeby zagrać sparing z Liver.. Powtórzę. Jeśli masz jakieś pretensje do mnie, zrobiłem ci coś, napisałem coś nie tak itp. pisz to na PW. A nie zaczynasz na mnie najeżdżać(i to jeszcze tutaj). A może się obraziłeś bo obraziłem twoją Wisełkę w mojej karierze?

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - II mecz fazy grupowej!
« Odpowiedź #161 dnia: Kwiecień 13, 2012, 21:19:13 »
Jeśli masz problem napisz to na PW, a nie tutaj. Bo co powiedziałem, żeby wystawił rezerwowy skład? I masz pretensje, bo w meczu z Udinese wystawiłem podstawowy skład? A teraz kolej na ciebie. Ty zostawiasz Superpuchar Polski, żeby zagrać sparing z Liver.. Powtórzę. Jeśli masz jakieś pretensje do mnie, zrobiłem ci coś, napisałem coś nie tak itp. pisz to na PW. A nie zaczynasz na mnie najeżdżać(i to jeszcze tutaj). A może się obraziłeś bo obraziłem twoją Wisełkę w mojej karierze?
Panowie, spokojnie.

Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - II mecz fazy grupowej!
« Odpowiedź #162 dnia: Kwiecień 13, 2012, 21:23:29 »
Przepraszam cię, że zrobiłem to, ale mnie poniosło. Jeśli nie odpisałbym, pokazałbym swoją słabość.  ;) Przepraszam jeszcze raz i obiecuje, że to się nigdy nie powtórzy. :)

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - II mecz fazy grupowej!
« Odpowiedź #163 dnia: Kwiecień 13, 2012, 21:26:00 »
Świetne widowisko w obydwu spotkaniach. Polska po bramkach Murawskiego zapewnila sobie bezposredni awans z grupy. A Czesi dali sie ograc i wracają do swojego kraju.

Bardzo spodobał mi sie opis   :)
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - II mecz fazy grupowej!
« Odpowiedź #164 dnia: Kwiecień 14, 2012, 10:46:16 »
Jest jest jest, Polska na Euro jest the best :D Ale teraz do rzeczy, Świetną partię rozegrał Muraś, który zdobył dwie bardzo ładne bramki. Szkoda, że Kuba z karnego się pomylił, a raczej jego strzał wyczuł Akinfeev. Mamy awans, mamy awans jakby tak było naprawdę to już od rana bym za to pił. W drugim meczu Grecy, pokazali charakter i wyrzucili Czechów z turnieju. Ciekawy będzie mecz o "życie" pomiędzy Grecją a Rosją.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - II mecz fazy grupowej!
« Odpowiedź #165 dnia: Kwiecień 14, 2012, 11:00:24 »
Jest dla mnie szokujące, jak olbrzymi postęp zrobiłeś w opisywaniu od czasu swojego pierwszego podejścia do Kadry :) Jeszcze nie widziałem kogoś, kto w zaledwie trzy miesiące dwu, jak nie trzykrotnie poprawiłby swój warsztat w tak złożonej sztuce, jaką jest pisany język polski... RESPECT!!!

Jesteście już w ćwierćfinale. Szkoda, że tak łatwa przeprawa z Rosją leży tylko w sferze naszych marzeń, a pokusić o nią Polacy mogą się tylko w grze komputerowej. Zaskakuje Murawski. Facet ma ponad 30 lat i przez całą dotychczasową karierę ani trochę nie wybił się ponad przeciętność. Tymczasem zdobywa dwa gole w meczu grupowym Mistrzostw Europy i daje swojej ojczyźnie awans do ćwierćfinału. Szkoda tylko, że Kuba Błaszczykowski nie strzelił rzutu karnego, ale nie wiem, kto po fatalnej próbie ze spotkania z Włochami desygnował go do wykonania jedenastki....
Przeciwko Czechom nie wystawiaj rezerwowych, tylko zapewnij sobie spokojne pierwsze miejsce.

Kapitalny mecz we Wrocławiu - fajnie by było ujrzeć skrót, ale chyba już za późno :)



Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - II mecz fazy grupowej!
« Odpowiedź #166 dnia: Kwiecień 14, 2012, 18:41:02 »


Polacy znów zaskakują Europę!

Fantastyczne spotkanie Polski z Grecją nie okazało się przypadkiem. Współgospodarze turnieju po raz kolejny odnieśli pewne zwycięstwo, tym razem nad faworyzowaną drużyną Rosji. "Sborna" w tym spotkaniu nie pokazała zupełnie nic, co wykorzystali pewni swego biało-czerwoni. Obie bramki w spotkaniu zdobył Rafał Murawski.


Co za emocje! Czesi poza turniejem...

Fantastyczne widowisko we Wrocławiu. Czesi, mimo iż w 90 minucie prowadzili z Grecją 2:1, ostatecznie opuścili murawę pokonani za sprawą dwóch goli autorstwa Seitaridisa i Gekasa. Poza tym, w spotkaniu do siatki trafiali: Rosicky, Baros oraz Samaras. Tym samym nasi południowi sąsiedzi bardzo szybko żegnają się z turniejem, a w meczu 3. kolejki dane nam będzie zobaczyć prawdziwą batalię o awans między Rosją a Grecją.



__________________________________________________________________________________________________________________


Kolejny remis Portugalii...

Portugalczycy na poważnie muszą zastanowić się, po co przyjechali na Euro. Po dwóch spotkaniach mają na swoim koncie 2 remisy oraz 0 strzelonych bramek. O ile bezbramkowy rezultat w meczu z Niemcami był odbierany dość ciepło, to strata punktów z Danią została bardzo surowo przyjęta w kraju z półwyspu Iberyjskiego. Do tego gra Portugalczyków wygląda fatalnie...


Porywający mecz w Charkowie

W podobnej sytuacji co Portugalia, byli w tym spotkaniu Niemcy. Mierzyli się z mocną ekipą Holendrów i w tym spotkaniu także padł remis. Mimo wszystko mecz mógł się podobać, bo padły w nim aż 4 bramki. Co ciekawe, po 8 minutach gry było już 2:0 dla naszych zachodnich sąsiadów. Jednak "Oranje" walczyli do końca i to ich ten wynik bardziej zadowala. Bramki zdobywali: Klose oraz Gomez dla Niemiec oraz Sneijder i Van Persie dla Holandii.


__________________________________________________________________________________________________________________


Chorwacja bez argumentów na Włochy...

Kolejna porażka Chorwacji, Włosi w 1/4. Italia rozgromiła rywali aż 3:0. Chorwacja, która przed czterema laty bardzo dobrze radziła sobie w Austrii i Szwajcarii, w tegorocznym turnieju jest ogromnym rozczarowaniem. Gole dla Włochów zdobywali: Gilardino, Pazzini oraz Pirlo.


Ogromne męki obrońców tytułu...

Hiszpania szczęśliwie wygrywa z Irlandią 1:0 i zachowuje szanse na awans do ćwierćfinału Euro. Brzmi to co najmniej dziwnie, ale takie są fakty. Po niespodziewanej porażce z Włochami dziś La Furia Rocha przyszło mierzyć się z wydawałoby się słabszą Irlandią. Nic bardziej mylnego, bo przez 90 minut oglądaliśmy bardzo zacięty pojedynek. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 9' Villa.


__________________________________________________________________________________________________________________


Szwecja wraca do domu...

Fatalni Szwedzi zostali dziś zdeklasowani przez reprezentację Anglii. Po upokarzającej porażce 3 bramkami z Ukrainą dziś to samo powtórzyli Anglicy, bezlitośnie obdzierając Skandynawów z jakichkolwiek złudzeń. Gole zdobywali: 2x Bent oraz Lampard.


Remis Ukrainy z Francją!

Gospodarze rozhulali się na dobre! Po spektakularnej wygranej ze Szwecją 4:1, Ukraińcy sporo krwi napsuli Francuzom. W efekcie trójkolorowi tylko bezbramkowo zremisowali na obiekcie w Doniecku. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, Można rzec, że współgospodarze turnieju znacznie przybliżyli się do ćwierćfinału tych rozgrywek.


__________________________________________________________________________________________________________________

Strzelcy:

1. Van Persie (Holandia) - 3 gole
2. Bent (Anglia) - 2 gole
2. Murawski (Polska) - 2 gole
2. Sneijder (Holandia) - 2 gole
2. Shevchenko (Ukraina) - 2 gole
6. 24 innych zawodników - 1 gol

__________________________________________________________________________________________________________________

Asystenci:

1. Robben (Holandia) - 3 asysty
2. Pirlo (Włochy) - 2 asysty
2. Tymoschuk (Ukraina) - 2 asysty
2. Gekas (Grecja) - 2 asysty
2. Ozil (Niemcy) - 2 asysty
2. Gerrard (Anglia) - 2 asysty
7. 9 innych zawodników - 1 asysta

Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - podsumowanie II!
« Odpowiedź #167 dnia: Kwiecień 14, 2012, 18:50:37 »
Polska zaskakuje i pewnie awansuje. Ciekawe zawody powinny się odbyć w meczu Rosji z Grecją. Ja stawiam na Sborne.

Portugalia po meczu z Niemcami i Danią ma tylko dwa punkty. Wg mnie nie awansują dalej. Ciekawe spotkanie pomiędzy Niemcami, a Holandią. Myślę, że te dwie ekipy awansują do ćwierćfinału.

Włosi przeżywają renesans formy. Jestem ciekawy jak poradzą sobie w pojedynku z waleczną Irlandią, która była blisko sprawienia niespodzianki w meczu z Hiszpanią.

Anglia pewnie wygrywa z Szwecją. Ukraina szaleje i remisuje z Francją. Gospodarze chyba trafili z formą na mistrzostwa. Moje typy na awans: Francja, Ukraina.

Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline Shoushan

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.02.2012r.
  • Inaczej mesajah.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - podsumowanie II!
« Odpowiedź #168 dnia: Kwiecień 14, 2012, 18:56:40 »
Zajebiście wszystko opisujesz ;)
Polacy znów zaskakują, bardzo ciekawie było w meczu Grecja-Rosja.
Ależ nudna jest ta grupa B, same remisy, Portugalia zremisowała w bardzo ważnym spotkaniu, takie mecze Portugalczycy wygrywać muszą.
Hiszpania się męczy, tym czasem Włoch gładko wygrywają z Horwacją, tym samym umacniają się na pozycji lidera.
Anglia wysyła Szwecję do domu, a chłopiec do bicia remisuje z Francją, się dzieję ;)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - podsumowanie II!
« Odpowiedź #169 dnia: Kwiecień 14, 2012, 20:19:55 »
Ciekawy rozwój wydarzeń na tym EURO :D Aż mi smaczku narobiłeś ;D

W grupie A pewna awansu tylko Polska, za to pasjonująco zapowiada się walka Greków i Rosjan. Sądzę, że większe szanse w tym starciu ma Sborna, lecz jej forma w meczu z gospodarzami mocno zastanawia.

Grupa B, czyli ta awizowana jako najmocniejsza, grupa śmierci. Na razie w połowie spotkań nie oglądaliśmy bramek... Zrekompensowali to trochę kibicom piłkarze Niemiec i Holandii, czyli drużyny, który powinny przejść dalej.

Grupa C - zdaje mi się, że z Hiszpanią dzieje się to samo, co z drużyną francuską podczas MŚ '02. Po zdobyciu absolutnej dominacji na całej kuli ziemskiej coś zaczyna się wypalać, kończyć... Jednak La Furia Roja ma multum zdolnych młodzieżowców, tylko czekających na zajęcie miejsca Xaviego i spółki. Teraz polegną, może i nawet nie wyjdą z grupy, ale w przyszłości jeszcze nieraz pozytywnie zaskoczą.

Ależ forma gospodarzy! Mimo, że Ukraina trafiła na niezwykle silnych rywali i wydawało się, że nie ma większych szans, zajmuje miejsce na czele grupy D. Teraz czeka ją jeszcze mecz z Anglią i  nasi wschodni sąsiedzi muszą dać z siebie absolutnie wszystko, bo w przypadku porażki z Wyspiarzami i bardzo prawdopodobnej przecież wygranej Francuzów nad cienką jak barszcz ukraiński (sic!) Szwecją mogą przecież jeszcze pożegnać się z turniejem. Ale nie sądzę, by tak się stało.

Tak typuję pary ćwierćfinałowe:
Polska : Niemcy (oh God, why...)
Włochy : Ukraina
Holandia : Rosja
Francja : Hiszpania
 



Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - podsumowanie II!
« Odpowiedź #170 dnia: Kwiecień 14, 2012, 20:30:34 »
Żebym ja miał choć połowę komentarzy, które ty masz... Ludzie śmiali się kiedyś z Soldiera, bo zasugerował, że inni się na niego obrazili i dlatego nie komentują jego kariery, ale w jego wypowiedzi na pewno znalazło się ziarno prawdy.

Holendrzy opierają grę na dwóch zawodnikach. Van Persie aż trzykrotnie trafiał do siatki, a Robben trzykrotnie asystował przy bramkach kolegów. Taka "indywidualna" gra może się zemścić, bo każdy wie jak Robben zwykł grać w kluczowych meczach. Po prostu strasznie zawodzi. Nie wiem, czy czasem nie rozreguluje się w decydującej fazie turnieju.
" border="0

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - podsumowanie II!
« Odpowiedź #171 dnia: Kwiecień 14, 2012, 22:05:47 »
szybki awans Polaków. jestem zaskoczony tak słabej postawy Ruskich. świetny mecz, a w zasadzie końcówka Greków. Zyczę im awansu. Zaskakująco słabo Portugalia, a także Hiszpania. no i gratulacje dla Ukrainy, która ma już 4 pkt.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - podsumowanie II!
« Odpowiedź #172 dnia: Kwiecień 15, 2012, 06:55:26 »
Liczę jeszcze, że Anglicy wezmą się w garść i wyjdą z grupy, ale muszą wygrać ostatni mecz w swojej grupie. Słabo bardzo słabo Hiszpania, ale wydaje mnie się, że jakoś wyjdą z grupy bo teraz wygrali. Włosi podbiją Europę no no ciekawie się robi zobaczymy jak to będzie. Portugalia też słabo, ale to mnie nie dziwi bo oni mają wielkie gwiazdy, ale nie potrafią się zgrać i to jest ten kłopot. Zobaczymy bo jeszcze teoretycznie mają szansę na wyjście z grupy jednak będzie ciężko i to bardzo.

Powodzenia!

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - podsumowanie II!
« Odpowiedź #173 dnia: Kwiecień 15, 2012, 11:35:55 »
Kurcze, mogłeś napisać do mnie na PW bym Ci wysłał fajne bandy pod Euro, a tak masz gdzieś Tyskie w tle itp. (zresztą to też są moje bandy. :D)
Cieszę się, że Polacy wzbili się na wyżyny i zapewnili sobie ćwierćfinał. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby taka sytuacja wydarzyła się w realu w czerwcu. Pozostałe grupy bardzo emocjonujące. Gospodarze turnieju pokazują, że nie chcą być chłopcami do bicia. Jak jeszcze Polsce można było dawać jakiekolwiek szanse na ćwierćfinał tak chyba nikt się nie spodziewał, że Ukraina po dwóch kolejkach zgarnie 4 oczka i są na ostatniej prostej do awansu do ćwierćfinału.
Ćwierćfinał Polska vs. Niemcy? Dlaczego nie? :D

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - podsumowanie II!
« Odpowiedź #174 dnia: Kwiecień 15, 2012, 16:52:51 »

Mecz fazy grupowej:


3 punkty, choć gra słaba...

Do dzisiejszego spotkania Polacy przystępowali z pewnym spokojem oraz pewnością siebie, mieliśmy bowiem zagwarantowany awans do ćwierćfinału. Nasi rywale, Czesi, chcieli za wszelką cenę wynagrodzić swoim kibicom dotychczasowe rezultaty, których skutkiem było wiadome odpadnięcie z turnieju już po 2. kolejce fazy grupowej. Stadion Miejski we Wrocławiu, podobnie jak Narodowy w poprzednich meczach biało-czerwonych na Euro zapełnił się do ostatniego miejsca przez fantastycznie dopingujących kibiców.

Mecz rozpoczął się od żywiołowych ataków naszych południowych sąsiadów. Warto dodać, że Smuda nie dokonał korekt w składzie w porównaniu z poprzednimi spotkaniami poza małą roszadą - Sławka Peszke od pierwszej minuty zastąpił Adrian Mierzejewski. Popularny "Peszkin" przed meczem zgłosił sztabowi szkoleniowemu zatrucie pokarmowe. Miejmy nadzieję, że jest ono spowodowane jedzeniem... Mimo wszystko znalazł się on w meczowej kadrze naszego zespołu. Pierwsza połowa był toczona pod dyktando Czechów, ani razu nie zagroziliśmy bramce rywala... Trzeba przyznać, że wyglądało to bardzo źle. Nie mając nic do stracenia, "Franz" w przerwie dokonał zmiany - za Roberta Lewandowskiego wpuścił na plac boju Ireneusza Jelenia. Niestety nadal to nasza bramka była ostrzeliwana przez Rosickiego i spółkę. Trzeba było dokonywać kolejnych zmian - za słabo prezentującego się Mierzejewskiego wszedł lekko skwaszony Peszko, a Grosicki zmienił Murawskiego. Oznaczał to, że przechodzimy na system 4-4-2 z Jeleniem i "Grosikiem" na szpicy. Co ciekawe od tego momentu gra znacznie się poprawiła, coś drgnęło w ofensywnych akcjach biało-czerwonych. Na efekty nie trzeba było długo czekać - ku radości polskich kibiców w 77 minucie bramkę na 1:0 dla naszych po ładnej kontrze zdobył "Żelę". Napastnik francuskiego Lille udowodnił, że warto było mu zaufać. Podłamani Czesi rzucili się na naszą defensywę z podwojoną siłą, jednak niespełna 10 minut później Błaszczykowski podwyższył na 2:0! Akcja bliźniaczo-podobna do tej sprzed momentu, kiedy to Irek dał nam prowadzenie. Kibice naszych południowych sąsiadów w tym momencie w popłochu zaczęli opuszczać stadion. Wydawało się, że Orły doprowadzą dwubramkowe prowadzenie do końca, jednak w doliczonym czasie gry honorowego gola dla Czech zdobył Pudil. Co ciekawe, Szczęsny dopiero po raz pierwszy skapitulował w tym turnieju! Chwilę potem sędzia odgwizdał koniec i 3 zwycięstwo stało się faktem!

Mimo zwycięstwa to było to jak do tej pory nasze najgorsze spotkanie na Euro. Gra nie chciała się kleić, Czesi przewyższali nas pod każdym względem. Mimo tego udało się odnieść zwycięstwo, a w takiej sytuacji to nie lada sztuka. Teraz należy szukać przyczyny spadku formy po dwóch ewidentnie lepszych meczach naszej kadry. Przed nami spotkanie ćwierćfinałowe, które dzięki temu, że zajęliśmy 1. miejsce w grupie, rozegramy w Warszawie, na sprzyjającym nam jak do tej pory Narodowym. Rywala poznamy jednak dopiero jutro. Kto nim będzie? Sytuacja jest otwarta, bo w grupie B szansę na awans z 2. miejsca ma jeszcze każda drużyna. Zatem czekamy na dalsze rozstrzygnięcia...




SKRÓT

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=55fcf293c46aad4b5b76e732fbd4c867&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=55fcf293c46aad4b5b76e732fbd4c867&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

_____________________________________________________________________________________________________________

Grecja zagra w ćwierćfinale!

Równolegle z meczem Polaków, na stadionie Narodowym w Warszawie swój mecz rozgrywały reprezentacje Grecji i Rosji. Spotkanie było o wielką stawkę - awans do ćwierćfinału Mistrzostw Europy. Rosjanie zagrali kolejny fatalny mecz i przegrali z Grecją po golu Samarasa. Zawodnik Celticu Glasgow zdobył gola już w 2 minucie pojedynku. Mistrzowie obrony za jakich uważa się Greków doprowadzili bez problemu prowadzenie do końca i to oni mogli się cieszyć z awansu do kolejnej rundy.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - potyczka z Czechami!
« Odpowiedź #175 dnia: Kwiecień 15, 2012, 16:56:58 »
Słaba gra Polaków chyba była spowodowana tym, że awans był już pewny więc gra w tym spotkaniu mogła być ostra ponieważ co narażać swoje zdrowie. Udało się jednak wygrać i to jest najważniejsze. Wszystkie gole padły w ostatnim kwadransie spotkania, a Czesi strzelili nam gola w ostatniej minucie meczu. Brawa dla Irka Jelenia, który mimo słabego meczu z Portugalią na Narodowym teraz gra na EURO, a nawet strzela bramki. Grecja zagra ćwierćfinale więc trzeba nią uważać bo jeszcze powtórzy sukces sprzed 8 lat, ale by było :D.

Powodzenia!

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - potyczka z Czechami!
« Odpowiedź #176 dnia: Kwiecień 15, 2012, 17:06:48 »
Słaby mecz Polaków w spotkaniu z Czechami, a to nie napawa optymizmem przed meczem ćwierćfinałowym. Mimo słabej gry udało się "naszym" wygrać po golach Jelenia i Kuby Błaszczykowskiego. Szkoda, że nie udało się utrzymać prowadzenia do końca, bo bramki Pudila można było uniknąć. Teraz Polska jak i Grecja czekają na rywala ćwierćfinałowego :D

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - potyczka z Czechami!
« Odpowiedź #177 dnia: Kwiecień 15, 2012, 17:13:17 »
Może i nie najlepszy mecz, ale ważne że wygrany i mało spodziewany fakt, czyli 9 punktów twojej drużyny po fazie grupowej stało się rzeczą istotną. Dopiero po zmianie ustawienia zaczęliście grać co raz lepiej. Kto wie czy nie będzie to kluczem na kolejnych rywali. Mam nadzieję, że półfinał będzie w waszym zasięgu.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - potyczka z Czechami!
« Odpowiedź #178 dnia: Kwiecień 15, 2012, 17:15:54 »
Tak w ogóle to po meczu z Rosją podniosłem poziom z Profesjonalista na Czempion. Żeby nie było komentarzy typu zmień poziom ::)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - potyczka z Czechami!
« Odpowiedź #179 dnia: Kwiecień 15, 2012, 17:16:18 »
piłkarze Polscy zagrali na pół gwizdka. ale po co się przemęczać, skoro mecz na dobrą sprawę o pietruszkę. wynik i tak zwycięski, Czesi jeszcze zdążyli w ostatnich chwilach meczu godnie pożegnać się z turniejem. cieszy awans Grecji.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Droga do Euro 2012 - reprezentacja Polski - potyczka z Czechami!
« Odpowiedź #179 dnia: Kwiecień 15, 2012, 17:16:18 »