Autor Wątek: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Mallorcą!  (Przeczytany 37188 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline matinho10

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2009r.
  • Visca El Barca !!!
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Valencią! SCREENY!
« Odpowiedź #220 dnia: Styczeń 09, 2011, 12:52:57 »
No gratuluję wygranej i twojej bramki .
Powodzenia dalej.Wejdź do najlepszej 4 ligi.

Zapraszam do mojego Wolfsburga.

Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Valencią! SCREENY!
« Odpowiedź #221 dnia: Styczeń 09, 2011, 13:17:21 »
Brawo za mecz! I brawo za opis, ze screenami jeszcze lepiej to wygląda

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Valencią! SCREENY!
« Odpowiedź #222 dnia: Styczeń 09, 2011, 13:51:29 »
Gratuluje pierwszego gola, z tymi screenami jeszcze lepiej to wygląda.

Super_Mario

  • Gość
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Valencią! SCREENY!
« Odpowiedź #223 dnia: Styczeń 09, 2011, 14:01:25 »
Chyba to Twój (na razie) mecz życia. Być katem Valencii to nie byle co i jeszcze Piłkarz Meczu :)

Na pewno Twoje nazwisko znalazło już się w notesach skautów z innych klubów :)

Offline Kibic Ekstraklasy

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: BDG
  • Wiadomości: 860
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.04.2010r.
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Valencią! SCREENY!
« Odpowiedź #224 dnia: Styczeń 09, 2011, 14:02:11 »
Pięknie wszystko zrobione jest a do tego super grane ;)

Offline FCB4ever

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2011r.
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Valencią! SCREENY!
« Odpowiedź #225 dnia: Styczeń 09, 2011, 14:27:10 »
Gratuluję bramki, piękny mecz w twoim wykonaniu. Zapraszam do mnie !!
Santos FC by. FCB4ever
kliknij na koszulkę!

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Valencią! SCREENY!
« Odpowiedź #226 dnia: Styczeń 09, 2011, 15:09:44 »
Dobre spotkanie.Trzymaj tak dalej.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Valencią! SCREENY!
« Odpowiedź #227 dnia: Styczeń 09, 2011, 15:56:28 »
Gratulację za wygrany mecz i za bramkę  ;) wbij do mnie.

Offline Bonito

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 769
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.02.2010r.
  • vamos barca !
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Valencią! SCREENY!
« Odpowiedź #228 dnia: Styczeń 09, 2011, 19:11:17 »
Zajebiście opisujesz, starannie i długo. Fajnie się to czyta, a screeny są dopasowane do konkretnego wpisu. Super! Jedna z lepszych karier na forum ;]
Gratuluję bramki :)
" border="0

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Valencią! SCREENY!
« Odpowiedź #229 dnia: Styczeń 09, 2011, 19:29:53 »
Ze screenami jest jeszcze lepiej! :) Gratuluję dobrego występu przeciwko Valencii, obyś nie spuszczał z tonu.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Valencią! SCREENY!
« Odpowiedź #230 dnia: Styczeń 11, 2011, 20:27:42 »
Prowadzisz dalej? :)

Offline Carlos

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Głowno
  • Wiadomości: 1517
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.01.2009r.
  • Vamos Blaugrana ! ! !
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Valencią! SCREENY!
« Odpowiedź #231 dnia: Styczeń 13, 2011, 15:42:48 »
Świetnie teraz ze screenami jest elegancko !

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Valencią! SCREENY!
« Odpowiedź #232 dnia: Styczeń 14, 2011, 18:48:39 »
Prowadzisz dalej? :)

Prowadzę, przepraszam za długą nieobecność, musiałem się nacieszyć internetem bez limitu ;). Dziś ok. 20 ukaże się kolejna część.

P.S Wie ktoś jak zmniejszyć stronę? Bo kliknąłem coś i mam strasznie małe literki i ogólnie wszystko mniejsze :D.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Valencią! SCREENY!
« Odpowiedź #233 dnia: Styczeń 14, 2011, 18:52:23 »
Super że wracasz :D

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Valencią! SCREENY!
« Odpowiedź #234 dnia: Styczeń 14, 2011, 19:02:43 »
Czekamy na kolejną część ;)

Offline gumiaszek

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Pieckowo
  • Wiadomości: 76
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.04.2010r.
  • : )
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Valencią! SCREENY!
« Odpowiedź #235 dnia: Styczeń 14, 2011, 19:32:03 »
Prowadzę, przepraszam za długą nieobecność, musiałem się nacieszyć internetem bez limitu ;). Dziś ok. 20 ukaże się kolejna część.

P.S Wie ktoś jak zmniejszyć stronę? Bo kliknąłem coś i mam strasznie małe literki i ogólnie wszystko mniejsze :D.

Trzymaj ctrl i kręć kółkiem od myszki ;D

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
ale go w domu biją kablem bez przewodowym

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Valencią! SCREENY!
« Odpowiedź #236 dnia: Styczeń 14, 2011, 20:14:51 »
No to czekamy na kolejny odcinek.

Offline Bujo

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 822
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Jagiellonia & Sivasspor
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Valencią! SCREENY!
« Odpowiedź #237 dnia: Styczeń 14, 2011, 20:15:35 »
Mimo zmęczenia po ciężkim meczu wiedziałem, że nie mogę teraz leżeć i leniuchować. Postanowiłem pójść na siłownię i trochę popakować na nogi. W końcu z jedną jeszcze nie doszedłem do pełni zdrowia, na boisku wyraźnie utykałem, co powiedział mi nawet trener Frederic. Almeria ma swoją własną siłownię w budynku klubu, każda sekcja sportowa Almerii może z niej korzystać za darmo. Nigdy wcześniej na niej nie byłem, tak właściwie nigdy nie byłem na jakiejkolwiek siłowni.. Artomidos zaproponował mi, że pójdzie ze mną. Bywa tam bardzo często, siatkarze mają tam treningi siłowe 2 razy w tygodniu. Ale to dopiero jutro, dziś odpocznę trochę. Włączyłem jakiś kanał sportowy. Leciało na nim Podsumowanie ostatniej kolejki ligi Hiszpańskiej. Z chęcią się niemu przyjrzałem. Jak zwykle niepokonana była Blaugrana i Real, jednak ku mojemu ździwieniu meczem kolejki uznano.. nasze spotkanie! Mówiono o wyrównanym meczu gdzie każdy błąd mógł decydować o ewentualnym zwycięstwie. Co raz głośniej mówiło się o Almerii. Zajmujemy 5 miejsce w lidze co jest największym sukcesem tego klubu od kilkunastu lat. Co raz głośniej mówiło się o zajęciu przez nas wysokiego miejsca, nie porywano się na spekulacje na temat mistrzostwa, jest to nawet w takiej dyspozycji mało realne. Barcelona i Real rządzą od wielu sezonów bezkonkurencyjnie. Ale może będzie podium.. Wspomniano też.. o mnie! Mówiono, że gra gospodarzy ożywiła się po moim wejściu na boisko i że ta bramka w pełni mi się należała po dobrej grze. Jeden ze specjalistów widział przede mną jak to powiedział "świetlaną przyszłość" i że po sezonie nie będę mógł się odgonić od ofert czołowych drużyn. Urosłem nieco po tej wypowiedzi, ale szybko przygasłem. Trzeba pracować, pracować i jeszcze raz pracować, a nie gdybać.. to pierwszy krok do sodówki. Na koniec pokazano rozpiskę kto z kim gra w następnej kolejce.. Villareal. To nasz kolejny przeciwnik, znów nie będzie łatwo, ale postaram dać z siebie wszystko!

Następnego dnia zgodnie z zapowiedzią wybrałem się z moim sąsiadem na siłownię. Była ekskluzywna, ćwiczyło na niej wielu kulturystów, ale oni musieli płacić, a my nie. Artomidos mówił, że trzeba okazać zawsze dokumenty. Weszliśmy do siedziby klubu. Udaliśmy się drogą gdzie zawsze szedłem do prezesa, nagle skręciliśmy w prawo i weszliśmy na recepcję. Pani z recepcji tylko na mnie spojrzała.

- Witam panie Bujo, serdecznie zapraszamy. - powiedziała dając mi do ręki kluczyk.

Artomidos patrzył na mnie dziwnie. Nagle zostało do jego skierowane pytanie.

- Słucham pana w czym mogę służyć?
- Chciałbym poćwiczyć.
- Za godzinę ćwiczeń płacimy.. 20 euro.
- Ale.. ja jestem siatkarzem Almerii.. - powiedział nieco zdezorientowany.
- Proszę dać mi swój dowód.

Artomidos wyjął dowód osobisty i podał go recepcjonistce, ona wstukała coś w komputerze i oddała dokument wraz z kluczykiem do szafki.

- Życzę miłego pobytu na siłowni. - odpowiedziała

Ruszyliśmy do szatni. Sąsiad wciąż na mnie patrzył  jak głupi.

- O co ci chodzi?! - spytałem podirytowany
- O co mi chodzi? Chłopie tu nikt nigdy nie wszedł bez okazania dowodu! A ona w dodatku jeszcze znała twoje nazwisko!

Teraz to do mnie dotarło.. czyżbym był tak sławny w Almerii? Trochę się nad tym zastanawiałem, ale potem przebraliśmy się i ruszyliśmy ćwiczyć. Spędziliśmy na "siłce" ok. 4 godziny i styrani opuściliśmy ją i ruszyliśmy do domu. Na siłownie poszedłem później jeszcze tylko raz, nie miałem na nią czasu bo trenowałem. Aczkolwiek jest to dobra sprawa, jak będę miał więcej czasu to na pewno będę tam przesiadywał dłużej.


Niedziela godzina 15:30. O tej godzinie mieliśmy zbiórkę i wyjazd autokarem do Vila-Real. Rzadko zdarzają się nam w tej rundzie mecze wyjazdowe.  W dodatku gramy z takim renomowanym przeciwnikiem jak Villareal. Będzie ciężko zdobyć punkty na ich terenie. No ale cóż.. Wierzyć trzeba! Przeszedłem się pod stadion, nie ma co odpalać samochodu i zostawiać go pod stadionem.. jeszcze przegramy i jakiś wściekły kibic go zdemoluję. Wszedłem ze sprzętem w autobusie i zająłem miejsce na końcu. Ruszyliśmy.

Po 2,5  godzinnej jeździe byliśmy na miejscu. Miasteczko nie sprawiało wrażenia iż reprezentuję je Villareal.. mieszka w nim jedynie 50 tysięcy ludzi.. ponad 2 razy mniej niż w Almerii. Stadion był jednak pokaźnych rozmiarów. O 3 tysiące krzesełek więcej niż w Almerii. El Madrigal. Kibiców widocznie bardzo zainteresowało to spotkanie. Była 18:30 a już było słychać okrzyki na cześć Villareal.. będzie trudno ich przekrzyczeć, zwłaszcza, że za naszym autokarem jechało tylko 25 samochodów... Mecz miał się zacząć o 19:30. Weszliśmy do szatni o godzinie 19:10. Trener widocznie chciał żebyśmy przeprowadzili szybką rozgrzewkę o dzięki której mielibyśmy być przytomniejsi na boisku. W czasie przebierania się poganiał nas trener Frederic. Trener w tym czasie wygłaszał skład. Na pomocy zamiast mnie wyszedł M'bami. Przyjąłem z pokorą decyzję trenera.. choć chętnie zagrałbym od pierwszej minuty. Nie powiedział nam nawet taktyki, chyba zdał sobie sprawę, że możemy się spóźnić. Wyszliśmy na rozgrzewkę, pierwszy skład sprintem my powolutku, przystąpiliśmy do dziadka. Po 10 minutach rozgrzewki wszyscy szybko pobiegli w stronę ławki i zdjęli dresy. Wykonali parę sprintów i ruszyli na swoje pozycję.

Rozpoczął się mecz, zaczęło się od szarży skrzydłowego gospodarzy która szybko została stłumiona wślizgiem przez naszego obrońcę. Można powiedzieć, że uczymy się na błędach.. w meczu z Valencią notorycznie przegrywaliśmy takie pojedynki. Mecz mimo wszystko był wyrównany. Graliśmy dojrzałą piłkę, z lewej strony do środka i na prawo i znów i znów.. jednak Villareal miał szczelną obronę toteż do pierwszej połowy utrzymał się zasłużony dla obu stron remis. Piłkarze kierowali się do szatni, ale trener Lillo kazał im dogrzewać się w przerwie. Nie wiedziałem o co mu w ogóle chodzi, powinniśmy się rozgrzać przed meczem. Nikt jednak tak na prawdę nie wykonywał polecenia trenera, byliśmy zbyt zmęczeni, a przed nami druga połowa. Wkrótce trzeba było wracać na swoje pozycję. Rozpoczęła się druga połowa. Próbowaliśmy grać to co przed przerwą, nie wychodziło nam to jednak tak dobrze jak wcześniej. Przeciwnicy już znali nasz schemat i co raz częściej przejmowali piłkę.. a najwięcej do roboty miał M'bami, rozsyłał on przecież piłki od prawej do lewej i na odwrót. Oddychał już rękawami, trener to chyba zauważył. Kazał mi się rozgrzewać. Po chwili byłem gotowy do gry.


Wbiegłem na boisko. Od razu chciałem dobrze się pokazać wymieniłem parę podań, ale obrońcy Villareal ciągle mnie naciskali. Mimo to udało się mi oddać 2 strzały, niestety  bronił bramkarz. Zanosiło się na remis. Obie drużyny grały na tym samym poziomie. Niestety. Nadeszła 88' minuta kiedy to niepilnowany Rossi przebiegł parę metrów i z czystej pozycji uderzył w samo okienko..


<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c6d84ea90f4616d40a9b7f5f0f29205d&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c6d84ea90f4616d40a9b7f5f0f29205d&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Na trybunach wrzawa kibiców Villareal, w naszych sercach gorycz.. ale nie wszystko jeszcze stracone! Ruszyliśmy do ataku, niestety zabrakło czasu.. przegrywamy dzisiejszy mecz, ale tak to już czasem bywa..


Po meczu zbici przebraliśmy się, wykąpaliśmy i ruszyliśmy do autokaru.. wracamy do domu bez punktów..





Super_Mario

  • Gość
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Villareal.. porażka!
« Odpowiedź #238 dnia: Styczeń 14, 2011, 21:43:23 »
Szkoda porażki z Villarealem, zwłaszcza po tak francowatej bramce :(
Jeszcze są 4 punkty różnicy, więc można spróbować im odskoczyć w następnej kolejce.

PS: Bardzo ładnie się o Tobie wypowiedzieli w telewizji. Trzeba trenować i ćwiczyć, ale bez przesady. Trzeba też znaleźć czas na odpoczynek ;) Widzę że masz fory i Cię już wszyscy znają. Ładnie potraktowała Twojego kumpla ta recepcjonistka :D

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Villareal.. porażka!
« Odpowiedź #239 dnia: Styczeń 14, 2011, 22:04:35 »
Szkoda porażki może jeszcze wskoczysz przed Seville tylko dwa punkty różnicy
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: BAL: Tuncay Bujo - wspiąć się na szczyt...| Mecz z Villareal.. porażka!
« Odpowiedź #239 dnia: Styczeń 14, 2011, 22:04:35 »