Autor Wątek: Wisła Kraków by hose444  (Przeczytany 82978 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #220 dnia: Sierpień 30, 2014, 11:22:57 »
Spoiler for Hiden:
@Espon:
Cytuj
Ale teraz macie stabilniejszą formę po dwóch* triumfach w tym z Legią,
*Trzech  :)

68# 24.02.2013


4:0 i czwarta wygrana


20.kolejka
Stadion Miejski im. Henryka Reymana w Krakowie
Wisła Kraków 4:0 Ruch Chorzów 
Stilic (12), Paweł Brożek (21,25), Szewczyk (88)

Składy:
Wisła: Frąckowiak – Piotr Brożek, Głowacki (C), Bikana, M.Wilk – Boguski, Chrapek (82.Garguła), Stjepanovic, Sosa, Stilic (57.Szewczyk) – Paweł Brożek (65.Diaz)
Ruch: K.Kamiński – Dziwniel, Stawarczyk, Malinowski, Gieraga (77.Konczkowski) – Gigolaev, Surma (C),  Milton Junior (63.Jankowski), Starzyński, Babiarz – Kwiatkowski


Pięknie się na to patrzyło. „Biała Gwiazda” zdobywa po raz kolejny komplet punktów wygrywając z chorzowskim Ruchem. To była Wisła jak za starych, dobrych lat, gdy „Franek” i „Żuraw” przed meczem tylko pytali: ile? Ale nie pora na sentymenty.

Nadszedł za to czas na wychwalanie aktualnej kadry krakowskiego klubu. Defensywa ma solidność, pewność (dzisiaj szczególnie Bikana) i dobrą współpracę. Ofensywa zaś jest zgrana, drapieżna i kreatywna. Obrazu całości dopełnia niezły Frąckowiak. Detale? Proszę bardzo. Nie brakuje asekuracji (zarówno w obronie, jak i w ataku). Świetnie, wysoko działa pressing. Piłka leci jak po sznurku. Można wymieniać tak dalej.

Pewne jest też, że to żałosny blok obronny Ruchu pozwolił Wiśle na gigantyczną swobodę nawet w polu karnym. Oprócz tego „Niebiescy” byli dzisiaj nieskuteczni, a mimo wszystko dwie-trzy dobre okazje sobie stworzyli. Za to piłkarze Smudy robili je bez liku. Więcej działo się po prawej stronie, gdzie aktywnie podłączał się Stilic. Ale cała czwórka: Boguski – Sosa – Brożek – Stilic może sobie po tym spotkaniu przybić piątkę. Trzeba też skomplementować  Mariusza Wilka, który jako młody debiutant spisał się dzisiaj na prawej obronie przyzwoicie.

I jeszcze jedna sprawa: trafienie Szewczyka. Czy to przypadek? Albo po prostu syn legendy Ruchu ma patent na defensywę chorzowian? Faktem jest, że „Szewa” zaliczył dziś pierwszego gola od 22 października zeszłego roku. To był dzień jesiennej potyczki Wisły z „Niebieskimi”.

Więc podsumujmy: jest dobrze, a może być lepiej, nawet zmiennicy dostali swoje szansę w tym meczu (ale szału nie pokazali, oprócz oczywiście zdobywcy czwartej bramki) i co najważniejsze – „Biała Gwiazda” utrzymuje się na trzecim miejscu oraz dzięki porażce Legii z Zagłębiem – zmniejsza stratę do lidera, która wynosi teraz siedem punktów.


Skrót meczu:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4079f9463d125ec14c58b6d3813da23a&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4079f9463d125ec14c58b6d3813da23a&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Wyniki 20.kolejki/Tabela Ekstraklasy:
Spoiler for Hiden:


" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #221 dnia: Sierpień 30, 2014, 16:36:41 »
69# 01.03.2013

Piłkarski (trzeci) świat - styczeń, luty 13'



Tabela:

Klasyfikacja strzelców/asystentów:
 



Tabela:

Klasyfikacja strzelców/asystentów:
Spoiler for Hiden:
 



Pary półfinałowe:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:



1/8 finału z uwzględnieniem dwumeczu Legii:
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline cena1508

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Grajewo
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013, FIFA 13, PES 2014, FIFA 14, PES 2015, PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #222 dnia: Sierpień 30, 2014, 17:40:22 »
Ja tutaj odniosę się do Twojego postu z meczem z Ruchem. Bardzo dobry mecz w Waszym wykonaniu i oby tak dobrze szło z innymi rywalami ;) Teraz tylko liczyć na potknięcie się Śląska i żeby to wykorzystać i awans do LM będzie w kieszeni :) Życzę powodzenia :)

Offline plumber.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.01.2014r.
    • twitter
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #223 dnia: Sierpień 30, 2014, 18:08:44 »
Szczerze mówiąc nie przyglądałem się wcześniej za bardzo tej karierze. Jednak patrząc na datę rozpoczęcia kariery, jestem zdziwiony liczbą postów od ciebie, jak i od użytkowników. Zainteresowanie duże, ale także widać, że masz wielkie chęci na prowadzenie kariery. Tak częste dodawanie postów często się źle kończy, ale niekoniecznie musi być tak w twoim przypadku. Nie znam twoich wcześniejszych karier, ale po tej widać, że masz własny styl. Taki, jaki kiedyś był dość popularny.
W lidze dobrze wam idzie, ale coś czuję, że jak Legia niedługo odpadnie z Ligi Mistrzów, to skupi się na lidze jeszcze bardziej i ją ostatecznie wygra. Drugie miejsce w zasięgu zdecydowanie. Z tyłu myślę, że nie powinien wam nikt jakoś mocno zagrozić.
Swoją drogą, ile bramek zdobyła trzecia Wisła, a ile czwarte Zagłębie. Kolosalna różnica, jak na miejsca w tabeli.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #224 dnia: Sierpień 30, 2014, 19:59:22 »
Spoiler for Hiden:
@Plumber:
Cytuj
Jednak patrząc na datę rozpoczęcia kariery, jestem zdziwiony liczbą postów od ciebie, jak i od użytkowników. Zainteresowanie duże, ale także widać, że masz wielkie chęci na prowadzenie kariery. Tak częste dodawanie postów często się źle kończy, ale niekoniecznie musi być tak w twoim przypadku.
Po prostu wakacyjny czas mimo wszystko sprzyjał mi w dodawaniu postów. Dzisiaj pobiję rekord - trzeci w ciągu dnia odcinek - ale zapewne następny taki się nie zdarzy prędko. Raz, że dla mnie trzy posty do kariery na dzień to jednak już paranoja, dwa to max. Po drugie - zbliża się wrzesień, a co za tym idzie buda itd, więc możliwe, że rzadziej będę tu publikował. Ale o moją motywację się nie martw, mam już nawet małe plany na drugi sezon w wykonaniu Wiślaków! No, wkręciłem się na całego.  :)

@Komentujący:
Dzięki Wam jeszcze ani razu nie musiałem dodać posta pod postem, zapewniacie mi też płynność dodawania. Serdecznie dziękuje i proszę o więcej  ;)

70# 01.03.2013

Piłkarski świat - styczeń, luty 13'



1/8 finału:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:



1/16 finału:
 

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:


Tabela:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:
Tabela:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:



Tabela:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:



Tabela:

Klasyfikacja strzelców:
Spoiler for Hiden:
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline cena1508

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Grajewo
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013, FIFA 13, PES 2014, FIFA 14, PES 2015, PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #225 dnia: Sierpień 30, 2014, 20:28:57 »
Ciekawe sytuacje w tabelach, ale najważniejsza jest Wisła :D

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #226 dnia: Sierpień 31, 2014, 15:34:05 »
Brożek odjechał jak Messi w La Lidze. Szykuje się chyba korona. W tabeli też jest nieźle. Jeżeli już utrzymacie formę, Leagia skupi się na LM jeszcze bardziej, bo historyczny awans jest możliwy i walka o mistrzostwo będzie dla was łatwiejsza. I jeszcze te Chojniczanka mnie bardzo zdziwiła. Jak wejdą do Ekstraklasy to będzie hit! :P
Ciekawie w Anglii i Włoszech. Mam nadzieję, że Koguty jeszcze bardziej namieszają. Szkoda ponownej dominacji Bayernu w Niemczech.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #227 dnia: Sierpień 31, 2014, 16:09:02 »
Spoiler for Hiden:
Co ten komputer wyprawia, że "Sobola" na skrzydło daje  ;D

71# 02.03.2013

W Zabrzu o przedłużenie serii zwycięstw


Dwudziesta pierwsza kolejka. Wciąż remontowany stadion Górnika. Mecz Wisły z zabrzanami będzie dla „Białej Gwiazdy” okazją do wydłużenia liczby ligowych zwycięstw – do pięciu.

Waldemar Fornalik ze swoim zespołem walczy tak naprawdę o utrzymanie – dwunasta pozycja nie jest dla nich bezpieczna. „Waldek King” stosuje w Zabrzu dziwne ruchy, jutro np. na skrzydle (!) zagra były Wiślak, Radek Sobolewski, a w kadrze meczowej nie znajdzie się Nakoulma, autor największej ilości trafień w Ekstraklasie z kadry „Górników”.

Wisłę zaś w tym meczu poprowadzi asystent „Franza” – Radosław Mroczek. Smuda bowiem przebywa w szpitalu, nasz trener ma niestety poważne problemy zdrowotne. Życzymy mu szybkiego powrotu do formy i na pocieszenie – trzech punktów z Górnikiem.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline plumber.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.01.2014r.
    • twitter
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #228 dnia: Sierpień 31, 2014, 18:29:47 »
Stadion Górnika jest w przebudowie od czasu, gdy powstało nc+ i wtedy zacząłem się poważniej przyglądać polskiej lidze. Szkoda, że tak długo to trwa, ale ważne, że są zmiany. Taki paradoks, że Górnik na tym zyskuje i traci.
Wy bez trenera, Górnik bez jednego z najlepszych piłkarzy. Powinno być ciekawie, chociaż wydaje mi się, że Górnik bardziej odczuje brak Nakoulmy. Mecz prestiżowy, klasyk można by rzec.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #229 dnia: Sierpień 31, 2014, 20:33:16 »
Coś lubisz w tym swoich karierach wysyłać Franza do szpitala, ale no powrotu. Tak dla niego to pewnie bezproblemowo zagarniecie trzy oczka.

Jako moderator działu informuję także, że kariera hose444 zdobyła największe uznanie w konkursie na najlepszą karierę miesiąca. Od teraz do czasu kolejnego głosowania zostanie przypięta i w temacie dostanie dopisek "najlepsza kariera sierpnia". Gratulujemy :)

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #230 dnia: Sierpień 31, 2014, 20:54:04 »
i w temacie dostanie dopisek "najlepsza kariera sierpnia". Gratulujemy :)[/b][/center]
To chyba nie jest dobry pomysł. Nie pomyślałem co będzie, gdy autor wrzuci długą nazwę odcinka...?
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #231 dnia: Sierpień 31, 2014, 20:56:03 »
To chyba nie jest dobry pomysł. Nie pomyślałem co będzie, gdy autor wrzuci długą nazwę odcinka...?

Mi to obojętne, ja nie daję tytułów odcinka w nazwie wątku.  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #232 dnia: Sierpień 31, 2014, 21:03:25 »
Inni to robią. Przypięcie wątku w zupełności wystarcza
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #233 dnia: Sierpień 31, 2014, 21:15:52 »
Myślę, że niech decyzję podejmie espon, mi to obojętne. I tak i tak dobrze  ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #234 dnia: Wrzesień 01, 2014, 10:21:03 »
Spoiler for Hiden:




Dziękuję raz jeszcze za oba wyróżnienia.  ;)

72# 03.03.2013


„Żółty mecz”, hat-trick Brożka i instrukcje „Franza” ze szpitalnego łóżka


21.kolejka
Stadion im. Ernesta Pohla w Zabrzu
Górnik Zabrze 1:3 Wisła Kraków
Zachara (30) – Paweł Brożek (11,55,67)

Składy:
Górnik: Steinbors – S.Gancarczyk, Pandża, Szeweluchin, Augustyn (68.Przybylski) – R.Sobolewski (C), Olkowski, Danch (64.Cupriak), Łuczak, Gwaze – Zachara (74.Jeż)
Wisła: Frąckowiak- Piotr Brożek, Głowacki (C), Bikana(65.Czekaj), Burliga – Boguski, Chrapek (74.Garguła), Stjepanovic, Sosa, Stilic – Paweł Brożek (83.Diaz)


„Biała Gwiazda” kontynuuje świetną passę w Ekstraklasie. Dzisiaj po raz piąty w tym roku wygrała i awansowała na drugie miejsce w tabeli – to pozycja dająca okazję do wystąpienia w barażach o Ligę Mistrzów.

Ten mecz miał swoje trzy najważniejsze oblicza. Pierwsze – dziwne sędziowanie (arbiter co chwilę używał gwizdka, nie szczędził też kartek – wiele na wyrost, choćby Głowackiego). Drugie – magiczny pokaz Pawła Brożka. Napastnik Wisły jest w nieziemskiej formie, aktualnie to jeden z najlepszych (a może najlepszy?) z piłkarzy naszej ligi. I wreszcie trzeci aspekt tego spotkania – kierowanie taktyką krakowskiego klubu ze szpitala. Asystent Radosław Mroczek przyznał się dziennikarzom, że w przerwie zatelefonował do Smudy, by się doradzić.

Bo wynik w pierwszej połowie był remisowy. Ale jak się okazało, to tylko kwestia czasu. Gra Wisły jest prosta, a zarazem nieprzewidywalna. Niektórzy mówią nawet o „mini tiki-tace” drużyny spod Wawelu. A kto indywidualnie się wyróżnił? Na plus na pewno Stilic (piękna asysta z dośrodkowania na 3:1), Chrapek (pracowity i waleczny) oraz Frąckowiak (pewny w interwencjach). Nieco gorzej zaprezentowali się Sosa (niezły, ale przyzwyczaił nas do wybitnego poziomu) i Boguski (mało widoczny, nie biegał). Najważniejsza w postawie Wisły jest swoboda w polu karnym – nawet na tle lepszej defensywy (porównując do obrony Ruchu, z którym ostatnio się mierzyliśmy).

Górnik nie był dużo gorszy, miał swój moment dominacji (koniec pierwszej i początek drugiej części potyczki) i nieźle kontrował oraz atakował ze stałych fragmentów. Można pochwalić Zacharę, a zganić „Sobola” (tutaj jednak bardziej wina Fornalika, który wystawił swojego kapitana na skrzydle), lecz po co?

To Wisła zgarnęła komplet punktów i wciąż jest w „matematycznej” walce o mistrzostwo. Jako, że rozgrywki Ekstraklasy są nieprzewidywalne, wszystko się może zdarzyć! 


Skrót meczu:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4079f9463d125ec14c58b6d3813da23a&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4079f9463d125ec14c58b6d3813da23a&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Wyniki 21.kolejki/Tabela Ekstraklasy:
Spoiler for Hiden:


" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #235 dnia: Wrzesień 01, 2014, 23:42:21 »
Dawno tu nie zaglądałem, ale nie dziwi mnie, że ta kariera jest najlepsza w tym miesiącu i ogólnie. Najważniejsze w opowiadaniach, to akcja i klimat, a tu to jest. Tylko jedno mnie razi: niektóre foty są fatalnej jakości, jak ta ostatnia z Brożkiem... Nie wiem czym je robisz, ale słabo wychodzą. Jak chcesz radę na ten temat, to zgłoś się na pw.
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #236 dnia: Wrzesień 03, 2014, 13:15:26 »
Spoiler for Hiden:
@Artur 7: PW

73# 09.03.2013

Na drugim końcu Polski


Wisła ma przed sobą wyjazd do Szczecina na spotkanie ligowe z Pogonią. Z drużyną pojedzie też Franciszek Smuda, który na szczęście wyzdrowiał już w stopniu pozwalającym mu na bezpośrednie kierowanie zespołem. Na murawie stadionu „Portowców” nie pojawią się za to Głowacki i Chrapek. Obaj pauzują bowiem za otrzymanie trzech żółtych kartek.

Zastąpią ich Uryga (pierwszy występ od zakończenie leczenia kontuzji) i Garguła. Widocznie skończyła się również wysoka forma Piotra Brożka, bo na lewej obronie zagra Luca Piccini. Mimo dwóch osłabień to „Biała Gwiazda” jest faworytem. Wystarczy spojrzeć na tabelę: Wisła – drugie miejsce, Pogoń – siódme.

Nie można ich oczywiście lekceważyć. Groźny jest Robak, autor 7 goli dla szczecińskiej ekipy, duet Akahoshi – Murayama oraz poukładana defensywa Dariusza Wdowczyka. To nie zmienia faktu – respekt należy czuć, ale jedziemy na obiekt przy ulicy Karłowicza po trzy punkty.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #237 dnia: Wrzesień 03, 2014, 14:19:07 »
Co by Wisła zrobiła bez Brożka to ja nie wiem. Chociaż to, że zdobywa tyle bramek jest też zasługą asystentów bo niejednokrotnie Brożek tylko dokładał nogę by uderzyć bezpośrednio bądź dobić strzał. Aczkolwiek nie ma co narzekać, bo od tego jest napastnik i swoje zadanie wykonuje perfekcyjnie. Mój typ meczu z Pogonią? 3:0 dla Białej Gwiazdy.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #238 dnia: Wrzesień 03, 2014, 20:24:52 »
Spoiler for Hiden:
Inni to robią. Przypięcie wątku w zupełności wystarcza
Inni mają długie nazwy, hose akurat nie. Jeżeli nie da rady umieszczać podpisu to go nie będzie, jeżeli da się to będzie :P

Jest wicelider, jest kolejne bardzo dobre zwycięstwo. Jest szansa na mistrzostwo, całkiem realnie, więc czego chcieć więcej. Byle utrzymać formę. Jedno co mnie martwi to pozycja Lecha. Oj coś nie tak :(

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #239 dnia: Wrzesień 04, 2014, 14:16:14 »
Spoiler for Hiden:
@thekrzychu:
Widzisz, nie ma co typować, Ekstraklasa jest nieprzewidywalna (albo ja nie umiem grać ;D)

74# 10.03.2013


Nie było mocnych na Robaka


22.kolejka
Stadion Miejski im. Floriana Krygiera w Szczecinie
Pogoń Szczecin 4:1 Wisła Kraków
Robak (6,20,39,61) – Sosa (55)

Składy:
Pogoń: Janukiewicz – Gemiti, Dąbrowski, Golla, Rudol, Frączczak – Popara, Ława (C), Akahoshi (68.Murawski), Murayama (70.Marquinhos) – Robak
Wisła: Frąckowiak – Piccini, Uryga (59.Nalepa), Bikana, Burliga – Boguski, Garguła (75.Siwek), Stjepanovic(2x), Sosa, Stilic – Paweł Brożek (C) (90.Mastriani)


To spotkanie mogło by się potoczyć inaczej, gdyby Marcina Robaka krył Głowacki, a nie Uryga i Bikana. Nie ma co jednak gdybać. „Biała Gwiazda” pod pięciu zwycięstwach po rząd doznaje porażki głównie za sprawą świetnego występu napastnika Pogoni.

Po tym meczu przynajmniej ktoś doceni pracę nieobecnego dzisiaj Chrapka: to on zwykle znajduje dla Wisły miejsce w środku pola lub rozprowadza piłkę po odbiorze Stjepanovica. Tego na stadionie „Portowców” zabrakło, a Pogoń była pewna i miała duży procent posiadania piłki. Trochę pokombinowali, by w konsekwencji wrzucić futbolówkę pod nogi popularnego „Robala” – ten już dobrze wiedział, co z nią zrobić. „Biała Gwiazda” próbowała podjąć walkę, ale trzy czynniki przesądziły: 1. fenomenalny Robak (który jeśli dalej będzie tak strzelał, będzie miał szansę dogonić naszego „Brozia” w klasyfikacji strzelców), 2. świetnie dysponowany Janukiewicz (Wisła stworzyła wiele okazji w drugiej połowie, on puścił tylko jednego gola), 3. druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla „Stjepy”.

Naszła nas smutna refleksja, że Głowacki kiedyś zakończy karierę. Niestety, podopieczni Smudy bez swojego kapitana kompletnie się gubią w obronie, niczym dzieci we mgle. Nie pomogło nawet ogromne serducho do gry Garguły – ten doświadczony pomocnik naprawdę dużo biegał od jednego pola karnego do drugiego. Gwoździem do trumny Wiślaków okazały się zmiany Wdowczyka, które odebrały krakowianom doszczętnie pole do manewru na murawie („Wdowiec” praktycznie „zablokował” środek boiska, ustawiając tam dwóch defensywnie usposobionych zawodników).

No więc tak: „TOP 4” jest na razie bezpieczne, ale dzisiejsza wygrana mogła by nie tylko utrzymać Wisłę na drugim miejscu, ale i zniwelować stratę do lidera (Legia przegrała). Szkoda.


Skrót meczu:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4079f9463d125ec14c58b6d3813da23a&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4079f9463d125ec14c58b6d3813da23a&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Wyniki 22.kolejki/Tabela Ekstraklasy:
Spoiler for Hiden:


" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wisła Kraków by hose444 - najlepsza kariera sierpnia
« Odpowiedź #239 dnia: Wrzesień 04, 2014, 14:16:14 »