Autor Wątek: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 483861 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2520 dnia: Listopad 20, 2014, 16:12:49 »
Ja czekam na łatkę poprawiającą stamine. Grając mecz bez dotykania klawisza sprintu czas gdy zawodnik jeszcze może wydłuża się o ok 10min i w 70min oprócz bramkarza i ŚO wszyscy powinni zjeżdżać do bazy. Moi zawodnicy wytrzymują jakoś pełne 90 minut jak nie używając sprintu zaniecham też gry na dobieg i skrzydłami, ale już gracze CPU jadą na sprincie ostro i notorycznie wygrywam mecze w końcowych minutach wpuszczając na plac świeżego napastnika, 3 sprinty=3 gole no żałosne
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline shacoon

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.11.2014r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2521 dnia: Listopad 20, 2014, 16:13:32 »
na stronie konami jest taka informacja:

Cytuj
2014.11.20Follow-up : Matchmaking issue in Online mode

We had confirmed a matchmaking issue occurring that cannot be matched in QUICK MATCH, ONLINE DIVISIONS and myClub DIVISIONS with text message "Unable to obtain Team Class data".

Temporary Network Maintenance that completed at 20/11/2014/Thursday has fixed this issue.
So now matchmaking settings below has been available.

<Settings that caused the issue>
Team Class Restrictions : Same Team Class Only

We apologize for any inconvenience caused.


czy ktos testowal jest juz ok?

Offline creativeopinion

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2522 dnia: Listopad 20, 2014, 16:34:37 »
czy ktos testowal jest juz ok?

przeczytaj mojego posta na stronie wcześniej.

Offline Bartas89

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 181
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.10.2009r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2523 dnia: Listopad 20, 2014, 16:48:00 »
shacoon
Nic nadal nie działa. Jestem wpieniony na maksa. Ciągle tylko "unable to connect" alb o mieli w nieskończoności i trzeba crtl+alt+delate się ratowac i wychodzic z gry  >:( W dupe niech sobie wsadzę tę grę. Co z tego, że bardzo mi sie podoba gameplay i świetnie mi sie gra jak nie mogę grać  >:(

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2524 dnia: Listopad 20, 2014, 16:59:46 »
Zupełnie nie rozumiem jak można wychwalać od zayebistych gameplayów poprzednie pesy, kiedy tegoroczny całkowicie zmienił na lepsze wszystkie ruchy.. od strzałów, podań, wolejów, balansów ciała...

Pes 2015 jak dla mnie i pewnie dla wielu jest najlepszą edycją i piszę tu o wersji na PC... oraz jednocześnie zazdroszczę tym którzy posiadaja PS4 i mogą na FULL delektować się pesem.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2525 dnia: Listopad 20, 2014, 17:15:20 »
poza tym wracam chyba do 14. Tam można chociaż poklepac i rozegrać, a nie tylko long ball z połowy na napastnikow/skrzydłowych i tyle.
To chyba mówimy o innej grze, bo w 14 to dopiero leciały balony za obronę i powie to każdy, kto spędził chociaż kilka godzin grając online. Wypuszczenie zawodnika prawą gałką i długa. Teraz to przynajmniej napastnik nie wylatuje za plecy obrońców idealnie w tempo przez co nie padają wyniki 5-7
" border="0" border="0

Offline lolek01

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 18.09.2010r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2526 dnia: Listopad 20, 2014, 17:25:34 »
Czy może ktoś mi wyjaśnić czemu w tej grze nie da się grać Possesionem? a cała głębia gry to wypuszczenie? czy to po ziemi czy górą...

Masakra w tej grze praktycznie nie istnieje środkowa linia gała tylko chodzi od obrony do ataku i z powrotem... Wejdzie wypuszczenie jest akcja bramkowa nie wejdzie nie ma.
Poklepac praktycznie sie nie da:F.

Do tego obroncy jak debile wybiegaja do połowy boiska, co tym bardziej naraża mnie na kontry, i to bez różnicy jakim zespolem jaką taktyką gram. Próbowałem już ich cofnać na taktyce niżej nic nie pomoglo, oczywiście nie mają ustawionego dołączania się do ataku. Dziury w ustawieniu że busem można wjechać... zero ustawienia na boisku, zero taktyki, tylko dluga gała i heja gol!.

Załosne mam nadzieje że coś z tym zrobią bo tragedia jest, na ten moment jedyne co jest na plus to strzały, poza tym wracam chyba do 14. Tam można chociaż poklepac i rozegrać, a nie tylko long ball z połowy na napastnikow/skrzydłowych i tyle.

Zrobili mi z pesa to co nienawidze w fifie totalny arcade dla weekndowych graczy, którzy odpala gre raz  w tygodniu strzela pare bramek i wylacza gre.

jestem załamany tą odsłoną...  wcześniejsze odsłony mialy swoje błedy, ale z kumplami siadalismy i tukliśmy po 8 h. Teraz po 3 h gry mielismy dość... nuda/ żał i totalna porażka.

To nie piłka nożna... to ma teraz bliżej to futbolu amerykańskiego.

Nie ogarniam gdzie wy widzcie powrót króla? Ja tu widzę trupa.

Takie same odczucia. Gra została uproszczona, tak, żeby nawet 5-latek bez mózgu mógł w pięć minut zostać mistrzem pesa. Co z tego, że ty chcesz grać taktycznie jak w online cała masa niedorobionych dzieciaków gra jedno, podanie na dobieg trójkątem, sprint i strzał z armaty. Takie coś zabija sens grania online. Z tego powodu przestałem grać online w pesa 2013, a tu znów to samo. Wystarczy tylko trochę zmiejszyć dokładność podań na dobieg czy to górą, czy po ziemi i już zgraja dzieciaków skończyła by grać online bo nie wiedzieli by co robić jak im podania trójkątem nie wychodzą. .I tak cały mecz. Raz, drugi, trzeci człowiek się przed tym obroni, albo mu fart pomoże, ale w końcu po sto dwudziestej próbie wyjdzie. Widać, że braki w kodzie, gdzie miały być jakieś zaawansowane algorytmy zostały połatane na szybko prostymi skryptami. Gra zrobiła się mega sztuczna. Szybkość potęguje jeszcze to wrażenie sztuczności. AI jest masakryczne. Często gęsto zawodnicy dziwacznie reagują na sytuację na boisku. Przejmuje piłkę wychodzę do kontry, patrze, a reszta zawodników stoi w miejscu na mojej połowie boiska. Trzeba poczekać, albo się cofnąć do tyłu, żeby się ruszyli i znowu do przodu. Tragedia. O dziwo, nieraz wychodzą pięknie, a nie raz jakby każdy miał IQ 5 i  nie wiedział po co jest na boisku. Obrona to samo. Nie raz są sytuacje, że przeciwnik idzie w moje pole karne, a obrońcy zamiast wracać do obrony, to idą do przodu, zatrzymają się, pomyślą po czym się cofają. Nie chodzi mi tu o pułapkę spalonego. Nie raz jak przeciwnik już przejmie piłkę i zaczyna biegnąc w kierunku mojej bramki, to moja drużyna jeszcze przez chwilę idzie do przodu zamiast natychmiast się wracać. Gra stała się tak prostacka, że nawet ustawienia formacji mają niewielki wpływ. Ustawiałem swoją formację i taktykę, a potem grałem losową formacją byle jaką i praktycznie małe znaczenie miało to jaką formacją grałem. Pesa od fify zawsze odróżniało to, że w pesie w menu ustawień formacji spędzało się nawet godziny, zanim człowiek znalazł odpowiednią dla siebie formacje. Każda mała zmiana miała przełożenie na boisku. W fifie natomiast czas spędzony w menu formacji to kilka minut na zmiany zaowdników i heja, mozna grać. Teraz i w pesie zostało to uproszczone. Nie wspominając już, że diamencik ze statami piłkarzy czy drużyny mówił o wiele więcej niż te trzy paseczki, które mamy teraz i gwiazdki, a które są rodem z fify. Ogarnięcie diamentów ze statami chyba musiało być za trudne dla dzieci to uprościli. I jescze te gówniane wskazniki pokazujące tor lotu piłki przy wolnych, ale to akurat nie tylko tej częsci się tyczy. Pes miał dobry system wolnych, człowiek siedział godzinami na treningach i się uczył je wykonywać, ze strzałką w lewo, w prawo, mocniejszy ze strzalka w góre, słabszy opadający ze strzalka w dol, do tego można było podczas strzału trzymac inne przyciski zmieniające sposób uderzenia. I naprawdę człowiek musiał poświęcic trochę czasu zanim się nauczył, a teraz włączamy wskaznik, nakierowujemy jak w jakimś fps, i uderzamy. Tyle, proste jak drut. Teraz każdy w pięć minut może zostać mistrzem wolnych. O siatce kolizji, która praktycznie nie istnieje już nawet nie wspominam bo już mi się nie chce. Do tego ogromna ilośc goli padających po jakiś głupkowatych odbiciach piłki w sobie tylko znany dziwaczny sposób, wbrew prawom fizyki. To ocena gry online i z kumplami na pc. Nie gram z komputerem wogóle w pesa. Ogólnie gra została tak uproszczona, żeby każdy głupi w pięc minut mógł zostać bogiem piłki w pes. Nawet przepychanie się prawym analogiem. Zamiast to ulepszyć, to wyrzucili. Jak się mozna było przepychać to człowiek chcociaż miał na to jakis tam wpływ, a tak to pozostaje nam biec ramię w ramię i czkeać kogo wybierze gra, komu uda się przepchać. Oddanie kontroli grze, żeby było prościej. Tą częscią Konami definitywnie odcięła się od starych fanatyków tej gry, a kieruje ją do niedzielnego gracza i dzieciaków czyli do klienteli fify.

To chyba mówimy o innej grze, bo w 14 to dopiero leciały balony za obronę i powie to każdy, kto spędził chociaż kilka godzin grając online. Wypuszczenie zawodnika prawą gałką i długa. Teraz to przynajmniej napastnik nie wylatuje za plecy obrońców idealnie w tempo przez co nie padają wyniki 5-7

Gram w online i offline z kumplami w pesa 2014 cały czas i neguje to co mówisz. To co mówisz bylo prawdą, ale po ostatnim patchu, Konami to zniwelowało. A co do tego o czym piszesz i że napastnik nie wylatuje za plecy obrońców w tempo to chyba zbyt mało meczy rozegrałeś online. Wystarczy cyborga wstawić na szpicy i heja napastnik może i kilka metrów przed naszym obrońcą stać, a i tak piłka i napastnik nas minie i się robi sam na sam z bramkarzem. Nie ma na to rady, tzn. zależy jak sie skrypt polosuje.

Zbyt mały wpływ mamy na to co dzieje sie na boisku.

Nie piszemy posta pod postem, używamy opcji "Modyfikuj"
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2014, 17:53:48 wysłana przez Artur 7 »

Offline shacoon

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.11.2014r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2527 dnia: Listopad 20, 2014, 17:44:48 »
shacoon
Nic nadal nie działa. Jestem wpieniony na maksa. Ciągle tylko "unable to connect" alb o mieli w nieskończoności i trzeba crtl+alt+delate się ratowac i wychodzic z gry  >:( W dupe niech sobie wsadzę tę grę. Co z tego, że bardzo mi sie podoba gameplay i świetnie mi sie gra jak nie mogę grać  >:(

a zmieniałeś ustawienie wyszukiwania tak żeby wyszukał Ci wszystko? bez filtrów "same level" etc

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2528 dnia: Listopad 20, 2014, 17:50:50 »
Gram w online i offline z kumplami w pesa 2014 cały czas i neguje to co mówisz. To co mówisz bylo prawdą, ale po ostatnim patchu, Konami to zniwelowało. A co do tego o czym piszesz i że napastnik nie wylatuje za plecy obrońców w tempo to chyba zbyt mało meczy rozegrałeś online. Wystarczy cyborga wstawić na szpicy i heja napastnik może i kilka metrów przed naszym obrońcą stać, a i tak piłka i napastnik nas minie i się robi sam na sam z bramkarzem. Nie ma na to rady, tzn. zależy jak sie skrypt polosuje.

Zbyt mały wpływ mamy na to co dzieje sie na boisku.
Nie piszemy posta pod postem.
Co z tej niwelacji Konami patchem, skoro przyszedł on pod koniec, gdy wszyscy prawie zrezygnowali z tej gry. W 15 nie gram online, więc się nie wypowiadam, ale w offline na Super Star gra mi się ciężko (a nie od dziś gram w serię) i może 2 bramki strzeliłem po wypuszczeniu drugiego zawodnika i rzuceniu mu piłki.
Ale skoro gracze grający po sieci znowu na to narzekają, to może Konami szybko wypuści łatke, która to poprawi, a tedy gra będzie przyjemna
" border="0" border="0

Offline Bartas89

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 181
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.10.2009r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2529 dnia: Listopad 20, 2014, 17:55:11 »
shacoon
Tak

Offline lolek01

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 18.09.2010r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2530 dnia: Listopad 20, 2014, 18:53:33 »
Nie piszemy posta pod postem.
Co z tej niwelacji Konami patchem, skoro przyszedł on pod koniec, gdy wszyscy prawie zrezygnowali z tej gry. W 15 nie gram online, więc się nie wypowiadam, ale w offline na Super Star gra mi się ciężko (a nie od dziś gram w serię) i może 2 bramki strzeliłem po wypuszczeniu drugiego zawodnika i rzuceniu mu piłki.
Ale skoro gracze grający po sieci znowu na to narzekają, to może Konami szybko wypuści łatke, która to poprawi, a tedy gra będzie przyjemna

Dlatego jesli piszemy o pes2014 obecnie to piszmy o pes2014 jakim on jest dziś, czyli: pes2014 +ostatni patch. Bo ja sam byłem największym wrogiem pes 2014 i na dwód jest chyba na tym forum moja opinia po wyjściu 2014, a po ostatnim patchu, należe do największych jego zwolenników. Myślę, że duże rozbieżności biorą się też stąd, że dla wielu osób przygda z pesem 2014  skończyła się na samym początku, a że Konami strzeliło sobie w stopę to już inna bajka. Nie skreślam też całkowicie pesa 2015, ale na chwile obecną jest dla mnie niegrywalny. Piłka jest po stronie Konami, czekam na patche. Ja mogę przegrywać mecze, nie jestem dzieciakiem, które leci się mamie wypłakać jak przegra. Mogę i po 10-0 dostawać, pod warunkiem, że przegrywam bo gość jest lepszy ode mnie, po ciekawym meczu i dobrych akcjach, a nie dlatego, że gość świadomie wykorzystuje luki w grze, a tak naprawdę poziom jego jest żaden. We wcześniejszych pesa wygrywanie dawało radość bo była efektem umiejętności, tutaj nawet wygrywanie nie cieszy nie raz, bo co mecz to gra daje ci przez swoje błędy praktycznie gola w prezencie. Ja chce się zrelaksowac po robocie jak mam czas i sobie zwyczajnie popykać, a nie spinać się, że jestem mistrz świata pesa.

Offline mozarello

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2012r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2531 dnia: Listopad 20, 2014, 18:59:39 »
proszę o pomoc ws. installation failed. zaznaczam, ze angielski umiem.

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2532 dnia: Listopad 20, 2014, 19:56:46 »
mam wrażenie, że w tej odsłonie indywidualne umiejętności piłkarzy mają mniejsze znaczenie niż w poprzednich seriach

napastnikiem z umiejetnosciami 74 gra mi się praktycznie tak samo jak Klose który ma 82 (może czuć, ze Klose jest odrobinę lepszy, ale w starszych wersjach było tak, że napastnik z umiejetnościami około 70 mial problem z strzałem w światło bramki)

9:2 pokonałem przeciwnika który miał Neuera, C.Ronaldo, Goetzego i Ibrahimovica w składzie. (ja z top level ma tylko Klosego i Ribergo)


być może w tej odsłonie większy wpływ na siłę drużyny ma odpowiedni szkoleniowiec

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2533 dnia: Listopad 20, 2014, 20:01:38 »
PES stał się "fifo-podobnym" tworem, bo co by nie mówić mimo nieudanych edycji 2008, 2009 czy 2010 to i tak ta seria miała swoją tożsamość(czyt. peseowy gameplay). Teraz ten cały PES czy to 2014 czy 2015 na silniku Fox Engine, to żenada jakich mało. Zero radości z gry, jak grywałem od czasów jeszcze ISS przez trzy generacje to tak słabych odsłon nigdy nie było. Konami totalnie się pogubiło i są w tyle jeśli chodzi o animacje i grafikę, ale to nie jest najważniejszy aspekt. Najważniejszy jest gameplay czyli grywalność, której nie ma. Ja Konami już podziękuję.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2014, 20:04:55 wysłana przez RVN »

Offline lolek01

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 18.09.2010r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2534 dnia: Listopad 20, 2014, 20:05:22 »
proszę o pomoc ws. installation failed. zaznaczam, ze angielski umiem.

Nie jesteś jedyny. Dużo osób ma z tym problem. Jednym się ten live update dzisiejszy zainstalował, a innym nie. I ci drudzy mają teraz takie problemy jak ty. Rozwiązania brak chyba na chwilę obecną.

Jeszcze  pytanie czy masz oryginalną gre? Może Konami coś zrobiło w kwesti grania online na piratach i ci, którzy mają installation failed to piraci? Domysły. Mi wszystko śmiga.
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2014, 20:10:27 wysłana przez lolek01 »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2535 dnia: Listopad 20, 2014, 20:08:26 »
Jednym się podoba, innym nie. Normalka. Nic mnie nie zdziwi po tym, jak spotkałem się z opiniami, że PES 2014 był kozacki. No bo sorry, nie był.
Dla mnie PES 2015 to gra, której z sentymentu - za powrót do korzeni - daję 8/10. Tak, pomijam przy ocenie brak licencji i animacji przedmeczowych. Bo gameplay idzie w dobrym kierunku, jak dla mnie.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2536 dnia: Listopad 20, 2014, 20:10:22 »
Cytuj
proszę o pomoc ws. installation failed. zaznaczam, ze angielski umiem.

Uruchom steam jako administrator i zrób aktualizację, jeśli chodzi o update.

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2537 dnia: Listopad 20, 2014, 20:10:42 »
Jednym się podoba, innym nie. Normalka. Nic mnie nie zdziwi po tym, jak spotkałem się z opiniami, że PES 2014 był kozacki. No bo sorry, nie był.
Dla mnie PES 2015 to gra, której z sentymentu - za powrót do korzeni - daję 8/10. Tak, pomijam przy ocenie brak licencji i animacji przedmeczowych. Bo gameplay idzie w dobrym kierunku, jak dla mnie.

Czyli rozumiem, że według ciebie PES 2015 ma lepszy gameplay niż np PES 2012 czy 2013?

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2538 dnia: Listopad 20, 2014, 21:37:23 »
Nie rozumiem narzekań w stylu L1 i trójkąt ;/

Łapać na spalonego nie umiecie czy co  ???
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline renekm

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2539 dnia: Listopad 20, 2014, 21:43:25 »
Tak sobie teraz rozmyślam - po graniu jakiś tydzień tylko w PES 2015 (zero fify, zaznaczam, że gram 2-3 godziny dziennie) i dochodzę kolejny raz do wniosku takiego, że po pojawieniu się u mnie PES 2015, fifa 15 stała się dla mnie niegrywalna. Gameplay w każdym elemencie przemawia za PES 2015.

Jednak jak się to mówi, na tym obrazie są rysy. Najgorsze minusy to te nieszczęsne licencje, dużo gorsze menu niż w fifie. Fifa 15 nie jest jakoś wycukierkowana ale nawet w głupiej karierze wszystko jest lepiej i przejrzyściej niż w PES. Poprostu nie ma na tą chwilę nic takiego poza gameplayem co by mogło przemawiać na korzyść PESa. Oczywiście wiadomo, gry przecież nie mogą być identyczne.

Jednym słowem poraża brak licencji i wielu lig a co za tym idzie np. w trybie kariery nie wyszukamy wielu doskonałych zawodników np. z Bundesligi. Oczywiście nie tyczy się to piłkarzy grających w reprezentacjach narodowych i czołowych klubach europejskich ale niesmak jest i pytanie czy w patchu się to ma szansę zmienić ??

Na tym tle jedyny minus w fifie jesli np. chodzi o kariereto brak ligi brazylijskiej a co za tym idzie brak wielu młodych i obiecujących grajków.

Pytanie teraz do Was, bardziej obeznanych w PES, czy to się zmieni ? W sensie takim czy w patchach pojawią się odzworowane zespoły np. z bundesligi gdzie parametry piłkarzy będą takie jak powinny być? Jak było w zeszłym roku ??

Na razie jedyną ciekawostką i zaskoczeniem miłym w master league jest dla mnie fakt, że np. zespół z inynych europejskich krajów może grać np.  w Liga BBVA, to taka abstrakcja np. Legia w Legia BBVA ale ciekawa

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #2539 dnia: Listopad 20, 2014, 21:43:25 »